Puchar Spójni

5 - 6 maj 2018

Nieporęt, Polska

Wyniki regat
Deska
Laser 4.7
OPP B
M Klasa Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 OPP B POL 1975 Maja Kwiek 2007 WTW Warszawa 1 6* 6 1 1 1 10.00
2 OPP B POL 2200 Kaja Śledzińska 2007 KS Spójnia Warszawa 4 14* 1 2 6 3 16.00
3 OPP B POL 1888 Joanna Dyja 2005 WTW Warszawa 13* 1 4 5 4 6 20.00
4 OPP B POL 1424 Jakub Wegiera 2006 UKS FIR Warszawa 2 4 3 6 13 16* 28.00
5 OPP B POL 333 Michał Skawiński 2007 KS Spójnia Warszawa 12* 3 10 4 2 9 28.00
6 OPP B POL 888 Weronika Przeździecka 2008 KS Spójnia Warszawa 3 2 8 14* 7 8 28.00
7 OPP B POL 1892 Jan Karnowski 2006 KS Spójnia Warszawa 20* 5 9 11 3 5 33.00
8 OPP B POL 1798 Hanna Ługowska 2005 WTW Warszawa 7 7 16* 3 11 7 35.00
9 OPP B POL 2078 Stanisław Ługowski 2008 WTW Warszawa 27* 9 14 10 5 4 42.00
10 OPP B POL 959 Maciej Placzke 2006 UKS FIR Warszawa 8 11 5 22* 9 13 46.00
11 OPP B POL 2107 Marta Piotrowska 2007 WTW Warszawa 6 13 7 24* 19 12 57.00
12 OPP B POL 1861 Sebastian Kaczanowski 2004 UKS OPTI ODRA Wrocław 19* 19 11 7 8 15 60.00
13 OPP B POL 1518 Klara Piotrowska 2007 WTW Warszawa 14 8 22* 18 17 17 74.00
14 OPP B POL 1800 Jakub Kosowski 2007 UKS FIR Warszawa 5 26* 15 12 21 22 75.00
15 OPP B POL 2005 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa 22 16 13 23* 14 10 75.00
16 OPP B POL 1908 Malina Pietrzak 2007 WTW Warszawa 17 10 27* 20 16 14 77.00
17 OPP B POL 879 Igor Grzelak 2007 WTW Warszawa 11 22* 12 19 18 19 79.00
18 OPP B POL 1246 Jan Wiśniewski 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 9 28* 18 9 24 20 80.00
19 OPP B POL 1334 Kacper Hodun 2005 KS Spójnia Warszawa 15 27* 23 17 20 11 86.00
20 OPP B POL 1721 Franciszek Siwek 2007 KS Spójnia Warszawa 25 17 17 DSQ* 10 18 87.00
21 OPP B POL 2102 Główka Ewa 2009 KS Spójnia Warszawa 41* 15 34 16 31 2 98.00
22 OPP B POL 1332 Gabriela Fajdasz 2007 KS Spójnia Warszawa 18 18 21 21 23 27* 101.00
23 OPP B POL 1422 Krzysztof Junczyk 2008 UKS FIR Warszawa 24 31* 24 8 25 31 112.00
24 OPP B POL 1139 Hanna Gębicka 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 16 25 37* 25 26 21 113.00
25 OPP B POL 381 Aleksander Lenart 2009 UKS OPTI ODRA Wrocław 34* 23 26 28 15 24 116.00
26 OPP B POL 1137 Marianna Gębicka 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 21 30* 29 30 12 26 118.00
27 OPP B POL 844 Aleksander Główka 2007 KS Spójnia Warszawa 36* 20 20 13 36 34 123.00
28 OPP B POL 2048 Igor Mirowski 2006 AZS UW Warszawa 26 34 19 36* 27 29 135.00
29 OPP B POL 176 Krzysztof Maksymowicz 2008 KS Spójnia Warszawa 10 12 2 DNC* DNC DNC 138.00
30 OPP B POL 1765 Zofia Brdulak 2009 KS Spójnia Warszawa 23 21 42* 34 30 30 138.00
31 OPP B POL 1136 Rozalia Rozum 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 32* 32 30 31 29 23 145.00
32 OPP B POL 1658 Adam Onisk 2008 UKS FIR Warszawa 29 33 40* 15 40 32 149.00
33 OPP B POL 1766 Wiktor Przeździecki 2008 KS Spójnia Warszawa 31 35 28 32 37* 25 151.00
34 OPP B POL 1075 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 30 36* 32 26 28 35 151.00
35 OPP B POL 1929 Sonia Dobrzyńska 2018 KS Spójnia Warszawa 37 38 39* 29 22 28 154.00
36 OPP B POL 951 Wojciech Heniek Komenda 2008 KS Spójnia Warszawa 39 24 25 37 41* 33 158.00
37 OPP B POL 884 Zofia Zarzecka 2008 YKP Warszawa 28 37 38* 27 35 37 164.00
38 OPP B POL 1637 Nina Mirowska 2008 AZS UW Warszawa 35 29 44 33 32 UFD* 173.00
39 OPP B POL 1525 Józef Krasowski 2009 AZS UW Warszawa 43 39 33 DNC* 33 38 186.00
40 OPP B POL 1773 Ryszard Ruban 2008 MKS "Dwójka" Warszawa DNC* 46 35 42 34 39 196.00
41 OPP B POL 1200 Bartek Nurowski 2009 UKS FIR Warszawa 38 44* 43 38 43 36 198.00
42 OPP B POL 202 Franciszek Spakowski 2009 KS Spójnia Warszawa 42 40 41 39 42 43* 204.00
43 OPP B POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska 2008 AZS UW Warszawa DNC* 50 47 35 39 41 212.00
44 OPP B POL 13 Hugo Campistro 2006 YKP Warszawa 33 47 31 45 DNC* DNC 213.00
45 OPP B POL 1291 Saturnin Smółka 2007 AZS UW Warszawa 44 48* 45 43 38 48 218.00
46 OPP B POL 2816 Tomasz Ruban 2010 MKS "Dwójka" Warszawa DNC* DNF 36 40 47 40 221.00
47 OPP B POL 8841 Torkil Smółka 2004 AZS UW Warszawa DNC* 45 52 44 44 47 232.00
48 OPP B POL 873 Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa DNC* 49 46 46 48 44 233.00
49 OPP B POL 2020 Marcel Tyczyński 2009 KS Spójnia Warszawa DNC* 43 50 DNC 46 42 238.00
50 OPP B POL 200 Grzegorz Maksymowicz 2009 KS Spójnia Warszawa 40 41 48 DNC* DNC DNC 243.00
51 OPP B POL 1202 Aleksandra Campistro 2008 YKP Warszawa DNC* 51 51 48 49 45 244.00
52 OPP B POL 1429 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa DNC* 42 DNF 47 45 DNC 249.00
53 OPP B POL 142 Ignacy Moritz 2010 UKS FIR Warszawa DNC* RET 49 41 DNC 46 251.00
54 OPP B POL 1769 Maria Kmin 2008 YKP Warszawa DNC* UFD 53 DNC DNC DNC 282.00
55 OPP B POL 1819 Lena Wonka 2008 AZS UW Warszawa DNC* DNF DNF DNC DNC DNC 287.00
55 OPP B POL 1111 Adam Furmanek 2006 AZS UW Warszawa DNC* DNF DNF DNC DNC DNC 287.00
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.