27 - 30 sie 2020

Eberspächer Puchar Mazur

Giżycko, Polska
Wyniki Podział na grupy
Grupa Nr Załoga Klub
B2 Srebrna POL POL 3 Kacper Michalski KLUB ŻEGLARSKI NYSA
B1 Złota POL POL 4 Maja Harasimowicz-krzysztofiak KSW Baltic Dziwnów
B3 Brązowa POL POL 5 Julia Nosal KLUB ŻEGLARSKI NYSA
B3 Brązowa POL POL 7 Juliusz Bartczak SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
B2 Srebrna POL POL 8 Hanna Duda PORT Mechelinki
B2 Srebrna POL POL 11 Nikodem Machejko Giżycka Grupa Regatowa
B1 Złota POL POL 12 Aleksander Paczos MKŻ Arka Gdynia
B4 Amarantowa POL POL 15 Krzysztof Łucyk MKŻ Arka Gdynia
B3 Brązowa POL POL 17 Szymon Łysik MKŻ Arka Gdynia
B1 Złota POL POL 23 Konrad Nawrot SSW MOS Iława
B4 Amarantowa POL POL 29 Milena Górna Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok
B4 Amarantowa POL POL 90 Ignacy Rzeźnik GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
B4 Amarantowa POL POL 107 Elżbieta Psiuk Ts Kuźnia Rybnik
B4 Amarantowa POL POL 109 Mila Faust MKŻ Arka Gdynia
B2 Srebrna POL POL 111 Karol Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa
B4 Amarantowa POL POL 120 Kacper Stęplowski KW LOK GARLAND GLIWICE
B2 Srebrna POL POL 122 Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia
B2 Srebrna POL POL 129 Julia Płocharczyk Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
B4 Amarantowa POL POL 131 Piotrek Słomka Ts Kuźnia Rybnik
B1 Złota POL POL 133 Wojtek Wójcik Ts Kuźnia Rybnik
B4 Amarantowa POL POL 156 Eryk Kazimierczyk AZS Uniwersytet Warszawski
B4 Amarantowa POL POL 167 Aleksander Zajączkowski Giżycka Grupa Regatowa
B1 Złota POL POL 191 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków
B3 Brązowa POL POL 201 Jan Wiśniowski YKP Gdynia
B2 Srebrna POL POL 202 Maja Storman KSW Baltic Dziwnów
B3 Brązowa POL POL 208 Grzegorz Górecki Ts Kuźnia Rybnik
B4 Amarantowa POL POL 244 Julia Włodarska KW LOK GARLAND GLIWICE
B4 Amarantowa POL POL 424 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa
B4 Amarantowa POL POL 441 Lena Rybicka OKŻ Junga Olsztyn
B4 Amarantowa POL POL 443 Aleksandra Skura OKŻ Junga Olsztyn
B4 Amarantowa POL POL 447 Marcel Masiewicz OKŻ Junga Olsztyn
B4 Amarantowa POL POL 449 Jekaterina Bianki uks mos Ełk
B4 Amarantowa POL POL 470 Bartosz Nurowski UKS FIR Warszawa
B2 Srebrna POL POL 603 Amelia Ferenc Ts Kuźnia Rybnik
B1 Złota POL POL 747 Daniel Łachacz Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
B2 Srebrna POL POL 849 Tomasz Tęcza Jacht Klub Nisko
B4 Amarantowa POL POL 862 Aleksandra Wiśniowska YKP Gdynia
B4 Amarantowa POL POL 871 Mia Wüster ŻMKS Poznań
B3 Brązowa POL POL 910 Michał Banasiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk
B2 Srebrna POL POL 925 Nina Zygo MKS "Dwójka" Warszawa
B1 Złota POL POL 936 Maurycy Kosmowski KS AZS AWFiS Gdańsk
B2 Srebrna POL POL 943 Kacper Kadłubowski KW LOK GARLAND GLIWICE
B2 Srebrna POL POL 951 Wojciech Henryk Komenda KS Spójnia Warszawa
B1 Złota POL POL 980 Igor Mazurkiewicz KŻ Horn Kraków
B4 Amarantowa POL POL 1005 Maja Filipska YK STAL GDYNIA
B4 Amarantowa POL POL 1011 Ida Młynarczyk Klub Żeglarski Horn Kraków
B4 Amarantowa POL POL 1029 Kornelia Urzędowska Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok
B4 Amarantowa POL POL 1050 Szymon Rowecki ŻMKS Poznań
B4 Amarantowa POL POL 1086 Kamila Maziarz KS ENERGETYK
B2 Srebrna POL POL 1114 Anna Ścisłowska UKS Żegluj Lublin
B1 Złota POL POL 1125 Michał Piskorz KŻ Horn Kraków
B3 Brązowa POL POL 1127 Mateusz Piskorz KŻ Horn Kraków
B3 Brązowa POL POL 1137 Adam Margasiński MKS "Dwójka" Warszawa
B2 Srebrna POL POL 1141 Tola Szukaj TKŻ Toruń
B3 Brązowa POL POL 1159 Rafał Ołowiak YKP Gdynia
B4 Amarantowa POL POL 1167 Weronika Piotrowicz Giżycka Grupa Regatowa
B4 Amarantowa POL POL 1193 Dawid Pachuta KN Lider Kraków
B1 Złota POL POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia
B2 Srebrna POL POL 1226 Leon Jankowski TKŻ Toruń
B3 Brązowa POL POL 1240 Adam Jakubowski PKM LOK Poznań
B3 Brązowa POL POL 1244 Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa
B2 Srebrna POL POL 1245 Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa
B3 Brązowa POL POL 1246 Bartosz Janusek MKS "Dwójka" Warszawa
B2 Srebrna POL POL 1267 Magdalena Psiuk Ts Kuźnia Rybnik
B4 Amarantowa POL POL 1270 Jakub Podziewski Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok
B3 Brązowa POL POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia
B3 Brązowa POL POL 1283 Maksymilian Pluciński ŻMKS Poznań
B2 Srebrna POL POL 1284 Jan Psiuk Ts Kuźnia Rybnik
B1 Złota POL POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ Żnin
B4 Amarantowa POL POL 1324 Maja Ferenc Ts Kuźnia Rybnik
B4 Amarantowa POL POL 1327 Zofia Szczypka Klub Żeglarski Horn Kraków
B3 Brązowa POL POL 1370 Pola Czerwińska UKS Żeglarz Wrocław
B2 Srebrna POL POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK GARLAND GLIWICE
B2 Srebrna POL POL 1388 Aleksander Skowroński UKS Zalew Kielce
B1 Złota POL POL 1403 Kacper Kibiersza YK STAL GDYNIA
B3 Brązowa POL POL 1422 Kajdy Maksymilian UKS FIR Warszawa
B4 Amarantowa POL POL 1423 Jakub Krysiński SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
B3 Brązowa POL POL 1424 Tadeusz Kozłowski UKS FIR Warszawa
B4 Amarantowa POL POL 1451 Filip Sroczyński UKS Sindbad Legionowo
B1 Złota POL POL 1459 Mateusz Kuchowicz PKM LOK Poznań
B1 Złota POL POL 1460 Adam Szymankiewicz ŻMKS Poznań
B3 Brązowa POL POL 1467 Matylda Rodziewicz Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
B1 Złota POL POL 1468 Marcin Małota KN Lider Kraków
B4 Amarantowa POL POL 1469 Jerzy Toliński KN Lider Kraków
B1 Złota POL POL 1491 Mateusz Tokarski UKS Żeglarz Wrocław
B3 Brązowa POL POL 1493 Marta Sochacka UKS Żeglarz Wrocław
B2 Srebrna POL POL 1499 Franciszek Kamola KS AZS AWFiS Gdańsk
B1 Złota POL POL 1504 Julia Turniak UKS Żeglarz Wrocław
B3 Brązowa POL POL 1507 Tomasz Obecny Centrum Żeglarskie Szczecin
B1 Złota POL POL 1525 Józef Krasowski KS Spójnia Warszawa
B3 Brązowa POL POL 1532 Mateusz Kajanek KW LOK GARLAND GLIWICE
B1 Złota POL POL 1541 Jakub Porębski OPTI CWM Gdynia
B1 Złota POL POL 1551 Maciej Karol Streubel YKP Gdynia
B3 Brązowa POL POL 1558 Kacper Niewiadomski KW LOK GARLAND GLIWICE
B3 Brązowa POL POL 1560 Aleksandra Błońska UKS Żegluj Lublin
B3 Brązowa POL POL 1563 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków
B2 Srebrna POL POL 1570 Antoni Brzozowski KS Spójnia Warszawa
B4 Amarantowa POL POL 1577 Jakub Nakonieczny OKŻ JUNGA
B2 Srebrna POL POL 1584 Zuzanna Bukowska MKŻ Arka Gdynia
B3 Brązowa POL POL 1592 Mikołaj Łoboda OPTI CWM Gdynia
B1 Złota POL POL 1596 Szymon Mocarski PORT Mechelinki
B3 Brązowa POL POL 1606 Tomasz Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj
B1 Złota POL POL 1608 Weronika Grala Giżycka Grupa Regatowa
B2 Srebrna POL POL 1611 Matylda Brelińska MKŻ Żnin
B4 Amarantowa POL POL 1626 Saturnin Smółka AZS Uniwersytet Warszawski
B2 Srebrna POL POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS Uniwersytet Warszawski
B4 Amarantowa POL POL 1644 Martyna Grzegorczyk KS AZS AWFiS Gdańsk
B2 Srebrna POL POL 1662 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków
B4 Amarantowa POL POL 1665 Dominika Kluczka YKP Gdynia
B2 Srebrna POL POL 1666 Jakub Nawrot Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
B3 Brązowa POL POL 1667 Marcel Waszkiewicz Jacht Klub Nisko
B2 Srebrna POL POL 1676 Piotr Grzesiek PKM LOK Poznań
B3 Brązowa POL POL 1712 Zofia Kuszewska Giżycka Grupa Regatowa
B1 Złota POL POL 1735 Bartosz Dynia MKŻ Żnin
B4 Amarantowa POL POL 1739 Anna Niklaus ŻMKS Poznań
B3 Brązowa POL POL 1747 Oliwia Kaczyńska Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
B1 Złota POL POL 1750 Maria Sajewicz UKS Żeglarz Wrocław
B2 Srebrna POL POL 1751 Antoni Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław
B4 Amarantowa POL POL 1763 Piotr Kowalewski SSW MOS Iława
B3 Brązowa POL POL 1767 Mateusz Kundzier GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
B3 Brązowa POL POL 1775 Urszula Skowrońska UKS Zalew Kielce
B1 Złota POL POL 1778 Marcel Rumiński MKŻ Żnin
B3 Brązowa POL POL 1788 Jan Chylarecki MKS "Dwójka" Warszawa
B1 Złota POL POL 1791 Zofia Brdulak KS Spójnia Warszawa
B4 Amarantowa POL POL 1800 Dominik Kmin UKS FIR Warszawa
B3 Brązowa POL POL 1802 Lena Bukowska YK STAL GDYNIA
B3 Brązowa POL POL 1803 Igor Saj PORT Mechelinki
B2 Srebrna POL POL 1804 Jakub Chudyk KSW Baltic Dziwnów
B1 Złota POL POL 1806 Filip Szymanek KSW Baltic Dziwnów
B3 Brązowa POL POL 1811 Franciszek Zając GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
B3 Brązowa POL POL 1813 Rozalia Rozum MKS "Dwójka" Warszawa
B1 Złota POL POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk
B2 Srebrna POL POL 1818 Blanka Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk
B4 Amarantowa POL POL 1822 Antonina Chomont KSW Baltic Dziwnów
B2 Srebrna POL POL 1825 Tymoteusz Breitkopf UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
B1 Złota POL POL 1830 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin
B4 Amarantowa POL POL 1833 Konstanty Kosiński Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok
B3 Brązowa POL POL 1834 Mikołaj Łukasik UKS Żegluj Lublin
B1 Złota POL POL 1835 Maksymilian Stańko PORT Mechelinki
B1 Złota POL POL 1851 Alicja Kurpiewska MKS "Dwójka" Warszawa
B1 Złota POL POL 1852 Piotr Harnasz Ts Kuźnia Rybnik
B3 Brązowa POL POL 1860 Aleksander Lenart KSW Baltic Dziwnów
B2 Srebrna POL POL 1862 Michał Trzpis KW LOK GARLAND GLIWICE
B1 Złota POL POL 1867 Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława
B3 Brązowa POL POL 1871 Maksymilian Flaczyński ŻMKS Poznań
B3 Brązowa POL POL 1872 Antoni Wołosz Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
B4 Amarantowa POL POL 1874 Daniel Myszka Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
B3 Brązowa POL POL 1888 Tomasz Ruban MKS "Dwójka" Warszawa
B2 Srebrna POL POL 1892 Eryk Kąkolewski KS Spójnia Warszawa
B4 Amarantowa POL POL 1903 Mateusz Kazimierczyk AZS Uniwersytet Warszawski
B3 Brązowa POL POL 1909 Michał Guszcza UKS Sindbad Legionowo
B3 Brązowa POL POL 1914 Antonina Liro KŻ Horn Kraków
B1 Złota POL POL 1921 Jan Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk
B4 Amarantowa POL POL 1922 Lidia Jastrzębska OKŻ Junga Olsztyn
B2 Srebrna POL POL 1923 Wiktor Weselak KS AZS AWFiS Gdańsk
B1 Złota POL POL 1924 Tomasz Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn
B2 Srebrna POL POL 1926 Julia Czerwiak YKP Gdynia
B3 Brązowa POL POL 1929 Sonia Dobrzyńska KS Spójnia Warszawa
B2 Srebrna POL POL 1936 Eryk Majewski Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
B1 Złota POL POL 1937 Maciej Szawkowski Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
B2 Srebrna POL POL 1939 Mikołaj Cieślak UKS Żegluj Lublin
B4 Amarantowa POL POL 1941 Michał Musielak Nauticus Yacht Club Olsztyn
B1 Złota POL POL 1945 Zuzanna Zielińska MKŻ Żnin
B3 Brązowa POL POL 1946 Igor Murach Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
B4 Amarantowa POL POL 1947 Franciszek Marszałek Ks AZS AWFIS GDAŃSK
B1 Złota POL POL 1949 Stanisław Kasprzak PKM LOK Poznań
B2 Srebrna POL POL 1951 Lidia łagodzińka Sejk Pogoń Szczecin, RRS
B1 Złota POL POL 1953 Karol Rak Sejk Pogoń Szczecin, RRS
B1 Złota POL POL 1954 Filip Miller Centrum Żeglarskie Szczecin
B3 Brązowa POL POL 1963 Filip Szczepankowski SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
B3 Brązowa POL POL 1964 Paweł Kornke KW LOK GARLAND GLIWICE
B3 Brązowa POL POL 1967 Michał Godlewski KW LOK GARLAND GLIWICE
B1 Złota POL POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS Iława
B3 Brązowa POL POL 1970 Tymothy Melentyev YKP Gdynia
B1 Złota POL POL 1971 Jan Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
B4 Amarantowa POL POL 1973 Jakub Dul Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
B3 Brązowa POL POL 1974 Maja Szostak Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
B3 Brązowa POL POL 1988 Wiktor Raszka MKS "Dwójka" Warszawa
B2 Srebrna POL POL 1993 Michał Roman GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
B4 Amarantowa POL POL 1997 Jolanta Siwek Klub Żeglarski Horn Kraków
B2 Srebrna POL POL 1999 Jan Muszyński KS Spójnia Warszawa
B2 Srebrna POL POL 2001 Oskar Sylka YKP Gdynia
B2 Srebrna POL POL 2006 Adam Szalewicz Giżycka Grupa Regatowa
B3 Brązowa POL POL 2019 Zofia Matyszkiewicz UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
B3 Brązowa POL POL 2021 Gustaw Kowalski Ts Kuźnia Rybnik
B1 Złota POL POL 2023 Jakub Szurko KSW Baltic Dziwnów
B3 Brązowa POL POL 2025 Borys Łabędzki UKS Sindbad Legionowo
B1 Złota POL POL 2027 Wiktor Przeździecki KS Spójnia Warszawa
B2 Srebrna POL POL 2029 Alexander Nowak UKS Sindbad Legionowo
B4 Amarantowa POL POL 2032 Maciej Kundzier GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
B1 Złota POL POL 2036 Maja Wójcik KSW Baltic Dziwnów
B1 Złota POL POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia
B4 Amarantowa POL POL 2041 Zofia Szotyńska AZS Uniwersytet Warszawski
B3 Brązowa POL POL 2051 Miłosz Rubinkowski KW LOK GARLAND GLIWICE
B3 Brązowa POL POL 2061 Teresa Milbałer KŻ Horn Kraków
B2 Srebrna POL POL 2065 Aleksander Szczepara KŻ Horn Kraków
B2 Srebrna POL POL 2067 Piotr Kuźniarski KŻ Horn Kraków
B2 Srebrna POL POL 2070 Zofia Wołosz Sejk Pogoń Szczecin, RRS
B2 Srebrna POL POL 2072 Stanisław Nadolski SSW MOS Iława
B4 Amarantowa POL POL 2075 Ryszard Grochowski Ks AZS AWFIS GDAŃSK
B1 Złota POL POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia
B3 Brązowa POL POL 2082 Natalia Nawrocka MKŻ Arka Gdynia
B2 Srebrna POL POL 2083 Konrad Czech OPTI CWM Gdynia
B3 Brązowa POL POL 2084 Weronika Pawlak OPTI CWM Gdynia
B2 Srebrna POL POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia
B2 Srebrna POL POL 2087 Kamil Roman GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
B1 Złota POL POL 2089 Norbert Herba YK STAL GDYNIA
B2 Srebrna POL POL 2090 Piotr Grendziak Ts Kuźnia Rybnik
B4 Amarantowa POL POL 2092 Robert Martyn OKŻ Junga Olsztyn
B4 Amarantowa POL POL 2096 Stanisław Kot OKŻ Junga Olsztyn
B4 Amarantowa POL POL 2099 Mikołaj Zmitrowicz OKŻ Junga Olsztyn
B2 Srebrna POL POL 2104 Wojciech Markwart Nauticus Yacht Club Olsztyn
B2 Srebrna POL POL 2116 Alicja Saj YK STAL GDYNIA
B4 Amarantowa POL POL 2117 Piotr Tutkowski YK STAL GDYNIA
B1 Złota POL POL 2119 Karol Gaj Ts Kuźnia Rybnik
B1 Złota POL POL 2124 Agata Koropecka OPTI CWM Gdynia
B2 Srebrna POL POL 2133 Aleksander Mucharski YKP Gdynia
B4 Amarantowa POL POL 2135 Wojciech Sikorski AZS Uniwersytet Warszawski
B3 Brązowa POL POL 2136 Kajetan Matwiejczyk YKP Gdynia
B2 Srebrna POL POL 2137 Piotr Toczek YKP Gdynia
B1 Złota POL POL 2139 Jan Mucharski YKP Gdynia
B3 Brązowa POL POL 2144 Wiktor Radziej KS AZS AWFiS Gdańsk
B4 Amarantowa POL POL 2155 Jan Wilk SSW MOS Iława
B1 Złota POL POL 2157 Hubert Matz KS Spójnia Warszawa
B1 Złota POL POL 2168 Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa
B3 Brązowa POL POL 2173 Antonina Dziekańska Giżycka Grupa Regatowa
B2 Srebrna POL POL 2176 Maja Horoszkiewicz Giżycka Grupa Regatowa
B3 Brązowa POL POL 2201 Stanisław Wróblewski AZS Uniwersytet Warszawski
B4 Amarantowa POL POL 2202 Magdalena Traczyńska UKS FIR Warszawa
B1 Złota POL POL 2205 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn
B2 Srebrna POL POL 2206 Hanna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa
B1 Złota POL POL 2207 Szymon Kroczek Nauticus Yacht Club Olsztyn
B2 Srebrna POL POL 2210 Mateusz Walczak Nauticus Yacht Club Olsztyn
B2 Srebrna POL POL 2211 Antonina Puchowska YK STAL GDYNIA
B1 Złota POL POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub Nisko
B1 Złota POL POL 2220 Bartosz Żmudziński MKŻ Żnin
B2 Srebrna POL POL 2222 Karol Stachowski GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
B3 Brązowa POL POL 2552 Sebastian Wawrzyniak PORT Mechelinki
B4 Amarantowa POL POL 2610 Tomasz Tracz PORT Mechelinki
B2 Srebrna POL POL 2625 Witold Safijan MKŻ Żnin
B1 Złota POL POL 2709 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława
B2 Srebrna POL POL 2888 Marianna Bednarz Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
B3 Brązowa POL POL 3007 Mateusz Bogdziewicz PORT Mechelinki
B1 Złota POL POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia
B2 Srebrna POL POL 3401 Jan Lemański TKŻ Toruń
B1 Złota POL POL 3402 Hanna Rogowska TKŻ Toruń
B1 Złota POL POL 3403 Hieronim Hendler TKŻ Toruń
B1 Złota POL POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK STAL GDYNIA
B2 Srebrna POL POL 3407 Jan Konkol YKP Gdynia
B3 Brązowa POL POL 3419 Krzysztof Junczyk UKS Sindbad Legionowo
B2 Srebrna POL POL 3425 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia
B4 Amarantowa POL POL 3433 Jan Dąbrowski Jacht Klub Nisko
B2 Srebrna POL POL 3436 Adam Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn
B3 Brązowa POL POL 3442 Adrianna Komosińska SSW MOS Iława
B2 Srebrna POL POL 3443 Aleksander Kolman Nauticus Yacht Club Olsztyn
B4 Amarantowa POL POL 3444 Wiktor Kruszyński YK STAL GDYNIA
B4 Amarantowa POL POL 3446 Ignacy Moritz UKS FIR Warszawa
B3 Brązowa POL POL 3451 Helena Moritz UKS FIR Warszawa
B1 Złota POL POL 3457 Piotr Wójcik Sejk Pogoń Szczecin, RRS
B1 Złota POL POL 3459 Lena Kaczmarek Centrum Żeglarskie Szczecin
B1 Złota POL POL 3460 Magdalena Luśnia Centrum Żeglarskie Szczecin
B1 Złota POL POL 3461 Jakub Podgórny Centrum Żeglarskie Szczecin
B1 Złota POL POL 3462 Bartosz Pluta Sejk Pogoń Szczecin, RRS
B3 Brązowa POL POL 3463 Krzysztof Szklarski SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
B4 Amarantowa POL POL 3464 Paweł Włodarczyk SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
B4 Amarantowa POL POL 3466 Kamil Czajkowski SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
B2 Srebrna POL POL 3476 Natan Dziedziak SSW MOS Iława
B1 Złota POL POL 3482 Natasza Micewicz YKP Gdynia
B1 Złota POL POL 3524 Julia Agnieszczak SSW MOS Iława
B1 Złota POL POL 3624 Wiktoria Sajdak Stowarzyszenie Marina Poraj
B4 Amarantowa POL POL 3999 Tomasz Ignaczewski KS Spójnia Warszawa
B2 Srebrna POL POL 4112 Aleksander Łukanowski Ts Kuźnia Rybnik
B4 Amarantowa POL POL 4707 Antoni Zając GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
B4 Amarantowa POL POL 4708 Ilek Gushchin GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
B3 Brązowa POL POL 9369 Olaf Krupa PORT Mechelinki
B4 Amarantowa POL POL 11867 Maciej Misiuk UKS Żegluj Lublin
B4 Amarantowa POL POL 11939 Vincent Drożdż UKS Żegluj Lublin
B4 Amarantowa POL POL 13271 Jan Włudyka KŻ Horn Kraków