5 - 6 maj 2018

Puchar Spójni

Nieporęt, Polska
Wyniki
M Klasa Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 Deska POL POL 108 Jan Her 2004 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1 1 1 1 1 6* 5.00
2 Deska POL POL 106 Jakub Bodasiński 2004 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 2 6* 2 2 2 3 11.00
3 Deska POL POL 100 Iga Stępczyńska 2004 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 6* 4 4 3 3 1 15.00
4 Deska POL POL 104 Marlena Szlaska 2003 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 3 3 3 4* 4 2 15.00
5 Deska POL POL 107 Maciej Pietrzak 2005 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 5 2 5 5 6* 4 21.00
6 Deska POL POL 103 Wiktoria Giec 2006 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 4 5 6* 6 5 5 25.00
7 Deska POL POL 9 Zuzanna Żmuda 2004 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 7* 7 7 7 7 7 35.00
8 Deska POL POL 105 Alicja Staszewska 2007 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA DNF* DNF DNC 8 DNC DNC 44.00
M Klasa Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 Laser 4.7 POL POL 218947 Przemek Machowski 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 1 1 1 1 4* 3 7.00
2 Laser 4.7 POL POL 204763 Przemysław Okoński 2003 UKS FIR Warszawa 9 3 3 4 10* 4 23.00
3 Laser 4.7 POL POL 209036 Filip Miłoszewski 2003 UKS Barnim Goleniów 10* 2 8 9 5 2 26.00
4 Laser 4.7 POL POL 197728 Paulina Placzke 2002 UKS FIR Warszawa 13* 7 5 11 6 8 37.00
5 Laser 4.7 POL POL 185706 Julia Szymczak 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 12* 6 10 3 12 9 40.00
6 Laser 4.7 POL POL 212589 Filip Rajchert 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 3 4 DNC* UFD 3 1 44.00
7 Laser 4.7 POL POL 198206 Dagmara Gil 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 7 10 7 12* 11 10 45.00
8 Laser 4.7 POL POL 195310 Andrzej Nowakowski 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 14* 5 11 8 9 14 47.00
9 Laser 4.7 POL POL 186220 Mikołaj Grzybowski 2003 UKS FIR Warszawa 17 UFD* 4 16 2 11 50.00
10 Laser 4.7 POL POL 18683 Natalia Ciszek 2002 MKS "Dwójka" Warszawa 8 UFD* 12 7 16 7 50.00
11 Laser 4.7 POL POL 183364 Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa 2 19 UFD* 19 8 6 54.00
12 Laser 4.7 POL POL 168053 Maksymilian Burdziej 2003 UKS Barnim Goleniów 5 14 UFD 6 1 RET* 57.00
13 Laser 4.7 POL POL 191831 Dominika Raszka 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 18* 15 2 17 13 12 59.00
14 Laser 4.7 POL POL 197722 Wojciech Antoniak 2002 UKS Barnim Goleniów 6 UFD* 9 5 19 20 59.00
15 Laser 4.7 POL POL 201832 Marcelina Korszon 2002 UKS FIR Warszawa 15 UFD* UFD 2 7 5 60.00
16 Laser 4.7 POL POL 178686 Tomasz Gajda 2005 UKS Barnim Goleniów 4 16 13 18 18 24* 69.00
17 Laser 4.7 POL POL 173379 Kacper Walęga 2005 KS Spójnia Warszawa 21* 9 16 14 17 13 69.00
18 Laser 4.7 POL POL 207572 Michał Paciorek 2004 KS Spójnia Warszawa 16 11 17* 13 14 15 69.00
19 Laser 4.7 POL POL 184165 JAKUB RZESZOTEK 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 22* 13 6 21 21 21 82.00
20 Laser 4.7 POL POL 195782 Miłosz Małek 2002 MKS "Dwójka" Warszawa 11 8 15 DSQ* DNE 16 83.00
21 Laser 4.7 POL POL 183127 Kacper Radzikowski 2001 MKS "Dwójka" Warszawa 20* 12 19 20 15 19 85.00
22 Laser 4.7 POL POL 160402 Adam Słodownik 2004 KS Spójnia Warszawa 24* 17 18 10 20 22 87.00
23 Laser 4.7 POL POL 195307 Kajetan Gliniecki 2002 UKS FIR Warszawa 19 UFD* 14 22 25 18 98.00
24 Laser 4.7 POL POL 166302 Kacper Dybiec 2005 KS Spójnia Warszawa 23* 18 21 15 23 23 100.00
25 Laser 4.7 POL POL 184086 Mikołaj Kmin 2005 YKP Warszawa 26 UFD* 22 23 24 17 112.00
26 Laser 4.7 POL POL 184161 Maciej GIERMALA 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 27 UFD* 20 24 22 25 118.00
27 Laser 4.7 POL POL 207099 Magdalena Placzke 2001 UKS FIR Warszawa 29* 20 23 25 26 26 120.00
28 Laser 4.7 POL POL 198208 Maja Korwin-Mikke MKS "Dwójka" Warszawa 28* 21 24 26 27 28 126.00
29 Laser 4.7 POL POL 19183 Amelia Buska 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 30* 22 25 27 28 27 129.00
30 Laser 4.7 POL POL 183368 Joanna Siewko 2000 UKS FIR Warszawa 31* 23 26 28 29 29 135.00
31 Laser 4.7 POL POL 19184 Jerzy Sienkiewicz 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 25 UFD* UFD DNC DNC DNC 155.00
32 Laser 4.7 POL POL 211227 Kornelia Ulążka 2002 UKS FIR Warszawa 32 DNC* DNC DNC DNC DNC 164.00
M Klasa Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 OPP B POL POL 1975 Maja Kwiek 2007 WTW Warszawa 1 6* 6 1 1 1 10.00
2 OPP B POL POL 2200 Kaja Śledzińska 2007 KS Spójnia Warszawa 4 14* 1 2 6 3 16.00
3 OPP B POL POL 1888 Joanna Dyja 2005 WTW Warszawa 13* 1 4 5 4 6 20.00
4 OPP B POL POL 1424 Jakub Wegiera 2006 UKS FIR Warszawa 2 4 3 6 13 16* 28.00
5 OPP B POL POL 333 Michał Skawiński 2007 KS Spójnia Warszawa 12* 3 10 4 2 9 28.00
6 OPP B POL POL 888 Weronika Przeździecka 2008 KS Spójnia Warszawa 3 2 8 14* 7 8 28.00
7 OPP B POL POL 1892 Jan Karnowski 2006 KS Spójnia Warszawa 20* 5 9 11 3 5 33.00
8 OPP B POL POL 1798 Hanna Ługowska 2005 WTW Warszawa 7 7 16* 3 11 7 35.00
9 OPP B POL POL 2078 Stanisław Ługowski 2008 WTW Warszawa 27* 9 14 10 5 4 42.00
10 OPP B POL POL 959 Maciej Placzke 2006 UKS FIR Warszawa 8 11 5 22* 9 13 46.00
11 OPP B POL POL 2107 Marta Piotrowska 2007 WTW Warszawa 6 13 7 24* 19 12 57.00
12 OPP B POL POL 1861 Sebastian Kaczanowski 2004 UKS OPTI ODRA Wrocław 19* 19 11 7 8 15 60.00
13 OPP B POL POL 1518 Klara Piotrowska 2007 WTW Warszawa 14 8 22* 18 17 17 74.00
14 OPP B POL POL 1800 Jakub Kosowski 2007 UKS FIR Warszawa 5 26* 15 12 21 22 75.00
15 OPP B POL POL 2005 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa 22 16 13 23* 14 10 75.00
16 OPP B POL POL 1908 Malina Pietrzak 2007 WTW Warszawa 17 10 27* 20 16 14 77.00
17 OPP B POL POL 879 Igor Grzelak 2007 WTW Warszawa 11 22* 12 19 18 19 79.00
18 OPP B POL POL 1246 Jan Wiśniewski 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 9 28* 18 9 24 20 80.00
19 OPP B POL POL 1334 Kacper Hodun 2005 KS Spójnia Warszawa 15 27* 23 17 20 11 86.00
20 OPP B POL POL 1721 Franciszek Siwek 2007 KS Spójnia Warszawa 25 17 17 DSQ* 10 18 87.00
21 OPP B POL POL 2102 Główka Ewa 2009 KS Spójnia Warszawa 41* 15 34 16 31 2 98.00
22 OPP B POL POL 1332 Gabriela Fajdasz 2007 KS Spójnia Warszawa 18 18 21 21 23 27* 101.00
23 OPP B POL POL 1422 Krzysztof Junczyk 2008 UKS FIR Warszawa 24 31* 24 8 25 31 112.00
24 OPP B POL POL 1139 Hanna Gębicka 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 16 25 37* 25 26 21 113.00
25 OPP B POL POL 381 Aleksander Lenart 2009 UKS OPTI ODRA Wrocław 34* 23 26 28 15 24 116.00
26 OPP B POL POL 1137 Marianna Gębicka 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 21 30* 29 30 12 26 118.00
27 OPP B POL POL 844 Aleksander Główka 2007 KS Spójnia Warszawa 36* 20 20 13 36 34 123.00
28 OPP B POL POL 2048 Igor Mirowski 2006 AZS UW Warszawa 26 34 19 36* 27 29 135.00
29 OPP B POL POL 176 Krzysztof Maksymowicz 2008 KS Spójnia Warszawa 10 12 2 DNC* DNC DNC 138.00
30 OPP B POL POL 1765 Zofia Brdulak 2009 KS Spójnia Warszawa 23 21 42* 34 30 30 138.00
31 OPP B POL POL 1136 Rozalia Rozum 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 32* 32 30 31 29 23 145.00
32 OPP B POL POL 1658 Adam Onisk 2008 UKS FIR Warszawa 29 33 40* 15 40 32 149.00
33 OPP B POL POL 1766 Wiktor Przeździecki 2008 KS Spójnia Warszawa 31 35 28 32 37* 25 151.00
34 OPP B POL POL 1075 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 30 36* 32 26 28 35 151.00
35 OPP B POL POL 1929 Sonia Dobrzyńska 2018 KS Spójnia Warszawa 37 38 39* 29 22 28 154.00
36 OPP B POL POL 951 Wojciech Heniek Komenda 2008 KS Spójnia Warszawa 39 24 25 37 41* 33 158.00
37 OPP B POL POL 884 Zofia Zarzecka 2008 YKP Warszawa 28 37 38* 27 35 37 164.00
38 OPP B POL POL 1637 Nina Mirowska 2008 AZS UW Warszawa 35 29 44 33 32 UFD* 173.00
39 OPP B POL POL 1525 Józef Krasowski 2009 AZS UW Warszawa 43 39 33 DNC* 33 38 186.00
40 OPP B POL POL 1773 Ryszard Ruban 2008 MKS "Dwójka" Warszawa DNC* 46 35 42 34 39 196.00
41 OPP B POL POL 1200 Bartek Nurowski 2009 UKS FIR Warszawa 38 44* 43 38 43 36 198.00
42 OPP B POL POL 202 Franciszek Spakowski 2009 KS Spójnia Warszawa 42 40 41 39 42 43* 204.00
43 OPP B POL POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska 2008 AZS UW Warszawa DNC* 50 47 35 39 41 212.00
44 OPP B POL POL 13 Hugo Campistro 2006 YKP Warszawa 33 47 31 45 DNC* DNC 213.00
45 OPP B POL POL 1291 Saturnin Smółka 2007 AZS UW Warszawa 44 48* 45 43 38 48 218.00
46 OPP B POL POL 2816 Tomasz Ruban 2010 MKS "Dwójka" Warszawa DNC* DNF 36 40 47 40 221.00
47 OPP B POL POL 8841 Torkil Smółka 2004 AZS UW Warszawa DNC* 45 52 44 44 47 232.00
48 OPP B POL POL 873 Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa DNC* 49 46 46 48 44 233.00
49 OPP B POL POL 2020 Marcel Tyczyński 2009 KS Spójnia Warszawa DNC* 43 50 DNC 46 42 238.00
50 OPP B POL POL 200 Grzegorz Maksymowicz 2009 KS Spójnia Warszawa 40 41 48 DNC* DNC DNC 243.00
51 OPP B POL POL 1202 Aleksandra Campistro 2008 YKP Warszawa DNC* 51 51 48 49 45 244.00
52 OPP B POL POL 1429 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa DNC* 42 DNF 47 45 DNC 249.00
53 OPP B POL POL 142 Ignacy Moritz 2010 UKS FIR Warszawa DNC* RET 49 41 DNC 46 251.00
54 OPP B POL POL 1769 Maria Kmin 2008 YKP Warszawa DNC* UFD 53 DNC DNC DNC 282.00
55 OPP B POL POL 1819 Lena Wonka 2008 AZS UW Warszawa DNC* DNF DNF DNC DNC DNC 287.00
55 OPP B POL POL 1111 Adam Furmanek 2006 AZS UW Warszawa DNC* DNF DNF DNC DNC DNC 287.00
Deska Wyniki nieoficjalne po 6 wyścigach
Laser 4.7 Wyniki nieoficjalne po 6 wyścigach
OPP B Wyniki nieoficjalne po 6 wyścigach