5 - 6 maj 2018

Puchar Spójni

Nieporęt, Polska
Wyniki
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 9 Zuzanna Żmuda YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 03.05.2018, 06:35
2 POL POL 100 Iga Stępczyńska YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 03.05.2018, 06:20
3 POL POL 103 Wiktoria Giec YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 04.05.2018, 20:13
4 POL POL 104 Marlena Szlaska YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 04.05.2018, 20:13
5 POL POL 105 Alicja Staszewska YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 04.05.2018, 20:13
6 POL POL 106 Jakub Bodasiński YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 04.05.2018, 20:13
7 POL POL 107 Maciej Pietrzak YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 04.05.2018, 20:13
8 POL POL 108 Jan Her YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 04.05.2018, 20:13
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 7 Piotr Mazur KS Spójnia Warszawa 04.05.2018, 19:12
2 POL POL 21 Jacek Binkowski KS Spójnia Warszawa 04.05.2018, 17:34
3 POL POL POL 4 Bartosz Szydłowski KS Spójnia Warszawa 04.05.2018, 19:24
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 18683 Natalia Ciszek MKS "Dwójka" Warszawa 03.05.2018, 22:14
2 POL POL 19183 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 03.05.2018, 22:03
3 POL POL 19184 Jerzy Sienkiewicz MKS "Dwójka" Warszawa 27.04.2018, 15:27
4 POL POL 160402 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 04.05.2018, 11:21
5 POL POL 166302 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 05.05.2018, 09:04
6 POL POL 168053 Maksymilian Burdziej UKS Barnim Goleniów 04.05.2018, 17:27
7 POL POL 173379 Kacper Walęga KS Spójnia Warszawa 04.05.2018, 21:31
8 POL POL 178686 Tomasz Gajda UKS Barnim Goleniów 04.05.2018, 17:49
9 POL POL 183127 Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa 03.05.2018, 22:15
10 POL POL 183364 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 04.05.2018, 21:26
11 POL POL 183368 Joanna Siewko UKS FIR Warszawa 03.05.2018, 23:10
12 POL POL 184086 Mikołaj Kmin YKP Warszawa 02.05.2018, 20:02
13 POL POL 184161 Maciej GIERMALA MKS "Dwójka" Warszawa 03.05.2018, 22:17
14 POL POL 184165 JAKUB RZESZOTEK MKS "Dwójka" Warszawa 03.05.2018, 22:37
15 POL POL 185706 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 03.05.2018, 22:56
16 POL POL 186220 Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa 03.05.2018, 09:15
17 POL POL 191831 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 03.05.2018, 22:18
18 POL POL 195307 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 02.05.2018, 22:47
19 POL POL 195310 Andrzej Nowakowski MKS "Dwójka" Warszawa 03.05.2018, 22:13
20 POL POL 195782 Miłosz Małek MKS "Dwójka" Warszawa 03.05.2018, 22:31
21 POL POL 197722 Wojciech Antoniak UKS Barnim Goleniów 04.05.2018, 17:23
22 POL POL 197728 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 03.05.2018, 10:07
23 POL POL 198206 Dagmara Gil MKS "Dwójka" Warszawa 03.05.2018, 22:20
24 POL POL 198208 Maja Korwin-Mikke MKS "Dwójka" Warszawa 05.05.2018, 09:56
25 POL POL 201832 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 03.05.2018, 08:59
26 POL POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 02.05.2018, 19:47
27 POL POL 207099 Magdalena Placzke UKS FIR Warszawa 02.05.2018, 19:52
28 POL POL 207572 Michał Paciorek KS Spójnia Warszawa 04.05.2018, 11:27
29 POL POL 209036 Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów 04.05.2018, 17:21
30 POL POL 211227 Kornelia Ulążka UKS FIR Warszawa 06.05.2018, 08:48
31 POL POL 212589 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa 03.05.2018, 22:08
32 POL POL 218947 Przemek Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 03.05.2018, 22:38
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 13 Hugo Campistro YKP Warszawa 02.05.2018, 20:00
2 POL POL 142 Ignacy Moritz UKS FIR Warszawa 03.05.2018, 22:09
3 POL POL 176 Krzysztof Maksymowicz KS Spójnia Warszawa 03.05.2018, 22:44
4 POL POL 200 Grzegorz Maksymowicz KS Spójnia Warszawa 03.05.2018, 23:47
5 POL POL 202 Franciszek Spakowski KS Spójnia Warszawa 04.05.2018, 23:05
6 POL POL 333 Michał Skawiński KS Spójnia Warszawa 03.05.2018, 22:48
7 POL POL 381 Aleksander Lenart UKS OPTI ODRA Wrocław 01.05.2018, 10:56
8 POL POL 844 Aleksander Główka KS Spójnia Warszawa 03.05.2018, 22:39
9 POL POL 873 Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa 04.05.2018, 23:00
10 POL POL 879 Igor Grzelak WTW Warszawa 03.05.2018, 18:20
11 POL POL 884 Zofia Zarzecka YKP Warszawa 02.05.2018, 19:51
12 POL POL 888 Weronika Przeździecka KS Spójnia Warszawa 03.05.2018, 22:45
13 POL POL 951 Wojciech Heniek Komenda KS Spójnia Warszawa 04.05.2018, 23:11
14 POL POL 959 Maciej Placzke UKS FIR Warszawa 03.05.2018, 22:09
15 POL POL 1075 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 03.05.2018, 22:09
16 POL POL 1111 Adam Furmanek AZS UW Warszawa 03.05.2018, 21:25
17 POL POL 1136 Rozalia Rozum MKS "Dwójka" Warszawa 03.05.2018, 21:44
18 POL POL 1137 Marianna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 03.05.2018, 21:44
19 POL POL 1139 Hanna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 03.05.2018, 21:44
20 POL POL 1200 Bartek Nurowski UKS FIR Warszawa 03.05.2018, 22:09
21 POL POL 1202 Aleksandra Campistro YKP Warszawa 02.05.2018, 19:55
22 POL POL 1246 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa 03.05.2018, 21:44
23 POL POL 1291 Saturnin Smółka AZS UW Warszawa 05.05.2018, 08:45
24 POL POL 1332 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa 03.05.2018, 22:37
25 POL POL 1334 Kacper Hodun KS Spójnia Warszawa 03.05.2018, 22:41
26 POL POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR Warszawa 03.05.2018, 22:09
27 POL POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa 03.05.2018, 22:09
28 POL POL 1429 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa 03.05.2018, 22:09
29 POL POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa 03.05.2018, 18:20
30 POL POL 1525 Józef Krasowski AZS UW Warszawa 03.05.2018, 21:00
31 POL POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS UW Warszawa 03.05.2018, 21:34
32 POL POL 1637 Nina Mirowska AZS UW Warszawa 03.05.2018, 20:53
33 POL POL 1658 Adam Onisk UKS FIR Warszawa 03.05.2018, 22:09
34 POL POL 1721 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 03.05.2018, 22:47
35 POL POL 1765 Zofia Brdulak KS Spójnia Warszawa 04.05.2018, 22:58
36 POL POL 1766 Wiktor Przeździecki KS Spójnia Warszawa 04.05.2018, 23:12
37 POL POL 1769 Maria Kmin YKP Warszawa 02.05.2018, 19:58
38 POL POL 1773 Ryszard Ruban MKS "Dwójka" Warszawa 03.05.2018, 21:44
39 POL POL 1798 Hanna Ługowska WTW Warszawa 03.05.2018, 18:20
40 POL POL 1800 Jakub Kosowski UKS FIR Warszawa 03.05.2018, 22:09
41 POL POL 1819 Lena Wonka AZS UW Warszawa 05.05.2018, 08:43
42 POL POL 1861 Sebastian Kaczanowski UKS OPTI ODRA Wrocław 01.05.2018, 10:56
43 POL POL 1888 Joanna Dyja WTW Warszawa 03.05.2018, 18:20
44 POL POL 1892 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa 03.05.2018, 22:42
45 POL POL 1908 Malina Pietrzak WTW Warszawa 03.05.2018, 18:20
46 POL POL 1929 Sonia Dobrzyńska KS Spójnia Warszawa 03.05.2018, 22:35
47 POL POL 1975 Maja Kwiek WTW Warszawa 03.05.2018, 18:20
48 POL POL 2005 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa 03.05.2018, 21:44
49 POL POL 2020 Marcel Tyczyński KS Spójnia Warszawa 04.05.2018, 23:15
50 POL POL 2048 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 03.05.2018, 20:44
51 POL POL 2078 Stanisław Ługowski WTW Warszawa 03.05.2018, 18:20
52 POL POL 2102 Główka Ewa KS Spójnia Warszawa 04.05.2018, 23:07
53 POL POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa 03.05.2018, 18:20
54 POL POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 03.05.2018, 22:50
55 POL POL 2816 Tomasz Ruban MKS "Dwójka" Warszawa 03.05.2018, 21:44
56 POL POL 8841 Torkil Smółka AZS UW Warszawa 05.05.2018, 08:46