8 - 10 cze 2018

Puchar Pucka

Puck, Polska
Wyniki
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 Laser POL POL 9 Dawid Kania 1997 M ŻLKS Poznań 2 DSQ* 2 1 4 4 3 1 17.00
2 Laser POL POL 214219 Wojciech Klimaszewski 2001 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko UFD* 1 1 6 1 3 4 3 19.00
3 Laser BLR BLR 171937 Pavel Babich 1994 M RCOP Minsk 3 4 4 2 2 7* 2 2 19.00
4 Laser POL POL 211314 Kuba Rodziewicz 1998 M SEJK "Pogoń" Szczecin 11 2 5 3 8 8 1 DNC* 38.00
5 Laser POL POL 2 Stanisław Klimaszewski 1992 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko DNF* 5 13 5 3 1 7 4 38.00
6 Laser POL POL 213500 Kacper Stanisławski 2000 M YKP Gdynia 5 3 6 4 10* 5 9 8 40.00
7 Laser POL POL 192583 Damian Kosmalski 1998 M CHKŻ Chojnice 7 10 7 12* 6 6 8 9 53.00
8 Laser POL POL 194948 Piotr Ostrowski 2000 M 25* 8 8 8 7 10 10 6 57.00
9 Laser POL POL 3 Michał Maciaszczyk 1997 M KS CŻ Szczecin 1 12 11 11 13 18* 6 13 67.00
10 Laser POL POL 7 Jakub Marciniak 2001 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI UFD* 6 3 7 19 15 5 12 67.00
11 Laser POL POL 202671 Kacper Mazurek 1999 M AZS UW Warszawa 10 9 10 9 11 14 22* 11 74.00
12 Laser POL POL 166705 Kacper Błaszczyk 2000 M TS "Kuźnia" Rybnik 15 7 9 15 15 9 DSQ* 10 80.00
13 Laser BLR BLR 171837 Maksim Bahlai 1999 M RCOP Minsk 24* 13 12 10 16 13 13 14 91.00
14 Laser POL POL 183484 Marcel Głuchowski 1999 M UKS FIR Warszawa 26 18 DNF* 13 5 12 16 7 97.00
15 Laser POL POL 21095 Cezary Miłkowski 2000 M TKŻ Toruń 20 11 23* 17 22 2 12 15 99.00
16 Laser POL POL 18 Jakub Domagała 2000 M CHKŻ Chojnice 6 19* 16 14 14 17 14 19 100.00
17 Laser POL POL 210944 Szymon Pawlik 1998 M KS Centrum Żeglarskie 4 14 14 19 12 19 21 23* 103.00
18 Laser POL POL 210953 Mateusz Budzisz 2001 M MKŻ Arka Gdynia 9 16 21 21 17 11 11 24* 106.00
19 Laser POL POL 91 Hubert Polaczyk 2001 M KŻ "Mewa" Poznań 17 15 26* 16 9 16 19 18 110.00
20 Laser POL POL 210788 Tomek Misiak 2001 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 12 17 15 18 18 UFD* 18 17 115.00
21 Laser POL POL 207855 Sebastian Mazurek 1999 M AZS UW Warszawa 8 20 DNF* 23 27 UFD 17 5 133.00
22 Laser POL POL 212647 Maciej Bardan 1963 M UKS FIR Warszawa 18 21 17 24 20 UFD* 25 16 141.00
23 Laser POL POL 21 Aleksander Unruh 2000 M AZS Poznań 13 24 22 25 26* 23 15 20 142.00
24 Laser POL POL 171258 Daniel Halicki 1998 M UKŻ 7 Białystok UFD* 25 18 20 29 22 20 22 156.00
25 Laser POL POL 201481 Michał Kugacki 1999 M MKŻ Arka Gdynia 16 28* 19 28 24 20 24 27 158.00
26 Laser POL POL 190984 Karol Zinkiewicz 2000 M UKŻ 7 Białystok 21 26 27 27 28* 21 27 21 170.00
27 Laser POL POL 198203 Jakub Stremlau 1999 M TKŻ Toruń 14 22 25 26 25 UFD* DNC DNC 178.00
28 Laser POL POL 207576 Adam Żuber 1981 M AZS UWM Olsztyn 23 23 24 22 21 UFD* DNC DNC 179.00
29 Laser POL POL 61 Wiktor Kreft 2001 M Klub Żeglarski Horn Kraków UFD* 29 20 30 31 24 23 25 182.00
30 Laser POL POL 2107 Borys Michnniewicz 2001 M UKŻ "Wiking" Toruń 19 27 30 29 23 UFD* 26 29 183.00
31 Laser POL POL 7667 Tomasz Dąbrowski 2001 M KS AZS AWFiS Gdańsk 22 30 29 31 32* 25 28 26 191.00
32 Laser NED NED 185392 Jakub Szymanowicz 2001 M UKŻ "Błękitni" Grzybowo 27 31 28 32* 30 26 29 28 199.00
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 Laser 4.7 POL POL 194911 Laura Szulc 2004 K CHKŻ Chojnice 4 UFD* 2 4 1 7 2 2 22.00
2 Laser 4.7 POL POL 206823 Klara Sobczak 2004 K CHKŻ Chojnice UFD* 2 3 1 3 10 9 1 29.00
3 Laser 4.7 POL POL 205136 Lilly May Niezabitowska 2004 K Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 1 UFD* 5 9 6 5 1 3 30.00
4 Laser 4.7 POL POL 207349 Amelia Dziąba 2003 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2 1 10 3 2 11* 10 9 37.00
5 Laser 4.7 POL POL 161687 Zuzanna Widomska 2003 K TS "Kuźnia" Rybnik 6 3 8 24* 11 2 8 5 43.00
6 Laser 4.7 POL POL 205297 Natalia Kuczys 2002 K MKŻ Arka Gdynia 3 UFD* 6 2 13 1 12 7 44.00
7 Laser 4.7 POL POL 195304 Maria Prus-Głowacka 2004 K AZS Poznań 10 4 7 5 7 15* 5 6 44.00
8 Laser 4.7 POL POL 201013 Nawojka Ślusarska 2003 K KŻ "Mewa" Poznań 11 5 4 7 10 8 14* 11 56.00
9 Laser 4.7 POL POL 180701 Hanna Koczar 2003 K TS "Kuźnia" Rybnik 20 8 9 21* 4 9 6 17 73.00
10 Laser 4.7 POL POL 194967 Hanna Dmochowska 2004 K MKŻ Arka Gdynia 7 DSQ* 13 13 16 6 15 4 74.00
11 Laser 4.7 POL POL 195031 Olga Hanslik 2003 K KW LOK "Garland" Gliwice 13 UFD* BFD 6 14 4 3 8 86.00
12 Laser 4.7 POL POL 185706 Julia Szymczak 2003 K MKS "Dwójka" Warszawa 8 14 11 19 27* 3 17 14 86.00
13 Laser 4.7 POL POL 197728 Paulina Placzke 2002 K UKS FIR Warszawa 5 18 22 12 33* 20 16 10 103.00
14 Laser 4.7 POL POL 191831 Dominika Raszka 2004 K MKS "Dwójka" Warszawa 18 UFD* 14 16 8 12 22 13 103.00
15 Laser 4.7 POL POL 180742 Natalia Nadrzewia 2005 K UKS Zalew Kielce UFD* UFD 1 15 5 14 7 26 106.00
16 Laser 4.7 POL POL 212648 Zuzanna Tarnawska 2002 K MKŻ Arka Gdynia 9 UFD* 17 11 28 17 13 15 110.00
17 Laser 4.7 POL POL 203178 Karina Jasiewicz 1996 K AZS UWM Olsztyn 14 7 BFD* 20 24 23 11 16 115.00
18 Laser 4.7 POL POL 198209 Oliwia Dróżyńska 2004 K TKŻ Toruń 17 15 23 32* 9 21 4 30 119.00
19 Laser 4.7 POL POL 17846 Sara Wiśniewska 2005 K TKŻ Toruń 15 16 12 28* 19 19 19 20 120.00
20 Laser 4.7 POL POL 194841 Natalia Burczyńska 2005 K Olsztyńska Grupa Regatowa 21 17 BFD* 14 22 22 25 12 133.00
21 Laser 4.7 POL POL 198206 Maja Korwin-Mikke 2002 K MKS "Dwójka" Warszawa 12 22 20 8 32* 26 26 23 137.00
22 Laser 4.7 POL POL 203046 Nina Łypaczewska 2003 K KW Garland LOK Gliwice 16 9 16 26 25 UFD* 24 21 137.00
23 Laser 4.7 POL POL 180733 Iga Marcisz 2004 K TS "Kuźnia" Rybnik 26 19 15 17 18 31* 27 19 141.00
24 Laser 4.7 POL POL 160735 Maja Tokarczyk 2000 K KW Garland LOK Gliwice 29* 23 28 10 15 28 18 24 146.00
25 Laser 4.7 POL POL 192860 Aleksandra Mańkowska 2005 K TKŻ Toruń 22 12 18 29* 21 29 23 27 152.00
26 Laser 4.7 POL POL 19184 Dagmara Gil 2004 K MKS "Dwójka" Warszawa 19 20 26 18 31 34* 21 22 157.00
27 Laser 4.7 POL POL 194840 Karolina Skwarek 2005 K AZS UWM Olsztyn 25 21 BFD* 27 17 16 31 25 162.00
28 Laser 4.7 POL POL 18683 Natalia Ciszek 2002 K MKS "Dwójka" Warszawa 23 UFD* 24 23 12 25 20 UFD 165.00
29 Laser 4.7 POL POL 197719 Oliwia Osadcow 2004 K KW LOK "Garland" Gliwice 24 24 19 25 20 24 29 31* 165.00
30 Laser 4.7 POL POL 179127 Weronika Martynowska 2000 K Olsztyński Klub Żeglarski UFD* 6 BFD 22 29 27 32 18 172.00
31 Laser 4.7 POL POL 191832 Aleksandra Długołęcka 2005 K ŻMKS-Poznań 28 11 25 33 35* 18 34 28 177.00
32 Laser 4.7 POL POL 197723 Danuta Wilska 2004 K KS AZS AWFiS Gdańsk 27 13 21 31 23 30 33 35* 178.00
33 Laser 4.7 POL POL 201740 Julia Kozubowicz 2004 K TS "Kuźnia" Rybnik UFD* 10 BFD 30 34 32 30 29 203.00
34 Laser 4.7 POL POL 150266 Natalia Garbaczewska 2002 K UKŻ 7 Białystok UFD* UFD 27 35 26 13 36 36 211.00
35 Laser 4.7 POL POL 182527 Karolina Daśko 2002 K UKS Osiemnastka 31 UFD* 30 36 30 33 28 32 220.00
36 Laser 4.7 POL POL 185443 Katarzyna Miłoś 2004 K UKS Osiemnastka 32 26 29 34 37* 36 35 33 225.00
37 Laser 4.7 POL POL 4 Majka Brzezińska 2002 K UKS Osiemnastka 30 25 31 DSQ* 36 35 37 34 228.00
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 Laser 4.7 POL POL 209036 Filip Miłoszewski 2003 M UKS Barnim Goleniów 1 3 24* 1 10 3 1 9 28.00
2 Laser 4.7 POL POL 210009 Adam Sokołowski 2003 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 14 1 2 3 24* 8 3 7 38.00
3 Laser 4.7 POL POL 209471 Gerard Polaczyk 2003 M KŻ "Mewa" Poznań BFD* 16 1 6 3 4 7 5 42.00
4 Laser 4.7 POL POL 218947 Przemek Machowski 2003 M MKS "Dwójka" Warszawa 13 2 13 DSQ* 11 5 2 1 47.00
5 Laser 4.7 POL POL 186832 Tomasz Trajnowicz 2003 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2 4 20 DNF* 7 1 25 2 61.00
6 Laser 4.7 POL POL 203349 Maciej Panaś 2004 M CHKŻ Chojnice 6 6 11 10 6 6 17* 16 61.00
7 Laser 4.7 BLR BLR 204708 Ivan Mshenski 2003 M RCOP Minsk 4 BFD* 17 15 1 10 18 4 69.00
8 Laser 4.7 POL POL 208421 Tomasz Procek 2003 M KW Garland LOK Gliwice 17 BFD* 4 16 2 19 8 13 79.00
9 Laser 4.7 POL POL 11 Jan Krawczyk 2004 M CHKŻ Chojnice 8 13 18 4 14 18 12 22* 87.00
10 Laser 4.7 POL POL 168053 Maksymilian Burdziej 2003 M UKS Barnim Goleniów BFD* 20 34 7 4 16 4 11 96.00
11 Laser 4.7 POL POL 209834 Leon Gniadek 2004 M Klub Żeglarski Horn Kraków 26 BFD* 15 8 13 15 11 8 96.00
12 Laser 4.7 POL POL 185791 Igor Kuczys 2003 M MKŻ Arka Gdynia 3 BFD* 29 5 31 2 14 17 101.00
13 Laser 4.7 POL POL 204557 Michał Mazurowski 2004 M Nauticus Yacht Club Olsztyn BFD* 9 16 19 22 9 10 18 103.00
14 Laser 4.7 POL POL 1 Paweł Gerłachowski 2004 M YKP Gdynia BFD* 8 6 24 17 27 6 21 109.00
15 Laser 4.7 POL POL 208652 Dominik Śliwiński 2003 M KS AZS AWFiS Gdańsk BFD* 18 3 31 20 33 9 6 120.00
16 Laser 4.7 POL POL 180752 Kacper Jaskuła 2003 M ŻMKS-Poznań 21 14 14 11 19 28* 21 20 120.00
17 Laser 4.7 POL POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 9 7 32* 18 21 26 31 14 126.00
18 Laser 4.7 POL POL 210287 Michał Tokarczyk 2004 M KW LOK "Garland" Gliwice 7 5 7 33 15 44* 24 38 129.00
19 Laser 4.7 POL POL 186218 Stanisław Konarzewski 2004 M KS AZS AWFiS Gdańsk 15 11 10 26 29 32 19 33* 142.00
20 Laser 4.7 POL POL 183364 Szymon Oleksiuk 2004 M KS Spójnia Warszawa 25 BFD* 12 22 12 42 20 12 145.00
21 Laser 4.7 POL POL 203072 Stanisław Janowicz 2003 M KS AZS AWFiS Gdańsk 10 19 22 23 53* 13 37 27 151.00
22 Laser 4.7 POL POL 203271 Paweł Trella 2004 M MKŻ Arka Gdynia 24 22 8 20 25 23 BFD* 30 152.00
23 Laser 4.7 POL POL 214119 Maciej Lickendorf 2004 M SEJK "Pogoń" Szczecin 19 26 35 40* 35 7 23 15 160.00
24 Laser 4.7 POL POL 205851 Jakub Wiedeheft 2003 M MKŻ Arka Gdynia 12 BFD* 31 2 5 14 BFD 25 163.00
25 Laser 4.7 POL POL 194896 Maciej Karsznia 2003 M MKŻ Arka Gdynia 27 30 5 17 43 BFD* 33 10 165.00
26 Laser 4.7 POL POL 203179 Filip Kapała 2004 M MKŻ Arka Gdynia 18 21 46* 38 16 12 35 26 166.00
27 Laser 4.7 POL POL 204763 Przemysław Okoński 2003 M UKS FIR Warszawa 5 17 21 56* 47 29 26 24 169.00
28 Laser 4.7 POL POL 190544 Alan Kocięda 2004 M MKŻ Arka Gdynia 22 BFD* 40 21 8 22 39 31 183.00
29 Laser 4.7 POL POL 155036 Miłosz Gabryszewski 2003 M UKS "Żeglarz" Wrocław 20 25 50 12 51* 34 16 29 186.00
30 Laser 4.7 POL POL 20758 Dominik Popielarz 2003 M TKŻ Toruń 38* 10 36 25 23 25 34 34 187.00
31 Laser 4.7 POL POL 188824 David Goetz 2003 M AZS Poznań 42 BFD* 38 42 27 20 15 28 212.00
32 Laser 4.7 POL POL 3 Szymon Maruszczak 2005 M Olsztyński Klub Żeglarski 28 12 23 44 56* 24 41 46 218.00
33 Laser 4.7 POL POL 195310 Andrzej Nowakowski 2004 M MKS "Dwójka" Warszawa 39 27 30 30 41 43 45* 19 229.00
34 Laser 4.7 BLR BLR 207790 Aleksandr Aniskerich 2002 M RCOP Minsk 23 23 52 28 DNE* 38 29 37 230.00
35 Laser 4.7 POL POL 18252 Fabian Chodak 2002 M UKŻ 7 Białystok 16 BFD* 53 14 46 40 13 50 232.00
36 Laser 4.7 POL POL 186220 Mikolaj Grzybowski 2003 M UKS FIR Warszawa BFD* 34 41 34 30 BFD 5 23 241.00
37 Laser 4.7 ITA ITA 20334 Wojtek Kikmunter 2003 M CHKŻ Chojnice 31 28 28 35 36 47 49* 36 241.00
38 Laser 4.7 POL POL 210007 Igor Barcikowski 2004 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 11 DSQ* 39 53 54 54 30 3 244.00
39 Laser 4.7 POL POL 186836 Konrad Dziąba 2004 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 48 15 57 27 59* 30 32 41 250.00
40 Laser 4.7 POL POL 211258 Karol Głąbik 2003 M KW LOK "Garland" Gliwice 34 33 19 36 44 36 63* 60 262.00
41 Laser 4.7 POL POL 201940 Kamil Lenczowski 2005 M Klub Żeglarski Horn Kraków 43 24 33 43 39 46* 43 39 264.00
42 Laser 4.7 POL POL 160730 Michał Grzesiek 2005 M ŻMKS-Poznań 36 35 37 29 40 49* 42 47 266.00
43 Laser 4.7 POL POL 160402 Adam Slodownik 2004 M KS Spójnia Warszawa 54* 38 51 39 9 31 50 49 267.00
44 Laser 4.7 POL POL 197949 Igor Haufa 2003 M ŻLKS Poznań 32 BFD* 27 37 52 39 40 53 280.00
45 Laser 4.7 POL POL 166584 Cezary Popielski 2005 M AZS Poznań 33 BFD* 61 50 37 17 47 44 289.00
46 Laser 4.7 POL POL 190828 Maksymilian Kalupa 2004 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 29 BFD* 63 41 28 45 28 57 291.00
47 Laser 4.7 POL POL 173379 Kacper Walęga 2005 M KS Spójnia Warszawa 30 BFD* 60 46 38 48 36 43 301.00
48 Laser 4.7 POL POL 177097 Karol Erinsson 2004 M MKŻ Arka Gdynia 50 31 26 65 18 51 61 67* 302.00
49 Laser 4.7 POL POL 178466 Tytus Czajkowski 2004 M MKŻ Arka Gdynia 35 37 BFD* 13 33 70 59 59 306.00
50 Laser 4.7 POL POL 185708 Mateusz Balicki 2004 M UKS "Żeglarz" Wrocław 37 BFD* BFD 47 45 21 48 35 307.00
51 Laser 4.7 POL POL 202397 Franciszek Niesiobędzki 2005 M Olsztyńska Grupa Regatowa 53 29 25 60 61* 37 55 54 313.00
52 Laser 4.7 POL POL 189084 Hubert Roszyk 2005 M ŻLKS Poznań 47 41 47 57* 49 50 46 45 325.00
53 Laser 4.7 POL POL 170199 Antoni Borkowski 2003 M AZS Poznań BFD* BFD 55 52 26 53 22 48 330.00
54 Laser 4.7 POL POL 198208 Filip Kurczewski 2003 M MKŻ Żnin 41 44 59 61 34 62* 53 42 334.00
55 Laser 4.7 POL POL 170891 Maciej Małachowski 2003 M UKŻ 7 Białystok 40 43 64* 32 60 63 38 62 338.00
56 Laser 4.7 POL POL 1825 Jakub Chodak 2003 M UKŻ 7 Białystok BFD* BFD 9 45 55 11 DNC DNC 342.00
57 Laser 4.7 POL POL 1888 Wiktor Borkowski 2006 M AZS Poznań BFD* 36 62 49 42 35 66 61 351.00
58 Laser 4.7 POL POL 205334 Wiktor Polaczek 2004 M YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 44 BFD* 42 62 32 65 52 55 352.00
59 Laser 4.7 POL POL 165720 Bartosz Dąbrowski 2004 M UKŻ 7 Białystok BFD* BFD 56 9 58 59 27 BFD 357.00
60 Laser 4.7 POL POL 186831 Hubert Maczyszyn 2003 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 46 BFD* 65 63 50 55 51 32 362.00
61 Laser 4.7 POL POL 202655 Oskar Maguda 2002 M Olsztyńska Grupa Regatowa DSQ* 39 54 66 68 41 64 40 372.00
62 Laser 4.7 POL POL 7 Dobromir Sokołowski 2004 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 60 BFD* 44 55 63 52 44 56 374.00
63 Laser 4.7 POL POL 207572 Michał Paciorek 2004 M KS Spójnia Warszawa 49 BFD* 48 48 67 60 56 51 379.00
64 Laser 4.7 POL POL 167806 Dominik Konieczny 2005 M ŻMKS-Poznań 58 32 BFD* 59 48 64 54 65 380.00
65 Laser 4.7 POL POL 186834 Mateusz Kaup 2004 M KSCŻ SZCZECIN 45 45 58 51 64 57 60 69* 380.00
66 Laser 4.7 POL POL 201832 Mikołaj Dąbrowski 2005 M UKS "Żeglarz" Wrocław 59 40 49 58 62 68* 65 58 391.00
67 Laser 4.7 POL POL 5 Piotr Vogel 2005 M JKW Poznań DNF* 46 45 64 71 56 58 64 404.00
68 Laser 4.7 POL POL 166302 Kacper Dybiec 2005 M KS Spójnia Warszawa 52 48 67 69* 69 66 57 52 411.00
69 Laser 4.7 POL POL 184165 Jakub Rzeszotek 2006 M MKS "Dwójka" Warszawa 57 47 66 67 57 61 68* 66 421.00
70 Laser 4.7 POL POL 95312 Radosław Gałecki 2003 M KS Energetyk 51 42 BFD* 68 70 58 69 68 426.00
71 Laser 4.7 POL POL 193512 Gabriel Małecki 2004 M KS Centrum Żeglarskie 55 DSQ* 43 70 66 69 62 70 435.00
72 Laser 4.7 POL POL 184161 Maciej Giermala 2004 M MOS 2 Warszawa 56 BFD* 68 54 65 67 67 63 440.00
73 Laser 4.7 POL POL 178292 Adam Urbaniak 2005 M ŻLKS Poznań BFD* 49 69 71 72 71 70 71 473.00
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 Laser Radial POL POL 209432 Wiktoria Gołębiowska 2000 K MOS SSW Iława 3* 1 1 1 1 2 1 1 8.00
2 Laser Radial POL POL 209469 Anna Brzozowska 1993 K KS Centrum Żeglarskie 2 UFD* 3 2 4 1 10 2 24.00
3 Laser Radial POL POL 182208 Katarzyna Harc 2000 K TS "Kuźnia" Rybnik 5 8* 5 3 5 3 2 3 26.00
4 Laser Radial POL POL 212962 Marcelina Korszon 2002 K UKS FIR Warszawa 1 6 DSQ* 4 7 5 3 5 31.00
5 Laser Radial POL POL 206825 Julia Rogalska 2002 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 10 7 6 6 6 4 12* 4 43.00
6 Laser Radial POL POL 196348 Oliwia Laskowska 2001 K CHKŻ Chojnice 21* 2 10 14 2 7 4 7 46.00
7 Laser Radial POL POL 203178 Anna Bak 1997 K SEJK "Pogoń" Szczecin 6 12 4 10 9 14* 6 12 59.00
8 Laser Radial POL POL 210221 Kinga Brzóska 2002 K MKŻ Arka Gdynia 15 3 9 17* 14 6 8 6 61.00
9 Laser Radial POL POL 207349 Magdalena Daniszewska 1999 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 16* 10 2 7 11 10 13 10 63.00
10 Laser Radial POL POL 209465 Aleksandra Jasińska 2001 K UKS Barnim Goleniów 4 5 11 UFD* 10 8 11 16 65.00
11 Laser Radial POL POL 192638 Izabela Satrjan 1999 K YKP Gdynia 20 4 7 13 3 21* 15 11 73.00
12 Laser Radial POL POL 207099 Magda Placzke 2001 K UKS FIR Warszawa 7 11 13 5 18* 17 14 8 75.00
13 Laser Radial POL POL 19268 Maria Hartel 2000 K KW LOK "Garland" Gliwice 8 UFD* 8 9 13 11 9 19 77.00
14 Laser Radial POL POL 207348 Weronika Folmer 1999 K KST "Elektryk" Grudziądz 12 9 12 11 17 13 7 18* 81.00
15 Laser Radial POL POL 198206 Monika Kłopotowska 1999 K MKS "Dwójka" Warszawa 13 15 21* 8 15 20 5 15 91.00
16 Laser Radial POL POL 211227 Kornelia Ulążka 2002 K UKS FIR Warszawa 9 21 15 12 20 25* 17 13 107.00
17 Laser Radial POL POL 200522 Agata Kalinowska 2001 K 19 14 18 21* 12 15 16 17 111.00
18 Laser Radial POL POL 161696 Natalia Jabłońska 2001 K MKŻ Arka Gdynia 23* 16 16 18 19 9 22 14 114.00
19 Laser Radial POL POL 205646 Julia Tomaszewska 2000 K AZS Poznań 17 17 20 19 22* 18 20 9 120.00
20 Laser Radial POL POL 210946 Katarzyna Król 1999 K Centrum Żeglarskie Szczecin 22 18 17 15 16 23* 23 20 131.00
21 Laser Radial POL POL 210947 Amelia Buska 2003 K MKS "Dwójka" Warszawa 18 13 19 23 23 24* 18 21 135.00
22 Laser Radial POL POL 207586 Agata Dróżyńska 2001 K TKŻ Toruń 14 19 23 22 26* 12 25 22 137.00
23 Laser Radial POL POL 186213 Aleksandra Kuczyńska 2003 K UKS BRYG Wrocław 25* 22 24 20 21 16 19 24 146.00
24 Laser Radial POL POL 183368 Joanna Siewko 2000 K UKS FIR Warszawa 29* 23 22 26 24 22 24 23 164.00
25 Laser Radial POL POL 201940 Anna Trędowska 2002 K Klub Żeglarski Horn Kraków 24 UFD* 26 24 27 28 26 25 180.00
26 Laser Radial POL POL 186834 Julia Kowalczyk 2002 K UKS Osiemnastka 27 UFD* 27 27 28 26 27 26 188.00
27 Laser Radial POL POL 206489 Alicja Panasiewicz 2005 K ŻLKS Poznań 28 24 28 28 29 29 UFD* 27 193.00
28 Laser Radial POL POL 212958 Natalia Borusińska 2002 K UKS Zalew Kielce 11 UFD* 14 16 8 19 21 - 89.00
29 Laser Radial POL POL 205651 Magdalena Smagowicz 2000 K KS "Omega" Kraków 26 20 25 25 25 27 28* - 148.00
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 Laser Radial POL POL 195310 Marcin Rudawski 1981 M MKS "Dwójka" Warszawa 1 1 1 1 2 6* 2 1 9.00
2 Laser Radial POL POL 212721 Łukasz Machowski 2001 M MKS "Dwójka" Warszawa 2* 2 2 2 1 1 1 2 11.00
3 Laser Radial LTU LTU 210163 Radvilas Janulionis 2000 M BANGPUTYS 5 10* 4 6 9 4 3 5 36.00
4 Laser Radial POL POL 208653 Tytus Butowski 2001 M KS AZS AWFiS Gdańsk 4 4 9 11* 4 7 10 4 42.00
5 Laser Radial POL POL 207570 Piotr Malinowski 2001 M MOS SSW Iława 8 8 5 9 11* 3 8 3 44.00
6 Laser Radial POL POL 211107 Mikołaj Silny 2002 M SEJK "Pogoń" Szczecin 3 3 11 5 10 12* 5 10 47.00
7 Laser Radial POL POL 194897 Mateusz Grzempa 2002 M CHKŻ Chojnice 11 5 7 3 12 5 9 15* 52.00
8 Laser Radial POL POL 209024 Michał Krasodomski 2003 M KS AZS AWFiS Gdańsk 9 7 3 4 8 11 19* 11 53.00
9 Laser Radial POL POL 212510 Piotr Masztalerz 2001 M TKŻ Toruń 7 6 12 14* 3 9 7 14 58.00
10 Laser Radial LTU LTU 198564 Vejas Strelciunas 2002 M BANGPUTYS 14* 14 6 8 5 8 6 12 59.00
11 Laser Radial NZL NZL 111 Maciej Jarosz 2002 M 18* 16 8 16 6 13 11 6 76.00
12 Laser Radial POL POL 204557 Kostanty Sawicki 2002 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 12 17 27* 12 14 2 12 8 77.00
13 Laser Radial POL POL 209036 Maksymilian Cymerman 2002 M UKS Barnim Goleniów 10 9 14 15 UFD* 15 13 20 96.00
14 Laser Radial POL POL 201105 Bartłomiej Mierzwa 2003 M TS "Kuźnia" Rybnik 13 18 20 7 16 19 UFD* 9 102.00
15 Laser Radial RUS RUS 209107 Daniil Fenko 2001 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 23* 13 18 13 13 14 14 18 103.00
16 Laser Radial POL POL 173475 David Gdaniec 2002 M KS AZS AWFiS Gdańsk 27 12 10 10 19 21 35* 7 106.00
17 Laser Radial POL POL 186235 Wiktor Grocholewski 2002 M AZS Poznań 6 27 19 17 7 33* 18 13 107.00
18 Laser Radial POL POL 167681 Kacper Żywiczka 2003 M CHKŻ Chojnice 25 11 15 21 18 18 15 30* 123.00
19 Laser Radial POL POL 1 Mateusz Szymczak 2001 M Centrum Żeglarskie Szczecin 20 21 26* 20 22 17 20 17 137.00
20 Laser Radial CAN CAN 207239 Henryk Luczynski 2000 M BQYC/OST 24 15 13 24 23 20 36* 24 143.00
21 Laser Radial POL POL 15503 Łukasz Czerwiec 2000 M UKS "Żeglarz" Wrocław 16 26 16 25 21 28 16 38* 148.00
22 Laser Radial POL POL 207586 Tomasz Kowalski 2002 M TKŻ Toruń 28 25 21 35* 15 10 23 33 155.00
23 Laser Radial POL POL 214221 Mateusz Siedlecki 2002 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 17 23 24 28* 26 24 22 19 155.00
24 Laser Radial POL POL 180729 Jakub Ławicki 2002 M MKŻ Arka Gdynia 15 30 31* 27 20 29 17 22 160.00
25 Laser Radial POL POL 178115 Wojciech Antoniak 2002 M UKS Barnim Goleniów 19 29 22 19 UFD* 27 21 23 160.00
26 Laser Radial POL POL 194842 Mateusz Leszko 1986 M RKS "Lasery" Zegrze 29* 20 17 26 25 23 25 27 163.00
27 Laser Radial POL POL 168060 Wiktor Kozerski 2001 M TKŻ Toruń 30 22 25 34* 27 22 4 34 164.00
28 Laser Radial POL POL 196964 Hubert Lipiński 2002 M TKŻ Toruń 26 24 32 18 28 16 33* 29 173.00
29 Laser Radial POL POL 170889 Kuba Kaniszewski 1989 M KS AZS AWFiS Gdańsk DNF* 19 30 23 29 34 DSQ 16 193.00
30 Laser Radial POL POL 210943 Jędrzej Bering 2001 M KS CŻ Szczecin 33 31 29 22 24 31 34* 25 195.00
31 Laser Radial POL POL 161651 Radosław Jankowski 1999 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 38 34 23 32 17 26 30 UFD* 200.00
32 Laser Radial POL POL 20 Maurycy Robakowski 2001 M ŻLKS Poznań 22 35* 28 33 30 25 28 35 201.00
33 Laser Radial POL POL 19771 Piotr Dorywała 2001 M UKS "Żeglarz" Wrocław 31 28 38* 29 34 32 29 26 209.00
34 Laser Radial POL POL 165720 Przemysław Baranowski 2001 M UKŻ 7 Białystok 21 36* 36 31 35 36 32 21 212.00
35 Laser Radial POL POL 192682 Igor Labocha 2002 M TS "Kuźnia" Rybnik 36 37* 34 36 31 30 24 32 223.00
36 Laser Radial POL POL 197719 Borys Surowiec 2000 M UKS FIR Warszawa 37 39* 35 37 33 35 27 28 232.00
37 Laser Radial POL POL 203117 Bartosz Guz 2001 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 32 38 39 DNF* 32 38 26 31 236.00
38 Laser Radial POL POL 16443 Stanisław Podwojski 2002 M KW LOK "Garland" Gliwice 35 33 37 30 UFD* 39 31 36 241.00
39 Laser Radial POL POL 174566 Mateusz Słowik 2002 M Klub Żeglarski Horn Kraków 34 32 33 40* 36 37 38 39 249.00
40 Laser Radial POL POL 186219 Wojciech Wilski 2002 M KS AZS AWFiS Gdańsk 40 41* 41 38 37 41 39 37 273.00
41 Laser Radial POL POL 91842 Filip Zajączkowski 2003 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 39 40* 40 39 38 40 37 40 273.00
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Pkt
1 Open Bic POL POL 9476 Zuzanna Rodzeń 2003 K MKŻ Arka Gdynia 2 2 2 3* 1 2 1 1 1 2 2 16.00
2 Open Bic POL POL 7376 Janina Dmochowska 2006 K MKŻ Arka Gdynia 3 5 1 1 7* 1 2 2 3 1 1 20.00
3 Open Bic POL POL 7547 Tymon Gajdzinski 2005 M MKŻ Arka Gdynia 1 3 4 5 2 4 6* 4 2 4 5 34.00
4 Open Bic POL POL 4533 Eryk Rózga 2006 M MKŻ Arka Gdynia 4 OCS* 5 2 4 6 5 3 5 3 3 40.00
5 Open Bic POL POL 7460 Zuzanna Reszka 2005 K MKŻ Arka Gdynia 6* 4 3 6 3 3 3 5 6 5 4 42.00
6 Open Bic POL POL 7523 Natalia Kwiatkowska 2003 K MKŻ Arka Gdynia 5 1 6* 4 5 5 4 6 4 6 6 46.00
7 Open Bic POL POL 9425 Patryk Staluszka 2006 M MKŻ Arka Gdynia 7 6 7 7 6 7 7 7 DNC* DNC DNC 70.00
Laser Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser 4.7 - kobiety Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser 4.7 - mężczyźni Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser Radial - kobiety Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser Radial - mężczyźni Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Open Bic Wyniki oficjalne po 11 wyścigach