Eberspächer Puchar Mazur

22 - 26 sie 2018 Giżycko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
Opłacono
1
POL 1137
Marianna Gębicka
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
2
POL 825
Jan Wiśniewski
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
3
POL 2005
Michał Kuczmarski
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
4
POL 1246
Hanna Gębicka
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
5
POL 1813
Rozalia Rozum
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
6
POL 1224
Piotr Jakubowski
2006
ŻMKS-Poznań
Tak
7
POL 1050
Szymon Rossa
2006
ŻMKS-Poznań
Tak
8
POL 1871
Wojciech Stefaniak
2006
ŻMKS-Poznań
Tak
9
POL 739
Daniel Śmiałowski
2007
ŻMKS-Poznań
Tak
10
POL 1278
Adam Cwojdziński
2006
ŻMKS-Poznań
Tak
11
POL 1739
Adrian Josh Kurzawa
2006
ŻMKS-Poznań
Tak
12
POL 1270
Weronika Maciejczuk
2006
UKŻ 7 Białystok
Tak
13
POL 1029
Hubert Baranowski
2004
UKŻ 7 Białystok
Tak
14
POL 1833
Szymon Małachowski
2006
UKŻ 7 Białystok
Tak
15
POL 1801
Oskar Wielczyk
2007
SSW MOS Iława
Tak
16
POL 1669
Natalia Chojnowska
2007
SSW MOS Iława
Tak
17
POL 2008
Maciej Kasprzak
2008
SSW MOS Iława
Tak
18
POL 1853
Kinga Furmanek
2007
SSW MOS Iława
Tak
19
POL 2007
Alicja Michalewska
2007
SSW MOS Iława
Tak
20
POL 1001
Wit Dmuchowski
2009
SSW MOS Iława
Tak
21
POL 1867
Jan Klinicki
2007
SSW MOS Iława
Tak
22
POL 1482
Roch Dmuchowski
2006
SSW MOS Iława
Tak
23
POL 1185
Aleksander Daniszewski
2006
UKS NAVIGO Sopot
Tak
24
POL 2918
Piotr Rodzewicz
2006
UKS NAVIGO Sopot
Tak
25
POL 1403
Kacper Kibiersza
2008
UKS NAVIGO Sopot
Tak
26
POL 1596
Zuzanna Tomaszewska
2006
UKS NAVIGO Sopot
Tak
27
POL 3002
Maria Retecka
2005
UKS NAVIGO Sopot
Tak
28
POL 1548
Andrzej Thomas
2006
UKS NAVIGO Sopot
Tak
29
POL 1254
Franciszek Thomas
2006
UKS NAVIGO Sopot
Tak
30
POL 1840
Patryk Gobiec
2005
UKŻ Michałowo
Tak
31
POL 1836
Wiktoria Gobiec
2004
UKŻ Michałowo
Tak
32
POL 1775
Wiktor Mois
2005
UKS NAVIGO Sopot
Tak
33
POL 1861
Sebastian Kaczanowski
2004
UKS OPTI ODRA Wrocław
Tak
34
POL 2138
Max Berliński
2006
YKP Gdynia
Tak
35
POL 2022
Iwo Dudek
2009
YKP Gdynia
Tak
36
POL 1665
Mateusz Kluczka
2006
YKP Gdynia
Tak
37
POL 1780
Szymon Kolka
2008
YKP Gdynia
Tak
38
POL 2135
Tymon Kosobucki
2007
YKP Gdynia
Tak
39
POL 2270
Piotr Kosowski
2008
YKP Gdynia
Tak
40
POL 2040
Zofia Kucharska
2006
YKP Gdynia
Tak
41
POL 2118
Maciej Maćkowiak
2007
YKP Gdynia
Tak
42
POL 2139
Paweł Piankowski
2006
YKP Gdynia
Tak
43
POL 1932
Konrad Wlazłowski
2005
YKP Gdynia
Tak
44
POL 1925
Alicja Wróblewska
2007
YKP Gdynia
Tak
45
POL 2108
Julia Wróblewska
2006
YKP Gdynia
Tak
46
POL 9
Aleksandra Zastawna
2006
YKP Gdynia
Tak
47
POL 1862
Zuzanna Zielińska
2006
YKP Gdynia
Tak
48
POL 2141
Natalia Ziółkowska
2007
YKP Gdynia
Tak
49
POL 1823
Gustaw Zalewski
2007
TKŻ Toruń
Tak
50
POL 1671
Hanna Rogowska
2008
TKŻ Toruń
Tak
51
POL 2010
Jakub Gil
2006
TKŻ Toruń
Tak
52
POL 1226
Teresa Masztalerz
2006
TKŻ Toruń
Tak
53
POL 959
Maciej Placzke
2006
UKS FIR Warszawa
Tak
54
POL 1800
Jakub Kosowski
2007
UKS FIR Warszawa
Tak
55
POL 1422
Krzysztof Junczyk
2008
UKS FIR Warszawa
Tak
56
POL 1424
Jakub Wegiera
2006
UKS FIR Warszawa
Tak
57
POL 1451
Witold Onisk
2006
UKS FIR Warszawa
Tak
58
POL 2117
Alicja Tutkowska
2007
Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
59
POL 1883
Aleksandra Bobrowska
2007
UKS Barnim Goleniów
Tak
60
POL 2555
Jan Sawicki
2008
JKW Poznań
Tak
61
POL 1829
Stanisław Wojda
2006
JKW Poznań
Tak
62
POL 1728
Jan Kamieński
2006
JKW Poznań
Tak
63
POL 1940
Filip Bil
2009
Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
64
POL 1234
Igor Wierzbowski
2007
KS "Omega" Kraków
Tak
65
POL 1396
Mateusz Gąsiorowski
2007
Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
66
POL 2057
Natalia Kilar
2005
Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
67
POL 2124
Agata Koropecka
2009
Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
68
POL 2110
Konrad Kunc
2006
Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
69
POL 12971
Maciej Szawkowski
2008
KS "Baza" Mrągowo
Tak
70
POL 1296
Antoni Kuźmiński
2006
KS "Baza" Mrągowo
Tak
71
POL 1897
Michał Trafalski
2007
Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
72
POL 1523
Olga Wietek
2008
Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
73
POL 1657
Zofia Szcześniak
2006
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
Tak
74
POL 71
Antoni Kasprzyk
2003
KN Lider Kraków
Tak
75
POL 111
Jakub Lipowski
2007
KN Lider Kraków
Tak
76
POL 1852
Igor Tomczyk
2005
TS "Kuźnia" Rybnik
Tak
77
POL 1784
Jan Pifczyk
2005
TS "Kuźnia" Rybnik
Tak
78
POL 133
Wojtek Wójcik
2008
TS "Kuźnia" Rybnik
Tak
79
POL 246
Wiktoria Grima
2005
TS "Kuźnia" Rybnik
Tak
80
POL 4112
Jan Zamojski
2006
UKS Żeglarz Wrocław
Tak
81
POL 396
Paweł Romanowicz
2005
UKS Żeglarz Wrocław
Tak
82
POL 1750
Filip Nosol
2007
UKS Żeglarz Wrocław
Tak
83
POL 1493
Marta Sochacka
2008
UKS Żeglarz Wrocław
Tak
84
POL 397
Ida Kozło
2006
UKS Żeglarz Wrocław
Tak
85
POL 1491
Mateusz Tokarski
2008
UKS Żeglarz Wrocław
Tak
86
POL 2157
Gabriela Fajdasz
2007
KS Spójnia Warszawa
Tak
87
POL 1244
Aleksander Główka
2007
KS Spójnia Warszawa
Tak
88
POL 1334
Kacper Hodun
2005
KS Spójnia Warszawa
Tak
89
POL 2191
Jan Karnowski
2006
KS Spójnia Warszawa
Tak
90
POL 2158
Weronika Przeździecka
2008
KS Spójnia Warszawa
Tak
91
POL 2102
Krzysztof Maksymowicz
2008
KS Spójnia Warszawa
Tak
92
POL 1721
Franciszek Siwek
2007
KS Spójnia Warszawa
Tak
93
POL 333
Michał Kornik Skawiński
2007
KS Spójnia Warszawa
Tak
94
POL 2200
Kaja Śledzińska
2007
KS Spójnia Warszawa
Tak
95
POL 2121
Joanna Michalska
2007
UKS YACHT CLUB SŁAWA
Tak
96
POL 1585
Mateusz Grabowski
2005
LKS CHARZYKOWY
Tak
97
POL 1489
Paweł Koliński
2005
LKS CHARZYKOWY
Tak
98
POL 2723
Jakub Szczepański
2006
LKS CHARZYKOWY
Tak
99
POL 1644
Nina Janowicz
2006
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
100
POL 1917
Filip Marjański
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
101
POL 2042
Tymon Sochaj
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
102
POL 2043
Lila Sochaj
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
103
POL 1359
Michał Jankowski
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
104
POL 1229
Zofia Pospieszna
2007
AZS Poznań
Tak
105
POL 1228
Olga Kanikowska
2007
AZS Poznań
Nie
106
POL 1230
Alicja Koczorowska
2007
AZS Poznań
Nie
107
POL 1151
Mikołaj Mataczyński
2008
AZS Poznań
Tak
108
POL 991
Marta Gajdzińska
2010
AZS Poznań
Tak
109
POL 920
Lena Gaweł
2008
AZS Poznań
Tak
110
POL 390
Matylda Młodzianowska
2008
AZS Poznań
Nie
111
POL 229
Ignacy Pospieszny
2009
AZS Poznań
Tak
112
POL 1084
Julia Maziarz
2006
KS Energetyk
Tak
113
POL 1086
Jan Zaporowski
2006
KS Energetyk
Tak
114
POL 1241
Konstantyn Podwojski
2005
KW Garland LOK Gliwice
Tak
115
POL 1716
Bartłomiej Heksel
2004
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
116
POL 1964
Piotr Hofman
2003
KW Garland LOK Gliwice
Tak
117
POL 1965
Karol Rusin
2006
KW Garland LOK Gliwice
Tak
118
POL 2051
Oliwier Rubinkowski
2004
KW Garland LOK Gliwice
Tak
119
POL 2052
Magdalena Otto
2005
KW Garland LOK Gliwice
Tak
120
POL 158
Igor Pawłowski
2009
CHKŻ Chojnice
Tak
121
POL 2113
Wiktor Pawłowski
2007
CHKŻ Chojnice
Tak
122
POL 2114
Tymon Wiatrowski
2006
CHKŻ Chojnice
Tak
123
POL 1071
Adam Ciemiński
2004
CHKŻ Chojnice
Tak
124
POL 1407
Kuba Matysik
2005
YKP Kraków
Tak
125
POL 1368
Klara Matysik
2005
YKP Kraków
Tak
126
POL 444
Aleksandra Zybert
2007
Olsztyński Klub Żeglarski
Tak
127
POL 2096
Liwia Liszkiewicz
2007
Olsztyński Klub Żeglarski
Tak
128
POL 441
Maksymilian Rybicki
2006
Olsztyński Klub Żeglarski
Tak
129
POL 443
Dominika Godlewska
2007
Olsztyński Klub Żeglarski
Tak
130
POL 440
Michał Kluchciński
2006
Olsztyński Klub Żeglarski
Tak
131
POL 446
Aleksandra Wrońska
2007
Olsztyński Klub Żeglarski
Tak
132
POL 966
Lena Cituk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
133
POL 1364
Jan Fuk
2006
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
134
POL 1284
Kacper Wojczulanis
2008
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
135
POL 1887
Mikołaj Strupiński
2008
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
136
POL 11570
Michał Ciechanowicz
2008
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
137
POL 1167
Maja Szwejk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
138
POL 2177
Weronika Grala
2010
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
139
POL 400
ANNA GĄSIOREK
2007
PKM LOK Poznań
Tak
140
POL 1802
Piotr Trella
2008
MKŻ Arka Gdynia
Tak
141
POL 709
Jakub Kuraś
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
142
POL 2069
Bartłomiej Wrzosek
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
143
POL 1329
Gita Van Der Voort
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
144
POL 5
ANNA CHOMONT
2005
UKS Barnim Goleniów
Tak
145
POL 3333
Maja Komorowska
2009
OPTI CWM Gdynia
Tak
146
POL 1472
Igor Kawałko
2007
OPTI CWM Gdynia
Tak
147
POL 1221
Julia Padzik
2009
OPTI CWM Gdynia
Tak
148
POL 1288
Piotr Muchlado
2008
OPTI CWM Gdynia
Tak
149
POL 1943
Wiktor Łasak
2006
OPTI CWM Gdynia
Tak
150
POL 2034
Natasha Anolik
2006
OPTI CWM Gdynia
Tak
151
POL 2037
Paweł Łoboda
2008
OPTI CWM Gdynia
Tak
152
POL 1420
Kacper Michalski
2008
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Tak
153
POL 2147
Kacper Kulawiak
2005
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Tak
154
POL 226
Natalia Kulawiak
2006
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Tak
155
POL 1306
Igor Gruszczyński
2007
UKS YACHT CLUB SŁAWA
Tak
156
POL 12
Aleksander Paczos
2008
MKŻ Arka Gdynia
Tak
157
POL 1439
Szymon Wójcik
2005
WKŻ Wolsztyn
Tak
158
POL 936
Maurycy Kosmowski
2009
Stowarzyszenie Port Mechelinki
Tak
159
POL 1880
Mikołaj Bujalski
2006
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
160
POL 932
Jakub Rusiniak
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
161
POL 941
Maciej Dudek
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
162
POL 1891
Kacper Warywoda
2005
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
163
POL 2104
Maksymilian Luto
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
164
POL 1227
Mikołaj Głąb
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
165
POL 1941
Eliza Kołtak
2005
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
166
POL 921
Marta Chomik
2005
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
167
POL 2120
Michał Karnacewicz
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
168
POL 11943
Filip Rostek
2006
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
169
POL 1201
Krzysztof Ciborowski
2007
WTW Warszawa
Tak
170
POL 2077
Bolesław Nesterowicz
2006
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
Tak
171
POL 1601
Milena Siczek
2005
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
Nie
172
POL 1655
Mikołaj Cieślak
2008
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
Nie
173
POL 1975
Maja KWIEK
2007
WTW Warszawa
Tak
174
POL 1087
Emilia Maziarz
2008
KS Energetyk
Tak
175
POL 1085
Kamila Maziarz
2009
KS Energetyk
Tak
176
POL 976
Kuba Szafarczyk
2005
TS "Kuźnia" Rybnik
Tak
177
POL 131
Zofia Jachymska
2006
TS "Kuźnia" Rybnik
Tak
178
POL 1529
Alexander Nowak
2009
UKS FIR Warszawa
Tak
179
POL 1970
Aleksander Kosowski
2006
YKP Gdynia
Tak
180
POL 1561
Krzysztof Ołowiak
2008
YKP Gdynia
Tak
181
POL 1927
Mikołaj Czałbowski
2008
YKP Gdynia
Tak
182
POL 445
Antonina Kiełbik
2007
Olsztyński Klub Żeglarski
Tak
183
POL 1017
Filip Nowosad
2008
KN Lider Kraków
Tak
184
POL 191
Hubert Staroń
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
185
POL 2067
Piotr Kuźniarski
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
186
POL 980
Igor Mazurkiewicz
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
187
POL 110
Jan Pacheco
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
188
POL 1672
Kacper Barszczyk
2007
UKS NAVIGO Sopot
Tak
189
POL 2048
Igor Mirowski
2006
AZS UW Warszawa
Tak
190
POL 1283
Alan Kurzawa
2008
ŻMKS-Poznań
Tak
191
POL 1530
Adelina Wietki
2006
YKP Kraków
Tak
192
POL 1678
Michał Kaczmarek
2007
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Tak
193
POL 1525
Józef Krasowski
2009
AZS UW Warszawa
Tak
194
POL 27
ANTONINA PUCHOWSKA
2008
Yacht Klub Stal Gdynia
Nie
195
POL 243
Zofia Gołębiowska
2006
KS "Baza" Mrągowo
Tak
196
POL 910
Wojciech Jankowski
2006
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
197
POL 1798
Hanna Ługowska
2005
WTW Warszawa
Tak
198
POL 2078
Stanisław Ługowski
2008
WTW Warszawa
Tak
199
POL 1929
Sonia Dobrzyńska
2007
KS Spójnia Warszawa
Tak
200
POL 2016
Malina Pietrzak
2007
WTW Warszawa
Tak
201
POL 1888
Joanna Dyja
2005
WTW Warszawa
Tak
202
POL 2151
Jan Rohde
2008
SSW MOS Iława
Tak
203
POL 1969
Hubert Szulczewski
2008
SSW MOS Iława
Tak
204
POL 1524
Daria Kukiełko
2006
UKS MOS EŁK
Tak
205
POL 381
Aleksander Lenart
2009
UKS OPTI ODRA Wrocław
Tak
206
POL 1133
Anna Gierasimiuk
2005
UKŻ Michałowo
Tak
207
POL 1066
Franciszek Kosecki
2008
CHKŻ Chojnice
Tak
208
POL 1310
Jan Kubiak
2008
CHKŻ Chojnice
Tak
209
POL 1555
Blanka Bobula
2007
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
Tak
210
POL 1637
NINA MIROWSKA
2008
AZS UW Warszawa
Tak
211
POL 943
Bartosz Bilicki
2007
SSW MOS Iława
Tak
212
POL 1595
Jakub Targowski
2006
OPTI CWM Gdynia
Tak
213
POL 2031
Fabian Kocięda
2007
OPTI CWM Gdynia
Tak
214
POL 964
Maciej Malitowski
2008
KW Garland LOK Gliwice
Tak
215
POL 1599
Anastazja Pastuszka
2006
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
Tak
216
POL 1089
Jan Kisielewicz
2006
WKŻ Wolsztyn
Tak
217
POL 18
Borys Podumis
2007
UKS NAVIGO Sopot
Tak
218
POL 2787
MACIEJ KARPIŃSKI
2006
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
Tak
219
POL 2212
Mateusz Graczyk
2008
CSW "Opty" Ustka
Tak
220
POL 222
Wiktoria Harnasz
2004
TS "Kuźnia" Rybnik
Tak