Lotos Nord Cup Gdańsk 2022

24 cze - 10 lip 2022

Gdańsk, Polska

Komunikat

Data

07.07.2022

Czas

20:30

Od

Komisja Regatowa

Instrukcja Żeglugi Micro, Słonka, Korsarz, 505, 420, 29'er i OSF

Komunikat

Data

08.07.2022

Czas

08:20

Od

Komisja Regatowa

W dniu 8.07.2022r na akwenie B (wschodnim) będę przeprowadzone wyścigi klas 420, 29'er i OSF. Na akwenie C (północnym) będą przeprowadzone wyścigi klas Micro i Słonka. Kanał komunikacji radiowej KR na akwenie B 69 VHF, na akwenie C 67 VHF.

Komunikat

Data

08.07.2022

Czas

09:12

Od

Organizator

Zapraszamy uczestników regat na godzinę 10.00 pod maszt flagowy AZS COSA Galion Gdańsk na otwarcie regat i odprawę.

Komunikat

Data

08.07.2022

Czas

18:42

Od

Zespół Protestowy

Zestawienie protestów 08.07.2022r.

Komunikat

Data

09.07.2022

Czas

08:10

Od

Komisja Regatowa

W dniu 9.07.2022r na akwenie B (wschodnim) będę przeprowadzone wyścigi klas 420, 29'er i OSF. Na akwenie C (północnym) będą przeprowadzone wyścigi klas Micro, Słonka, Korsarz i 505.

Komunikat

Data

09.07.2022

Czas

14:37

Od

Zespół Protestowy

Koniec czasu protestowego dla klasy Open Skiff w dniu 09.07.2022r. mija o godzinie 15:29

Komunikat

Data

09.07.2022

Czas

15:16

Od

Zespół Protestowy

Koniec czasu protestowego dla klas 420, 29er, Micro, Słonka, Korsarz , 505 w dniu 09.07.2022r. mija o godz. 16:15

Komunikat

Data

09.07.2022

Czas

16:46

Od

Zespół Protestowy

Przekroczenia przepisu 42 w klasie OpenSkiff

Komunikat

Data

09.07.2022

Czas

18:00

Od

Zespół Protestowy

Zestawienie protestów 09.07.2022r

Komunikat

Data

10.07.2022

Czas

08:08

Od

Komisja Regatowa

W dniu 10.07.2022r na akwenie B (wschodnim) będę przeprowadzone wyścigi klas 420 i 29'er. Na akwenie C (północnym) będą przeprowadzone wyścigi klas Micro, Słonka, Korsarz i 505.

Komunikat

Data

10.07.2022

Czas

13:38

Od

Zespół Protestowy

W dniu 10.07.2022 koniec czasu protestowego o godzinie 14:16.

Komunikat

Data

10.07.2022

Czas

14:23

Od

Zespół Protestowy

W dniu 10.07.2022r. nie złożono żadnego protestu.

Terminy zgłoszeń:

1 maj - 10 cze 2022

Europa
Finn
HC-14

180 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

11 - 25 cze 2022

Europa
Finn
HC-14

270 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

1 maj - 10 cze 2022

470
HC-16
l’Equipe

250 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

11 - 25 cze 2022

470
HC-16
l’Equipe

375 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

1 maj - 10 cze 2022

Star

300 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

11 - 25 cze 2022

Star

450 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

1 maj - 10 cze 2022

Nautica 450

350 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

11 - 25 cze 2022

Nautica 450

525 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

1 maj - 10 cze 2022

Delphia 24 OD
RS 21

450 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

11 - 25 cze 2022

Delphia 24 OD
RS 21

600 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

1 maj - 13 cze 2022

ILCA 4 (Laser 4.7)
ILCA 6 (Laser Radial)
ILCA 7 (Laser Standard)

180 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

14 - 28 cze 2022

ILCA 4 (Laser 4.7)
ILCA 6 (Laser Radial)
ILCA 7 (Laser Standard)

270 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

1 maj - 16 cze 2022

FWF Seniorzy
FWF 8.0 Juniorki
FWF 8.0 Juniorzy
FWF Seniorki

180 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

17 cze - 1 lip 2022

FWF Seniorzy
FWF 8.0 Juniorki
FWF 8.0 Juniorzy
FWF Seniorki

270 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

1 maj - 23 cze 2022

Micro

450 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

24 cze - 8 lip 2022

Micro

675 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

1 maj - 23 cze 2022

29er
420
Snipe

250 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

24 cze - 8 lip 2022

29er
420
Snipe

375 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

1 maj - 23 cze 2022

Open Skiff

150 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

24 cze - 8 lip 2022

Open Skiff

225 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

1 maj - 24 cze 2022

OK-Dinghy

180 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

25 cze - 9 lip 2022

OK-Dinghy

270 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

1 maj - 24 cze 2022

505
Korsar

220 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

25 cze - 9 lip 2022

505
Korsar

330 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

20 maj - 2 lip 2022

Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna

brak opłaty za wpisowe

19 maj - 10 cze 2022

B8 Race (ORC)
B8 Race (KWR)
B8 Race (OPEN)

200 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

11 - 24 cze 2022

B8 Race (ORC)
B8 Race (KWR)
B8 Race (OPEN)

300 PLN - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

19 maj - 18 cze 2022

Pantaenius Nord Cup Classic (ORC)
Pantaenius Nord Cup Classic (KWR)
Pantaenius Nord Cup Classic (OPEN)

200 PLN + 20 PLN (od członka załogi) - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

19 cze - 2 lip 2022

Pantaenius Nord Cup Classic (ORC)
Pantaenius Nord Cup Classic (KWR)
Pantaenius Nord Cup Classic (OPEN)

300 PLN + 20 PLN (od członka załogi) - tradycyjny przelew bankowy, płatność online

Informacje:
  • Klasy:

    B8 Race (ORC)
    B8 Race (KWR)
    B8 Race (OPEN)
    Pantaenius Nord Cup Classic (ORC)
    Pantaenius Nord Cup Classic (KWR)
    Pantaenius Nord Cup Classic (OPEN)
    Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna
    FWF Seniorzy
    FWF 8.0 Juniorki
    FWF 8.0 Juniorzy
    FWF Seniorki
    29er
    420
    470
    505
    Delphia 24 OD
    Europa
    Finn
    HC-14
    HC-16
    ILCA 4 (Laser 4.7)
    ILCA 6 (Laser Radial)
    ILCA 7 (Laser Standard)
    Korsar
    l’Equipe
    Micro
    Nautica 450
    OK-Dinghy
    Open Skiff
    OPP A
    OPP B
    RS 21
    Snipe
    Star

  • Termin:

    24 cze - 10 lip 2022

  • Miejsce:

    Gdańsk, Polska

Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.