Eberspächer Puchar Mazur Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist Grupy B

29 sie - 1 wrz 2019 Giżycko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Klub
1
POL 1758
January Szczukowski
CHKŻ Chojnice
2
POL 1175
Alicja Dampc
CHKŻ Chojnice
3
POL 1525
Józef Krasowski
KS Spójnia Warszawa
4
POL 1766
Jan Muszyński
KS Spójnia Warszawa
5
POL 1244
Emilia Brdulak
KS Spójnia Warszawa
6
POL 951
Wojciech Henryk Komenda
KS Spójnia Warszawa
7
POL 1570
Antoni Brzozowski
KS Spójnia Warszawa
8
POL 1245
Aleksandra Matz
KS Spójnia Warszawa
9
POL 1910
Pola Wdowiak
KS Spójnia Warszawa
10
POL 1880
Mikołaj Bujalski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
11
POL 1927
Mikołaj Czałbowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12
POL 1989
Mikołaj Głąb
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13
POL 3443
Aleksander Kolman
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14
POL 1941
Marcin Krawczyk
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15
POL 2120
Maksymilian Luto
Nauticus Yacht Club Olsztyn
16
POL 1942
Alicja Żuber
Nauticus Yacht Club Olsztyn
17
POL 987
Szymon Budzisz
Nauticus Yacht Club Olsztyn
18
POL 2104
Szymon Kroczek
Nauticus Yacht Club Olsztyn
19
POL 1614
Wit Dmuchowski
SSW MOS Iława
20
POL 2151
Jan Rohde
SSW MOS Iława
21
POL 2007
Jakub Darkowski
SSW MOS Iława
22
POL 3409
Bartosz Bilicki
SSW MOS Iława
23
POL 1763
Zuzanna Liedtke
SSW MOS Iława
24
POL 2072
Stanisław Nadolski
SSW MOS Iława
25
POL 1878
Natan Dziedziak
SSW MOS Iława
26
POL 246
Wiktoria Grima
TS "Kuźnia" Rybnik
27
POL 133
Wojtek Wójcik
TS "Kuźnia" Rybnik
28
POL 1284
Jan Psiuk
TS "Kuźnia" Rybnik
29
POL 603
Matylda Ferenc
TS "Kuźnia" Rybnik
30
POL 11244
Piotr Harnasz
TS "Kuźnia" Rybnik
31
POL 1087
Emilia Maziarz
KS Energetyk
32
POL 1085
Kamila Maziarz
KS Energetyk
33
POL 1086
Jan Zaporowski
KS Energetyk
34
POL 927
Hubert Marciniak
JKW Poznań
35
POL 2201
Jan Sawicki
JKW Poznań
36
POL 1438
Zuzanna Borucka
JKW Poznań
37
POL 1622
Laura Urbańska
JKW Poznań
38
POL 919
Klaudia Lipińska
JKW Poznań
39
POL 2076
Ignacy Kalinowski
JKW Poznań
40
POL 108
Maria Nycz
JKW Poznań
41
POL 978
Hanna Chojnicka
JKW Poznań
42
POL 12
Aleksander Paczos
MKŻ Arka Gdynia
43
POL 1739
Daniel Śmiałowski
ŻMKS-Poznań
44
POL 1060
Mateusz Kuchowicz
ŻMKS-Poznań
45
POL 1676
Piotr Grzesiek
ŻMKS-Poznań
46
POL 871
Stanisław Kasprzak
ŻMKS-Poznań
47
POL 1422
Krzysztof Junczyk
UKS FIR Warszawa
48
POL 1529
Alexander Nowak
UKS FIR Warszawa
49
POL 1075
Helena Moritz
UKS FIR Warszawa
50
POL 1076
Bartosz Nurowski
UKS FIR Warszawa
51
POL 1470
Maksymilian Kajdy
UKS FIR Warszawa
52
POL 1888
Kacper Wysocki
UKS FIR Warszawa
53
POL 1776
Maria Kmin
UKS FIR Warszawa
54
POL 2786
Maciej Karpiński
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
55
POL 2787
Zuzanna Kamińska
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
56
POL 1585
Mateusz Grabowski
LKS CHARZYKOWY
57
POL 1489
Borys Kowalczyk
LKS CHARZYKOWY
58
POL 2723
Radosław Dudkiewicz
LKS CHARZYKOWY
59
POL 162
Marcin Małota
KN Lider Kraków
60
POL 1017
Filip Nowosad
KN Lider Kraków
61
POL 1662
Jan Pawłowicz
KN Lider Kraków
62
POL 1563
Krzysztof Rysz
KN Lider Kraków
63
POL 1533
Antoni Wyroba
KN Lider Kraków
64
POL 2118
Maciej Maćkowiak
YKP Gdynia
65
POL 1925
Alicja Wróblewska
YKP Gdynia
66
POL 2022
Iwo Dudek
YKP Gdynia
67
POL 2140
Maja Józkowicz
YKP Gdynia
68
POL 1665
Mateusz Kluczka
YKP Gdynia
69
POL 1780
Szymon Kolka
YKP Gdynia
70
POL 2135
Tymon Kosobucki
YKP Gdynia
71
POL 2270
Piotr Kosowski
YKP Gdynia
72
POL 2134
Jakub Matwiejczyk
YKP Gdynia
73
POL 2136
Kajetan Matwiejczyk
YKP Gdynia
74
POL 2133
Aleksander Mucharski
YKP Gdynia
75
POL 1159
Rafał Ołowiak
YKP Gdynia
76
POL 2002
Bartosz Osowski
YKP Gdynia
77
POL 1551
Maciej Streubel
YKP Gdynia
78
POL 2001
Oskar Sylka
YKP Gdynia
79
POL 2137
Piotr Toczek
YKP Gdynia
80
POL 1446
Gustaw Trybek
YKP Gdynia
81
POL 9
Aleksandra Zastawna
YKP Gdynia
82
POL 2169
Natasza Micewicz
YKP Gdynia
83
POL 1619
Mateusz Gąsiorowski
YKP Gdynia
84
POL 1965
Karol Rusin
KW LOK "Garland" Gliwice
85
POL 943
Michał Trzpis
KW LOK "Garland" Gliwice
86
POL 228
Nina Gaweł
AZS Poznań
87
POL 1229
Ignacy Pospieszny
AZS Poznań
88
POL 1576
Emilia Siekierczak
AZS Poznań
89
POL 151
Mikołaj Mataczyński
AZS Poznań
90
POL 1428
Maksymilian Czarnecki
AZS Poznań
91
POL 991
Marta Gajdzińska
AZS Poznań
92
POL 1228
Ada Wilińska
AZS Poznań
93
POL 1427
Anna Gąsiorek
AZS Poznań
94
POL 1889
Franciszek Wodkowski
OPTI CWM Gdynia
95
POL 2031
Ida Kocięda
OPTI CWM Gdynia
96
POL 122
Kajetan Liszewski
OPTI CWM Gdynia
97
POL 2083
Konrad Czech
OPTI CWM Gdynia
98
POL 20311
Jan Ząbkiewicz
OPTI CWM Gdynia
99
POL 1865
Michał Kuchtyn
UKS BRYG Wrocław
100
POL 1760
Max Niziałkowski
UKS BRYG Wrocław
101
POL 1493
Marta Sochacka
UKS Żeglarz Wrocław
102
POL 1491
Mateusz Tokarski
UKS Żeglarz Wrocław
103
POL 1751
Antoni Gabryszewski
UKS Żeglarz Wrocław
104
POL 1504
Julia Turniak
UKS Żeglarz Wrocław
105
POL 3425
Maksymilian Malec
OPTI CWM Gdynia
106
POL 2035
Piotr Muchlado
OPTI CWM Gdynia
107
POL 2244
Igor Kawałko
OPTI CWM Gdynia
108
POL 1541
Jakub Porębski
OPTI CWM Gdynia
109
POL 3333
Maja Komorowska
OPTI CWM Gdynia
110
POL 2037
Paweł Łoboda
OPTI CWM Gdynia
111
POL 1221
Julia Padzik
OPTI CWM Gdynia
112
POL 1943
Wiktor Łasak
OPTI CWM Gdynia
113
POL 2081
Zofia Glaza
OPTI CWM Gdynia
114
POL 2086
Tobiasz Zabiegałowski
OPTI CWM Gdynia
115
POL 2124
Agata Koropecka
Yacht Klub Stal Gdynia
116
POL 1523
Olga Wietek
Yacht Klub Stal Gdynia
117
POL 1940
Filip Bil
Yacht Klub Stal Gdynia
118
POL 1005
Maja Filipska
Yacht Klub Stal Gdynia
119
POL 1897
Michał Trafalski
Yacht Klub Stal Gdynia
120
POL 2089
Norbert Herba
Yacht Klub Stal Gdynia
121
POL 2110
Konrad Kunc
Yacht Klub Stal Gdynia
122
POL 2211
Antonina Puchowska
Yacht Klub Stal Gdynia
123
POL 2116
Alicja Saj
Yacht Klub Stal Gdynia
124
POL 3406
Małgorzata Wyrębska
Yacht Klub Stal Gdynia
125
POL 1403
Kacper Kibiersza
Yacht Klub Stal Gdynia
126
POL 1254
Franciszek Thomas
Yacht Klub Stal Gdynia
127
POL 1548
Andrzej Thomas
Yacht Klub Stal Gdynia
128
POL 1608
Weronika Grala
Giżycka Grupa Regatowa
129
POL 11608
Maja Szwejk
Giżycka Grupa Regatowa
130
POL 2171
Michał Ciechanowicz
Giżycka Grupa Regatowa
131
POL 2605
Miłosz Wyszyński
Giżycka Grupa Regatowa
132
POL 1981
Ewa Fabisiak
Giżycka Grupa Regatowa
133
POL 2176
Hanna Borkowska
Giżycka Grupa Regatowa
134
POL 2168
Miłosz Ciechanowicz
Giżycka Grupa Regatowa
135
POL 1811
Franciszek Zając
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
136
POL 2222
Karol Stachowski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
137
POL 1993
Michał Roman
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
138
POL 4708
Kamil Roman
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
139
POL 2032
Mateusz Kundzier
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
140
POL 1979
Hubert Nowicki
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
141
POL 1310
Jan Kubiak
CHKŻ Chojnice
142
POL 2079
Maurycy Odejewski
CHKŻ Chojnice
143
POL 1069
Tadeusz Wiatrowski
CHKŻ Chojnice
144
POL 158
Igor Pawlowski
CHKŻ Chojnice
145
POL 2113
Wiktor Pawłowski
CHKŻ Chojnice
146
POL 1066
Franciszek Kosecki
CHKŻ Chojnice
147
POL 1018
Piotr Sołtysiak
CHKŻ Chojnice
148
POL 516
Stanislaw Nosol
CHKŻ Chojnice
149
POL 2026
Patrycja Chiniewicz
M.U.K.Ż "Bałtyk" Mielno
150
POL 1007
Hanna Kozłowska
M.U.K.Ż "Bałtyk" Mielno
151
POL 1518
Klara Piotrowska
WTW Warszawa
152
POL 2107
Marta Piotrowska
WTW Warszawa
153
POL 1879
Igor Grzelak
WTW Warszawa
154
POL 2078
Stanisław Ługowski
WTW Warszawa
155
POL 1714
Antoni Malicki
WTW Warszawa
156
POL 2197
Nathan Vidal
WTW Warszawa
157
POL 2126
Alexandre Vidal
WTW Warszawa
158
POL 1628
Iga Dębecka-Strzyżewska
AZS UW Warszawa
159
POL 1799
Iwo Barański
AZS UW Warszawa
160
POL 2048
Igor Mirowski
AZS UW Warszawa
161
POL 2044
Jakub Kaszewiak
AZS UW Warszawa
162
POL 873
Nina Mirowska
AZS UW Warszawa
163
POL 186
Magdalena Ostrowska
AZS UW Warszawa
164
POL 443
Dominika Godlewska
Olsztyński Klub Żeglarski
165
POL 447
Amelia Wydra
Olsztyński Klub Żeglarski
166
POL 446
Aleksandra Wrońska
Olsztyński Klub Żeglarski
167
POL 442
Tomasz Pakulski
Olsztyński Klub Żeglarski
168
POL 2099
Daria Pedowska
Olsztyński Klub Żeglarski
169
POL 3422
Mateusz Kozłowski
Olsztyński Klub Żeglarski
170
POL 825
Jan Wiśniewski
MKS "Dwójka" Warszawa
171
POL 2005
Michał Kuczmarski
MKS "Dwójka" Warszawa
172
POL 1246
Hanna Gębicka
MKS "Dwójka" Warszawa
173
POL 1813
Rozalia Rozum
MKS "Dwójka" Warszawa
174
POL 925
Nina Zygo
MKS "Dwójka" Warszawa
175
POL 1773
Ryszard Ruban
MKS "Dwójka" Warszawa
176
POL 1137
Adam Margasiński
MKS "Dwójka" Warszawa
177
POL 1139
Alicja Kurpiewska
MKS "Dwójka" Warszawa
178
POL 1788
Wiktor Raszka
MKS "Dwójka" Warszawa
179
POL 1768
Wiktor Wróbel
MKS "Dwójka" Warszawa
180
POL 100
Marcel Styba
PORT Mechelinki
181
POL 1596
Szymon Mocarski
PORT Mechelinki
182
POL 936
Maurycy Kosmowski
PORT Mechelinki
183
POL 17
Szymon Łysik
MKŻ Arka Gdynia
184
POL 1802
Piotr Trella
MKŻ Arka Gdynia
185
POL 15
Krzysztof Łucyk
MKŻ Arka Gdynia
186
POL 12
Aleksander Paczos
MKŻ Arka Gdynia
187
POL 1584
Zuzanna Bukowska
MKŻ Arka Gdynia
188
POL 1624
Wiktoria Sajdak
Yacht Club ZEFIR DRAKKAR
189
POL 1713
Jakub Jaworski
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
190
POL 1416
Karol Campr
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
191
POL 14941
Zofia Matyszkiewicz
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
192
POL 1825
Tymoteusz Breitkopf
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
193
POL 1494
Kacper Kostarz
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
194
POL 1296
Eryk Majewski
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
195
POL 129
Oliwia Kaczyńska
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
196
POL 1
Maciej Szawkowski
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
197
POL 1937
Daniel Łachacz
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
198
POL 12971
Julia Płocharczyk
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
199
POL 360
Patryk Ulaczyk
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
200
POL 3402
Hanna Rogowska
TKŻ Toruń
201
POL 11007
Wiktor Pawelczyk
PORT Mechelinki
202
POL 402
Alan Kurzawa
PKM LOK Poznań
203
POL 1539
Amelia Kałużyńska
PKM LOK Poznań
204
POL 1540
Josh Kurzawa
PKM LOK Poznań
205
POL 1538
Nela Kasprzyk
PKM LOK Poznań
206
POL 2157
Gabriela Fajdasz
KS Spójnia Warszawa
207
POL 1929
Sonia Dobrzyńska
KS Spójnia Warszawa
208
POL 1892
Aleksander Główka
KS Spójnia Warszawa
209
POL 2102
Krzysztof Maksymowicz
KS Spójnia Warszawa
210
POL 2158
Weronika Przeździecka
KS Spójnia Warszawa
211
POL 1334
Ewa Główka
KS Spójnia Warszawa
212
POL 2100
Hubert Matz
KS Spójnia Warszawa
213
POL 2027
Wiktor Przeździecki
KS Spójnia Warszawa
214
POL 1791
Zofia Brdulak
KS Spójnia Warszawa
215
POL 2150
Makary Gałka
UKS NAVIGO Sopot
216
POL 1775
Wiktor Mois
UKS NAVIGO Sopot
217
POL 1704
Franciszek Wołyniec
UKS NAVIGO Sopot
218
POL 1672
Oliwier Kozłowski
UKS NAVIGO Sopot
219
POL 1840
Patryk Gobiec
UKŻ Michałowo
220
POL 1836
Wiktoria Gobiec
UKŻ Michałowo
221
POL 2212
Mateusz Graczyk
CSW OPTY Ustka
222
POL 710
Antoni Smagoń
CSW OPTY Ustka
223
POL 1650
Jan Wiśniowski
CSW OPTY Ustka
224
POL 2067
Piotr Kuźniarski
KŻ "Horn" Kraków
225
POL 2065
Aleksander Szczepara
KŻ "Horn" Kraków
226
POL 1709
Hanna Kusztejko
KŻ "Horn" Kraków
227
POL 709
Jakub Kuraś
KŻ "Horn" Kraków
228
POL 191
Hubert Staroń
KŻ "Horn" Kraków
229
POL 980
Igor Mazurkiewicz
KŻ "Horn" Kraków
230
POL 1914
Antonina Liro
KŻ "Horn" Kraków
231
POL 1997
Jolanta Siwek
KŻ "Horn" Kraków
232
POL 1127
Mateusz Piskorz
KŻ "Horn" Kraków
233
POL 1125
Michał Piskorz
KŻ "Horn" Kraków
234
POL 1911
Julia Jędrzejczyk
KŻ "Horn" Kraków
235
POL 1387
Piotr Malitowski
KW LOK "Garland" Gliwice
236
POL 1712
Zofia Kuszewska
Giżycka Grupa Regatowa
237
POL 11
Nikodem Machejko
Giżycka Grupa Regatowa
238
POL 2167
Piotr Kostrzewa
Giżycka Grupa Regatowa
239
POL 1887
Karol Kostrzewa
Giżycka Grupa Regatowa
240
POL 1363
Antonina Dziekańska
Giżycka Grupa Regatowa
241
POL 1924
Adam Szalewicz
Giżycka Grupa Regatowa
242
POL 280
Nikodem Górski
Giżycka Grupa Regatowa
243
POL 167
Aleksander Zajączkowski
Giżycka Grupa Regatowa
244
POL 817
Tymon Sochaj
Ks AZS AWFiS Gdańsk
245
POL 1923
Wiktor Weselak
Ks AZS AWFiS Gdańsk
246
POL 1921
Jan Marjański
Ks AZS AWFiS Gdańsk
247
POL 1817
Emilia Paszek
Ks AZS AWFiS Gdańsk
248
POL 1747
Kacper Janowicz
Ks AZS AWFiS Gdańsk
249
POL 2144
Wiktor Radziej
Ks AZS AWFiS Gdańsk
250
POL 2213
Mikołaj Waszkiewicz
Jacht Klub Nisko
251
POL 1297
Igor Murach
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
252
POL 1480
Matylda Rodziewicz
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
253
POL 1270
Konstanty Kosiński
UKŻ 7 Białystok
254
POL 1028
Igor Góralczuk
UKŻ 7 Białystok
255
POL 1455
Michalina Poskrobko
UKŻ 7 Białystok
256
POL 1165
Michał Krasowski
UKŻ 7 Białystok
257
POL 1029
Piotr Małachowski
UKŻ 7 Białystok
258
POL 186
Jakub Podziewski
UKŻ 7 Białystok
259
POL 29
Kalina Święcicka
UKŻ 7 Białystok
260
POL 1
Milena Górna
UKŻ 7 Białystok
261
POL 183
Kornelia Urzędowska
UKŻ 7 Białystok
262
POL 1985
Hubert Kunc
Yacht Fun Mechelinki
263
POL 1167
Weronika Piotrowicz
Giżycka Grupa Regatowa
264
POL 570
Maja Horoszkewicz
Giżycka Grupa Regatowa
265
POL 1409
Maria Stachera
UKS Zalew Kielce
266
POL 1409
Maria Stachera
UKS Zalew Kielce
267
POL 1838
Ewa Trochimczyk
UKŻ Michałowo
268
POL 922
Jakub Podgórny
Centrum Żeglarskie Szczecin
269
POL 1957
Lena Kaczmarek
Centrum Żeglarskie Szczecin
270
POL 907
Milena Siczek
UKS Żegluj Lublin
271
POL 1939
Maciej Cioczek
UKS Żegluj Lublin
272
POL 1700
Mikołaj Cieślak
UKS Żegluj Lublin
273
POL 1603
Tomasz Zadora
UKS Żegluj Lublin
274
POL 1834
Mikołaj Łukasik
UKS Żegluj Lublin
275
POL 12036
Lidia Łukasik
UKS Żegluj Lublin
276
POL 1328
Tymon Szkołut
UKS Żegluj Lublin
277
POL 1601
Marcel Cichosz
UKS Żegluj Lublin
278
POL 1655
Iga Sobieszuk
UKS Żegluj Lublin
279
POL 1867
Aleksandra Błońska
UKS Żegluj Lublin
280
POL 1666
Katarzyna Płaza
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
281
POL 1555
Blanka Bobula
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
282
POL 1971
Jan Bobula
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
283
POL 1973
Michał Mac
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
284
POL 1972
Wiktoria Kosior
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
285
POL 1974
Maja Szostak
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
286
POL 1874
Maja Marczak
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
287
POL 1873
Antoni Wołosz
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
288
RUS 1185
Vsevolod Nazarov
UKS NAVIGO Sopot
289
POL 1332
Alicja Łozińska
KS Spójnia Warszawa
290
POL 1331
Amelia Ferenc
TS "Kuźnia" Rybnik
291
POL 1839
Bartosz Dworakowski
UKŻ Michałowo
292
POL 1872
Jakub Nawrot
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg