Puchar Pucka

8 - 10 cze 2018 Puck, Polska

Wyniki regat

M
Klasa
Nr
Załoga
Ur
Płeć
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Pkt
1
Laser 4.7
POL 209036
Filip Miłoszewski
2003
M
UKS Barnim Goleniów
1
3
24*
1
10
3
1
9
28.00
2
Laser 4.7
POL 210009
Adam Sokołowski
2003
M
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14
1
2
3
24*
8
3
7
38.00
3
Laser 4.7
POL 209471
Gerard Polaczyk
2003
M
KŻ "Mewa" Poznań
BFD*
16
1
6
3
4
7
5
42.00
4
Laser 4.7
POL 218947
Przemek Machowski
2003
M
MKS "Dwójka" Warszawa
13
2
13
DSQ*
11
5
2
1
47.00
5
Laser 4.7
POL 186832
Tomasz Trajnowicz
2003
M
Giżycka Grupa Regatowa
2
4
20
DNF*
7
1
25
2
61.00
6
Laser 4.7
POL 203349
Maciej Panaś
2004
M
CHKŻ Chojnice
6
6
11
10
6
6
17*
16
61.00
7
Laser 4.7
BLR 204708
Ivan Mshenski
2003
M
RCOP Minsk
4
BFD*
17
15
1
10
18
4
69.00
8
Laser 4.7
POL 208421
Tomasz Procek
2003
M
KW Garland LOK Gliwice
17
BFD*
4
16
2
19
8
13
79.00
9
Laser 4.7
POL 11
Jan Krawczyk
2004
M
CHKŻ Chojnice
8
13
18
4
14
18
12
22*
87.00
10
Laser 4.7
POL 168053
Maksymilian Burdziej
2003
M
UKS Barnim Goleniów
BFD*
20
34
7
4
16
4
11
96.00
11
Laser 4.7
POL 209834
Leon Gniadek
2004
M
Klub Żeglarski Horn Kraków
26
BFD*
15
8
13
15
11
8
96.00
12
Laser 4.7
POL 185791
Igor Kuczys
2003
M
MKŻ Arka Gdynia
3
BFD*
29
5
31
2
14
17
101.00
13
Laser 4.7
POL 204557
Michał Mazurowski
2004
M
Nauticus Yacht Club Olsztyn
BFD*
9
16
19
22
9
10
18
103.00
14
Laser 4.7
POL 1
Paweł Gerłachowski
2004
M
YKP Gdynia
BFD*
8
6
24
17
27
6
21
109.00
15
Laser 4.7
POL 208652
Dominik Śliwiński
2003
M
KS AZS AWFiS Gdańsk
BFD*
18
3
31
20
33
9
6
120.00
16
Laser 4.7
POL 180752
Kacper Jaskuła
2003
M
ŻMKS-Poznań
21
14
14
11
19
28*
21
20
120.00
17
Laser 4.7
POL 210002
Bartosz Andrzejak
2004
M
Nauticus Yacht Club Olsztyn
9
7
32*
18
21
26
31
14
126.00
18
Laser 4.7
POL 210287
Michał Tokarczyk
2004
M
KW LOK "Garland" Gliwice
7
5
7
33
15
44*
24
38
129.00
19
Laser 4.7
POL 186218
Stanisław Konarzewski
2004
M
KS AZS AWFiS Gdańsk
15
11
10
26
29
32
19
33*
142.00
20
Laser 4.7
POL 183364
Szymon Oleksiuk
2004
M
KS Spójnia Warszawa
25
BFD*
12
22
12
42
20
12
145.00
21
Laser 4.7
POL 203072
Stanisław Janowicz
2003
M
KS AZS AWFiS Gdańsk
10
19
22
23
53*
13
37
27
151.00
22
Laser 4.7
POL 203271
Paweł Trella
2004
M
MKŻ Arka Gdynia
24
22
8
20
25
23
BFD*
30
152.00
23
Laser 4.7
POL 214119
Maciej Lickendorf
2004
M
SEJK "Pogoń" Szczecin
19
26
35
40*
35
7
23
15
160.00
24
Laser 4.7
POL 205851
Jakub Wiedeheft
2003
M
MKŻ Arka Gdynia
12
BFD*
31
2
5
14
BFD
25
163.00
25
Laser 4.7
POL 194896
Maciej Karsznia
2003
M
MKŻ Arka Gdynia
27
30
5
17
43
BFD*
33
10
165.00
26
Laser 4.7
POL 203179
Filip Kapała
2004
M
MKŻ Arka Gdynia
18
21
46*
38
16
12
35
26
166.00
27
Laser 4.7
POL 204763
Przemysław Okoński
2003
M
UKS FIR Warszawa
5
17
21
56*
47
29
26
24
169.00
28
Laser 4.7
POL 190544
Alan Kocięda
2004
M
MKŻ Arka Gdynia
22
BFD*
40
21
8
22
39
31
183.00
29
Laser 4.7
POL 155036
Miłosz Gabryszewski
2003
M
UKS Żeglarz Wrocław
20
25
50
12
51*
34
16
29
186.00
30
Laser 4.7
POL 20758
Dominik Popielarz
2003
M
TKŻ Toruń
38*
10
36
25
23
25
34
34
187.00
31
Laser 4.7
POL 188824
David Goetz
2003
M
AZS Poznań
42
BFD*
38
42
27
20
15
28
212.00
32
Laser 4.7
POL 3
Szymon Maruszczak
2005
M
Olsztyński Klub Żeglarski
28
12
23
44
56*
24
41
46
218.00
33
Laser 4.7
POL 195310
Andrzej Nowakowski
2004
M
MKS "Dwójka" Warszawa
39
27
30
30
41
43
45*
19
229.00
34
Laser 4.7
BLR 207790
Aleksandr Aniskerich
2002
M
RCOP Minsk
23
23
52
28
DNE*
38
29
37
230.00
35
Laser 4.7
POL 18252
Fabian Chodak
2002
M
UKŻ 7 Białystok
16
BFD*
53
14
46
40
13
50
232.00
36
Laser 4.7
POL 186220
Mikolaj Grzybowski
2003
M
UKS FIR Warszawa
BFD*
34
41
34
30
BFD
5
23
241.00
37
Laser 4.7
ITA 20334
Wojtek Kikmunter
2003
M
CHKŻ Chojnice
31
28
28
35
36
47
49*
36
241.00
38
Laser 4.7
POL 210007
Igor Barcikowski
2004
M
Nauticus Yacht Club Olsztyn
11
DSQ*
39
53
54
54
30
3
244.00
39
Laser 4.7
POL 186836
Konrad Dziąba
2004
M
Giżycka Grupa Regatowa
48
15
57
27
59*
30
32
41
250.00
40
Laser 4.7
POL 211258
Karol Głąbik
2003
M
KW LOK "Garland" Gliwice
34
33
19
36
44
36
63*
60
262.00
41
Laser 4.7
POL 201940
Kamil Lenczowski
2005
M
Klub Żeglarski Horn Kraków
43
24
33
43
39
46*
43
39
264.00
42
Laser 4.7
POL 160730
Michał Grzesiek
2005
M
ŻMKS-Poznań
36
35
37
29
40
49*
42
47
266.00
43
Laser 4.7
POL 160402
Adam Slodownik
2004
M
KS Spójnia Warszawa
54*
38
51
39
9
31
50
49
267.00
44
Laser 4.7
POL 197949
Igor Haufa
2003
M
ŻLKS Poznań
32
BFD*
27
37
52
39
40
53
280.00
45
Laser 4.7
POL 166584
Cezary Popielski
2005
M
AZS Poznań
33
BFD*
61
50
37
17
47
44
289.00
46
Laser 4.7
POL 190828
Maksymilian Kalupa
2004
M
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
29
BFD*
63
41
28
45
28
57
291.00
47
Laser 4.7
POL 173379
Kacper Walęga
2005
M
KS Spójnia Warszawa
30
BFD*
60
46
38
48
36
43
301.00
48
Laser 4.7
POL 177097
Karol Erinsson
2004
M
MKŻ Arka Gdynia
50
31
26
65
18
51
61
67*
302.00
49
Laser 4.7
POL 178466
Tytus Czajkowski
2004
M
MKŻ Arka Gdynia
35
37
BFD*
13
33
70
59
59
306.00
50
Laser 4.7
POL 185708
Mateusz Balicki
2004
M
UKS Żeglarz Wrocław
37
BFD*
BFD
47
45
21
48
35
307.00
51
Laser 4.7
POL 202397
Franciszek Niesiobędzki
2005
M
Olsztyńska Grupa Regatowa
53
29
25
60
61*
37
55
54
313.00
52
Laser 4.7
POL 189084
Hubert Roszyk
2005
M
ŻLKS Poznań
47
41
47
57*
49
50
46
45
325.00
53
Laser 4.7
POL 170199
Antoni Borkowski
2003
M
AZS Poznań
BFD*
BFD
55
52
26
53
22
48
330.00
54
Laser 4.7
POL 198208
Filip Kurczewski
2003
M
MKŻ Żnin
41
44
59
61
34
62*
53
42
334.00
55
Laser 4.7
POL 170891
Maciej Małachowski
2003
M
UKŻ 7 Białystok
40
43
64*
32
60
63
38
62
338.00
56
Laser 4.7
POL 1825
Jakub Chodak
2003
M
UKŻ 7 Białystok
BFD*
BFD
9
45
55
11
DNC
DNC
342.00
57
Laser 4.7
POL 1888
Wiktor Borkowski
2006
M
AZS Poznań
BFD*
36
62
49
42
35
66
61
351.00
58
Laser 4.7
POL 205334
Wiktor Polaczek
2004
M
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
44
BFD*
42
62
32
65
52
55
352.00
59
Laser 4.7
POL 165720
Bartosz Dąbrowski
2004
M
UKŻ 7 Białystok
BFD*
BFD
56
9
58
59
27
BFD
357.00
60
Laser 4.7
POL 186831
Hubert Maczyszyn
2003
M
Giżycka Grupa Regatowa
46
BFD*
65
63
50
55
51
32
362.00
61
Laser 4.7
POL 202655
Oskar Maguda
2002
M
Olsztyńska Grupa Regatowa
DSQ*
39
54
66
68
41
64
40
372.00
62
Laser 4.7
POL 7
Dobromir Sokołowski
2004
M
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
60
BFD*
44
55
63
52
44
56
374.00
63
Laser 4.7
POL 207572
Michał Paciorek
2004
M
KS Spójnia Warszawa
49
BFD*
48
48
67
60
56
51
379.00
64
Laser 4.7
POL 167806
Dominik Konieczny
2005
M
ŻMKS-Poznań
58
32
BFD*
59
48
64
54
65
380.00
65
Laser 4.7
POL 186834
Mateusz Kaup
2004
M
KSCŻ SZCZECIN
45
45
58
51
64
57
60
69*
380.00
66
Laser 4.7
POL 201832
Mikołaj Dąbrowski
2005
M
UKS Żeglarz Wrocław
59
40
49
58
62
68*
65
58
391.00
67
Laser 4.7
POL 5
Piotr Vogel
2005
M
JKW Poznań
DNF*
46
45
64
71
56
58
64
404.00
68
Laser 4.7
POL 166302
Kacper Dybiec
2005
M
KS Spójnia Warszawa
52
48
67
69*
69
66
57
52
411.00
69
Laser 4.7
POL 184165
Jakub Rzeszotek
2006
M
MKS "Dwójka" Warszawa
57
47
66
67
57
61
68*
66
421.00
70
Laser 4.7
POL 95312
Radosław Gałecki
2003
M
KS Energetyk
51
42
BFD*
68
70
58
69
68
426.00
71
Laser 4.7
POL 193512
Gabriel Małecki
2004
M
KS Centrum Żeglarskie
55
DSQ*
43
70
66
69
62
70
435.00
72
Laser 4.7
POL 184161
Maciej Giermala
2004
M
MOS 2 Warszawa
56
BFD*
68
54
65
67
67
63
440.00
73
Laser 4.7
POL 178292
Adam Urbaniak
2005
M
ŻLKS Poznań
BFD*
49
69
71
72
71
70
71
473.00