Eberspächer Puchar Mazur Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist Grupy B

29 sie - 1 wrz 2019 Giżycko, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Ur
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Pkt
Chłopców
Ch9
Dziewcząt
Dz9
1
POL 1758
January Szczukowski
2008
CHKŻ Chojnice
2
4
3
3
12
4
6
42*
34.00
1
2
POL 1175
Alicja Dampc
2008
CHKŻ Chojnice
4
1
4
2
3
27
1
RET*
42.00
1
3
POL 2244
Igor Kawałko
2007
OPTI CWM Gdynia
4
3
2
1
17
28*
16
1
44.00
2
4
POL 1608
Weronika Grala
2010
Giżycka Grupa Regatowa
1
7
34*
18
9
11
3
3
52.00
2
1
5
POL 1438
Zuzanna Borucka
2007
JKW Poznań
10
15
6
28*
6
7
2
8
54.00
3
6
POL 1802
Piotr Trella
2008
MKŻ Arka Gdynia
5
6
1
2
29*
26
14
2
56.00
3
7
POL 2124
Agata Koropecka
2009
Yacht Klub Stal Gdynia
1
1
8
12
4
25
11
38*
62.00
4
8
POL 1780
Szymon Kolka
2008
YKP Gdynia
7
13
1
1
39*
19
4
25
70.00
4
9
POL 927
Hubert Marciniak
2006
JKW Poznań
6
7
6
3
18
17
18
19*
75.00
5
10
POL 2151
Jan Rohde
2008
SSW MOS Iława
3
30
8
1
5
18
32*
13
78.00
6
11
POL 3422
Mateusz Kozłowski
2008
Olsztyński Klub Żeglarski
8
1
4
5
41*
2
31
29
80.00
7
12
POL 2078
Stanisław Ługowski
2008
WTW Warszawa
4
RET*
2
6
10
20
12
27
81.00
8
13
POL 1879
Igor Grzelak
2007
WTW Warszawa
20
2
28
12
1
12
UFD*
16
91.00
9
14
POL 1940
Filip Bil
2009
Yacht Klub Stal Gdynia
3
14
22
7
2
42*
19
24
91.00
10
15
POL 2126
Alexandre Vidal
2008
WTW Warszawa
34
7
5
13
7
16
40*
10
92.00
11
16
POL 12036
Lidia Łukasik
2007
UKS Żegluj Lublin
3
30
13
6
21
9
34*
12
94.00
5
17
POL 2212
Mateusz Graczyk
2008
CSW OPTY Ustka
13
9
5
21
31
48*
5
14
98.00
12
18
POL 2005
Michał Kuczmarski
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
12
11
16
4
27
32*
8
23
101.00
13
19
POL 2107
Marta Piotrowska
2007
WTW Warszawa
4
3
30
11
24
23
35*
7
102.00
6
20
POL 1817
Emilia Paszek
2010
Ks AZS AWFiS Gdańsk
10
21
2
17
14
35*
13
26
103.00
7
2
21
POL 1619
Mateusz Gąsiorowski
2007
YKP Gdynia
6
18
15
2
13
1
53
66*
108.00
14
22
POL 1865
Michał Kuchtyn
2007
UKS BRYG Wrocław
1
19
20
8
8
51*
9
46
111.00
15
23
POL 1254
Franciszek Thomas
2006
Yacht Klub Stal Gdynia
22
5
7
18
38
14
10
64*
114.00
16
24
POL 2158
Weronika Przeździecka
2008
KS Spójnia Warszawa
1
6
24
33
52*
5
21
37
127.00
8
25
POL 1622
Laura Urbańska
2009
JKW Poznań
8
42
3
10
11
53*
46
11
131.00
9
26
POL 2102
Krzysztof Maksymowicz
2008
KS Spójnia Warszawa
UFD*
11
8
25
37
3
7
41
132.00
17
27
POL 1799
Iwo Barański
2006
AZS UW Warszawa
6
34
13
4
35
13
27
54*
132.00
18
28
POL 1760
Max Niziałkowski
2006
UKS BRYG Wrocław
24
11
9
11
57
63*
17
5
134.00
19
29
POL 2007
Jakub Darkowski
2008
SSW MOS Iława
UFD*
1
6
12
32
21
20
43
135.00
20
30
POL 1585
Mateusz Grabowski
2008
LKS CHARZYKOWY
17
2
31
5
49*
8
29
45
137.00
21
31
POL 3409
Bartosz Bilicki
2007
SSW MOS Iława
UFD*
8
15
10
20
31
39
15
138.00
22
32
POL 709
Jakub Kuraś
2007
KŻ "Horn" Kraków
2
27
5
3
45
34
24
50*
140.00
23
33
POL 1060
Mateusz Kuchowicz
2009
ŻMKS-Poznań
2
5
25
18
26
30
56*
34
140.00
24
34
POL 1529
Alexander Nowak
2009
UKS FIR Warszawa
9
6
5
15
44
46*
30
32
141.00
25
35
POL 825
Jan Wiśniewski
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
3
19
1
26
30
38
26
63*
143.00
26
36
POL 1523
Olga Wietek
2008
Yacht Klub Stal Gdynia
UFD*
12
4
4
62
24
33
4
143.00
10
37
POL 133
Wojtek Wójcik
2008
TS "Kuźnia" Rybnik
15
18
12
40
25
10
23
56*
143.00
27
38
POL 162
Marcin Małota
2009
KN Lider Kraków
11
34
1
20
16
49
15
59*
146.00
28
39
POL 1518
Klara Piotrowska
2007
WTW Warszawa
5
3
23
4
53
54*
36
22
146.00
11
40
POL 1989
Mikołaj Głąb
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14
4
3
34
46
43
57*
6
150.00
29
41
POL 1880
Mikołaj Bujalski
2006
Nauticus Yacht Club Olsztyn
5
8
18
35
19
55*
25
40
150.00
30
42
POL 907
Milena Siczek
2005
UKS Żegluj Lublin
26
22
11
10
59*
39
22
20
150.00
12
43
POL 3425
Maksymilian Malec
2008
OPTI CWM Gdynia
28
4
9
25
43
22
28
53*
159.00
31
44
POL 1624
Wiktoria Sajdak
2006
Yacht Club ZEFIR DRAKKAR
14
35
14
2
28
41
43*
28
162.00
13
45
POL 1927
Mikołaj Czałbowski
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
9
10
7
37
15
52*
48
39
165.00
32
46
POL 1017
Filip Nowosad
2008
KN Lider Kraków
8
32
26
14
22
47*
44
21
167.00
33
47
POL 1603
Tomasz Zadora
2007
UKS Żegluj Lublin
24
15
8
55
64*
15
38
17
172.00
34
48
POL 1555
Blanka Bobula
2007
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2
31
24
8
40
UFD*
UFD
9
183.00
14
49
POL 817
Tymon Sochaj
2007
Ks AZS AWFiS Gdańsk
12
2
16
39
56
29
DSQ*
30
184.00
35
50
POL 936
Maurycy Kosmowski
2009
PORT Mechelinki
39
12
26
3
47
6
58*
51
184.00
36
51
POL 1229
Ignacy Pospieszny
2009
AZS Poznań
11
17
UFD*
8
58
33
47
18
192.00
37
52
POL 1791
Zofia Brdulak
2009
KS Spójnia Warszawa
17
4
31
12
61*
56
41
35
196.00
38
53
POL 2072
Stanisław Nadolski
2009
SSW MOS Iława
13
14
10
1
42
60
UFD*
57
197.00
39
54
POL 1763
Zuzanna Liedtke
2008
SSW MOS Iława
31
5
9
5
50
64*
50
47
197.00
15
55
POL 2100
Hubert Matz
2008
KS Spójnia Warszawa
26
15
14
9
51*
44
42
48
198.00
40
56
POL 1747
Kacper Janowicz
2006
Ks AZS AWFiS Gdańsk
7
16
13
49
36
37
RET*
44
202.00
41
57
POL 1525
Józef Krasowski
2009
KS Spójnia Warszawa
14
10
22
23
67*
66
37
31
203.00
42
58
POL 20311
Jan Ząbkiewicz
2007
OPTI CWM Gdynia
25
14
10
13
33
57
60*
55
207.00
43
59
POL 1614
Wit Dmuchowski
2009
SSW MOS Iława
7
20
17
19
54*
45
51
49
208.00
44
60
POL 1700
Mikołaj Cieślak
2008
UKS Żegluj Lublin
12
10
14
26
63*
58
55
33
208.00
45
61
POL 2067
Piotr Kuźniarski
2007
KŻ "Horn" Kraków
RET*
2
2
16
23
61
UFD
36
209.00
46
62
POL 2022
Iwo Dudek
2009
YKP Gdynia
36
17
9
9
34
59
45
65*
209.00
47
63
POL 1504
Julia Turniak
2008
UKS Żeglarz Wrocław
16
17
4
32
48
36
59
61*
212.00
16
64
POL 1925
Alicja Wróblewska
2007
YKP Gdynia
29
21
19
8
66*
50
49
52
228.00
17
65
POL 122
Kajetan Liszewski
2010
OPTI CWM Gdynia
5
16
23
20
60
62*
61
60
245.00
48
1
66
POL 2211
Antonina Puchowska
2008
Yacht Klub Stal Gdynia
DNF*
8
12
23
55
40
52
62
252.00
18
67
POL 1328
Tymon Szkołut
2009
UKS Żegluj Lublin
10
39
22
7
65*
65
54
58
255.00
49
68
POL 1979
Hubert Nowicki
2007
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
20
9
26
29*
4
6
4
6
75.00
50
69
POL 922
Jakub Podgórny
2008
Centrum Żeglarskie Szczecin
UFD*
45
11
24
3
3
3
7
96.00
51
70
POL 2035
Piotr Muchlado
2008
OPTI CWM Gdynia
DNF*
9
16
31
8
2
8
24
98.00
52
71
POL 442
Tomasz Pakulski
2008
Olsztyński Klub Żeglarski
DSQ*
5
38
14
25
9
10
9
110.00
53
72
POL 3406
Małgorzata Wyrębska
2009
Yacht Klub Stal Gdynia
20
29
7
45*
7
8
11
28
110.00
19
73
POL 12
Aleksander Paczos
2008
MKŻ Arka Gdynia
18
53*
24
7
22
4
2
36
113.00
54
74
POL 2137
Piotr Toczek
2007
YKP Gdynia
27
3
44*
28
10
5
13
31
117.00
55
75
POL 1403
Kacper Kibiersza
2008
Yacht Klub Stal Gdynia
UFD*
23
20
13
9
13
38
2
118.00
56
76
POL 1775
Wiktor Mois
2005
UKS NAVIGO Sopot
26
43*
17
15
18
20
24
4
124.00
57
77
POL 1427
Anna Gąsiorek
2007
AZS Poznań
12
48*
38
30
2
12
15
21
130.00
20
78
POL 1221
Julia Padzik
2009
OPTI CWM Gdynia
30
22
15
24
28
7
5
50*
131.00
21
79
POL 2201
Jan Sawicki
2008
JKW Poznań
30
15
12
43*
37
11
9
22
136.00
58
80
POL 2104
Szymon Kroczek
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn
24
29
21
41*
5
18
14
30
141.00
59
81
POL 1
Maciej Szawkowski
2008
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
18
8
29
25
21
29
39*
11
141.00
60
82
POL 2270
Piotr Kosowski
2008
YKP Gdynia
22
19
20
16
24
37*
17
23
141.00
61
83
POL 1548
Andrzej Thomas
2006
Yacht Klub Stal Gdynia
13
DSQ*
25
19
13
24
23
27
144.00
62
84
POL 1943
Wiktor Łasak
2006
OPTI CWM Gdynia
35
33
39*
18
16
1
28
16
147.00
63
85
POL 2222
Karol Stachowski
2009
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
36
9
21
44
23
UFD*
1
15
149.00
64
86
POL 1971
Jan Bobula
2009
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
15
41
3
49*
6
32
32
20
149.00
65
87
POL 1491
Mateusz Tokarski
2008
UKS Żeglarz Wrocław
39
13
38
16
33
48*
7
10
156.00
66
88
POL 2135
Tymon Kosobucki
2007
YKP Gdynia
32
12
18
57*
15
43
6
34
160.00
67
89
POL 446
Aleksandra Wrońska
2007
Olsztyński Klub Żeglarski
21
23
32
21
49*
23
34
8
162.00
22
90
POL 2723
Radosław Dudkiewicz
2009
LKS CHARZYKOWY
32
32
47*
9
41
15
21
13
163.00
68
91
POL 360
Patryk Ulaczyk
2006
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
27
20
59*
22
31
14
20
32
166.00
69
92
POL 2120
Maksymilian Luto
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
16
26
12
32
58*
21
40
26
173.00
70
93
POL 3443
Aleksander Kolman
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
36
7
42*
36
1
42
19
33
174.00
71
94
POL 151
Mikołaj Mataczyński
2008
AZS Poznań
15
35
34
20
54*
16
52
3
175.00
72
95
POL 2169
Natasza Micewicz
2009
YKP Gdynia
11
33
27
11
46*
27
27
39
175.00
23
96
POL 2118
Maciej Maćkowiak
2007
YKP Gdynia
22
39
28
34
UFD*
28
26
1
178.00
73
97
POL 980
Igor Mazurkiewicz
2008
KŻ "Horn" Kraków
19
48*
30
20
39
17
16
40
181.00
74
98
POL 443
Dominika Godlewska
2007
Olsztyński Klub Żeglarski
18
22
32
35
43*
22
18
35
182.00
24
99
POL 1551
Maciej Streubel
2008
YKP Gdynia
DSQ*
28
37
5
17
36
44
17
184.00
75
100
POL 11007
Wiktor Pawelczyk
2007
PORT Mechelinki
21
24
11
55
11
26
36
66*
184.00
76
101
POL 1811
Franciszek Zając
2008
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
9
36
26
32
14
58
63*
12
187.00
77
102
POL 2081
Zofia Glaza
2008
OPTI CWM Gdynia
13
39
29
56*
12
25
31
38
187.00
25
103
POL 2037
Paweł Łoboda
2008
OPTI CWM Gdynia
6
12
32
39
42
33
47*
25
189.00
78
104
POL 2044
Jakub Kaszewiak
2005
AZS UW Warszawa
9
48
28
30
19
31
25
51*
190.00
79
105
POL 447
Amelia Wydra
2006
Olsztyński Klub Żeglarski
7
RET*
45
7
27
38
22
46
192.00
26
106
POL 2213
Mikołaj Waszkiewicz
2009
Jacht Klub Nisko
25
30
18
47*
40
30
43
14
200.00
80
107
POL 2176
Hanna Borkowska
2008
Giżycka Grupa Regatowa
21
32
30
22
32
40*
35
29
201.00
27
108
POL 1942
Alicja Żuber
2006
Nauticus Yacht Club Olsztyn
37
18
15
37
36
39
29
47*
211.00
28
109
POL 3333
Maja Komorowska
2009
OPTI CWM Gdynia
8
11
42
42
35
19
61*
56
213.00
29
110
POL 1665
Mateusz Kluczka
2006
YKP Gdynia
30
25
23
42
30
60*
12
55
217.00
81
111
POL 2099
Daria Pedowska
2009
Olsztyński Klub Żeglarski
33
18
48
9
DNE
41
53*
5
223.00
30
112
POL 1446
Gustaw Trybek
2008
YKP Gdynia
19
22
25
47
50
54*
48
18
229.00
82
113
POL 1676
Piotr Grzesiek
2009
ŻMKS-Poznań
40
10
52*
16
26
44
49
45
230.00
83
114
POL 2605
Miłosz Wyszyński
2006
Giżycka Grupa Regatowa
42
6
44
14
53
59*
37
37
233.00
84
115
POL 2089
Norbert Herba
2010
Yacht Klub Stal Gdynia
34
49
16
27
29
50*
30
48
233.00
85
2
116
POL 1296
Eryk Majewski
2008
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
16
36
28
46
51
10
50
53*
237.00
86
117
POL 158
Igor Pawlowski
2009
CHKŻ Chojnice
23
25
27
42
38
66*
33
57
245.00
87
118
POL 2116
Alicja Saj
2010
Yacht Klub Stal Gdynia
UFD*
14
27
17
20
52
59
59
248.00
31
3
119
POL 1284
Jan Psiuk
2008
TS "Kuźnia" Rybnik
DNF*
31
7
40
45
45
41
43
252.00
88
120
POL 1066
Franciszek Kosecki
2008
CHKŻ Chojnice
18
23
32
11
62
51
55
64*
252.00
89
121
POL 1910
Pola Wdowiak
2008
KS Spójnia Warszawa
38
25
14
54*
48
34
54
41
254.00
32
122
POL 1834
Mikołaj Łukasik
2010
UKS Żegluj Lublin
28
21
30
40
47
62*
45
52
263.00
90
3
123
POL 2168
Miłosz Ciechanowicz
2010
Giżycka Grupa Regatowa
10
17
58*
52
52
46
46
42
265.00
91
4
124
POL 1127
Mateusz Piskorz
2010
KŻ "Horn" Kraków
19
24
35
52
34
49
58*
54
267.00
92
5
125
POL 4708
Kamil Roman
2011
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
17
45
21
36
44
63
42
RET*
268.00
93
6
126
POL 2140
Maja Józkowicz
2006
YKP Gdynia
19
38
37
19
57
47
51
58*
268.00
33
127
POL 11608
Maja Szwejk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
49
13
60
13
UFD*
55
60
19
269.00
34
128
POL 228
Nina Gaweł
2010
AZS Poznań
55
35
35
10
64*
35
57
44
271.00
35
4
129
POL 14941
Zofia Matyszkiewicz
2008
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
15
23
43
19
61
65
66*
65
291.00
36
130
POL 1713
Jakub Jaworski
2007
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
31
40
18
33
56
53
62
63*
293.00
94
131
POL 108
Maria Nycz
2009
JKW Poznań
36
DSQ*
10
15
60
64
64
49
298.00
37
132
POL 1709
Hanna Kusztejko
2008
KŻ "Horn" Kraków
35
32
19
43
59
57
56
62*
301.00
95
133
POL 2076
Ignacy Kalinowski
2009
JKW Poznań
28
50
31
23
55
61
67*
61
309.00
96
134
POL 1825
Tymoteusz Breitkopf
2009
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
DNF*
30
17
21
63
56
65
60
312.00
97
135
POL 873
Nina Mirowska
2008
AZS UW Warszawa
25
DSQ*
24
38
10
9
8
-
114.00
38
136
POL 2031
Ida Kocięda
2010
OPTI CWM Gdynia
DSQ*
53
11
29
1
19
7
-
120.00
39
5
137
POL 2110
Konrad Kunc
2006
Yacht Klub Stal Gdynia
27
16
48
UFD*
23
15
4
-
133.00
98
138
POL 1965
Karol Rusin
2006
KW LOK "Garland" Gliwice
46
43
49*
6
18
11
9
-
133.00
99
139
POL 1538
Nela Kasprzyk
2008
PKM LOK Poznań
34
26
34
48*
11
17
11
-
133.00
40
140
POL 1993
Michał Roman
2009
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
29
55*
40
22
47
2
1
-
141.00
100
141
POL 2086
Tobiasz Zabiegałowski
2008
OPTI CWM Gdynia
40
47*
36
32
15
10
10
-
143.00
101
142
POL 1921
Jan Marjański
2009
Ks AZS AWFiS Gdańsk
DSQ*
42
42
24
27
4
5
-
144.00
102
143
POL 1937
Daniel Łachacz
2008
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
26
20
43
63*
29
13
13
-
144.00
103
144
POL 1739
Daniel Śmiałowski
2007
ŻMKS-Poznań
14
39
49
62*
2
3
40
-
147.00
104
145
POL 2167
Piotr Kostrzewa
2008
Giżycka Grupa Regatowa
23
41
46
26
52*
12
2
-
150.00
105
146
POL 2083
Konrad Czech
2010
OPTI CWM Gdynia
11
44
52*
44
16
1
37
-
153.00
106
7
147
POL 1939
Maciej Cioczek
2007
UKS Żegluj Lublin
47
31
49*
24
19
14
20
-
155.00
107
148
POL 1541
Jakub Porębski
2009
OPTI CWM Gdynia
21
36
35
48*
21
16
26
-
155.00
108
149
POL 2048
Igor Mirowski
2006
AZS UW Warszawa
DNF*
37
47
34
31
6
3
-
158.00
109
150
POL 2026
Patrycja Chiniewicz
2007
M.U.K.Ż "Bałtyk" Mielno
41
16
42
47*
28
20
14
-
161.00
41
151
POL 1540
Josh Kurzawa
2006
PKM LOK Poznań
48*
44
36
38
7
8
29
-
162.00
110
152
POL 1125
Michał Piskorz
2008
KŻ "Horn" Kraków
45
46*
29
28
17
23
21
-
163.00
111
153
POL 1981
Ewa Fabisiak
2007
Giżycka Grupa Regatowa
37*
26
31
35
5
37
36
-
170.00
42
154
POL 925
Nina Zygo
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
30
DSQ*
54
37
13
26
16
-
176.00
43
155
POL 1878
Natan Dziedziak
2010
SSW MOS Iława
17
55*
54
25
8
30
47
-
181.00
112
8
156
POL 1768
Wiktor Wróbel
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
22
45
41
53*
35
21
17
-
181.00
113
157
POL 1584
Zuzanna Bukowska
2008
MKŻ Arka Gdynia
43
57*
37
31
6
52
18
-
187.00
44
158
POL 1334
Ewa Główka
2009
KS Spójnia Warszawa
57*
40
19
33
24
50
23
-
189.00
45
159
POL 1494
Kacper Kostarz
2007
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
35
24
38
26
30
38
44*
-
191.00
114
160
POL 246
Wiktoria Grima
2005
TS "Kuźnia" Rybnik
38
34
19
56
UFD*
22
24
-
193.00
46
161
POL 2197
Nathan Vidal
2009
WTW Warszawa
38
28
39
62*
34
18
41
-
198.00
115
162
POL 1923
Wiktor Weselak
2008
Ks AZS AWFiS Gdańsk
45
59*
23
52
48
25
6
-
199.00
116
163
POL 2002
Bartosz Osowski
2006
YKP Gdynia
16
34
44
41
45*
40
25
-
200.00
117
164
POL 1422
Krzysztof Junczyk
2008
UKS FIR Warszawa
41
36
41
38
40
5
UFD*
-
201.00
118
165
POL 1941
Marcin Krawczyk
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn
52
47
40
27
UFD*
7
28
-
201.00
119
166
POL 1576
Emilia Siekierczak
2008
AZS Poznań
UFD*
27
13
51
32
63
15
-
201.00
47
167
POL 1007
Hanna Kozłowska
2007
M.U.K.Ż "Bałtyk" Mielno
DNF*
49
33
15
9
49
49
-
204.00
48
168
POL 1310
Jan Kubiak
2008
CHKŻ Chojnice
DNF*
24
66
31
41
24
19
-
205.00
120
169
POL 1539
Amelia Kałużyńska
2007
PKM LOK Poznań
31
48
40
DSQ*
36
39
12
-
206.00
49
170
POL 1270
Konstanty Kosiński
2009
UKŻ 7 Białystok
48
21
62*
43
4
33
60
-
209.00
121
171
POL 1570
Antoni Brzozowski
2009
KS Spójnia Warszawa
35
19
39
60*
54
27
35
-
209.00
122
172
POL 191
Hubert Staroń
2008
KŻ "Horn" Kraków
40
42
20
51
53*
29
27
-
209.00
123
173
POL 1085
Kamila Maziarz
2009
KS Energetyk
20
35
40
31
39
57*
45
-
210.00
50
174
POL 1867
Aleksandra Błońska
2008
UKS Żegluj Lublin
39
40
10
39
25
60*
58
-
211.00
51
175
POL 1914
Antonina Liro
2008
KŻ "Horn" Kraków
42
43
33
29
51*
36
30
-
213.00
52
176
POL 1957
Lena Kaczmarek
2008
Centrum Żeglarskie Szczecin
29
DSQ*
47
27
12
31
UFD
-
215.00
53
177
POL 2065
Aleksander Szczepara
2009
KŻ "Horn" Kraków
37
38
21
51*
37
51
31
-
215.00
124
178
POL 871
Stanisław Kasprzak
2009
ŻMKS-Poznań
23
44
39
33
38
46*
39
-
216.00
125
179
POL 2133
Aleksander Mucharski
2006
YKP Gdynia
47
26
34
58*
22
42
51
-
222.00
126
180
POL 1005
Maja Filipska
2009
Yacht Klub Stal Gdynia
54
13
57*
51
3
45
57
-
223.00
54
181
POL 1766
Jan Muszyński
2007
KS Spójnia Warszawa
53
51
6
DSQ*
14
65
34
-
223.00
127
182
POL 1428
Maksymilian Czarnecki
2009
AZS Poznań
27
27
56*
52
20
53
46
-
225.00
128
183
POL 2027
Wiktor Przeździecki
2008
KS Spójnia Warszawa
32
61*
17
39
61
48
32
-
229.00
129
184
POL 1489
Borys Kowalczyk
2008
LKS CHARZYKOWY
44
54*
53
17
26
43
54
-
237.00
130
185
POL 943
Michał Trzpis
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
37
46
33
36
33
59*
53
-
238.00
131
186
POL 1655
Iga Sobieszuk
2007
UKS Żegluj Lublin
42
28
46
53
50
55*
22
-
241.00
55
187
POL 987
Szymon Budzisz
2010
Nauticus Yacht Club Olsztyn
24
29
58
58
62*
28
52
-
249.00
132
9
188
POL 1672
Oliwier Kozłowski
2009
UKS NAVIGO Sopot
61*
50
41
28
59
35
38
-
251.00
133
189
POL 1165
Michał Krasowski
2010
UKŻ 7 Białystok
DNF*
20
61
27
49
32
63
-
252.00
134
10
190
POL 1028
Igor Góralczuk
2007
UKŻ 7 Białystok
DNF*
25
37
29
44
58
59
-
252.00
135
191
POL 1493
Marta Sochacka
2008
UKS Żeglarz Wrocław
25
47
41
48
57*
44
48
-
253.00
56
192
POL 1363
Antonina Dziekańska
2011
Giżycka Grupa Regatowa
33
31
62
21
46
67*
61
-
254.00
57
6
193
POL 1929
Sonia Dobrzyńska
2007
KS Spójnia Warszawa
48
47
25
37
42
61*
56
-
255.00
58
194
POL 12971
Julia Płocharczyk
2009
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
23
55
29
55
56
64*
42
-
260.00
59
195
POL 1666
Katarzyna Płaza
2007
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
DNF*
46
43
30
58
41
43
-
261.00
60