Puchar Pucka

8 - 10 cze 2018

Puck, Polska

Wyniki regat
Laser
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 Laser POL 9 Dawid Kania 1997 Mężczyzna ŻLKS Poznań 2 DSQ* 2 1 4 4 3 1 17.00
2 Laser POL 214219 Wojciech Klimaszewski 2001 Mężczyzna Giżycka Grupa Regatowa UFD* 1 1 6 1 3 4 3 19.00
3 Laser BLR 171937 Pavel Babich 1994 Mężczyzna RCOP Minsk 3 4 4 2 2 7* 2 2 19.00
4 Laser POL 211314 Kuba Rodziewicz 1998 Mężczyzna SEJK Pogoń Szczecin 11 2 5 3 8 8 1 DNC* 38.00
5 Laser POL 2 Stanisław Klimaszewski 1992 Mężczyzna Giżycka Grupa Regatowa DNF* 5 13 5 3 1 7 4 38.00
6 Laser POL 213500 Kacper Stanisławski 2000 Mężczyzna YKP Gdynia 5 3 6 4 10* 5 9 8 40.00
7 Laser POL 192583 Damian Kosmalski 1998 Mężczyzna CHKŻ Chojnice 7 10 7 12* 6 6 8 9 53.00
8 Laser POL 194948 Piotr Ostrowski 2000 Mężczyzna 25* 8 8 8 7 10 10 6 57.00
9 Laser POL 3 Michał Maciaszczyk 1997 Mężczyzna KS CŻ Szczecin 1 12 11 11 13 18* 6 13 67.00
10 Laser POL 7 Jakub Marciniak 2001 Mężczyzna JKW Poznań UFD* 6 3 7 19 15 5 12 67.00
11 Laser POL 202671 Kacper Mazurek 1999 Mężczyzna AZS UW Warszawa 10 9 10 9 11 14 22* 11 74.00
12 Laser POL 166705 Kacper Błaszczyk 2000 Mężczyzna TS Kuźnia Rybnik 15 7 9 15 15 9 DSQ* 10 80.00
13 Laser BLR 171837 Maksim Bahlai 1999 Mężczyzna RCOP Minsk 24* 13 12 10 16 13 13 14 91.00
14 Laser POL 183484 Marcel Głuchowski 1999 Mężczyzna UKS FIR Warszawa 26 18 DNF* 13 5 12 16 7 97.00
15 Laser POL 21095 Cezary Miłkowski 2000 Mężczyzna TKŻ Toruń 20 11 23* 17 22 2 12 15 99.00
16 Laser POL 18 Jakub Domagała 2000 Mężczyzna CHKŻ Chojnice 6 19* 16 14 14 17 14 19 100.00
17 Laser POL 210944 Szymon Pawlik 1998 Mężczyzna KS Centrum Żeglarskie Szczecin 4 14 14 19 12 19 21 23* 103.00
18 Laser POL 210953 Mateusz Budzisz 2001 Mężczyzna MKŻ Arka Gdynia 9 16 21 21 17 11 11 24* 106.00
19 Laser POL 91 Hubert Polaczyk 2001 Mężczyzna KŻ Mewa Poznań 17 15 26* 16 9 16 19 18 110.00
20 Laser POL 210788 Tomek Misiak 2001 Mężczyzna JKW Poznań 12 17 15 18 18 UFD* 18 17 115.00
21 Laser POL 207855 Sebastian Mazurek 1999 Mężczyzna AZS UW Warszawa 8 20 DNF* 23 27 UFD 17 5 133.00
22 Laser POL 212647 Maciej Bardan 1963 Mężczyzna UKS FIR Warszawa 18 21 17 24 20 UFD* 25 16 141.00
23 Laser POL 21 Aleksander Unruh 2000 Mężczyzna OŚ AZS Poznań 13 24 22 25 26* 23 15 20 142.00
24 Laser POL 171258 Daniel Halicki 1998 Mężczyzna UKŻ Siódemka Białystok UFD* 25 18 20 29 22 20 22 156.00
25 Laser POL 201481 Michał Kugacki 1999 Mężczyzna MKŻ Arka Gdynia 16 28* 19 28 24 20 24 27 158.00
26 Laser POL 190984 Karol Zinkiewicz 2000 Mężczyzna UKŻ Siódemka Białystok 21 26 27 27 28* 21 27 21 170.00
27 Laser POL 198203 Jakub Stremlau 1999 Mężczyzna TKŻ Toruń 14 22 25 26 25 UFD* DNC DNC 178.00
28 Laser POL 207576 Adam Żuber 1981 Mężczyzna KS AZS UWM Olsztyn 23 23 24 22 21 UFD* DNC DNC 179.00
29 Laser POL 61 Wiktor Kreft 2001 Mężczyzna KŻ Horn Kraków UFD* 29 20 30 31 24 23 25 182.00
30 Laser POL 2107 Borys Michnniewicz 2001 Mężczyzna UKŻ Wiking Toruń 19 27 30 29 23 UFD* 26 29 183.00
31 Laser POL 7667 Tomasz Dąbrowski 2001 Mężczyzna KS AZS AWFiS Gdańsk 22 30 29 31 32* 25 28 26 191.00
32 Laser NED 185392 Jakub Szymanowicz 2001 Mężczyzna UKŻ Błękitni Grzybowo 27 31 28 32* 30 26 29 28 199.00
Laser 4.7 - kobiety
Laser 4.7 - mężczyźni
Laser Radial - kobiety
Laser Radial - mężczyźni
Open Bic
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.