22 - 26 sie 2018

Eberspächer Puchar Mazur

Giżycko, Polska
Wyniki Podział na grupy
Grupa Nr Załoga Klub Ur
B1 - złota POL 5 ANNA CHOMONT UKS Barnim Goleniów 2005
B1 - złota POL 111 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 2007
B1 - złota POL 246 Wiktoria Grima TS "Kuźnia" Rybnik 2005
B1 - złota POL 333 Michał Kornik Skawiński KS Spójnia Warszawa 2007
B1 - złota POL 396 Paweł Romanowicz UKS "Żeglarz" Wrocław 2005
B1 - złota POL 444 Aleksandra Zybert Olsztyński Klub Żeglarski 2007
B1 - złota POL 921 Marta Chomik Nauticus Yacht Club Olsztyn 2005
B1 - złota POL 941 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 2008
B1 - złota POL 959 Maciej Placzke UKS FIR Warszawa 2006
B1 - złota POL 966 Lena Cituk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2007
B1 - złota POL 1089 Jan Kisielewicz WKŻ Wolsztyn 2006
B1 - złota POL 1185 Aleksander Daniszewski UKS NAVIGO Sopot 2006
B1 - złota POL 1226 Teresa Masztalerz TKŻ Toruń 2006
B1 - złota POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 2007
B1 - złota POL 1234 Igor Wierzbowski KS "Omega" Kraków 2007
B1 - złota POL 1278 Adam Cwojdziński ŻMKS-Poznań 2006
B1 - złota POL 1288 Piotr Muchlado OPTI CWM Gdynia 2008
B1 - złota POL 1306 Igor Gruszczyński UKS YACHT CLUB SŁAWA 2007
B1 - złota POL 1329 Gita Van Der Voort Klub Żeglarski Horn Kraków 2007
B1 - złota POL 1359 Michał Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2005
B1 - złota POL 1364 Jan Fuk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2006
B1 - złota POL 1368 Klara Matysik YKP Kraków 2005
B1 - złota POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa 2006
B1 - złota POL 1451 Witold Onisk UKS FIR Warszawa 2006
B1 - złota POL 1561 Krzysztof Ołowiak YKP Gdynia 2008
B1 - złota POL 1596 Zuzanna Tomaszewska UKS NAVIGO Sopot 2006
B1 - złota POL 1644 Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 2006
B1 - złota POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS Iława 2007
B1 - złota POL 1716 Bartłomiej Heksel Klub Żeglarski Horn Kraków 2004
B1 - złota POL 1728 Jan Kamieński JKW Poznań 2006
B1 - złota POL 1750 Filip Nosol UKS "Żeglarz" Wrocław 2007
B1 - złota POL 1780 Szymon Kolka YKP Gdynia 2008
B1 - złota POL 1798 Hanna Ługowska WTW Warszawa 2005
B1 - złota POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS Iława 2007
B1 - złota POL 1802 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 2008
B1 - złota POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 2006
B1 - złota POL 1861 Sebastian Kaczanowski UKS OPTI ODRA Wrocław 2004
B1 - złota POL 1862 Zuzanna Zielińska YKP Gdynia 2006
B1 - złota POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS Iława 2007
B1 - złota POL 1871 Wojciech Stefaniak ŻMKS-Poznań 2006
B1 - złota POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS Barnim Goleniów 2007
B1 - złota POL 1887 Mikołaj Strupiński MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2008
B1 - złota POL 1888 Joanna Dyja WTW Warszawa 2005
B1 - złota POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 2007
B1 - złota POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP Gdynia 2005
B1 - złota POL 1940 Filip Bil Yacht Klub Stal Gdynia 2009
B1 - złota POL 1941 Eliza Kołtak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2005
B1 - złota POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 2006
B1 - złota POL 1975 Maja KWIEK WTW Warszawa 2007
B1 - złota POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS Iława 2007
B1 - złota POL 2016 Malina Pietrzak WTW Warszawa 2007
B1 - złota POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 2007
B1 - złota POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 2006
B1 - złota POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 2007
B1 - złota POL 2043 Lila Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 2007
B1 - złota POL 2057 Natalia Kilar Yacht Klub Stal Gdynia 2005
B1 - złota POL 2077 Bolesław Nesterowicz POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 2006
B1 - złota POL 2078 Stanisław Ługowski WTW Warszawa 2008
B1 - złota POL 2102 Krzysztof Maksymowicz KS Spójnia Warszawa 2008
B1 - złota POL 2118 Maciej Maćkowiak YKP Gdynia 2007
B1 - złota POL 2120 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 2007
B1 - złota POL 2121 Joanna Michalska UKS YACHT CLUB SŁAWA 2007
B1 - złota POL 2138 Max Berliński YKP Gdynia 2006
B1 - złota POL 2141 Natalia Ziółkowska YKP Gdynia 2007
B1 - złota POL 2157 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa 2007
B1 - złota POL 2191 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa 2006
B1 - złota POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 2007
B1 - złota POL 2270 Piotr Kosowski YKP Gdynia 2008
B1 - złota POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań 2008
B1 - złota POL 2723 Jakub Szczepański LKS CHARZYKOWY 2006
B1 - złota POL 4112 Jan Zamojski UKS "Żeglarz" Wrocław 2006
B1 - złota POL 11943 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 2006
B2 - srebrna POL 18 Borys Podumis UKS NAVIGO Sopot 2007
B2 - srebrna POL 71 Antoni Kasprzyk KN Lider Kraków 2003
B2 - srebrna POL 133 Wojtek Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 2008
B2 - srebrna POL 222 Wiktoria Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 2004
B2 - srebrna POL 229 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 2009
B2 - srebrna POL 243 Zofia Gołębiowska Klub Sportowy „ BAZA Mrągowo” 2006
B2 - srebrna POL 400 ANNA GĄSIOREK PKM LOK Poznań 2007
B2 - srebrna POL 709 Jakub Kuraś Klub Żeglarski Horn Kraków 2007
B2 - srebrna POL 739 Daniel Śmiałowski ŻMKS-Poznań 2007
B2 - srebrna POL 825 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa 2007
B2 - srebrna POL 910 Wojciech Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2006
B2 - srebrna POL 920 Lena Gaweł AZS Poznań 2008
B2 - srebrna POL 932 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2007
B2 - srebrna POL 943 Bartosz Bilicki SSW MOS Iława 2007
B2 - srebrna POL 976 Kuba Szafarczyk TS "Kuźnia" Rybnik 2005
B2 - srebrna POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 2010
B2 - srebrna POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława 2009
B2 - srebrna POL 1017 Filip Nowosad KN Lider Kraków 2008
B2 - srebrna POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS-Poznań 2006
B2 - srebrna POL 1071 Adam Ciemiński CHKŻ Chojnice 2004
B2 - srebrna POL 1084 Julia Maziarz KS Energetyk 2006
B2 - srebrna POL 1151 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 2008
B2 - srebrna POL 1201 Krzysztof Ciborowski WTW Warszawa 2007
B2 - srebrna POL 1224 Piotr Jakubowski ŻMKS-Poznań 2006
B2 - srebrna POL 1254 Franciszek Thomas UKS NAVIGO Sopot 2006
B2 - srebrna POL 1270 Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok 2006
B2 - srebrna POL 1396 Mateusz Gąsiorowski Yacht Klub Stal Gdynia 2007
B2 - srebrna POL 1403 Kacper Kibiersza UKS NAVIGO Sopot 2008
B2 - srebrna POL 1420 Kacper Michalski KLUB ŻEGLARSKI NYSA 2008
B2 - srebrna POL 1439 Szymon Wójcik WKŻ Wolsztyn 2005
B2 - srebrna POL 1482 Roch Dmuchowski SSW MOS Iława 2006
B2 - srebrna POL 1489 Paweł Koliński LKS CHARZYKOWY 2005
B2 - srebrna POL 1523 Olga Wietek Yacht Klub Stal Gdynia 2008
B2 - srebrna POL 1548 Andrzej Thomas UKS NAVIGO Sopot 2006
B2 - srebrna POL 1555 Blanka Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 2007
B2 - srebrna POL 1585 Mateusz Grabowski LKS CHARZYKOWY 2005
B2 - srebrna POL 1599 Anastazja Pastuszka POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 2006
B2 - srebrna POL 1657 Zofia Szcześniak KS Zjednoczeni Bydgoszcz 2006
B2 - srebrna POL 1665 Mateusz Kluczka YKP Gdynia 2006
B2 - srebrna POL 1671 Hanna Rogowska TKŻ Toruń 2008
B2 - srebrna POL 1721 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 2007
B2 - srebrna POL 1784 Jan Pifczyk TS "Kuźnia" Rybnik 2005
B2 - srebrna POL 1800 Jakub Kosowski UKS FIR Warszawa 2007
B2 - srebrna POL 1833 Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok 2006
B2 - srebrna POL 1852 Igor Tomczyk TS "Kuźnia" Rybnik 2005
B2 - srebrna POL 1853 Kinga Furmanek SSW MOS Iława 2007
B2 - srebrna POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2006
B2 - srebrna POL 1891 Kacper Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn 2005
B2 - srebrna POL 1925 Alicja Wróblewska YKP Gdynia 2007
B2 - srebrna POL 1964 Piotr Hofman KW Garland LOK Gliwice 2003
B2 - srebrna POL 1965 Karol Rusin KW Garland LOK Gliwice 2006
B2 - srebrna POL 1970 Aleksander Kosowski YKP Gdynia 2006
B2 - srebrna POL 2005 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa 2006
B2 - srebrna POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS Iława 2008
B2 - srebrna POL 2010 Jakub Gil TKŻ Toruń 2006
B2 - srebrna POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 2008
B2 - srebrna POL 2040 Zofia Kucharska YKP Gdynia 2006
B2 - srebrna POL 2069 Bartłomiej Wrzosek Klub Żeglarski Horn Kraków 2007
B2 - srebrna POL 2096 Liwia Liszkiewicz Olsztyński Klub Żeglarski 2007
B2 - srebrna POL 2104 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 2008
B2 - srebrna POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 2006
B2 - srebrna POL 2117 Alicja Tutkowska Yacht Klub Stal Gdynia 2007
B2 - srebrna POL 2124 Agata Koropecka Yacht Klub Stal Gdynia 2009
B2 - srebrna POL 2139 Paweł Piankowski YKP Gdynia 2006
B2 - srebrna POL 2147 Kacper Kulawiak KLUB ŻEGLARSKI NYSA 2005
B2 - srebrna POL 2151 Jan Rohde SSW MOS Iława 2008
B2 - srebrna POL 2158 Weronika Przeździecka KS Spójnia Warszawa 2008
B2 - srebrna POL 2212 Mateusz Graczyk CSW "Opty" Ustka 2008
B2 - srebrna POL 2918 Piotr Rodzewicz UKS NAVIGO Sopot 2006
B2 - srebrna POL 3002 Maria Retecka UKS NAVIGO Sopot 2005
B2 - srebrna POL 12971 Maciej Szawkowski Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2008
B3 - brązowa POL 9 Aleksandra Zastawna YKP Gdynia 2006
B3 - brązowa POL 12 Aleksander Paczos MKŻ Arka Gdynia 2008
B3 - brązowa POL 110 Jan Pacheco Klub Żeglarski Horn Kraków 2006
B3 - brązowa POL 131 Zofia Jachymska TS "Kuźnia" Rybnik 2006
B3 - brązowa POL 158 Igor Pawłowski CHKŻ Chojnice 2009
B3 - brązowa POL 191 Hubert Staroń Klub Żeglarski Horn Kraków 2008
B3 - brązowa POL 226 Natalia Kulawiak KLUB ŻEGLARSKI NYSA 2006
B3 - brązowa POL 381 Aleksander Lenart UKS OPTI ODRA Wrocław 2009
B3 - brązowa POL 397 Ida Kozło UKS "Żeglarz" Wrocław 2006
B3 - brązowa POL 440 Michał Kluchciński Olsztyński Klub Żeglarski 2006
B3 - brązowa POL 441 Maksymilian Rybicki Olsztyński Klub Żeglarski 2006
B3 - brązowa POL 443 Dominika Godlewska Olsztyński Klub Żeglarski 2007
B3 - brązowa POL 445 Antonina Kiełbik Olsztyński Klub Żeglarski 2007
B3 - brązowa POL 446 Aleksandra Wrońska Olsztyński Klub Żeglarski 2007
B3 - brązowa POL 936 Maurycy Kosmowski Stowarzyszenie Port Mechelinki 2009
B3 - brązowa POL 964 Maciej Malitowski KW Garland LOK Gliwice 2008
B3 - brązowa POL 980 Igor Mazurkiewicz Klub Żeglarski Horn Kraków 2008
B3 - brązowa POL 1029 Hubert Baranowski UKŻ 7 Białystok 2004
B3 - brązowa POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 2008
B3 - brązowa POL 1085 Kamila Maziarz KS Energetyk 2009
B3 - brązowa POL 1086 Jan Zaporowski KS Energetyk 2006
B3 - brązowa POL 1087 Emilia Maziarz KS Energetyk 2008
B3 - brązowa POL 1133 Anna Gierasimiuk UKŻ Michałowo 2005
B3 - brązowa POL 1137 Marianna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 2006
B3 - brązowa POL 1167 Maja Szwejk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2007
B3 - brązowa POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 2009
B3 - brązowa POL 1227 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 2008
B3 - brązowa POL 1241 Konstantyn Podwojski KW Garland LOK Gliwice 2005
B3 - brązowa POL 1244 Aleksander Główka KS Spójnia Warszawa 2007
B3 - brązowa POL 1246 Hanna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 2008
B3 - brązowa POL 1283 Alan Kurzawa ŻMKS-Poznań 2008
B3 - brązowa POL 1284 Kacper Wojczulanis MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2008
B3 - brązowa POL 1296 Antoni Kuźmiński Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2006
B3 - brązowa POL 1310 Jan Kubiak CHKŻ Chojnice 2008
B3 - brązowa POL 1334 Kacper Hodun KS Spójnia Warszawa 2005
B3 - brązowa POL 1407 Kuba Matysik YKP Kraków 2005
B3 - brązowa POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR Warszawa 2008
B3 - brązowa POL 1472 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 2007
B3 - brązowa POL 1491 Mateusz Tokarski UKS "Żeglarz" Wrocław 2008
B3 - brązowa POL 1493 Marta Sochacka UKS "Żeglarz" Wrocław 2008
B3 - brązowa POL 1524 Daria Kukiełko UKS MOS EŁK 2006
B3 - brązowa POL 1525 Józef Krasowski AZS UW Warszawa 2009
B3 - brązowa POL 1529 Alexander Nowak UKS FIR Warszawa 2009
B3 - brązowa POL 1530 Adelina Wietki YKP Kraków 2006
B3 - brązowa POL 1595 Jakub Targowski OPTI CWM Gdynia 2006
B3 - brązowa POL 1637 NINA MIROWSKA AZS UW Warszawa 2008
B3 - brązowa POL 1672 Kacper Barszczyk UKS NAVIGO Sopot 2007
B3 - brązowa POL 1678 Michał Kaczmarek KLUB ŻEGLARSKI NYSA 2007
B3 - brązowa POL 1739 Adrian Josh Kurzawa ŻMKS-Poznań 2006
B3 - brązowa POL 1775 Wiktor Mois UKS NAVIGO Sopot 2005
B3 - brązowa POL 1813 Rozalia Rozum MKS "Dwójka" Warszawa 2008
B3 - brązowa POL 1823 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 2007
B3 - brązowa POL 1836 Wiktoria Gobiec UKŻ Michałowo 2004
B3 - brązowa POL 1840 Patryk Gobiec UKŻ Michałowo 2005
B3 - brązowa POL 1897 Michał Trafalski Yacht Klub Stal Gdynia 2007
B3 - brązowa POL 1927 Mikołaj Czałbowski YKP Gdynia 2008
B3 - brązowa POL 1929 Sonia Dobrzyńska KS Spójnia Warszawa 2007
B3 - brązowa POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS Iława 2008
B3 - brązowa POL 2022 Iwo Dudek YKP Gdynia 2009
B3 - brązowa POL 2048 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 2006
B3 - brązowa POL 2051 Oliwier Rubinkowski KW Garland LOK Gliwice 2004
B3 - brązowa POL 2052 Magdalena Otto KW Garland LOK Gliwice 2005
B3 - brązowa POL 2067 Piotr Kuźniarski Klub Żeglarski Horn Kraków 2007
B3 - brązowa POL 2108 Julia Wróblewska YKP Gdynia 2006
B3 - brązowa POL 2110 Konrad Kunc Yacht Klub Stal Gdynia 2006
B3 - brązowa POL 2113 Wiktor Pawłowski CHKŻ Chojnice 2007
B3 - brązowa POL 2135 Tymon Kosobucki YKP Gdynia 2007
B3 - brązowa POL 2177 Weronika Grala MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2010
B3 - brązowa POL 2787 MACIEJ KARPIŃSKI UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 2006
B3 - brązowa POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 2009
B3 - brązowa POL 11570 Michał Ciechanowicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2008