7 - 9 cze 2019

Puchar Pucka

Puck, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R7 Pkt
1 POL POL 205136 Lilly May Niezabitowska 2004 JK "Kotwica" Tarnobrzeg 1 1 1 UFD* 1 3 7.00
2 POL POL 197541 Klara Sobczak 2004 CHKŻ Chojnice 3 2 2 2 2 4* 11.00
3 POL POL 191862 Maria Prus-Głowacka 2004 AZS Poznań 4 6* 3 1 3 1 12.00
4 POL POL 215688 Natalia Nadrzewia 2005 UKS Zalew Kielce 2 4 4 4 5* 2 16.00
5 POL POL 212989 Alicja Spruch 2001 MKS "Dwójka" Warszawa 5 3 6 10 7 14* 31.00
6 POL POL 209038 Maria Majchrzycka 2004 ŻLKS Poznań 6 5 7 14* 10 6 34.00
7 POL POL 214218 NATALIA Burczyńska 2005 Giżycka Grupa Regatowa 11 8 9 5 4 13* 37.00
8 POL POL 195031 Olga Hanslik 2003 KW LOK "Garland" Gliwice 10* 9 5 9 9 9 41.00
9 POL POL 205650 Aleksandra Bobula 2004 JK "Kotwica" Tarnobrzeg 7 10 UFD* 3 13 12 45.00
10 POL POL 213209 Karolina Gała 2005 KS Spójnia Warszawa 14 7 10 12 15* 10 53.00
11 POL POL 185706 Michalina Pawelczyk 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 9 13 17 18* 17 8 64.00
12 POL POL 168053 Hanna Burdziej 2004 UKS Barnim Goleniów 17 18 12 UFD* 8 15 70.00
13 POL POL 180733 Iga Marcisz 2004 TS "Kuźnia" Rybnik 8 16 21* 6 20 21 71.00
14 POL POL 197724 Julia Wróblewska 2006 YKP Gdynia 12 12 13 13 22 25* 72.00
15 POL POL 215171 Adelina Wietki 2006 YKP Kraków 20 27* 11 17 11 16 75.00
16 POL POL 210956 Karolina Skwarek 2005 Nauticus YC Olsztyn 16 11 19 8 23 24* 77.00
17 POL POL 180752 Agnieszka Jankowiak 2005 ŻMKS-Poznań 25* 22 18 15 14 11 80.00
18 POL POL 206282 NINA Łypaczewska 2003 KW Garland LOK Gliwice 21 20 14 27* 6 20 81.00
19 POL POL 191832 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS-Poznań 23* 15 22 7 16 23 83.00
20 POL POL 191836 Gabriela Jakończuk 2004 Giżycka Grupa Regatowa 13 14 24 16 28* 19 86.00
21 POL POL 190828 Julia Wawrzyniak 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 15 25 23 21 26* 5 89.00
22 POL POL 210564 Zuzanna Reszka 2005 MKŻ Arka Gdynia 18 UFD* 8 23 12 31 92.00
23 POL POL 200987 Wanda Szylińska 2005 KS Centrum Żeglarskie 19 29* 20 11 21 22 93.00
24 POL POL 205180 Aleksandra Mac 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 26* 21 16 20 19 17 93.00
25 POL POL 207351 Anna Gierasimiuk 2005 UKŻ Michałowo 27 19 15 28* 18 26 105.00
26 POL POL 192860 ALEKSANDRA MAŃKOWSKA 2005 TKŻ Toruń 22 17 25 19 24 30* 107.00
27 POL POL 198209 OLIWIA DRÓŻYŃSKA 2004 TKŻ Toruń 29 32* 28 22 27 7 113.00
28 POL POL 201835 Wiktoria Harnasz 2005 TS "Kuźnia" Rybnik 31* 23 26 24 29 27 129.00
29 POL POL 196864 SARA WIŚNIEWSKA 2005 TKŻ Toruń 24 24 30 26 25 32* 129.00
30 POL POL 188349 TERESA MASZTALERZ 2006 TKŻ Toruń 30* 28 27 25 30 29 139.00
31 POL POL 182524 Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ 7 Białystok 28 30 29 UFD* 31 28 146.00
32 POL POL 179025 Ida Kozło 2006 UKS "Żeglarz" Wrocław 32 26 32 DNF* 32 33 155.00
33 POL POL 163626 Amelia Szpulak 2006 YKP Kraków DNF* 31 31 29 33 34 158.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 167671 Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice 5 1 1 2 2 21* 11.00
2 POL POL 195305 Wiktor Robaczewski 2003 MOS SSW Iława 1 6* 2 6 1 3 13.00
3 POL POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn 3 11* 5 1 8 8 25.00
4 POL POL 215782 Tymoteusz Wysocki 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn 8 16 3 17* 4 1 32.00
5 POL POL 203349 Maciej Panaś 2004 CHKŻ Chojnice 14 3 BFD* 4 9 6 36.00
6 POL POL 210005 Michał Mazurowski 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn 4 10 15* 10 6 12 42.00
7 POL POL 173379 Filip Olszewski 2006 KS Spójnia Warszawa 13 9 4 8 15* 11 45.00
8 POL POL 214823 Andrzej Nowakowski 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 18 27* 7 18 5 2 50.00
9 POL POL 203179 Filip Kapała 2004 MKŻ Arka Gdynia 7 8 10 11 14 19* 50.00
10 POL POL 203271 Paweł Trella 2004 MKŻ Arka Gdynia 12 12 16 7 26* 9 56.00
11 POL POL 210244 Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa 2 2 12 BFD* 16 25 57.00
12 POL POL 215781 Szymon Maruszczak 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn 25* 15 24 3 3 14 59.00
13 POL POL 209834 Leon Gniadek 2004 Klub Żeglarski Horn Kraków 6 14 28 BFD* 12 13 73.00
14 POL POL 186831 Jakub Kluk 2006 Giżycka Grupa Regatowa 34* 7 27 14 10 18 76.00
15 POL POL 213549 MIŁOSZ MICHALAK 2005 YKP Gdynia 11 5 21 15 42* 29 81.00
16 POL POL 186218 Stanisław Konarzewski 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk 10 4 11 BFD* 24 34 83.00
17 POL POL 212046 Marcel Bisewski 2005 YKP Gdynia 16 13 34 9 19 40* 91.00
18 POL POL 205216 Mateusz Narloch 2005 MKŻ Arka Gdynia 22 28 35 5 39* 5 95.00
19 POL POL 203009 Aleksander Szczygielski 2002 KW Garland LOK Gliwice 27 24 17 BFD* 17 15 100.00
20 POL POL 184897 Mateusz Balicki 2004 CHKŻ Chojnice 26 23 8 28 33* 17 102.00
21 POL POL 214119 Maciej Lickendorf 2004 SEJK "Pogoń" Szczecin 9 37 6 BFD* 46 10 108.00
22 POL POL 178466 TYTUS CZAJKOWSKI 2004 TKŻ Toruń 19 19 20 BFD* 29 24 111.00
23 POL POL 210287 Michał Tokarczyk 2004 KW LOK "Garland" Gliwice 42 30 19 BFD* 18 4 113.00
24 POL POL 195304 ILLYA ZARADNY 2004 AZS Poznań 52* 31 13 16 20 36 116.00
25 POL POL 214225 Konrad Dziąba 2004 Giżycka Grupa Regatowa 15 17 43 DSQ* 7 35 117.00
26 POL POL 208731 Maciej Ilnicki 2004 CHKŻ Chojnice 24 26 31* 26 23 22 121.00
27 POL POL 197949 Igor Haufa 2003 ŻLKS Poznań 17 22 BFD* 29 34 23 125.00
28 POL POL 176711 KACPER WALĘGA 2005 KS Spójnia Warszawa 20 29 23 20 36 BFD* 128.00
29 POL POL 195114 Kuba Matysik 2005 YKP Kraków 31 25 9 33 45* 31 129.00
30 POL POL 192638 Szymon Gasiorowski 2005 YKP Gdynia 32 18 25 36* 35 26 136.00
31 POL POL 206290 Piotr Flieger 2005 MKŻ Arka Gdynia 41 57* 18 13 22 43 137.00
32 POL POL 197815 Piotr Hofman 2003 KW Garland LOK Gliwice 49* 46 14 27 25 38 150.00
33 POL POL 160402 Kacper Dybiec 2005 KS Spójnia Warszawa 30 32 BFD* 38 27 28 155.00
34 POL POL 203062 Paweł Gerłachowski 2004 YKP Gdynia 21 36 26 23 52 DNF* 158.00
35 POL POL 160387 Jakub Pietrzak 2005 MKŻ Arka Gdynia/WCSS UFD* 20 30 BFD 13 32 161.00
36 POL POL 160730 Michał Grzesiek 2005 ŻMKS-Poznań 43* 39 29 31 21 41 161.00
37 POL POL 195386 Antoni Kasprzyk 2003 KN Lider Kraków 44 54 32 BFD* 11 27 168.00
38 POL POL 191839 Kamil Lenczowski 2005 Klub Żeglarski Horn Kraków 33 35 BFD* 24 47 33 172.00
39 POL POL 208036 Krzysztof Olejnik 2005 UKS Barnim Goleniów UFD* 38 BFD 21 43 7 175.00
40 POL POL 196982 Tymon Gajdziński 2005 MKŻ Arka Gdynia 37 48 BFD* 12 30 49 176.00
41 POL POL 192832 Bartłomiej Heksel 2004 KN Lider Kraków 51 40 39 BFD* 31 16 177.00
42 POL POL 186832 Kamil Stemplewski 2005 Giżycka Grupa Regatowa 23 45 33 30 50 BFD* 181.00
43 POL POL 201832 Mikołaj Dąbrowski 2005 UKS "Żeglarz" Wrocław 36 34 36 35 54* 42 183.00
44 POL POL 203177 Antoni Pasich 2004 UKS Barnim Goleniów 35 49 BFD* 25 28 50 187.00
45 POL POL 167806 Teodor Kasprzyk 2005 ŻMKS-Poznań 28 47 BFD* BFD 32 20 193.00
46 POL POL 200981 Gracjan Niczyj 2005 UKŻ "Wiking" Toruń 29 BFD* 22 BFD 49 30 196.00
47 POL POL 195571 Szymon Małachowski 2006 UKŻ 7 Białystok 39 43 37 32 58* 51 202.00
48 POL POL 180338 Rafał Małota 2002 KN Lider Kraków 50* 42 41 34 40 46 203.00
49 POL POL 170199 Wiktor Borkowski 2006 AZS Poznań UFD* 52 BFD 19 38 39 214.00
50 POL POL 186235 Cezary Popielski 2005 AZS Poznań 48 56 BFD* 22 59 37 222.00
51 POL POL 207348 Kacper Klucznik 2004 KST "Elektryk" Grudziądz 40 59 40 BFD* 37 53 229.00
52 POL POL 198208 Tomasz Gajda 2005 UKS Barnim Goleniów UFD* 51 42 37 55 45 230.00
53 POL POL 202397 FRANCISZEK Niesiobędzki 2005 Giżycka Grupa Regatowa 47 41 38 BFD* 61 48 235.00
54 POL POL 193510 Aleksander Kosowski 2006 YKP Gdynia 46 61* 45 39 56 52 238.00
55 POL POL 205651 Igor Fałowski 2006 YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 55* 55 47 42 51 44 239.00
56 POL POL 171303 Andrzej Pochopień 2006 Klub Żeglarski Horn Kraków 54 62* 48 40 44 58 244.00
57 POL POL 210847 Jakub Rzeszotek 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 53 21 BFD* BFD DSQ 47 253.00
58 POL POL 166479 Tymoteusz Mika 2006 Klub Żeglarski Horn Kraków 38 53 44 BFD* 53 BFD 254.00
59 POL POL 208471 Paweł Sikora 2004 PKM LOK Poznań 57 60 BFD* 41 41 56 255.00
60 POL POL 207352 Dawid Sikorski 2003 UKŻ Michałowo 56 44 BFD* 43 60 55 258.00
61 POL POL 189531 Hubert Baranowski 2004 UKŻ 7 Białystok UFD* 33 BFD BFD 48 54 267.00
62 POL POL 155036 Przemysław Żukowski 2005 UKS "Żeglarz" Wrocław 58 63 46 44 DNF* 59 270.00
63 POL POL 207349 Jan Melzer 2005 Giżycka Grupa Regatowa 45 50 BFD* BFD 57 57 275.00
64 POL POL 201832 Michał Klimko 2006 UKS "Żeglarz" Wrocław 60 64 49 45 DNS* DNF 284.00
65 POL POL 185708 Michał Bortkiewicz 2005 UKS "Żeglarz" Wrocław 59 58 BFD* DNC DNF 60 309.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R7 Pkt
1 POL POL 209432 Wiktoria Gołębiowska 2000 MOS SSW Iława 2* 1 1 1 2 1 6.00
2 POL POL 214216 Julia Rogalska 2002 Giżycka Grupa Regatowa 1 2 3 UFD* 4 5 15.00
3 POL POL 207099 Magda Placzke 2019 Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 6 4 2 2 3 11* 17.00
4 POL POL 212962 Marcelina Korszon 2002 Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 4 3 UFD* 4 1 8 20.00
5 POL POL 213849 Katarzyna Harc 2000 TS "Kuźnia" Rybnik 3 5 4 5 5 13* 22.00
6 POL POL 210221 Kinga Brzóska 2002 MKŻ Arka Gdynia/WCSS 5 12* 7 7 6 4 29.00
7 POL POL 196348 Oliwia Laskowska 2001 CHKŻ Chojnice 7 6 10* 3 7 9 32.00
8 ESP ESP 205297 Natalia Kuczys 2002 MKŻ Arka Gdynia 11 9 5 15* 11 3 39.00
9 POL POL 212721 Dominika Raszka 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 12 17* 9 9 8 6 44.00
10 POL POL 194967 Hanna Dmochowska 2004 MKŻ Arka Gdynia 10 11 6 12 13* 10 49.00
11 POL POL 213144 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice 8 10 15* 13 10 12 53.00
12 POL POL 195786 Natalia Jabłońska 2001 MKŻ Arka Gdynia 15 7 12 8 15 16* 57.00
13 POL POL 185782 Julia Szymczak 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 13 8 16 10 12 18* 59.00
14 POL POL 212589 Amelia Buska 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 9 18* 8 14 16 15 62.00
15 POL POL 214348 Zuzanna Widomska 2003 TS "Kuźnia" Rybnik 14 16 13 21* 21 7 71.00
16 POL POL 201013 Nawojka Ślusarska 2003 KŻ "Mewa" Poznań 19 15 11 DNC* DNF 2 72.00
17 POL POL 213331 Aleksandra Jasińska 2001 UKS Barnim Goleniów 16 13 18 11 17 20* 75.00
18 POL POL 205646 Julia Tomaszewska 2000 AZS Poznań 18 19 19 6 14 21* 76.00
19 POL POL 197725 Weronika Folmer 1999 KST "Elektryk" Grudziądz 22* 21 21 17 9 17 85.00
20 POL POL 195782 Hanna Koczar 2003 TS "Kuźnia" Rybnik 20 20 14 20 22* 14 88.00
21 POL POL 201561 Anna Trędowska 2002 Klub Żeglarski Horn Kraków 23* 14 17 16 19 22 88.00
22 POL POL 212648 Zuzanna Tarnawska 2002 MKŻ Arka Gdynia 21 22* 22 22 18 19 102.00
23 POL POL 212958 Natalia Borusińska 2002 UKS Zalew Kielce 17 24 UFD* 19 20 23 103.00
24 POL POL 207585 AGATA DRÓŻYŃSKA 2001 TKŻ Toruń 24 23 20 18 23 DNF* 108.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 210947 Łukasz Machowski 2001 MKS "Dwójka" Warszawa 1 1 2* 1 1 1 1 6.00
2 POL POL 213355 Przemysław Machowski 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 3 4 1 5* 2 3 4 17.00
3 POL POL 209035 Tytus Butowski 2001 KS AZS AWFiS Gdańsk 2 2 9* 2 4 8 3 21.00
4 POL POL 211258 Maciej Jarosz 2002 Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 4 3 16* 3 12 5 9 36.00
5 POL POL 214224 Tomasz Trajnowicz 2003 Giżycka Grupa Regatowa 5 6 12* 8 3 4 11 37.00
6 POL POL 212588 Filip Rajchert 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 10 5 5 4 6 DNF* 13 43.00
7 POL POL 210007 Igor Barcikowski 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn 13 10 10 21* 9 6 2 50.00
8 POL POL 189349 Piotr Masztalerz 2001 TKŻ Toruń 9 21 3 7 5 10 BFD* 55.00
9 POL POL 194897 Mateusz Grzempa 2002 CHKŻ Chojnice 8 BFD* 15 6 7 13 7 56.00
10 POL POL 212649 Filip Miłoszewski 2003 UKS Barnim Goleniów 16* 7 6 10 11 16 12 62.00
11 POL POL 213514 Jakub Ławicki 2002 MKŻ Arka Gdynia 6 11 17* 13 17 7 10 64.00
12 POL POL 210009 Adam Sokołowski 2003 Nauticus Yacht Club Olsztyn 17 8 18 22* 8 12 5 68.00
13 POL POL 209036 Maksymilian Cymerman 2002 UKS Barnim Goleniów 20 22* 8 9 15 2 16 70.00
14 POL POL 204763 Przemysław Okoński 2003 UKS FIR Warszawa 12 19 7 11 10 15 26* 74.00
15 POL POL 209471 Gerard Polaczyk 2003 KŻ "Mewa" Poznań 7 18 4 24 25 BFD* 6 84.00
16 POL POL 168053 Maksymilian Burdziej 2003 UKS Barnim Goleniów 15 13 14 12 31* 9 30 93.00
17 POL POL 196898 Kacper Żywiczka 2003 CHKŻ Chojnice 21 14 19 23* 13 14 18 99.00
18 POL POL 188235 Piotr Jóźwiak 2001 ŻMKS-Poznań 18 25* 13 25 21 18 15 110.00
19 POL POL 191858 Mateusz Leszko 1986 RKS Lasery Zegrze 19 9 33 15 16 45* 24 116.00
20 POL POL 196962 JAKUB WIEDEHEFT 2003 MKŻ Arka Gdynia 11 12 31 20 23 24 BFD* 121.00
21 POL POL 190544 Alan Kocięda 2004 MKŻ Arka Gdynia 24 20 28* 26 14 23 20 127.00
22 POL POL 196964 HUBERT LIPIŃSKI 2002 TKŻ Toruń 34* 16 26 18 30 11 32 133.00
23 POL POL 173475 David Gdaniec 2002 KS AZS AWFiS Gdańsk BFD* 23 25 17 18 26 25 134.00
24 EST EST 206438 Dominik Śliwiński 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk 14 15 22 14 20 DNF* DNF 137.00
25 POL POL 169707 Kacper Jaskuła 2003 ŻMKS-Poznań 23 17 32 16 19 30 BFD* 137.00
26 POL POL 188824 David Goetz 2003 AZS Poznań 25 27 20 19 29 34* 21 141.00
27 POL POL 213292 Adam Słodownik 2004 KS Spójnia Warszawa 22 28 35* 29 33 17 14 143.00
28 POL POL 180724 Hubert Roszyk 2005 ŻLKS Poznań 26 30 30 31 37* 22 19 158.00
29 POL POL 214345 Mateusz Szymczak 2001 UKŻ "Błękitni" Grzybowo 30 24 21 27 26 42* 34 162.00
30 POL POL 215004 Antoni Borkowski 2003 AZS Poznań 27 32 34 28 24 19 BFD* 164.00
31 POL POL 191882 Rafał Szubert 2002 ŻMKS-Poznań 28 26 BFD* 35 45 27 8 169.00
32 POL POL 190829 Tomasz Procek 2003 KW Garland LOK Gliwice 31 34 23 37 22 25 BFD* 172.00
33 POL POL 211227 Borys Surowiec 2000 UKS FIR Warszawa 33 33 38* 30 28 31 38 193.00
34 POL POL 213309 Michał Paciorek 2004 KS Spójnia Warszawa BFD 29 11 32 43 29 BFD* 195.00
35 EST EST 206437 Miłosz Gabryszewski 2003 UKS "Żeglarz" Wrocław 32 35 29 42* 34 38 27 195.00
36 POL POL 206497 Maciej Małachowski 2003 UKŻ 7 Białystok 35 DNF* 24 47 35 40 23 204.00
37 POL POL 200986 Oliwier Urbański 2003 UKS Barnim Goleniów 39 44* 36 40 36 32 22 205.00
38 POL POL 201833 Fabian Chodak 2002 UKŻ 7 Białystok 37 43 41 34 38 DNF* 17 210.00
39 POL POL 164431 Stanisław Podwojski 2002 KW LOK "Garland" Gliwice 45* 39 27 41 40 35 36 218.00
40 POL POL 201940 Wiktor Kreft 2001 Klub Żeglarski Horn Kraków 29 31 BFD* 33 32 43 BFD 220.00
41 POL POL 195867 Karol Głąbik 2003 KW LOK "Garland" Gliwice 36 42 45* 38 39 44 29 228.00
42 POL POL 176745 Dominik Popielarz 2003 TKŻ Toruń 42 46* 43 46 41 21 37 230.00
43 POL POL 212532 Jędrzej Marciniak 2004 JKW Poznań 44 36 42 36 DNF* 41 33 232.00
44 POL POL 192680 Łukasz Czerwiec 2000 UKS "Żeglarz" Wrocław 43 48 48 50* 49 20 28 236.00
45 POL POL 202655 Oskar Maguda 2002 Giżycka Grupa Regatowa BFD* 37 44 44 27 33 BFD 237.00
46 POL POL 197726 Bartosz Dąbrowski 2004 UKŻ 7 Białystok 38 BFD* 47 39 42 37 35 238.00
47 POL POL 191834 Dominik Konieczny 2005 ŻMKS-Poznań 47 40 39 48* 44 28 41 239.00
48 POL POL 170891 Jakub Chodak 2003 UKŻ 7 Białystok 41 45 46 49* 46 36 31 245.00
49 POL POL 190823 Dobromir Sokołowski 2004 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 40 38 49 45 DNF* 39 39 250.00
50 POL POL 210136 piotr vogel 2005 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 48* 41 40 43 47 47 40 258.00
51 POL POL 174566 Piotr Kubica 2002 Klub Żeglarski Horn Kraków 46 47 37 UFD* 48 46 42 266.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 215906 Dawid Kania 1997 ŻLKS Poznań 4 2 1 2 2 2 7* 3 16.00
2 POL POL 211115 Michał Krasodomski 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk 1 9* 4 3 4 5 4 8 29.00
3 POL POL 212955 Filip Ciszkiewicz 1995 MKŻ Arka Gdynia BFD* 1 UFD 1 1 3 1 2 34.00
4 POL POL 212506 Piotr Ostrowski 2000 AZS UW Warszawa 6 3 3 7 6 11* 5 7 37.00
5 POL POL 212956 Kacper Błaszczyk 2000 TS "Kuźnia" Rybnik 3 8 7 10 11* 8 2 6 44.00
6 POL POL 213500 Kacper Stanisławski 2000 YKP Gdynia 8 7 2 6 7 6 8 10* 44.00
7 POL POL 214219 Wojciech Klimaszewski 2001 Giżycka Grupa Regatowa BFD* 6 UFD 5 5 4 6 1 52.00
8 POL POL 131111 Kostanty Sawicki 2002 Giżycka Grupa Regatowa BFD* 5 5 12 12 10 9 4 57.00
9 POL POL 215784 Tomasz Misiak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 7 11 6 11 8 9 12* 12 64.00
10 POL POL 214222 Stanisław Klimaszewski 1992 Giżycka Grupa Regatowa BFD* 4 UFD 4 3 1 3 UFD 65.00
11 POL POL 204343 Hubert Polaczyk 2001 KŻ "Mewa" Poznań 5 12 8 17* 17 16 10 9 77.00
12 POL POL 209552 Sebastian Mazurek 1999 UKŻ Wiking Toruń 2 16 UFD* 9 10 7 16 DNF 85.00
13 CAN CAN 214633 Pierre-Olivier Gagnon 2000 SAILING Team Rzeszów 11 13 13 14 14 14 13 16* 92.00
14 POL POL 210781 Kacper Mazurek 1999 UKŻ "Wiking" Toruń DNF* DNF DNF 8 9 12 11 5 95.00
15 POL POL 214221 Mateusz Siedlecki 2002 Giżycka Grupa Regatowa 13 15* 15 15 15 13 14 11 96.00
16 POL POL 210946 Kacper Ludwiński 2000 KS CŻ Szczecin 14 14 11 18* 16 17 15 13 100.00
17 POL POL 210945 Jędrzej Bering 2001 KS CŻ Szczecin 15 20* 12 13 13 15 18 17 103.00
18 POL POL 209431 Tymoteusz Walicki 2003 UKŻ 7 Białystok 10 18 10 19 19 19 20* 15 110.00
19 POL POL 208654 Maciej Berkau 2002 JKW Poznań 12 17 17 20 21 DNF* 19 14 120.00
20 POL POL 207586 CEZARY MIŁKOWSKI 2000 TKŻ Toruń 17 10 9 16 DNF* DNF DNF DNF 127.00
21 POL POL 210088 Radosław Jankowski 1999 Nauticus Yacht Club Olsztyn 18 19 16 21* 18 18 21 18 128.00
22 POL POL 196888 Piotr Dorywała 2001 UKS "Żeglarz" Wrocław 16 21 14 22 20 DNF* 17 DNF 135.00
23 POL POL 210944 Jakub Szymanowicz 2001 UKŻ "Błękitni" Grzybowo 19 22 18 23 22 DNF* 22 19 145.00
24 POL POL 212632 Jakub Marciniak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 9 DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF 159.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt U13 U15
1 POL POL 10682 Kacper Bąk 2005 Klub Żeglarski Horn Kraków 1 1 1 3 7* 4 1 1 4 16.00 1
2 POL POL 10642 Katarzyna Wajdowska 2004 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2 2 2 DNS* 2 2 3 10 1 24.00
3 POL POL 10626 Jan Pacheco 2006 Klub Żeglarski Horn Kraków 11* 3 3 2 9 7 2 5 2 33.00 2
4 POL POL 7447 Janka Dmochowska 2006 MKŻ Arka Gdynia 12 4 13* 1 1 1 5 6 7 37.00 3
5 POL POL 9476 Zuzanna Rodzeń 2004 MKŻ Arka Gdynia 5 6 11 UFD* 3 3 4 4 3 39.00
6 POL POL 10269 Maria Suchocka 2006 MKŻ Arka Gdynia 4 9 12* 8 6 6 10 8 5 56.00 4
7 POL POL 9809 Igor Rudek 2006 MKŻ Arka Gdynia 9 7 7 10* 5 5 7 7 10 57.00 5
8 POL POL 7845 Jan Suchocki 2007 MKŻ Arka Gdynia 3 5 17* 9 4 10 6 14 11 62.00 1
9 POL POL 8 Gita Van Der Voort 2007 Klub Żeglarski Horn Kraków 7 10 5 4 11 8 13* 12 6 63.00 2
10 POL POL 8077 Liwia Liszkiewicz 2007 OKŻ Olsztyn 6 12 4 UFD* 10 9 14 2 12 69.00 3
11 POL POL 10067 Jakub Rozwadowski 2006 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 18 13 6 UFD* 13 12 8 3 9 82.00 6
12 POL POL 10287 Maksymilian Betlejewski 2007 MKŻ Arka Gdynia 8 19 23* 7 8 11 11 11 13 88.00 4
13 POL POL 5619 Bartłomiej Wrzosek 2007 Klub Żeglarski Horn Kraków 13 8 10 5 DNF* DNF 9 9 8 99.00 5
14 POL POL 10672 Natasza Tarnawska 2008 MKŻ Arka Gdynia 14 15 8 6 15 15 15 21* 20 108.00 6
15 POL POL 9425 Patryk Staluszka 2006 MKŻ Arka Gdynia 16 23 25 14 12 16 DNF* 13 14 133.00 7
16 POL POL 10092 Maksym Kowalewski 2006 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 19 30 9 17 18 13 DNF* 20 17 143.00 8
17 POL POL 10690 Józef Krasowski 2009 KS Spójnia Warszawa 20 11 19 30* 24 19 22 16 19 150.00 7
18 POL POL 10611 Maciej Obarski 2006 Klub Żeglarski Horn Kraków 26* 24 22 18 17 21 12 22 15 151.00 9
19 POL POL 3 Eryk Rózga 2006 MKŻ Arka Gdynia DNS* 17 24 12 14 17 DNF 17 16 154.00 10
20 POL POL 10517 Jakub Trojnar 2005 Klub Żeglarski Horn Kraków 22 18 18 11 16 14 DNF* 23 UFD 159.00 11
21 POL POL 4125 Alicja Maciąg 2007 Klub Żeglarski Horn Kraków 23 22 14 25* 21 18 17 24 23 162.00 8
22 POL POL 9213 Witold Woźnicki 2006 Sail & Ski Klub Warszawa 25 20 28* 20 27 25 16 15 22 170.00 12
23 POL POL 8035 Aniela Frąckowiak 2008 MKŻ Arka Gdynia 10 25 15 26 31* 28 18 27 26 175.00 9
24 POL POL 9180 Krzysztof Królik 2006 Sail & Ski Klub Warszawa 27* 27 21 27 22 20 20 18 21 176.00 13
25 POL POL 9189 Maja Woźnicka 2006 Sail & Ski Klub Warszawa 24 32* 27 24 19 26 21 26 18 185.00 14
26 POL POL 9171 Wiktor Sebastiański 2007 Akademia Żeglarska Prestige Sopot 30 29 20 13 20 22 DNF* 30 27 191.00 10
27 POL POL 7547 Julianna Ponto 2008 MKŻ Arka Gdynia 15 14 29 22 25 31 DNF* 29 30 195.00 11
28 POL POL 2 Wiktor Welenc 2006 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 21 31 33 16 23 23 DNF* 28 29 204.00 15
29 POL POL 5633 Maja Reszka 2007 MKŻ Arka Gdynia 31 33* 32 21 28 24 19 25 24 204.00 12
30 POL POL 10684 Fryderyk Julke 2007 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 28 16 30 15 29 29 DNF* 31 28 206.00 13
31 POL POL 12 Kajetan Poziemski 2007 Klub Żeglarski Horn Kraków 17 21 26 19 33 UFD* DNF 19 UFD 209.00 14
32 POL POL 10528 Milan Utschik 2006 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot UFD* UFD 16 23 26 27 DNF UFD 25 228.00 16
33 POL POL 10366 Kacper Płoszaj 2007 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot UFD* 28 31 28 30 30 DNF 33 31 248.00 15
34 POL POL 9234 Marcel Tyczyński 2009 KS Spójnia Warszawa DNF* 26 DNF 29 DNF DNF DNF DNF 32 272.00 16
35 POL POL 10307 Mikołaj Ankiewicz 2009 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 32 35 DNF* 31 32 DNF DNF DNF 33 274.00 17
36 POL POL 10555 Jan Szerling 2007 KS Spójnia Warszawa 29 34 RET* RET DNF DNF UFD 32 DNF 280.00 18
Laser 4.7 K Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser 4.7 M Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser Radial K Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser Radial M Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser Standard Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Open Bic Wyniki oficjalne po 9 wyścigach