Puchar Pucka

8 - 10 cze 2018 Puck, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL 218947
Przemek Machowski
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
2
POL 150266
Natalia Garbaczewska
2002
UKŻ 7 Białystok
3
POL 195031
Olga Hanslik
2003
KW LOK "Garland" Gliwice
4
POL 209471
Gerard Polaczyk
2003
KŻ "Mewa" Poznań
5
POL 201013
Nawojka Ślusarska
2003
KŻ "Mewa" Poznań
6
POL 210002
Bartosz Andrzejak
2004
Nauticus Yacht Club Olsztyn
7
POL 204557
Michał Mazurowski
2004
Nauticus Yacht Club Olsztyn
8
POL 210009
Adam Sokołowski
2003
Nauticus Yacht Club Olsztyn
9
POL 210007
Igor Barcikowski
2004
Nauticus Yacht Club Olsztyn
10
POL 205136
Lilly May Niezabitowska
2004
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
11
POL 185706
Julia Szymczak
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
12
POL 194841
Natalia Burczyńska
2005
Olsztyńska Grupa Regatowa
13
POL 202397
Franciszek Niesiobędzki
2005
Olsztyńska Grupa Regatowa
14
POL 202655
Oskar Maguda
2002
Olsztyńska Grupa Regatowa
15
POL 203046
Nina Łypaczewska
2003
KW Garland LOK Gliwice
16
POL 197719
Oliwia Osadcow
2004
KW LOK "Garland" Gliwice
17
POL 190544
Alan Kocięda
2004
MKŻ Arka Gdynia
18
POL 211258
Karol Głąbik
2003
KW LOK "Garland" Gliwice
19
POL 165720
Bartosz Dąbrowski
2004
UKŻ 7 Białystok
20
POL 208652
Dominik Śliwiński
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
21
POL 186218
Stanisław Konarzewski
2004
KS AZS AWFiS Gdańsk
22
POL 195304
Maria Prus-Głowacka
2004
AZS Poznań
23
POL 185791
Igor Kuczys
2003
MKŻ Arka Gdynia
24
POL 161687
Zuzanna Widomska
2003
TS "Kuźnia" Rybnik
25
POL 170891
Maciej Małachowski
2003
UKŻ 7 Białystok
26
POL 201740
Julia Kozubowicz
2004
TS "Kuźnia" Rybnik
27
POL 168053
Maksymilian Burdziej
2003
UKS Barnim Goleniów
28
POL 18683
Natalia Ciszek
2002
MKS "Dwójka" Warszawa
29
POL 207349
Amelia Dziąba
2003
Giżycka Grupa Regatowa
30
POL POL166279
Robert Berliński
YKP Gdynia
31
POL 1825
Jakub Chodak
2003
UKŻ 7 Białystok
32
POL 197723
Danuta Wilska
2004
KS AZS AWFiS Gdańsk
33
POL 18252
Fabian Chodak
2002
UKŻ 7 Białystok
34
POL 209036
Filip Miłoszewski
2003
UKS Barnim Goleniów
35
POL 197728
Paulina Placzke
2002
UKS FIR Warszawa
36
POL 186836
Konrad Dziąba
2004
Giżycka Grupa Regatowa
37
POL 166302
Kacper Dybiec
2005
KS Spójnia Warszawa
38
POL 180733
Iga Marcisz
2004
TS "Kuźnia" Rybnik
39
POL 186831
Hubert Maczyszyn
2003
Giżycka Grupa Regatowa
40
POL 173379
Kacper Walęga
2005
KS Spójnia Warszawa
41
POL 203072
Stanisław Janowicz
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
42
POL 203271
Paweł Trella
2004
MKŻ Arka Gdynia
43
POL 204763
Przemysław Okoński
2003
UKS FIR Warszawa
44
POL 160730
Michał Grzesiek
2005
ŻMKS-Poznań
45
POL 191832
Aleksandra Długołęcka
2005
ŻMKS-Poznań
46
POL 180752
Kacper Jaskuła
2003
ŻMKS-Poznań
47
POL 167806
Dominik Konieczny
2005
ŻMKS-Poznań
48
POL 155036
Miłosz Gabryszewski
2003
UKS Żeglarz Wrocław
49
POL 185708
Mateusz Balicki
2004
UKS Żeglarz Wrocław
50
POL 201832
Mikołaj Dąbrowski
2005
UKS Żeglarz Wrocław
51
POL 194896
Maciej Karsznia
2003
MKŻ Arka Gdynia
52
POL 184161
Maciej Giermala
2004
MOS 2 Warszawa
53
POL 178466
Tytus Czajkowski
2004
MKŻ Arka Gdynia
54
POL 184165
Jakub Rzeszotek
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
55
POL 183364
Szymon Oleksiuk
2004
KS Spójnia Warszawa
56
POL 212648
Zuzanna Tarnawska
2002
MKŻ Arka Gdynia
57
POL 194911
Laura Szulc
2004
CHKŻ Chojnice
58
POL 203349
Maciej Panaś
2004
CHKŻ Chojnice
59
POL 206823
Klara Sobczak
2004
CHKŻ Chojnice
60
POL 11
Jan Krawczyk
2004
CHKŻ Chojnice
61
ITA 20334
Wojtek Kikmunter
2003
CHKŻ Chojnice
62
POL 203179
Filip Kapała
2004
MKŻ Arka Gdynia
63
POL 194967
Hanna Dmochowska
2004
MKŻ Arka Gdynia
64
POL 205851
Jakub Wiedeheft
2003
MKŻ Arka Gdynia
65
POL 186220
Mikolaj Grzybowski
2003
UKS FIR Warszawa
66
POL 180701
Hanna Koczar
2003
TS "Kuźnia" Rybnik
67
POL 7
Dobromir Sokołowski
2004
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
68
POL 190828
Maksymilian Kalupa
2004
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
69
POL 195310
Andrzej Nowakowski
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
70
POL 210287
Michał Tokarczyk
2004
KW LOK "Garland" Gliwice
71
POL 19184
Dagmara Gil
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
72
POL 193512
Gabriel Małecki
2004
KS Centrum Żeglarskie
73
POL 182527
Karolina Daśko
2002
UKS Osiemnastka
74
POL 205297
Natalia Kuczys
2002
MKŻ Arka Gdynia
75
POL 20758
Dominik Popielarz
2003
TKŻ Toruń
76
POL 198209
Oliwia Dróżyńska
2004
TKŻ Toruń
77
POL 17846
Sara Wiśniewska
2005
TKŻ Toruń
78
POL 192860
Aleksandra Mańkowska
2005
TKŻ Toruń
79
POL 160735
Maja Tokarczyk
2000
KW Garland LOK Gliwice
80
POL 198206
Maja Korwin-Mikke
2002
MKS "Dwójka" Warszawa
81
POL 5
Piotr Vogel
2005
JKW Poznań
82
POL 160405
Hugo Marciniak
2004
JKW Poznań
83
POL 166279
Robert Berliński
2004
YKP Gdynia
84
POL 207572
Michał Paciorek
2004
KS Spójnia Warszawa
85
POL 203178
Karina Jasiewicz
1996
AZS UWM Olsztyn
86
POL 208421
Tomasz Procek
2003
KW Garland LOK Gliwice
87
POL 95312
Radosław Gałecki
2003
KS Energetyk
88
POL 180742
Natalia Nadrzewia
2005
UKS Zalew Kielce
89
POL 160402
Adam Slodownik
2004
KS Spójnia Warszawa
90
POL 214119
Maciej Lickendorf
2004
SEJK "Pogoń" Szczecin
91
POL 2043
Jakub Piesiewicz
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
92
POL 166584
Cezary Popielski
2005
AZS Poznań
93
POL 4
Majka Brzezińska
2002
UKS Osiemnastka
94
POL 194840
Karolina Skwarek
2005
AZS UWM Olsztyn
95
POL 205334
Wiktor Polaczek
2004
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
96
POL 198208
Filip Kurczewski
2003
MKŻ Żnin
97
POL 191831
Dominika Raszka
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
98
POL 201940
Kamil Lenczowski
2005
Klub Żeglarski Horn Kraków
99
POL 209834
Leon Gniadek
2004
Klub Żeglarski Horn Kraków
100
POL 186834
Mateusz Kaup
2004
KSCŻ SZCZECIN
101
POL 185443
Katarzyna Miłoś
2004
UKS Osiemnastka
102
POL 170199
Antoni Borkowski
2003
AZS Poznań
103
POL 197949
Igor Haufa
2003
ŻLKS Poznań
104
POL 189084
Hubert Roszyk
2005
ŻLKS Poznań
105
POL 188824
David Goetz
2003
AZS Poznań
106
POL 1888
Wiktor Borkowski
2006
AZS Poznań
107
POL 3
Szymon Maruszczak
2005
Olsztyński Klub Żeglarski
108
POL 179127
Weronika Martynowska
2000
Olsztyński Klub Żeglarski
109
POL 178292
Adam Urbaniak
2005
ŻLKS Poznań
110
POL 186832
Tomasz Trajnowicz
2003
Giżycka Grupa Regatowa
111
POL 177097
Karol Erinsson
2004
MKŻ Arka Gdynia
112
BLR 207790
Aleksandr Aniskerich
2002
RCOP Minsk
113
BLR 204708
Ivan Mshenski
2003
RCOP Minsk
114
POL 1
Paweł Gerłachowski
2004
YKP Gdynia