Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Eberspächer Puchar Mazur
22 - 26 sierpnia 2018
Giżycko, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
OPP B
Szukaj
#
Nr
Załoga
Ur
Klub
Opłacono
Data zgłoszenia
1
🇵🇱 POL 1137
Marianna Gębicka
2006
MKS Dwójka Warszawa
14.08.2018, 11:09
2
🇵🇱 POL 825
Jan Wiśniewski
2007
MKS Dwójka Warszawa
14.08.2018, 11:09
3
🇵🇱 POL 2005
Michał Kuczmarski
2006
MKS Dwójka Warszawa
14.08.2018, 11:09
4
🇵🇱 POL 1246
Hanna Gębicka
2008
MKS Dwójka Warszawa
14.08.2018, 11:09
5
🇵🇱 POL 1813
Rozalia Rozum
2008
MKS Dwójka Warszawa
14.08.2018, 11:09
6
🇵🇱 POL 1224
Piotr Jakubowski
2006
ŻMKS Poznań
14.08.2018, 11:23
7
🇵🇱 POL 1050
Szymon Rossa
2006
ŻMKS Poznań
14.08.2018, 11:23
8
🇵🇱 POL 1871
Wojciech Stefaniak
2006
ŻMKS Poznań
14.08.2018, 11:23
9
🇵🇱 POL 739
Daniel Śmiałowski
2007
ŻMKS Poznań
14.08.2018, 11:23
10
🇵🇱 POL 1278
Adam Cwojdziński
2006
ŻMKS Poznań
14.08.2018, 11:23
11
🇵🇱 POL 1739
Adrian Josh Kurzawa
2006
ŻMKS Poznań
14.08.2018, 11:23
12
🇵🇱 POL 1270
Weronika Maciejczuk
2006
UKŻ Siódemka Białystok
14.08.2018, 12:22
13
🇵🇱 POL 1029
Hubert Baranowski
2004
UKŻ Siódemka Białystok
14.08.2018, 12:22
14
🇵🇱 POL 1833
Szymon Małachowski
2006
UKŻ Siódemka Białystok
14.08.2018, 12:22
15
🇵🇱 POL 1801
Oskar Wielczyk
2007
SSW MOS Iława
14.08.2018, 13:56
16
🇵🇱 POL 1669
Natalia Chojnowska
2007
SSW MOS Iława
14.08.2018, 13:56
17
🇵🇱 POL 2008
Maciej Kasprzak
2008
SSW MOS Iława
14.08.2018, 13:56
18
🇵🇱 POL 1853
Kinga Furmanek
2007
SSW MOS Iława
14.08.2018, 13:56
19
🇵🇱 POL 2007
Alicja Michalewska
2007
SSW MOS Iława
14.08.2018, 13:56
20
🇵🇱 POL 1001
Wit Dmuchowski
2009
SSW MOS Iława
14.08.2018, 13:56
21
🇵🇱 POL 1867
Jan Klinicki
2007
SSW MOS Iława
14.08.2018, 13:56
22
🇵🇱 POL 1482
Roch Dmuchowski
2006
SSW MOS Iława
14.08.2018, 13:56
23
🇵🇱 POL 1185
Aleksander Daniszewski
2006
UKS Navigo Sopot
14.08.2018, 15:27
24
🇵🇱 POL 2918
Piotr Rodzewicz
2006
UKS Navigo Sopot
14.08.2018, 15:27
25
🇵🇱 POL 1403
Kacper Kibiersza
2008
UKS Navigo Sopot
14.08.2018, 15:27
26
🇵🇱 POL 1596
Zuzanna Tomaszewska
2006
UKS Navigo Sopot
14.08.2018, 15:27
27
🇵🇱 POL 3002
Maria Retecka
2005
UKS Navigo Sopot
14.08.2018, 15:27
28
🇵🇱 POL 1548
Andrzej Thomas
2006
UKS Navigo Sopot
14.08.2018, 15:27
29
🇵🇱 POL 1254
Franciszek Thomas
2006
UKS Navigo Sopot
14.08.2018, 15:27
30
🇵🇱 POL 1840
Patryk Gobiec
2005
UKŻ Michałowo
14.08.2018, 15:35
31
🇵🇱 POL 1836
Wiktoria Gobiec
2004
UKŻ Michałowo
14.08.2018, 15:35
32
🇵🇱 POL 1775
Wiktor Mois
2005
UKS Navigo Sopot
14.08.2018, 16:23
33
🇵🇱 POL 1861
Sebastian Kaczanowski
2004
UKS OPTI ODRA Wrocław
14.08.2018, 17:09
34
🇵🇱 POL 2138
Max Berliński
2006
YKP Gdynia
14.08.2018, 17:46
35
🇵🇱 POL 2022
Iwo Dudek
2009
YKP Gdynia
14.08.2018, 17:46
36
🇵🇱 POL 1665
Mateusz Kluczka
2006
YKP Gdynia
14.08.2018, 17:46
37
🇵🇱 POL 1780
Szymon Kolka
2008
YKP Gdynia
14.08.2018, 17:46
38
🇵🇱 POL 2135
Tymon Kosobucki
2007
YKP Gdynia
14.08.2018, 17:46
39
🇵🇱 POL 2270
Piotr Kosowski
2008
YKP Gdynia
14.08.2018, 17:46
40
🇵🇱 POL 2040
Zofia Kucharska
2006
YKP Gdynia
14.08.2018, 17:46
41
🇵🇱 POL 2118
Maciej Maćkowiak
2007
YKP Gdynia
14.08.2018, 17:46
42
🇵🇱 POL 2139
Paweł Piankowski
2006
YKP Gdynia
14.08.2018, 17:46
43
🇵🇱 POL 1932
Konrad Wlazłowski
2005
YKP Gdynia
14.08.2018, 17:46
44
🇵🇱 POL 1925
Alicja Wróblewska
2007
YKP Gdynia
14.08.2018, 17:46
45
🇵🇱 POL 2108
Julia Wróblewska
2006
YKP Gdynia
14.08.2018, 17:46
46
🇵🇱 POL 9
Aleksandra Zastawna
2006
YKP Gdynia
14.08.2018, 17:46
47
🇵🇱 POL 1862
Zuzanna Zielińska
2006
YKP Gdynia
14.08.2018, 17:46
48
🇵🇱 POL 2141
Natalia Ziółkowska
2007
YKP Gdynia
14.08.2018, 17:46
49
🇵🇱 POL 1823
Gustaw Zalewski
2007
TKŻ Toruń
14.08.2018, 18:27
50
🇵🇱 POL 1671
Hanna Rogowska
2008
TKŻ Toruń
14.08.2018, 18:27
51
🇵🇱 POL 2010
Jakub Gil
2006
TKŻ Toruń
14.08.2018, 18:27
52
🇵🇱 POL 1226
Teresa Masztalerz
2006
TKŻ Toruń
14.08.2018, 18:27
53
🇵🇱 POL 959
Maciej Placzke
2006
UKS FIR Warszawa
14.08.2018, 19:14
54
🇵🇱 POL 1800
Jakub Kosowski
2007
UKS FIR Warszawa
14.08.2018, 19:14
55
🇵🇱 POL 1422
Krzysztof Junczyk
2008
UKS FIR Warszawa
14.08.2018, 19:14
56
🇵🇱 POL 1424
Jakub Wegiera
2006
UKS FIR Warszawa
14.08.2018, 19:14
57
🇵🇱 POL 1451
Witold Onisk
2006
UKS FIR Warszawa
14.08.2018, 19:14
58
🇵🇱 POL 2117
Alicja Tutkowska
2007
Yacht Klub Stal Gdynia
14.08.2018, 19:51
59
🇵🇱 POL 1883
Aleksandra Bobrowska
2007
UKS Barnim Goleniów
14.08.2018, 20:10
60
🇵🇱 POL 2555
Jan Sawicki
2008
JKW Poznań
14.08.2018, 20:45
61
🇵🇱 POL 1829
Stanisław Wojda
2006
JKW Poznań
14.08.2018, 20:48
62
🇵🇱 POL 1728
Jan Kamieński
2006
JKW Poznań
14.08.2018, 20:52
63
🇵🇱 POL 1940
Filip Bil
2009
Yacht Klub Stal Gdynia
14.08.2018, 21:31
64
🇵🇱 POL 1234
Igor Wierzbowski
2007
KS Omega Kraków
14.08.2018, 21:36
65
🇵🇱 POL 1396
Mateusz Gąsiorowski
2007
Yacht Klub Stal Gdynia
14.08.2018, 21:44
66
🇵🇱 POL 2057
Natalia Kilar
2005
Yacht Klub Stal Gdynia
14.08.2018, 21:48
67
🇵🇱 POL 2124
Agata Koropecka
2009
Yacht Klub Stal Gdynia
14.08.2018, 21:50
68
🇵🇱 POL 2110
Konrad Kunc
2006
Yacht Klub Stal Gdynia
14.08.2018, 21:56
69
🇵🇱 POL 12971
Maciej Szawkowski
2008
KS BAZA Mrągowo
14.08.2018, 21:58
70
🇵🇱 POL 1296
Antoni Kuźmiński
2006
KS BAZA Mrągowo
14.08.2018, 21:58
71
🇵🇱 POL 1897
Michał Trafalski
2007
Yacht Klub Stal Gdynia
14.08.2018, 22:00
72
🇵🇱 POL 1523
Olga Wietek
2008
Yacht Klub Stal Gdynia
14.08.2018, 22:06
73
🇵🇱 POL 1657
Zofia Szcześniak
2006
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
15.08.2018, 05:47
74
🇵🇱 POL 71
Antoni Kasprzyk
2003
KN Lider Kraków
15.08.2018, 12:15
75
🇵🇱 POL 111
Jakub Lipowski
2007
KN Lider Kraków
15.08.2018, 12:15
76
🇵🇱 POL 1852
Igor Tomczyk
2005
TS Kuźnia Rybnik
15.08.2018, 12:24
77
🇵🇱 POL 1784
Jan Pifczyk
2005
TS Kuźnia Rybnik
15.08.2018, 12:24
78
🇵🇱 POL 133
Wojtek Wójcik
2008
TS Kuźnia Rybnik
15.08.2018, 12:24
79
🇵🇱 POL 246
Wiktoria Grima
2005
TS Kuźnia Rybnik
15.08.2018, 12:24
80
🇵🇱 POL 4112
Jan Zamojski
2006
UKS Żeglarz Wrocław
15.08.2018, 13:54
81
🇵🇱 POL 396
Paweł Romanowicz
2005
UKS Żeglarz Wrocław
15.08.2018, 13:54
82
🇵🇱 POL 1750
Filip Nosol
2007
UKS Żeglarz Wrocław
15.08.2018, 13:54
83
🇵🇱 POL 1493
Marta Sochacka
2008
UKS Żeglarz Wrocław
15.08.2018, 13:54
84
🇵🇱 POL 397
Ida Kozło
2006
UKS Żeglarz Wrocław
15.08.2018, 13:54
85
🇵🇱 POL 1491
Mateusz Tokarski
2008
UKS Żeglarz Wrocław
15.08.2018, 13:54
86
🇵🇱 POL 2157
Gabriela Fajdasz
2007
KS Spójnia Warszawa
15.08.2018, 17:25
87
🇵🇱 POL 1244
Aleksander Główka
2007
KS Spójnia Warszawa
15.08.2018, 17:25
88
🇵🇱 POL 1334
Kacper Hodun
2005
KS Spójnia Warszawa
15.08.2018, 17:25
89
🇵🇱 POL 2191
Jan Karnowski
2006
KS Spójnia Warszawa
15.08.2018, 17:25
90
🇵🇱 POL 2158
Weronika Przeździecka
2008
KS Spójnia Warszawa
15.08.2018, 17:25
91
🇵🇱 POL 2102
Krzysztof Maksymowicz
2008
KS Spójnia Warszawa
15.08.2018, 17:25
92
🇵🇱 POL 1721
Franciszek Siwek
2007
KS Spójnia Warszawa
15.08.2018, 17:25
93
🇵🇱 POL 333
Michał Kornik Skawiński
2007
KS Spójnia Warszawa
15.08.2018, 17:25
94
🇵🇱 POL 2200
Kaja Śledzińska
2007
KS Spójnia Warszawa
15.08.2018, 17:25
95
🇵🇱 POL 2121
Joanna Michalska
2007
UKS Yacht Club Sława
15.08.2018, 19:59
96
🇵🇱 POL 1585
Mateusz Grabowski
2005
LKS Charzykowy
15.08.2018, 20:12
97
🇵🇱 POL 1489
Paweł Koliński
2005
LKS Charzykowy
15.08.2018, 20:12
98
🇵🇱 POL 2723
Jakub Szczepański
2006
LKS Charzykowy
15.08.2018, 20:12
99
🇵🇱 POL 1644
Nina Janowicz
2006
KS AZS AWFiS Gdańsk
15.08.2018, 22:56
100
🇵🇱 POL 1917
Filip Marjański
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
15.08.2018, 22:56
101
🇵🇱 POL 2042
Tymon Sochaj
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
15.08.2018, 22:56
102
🇵🇱 POL 2043
Lila Sochaj
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
15.08.2018, 22:56
103
🇵🇱 POL 1359
Michał Jankowski
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
15.08.2018, 22:56
104
🇵🇱 POL 1229
Zofia Pospieszna
2007
OŚ AZS Poznań
15.08.2018, 23:34
105
🇵🇱 POL 1228
Olga Kanikowska
2007
OŚ AZS Poznań
15.08.2018, 23:34
106
🇵🇱 POL 1230
Alicja Koczorowska
2007
OŚ AZS Poznań
15.08.2018, 23:34
107
🇵🇱 POL 1151
Mikołaj Mataczyński
2008
OŚ AZS Poznań
15.08.2018, 23:34
108
🇵🇱 POL 991
Marta Gajdzińska
2010
OŚ AZS Poznań
15.08.2018, 23:34
109
🇵🇱 POL 920
Lena Gaweł
2008
OŚ AZS Poznań
15.08.2018, 23:34
110
🇵🇱 POL 390
Matylda Młodzianowska
2008
OŚ AZS Poznań
15.08.2018, 23:34
111
🇵🇱 POL 229
Ignacy Pospieszny
2009
OŚ AZS Poznań
15.08.2018, 23:34
112
🇵🇱 POL 1084
Julia Maziarz
2006
KS Energetyk Jaworzno
16.08.2018, 08:07
113
🇵🇱 POL 1086
Jan Zaporowski
2006
KS Energetyk Jaworzno
16.08.2018, 08:07
114
🇵🇱 POL 1241
Konstantyn Podwojski
2005
LOK Garland Gliwice
16.08.2018, 08:10
115
🇵🇱 POL 1716
Bartłomiej Heksel
2004
KŻ Horn Kraków
16.08.2018, 08:10
116
🇵🇱 POL 1964
Piotr Hofman
2003
LOK Garland Gliwice
16.08.2018, 08:10
117
🇵🇱 POL 1965
Karol Rusin
2006
LOK Garland Gliwice
16.08.2018, 08:10
118
🇵🇱 POL 2051
Oliwier Rubinkowski
2004
LOK Garland Gliwice
16.08.2018, 08:10
119
🇵🇱 POL 2052
Magdalena Otto
2005
LOK Garland Gliwice
16.08.2018, 08:10
120
🇵🇱 POL 158
Igor Pawłowski
2009
CHKŻ Chojnice
16.08.2018, 12:20
121
🇵🇱 POL 2113
Wiktor Pawłowski
2007
CHKŻ Chojnice
16.08.2018, 12:20
122
🇵🇱 POL 2114
Tymon Wiatrowski
2006
CHKŻ Chojnice
16.08.2018, 12:20
123
🇵🇱 POL 1071
Adam Ciemiński
2004
CHKŻ Chojnice
16.08.2018, 12:20
124
🇵🇱 POL 1407
Kuba Matysik
2005
YKP Kraków
16.08.2018, 13:16
125
🇵🇱 POL 1368
Klara Matysik
2005
YKP Kraków
16.08.2018, 13:23
126
🇵🇱 POL 444
Aleksandra Zybert
2007
OKŻ Olsztyn
16.08.2018, 13:54
127
🇵🇱 POL 2096
Liwia Liszkiewicz
2007
OKŻ Olsztyn
16.08.2018, 13:54
128
🇵🇱 POL 441
Maksymilian Rybicki
2006
OKŻ Olsztyn
16.08.2018, 13:54
129
🇵🇱 POL 443
Dominika Godlewska
2007
OKŻ Olsztyn
16.08.2018, 13:54
130
🇵🇱 POL 440
Michał Kluchciński
2006
OKŻ Olsztyn
16.08.2018, 13:54
131
🇵🇱 POL 446
Aleksandra Wrońska
2007
OKŻ Olsztyn
16.08.2018, 13:54
132
🇵🇱 POL 966
Lena Cituk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
16.08.2018, 16:33
133
🇵🇱 POL 1364
Jan Fuk
2006
Giżycka Grupa Regatowa
16.08.2018, 16:33
134
🇵🇱 POL 1284
Kacper Wojczulanis
2008
Giżycka Grupa Regatowa
16.08.2018, 16:33
135
🇵🇱 POL 1887
Mikołaj Strupiński
2008
Giżycka Grupa Regatowa
16.08.2018, 16:33
136
🇵🇱 POL 11570
Michał Ciechanowicz
2008
Giżycka Grupa Regatowa
16.08.2018, 16:33
137
🇵🇱 POL 1167
Maja Szwejk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
16.08.2018, 16:33
138
🇵🇱 POL 2177
Weronika Grala
2010
Giżycka Grupa Regatowa
16.08.2018, 16:33
139
🇵🇱 POL 400
ANNA GĄSIOREK
2007
PKM LOK Poznań
16.08.2018, 17:29
140
🇵🇱 POL 1802
Piotr Trella
2008
MKŻ Arka Gdynia
16.08.2018, 20:53
141
🇵🇱 POL 709
Jakub Kuraś
2007
KŻ Horn Kraków
17.08.2018, 00:06
142
🇵🇱 POL 2069
Bartłomiej Wrzosek
2007
KŻ Horn Kraków
17.08.2018, 00:06
143
🇵🇱 POL 1329
Gita Van Der Voort
2007
KŻ Horn Kraków
17.08.2018, 00:06
144
🇵🇱 POL 5
ANNA CHOMONT
2005
UKS Barnim Goleniów
17.08.2018, 08:31
145
🇵🇱 POL 3333
Maja Komorowska
2009
Opti CWM Gdynia
17.08.2018, 10:07
146
🇵🇱 POL 1472
Igor Kawałko
2007
Opti CWM Gdynia
17.08.2018, 10:07
147
🇵🇱 POL 1221
Julia Padzik
2009
Opti CWM Gdynia
17.08.2018, 10:07
148
🇵🇱 POL 1288
Piotr Muchlado
2008
Opti CWM Gdynia
17.08.2018, 10:07
149
🇵🇱 POL 1943
Wiktor Łasak
2006
Opti CWM Gdynia
17.08.2018, 10:07
150
🇵🇱 POL 2034
Natasha Anolik
2006
Opti CWM Gdynia
17.08.2018, 10:07
151
🇵🇱 POL 2037
Paweł Łoboda
2008
Opti CWM Gdynia
17.08.2018, 10:07
152
🇵🇱 POL 1420
Kacper Michalski
2008
KŻ Nysa
17.08.2018, 10:11
153
🇵🇱 POL 2147
Kacper Kulawiak
2005
KŻ Nysa
17.08.2018, 10:18
154
🇵🇱 POL 226
Natalia Kulawiak
2006
KŻ Nysa
17.08.2018, 10:20
155
🇵🇱 POL 1306
Igor Gruszczyński
2007
UKS Yacht Club Sława
17.08.2018, 10:30
156
🇵🇱 POL 12
Aleksander Paczos
2008
MKŻ Arka Gdynia
17.08.2018, 10:40
157
🇵🇱 POL 1439
Szymon Wójcik
2005
WKŻ Wolsztyn
17.08.2018, 13:18
158
🇵🇱 POL 936
Maurycy Kosmowski
2009
Port Mechelinki
17.08.2018, 17:34
159
🇵🇱 POL 1880
Mikołaj Bujalski
2006
Nauticus YC Olsztyn
17.08.2018, 18:39
160
🇵🇱 POL 932
Jakub Rusiniak
2007
Nauticus YC Olsztyn
17.08.2018, 18:39
161
🇵🇱 POL 941
Maciej Dudek
2008
Nauticus YC Olsztyn
17.08.2018, 18:39
162
🇵🇱 POL 1891
Kacper Warywoda
2005
Nauticus YC Olsztyn
17.08.2018, 18:39
163
🇵🇱 POL 2104
Maksymilian Luto
2008
Nauticus YC Olsztyn
17.08.2018, 18:39
164
🇵🇱 POL 1227
Mikołaj Głąb
2008
Nauticus YC Olsztyn
17.08.2018, 18:39
165
🇵🇱 POL 1941
Eliza Kołtak
2005
Nauticus YC Olsztyn
17.08.2018, 18:39
166
🇵🇱 POL 921
Marta Chomik
2005
Nauticus YC Olsztyn
17.08.2018, 18:39
167
🇵🇱 POL 2120
Michał Karnacewicz
2007
Nauticus YC Olsztyn
17.08.2018, 18:39
168
🇵🇱 POL 11943
Filip Rostek
2006
Nauticus YC Olsztyn
17.08.2018, 18:39
169
🇵🇱 POL 1201
Krzysztof Ciborowski
2007
WTW Warszawa
17.08.2018, 21:17
170
🇵🇱 POL 2077
Bolesław Nesterowicz
2006
PMOS Pisz
17.08.2018, 21:28
171
🇵🇱 POL 1601
Milena Siczek
2005
UKS Żegluj Lublin
17.08.2018, 22:47
172
🇵🇱 POL 1655
Mikołaj Cieślak
2008
UKS Żegluj Lublin
17.08.2018, 22:47
173
🇵🇱 POL 1975
Maja KWIEK
2007
WTW Warszawa
17.08.2018, 23:51
174
🇵🇱 POL 1087
Emilia Maziarz
2008
KS Energetyk Jaworzno
18.08.2018, 11:46
175
🇵🇱 POL 1085
Kamila Maziarz
2009
KS Energetyk Jaworzno
18.08.2018, 11:46
176
🇵🇱 POL 976
Kuba Szafarczyk
2005
TS Kuźnia Rybnik
18.08.2018, 11:50
177
🇵🇱 POL 131
Zofia Jachymska
2006
TS Kuźnia Rybnik
18.08.2018, 11:50
178
🇵🇱 POL 1529
Alexander Nowak
2009
UKS FIR Warszawa
18.08.2018, 11:57
179
🇵🇱 POL 1970
Aleksander Kosowski
2006
YKP Gdynia
18.08.2018, 12:06
180
🇵🇱 POL 1561
Krzysztof Ołowiak
2008
YKP Gdynia
18.08.2018, 12:06
181
🇵🇱 POL 1927
Mikołaj Czałbowski
2008
YKP Gdynia
18.08.2018, 12:36
182
🇵🇱 POL 445
Antonina Kiełbik
2007
OKŻ Olsztyn
18.08.2018, 12:50
183
🇵🇱 POL 1017
Filip Nowosad
2008
KN Lider Kraków
18.08.2018, 14:00
184
🇵🇱 POL 191
Hubert Staroń
2008
KŻ Horn Kraków
18.08.2018, 14:06
185
🇵🇱 POL 2067
Piotr Kuźniarski
2007
KŻ Horn Kraków
18.08.2018, 14:06
186
🇵🇱 POL 980
Igor Mazurkiewicz
2008
KŻ Horn Kraków
18.08.2018, 14:06
187
🇵🇱 POL 110
Jan Pacheco
2006
KŻ Horn Kraków
18.08.2018, 14:06
188
🇵🇱 POL 1672
Kacper Barszczyk
2007
UKS Navigo Sopot
18.08.2018, 15:08
189
🇵🇱 POL 2048
Igor Mirowski
2006
AZS Uniwersytet Warszawski
18.08.2018, 15:14
190
🇵🇱 POL 1283
Alan Kurzawa
2008
ŻMKS Poznań
18.08.2018, 15:44
191
🇵🇱 POL 1530
Adelina Wietki
2006
YKP Kraków
18.08.2018, 17:14
192
🇵🇱 POL 1678
Michał Kaczmarek
2007
KŻ Nysa
18.08.2018, 17:28
193
🇵🇱 POL 1525
Józef Krasowski
2009
AZS Uniwersytet Warszawski
18.08.2018, 17:54
194
🇵🇱 POL 27
ANTONINA PUCHOWSKA
2008
Yacht Klub Stal Gdynia
18.08.2018, 19:09
195
🇵🇱 POL 243
Zofia Gołębiowska
2006
KS BAZA Mrągowo
18.08.2018, 20:04
196
🇵🇱 POL 910
Wojciech Jankowski
2006
KS AZS AWFiS Gdańsk
18.08.2018, 21:32
197
🇵🇱 POL 1798
Hanna Ługowska
2005
WTW Warszawa
18.08.2018, 22:07
198
🇵🇱 POL 2078
Stanisław Ługowski
2008
WTW Warszawa
18.08.2018, 22:13
199
🇵🇱 POL 1929
Sonia Dobrzyńska
2007
KS Spójnia Warszawa
18.08.2018, 22:24
200
🇵🇱 POL 2016
Malina Pietrzak
2007
WTW Warszawa
19.08.2018, 08:29
201
🇵🇱 POL 1888
Joanna Dyja
2005
WTW Warszawa
19.08.2018, 09:53
202
🇵🇱 POL 2151
Jan Rohde
2008
SSW MOS Iława
19.08.2018, 10:03
203
🇵🇱 POL 1969
Hubert Szulczewski
2008
SSW MOS Iława
19.08.2018, 10:03
204
🇵🇱 POL 1524
Daria Kukiełko
2006
UKS MOS Ełk
20.08.2018, 09:27
205
🇵🇱 POL 381
Aleksander Lenart
2009
UKS OPTI ODRA Wrocław
20.08.2018, 09:28
206
🇵🇱 POL 1133
Anna Gierasimiuk
2005
UKŻ Michałowo
20.08.2018, 10:02
207
🇵🇱 POL 1066
Franciszek Kosecki
2008
CHKŻ Chojnice
20.08.2018, 10:51
208
🇵🇱 POL 1310
Jan Kubiak
2008
CHKŻ Chojnice
20.08.2018, 10:51
209
🇵🇱 POL 1555
Blanka Bobula
2007
JK Kotwica Tarnobrzeg
20.08.2018, 11:00
210
🇵🇱 POL 1637
NINA MIROWSKA
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
20.08.2018, 11:54
211
🇵🇱 POL 943
Bartosz Bilicki
2007
SSW MOS Iława
20.08.2018, 13:51
212
🇵🇱 POL 1595
Jakub Targowski
2006
Opti CWM Gdynia
20.08.2018, 16:06
213
🇵🇱 POL 2031
Fabian Kocięda
2007
Opti CWM Gdynia
20.08.2018, 16:06
214
🇵🇱 POL 964
Maciej Malitowski
2008
LOK Garland Gliwice
20.08.2018, 16:17
215
🇵🇱 POL 1599
Anastazja Pastuszka
2006
PMOS Pisz
20.08.2018, 17:50
216
🇵🇱 POL 1089
Jan Kisielewicz
2006
WKŻ Wolsztyn
20.08.2018, 18:24
217
🇵🇱 POL 18
Borys Podumis
2007
UKS Navigo Sopot
20.08.2018, 21:19
218
🇵🇱 POL 2787
MACIEJ KARPIŃSKI
2006
UKS Nad Jeziorkiem
21.08.2018, 09:43
219
🇵🇱 POL 2212
Mateusz Graczyk
2008
CSW "Opty" Ustka
21.08.2018, 09:58
220
🇵🇱 POL 222
Wiktoria Harnasz
2004
TS Kuźnia Rybnik
22.08.2018, 18:40