Eberspächer Puchar Mazur

27 - 30 sie 2020 Giżycko, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Pkt
Dz
Dz do 9 lat
Ch do 9 lat
1
POL 2220
Bartosz Żmudziński
MKŻ Żnin
2
10
3
3
1
1
15*
7
27.00
2
POL 936
Maurycy Kosmowski
KS AZS AWFiS Gdańsk
6
1
1
4
6
13*
12
2
32.00
3
POL 2709
Wit Dmuchowski
SSW MOS Iława
15
1
2
4
18
51*
3
1
44.00
4
POL 191
Hubert Staroń
KŻ Horn Kraków
16
1
1
3
3
5
18
36*
47.00
5
POL 2119
Karol Gaj
Ts Kuźnia Rybnik
2
3
5
2
34
48*
9
4
59.00
6
POL 1937
Maciej Szawkowski
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
4
1
2
1
53*
4
17
31
60.00
7
POL 3462
Bartosz Pluta
Sejk Pogoń Szczecin, RRS
5
7
4
1
8
28
33*
8
61.00
8
POL 1307
Bartosz Peczka
MKŻ Żnin
4
38*
5
2
4
10
22
14
61.00
9
POL 1525
Józef Krasowski
KS Spójnia Warszawa
21
3
25*
7
5
3
5
17
61.00
10
POL 3461
Jakub Podgórny
Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS
7
7
8
12
16
23*
2
12
64.00
11
POL 3457
Piotr Wójcik
Sejk Pogoń Szczecin, RRS
9
4
2
5
51
BFD*
1
6
78.00
12
POL 2139
Jan Mucharski
YKP Gdynia
14
13
13
4
52*
6
21
9
80.00
13
POL 1608
Weronika Grala
Giżycka Grupa Regatowa
14
23
1
1
60*
7
4
34
84.00
1
14
POL 1791
Zofia Brdulak
KS Spójnia Warszawa
2
5
5
12
12
11
68*
42
89.00
2
15
POL 133
Wojtek Wójcik
Ts Kuźnia Rybnik
23
6
18
5
15
19
24*
5
91.00
16
POL 1403
Kacper Kibiersza
YK STAL GDYNIA
1
5
3
17
27
17
43*
22
92.00
17
POL 2027
Wiktor Przeździecki
KS Spójnia Warszawa
6
4
6
5
17
26
30
41*
94.00
18
POL 3406
Małgorzata Wyrębska
YK STAL GDYNIA
4
10
37
3
2
BFD*
11
30
97.00
3
19
POL 2081
Zofia Glaza
OPTI CWM Gdynia
3
7
17
10
7
BFD*
41
21
106.00
4
20
POL 3402
Hanna Rogowska
TKŻ Toruń
6
13
4
15
9
38
45*
23
108.00
5
21
POL 3460
Magdalena Luśnia
Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS
13
8
13
24
13
16
62*
24
111.00
6
22
POL 1504
Julia Turniak
UKS Żeglarz Wrocław
1
19
15
6
14
20
37
38*
112.00
7
23
POL 1954
Filip Miller
Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS
5
6
11
10
19
29
32
56*
112.00
24
POL 12
Aleksander Paczos
MKŻ Arka Gdynia
16
13
13
12
10
49*
31
18
113.00
25
POL 1921
Jan Marjański
KS AZS AWFiS Gdańsk
13
2
9
11
21
42
16
52*
114.00
26
POL 980
Igor Mazurkiewicz
KŻ Horn Kraków
13
7
3
16
11
39*
25
39
114.00
27
POL 2213
Mikołaj Waszkiewicz
Jacht Klub Nisko
11
18
27
14
44*
14
6
25
115.00
28
POL 1459
Mateusz Kuchowicz
PKM LOK Poznań
15
26
6
9
35
BFD*
8
19
118.00
29
POL 1735
Bartosz Dynia
MKŻ Żnin
7
2
4
5
DSQ*
46
40
15
119.00
30
POL 1460
Adam Szymankiewicz
ŻMKS Poznań
5
20
43
10
25
9
7
65*
119.00
1
31
POL 1867
Zuzanna Liedtke
SSW MOS Iława
3
11
14
17
29
55*
49
3
126.00
8
32
POL 1551
Maciej Karol Streubel
YKP Gdynia
7
14
17
13
45
BFD*
26
11
133.00
33
POL 1468
Marcin Małota
KN Lider Kraków
14
20
15
4
26
47
10
53*
136.00
34
POL 4
Maja Harasimowicz-krzysztofiak
KSW Baltic Dziwnów
8
17
7
11
42
18
34
49*
137.00
9
35
POL 1969
Hubert Szulczewski
SSW MOS Iława
12
14
36
3
24
25
52*
27
141.00
36
POL 2157
Hubert Matz
KS Spójnia Warszawa
3
30
39
9
31
15
19
43*
146.00
37
POL 2023
Jakub Szurko
KSW Baltic Dziwnów
13
10
7
17
61
8
35
63*
151.00
38
POL 3482
Natasza Micewicz
YKP Gdynia
24
10
19
7
48
34
58*
10
152.00
10
39
POL 2124
Agata Koropecka
OPTI CWM Gdynia
9
12
31
17
49*
35
23
26
153.00
11
40
POL 1830
Tymon Szkołut
UKS Żegluj Lublin
4
11
14
6
55
BFD*
13
51
154.00
41
POL 2037
Paweł Łoboda
OPTI CWM Gdynia
28
8
10
13
30
30
61*
35
154.00
42
POL 1221
Julia Padzik
OPTI CWM Gdynia
40*
2
15
19
39
24
27
32
158.00
12
43
POL 1945
Zuzanna Zielińska
MKŻ Żnin
1
6
39
7
64*
50
29
28
160.00
13
44
POL 3624
Wiktoria Sajdak
Stowarzyszenie Marina Poraj
12
5
9
14
20
53
59*
47
160.00
14
45
POL 3333
Maja Komorowska
OPTI CWM Gdynia
22
9
31
2
41
12
57*
44
161.00
15
46
POL 1778
Marcel Rumiński
MKŻ Żnin
20
11
14
2
38
41
36
60*
162.00
47
POL 1835
Maksymilian Stańko
PORT Mechelinki
22
46
7
18
40
2
28
58*
163.00
48
POL 1491
Mateusz Tokarski
UKS Żeglarz Wrocław
14
35
6
8
59*
45
42
16
166.00
49
POL 1817
Emilia Paszek
KS AZS AWFiS Gdańsk
24
6
23
7
56
33
20
67*
169.00
16
50
POL 747
Daniel Łachacz
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
16
9
21
6
46
22
51
66*
171.00
51
POL 1971
Jan Bobula
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
8
3
21
6
50
52
53*
33
173.00
52
POL 1924
Tomasz Pakulski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2
35
12
27
UFD*
BFD
14
13
174.00
53
POL 1949
Stanisław Kasprzak
PKM LOK Poznań
25
9
8
13
33
40
48
54*
176.00
54
POL 3403
Hieronim Hendler
TKŻ Toruń
19
4
8
UFD*
23
DSQ
38
20
183.00
55
POL 1953
Karol Rak
Sejk Pogoń Szczecin, RRS
39
4
11
25
32
27
55*
46
184.00
56
POL 1541
Jakub Porębski
OPTI CWM Gdynia
7
17
44
11
22
31
66*
55
187.00
57
POL 1750
Maria Sajewicz
UKS Żeglarz Wrocław
9
18
40
10
28
37
64*
50
192.00
17
58
POL 3459
Lena Kaczmarek
Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS
21
8
9
31
65
21
39
69*
194.00
18
59
POL 1806
Filip Szymanek
KSW Baltic Dziwnów
24
13
23
12
43
36
44
48*
195.00
60
POL 2036
Maja Wójcik
KSW Baltic Dziwnów
11
11
24
15
37
BFD*
63
45
206.00
19
61
POL 2089
Norbert Herba
YK STAL GDYNIA
19
12
15
14
58
60*
54
37
209.00
62
POL 1852
Piotr Harnasz
Ts Kuźnia Rybnik
17
32
3
15
57
32
69*
57
213.00
63
POL 2207
Szymon Kroczek
Nauticus Yacht Club Olsztyn
32
2
1
9
66
57
47
UFD*
214.00
64
POL 23
Konrad Nawrot
SSW MOS Iława
6
21
14
27
63
59
65*
29
219.00
65
POL 3524
Julia Agnieszczak
SSW MOS Iława
1
27
2
15
62
54
70*
64
225.00
20
66
POL 1125
Michał Piskorz
KŻ Horn Kraków
8
15
21
41
36
61
46
68*
228.00
67
POL 2205
Marcin Krawczyk
Nauticus Yacht Club Olsztyn
10
34
7
26
DSQ*
43
50
59
229.00
68
POL 1851
Alicja Kurpiewska
MKS "Dwójka" Warszawa
31
12
29
8
54
56
60*
40
230.00
21
69
POL 2168
Miłosz Ciechanowicz
Giżycka Grupa Regatowa
10
19
18
24
67*
44
56
62
233.00
70
POL 1596
Szymon Mocarski
PORT Mechelinki
15
21
8
35
47
58
67*
61
245.00
71
POL 2222
Karol Stachowski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
12
DNF*
35
11
3
7
7
13
88.00
72
POL 2137
Piotr Toczek
YKP Gdynia
3
17
43*
31
18
18
6
9
102.00
73
POL 1951
Lidia łagodzińka
Sejk Pogoń Szczecin, RRS
34
15
22
18
2
6
53*
14
111.00
22
74
POL 2086
Tobiasz Zabiegałowski
OPTI CWM Gdynia
26
24
26
16
4
9
11
46*
116.00
75
POL 2067
Piotr Kuźniarski
KŻ Horn Kraków
20
19
25
20
21
1
47*
16
122.00
76
POL 1628
Iga Dębecka-Strzyżewska
AZS Uniwersytet Warszawski
28
16
33*
26
9
DPI
(20)
15
4
122.00
23
77
POL 1499
Franciszek Kamola
KS AZS AWFiS Gdańsk
19
41*
18
21
26
23
1
18
126.00
78
POL 3407
Jan Konkol
YKP Gdynia
10
22
17
33
23
DPI
(4)
17
39*
130.00
79
POL 1936
Eryk Majewski
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
45
41
13
1
15
68*
9
12
136.00
80
POL 2065
Aleksander Szczepara
KŻ Horn Kraków
26
12
12
26
22
48*
36
2
136.00
81
POL 1939
Mikołaj Cieślak
UKS Żegluj Lublin
17
53*
25
8
8
52
4
22
136.00
82
POL 1584
Zuzanna Bukowska
MKŻ Arka Gdynia
35
25
12
27
11
17
58*
10
137.00
24
83
POL 2001
Oskar Sylka
YKP Gdynia
8
DSQ*
38
32
25
5
19
15
142.00
84
POL 8
Hanna Duda
PORT Mechelinki
9
23
DSQ*
19
14
35
5
41
146.00
25
85
POL 2090
Piotr Grendziak
Ts Kuźnia Rybnik
18
21
22
22
27
30*
12
26
148.00
86
POL 202
Maja Storman
KSW Baltic Dziwnów
19
14
23
19
42*
39
18
19
151.00
26
87
POL 129
Julia Płocharczyk
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
18
27
19
28
32
14
57*
17
155.00
27
88
POL 2072
Stanisław Nadolski
SSW MOS Iława
23
31
24
45*
1
DPI
(3)
45
33
164.00
89
POL 2211
Antonina Puchowska
YK STAL GDYNIA
18
51
22
23
UFD*
19
27
5
165.00
28
90
POL 3436
Adam Pakulski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
31
35
6
14
44*
11
31
37
165.00
91
POL 2206
Hanna Gębicka
MKS "Dwójka" Warszawa
33
20
24
21
20
43*
16
31
165.00
29
92
POL 1676
Piotr Grzesiek
PKM LOK Poznań
22
21
33
28
6
21
63*
36
167.00
93
POL 2133
Aleksander Mucharski
YKP Gdynia
26
41*
24
25
7
28
26
32
168.00
94
POL 1284
Jan Psiuk
Ts Kuźnia Rybnik
29
22
10
18
16
31
62*
42
168.00
95
POL 1751
Antoni Gabryszewski
UKS Żeglarz Wrocław
27
45
28
8
13
62*
20
28
169.00
96
POL 1993
Michał Roman
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
44*
38
4
13
39
37
42
1
174.00
97
POL 2029
Alexander Nowak
UKS Sindbad Legionowo
33
20
25
16
52*
33
40
7
174.00
98
POL 2116
Alicja Saj
YK STAL GDYNIA
30
51
11
50
55*
2
28
8
180.00
30
99
POL 1923
Wiktor Weselak
KS AZS AWFiS Gdańsk
40
17
51*
19
31
45
3
27
182.00
100
POL 1825
Tymoteusz Breitkopf
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
36
36
5
30
29
26
24
45*
186.00
101
POL 3443
Aleksander Kolman
Nauticus Yacht Club Olsztyn
11
23
35
23
58*
40
8
49
189.00
102
POL 2176
Maja Horoszkiewicz
Giżycka Grupa Regatowa
37
39*
22
31
30
15
35
21
191.00
31
103
POL 2083
Konrad Czech
OPTI CWM Gdynia
35
24
27
40
10
22
34
64*
192.00
104
POL 951
Wojciech Henryk Komenda
KS Spójnia Warszawa
17
24
37
22
17
53
22
60*
192.00
105
POL 1662
Jan Pawłowicz
KN Lider Kraków
10
46
19
41
41
13
25
58*
195.00
106
POL 1388
Aleksander Skowroński
UKS Zalew Kielce
38
29
18
25
33
DPI*
(58)
2
51
196.00
107
POL 1611
Matylda Brelińska
MKŻ Żnin
31
15
16
34
19
42
41
47*
198.00
32
108
POL 3476
Natan Dziedziak
SSW MOS Iława
25
24
45
20
5
32
51*
50
201.00
109
POL 2087
Kamil Roman
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
29
5
20
53
12
24
64*
59
202.00
2
110
POL 1804
Jakub Chudyk
KSW Baltic Dziwnów
40
18
16
22
45
51
10
68*
202.00
111
POL 2070
Zofia Wołosz
Sejk Pogoń Szczecin, RRS
29
39
30
32
49
12
54*
11
202.00
33
112
POL 3401
Jan Lemański
TKŻ Toruń
47
18
36
35
59*
10
29
29
204.00
113
POL 1818
Blanka Sójkowska
KS AZS AWFiS Gdańsk
21
50
30
29
43
29
56*
3
205.00
34
114
POL 1570
Antoni Brzozowski
KS Spójnia Warszawa
26
25
38
24
54*
38
33
24
208.00
115
POL 1862
Michał Trzpis
KW LOK GARLAND GLIWICE
5
51
10
RET*
UFD
16
21
38
212.00
116
POL 925
Nina Zygo
MKS "Dwójka" Warszawa
23
58
34
21
63*
8
43
25
212.00
35
117
POL 3425
Maksymilian Malec
OPTI CWM Gdynia
20
14
16
28
60*
44
46
44
212.00
118
POL 849
Tomasz Tęcza
Jacht Klub Nisko
52*
23
39
18
35
46
49
6
216.00
119
POL 111
Karol Kostrzewa
Giżycka Grupa Regatowa
21
29
11
36
40
36
52*
43
216.00
120
POL 1666
Jakub Nawrot
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
16
16
20
23
47
55
44
63*
221.00
121
POL 1999
Jan Muszyński
KS Spójnia Warszawa
17
22
53
36
36
34
23
62*
221.00
122
POL 1926
Julia Czerwiak
YKP Gdynia
18
19
47
40
28
47
55*
23
222.00
36
123
POL 1892
Eryk Kąkolewski
KS Spójnia Warszawa
29
25
48
23
34
49*
30
34
223.00
124
POL 3
Kacper Michalski
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
55*
30
29
27
24
27
50
40
227.00
125
POL 1141
Tola Szukaj
TKŻ Toruń
12
27
16
28
38
57
DSQ*
53
231.00
37
126
POL 1226
Leon Jankowski
TKŻ Toruń
48
8
9
44
53
61*
14
57
233.00
127
POL 122
Kajetan Liszewski
OPTI CWM Gdynia
11
44
33
26
46
25
61*
56
241.00
128
POL 1245
Aleksandra Matz
KS Spójnia Warszawa
30
3
35
33
65*
60
37
54
252.00
38
129
POL 603
Amelia Ferenc
Ts Kuźnia Rybnik
22
28
29
31
64
65*
13
65
252.00
39
130
POL 1267
Magdalena Psiuk
Ts Kuźnia Rybnik
23
34
29
20
51
54
48
66*
259.00
40
131
POL 2006
Adam Szalewicz
Giżycka Grupa Regatowa
65
16
27
32
UFD*
64
39
20
263.00
132
POL 1114
Anna Ścisłowska
UKS Żegluj Lublin
30
54
28
30
61
69*
32
35
270.00
41
133
POL 2625
Witold Safijan
MKŻ Żnin
27
32
33
24
37
56
67
69*
276.00
134
POL 943
Kacper Kadłubowski
KW LOK GARLAND GLIWICE
27
25
31
20
62
63
65*
52
280.00
135
POL 11
Nikodem Machejko
Giżycka Grupa Regatowa
31
52
26
33
50
67*
60
30
282.00
136
POL 4112
Aleksander Łukanowski
Ts Kuźnia Rybnik
20
32
DSQ*
16
48
50
DNF
48
285.00
137
POL 1387
Piotr Malitowski
KW LOK GARLAND GLIWICE
34
40
12
36
56
DPI
(41)
66
67*
289.00
3
138
POL 2210
Mateusz Walczak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
38
35
23
30
57
66*
59
55
297.00
139
POL 2888
Marianna Bednarz
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
49
56
26
9
66*
59
38
61
298.00
42
140
POL 2104
Wojciech Markwart
Nauticus Yacht Club Olsztyn
28
9
31
47
DNF*
DNF
DNF
DNF
328.00
141
POL 1860
Aleksander Lenart
KSW Baltic Dziwnów
36*
27
34
34
2
1
18
17
133.00
142
POL 1127
Mateusz Piskorz
KŻ Horn Kraków
49*
37
42
37
11
3
8
2
140.00
143
POL 1159
Rafał Ołowiak
YKP Gdynia
27
36
50*
46
1
21
3
11
145.00
144
POL 1137
Adam Margasiński
MKS "Dwójka" Warszawa
25
53*
45
29
18
2
26
1
146.00
145
POL 1929
Sonia Dobrzyńska
KS Spójnia Warszawa
42
28
46*
22
5
11
16
41
165.00
43
146
POL 1964
Paweł Kornke
KW LOK GARLAND GLIWICE
32
15
50
59*
13
7
11
48
176.00
147
POL 1747
Oliwia Kaczyńska
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
37
33
44
37
60*
8
12
8
179.00
44
148
POL 2136
Kajetan Matwiejczyk
YKP Gdynia
46
33
37
49*
3
20
2
39
180.00
149
POL 17
Szymon Łysik
MKŻ Arka Gdynia
42
44*
20
39
19
19
23
18
180.00
150
POL 2021
Gustaw Kowalski
Ts Kuźnia Rybnik
45*
34
28
37
4
35
1
42
181.00
151
POL 3419
Krzysztof Junczyk
UKS Sindbad Legionowo
32
37
48
29
6
5
49*
26
183.00
152
POL 1244
Emilia Brdulak
KS Spójnia Warszawa
34
DNF*
39
39
14
29
28
4
187.00
45
1
153
POL 1963
Filip Szczepankowski
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
46*
31
45
39
8
41
20
6
190.00
154
POL 3451
Helena Moritz
UKS FIR Warszawa
33
30
42
UFD*
7
9
55
14
190.00
46
155
POL 2061
Teresa Milbałer
KŻ Horn Kraków
28
58*
50
33
23
33
27
3
197.00
47
156
POL 2552
Sebastian Wawrzyniak
PORT Mechelinki
DNF*
47
21
43
34
32
17
5
199.00
157
POL 7
Juliusz Bartczak
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
41
47*
32
43
21
37
13
12
199.00
158
POL 1606
Tomasz Sobota
Stowarzyszenie Marina Poraj
33
32
30
32
15
63*
52
9
203.00
159
POL 201
Jan Wiśniowski
YKP Gdynia
50
31
53*
30
17
13
10
53
204.00
160
POL 1507
Tomasz Obecny
Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS
50
30
47
43
29
6
53*
10
215.00
161
POL 1775
Urszula Skowrońska
UKS Zalew Kielce
40
33
34
48*
24
31
47
7
216.00
48
162
POL 1802
Lena Bukowska
YK STAL GDYNIA
15
29
UFD*
51
48
16
43
15
217.00
49
163
POL 2019
Zofia Matyszkiewicz
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
32
26
36
45
27
49*
35
16
217.00
50
164
POL 910
Michał Banasiewicz
KS AZS AWFiS Gdańsk
41
22
53*
40
9
47
30
32
221.00
165
POL 1811
Franciszek Zając
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
44
55*
42
42
12
12
34
35
221.00
166
POL 1967
Michał Godlewski
KW LOK GARLAND GLIWICE
37
26
51
34
20
22
DSQ*
31
221.00
167
POL 208
Grzegorz Górecki
Ts Kuźnia Rybnik
34
40
32
44*
42
34
4
38
224.00
168
POL 1974
Maja Szostak
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
DNF*
45
42
38
22
40
9
34
230.00
51
169
POL 1914
Antonina Liro
KŻ Horn Kraków
24
54
54
59*
31
36
6
27
232.00
52
170
POL 2144
Wiktor Radziej
KS AZS AWFiS Gdańsk
25
43
54
55*
32
46
19
13
232.00
171
POL 2173
Antonina Dziekańska
Giżycka Grupa Regatowa
45
44
10
45
66*
4
24
61
233.00
53
2
172
POL 1370
Pola Czerwińska
UKS Żeglarz Wrocław
47
36
35
38
49
25
5
55*
235.00
54
173
POL 3463
Krzysztof Szklarski
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
37
39
36
51*
44
45
7
28
236.00
174
POL 1834
Mikołaj Łukasik
UKS Żegluj Lublin
54
57*
27
46
10
10
39
51
237.00
175
POL 5
Julia Nosal
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
35
45
46*
21
43
38
14
44
240.00
55
176
POL 1712
Zofia Kuszewska
Giżycka Grupa Regatowa
39
40
48
52*
45
18
25
29
244.00
56
177
POL 2201
Stanisław Wróblewski
AZS Uniwersytet Warszawski
30
34
43
29
16
62*
40
54
246.00
178
POL 1767
Mateusz Kundzier
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
43
26
40
51
55*
28
36
40
264.00
179
POL 2082
Natalia Nawrocka
MKŻ Arka Gdynia
51
36
38
25
25
68*
46
46
267.00
57
180
POL 1803
Igor Saj
PORT Mechelinki
UFD*
28
40
UFD
40
39
29
24
271.00
181
POL 9369
Olaf Krupa
PORT Mechelinki
58*
33
49
56
39
42
33
20
272.00
182
POL 1558
Kacper Niewiadomski
KW LOK GARLAND GLIWICE
41
61*
41
47
50
26
21
47
273.00
183
POL 1422
Kajdy Maksymilian
UKS FIR Warszawa
43
46
52
62
26
23
UFD*
23
275.00
184
POL 1813
Rozalia Rozum
MKS "Dwójka" Warszawa
52
31
41
45
56
30
22
DNF*
277.00
58
185
POL 1871
Maksymilian Flaczyński
ŻMKS Poznań
39
51
17
41
54
27
56*
49
278.00
186
POL 1246
Bartosz Janusek
MKS "Dwójka" Warszawa
38
DNF*
26
44
68
53
15
43
287.00
187
POL 1240
Adam Jakubowski
PKM LOK Poznań
46
49
44
34
28
65*
61
25
287.00
188
POL 1532
Mateusz Kajanek
KW LOK GARLAND GLIWICE
44
46
41
37
33
56*
50
37
288.00
189
POL 3007
Mateusz Bogdziewicz
PORT Mechelinki
48
37
44
35
35
48
41
UFD*
288.00
190
POL 1424
Tadeusz Kozłowski
UKS FIR Warszawa
52
43
58*
42
51
15
45
45
293.00
191
POL 1788
Jan Chylarecki
MKS "Dwójka" Warszawa
43
28
60
38
52
61*
42
30
293.00
192
POL 1667
Marcel Waszkiewicz
Jacht Klub Nisko
42
43
54
52
63*
24
58
21
294.00
4
193
POL 2051
Miłosz Rubinkowski
KW LOK GARLAND GLIWICE
42
55
32
66*
53
44
32
36
294.00
194
POL 2025
Borys Łabędzki
UKS Sindbad Legionowo
35
45
UFD*
53
62
43
38
19
295.00
195
POL 1988
Wiktor Raszka
MKS "Dwójka" Warszawa
43
48
45
46
41
51
59*
22
296.00
196
POL 1467
Matylda Rodziewicz
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
47
42
20
57
64*
14
62
60
302.00
59
197
POL 1970
Tymothy Melentyev
YKP Gdynia
59
37
28
38
37
55
54
62*
308.00
198
POL 1283
Maksymilian Pluciński
ŻMKS Poznań
63
44
48
36
38
17
63
64*
309.00
199
POL 1560
Aleksandra Błońska
UKS Żegluj Lublin
36
48
46
39
30
54
67*
58
311.00
60
200
POL 1592
Mikołaj Łoboda
OPTI CWM Gdynia
47
42
55
47
36
60*
37
50
314.00
201
POL 1493
Marta Sochacka
UKS Żeglarz Wrocław
39
54
57
44
46
52
31
59*
323.00
61
202
POL 1888
Tomasz Ruban
MKS "Dwójka" Warszawa
56
29
47
48
69*
59
57
33
329.00
203
POL 1872
Antoni Wołosz
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
36
47
46
43
58*
58
51
52
333.00
204
POL 1946
Igor Murach
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
41
16
37
53
65
69*
65
63
340.00
205
POL 1563
Krzysztof Rysz
KN Lider Kraków
50
39
56
49
47
66*
48
66
355.00
206
POL 1281
Klara Malec
OPTI CWM Gdynia
38
DNF*
32
54
57
64
44
67
356.00
62
207
POL 2084
Weronika Pawlak
OPTI CWM Gdynia
46
40
51
46
61
50
64
65*
358.00
63
208
POL 3442
Adrianna Komosińska
SSW MOS Iława
65*
42
55
42
59
57
60
56
371.00
64
209
POL 1909
Michał Guszcza
UKS Sindbad Legionowo
51
55
19
62
67*
67
66
57
377.00
5
210
POL 1005
Maja Filipska
YK STAL GDYNIA
62*
38
49
55
7
1
6
7
163.00
65
211
POL 862
Aleksandra Wiśniowska
YKP Gdynia
44
57*
52
57
5
DPI
(5)
2
3
172.00
66
212
POL 2096
Stanisław Kot
OKŻ Junga Olsztyn
50
59*
57
35
11
DPI
(9)
13
2
181.00
213
POL 2117
Piotr Tutkowski
YK STAL GDYNIA
60*
53
50
48
8
2
5
17
183.00
6
214
POL 470
Bartosz Nurowski
UKS FIR Warszawa
57
60*
40
53
22
13
8
1
194.00
215
POL 15
Krzysztof Łucyk
MKŻ Arka Gdynia
61
43
62*
58
6
DPI
(4)
14
4
194.00
216
POL 1469
Jerzy Toliński
KN Lider Kraków
69*
63
38
41
2
31
10
19
204.00
217
POL 1193
Dawid Pachuta
KN Lider Kraków
59
56
49
60*
12
12
4
14
206.00
218
POL 1644
Martyna Grzegorczyk
KS AZS AWFiS Gdańsk
48
50
53*
47
18
11
11
32
217.00
67
219
POL 2041
Zofia Szotyńska
AZS Uniwersytet Warszawski
56
55
66*
42
39
3
18
10
223.00
68
220
POL 1086
Kamila Maziarz
KS ENERGETYK
54
49
55*
49
15
15
16
30
228.00
69
221
POL 2075
Ryszard Grochowski
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
60
52
34
UFD*
33
8
1
48
236.00
222
POL 1763
Piotr Kowalewski
SSW MOS Iława
55
64*
58
51
25
27
3
18
237.00
223
POL 3464
Paweł Włodarczyk
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
58
66*
61
61
30
10
12
5
237.00
224
POL 131
Piotrek Słomka
Ts Kuźnia Rybnik
58
63
57
64*
4
17
17
24
240.00
225
POL 1833
Konstanty Kosiński
Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok
49
53
51
UFD*
14
DPI
(20)
28
23
242.00
226
POL 1029
Kornelia Urzędowska
Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok
57
60*
43
48
38
18
26
16
246.00
70
227
POL 109
Mila Faust
MKŻ Arka Gdynia
48
60*
47
49
34
38
27
6
249.00
71
3
228
POL 120
Kacper Stęplowski
KW LOK GARLAND GLIWICE
49
52
54*
54
1
43
15
36
250.00
229
POL 449
Jekaterina Bianki
uks mos Ełk
53
41
59*
59
28
23
37
9
250.00
72
230
POL 2610
Tomasz Tracz
PORT Mechelinki
55
56
41
58*
23
21
24
33
253.00
7
231
POL 443
Aleksandra Skura
OKŻ Junga Olsztyn
63*
47
63
54
9
24
22
38
257.00
73
232
POL 1451
Filip Sroczyński
UKS Sindbad Legionowo
51
61*
60
57
24
7
32
27
258.00
233
POL 2155
Jan Wilk
SSW MOS Iława
61
38
52
52
35
19
7
DSQ*
264.00
234
POL 1947
Franciszek Marszałek
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
51
52
60*
50
20
25
19
50
267.00
235
POL 29
Milena Górna
Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok
DNF*
65
58
65
41
6
21
15
271.00
74
236
POL 1050
Szymon Rowecki
ŻMKS Poznań
53
59*
55
50
37
28
29
20
272.00
8
237
POL 107
Elżbieta Psiuk
Ts Kuźnia Rybnik
53
61
64*
58
36
14
25
26
273.00
75
4
238
POL 447
Marcel Masiewicz