Puchar Spójni

5 - 6 maj 2018 Nieporęt, Polska

Wyniki regat

M
Klasa
Nr
Załoga
Ur
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Pkt
1
Laser 4.7
POL 218947
Przemek Machowski
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
1
1
1
1
4*
3
7.00
2
Laser 4.7
POL 204763
Przemysław Okoński
2003
UKS FIR Warszawa
9
3
3
4
10*
4
23.00
3
Laser 4.7
POL 209036
Filip Miłoszewski
2003
UKS Barnim Goleniów
10*
2
8
9
5
2
26.00
4
Laser 4.7
POL 197728
Paulina Placzke
2002
UKS FIR Warszawa
13*
7
5
11
6
8
37.00
5
Laser 4.7
POL 185706
Julia Szymczak
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
12*
6
10
3
12
9
40.00
6
Laser 4.7
POL 212589
Filip Rajchert
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
3
4
DNC*
UFD
3
1
44.00
7
Laser 4.7
POL 198206
Dagmara Gil
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
7
10
7
12*
11
10
45.00
8
Laser 4.7
POL 195310
Andrzej Nowakowski
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
14*
5
11
8
9
14
47.00
9
Laser 4.7
POL 186220
Mikołaj Grzybowski
2003
UKS FIR Warszawa
17
UFD*
4
16
2
11
50.00
10
Laser 4.7
POL 18683
Natalia Ciszek
2002
MKS "Dwójka" Warszawa
8
UFD*
12
7
16
7
50.00
11
Laser 4.7
POL 183364
Szymon Oleksiuk
2004
KS Spójnia Warszawa
2
19
UFD*
19
8
6
54.00
12
Laser 4.7
POL 168053
Maksymilian Burdziej
2003
UKS Barnim Goleniów
5
14
UFD
6
1
RET*
57.00
13
Laser 4.7
POL 191831
Dominika Raszka
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
18*
15
2
17
13
12
59.00
14
Laser 4.7
POL 197722
Wojciech Antoniak
2002
UKS Barnim Goleniów
6
UFD*
9
5
19
20
59.00
15
Laser 4.7
POL 201832
Marcelina Korszon
2002
UKS FIR Warszawa
15
UFD*
UFD
2
7
5
60.00
16
Laser 4.7
POL 178686
Tomasz Gajda
2005
UKS Barnim Goleniów
4
16
13
18
18
24*
69.00
17
Laser 4.7
POL 173379
Kacper Walęga
2005
KS Spójnia Warszawa
21*
9
16
14
17
13
69.00
18
Laser 4.7
POL 207572
Michał Paciorek
2004
KS Spójnia Warszawa
16
11
17*
13
14
15
69.00
19
Laser 4.7
POL 184165
JAKUB RZESZOTEK
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
22*
13
6
21
21
21
82.00
20
Laser 4.7
POL 195782
Miłosz Małek
2002
MKS "Dwójka" Warszawa
11
8
15
DSQ*
DNE
16
83.00
21
Laser 4.7
POL 183127
Kacper Radzikowski
2001
MKS "Dwójka" Warszawa
20*
12
19
20
15
19
85.00
22
Laser 4.7
POL 160402
Adam Słodownik
2004
KS Spójnia Warszawa
24*
17
18
10
20
22
87.00
23
Laser 4.7
POL 195307
Kajetan Gliniecki
2002
UKS FIR Warszawa
19
UFD*
14
22
25
18
98.00
24
Laser 4.7
POL 166302
Kacper Dybiec
2005
KS Spójnia Warszawa
23*
18
21
15
23
23
100.00
25
Laser 4.7
POL 184086
Mikołaj Kmin
2005
UKS FIR Warszawa
26
UFD*
22
23
24
17
112.00
26
Laser 4.7
POL 184161
Maciej GIERMALA
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
27
UFD*
20
24
22
25
118.00
27
Laser 4.7
POL 207099
Magdalena Placzke
2001
UKS FIR Warszawa
29*
20
23
25
26
26
120.00
28
Laser 4.7
POL 198208
Maja Korwin-Mikke
MKS "Dwójka" Warszawa
28*
21
24
26
27
28
126.00
29
Laser 4.7
POL 19183
Amelia Buska
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
30*
22
25
27
28
27
129.00
30
Laser 4.7
POL 183368
Joanna Siewko
2000
UKS FIR Warszawa
31*
23
26
28
29
29
135.00
31
Laser 4.7
POL 19184
Jerzy Sienkiewicz
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
25
UFD*
UFD
DNC
DNC
DNC
155.00
32
Laser 4.7
POL 211227
Kornelia Ulążka
2002
UKS FIR Warszawa
32
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
164.00