Otwarte Mistrzostwa Małopolski

2 - 3 cze 2018

Zalew Bagry, Kraków, Polska

Wyniki regat
Europa
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 Europa POL 103 Ida Stachura 2002 Kobieta Klub Żeglarski Horn Kraków 1* 1 1 1 1 1 1 6.00
2 Europa POL 16 Oliwier Maj 2003 Mężczyzna UKS Pogoria 2 2 3* 2 2 2 2 12.00
3 Europa POL 1653 Maria Sitko 2000 Kobieta YKP Kraków 3 4 5* 3 3 5 3 21.00
4 Europa POL 561 Michał Bednarczyk 2003 Mężczyzna UKS Pogoria 4 6* 4 5 4 3 4 24.00
5 Europa POL 6 Jakub Pronobis 2004 Mężczyzna UKS Pogoria DNF* 5 2 4 6 6 6 29.00
6 Europa POL 94 Michał Sitko 2003 Mężczyzna YKP Kraków OCS* 3 6 6 5 4 5 29.00
7 Europa POL 62 Karolina Dudzik 2002 Kobieta YKP Kraków DNS* 7 DNF DNC DNC DNC DNC 53.00
8 Europa POL 58 Norbert Dudzik 2003 Mężczyzna YKP Kraków DNS* DNF DNF DNC DNC DNC DNC 56.00
Laser 4.7
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt M K
1 Laser 4.7 POL 201561 Leon Gniadek 2004 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków 1 1 1 1 2* 1 1 6.00 1 -
2 Laser 4.7 POL 201940 Kamil Lenczowski 2005 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków 2 2 2 5* 1 4 5 16.00 2 -
3 Laser 4.7 POL 1192769 Alicja Bujas 2003 Kobieta KN Lider Kraków 3 3 3 2 3 7* 6 20.00 - 1
4 Laser 4.7 POL 80767 Aleksandra Szczepańska 2003 Kobieta KN Lider Kraków 4 4 5* 3 4 3 3 21.00 - 2
5 Laser 4.7 POL 197815 Kamila Wietki 2003 Kobieta YKP Kraków 5 6 4 7* 7 5 4 31.00 - 3
6 Laser 4.7 POL 180338 Joanna Lichwa 2002 Kobieta KN Lider Kraków DNC* DNC DNF 4 5 2 2 33.00 - 4
7 Laser 4.7 POL 192769 Katarzyna Niemczyk 2003 Kobieta KN Lider Kraków 6 5 DNF* 6 6 6 7 36.00 - 5
8 Laser 4.7 POL 0918 Hanna Liro 2005 Kobieta Klub Żeglarski Horn Kraków 7 7 6 DNC* DNC DNC DNC 50.00 - 6
9 Laser 4.7 POL 162878 Łucja Węglowska 2003 Kobieta UKS Silesia Opty Chełm Śląski DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 60.00 - 7
Laser Radial
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt M K
1 Laser Radial POL 201940 Wiktor Kreft 2001 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków 3* 2 2 2 1 2 1 10.00 1 -
2 Laser Radial POL 174566 Mateusz Słowik 2002 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków 5 1 6* 1 3 5 3 18.00 2 -
3 Laser Radial POL 205651 Magdalena Smagowicz 2000 Kobieta KS "Omega" Kraków 1 6* 5 5 2 3 2 18.00 - 1
4 Laser Radial POL 201561 Anna Trędowska 2002 Kobieta Klub Żeglarski Horn Kraków 2 4 4 3 4 1 5* 18.00 - 2
5 Laser Radial POL 171303 Jan Lipowski 2002 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków 4 3 3 4 6* 4 6 24.00 3 -
6 Laser Radial POL 211312 Filip Henderek 2001 Mężczyzna UKS Pogoria 6* 5 1 6 5 6 4 27.00 4 -
7 Laser Radial POL 185316 Alina Kasprzykowska 2001 Kobieta YKP Kraków 7* 7 7 7 7 7 7 42.00 - 3
OPP B
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt U11 U9 M K
1 OPP B POL 1555 Blanka Bobula 2007 Kobieta Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 6 3 1 3 8* 2 8 23.00 1 - - 1
2 OPP B POL 10 Jan Pacheco 2006 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków 2 1 28* 1 19 1 2 26.00 - - 1 -
3 OPP B POL 1852 Igor Tomczyk 2005 Mężczyzna TS "Kuźnia" Rybnik OCS* 11 5 5 1 3 5 30.00 - - 2 -
4 OPP B POL 246 Wiktoria Grima 2005 Kobieta TS "Kuźnia" Rybnik DNS* 10 12 4 2 8 3 39.00 - - - 2
5 OPP B POL 1784 Jasiek Pifczyk 2005 Mężczyzna TS "Kuźnia" Rybnik DNS* 5 2 29 3 4 1 44.00 - - 3 -
6 OPP B POL 1912 Jakub Kuraś 2007 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków 8 12* 9 10 4 6 11 48.00 2 - 4 -
7 OPP B POL 1666 Katarzyna Płaza 2007 Kobieta Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 1 DSQ* 4 9 12 13 10 49.00 3 - - 3
8 OPP B POL 1587 Oskar Skóra 2007 Mężczyzna YKP Kraków 3 14 7 11 24* 10 4 49.00 4 - 5 -
9 OPP B POL 976 Jakub Szafarczyk 2005 Mężczyzna TS "Kuźnia" Rybnik DNF* 4 19 6 9 5 6 49.00 - - 6 -
10 OPP B POL 2067 Piotr Kuźniarski 2007 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków 5 15 14 24* 6 17 7 64.00 5 - 7 -
11 OPP B POL 1914 Antonina Liro 2008 Kobieta Klub Żeglarski Horn Kraków 7 7 6 2 21 22 DSQ* 65.00 6 - - 4
12 OPP B POL 1913 Bernard Narecki 2007 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków 13 8 13 DNF* 7 11 16 68.00 7 - 8 -
13 OPP B POL 2063 Barbara Woźniak 2005 Kobieta Klub Żeglarski Horn Kraków 10 18 3 13 10 21* 18 72.00 - - - 5
14 OPP B POL 1971 Jan Bobula 2009 Mężczyzna Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 11 26* 17 16 5 15 12 76.00 - 1 9 -
15 OPP B POL 162 Filip Nowosad 2008 Mężczyzna KN Lider Kraków 14 9 16 28* 17 12 13 81.00 8 - 10 -
16 OPP B POL 191 Hubert Staroń 2008 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków 12 6 8 18 15 24 28* 83.00 9 - 11 -
17 OPP B POL 980 Igor Mazurkiewicz 2008 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków 4 2 20 17 25* 23 21 87.00 10 - 12 -
18 OPP B POL 1693 Mikołaj Farana 2009 Mężczyzna UKŻ MORiS PSZCZYNA 24 21 11 7 11 30* 17 91.00 - 2 13 -
19 OPP B POL 2065 Aleksander Szczepara 2009 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków 18 16 23 19 26* 9 22 107.00 - 3 14 -
20 OPP B POL 1284 Jan Psiuk 2005 Mężczyzna TS "Kuźnia" Rybnik OCS* 38 10 23 14 16 9 110.00 - - 15 -
21 OPP B POL 1916 Andrzej Pochopień 2006 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków 15 13 32* 8 22 28 27 113.00 - - 16 -
22 OPP B POL 1972 Michał Mac 2007 Mężczyzna Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 19 31 24 34* 13 7 20 114.00 11 - 17 -
23 OPP B POL 222 Wiktoria Harnasz 2005 Kobieta TS "Kuźnia" Rybnik DNS* 30 21 14 16 26 19 126.00 - - - 6
24 OPP B POL 836 Antonina Skóra 2009 Kobieta YKP Kraków 22 17 25 20 30* 19 25 128.00 - 4 - 7
25 OPP B POL 1530 Adelina Wietki 2006 Kobieta YKP Kraków 9 20 DSQ* 22 39 18 24 132.00 - - - 8
26 OPP B POL 1204 Matylda Ferenc 2007 Kobieta TS "Kuźnia" Rybnik OCS* 24 29 21 18 25 15 132.00 - - - 9
27 OPP B POL 174 Marta Orlińska 2007 Kobieta TS "Kuźnia" Rybnik OCS* 28 31 12 34 14 14 133.00 - - - 10
28 OPP B POL 1011 Kajetan Poziemski 2007 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków 21 19 15 38* 31 29 38 153.00 12 - 18 -
29 OPP B POL 124 Alicja Maciąg 2007 Kobieta Klub Żeglarski Horn Kraków 16 27 33 25 20 36 37* 157.00 13 - - 11
30 OPP B POL 1873 Wiktoria Komada 2006 Kobieta Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 20 23 22 33 35* 33 33 164.00 - - - 12
31 OPP B POL 1586 Martyna Szpak 2008 Kobieta UKS WIKING Zarzecze 25 36 38* 26 33 20 30 170.00 14 - - 13
32 OPP B POL 8 Wiktoria Urbańska 2008 Kobieta UKS WIKING Zarzecze 27 35 37 15 29 39* 29 172.00 15 - - 14
33 OPP B POL BN Jerzy Toliński 2009 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków 17 22 26 37 36 37 39* 175.00 - 5 19 -
34 OPP B POL 995 Szymon Grochowski 2006 Mężczyzna YKP Kraków 26 40* 18 27 40 32 34 177.00 - - 20 -
35 OPP B POL 1974 Oskar Niezabitowski 2009 Mężczyzna Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 23 33 34 30 37 38* 26 183.00 - 6 21 -
36 OPP B POL 812 Wiktoria Baron 2005 Kobieta UKS WIKING Zarzecze 31 29 30 31 32 35* 31 184.00 - - - 15
37 OPP B POL 1709 Hanna Kusztejko 2008 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków 34 34 35* 32 23 34 32 189.00 16 - - 16
38 OPP B POL 1797 Jan Zdechlik 2009 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków 28 25 36 35 38 42* 40 202.00 - 7 22 -
39 OPP B POL 9 Piotr Grendziak 2008 Mężczyzna TS "Kuźnia" Rybnik DNS* 32 39 39 28 31 36 205.00 - - 23 -
40 OPP B POL 1836 Amelia Szpulak 2006 Kobieta YKP Kraków 29 41 27 DNF* 43 40 35 215.00 - - - 17
41 OPP B POL 829 Jakub Trojnar 2005 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków DNF* DNF DNF DNF 27 27 23 239.00 - - 24 -
42 OPP B POL 1911 Aleksandra Geyer 2008 Kobieta Klub Żeglarski Horn Kraków DNF* 39 40 36 42 41 41 239.00 17 - - 18
43 OPP B POL 303 Agata Białk 2007 Mężczyzna UKS Pogoria 30 DNF* 41 40 44 44 42 241.00 18 - - 19
44 OPP B POL 11914 Anna Geyer 2010 Kobieta Klub Żeglarski Horn Kraków 33 42 DNF* DNF 41 43 43 256.00 - 8 - 20
45 OPP B POL 1681 Henryk Farana 2012 Mężczyzna UKŻ MORiS PSZCZYNA 32 37 DNF* DNF DNF DNF DNF 282.00 - 9 25 -
46 OPP B POL 16 Oliwia Wiche 2009 Kobieta Klub Żeglarski Horn Kraków 35 DNF* DNF DNF DNF DNF 44 293.00 - 10 - 21
47 OPP B POL 1899 Julia Szklarska 2010 Kobieta UKS WIKING Zarzecze DNF* DNF DNF DNF 45 DNF DNF 313.00 - 11 - 22
48 OPP B POL 1327 Adam Fengler 2008 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF 321.00 19 - 26 -
48 OPP B POL 1 Wiktor Książyński 2007 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF 321.00 20 - 27 -
48 OPP B POL 1997 Tymoteusz Mika 2006 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF 321.00 - - 28 -
48 OPP B POL 1756 Konrad Ciernia 2006 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF 321.00 - - 29 -
48 OPP B POL 13281 Szymon Lampa 2009 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF 321.00 - 12 30 -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.