Puchar Pucka

8 - 10 cze 2018 Puck, Polska

Wyniki regat

M
Klasa
Nr
Załoga
Ur
Płeć
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Pkt
1
Laser 4.7
POL 194911
Laura Szulc
2004
K
CHKŻ Chojnice
4
UFD*
2
4
1
7
2
2
22.00
2
Laser 4.7
POL 206823
Klara Sobczak
2004
K
CHKŻ Chojnice
UFD*
2
3
1
3
10
9
1
29.00
3
Laser 4.7
POL 205136
Lilly May Niezabitowska
2004
K
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
1
UFD*
5
9
6
5
1
3
30.00
4
Laser 4.7
POL 207349
Amelia Dziąba
2003
K
Giżycka Grupa Regatowa
2
1
10
3
2
11*
10
9
37.00
5
Laser 4.7
POL 161687
Zuzanna Widomska
2003
K
TS "Kuźnia" Rybnik
6
3
8
24*
11
2
8
5
43.00
6
Laser 4.7
POL 205297
Natalia Kuczys
2002
K
MKŻ Arka Gdynia
3
UFD*
6
2
13
1
12
7
44.00
7
Laser 4.7
POL 195304
Maria Prus-Głowacka
2004
K
AZS Poznań
10
4
7
5
7
15*
5
6
44.00
8
Laser 4.7
POL 201013
Nawojka Ślusarska
2003
K
KŻ "Mewa" Poznań
11
5
4
7
10
8
14*
11
56.00
9
Laser 4.7
POL 180701
Hanna Koczar
2003
K
TS "Kuźnia" Rybnik
20
8
9
21*
4
9
6
17
73.00
10
Laser 4.7
POL 194967
Hanna Dmochowska
2004
K
MKŻ Arka Gdynia
7
DSQ*
13
13
16
6
15
4
74.00
11
Laser 4.7
POL 195031
Olga Hanslik
2003
K
KW LOK "Garland" Gliwice
13
UFD*
BFD
6
14
4
3
8
86.00
12
Laser 4.7
POL 185706
Julia Szymczak
2003
K
MKS "Dwójka" Warszawa
8
14
11
19
27*
3
17
14
86.00
13
Laser 4.7
POL 197728
Paulina Placzke
2002
K
UKS FIR Warszawa
5
18
22
12
33*
20
16
10
103.00
14
Laser 4.7
POL 191831
Dominika Raszka
2004
K
MKS "Dwójka" Warszawa
18
UFD*
14
16
8
12
22
13
103.00
15
Laser 4.7
POL 180742
Natalia Nadrzewia
2005
K
UKS Zalew Kielce
UFD*
UFD
1
15
5
14
7
26
106.00
16
Laser 4.7
POL 212648
Zuzanna Tarnawska
2002
K
MKŻ Arka Gdynia
9
UFD*
17
11
28
17
13
15
110.00
17
Laser 4.7
POL 203178
Karina Jasiewicz
1996
K
AZS UWM Olsztyn
14
7
BFD*
20
24
23
11
16
115.00
18
Laser 4.7
POL 198209
Oliwia Dróżyńska
2004
K
TKŻ Toruń
17
15
23
32*
9
21
4
30
119.00
19
Laser 4.7
POL 17846
Sara Wiśniewska
2005
K
TKŻ Toruń
15
16
12
28*
19
19
19
20
120.00
20
Laser 4.7
POL 194841
Natalia Burczyńska
2005
K
Olsztyńska Grupa Regatowa
21
17
BFD*
14
22
22
25
12
133.00
21
Laser 4.7
POL 198206
Maja Korwin-Mikke
2002
K
MKS "Dwójka" Warszawa
12
22
20
8
32*
26
26
23
137.00
22
Laser 4.7
POL 203046
Nina Łypaczewska
2003
K
KW Garland LOK Gliwice
16
9
16
26
25
UFD*
24
21
137.00
23
Laser 4.7
POL 180733
Iga Marcisz
2004
K
TS "Kuźnia" Rybnik
26
19
15
17
18
31*
27
19
141.00
24
Laser 4.7
POL 160735
Maja Tokarczyk
2000
K
KW Garland LOK Gliwice
29*
23
28
10
15
28
18
24
146.00
25
Laser 4.7
POL 192860
Aleksandra Mańkowska
2005
K
TKŻ Toruń
22
12
18
29*
21
29
23
27
152.00
26
Laser 4.7
POL 19184
Dagmara Gil
2004
K
MKS "Dwójka" Warszawa
19
20
26
18
31
34*
21
22
157.00
27
Laser 4.7
POL 194840
Karolina Skwarek
2005
K
AZS UWM Olsztyn
25
21
BFD*
27
17
16
31
25
162.00
28
Laser 4.7
POL 18683
Natalia Ciszek
2002
K
MKS "Dwójka" Warszawa
23
UFD*
24
23
12
25
20
UFD
165.00
29
Laser 4.7
POL 197719
Oliwia Osadcow
2004
K
KW LOK "Garland" Gliwice
24
24
19
25
20
24
29
31*
165.00
30
Laser 4.7
POL 179127
Weronika Martynowska
2000
K
Olsztyński Klub Żeglarski
UFD*
6
BFD
22
29
27
32
18
172.00
31
Laser 4.7
POL 191832
Aleksandra Długołęcka
2005
K
ŻMKS-Poznań
28
11
25
33
35*
18
34
28
177.00
32
Laser 4.7
POL 197723
Danuta Wilska
2004
K
KS AZS AWFiS Gdańsk
27
13
21
31
23
30
33
35*
178.00
33
Laser 4.7
POL 201740
Julia Kozubowicz
2004
K
TS "Kuźnia" Rybnik
UFD*
10
BFD
30
34
32
30
29
203.00
34
Laser 4.7
POL 150266
Natalia Garbaczewska
2002
K
UKŻ 7 Białystok
UFD*
UFD
27
35
26
13
36
36
211.00
35
Laser 4.7
POL 182527
Karolina Daśko
2002
K
UKS Osiemnastka
31
UFD*
30
36
30
33
28
32
220.00
36
Laser 4.7
POL 185443
Katarzyna Miłoś
2004
K
UKS Osiemnastka
32
26
29
34
37*
36
35
33
225.00
37
Laser 4.7
POL 4
Majka Brzezińska
2002
K
UKS Osiemnastka
30
25
31
DSQ*
36
35
37
34
228.00