2 - 3 cze 2018

Otwarte Mistrzostwa Małopolski

Zalew Bagry, Kraków, Polska
Wyniki
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 Europa POL POL 103 Ida Stachura 2002 K Klub Żeglarski Horn Kraków 1* 1 1 1 1 1 1 6.00
2 Europa POL POL 16 Oliwier Maj 2003 M UKS Pogoria 2 2 3* 2 2 2 2 12.00
3 Europa POL POL 1653 Maria Sitko 2000 K YKP Kraków 3 4 5* 3 3 5 3 21.00
4 Europa POL POL 561 Michał Bednarczyk 2003 M UKS Pogoria 4 6* 4 5 4 3 4 24.00
5 Europa POL POL 6 Jakub Pronobis 2004 M UKS Pogoria DNF* 5 2 4 6 6 6 29.00
6 Europa POL POL 94 Michał Sitko 2003 M YKP Kraków OCS* 3 6 6 5 4 5 29.00
7 Europa POL POL 62 Karolina Dudzik 2002 K YKP Kraków DNS* 7 DNF DNC DNC DNC DNC 53.00
8 Europa POL POL 58 Norbert Dudzik 2003 M YKP Kraków DNS* DNF DNF DNC DNC DNC DNC 56.00
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt M K
1 Laser 4.7 POL POL 201561 Leon Gniadek 2004 M Klub Żeglarski Horn Kraków 1 1 1 1 2* 1 1 6.00 1
2 Laser 4.7 POL POL 201940 Kamil Lenczowski 2005 M Klub Żeglarski Horn Kraków 2 2 2 5* 1 4 5 16.00 2
3 Laser 4.7 POL POL 1192769 Alicja Bujas 2003 K KN Lider Kraków 3 3 3 2 3 7* 6 20.00 1
4 Laser 4.7 POL POL 80767 Aleksandra Szczepańska 2003 K KN Lider Kraków 4 4 5* 3 4 3 3 21.00 2
5 Laser 4.7 POL POL 197815 Kamila Wietki 2003 K YKP Kraków 5 6 4 7* 7 5 4 31.00 3
6 Laser 4.7 POL POL 180338 Joanna Lichwa 2002 K KN Lider Kraków DNC* DNC DNF 4 5 2 2 33.00 4
7 Laser 4.7 POL POL 192769 Katarzyna Niemczyk 2003 K KN Lider Kraków 6 5 DNF* 6 6 6 7 36.00 5
8 Laser 4.7 POL POL 0918 Hanna Liro 2005 K Klub Żeglarski Horn Kraków 7 7 6 DNC* DNC DNC DNC 50.00 6
9 Laser 4.7 POL POL 162878 Łucja Węglowska 2003 K UKS Silesia Opty Chełm Śląski DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 60.00 7
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt M K
1 Laser Radial POL POL 201940 Wiktor Kreft 2001 M Klub Żeglarski Horn Kraków 3* 2 2 2 1 2 1 10.00 1
2 Laser Radial POL POL 174566 Mateusz Słowik 2002 M Klub Żeglarski Horn Kraków 5 1 6* 1 3 5 3 18.00 2
3 Laser Radial POL POL 205651 Magdalena Smagowicz 2000 K KS "Omega" Kraków 1 6* 5 5 2 3 2 18.00 1
4 Laser Radial POL POL 201561 Anna Trędowska 2002 K Klub Żeglarski Horn Kraków 2 4 4 3 4 1 5* 18.00 2
5 Laser Radial POL POL 171303 Jan Lipowski 2002 M Klub Żeglarski Horn Kraków 4 3 3 4 6* 4 6 24.00 3
6 Laser Radial POL POL 211312 Filip Henderek 2001 M UKS Pogoria 6* 5 1 6 5 6 4 27.00 4
7 Laser Radial POL POL 185316 Alina Kasprzykowska 2001 K YKP Kraków 7* 7 7 7 7 7 7 42.00 3
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt U11 U9 M K
1 OPP B POL POL 1555 Blanka Bobula 2007 K Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 6 3 1 3 8* 2 8 23.00 1 1
2 OPP B POL POL 10 Jan Pacheco 2006 M Klub Żeglarski Horn Kraków 2 1 28* 1 19 1 2 26.00 1
3 OPP B POL POL 1852 Igor Tomczyk 2005 M TS "Kuźnia" Rybnik OCS* 11 5 5 1 3 5 30.00 2
4 OPP B POL POL 246 Wiktoria Grima 2005 K TS "Kuźnia" Rybnik DNS* 10 12 4 2 8 3 39.00 2
5 OPP B POL POL 1784 Jasiek Pifczyk 2005 M TS "Kuźnia" Rybnik DNS* 5 2 29 3 4 1 44.00 3
6 OPP B POL POL 1912 Jakub Kuraś 2007 M Klub Żeglarski Horn Kraków 8 12* 9 10 4 6 11 48.00 2 4
7 OPP B POL POL 1666 Katarzyna Płaza 2007 K Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 1 DSQ* 4 9 12 13 10 49.00 3 3
8 OPP B POL POL 1587 Oskar Skóra 2007 M YKP Kraków 3 14 7 11 24* 10 4 49.00 4 5
9 OPP B POL POL 976 Jakub Szafarczyk 2005 M TS "Kuźnia" Rybnik DNF* 4 19 6 9 5 6 49.00 6
10 OPP B POL POL 2067 Piotr Kuźniarski 2007 M Klub Żeglarski Horn Kraków 5 15 14 24* 6 17 7 64.00 5 7
11 OPP B POL POL 1914 Antonina Liro 2008 K Klub Żeglarski Horn Kraków 7 7 6 2 21 22 DSQ* 65.00 6 4
12 OPP B POL POL 1913 Bernard Narecki 2007 M Klub Żeglarski Horn Kraków 13 8 13 DNF* 7 11 16 68.00 7 8
13 OPP B POL POL 2063 Barbara Woźniak 2005 K Klub Żeglarski Horn Kraków 10 18 3 13 10 21* 18 72.00 5
14 OPP B POL POL 1971 Jan Bobula 2009 M Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 11 26* 17 16 5 15 12 76.00 1 9
15 OPP B POL POL 162 Filip Nowosad 2008 M KN Lider Kraków 14 9 16 28* 17 12 13 81.00 8 10
16 OPP B POL POL 191 Hubert Staroń 2008 M Klub Żeglarski Horn Kraków 12 6 8 18 15 24 28* 83.00 9 11
17 OPP B POL POL 980 Igor Mazurkiewicz 2008 M Klub Żeglarski Horn Kraków 4 2 20 17 25* 23 21 87.00 10 12
18 OPP B POL POL 1693 Mikołaj Farana 2009 M UKŻ MORiS PSZCZYNA 24 21 11 7 11 30* 17 91.00 2 13
19 OPP B POL POL 2065 Aleksander Szczepara 2009 M Klub Żeglarski Horn Kraków 18 16 23 19 26* 9 22 107.00 3 14
20 OPP B POL POL 1284 Jan Psiuk 2005 M TS "Kuźnia" Rybnik OCS* 38 10 23 14 16 9 110.00 15
21 OPP B POL POL 1916 Andrzej Pochopień 2006 M Klub Żeglarski Horn Kraków 15 13 32* 8 22 28 27 113.00 16
22 OPP B POL POL 1972 Michał Mac 2007 M Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 19 31 24 34* 13 7 20 114.00 11 17
23 OPP B POL POL 222 Wiktoria Harnasz 2005 K TS "Kuźnia" Rybnik DNS* 30 21 14 16 26 19 126.00 6
24 OPP B POL POL 836 Antonina Skóra 2009 K YKP Kraków 22 17 25 20 30* 19 25 128.00 4 7
25 OPP B POL POL 1530 Adelina Wietki 2006 K YKP Kraków 9 20 DSQ* 22 39 18 24 132.00 8
26 OPP B POL POL 1204 Matylda Ferenc 2007 K TS "Kuźnia" Rybnik OCS* 24 29 21 18 25 15 132.00 9
27 OPP B POL POL 174 Marta Orlińska 2007 K TS "Kuźnia" Rybnik OCS* 28 31 12 34 14 14 133.00 10
28 OPP B POL POL 1011 Kajetan Poziemski 2007 M Klub Żeglarski Horn Kraków 21 19 15 38* 31 29 38 153.00 12 18
29 OPP B POL POL 124 Alicja Maciąg 2007 K Klub Żeglarski Horn Kraków 16 27 33 25 20 36 37* 157.00 13 11
30 OPP B POL POL 1873 Wiktoria Komada 2006 K Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 20 23 22 33 35* 33 33 164.00 12
31 OPP B POL POL 1586 Martyna Szpak 2008 K UKS WIKING Zarzecze 25 36 38* 26 33 20 30 170.00 14 13
32 OPP B POL POL 8 Wiktoria Urbańska 2008 K UKS WIKING Zarzecze 27 35 37 15 29 39* 29 172.00 15 14
33 OPP B POL POL BN Jerzy Toliński 2009 M Klub Żeglarski Horn Kraków 17 22 26 37 36 37 39* 175.00 5 19
34 OPP B POL POL 995 Szymon Grochowski 2006 M YKP Kraków 26 40* 18 27 40 32 34 177.00 20
35 OPP B POL POL 1974 Oskar Niezabitowski 2009 M Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 23 33 34 30 37 38* 26 183.00 6 21
36 OPP B POL POL 812 Wiktoria Baron 2005 K UKS WIKING Zarzecze 31 29 30 31 32 35* 31 184.00 15
37 OPP B POL POL 1709 Hanna Kusztejko 2008 M Klub Żeglarski Horn Kraków 34 34 35* 32 23 34 32 189.00 16 16
38 OPP B POL POL 1797 Jan Zdechlik 2009 M Klub Żeglarski Horn Kraków 28 25 36 35 38 42* 40 202.00 7 22
39 OPP B POL POL 9 Piotr Grendziak 2008 M TS "Kuźnia" Rybnik DNS* 32 39 39 28 31 36 205.00 23
40 OPP B POL POL 1836 Amelia Szpulak 2006 K YKP Kraków 29 41 27 DNF* 43 40 35 215.00 17
41 OPP B POL POL 829 Jakub Trojnar 2005 M Klub Żeglarski Horn Kraków DNF* DNF DNF DNF 27 27 23 239.00 24
42 OPP B POL POL 1911 Aleksandra Geyer 2008 K Klub Żeglarski Horn Kraków DNF* 39 40 36 42 41 41 239.00 17 18
43 OPP B POL POL 303 Agata Białk 2007 M UKS Pogoria 30 DNF* 41 40 44 44 42 241.00 18 19
44 OPP B POL POL 11914 Anna Geyer 2010 K Klub Żeglarski Horn Kraków 33 42 DNF* DNF 41 43 43 256.00 8 20
45 OPP B POL POL 1681 Henryk Farana 2012 M UKŻ MORiS PSZCZYNA 32 37 DNF* DNF DNF DNF DNF 282.00 9 25
46 OPP B POL POL 16 Oliwia Wiche 2009 K Klub Żeglarski Horn Kraków 35 DNF* DNF DNF DNF DNF 44 293.00 10 21
47 OPP B POL POL 1899 Julia Szklarska 2010 K UKS WIKING Zarzecze DNF* DNF DNF DNF 45 DNF DNF 313.00 11 22
48 OPP B POL POL 1327 Adam Fengler 2008 M Klub Żeglarski Horn Kraków DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF 321.00 19 26
48 OPP B POL POL 1 Wiktor Książyński 2007 M Klub Żeglarski Horn Kraków DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF 321.00 20 27
48 OPP B POL POL 1997 Tymoteusz Mika 2006 M Klub Żeglarski Horn Kraków DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF 321.00 28
48 OPP B POL POL 1756 Konrad Ciernia 2006 M Klub Żeglarski Horn Kraków DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF 321.00 29
48 OPP B POL POL 13281 Szymon Lampa 2009 M Klub Żeglarski Horn Kraków DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF 321.00 12 30
Europa Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
OPP B Wyniki oficjalne po 7 wyścigach