Puchar Pucka

11 - 13 cze 2021

Puck, Polska

Wyniki regat
ILCA 4 (Laser 4.7)
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 F9 Pkt U16 U18
1 POL 196045 Maciej Cymerman KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2 BFD* 2 4 1 3 2 1 10 25.00 1 -
2 GBR 216648 Max Steele KS AZS AWFiS Gdańsk 4 3 3 15* 1 8 5 4 6 34.00 - 1
3 POL 207350 Oskar Sawicki KS Centrum Żeglarskie Szczecin 1 3 1 1 5 8 8 13 UFD* 40.00 2 -
4 POL 212046 Aleksandra Borucka OŚ AZS Poznań 3 9* 5 6 4 7 4 3 9 41.00 3 -
5 POL 208158 Janina Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 20* 14 8 13 3 1 3 5 1 48.00 4 -
6 POL 207574 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 2 1 1 2 4 4 17 23* 20 51.00 5 -
7 POL 216581 Jan Pacheco-Śledź KŻ Horn Kraków 4 1 BFD* 1 5 5 13 14 8 51.00 6 -
8 POL 215171 Adelina Wietki MKS Dwójka Warszawa 5 BFD* 2 5 3 2 1 30 5 53.00 7 -
9 POL 205646 Maksymilian Kruczyński OŚ AZS Poznań 1 8 14 2 10 11 6 2 19* 54.00 8 -
10 POL 207855 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 3 4 16 15 2 1 7 18* 17 65.00 9 -
11 POL 211218 Igor Rudek YKP Gdynia 6 2 6 6 7 2 20 16 24* 65.00 10 -
12 POL 191845 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 16 11 6 21* 7 4 9 12 2 67.00 - -
13 POL 218947 Iwo Renski YKP Gdynia 6 2 8 9 9 DNC* 15 7 RDG 67.00 - 2
14 POL 217130 Karolina Jałoszyńska KŻ Nysa 13 6 3 3 2 3 30* 22 16 68.00 11 -
15 POL 210013 Maciej Dudek Nauticus YC Olsztyn 10 8 9 9 9 12* 10 6 11 72.00 12 -
16 POL 197724 Filip Jarosiewicz YKP Gdynia 5 9 11 11 6 6 16 33* 13 77.00 13 -
17 POL 215952 Alicja Akulicz ŻLKS Poznań 12 12 12 17 11 6 19* 8 7 85.00 14 -
18 POL 210005 Jakub Rusiniak Nauticus YC Olsztyn 16 11 11 14 11 19* 11 9 12 95.00 15 -
19 POL 213207 Julia Wróblewska YKP Gdynia 9 6 4 19 8 7 25* 20 25 98.00 16 -
20 POL 213549 Konrad Wlazłowski YKP Gdynia 9 10 4 7 17 17 22 21 DNC* 107.00 - 3
21 POL 191836 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 23 12 28 31* 12 10 12 10 4 111.00 17 -
22 POL 190828 Julia Wawrzyniak JKW Poznań 8 23 7 24 20 5 DNC* 15 15 117.00 18 -
23 POL 209024 Gita Van Der Voort KŻ Horn Kraków 7 4 19 3 19 9 27 32 33* 120.00 19 -
24 POL 206817 Michał Kornik Skawiński UKŻ Wiking Toruń 10 7 9 4 6 12 46* 41 38 127.00 20 -
25 POL 196348 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 13 10 13 13 17 20 18 24 39* 128.00 21 -
26 POL 216599 Maria Suchocka MKŻ Arka Gdynia 18 15 27 18 13 15 33* 17 14 137.00 22 -
27 POL 195782 Antoni Kiliszek MKS Dwójka Warszawa DNC* 18 16 5 10 19 21 27 22 138.00 23 -
28 POL 205216 Szymon Janiak MKŻ Arka Gdynia 22 13 26* 19 8 13 24 19 21 139.00 - 4
29 POL 215267 Iwo Barański AZS UW Warszawa 7 7 5 12 16 16 36 48* 43 142.00 24 -
30 POL 208733 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 15 16 15 20 22 14 26 36* 18 146.00 25 -
31 POL 216732 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 24 25 BFD* 41 21 9 14 11 3 148.00 26 -
32 POL 8 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 11 14 7 10 23 15 40 51* 32 152.00 27 -
33 POL 183127 Michalina Pawelczyk MKS Dwójka Warszawa 8 5 12 8 12 28 34 52 DNC* 159.00 28 -
34 POL 179127 Maksymilian Kabat 17 27 24 10 14 21 23 29* 23 159.00 29 -
35 POL 201081 Szymon Rossa ŻMKS Poznań 32 22 10 14 14 13 50* 28 29 162.00 30 -
36 POL 211879 Piotr Grabski SYC Zefir Drakkar Poraj 14 18 14 16 23 17 39 42* 31 172.00 - 5
37 POL 21204 Zofia Pospieszna OŚ AZS Poznań 32 20 19 12 25 11 35 26 36* 180.00 31 -
38 POL 207349 Danuta Grudzień UKS Silesia Opty 11 5 17 18 30 30 37 45* 41 189.00 32 -
39 POL 205138 Zofia Michałeczko JK Kotwica Tarnobrzeg 21 21 13 16 24 23 48* 37 37 192.00 33 -
40 POL 214732 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 27 17 BFD* 7 27 23 31 38 40 210.00 34 -
41 POL 203072 Bartłomiej Heksel KN Lider Kraków 15 22 30 25 22 14 45 39 DNC* 212.00 - 6
42 POL 167806 Teodor Kasprzyk ŻMKS Poznań 18 RET* 20 33 21 26 28 40 30 216.00 - 7
43 POL 191834 Adam Cwojdziński ŻMKS Poznań 28 BFD* 18 22 20 21 47 35 26 217.00 35 -
44 GBR 176460 Wojciech Stefaniak PKM LOK Poznań 14 13 23 20 15 16 DNC* DNC DNC 221.00 36 -
45 POL 176745 Jakub Gil CHKŻ Chojnice 19 24 23 27 13 32 41 47 UFD* 226.00 37 -
46 POL 166297 Andrzej Nycz JKW Poznań 37 17 37 17 30 25 38 25 DNC* 226.00 38 -
47 POL 215527 Bartosz Bilicki SSW MOS Iława 20 15 BFD* 11 29 24 44 46 42 231.00 39 -
48 POL 178341 Wojtek Juszczak Kołobrzeska Grupa Regatowa 26 27 BFD* 38 15 22 42 34 28 232.00 - 8
49 POL 213223 Matylda Ferenc TS Kuźnia Rybnik 34 20 18 41 24 27 43* 43 27 234.00 40 -
50 POL 207586 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 17 16 15 39 19 10 DNC* DNC DNC 236.00 41 -
51 POL 180752 Agnieszka Jankowiak ŻMKS Poznań 24 26 22 30 28 38 51 31 DNC* 250.00 - 9
52 POL 17448 Gabriela Zawal ŻMKS Poznań 25 28 36 23 26 DNC* 32 50 34 254.00 - -
53 POL 213354 Weronika Maciejczuk UKŻ Siódemka Białystok 30 23 10 23 34 31 49 DNC* DNC 260.00 42 -
54 POL 213347 Wiktoria Grima TS Kuźnia Rybnik 19 BFD* 20 28 16 40 29 49 DNC 261.00 - 10
55 POL 204341 Jan Suchocki MKŻ Arka Gdynia 21 21 43 21 18 22 DNC* DNC DNC 266.00 43 -
56 POL 216121 Kacper Rodziewicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 27 25 26 38 34 20 DNC* 44 DNC 274.00 - 11
57 POL 206282 Karol Rusin LOK Garland Gliwice 34 30 17 28 35 32 DNC* 53 DNC 289.00 44 -
58 POL 209465 Filip Oleszczyk KS Centrum Żeglarskie Szczecin 38 19 21 34 29 28 DNC* DNC DNC 289.00 - 12
59 POL 209834 Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków 12 BFD* BFD 8 18 18 DNC DNC DNC 296.00 45 -
60 POL 214181 Krzysztof Szklarski AZS UW Warszawa 30 24 29 24 36 41* 7 9 4 163.00 46 -
61 POL 208727 Jakub Marciniak KSW Baltic Dziwnów 29 BFD* BFD 31 27 18 1 3 2 171.00 - 13
62 POL 194948 Julia Szotyńska AZS UW Warszawa 31 BFD* BFD 27 28 29 3 2 6 186.00 - 14
63 POL 216552 Nikodem Górski Giżycka Grupa Regatowa 42 33 BFD* 37 26 30 2 5 13 188.00 47 -
64 POL 171258 Kacper Michalski KŻ Nysa 45* 41 27 22 37 33 13 17 17 207.00 48 -
65 POL 205650 Blanka Bobula JK Kotwica Tarnobrzeg UFD* BFD 25 26 33 37 11 15 7 214.00 49 -
66 POL 289471 Kajetan Linow KŻ Mewa Poznań 41 BFD* 48 47 39 24 15 1 1 216.00 50 -
67 POL 192832 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 33 30 41 32 53* 36 19 10 16 217.00 51 -
68 POL 191831 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 35 19 30 39 47* 40 16 20 18 217.00 52 -
69 POL 18 Mateusz Śledzik LOK Garland Gliwice 39 38 BFD* 46 52 29 4 7 5 220.00 - 15
70 POL 192638 Aleksandra Zastawna YKP Gdynia 33 36 32 42* 39 39 21 12 8 220.00 53 -
71 POL 129986 Alicja Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 40* 31 32 36 40 36 17 13 15 220.00 54 -
72 POL 181845 Zuzanna Szymanowicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 44 34 34 36 38 31 DNC* 6 3 226.00 - 16
73 POL 150262 Konstantyn Podwojski LOK Garland Gliwice 25 32 BFD* 33 35 25 9 DNC 14 233.00 - 17
74 POL 210946 Maksymilian Wróbel KS Centrum Żeglarskie Szczecin UFD* 38 31 52 44 33 22 11 10 241.00 55 -
75 POL 201013 Jeremi Ślusarski KŻ Mewa Poznań 41 BFD* 29 30 32 50 20 21 20 243.00 56 -
76 POL 200986 Jan Sawicki JKW Poznań 49 44 37 53* 37 35 12 18 12 244.00 57 -
77 POL 140919 Szymon Szymanowicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 45 BFD* 39 49 42 47 10 8 11 251.00 - 18
78 POL 173544 Maciej Malitowski LOK Garland Gliwice 48 39 34 35 42 34 DNC* 16 9 257.00 58 -
79 POL 188220 Maciej Placzke UKS FIR Warszawa 35 31 22 26 33 41 18 DNC* DNC 266.00 59 -
80 POL 213209 Jakub Krysiński KS Spójnia Warszawa 46 BFD* BFD 45 31 27 5 4 UFD 278.00 60 -
81 POL 189552 Marek Sokołowski AZS UW Warszawa 40 42 35 54 44 39 6 19 DNC* 279.00 61 -
82 POL 1 Daniel Śmiałowski PKM LOK Poznań 29 35 33 51 40 44 14 DNC* DNC 306.00 62 -
83 POL 197 Krzysztof Dzilne ŻLKS Poznań 47 29 46 44 51 49 28 14 DNC* 308.00 63 -
84 POL 185791 Zuzanna Rodzeń MKŻ Arka Gdynia 36 26 33 48 43 47 23 DNC* DNC 316.00 - 19
85 POL 195807 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 51 47 39 47 48 50 UFD* 22 19 323.00 64 -
86 POL 204205 Hanna Borkowska Giżycka Grupa Regatowa 37 28 24 44 36 35 DNC* DNC DNC 324.00 65 -
87 POL 811312 Piotr Kosowski CHKŻ Chojnice 22 BFD* 21 25 25 DNC DNC DNC DNC 333.00 66 -
88 POL 198203 Emil Rutkowski TKŻ Toruń 36 34 28 32 45 45 DNC* DNC DNC 340.00 67 -
89 POL 203062 Mateusz Kundzier KS AZS AWFiS Gdańsk 26 36 38 48 38 37 DNC* DNC DNC 343.00 68 -
90 POL 207579 Jakub Gąsienica-Wawrytko KS Wiaterni Nowy Targ 50 42 49 43 41 52 8 DNC* DNC 345.00 69 -
91 POL 211258 Maciej Kowalski LOK Garland Gliwice 52 43 31 49 45 42 27 DNC* DNC 349.00 70 -
92 POL 191838 Julia Maziarz KS Energetyk Jaworzno 53 32 47 43 50 42 24 DNC* DNC 351.00 71 -
93 POL 214736 Szymon Pytlowany UKS Silesia Opty 48 35 40 34 32 43 DNC* DNC DNC 352.00 72 -
94 POL 186836 Nikodem Machejko Giżycka Grupa Regatowa 39 BFD* 35 29 41 34 DNC DNC DNC 358.00 73 -
95 POL 195312 Emilia Maziarz KS Energetyk Jaworzno 55 48 BFD* 56 49 48 25 23 DNC 364.00 74 -
96 POL 182212 Kacper Wojtyna KS AZS AWFiS Gdańsk 50 39 25 51 31 DNC* DNC DNC DNC 376.00 75 -
97 POL 210002 Maksymilian Luto Nauticus YC Olsztyn 23 DNC* DNC 29 DNC 26 DNC DNC DNC 378.00 76 -
98 POL 192834 Piotr Jakubowski PKM LOK Poznań 38 BFD* 40 35 48 43 DNC DNC DNC 384.00 77 -
99 POL 213208 Kornelia Klimas UKS Silesia Opty 56 29 38 55 46 45 DNC* DNC DNC 389.00 78 -
100 POL 191841 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa 49 BFD* DNF 40 50 53 DNC DNC 21 393.00 79 -
101 POL 160733 Kacper Kadłubowski LOK Garland Gliwice 57 45 41 40 51 44 DNC* DNC DNC 398.00 80 -
102 POL 20110 Igor Tomczyk KS Centrum Żeglarskie Szczecin DNC* DNC BFD UFD 54 55 30 DNC 22 401.00 - 20
103 POL 198200 Zuzanna Bukowska YKP Gdynia 47 40 BFD* 42 46 46 DNC DNC DNC 401.00 81 -
104 POL 50262 Jan Zaporowski KS Energetyk Jaworzno DNF* BFD 50 45 53 51 26 DNC DNC 405.00 82 -
105 POL 166479 Kajetan Poziemski KŻ Horn Kraków 28 BFD* RET 37 55 46 DNC DNC DNC 406.00 83 -
106 POL 205651 Igor Fałowski YC PTTK Beskid Nowy Sącz 43 37 36 50 DNC* DNC DNC DNC DNC 406.00 84 -
107 POL 208166 Ernest Radziwon KŻ Horn Kraków 31 37 53 55 54 DNC* DNC DNC DNC 410.00 85 -
108 POL 186834 Lena Małecka KS Centrum Żeglarskie Szczecin 51 40 51 54 47 48 DNC* DNC DNC 411.00 86 -
109 POL 207352 Ewa Trochimczyk UKŻ Michałowo 54 46 BFD* 53 43 38 DNC DNC DNC 414.00 87 -
110 POL 214348 Amelia Kałużyńska PKM LOK Poznań 43 33 42 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 418.00 88 -
111 POL 215169 Martyna Twarogowska KST "Elektryk" Grudziądz 46 BFD* 45 52 52 49 DNC DNC DNC 424.00 89 -
112 POL 195386 Maciej Lubiński KN Lider Kraków 42 BFD* 44 46 55 DNC DNC DNC DNC 427.00 - 21
113 POL 204911 Hubert Kajmowicz YC PTTK Beskid Nowy Sącz 44 BFD* 52 50 49 54 DNC DNC DNC 429.00 90 -
114 POL 210287 Aleksandra Jędryka Stowarzyszenie Marina Poraj 58 DNC* DNC 56 56 51 29 DNC DNC 430.00 - 22
115 POL 197723 Ryszard Grochowski KS AZS AWFiS Gdańsk 52 41 54 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 447.00 91 -
116 POL 182529 Milena Górna UKŻ Siódemka Białystok 54 43 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 457.00 92 -
117 POL 208421 Alicja Dawidowska KS Centrum Żeglarskie Szczecin 53 BFD* BFD DNC DNC DNC DNC DNC DNC 473.00 93 -
118 POL 182524 Wiktoria Gobiec UKŻ Michałowo DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 480.00 - 23
ILCA 6 (Laser Radial)
ILCA 7 (Laser Standard)
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.