Lotos Nord Cup Gdańsk 2022

24 cze - 10 lip 2022

Gdańsk, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
29er
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Fabian Kocięda
jakub gołębiowski
2007
2006
Opti CWM Gdynia
CHKŻ Chojnice
09.06.2022, 20:51
2 Pola Dzik
Maja Woźnicka
2004
2006
YKP Gdynia
Golden Boats Academy Warszawa
13.06.2022, 12:23
3 Wiktor Wróbel
Jan Chylarecki
2007
2007
Golden Boats Academy Warszawa 13.06.2022, 21:49
4 gustaw Kwiek
Marianna Gębicka
2006
2006
Golden Boats Academy Warszawa 14.06.2022, 17:09
5 ZUZANNA ZIELINSKA
OLIWIA Wegrzynowska
2006
2007
Nauticus YC Olsztyn 14.06.2022, 18:32
6 Katarzyna Wajdowska
Leon Sapijaszko
2004
2006
Golden Boats Academy Warszawa 19.06.2022, 21:42
7 Józef Krasowski
Aleksander Główka
2009
2007
Sail & Ski Klub Warszawa
Golden Boats Academy Warszawa
22.06.2022, 17:40
8 Liwia Liszkiewicz
Wiktor Mielnik
2007
2005
OKŻ Olsztyn
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
23.06.2022, 11:54
9 Tymon Sochaj
Wiktor Miałkowski
2007
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
OKŻ Olsztyn
23.06.2022, 18:30
10 Dominika Godlewska
Alicja Śmiecińska
2007
2007
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
OKŻ Olsztyn
23.06.2022, 18:58
11 Filip Rostek
Michał Karnacewicz
2006
2007
Nauticus YC Olsztyn 29.06.2022, 13:18
12 Aleksandra Zybert
Agata Gabrysiak
2007
2006
Nauticus YC Olsztyn 02.07.2022, 10:49
13 Antonina Ołowiak
Magdalena Skórnóg
2006
2006
Nauticus YC Olsztyn 03.07.2022, 09:15
14 Aleksander DANISZEWSKI
Borys Podumis
2006
2007
UKS Navigo Sopot 06.07.2022, 16:54
15 Stanisław Radojewski
Alexander Ślusarczyk
2004
2004
JKW Poznań 07.07.2022, 17:40
420
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Aleksander Hlebowicz
Amelia Kwiatkowska
2004
2005
Nauticus YC Olsztyn 09.06.2022, 11:20
2 Adam Turczynowicz
Marcel Kurjańczyk
2005
2004
Giżycka Grupa Regatowa 09.06.2022, 14:08
3 Weronika Marszalik
Adrian Manista
2006
2004
Nauticus YC Olsztyn 09.06.2022, 14:20
4 Karolina Gała
Leon Przybyszewski
2005
2005
MKS Dwójka Warszawa 09.06.2022, 15:44
5 Mikołaj Bujalski
Lidia Łukasik
2006
2007
Nauticus YC Olsztyn 09.06.2022, 17:34
6 Adam Strelau
Jakub Roszkowski
2005
2007
MKS Dwójka Warszawa 09.06.2022, 21:06
7 Dominika Fajdasz
Hanna Gloeh
2005
2005
Giżycka Grupa Regatowa 09.06.2022, 22:43
8 Jakub Tomczyński
Szymon Rozum
2004
2005
MKS Dwójka Warszawa 10.06.2022, 09:42
9 Alicja Kurpiewska
Hania Gębicka
2007
2008
MKS Dwójka Warszawa 10.06.2022, 17:43
10 Patrycja Kurpiewska
Zofia Kucharska
2005
2006
MKS Dwójka Warszawa 10.06.2022, 17:45
11 Marta Piotrowska
Klara Piotrowska
2007
2007
MKS Dwójka Warszawa 10.06.2022, 19:22
12 Michał Jaroszek
Filip Lenart
2006
2005
KSW Baltic Dziwnów 11.06.2022, 11:59
13 Dominika Grala
Gabriela Fajdasz
2006
2007
Giżycka Grupa Regatowa 11.06.2022, 18:23
14 Pola Schmidt
Tymon Kosobucki
2005
2007
YKP Gdynia 13.06.2022, 11:02
15 Nina Janowicz
Michał Jankowski
2006
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk 13.06.2022, 20:16
16 MICHAŁ Banasiewicz
JAN ŻYŁA
2008
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk 16.06.2022, 12:29
17 Maksymilian Rybicki
Wiktor Gulbinowicz
2006
2007
OKŻ Olsztyn 16.06.2022, 18:22
18 Mateusz Buło
Aleksander Warno
2004
2006
KS BAZA Mrągowo 17.06.2022, 10:46
19 Antoni Kuźmiński
Antoni Muszyński
2006
2006
KS BAZA Mrągowo 18.06.2022, 15:42
20 Ewa LEWANDOWSKA
Julia ŻMUDZIŃSKA
2006
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
MKŻ Żnin
18.06.2022, 16:58
21 Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
2004
2005
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 20.06.2022, 18:04
22 Anna Chomont
Wojciech Juszczak
2005
2005
KSW Baltic Dziwnów
Kołobrzeska Grupa Regatowa
21.06.2022, 19:25
23 Szymon Stencel
Kacper Janowicz
2005
2006
KS AZS AWFiS Gdańsk 21.06.2022, 22:28
24 Patrycja Chiniewicz
Hanna Kozłowska
2007
2007
KSW Baltic Dziwnów 21.06.2022, 23:52
25 Stanisław Maik
Kamil Nadolny
2006
2008
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 22.06.2022, 18:49
26 Wojciech Jankowski
Magdalena Ostrowska
2006
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk 22.06.2022, 20:29
27 Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
2006
2007
KS BAZA Mrągowo 23.06.2022, 01:10
28 Natalia Kilar
aleksandra kot
2005
2005
YKP Gdynia
Giżycka Grupa Regatowa
23.06.2022, 17:12
29 Jakub Matwiejczyk
Bartosz Osowski
2007
2006
YKP Gdynia 23.06.2022, 17:25
30 Agnieszka Pawłowska
Dominika Ołowiak
2003
2004
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
23.06.2022, 17:48
31 Jan Zamojski
Kacper Wojczulanis
2006
2008
YKP Gdynia
KS BAZA Mrągowo
23.06.2022, 18:13
32 Lila Sochaj
Olga Wietek
2007
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
YKP Gdynia
23.06.2022, 18:45
33 Filip Marjański
Igor Grzelak
2007
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
CHKŻ Chojnice
23.06.2022, 20:29
34 Jakub Podgórny
Michał Szklarz
2008
2005
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
SEJK Pogoń Szczecin
23.06.2022, 21:30
35 Andrzej Grochal
Jakub Marciniak
2007
2005
KSW Baltic Dziwnów 23.06.2022, 22:22
36 Pola Kostuch
Miłosz Samek
2006
2005
SEJK Pogoń Szczecin
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
23.06.2022, 22:27
37 Bartosz Wojciechowski
Wojciech Kwaśny
2006
2006
OKŻ Olsztyn
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
25.06.2022, 18:47
38 Filip Miller
Max Wrebel
2007
2006
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 30.06.2022, 14:03
39 Miłosz Wyszyński
Michał Ciechanowicz
2006
2008
Giżycka Grupa Regatowa 03.07.2022, 15:47
40 Filip Sikorski
Alicja Piątak
2006
2006
CSW OPTY Ustka 07.07.2022, 15:12
41 Martyna Lemańczyk
Karol Radomski
2008
2008
CSW OPTY Ustka 07.07.2022, 17:11
42 Antoni K Smagoń
Karolina Smagoń
2007
2010
CSW OPTY Ustka 07.07.2022, 17:11
505
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Mateusz Jura
Bartosz Chroł
1989
1989
PSK505 22.05.2022, 18:10
2 Mariusz Michalski
Piotr Duma
1978
1978
Yacht Klub Stal Gdynia
PSK505
09.06.2022, 13:04
3 Anna Jabłońska
Andrzej Zdrojek
1975
1973
PSK505 12.06.2022, 15:25
4 Marcin Pietrzak
Marcin Pietrzak
1974
2004
Sailing Legia
MKS Dwójka Warszawa
14.06.2022, 20:20
5 Karol Milewski
Bartosz Milewski
1985
1987
Yacht Klub Stal Gdynia 15.06.2022, 13:54
6 Tomasz Brzozowski
Pawel Choroba
1983
1991
KŻ Horn Kraków 15.06.2022, 15:37
7 Przemysław Zagórski
Michał Olko
1983
1977
Yacht Klub Stal Gdynia 17.06.2022, 09:43
8 Jan Sibilski
Andrzej Borowiak
1999
1967
ŻLKS Poznań
ŻMKS Poznań
18.06.2022, 18:29
9 Mateusz Byrski
Aleksandra Gill
1992
1993
UKS Navigo Sopot
Yacht Klub Stal Gdynia
22.06.2022, 19:03
10 Paweł Kluczyński
Teofil Nowak
1982
2000
OŚ AZS Poznań 23.06.2022, 12:47
11 Anna Zabłocka
Jedrzej Bering
1992
2001
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 23.06.2022, 13:40
12 Dariusz Konopczak
Pawel Henszke
1961
1980
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 24.06.2022, 11:50
13 Jakub Gąsiorowski
Karolina Gąsiorowska
1976
1975
Yacht Klub Stal Gdynia 24.06.2022, 13:23
14 Marcin Panek
Jakub Grabowski
1983
1983
PSK505
JK Krynica Morska
24.06.2022, 15:06
15 Michał Kępski
Maksymilian Zaniewski
1988
1993
RKS Lasery Zegrze 24.06.2022, 21:44
16 DOMINIK OSTROWSKI
MACIEJ GOŹDZIK
1991
1995
MKS Dwójka Warszawa 24.06.2022, 23:48
17 jacek ludwiczak
grzegorz szreder
1945
1967
Yacht Klub Stal Gdynia 29.06.2022, 11:00
18 Justyna Bunar
Anna Smela
1978
1990
BTŻ Solina 06.07.2022, 23:59
19 JAKUB PAWLUK
Marcin Józefowski
1985
1987
Sailing Legia 08.07.2022, 08:51
20 MICHAŁ STRUSIŃSKI
TOMEK POLIKOWSKI
1980
1980
Yacht Klub Stal Gdynia 08.07.2022, 10:47
B8 Race (OPEN)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Wojciech Miętka
KRZYSZTOF BOBROWICZ
PIOTR KUCZYŃSKI
LUCJAN EKSNER
SZYMON NIESŁAKOWSKI
MARCIN MACIEJEWSKI
KRZYSZTOF PELCZAR
1980
2000
2000
2000
2000
2000
2000
23.05.2022, 15:12
2 Zbigniew Skoczylas
Sławomir Szumalski
Michał Szumalski
Zuzanna Baranowska
Piotr Wawrzewski
Przemysław Piekałkiewicz
Maciej Nowak
Robert Świątek
Aleksander Bem
Marek Czaja
1961
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
25.05.2022, 17:05
3 Jerzy Matuszak
Maria Kurant
Michał Krause
Jolanta Gellen
Sławomir Dąbrowski
Agnieszka Zahorska
Krzysztof Felczykowski
Agnieszka Chimowska
Marcin Gadomski
Robert Wereda
1951
1966
1977
1966
1970
1987
1965
1978
1981
1976
31.05.2022, 22:51
4 Zbigniew Skoczylas
Sławomir Szumalski
Michał Szumalski
Zuzanna Baranowska
Piotr Wawrzewski
Przemysław Piekałkiewicz
Maciej Nowak
Robert Świątek
Aleksander Bem
Marek Czaja
1961
1961
1961
1961
1961
1961
1961
1961
1961
1961
14.06.2022, 15:03
5 Grzegorz Baranowski
Bartosz Nowicki
Wiktor Kobryń
Borys Michniewicz
Kuba Surowiec
Mateusz Byrski
Magda Kwaśna
Pacyfik Kosecki
Jakub Padzik
Alan Alkhatab
Robert Hajduk
Darek Urbanowicz
Konrad Lipski
1971
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
18.06.2022, 22:02
6 Stephane Rauber
Tomasz Kaczmar
1972
1971
21.06.2022, 10:50
7 Roman Paszke
Robert Kresło
Tomasz Slęzak
1970
2010
1970
22.06.2022, 22:09
8 Tomasz Nagas
Basia Dudko
Tomasz Chojnacki
Piotr Sulewski
Kamil Wokitajtis
Nadia Kowalska
Aleksander Lickiewicz
Wojciech Barszczowski
Maciej Jarzębski
Michał Włodarczak
Michał Kapa
Wojciech Sobczyk
1982
1990
1978
1990
1979
2008
1996
1988
1980
2005
1985
1985
23.06.2022, 08:38
9 Piotr Ceynowa
Grzegorz Kamrowski
Mateusz Kulik
Dawid Megger
1967
1967
1987
1988
23.06.2022, 14:24
B8 Race (ORC)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Tomasz Kulas
Krzysztof Mączkowiak
1974
1969
07.06.2022, 09:16
2 Zenon Jankowski
Krzysztof Nowakowski
1960
1969
JKM GRYF
KKW FALA Kalisz
07.06.2022, 19:01
3 PAWEŁ WILKOWSKI
Roman Shatrov
1966
1976
YKP Gdynia 15.06.2022, 14:17
4 Tomasz Konnak
Joanna Jaszczołt
1968
1982
JKM GRYF 17.06.2022, 18:03
5 Jacek Chabowski
Izabela Kijeńska-Dąbrowska
Beata Zięba
Marlena Krupa
Anna Majewska
Alicja Komorowska
Tomasz Janicki
Tomasz Maj
Artur Mieczkowski
Michał Piotrowski
1970
2004
2004
2004
2004
2004
2004
2004
2004
2004
20.06.2022, 04:10
6 Kuba Marjanski
Maciek Grzegorczyk
Tomek Gwiazdorski
1980
1983
1970
Akademicki Klub Morski Gdańsk
KS AZS AWFiS Gdańsk
20.06.2022, 19:51
7 Robert Wilkowski
Jakub Swat
1974
1979
22.06.2022, 18:26
8 Robert Gwóźdź
Marcin Dejewski
Tomasz Żukowski
Kacper Gwóźdź
Mateusz Gwóźdź
Marek Mielniczuk
1970
1978
1976
2003
2005
1978
YKP Gdynia 24.06.2022, 10:37
Delphia 24 OD
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Piotr Kowalewski
Jerzy Domański
Dominik Rosiński
Rafał Trzciński
1963
1987
1986
1981
JKW Poznań 08.06.2022, 17:31
2 Krzysztof Kluza
joanna miężał-basińska
kacper Madoń
aleksander skrzątek
1987
1982
1987
1998
ŻLKS Poznań
JKW Poznań
08.06.2022, 18:40
3 Roman Czajkowski
Konrad Mofina
Michał Tomczak
Tomasz Latusek
1985
1986
1976
1981
Rzemieślniczy JK Poznań 08.06.2022, 22:16
4 PRZEMYSŁAW TYMOSZUK
BŁAŻEJ BEDNARCZYK
JAKUB JURKIEWICZ
SEBASTIAN JURKIEWICZ
1978
1983
1977
1982
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 10.06.2022, 13:38
5 Marcin Rostek
Jacek Pszczółkowski
Grzegorz Gontarz
Damian Deresiewicz
1976
1973
1990
1990
Nauticus YC Olsztyn 10.06.2022, 21:43
6 Jakub Malicki
Kacper Malicki
Włodzimierz Radwaniecki
Michał Jaworski
1977
2004
1964
1975
KKŻ KAPER Kętrzyn
SKŻ Sopot
10.06.2022, 22:22
7 Kamil Jakowanis
Artur Unert
Paweł Zabielski
Wojciech Krawczyk
1978
1990
2001
2001
Nauticus YC Olsztyn 10.06.2022, 23:29
8 PIotr Mańczak
Łukasz Sokołowski
Krzysztof Sutkowski
Artur Jankowski
1984
1978
1973
1988
ŻLKS Poznań
CHKŻ Chojnice
15.06.2022, 10:06
9 Waldemar Sałata
Mariusz Ambroziak
Mateusz Zieniewicz
Krzysztof Mongird
1967
1977
1991
1990
KS Spójnia Warszawa
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.06.2022, 19:03
Europa
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Damian Sieczkowski 1974 ŻLKS Poznań 07.06.2022, 16:51
2 Barbara Bartkowiak 2008 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 20:29
3 Jacek Baryła 1961 Jacht Klub Koszalin 07.06.2022, 21:29
4 Borys Boratynski 1966 Jacht Klub Koszalin 07.06.2022, 21:41
5 Marcin Staniewicz 2002 Jacht Klub Koszalin 08.06.2022, 13:07
6 Sylwester Bączek 1984 Jacht Klub Koszalin 08.06.2022, 19:35
7 LAURA TOMIKOWSKA 2004 ŻLKS Poznań 08.06.2022, 19:49
8 ANNA WITCZAK 2004 ŻLKS Poznań 08.06.2022, 19:49
9 Wiktoria Bazyli 2007 WKŻ Wolsztyn 09.06.2022, 08:56
10 Przemysław Gumieniczek 2007 UKS Żegluj Lublin 09.06.2022, 09:07
11 Filip Pańczyszyn 2007 WKŻ Wolsztyn 09.06.2022, 17:03
12 Alicja Siputa 2005 WKŻ Wolsztyn 09.06.2022, 17:21
13 Magda Winiarska 2006 YKP Kraków 09.06.2022, 17:46
14 Bartłomiej Łabęcki 2006 UKS Żegluj Lublin 09.06.2022, 19:22
15 Leon Dura 2004 WKŻ Wolsztyn 09.06.2022, 21:17
16 Teresa Zawal 2004 ŻMKS Poznań 09.06.2022, 22:54
17 Agnieszka Kiełczewska 1970 JKW Poznań 10.06.2022, 07:37
18 Adam Langner 2005 UKŻ Środa Wielkopolska 10.06.2022, 09:00
19 Bartosz Leżała 2006 UKŻ Środa Wielkopolska 10.06.2022, 09:15
20 Jan Pachla 2005 UKŻ Środa Wielkopolska 10.06.2022, 09:33
21 Aleksandra Błońska 2008 UKS Żegluj Lublin 10.06.2022, 15:20
22 Zofia Derwich 2002 WKŻ Wolsztyn 10.06.2022, 19:18
23 Aleksandra Sikorska 2005 UKS Żegluj Lublin 10.06.2022, 19:19
24 Maksymilian Markow 2003 YKP Kraków 10.06.2022, 19:26
25 Igor Derwich 1995 AZS WAT Warszawa 10.06.2022, 19:31
26 Eliza Kałużna 2008 Jacht Klub Koszalin 10.06.2022, 20:04
27 Witold Pytliński 2007 YKP Kraków 10.06.2022, 22:26
28 Jan Sikorski 2001 WKŻ Wolsztyn 10.06.2022, 23:21
29 Wiktor Grajek 2005 UKŻ Środa Wielkopolska 10.06.2022, 23:35
30 Olivier Starostka 2007 UKŻ Wodniak Piła 13.06.2022, 14:13
31 grzegorz kamrowski 1967 20.06.2022, 07:54
32 Paweł Kluczyński 1982 OŚ AZS Poznań 23.06.2022, 12:43
FWF 8.0 Juniorki
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Iga Stępczyńska 2004 YKP Warszawa 20.06.2022, 19:42
2 POLA Wawrzyniak 2004 OŚ AZS Poznań 20.06.2022, 20:01
3 Aleksandra Wasiewicz 2005 SKŻ Sopot 25.06.2022, 13:57
4 Karolina Gajdzińska 2005 OŚ AZS Poznań 25.06.2022, 14:26
5 Linda Falkiewicz 2006 SKŻ Sopot 27.06.2022, 10:37
6 Wiktoria Giec 2006 YKP Warszawa 29.06.2022, 16:42
7 Wiktoria Wojciechowska 2005 UJKS Szturwał Kalisz 30.06.2022, 09:36
FWF 8.0 Juniorzy
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Szymon Grudziński 2007 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 16.06.2022, 10:49
2 HUGO CAMPISTRO 2006 YKP Warszawa 17.06.2022, 22:16
3 Igor Lewiński 2006 KŻ Gdańsk 20.06.2022, 16:21
4 Maciej Popłonyk 2005 OŚ AZS Poznań 21.06.2022, 11:48
5 Wiktoria Giec 2006 YKP Warszawa 24.06.2022, 19:33
6 Paweł Woszczyna 2011 KŻ Gdańsk 24.06.2022, 23:24
7 Maciej Popłonyk 2005 OŚ AZS Poznań 27.06.2022, 12:51
8 Konrad Machura 2005 SKŻ Sopot 27.06.2022, 14:32
9 Paweł Gusmann 2005 KŻ Gdańsk 27.06.2022, 21:15
10 Filip Damięcki 2005 KŻ Gdańsk 28.06.2022, 13:49
11 Szymon Charytanowicz 2005 SKŻ Sopot 28.06.2022, 17:43
12 Franek Siwek 2007 SKŻ Sopot 28.06.2022, 19:08
13 Maciej Pietrzak 2005 SKŻ Sopot 28.06.2022, 19:15
14 Tomasz Kisielewski 2006 SKŻ Sopot 29.06.2022, 08:24
15 Michał Maziarka 2005 SKŻ Sopot 29.06.2022, 09:11
16 Maksymilian Szweda 2006 KŻ Gdańsk 29.06.2022, 22:39
17 Leonard Domachowski 2006 SKŻ Sopot 30.06.2022, 10:30
18 Stanisław Trepczyński 2005 SKŻ Sopot 30.06.2022, 11:45
19 Olaf Grodzicki 2005 SKŻ Sopot 30.06.2022, 17:59
20 Filip Dmochowski 2005 KŻ Gdańsk 30.06.2022, 23:07
FWF Seniorki
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Gabrysia Rudyk 2007 UJKS Szturwał Kalisz 13.06.2022, 17:44
2 Wiktoria Wojciechowska 2005 UJKS Szturwał Kalisz 13.06.2022, 18:01
3 Maja Dziarnowska 1990 SKŻ Sopot 20.06.2022, 15:16
FWF Seniorzy
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Jakub Guźlecki 2007 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 13.06.2022, 21:59
2 Aleksander Marek Żyłka 2003 KS BAZA Mrągowo 16.06.2022, 10:27
3 Dominik Lewiński 2002 KŻ Gdańsk 20.06.2022, 16:32
4 Robert Kubin 2003 26.06.2022, 11:58
Finn
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Jakub Micewski 2005 ŻLKS Poznań 31.05.2022, 20:02
2 Artur Siwik 1972 Yacht Club Rewa 07.06.2022, 10:57
3 BOGUSŁAW NOWAKOWSKI 1957 LOK Garland Gliwice 08.06.2022, 07:19
4 Bartosz Szydłowski 1985 Sailing Legia 08.06.2022, 14:52
5 MAREK KUBAT 1975 SKŻ Sopot 09.06.2022, 20:03
6 Wojciech Nadolski 1951 SKŻ Sopot 09.06.2022, 21:50
7 LUCJAN BLADOWSKI 1978 SKŻ Sopot 10.06.2022, 14:43
8 Andrzej Romanowski 1965 OŚ AZS Poznań 10.06.2022, 19:29
9 Beniamin Kobierski 1975 14.06.2022, 21:43
10 Oskar Adamiak 2000 UKŻ Wiking Toruń 19.06.2022, 20:20
HC-16
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Bartosz Sajdak
Martyna Michalik
1983
1995
21.05.2022, 20:00
2 Tomasz Mostowski
Marta Mostowska
1981
1981
Sail & Ski Klub Warszawa 29.05.2022, 17:04
3 Jakub Wyroba
Jakub Kwiatkowski
1980
1984
KN Lider Kraków 31.05.2022, 13:59
4 Adam Rutkowski
Adam Rutkowski
2006
1977
MKS Dwójka Warszawa 08.06.2022, 18:30
5 Armen Jaworski
Mateusz Komenda
1981
1981
10.06.2022, 15:14
6 Bartłomiej Janiszewski
Aleksander Janiszewski
1978
1980
Sail & Ski Klub Warszawa 10.06.2022, 15:39
7 Makary Gałka
Veronika Didenko
2007
2006
UKS Navigo Sopot 10.06.2022, 21:05
8 Iga Saj
Maksymilian Nadolski
2005
2005
Port Mechelinki 10.06.2022, 22:04
9 Franciszek Wołyniec
Jarosław Stella
2006
2006
UKS Navigo Sopot 10.06.2022, 22:29
10 Roksana Hrycyna
Antek Reszka
2008
2009
UKS Navigo Sopot 10.06.2022, 23:36
11 Hanna Duda
Mateusz Wajda
2008
2008
Port Mechelinki 11.06.2022, 18:09
12 Olivier Kozłowski
Mikołaj Figura
2009
2007
UKS Navigo Sopot 20.06.2022, 07:47
13 Michalina Klimczak
Marcel Krella
2010
2004
Port Mechelinki 24.06.2022, 21:59
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Hubert Nowicki 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 29.05.2022, 15:33
2 Ewa Trochimczyk 2007 UKŻ Michałowo 02.06.2022, 17:14
3 Ryszard Grochowski 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 03.06.2022, 11:04
4 Piotr Małachowski 2008 UKŻ Siódemka Białystok 08.06.2022, 18:50
5 Olgierd Staszkiewicz 2009 UKŻ Siódemka Białystok 08.06.2022, 22:14
6 Milena Górna 2008 UKŻ Siódemka Białystok 11.06.2022, 08:54
7 Julianna Ponto 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 11.06.2022, 14:07
8 Jakub Podziewski 2009 UKŻ Siódemka Białystok 11.06.2022, 17:19
9 Ksawery Soćko 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 11.06.2022, 23:16
10 Kornelia Soćko 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 11.06.2022, 23:23
11 Jędrzej Anioła 2007 JKW Poznań 12.06.2022, 15:50
12 Natalia Ziółkowska 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2022, 20:27
13 Hanna Rogowska 2008 CHKŻ Chojnice 12.06.2022, 22:49
14 Julia Wawrzyniak 2007 JKW Poznań 12.06.2022, 23:18
15 Krzysztof Knasiecki 2009 PKM LOK Poznań 13.06.2022, 09:39
16 Mateusz Kayser 2009 PKM LOK Poznań 13.06.2022, 09:39
17 Natasza Tarnawska 2008 MKŻ Arka Gdynia 13.06.2022, 14:29
18 Konrad Kunc 2006 MKŻ Arka Gdynia 13.06.2022, 15:29
19 Paweł Rusak 2011 UKŻ Siódemka Białystok 13.06.2022, 20:24
20 Mikołaj Majchrzycki 2007 ŻLKS Poznań 13.06.2022, 20:42
21 Krzysztof Dzilne 2006 ŻLKS Poznań 13.06.2022, 20:42
22 Martyna Stachowiak 2008 KŻ Mewa Poznań 13.06.2022, 21:37
23 Hanna Kusztejko 2008 KN Lider Kraków 13.06.2022, 21:44
24 Laura Kowalska 2009 KN Lider Kraków 13.06.2022, 21:44
25 Jakub Lipowski 2007 KN Lider Kraków 13.06.2022, 21:44
26 Szymon Łysik 2008 MKŻ Arka Gdynia 13.06.2022, 23:09
27 Filip Poterski 2009 OŚ AZS Poznań 17.06.2022, 09:37
28 Matylda Ferenc 2007 TS Kuźnia Rybnik 18.06.2022, 19:18
29 Rafał Balicki 2007 CHKŻ Chojnice 19.06.2022, 22:23
30 Jakub Rusiniak 2007 Nauticus YC Olsztyn 20.06.2022, 11:07
31 Jakub Krysiński 2007 KS Spójnia Warszawa 20.06.2022, 21:22
32 Antoni Machaj 2006 YKP Kraków 21.06.2022, 00:53
33 Filip Szczepankowski 2007 AZS UW Warszawa 23.06.2022, 22:11
34 Wiktor Welenc 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 24.06.2022, 22:27
35 Szymon Grochowski 2006 YKP Kraków 24.06.2022, 23:20
36 Nikodem Machejko 2008 Giżycka Grupa Regatowa 25.06.2022, 08:33
37 Blanka Bobula 2007 JK Kotwica Tarnobrzeg 26.06.2022, 09:56
38 Aleksander Paczos 2008 MKŻ Arka Gdynia 26.06.2022, 11:47
39 Jakub Gulczyński 2007 ŻMKS Poznań 26.06.2022, 21:49
40 Franciszek Kamola 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 27.06.2022, 12:45
41 Hieronim Hendler 2008 CHKŻ Chojnice 27.06.2022, 16:54
42 jacek ludwiczak 1945 Yacht Klub Stal Gdynia 28.06.2022, 21:53
ILCA 6 (Laser Radial)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Jakub Gil 2006 CHKŻ Chojnice 31.05.2022, 20:06
2 Anna Gierasimiuk 2005 UKŻ Michałowo 02.06.2022, 17:14
3 Bartosz Dworakowski 2007 UKŻ Michałowo 02.06.2022, 17:14
4 Aleksandra Ciwoniuk 2005 UKŻ Michałowo 02.06.2022, 17:14
5 Sarah Goetz 2005 OŚ AZS Poznań 07.06.2022, 19:36
6 Kajetan Linow 2007 KŻ Mewa Poznań 08.06.2022, 21:32
7 Julia Szotyńska 2004 AZS UW Warszawa 09.06.2022, 12:29
8 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS Poznań 09.06.2022, 22:54
9 Teodor Kasprzyk 2005 ŻMKS Poznań 09.06.2022, 22:54
10 Adam Cwojdziński 2006 ŻMKS Poznań 09.06.2022, 22:54
11 Danuta Grudzień 2006 UKS Silesia Opty 10.06.2022, 15:31
12 Lena Cituk 2007 Giżycka Grupa Regatowa 10.06.2022, 19:13
13 Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ Siódemka Białystok 10.06.2022, 21:56
14 Julia Tomaszewska 2000 OŚ AZS Poznań 11.06.2022, 11:42
15 Natalia Malinowska 2006 JKW Poznań 12.06.2022, 17:05
16 Nawojka Ślusarska 2003 PKM LOK Poznań 13.06.2022, 09:39
17 Jeremi Ślusarski 2006 PKM LOK Poznań 13.06.2022, 09:39
18 Paweł Sikora 2004 PKM LOK Poznań 13.06.2022, 09:39
19 Amelia Kałużyńska 2007 PKM LOK Poznań 13.06.2022, 09:39
20 Mateusz Kundzier 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 13.06.2022, 10:24
21 Laura Banach 2004 Giżycka Grupa Regatowa 13.06.2022, 12:46
22 Mateusz Gigielewicz 2005 Giżycka Grupa Regatowa 13.06.2022, 12:52
23 Kamil Stemplewski 2005 Giżycka Grupa Regatowa 13.06.2022, 19:25
24 Tomasz Bendlewski 2004 ŻLKS Poznań 13.06.2022, 20:42
25 Alicja Akulicz 2006 ŻLKS Poznań 13.06.2022, 20:42
26 Maria Majchrzycka 2004 ŻLKS Poznań 13.06.2022, 20:42
27 Oskar Ponto 2004 YKP Gdynia 13.06.2022, 21:49
28 Aleksander Ponto 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk 13.06.2022, 22:29
29 Kacper Fabian 2002 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 13.06.2022, 22:34
30 Maciej Iliński 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk 13.06.2022, 22:40
31 Andrzej Nycz 2006 JKW Poznań 13.06.2022, 22:59
32 Marta Zwara 2007 MKŻ Arka Gdynia 13.06.2022, 23:07
33 Anna Zwara 2004 MKŻ Arka Gdynia 13.06.2022, 23:14
34 Antoni Nazimek 2005 JKW Poznań 13.06.2022, 23:34
35 Jan Kamieński 2006 JKW Poznań 14.06.2022, 18:14
36 Nikodem Górski 2006 AZS UW Warszawa 15.06.2022, 19:47
37 Aleksandra Mac 2004 JK Kotwica Tarnobrzeg 18.06.2022, 13:26
38 Sofiia Naumenko 1998 19.06.2022, 22:28
39 Zofia Wojcik 2005 AZS UW Warszawa 20.06.2022, 17:09
40 Hubert Wojcik 1978 AZS UW Warszawa 20.06.2022, 17:11
41 Kuba Matysik 2005 YKP Kraków 21.06.2022, 00:53
42 Maksym Kowalewski 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 22.06.2022, 20:43
43 Wiktor Sebastiański 2007 Akademia Żeglarstwa Prestige 22.06.2022, 20:43
44 Jakub Kluk 2006 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2022, 21:01
45 Anna Gdaniec 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk 26.06.2022, 22:39
46 Jakub Piesiewicz 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk 27.06.2022, 08:16
47 Maja Szwejk 2007 Giżycka Grupa Regatowa 27.06.2022, 16:38
48 Nikodem Machejko 2008 Giżycka Grupa Regatowa 27.06.2022, 16:54
49 Wiktor Radziej 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 27.06.2022, 18:28
50 Angelina Zubel 2006 CHKŻ Chojnice 27.06.2022, 21:14
51 Jakub Rozwadowski 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 28.06.2022, 09:18
52 Jan Karnowski 2006 KS Spójnia Warszawa 28.06.2022, 09:43
ILCA 7 (Laser Standard)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Jan Melzer 2005 Giżycka Grupa Regatowa 23.05.2022, 11:56
2 Stanisław Konarzewski 2004 Giżycka Grupa Regatowa 07.06.2022, 09:07
3 Kacper Dybiec 2005 KS Spójnia Warszawa 10.06.2022, 09:05
4 Tymoteusz Walicki 2003 UKŻ Siódemka Białystok 10.06.2022, 22:01
5 Stefan Marciniak 2003 OŚ AZS Poznań 10.06.2022, 22:54
6 Maciej Reck 2004 JKW Poznań 12.06.2022, 22:44
7 Adam Chmiel 1996 KS AZS AWFiS Gdańsk 13.06.2022, 01:19
8 Jakub Wiedeheft 2003 MKŻ Arka Gdynia 13.06.2022, 15:45
9 Hubert Roszyk 2005 ŻLKS Poznań 13.06.2022, 19:04
10 Igor Haufa 2003 ŻLKS Poznań 13.06.2022, 20:42
11 Mikołaj Warot 2005 JKW Poznań 13.06.2022, 21:24
12 Michał Paciorek 2004 KS Spójnia Warszawa 13.06.2022, 22:20
13 Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa 13.06.2022, 23:10
14 Tomasz Misiak 2001 JKW Poznań 13.06.2022, 23:20
15 Stanisław Klimaszewski 1992 Giżycka Grupa Regatowa 23.06.2022, 11:25
16 Radvilas Janulionis 2000 Bangputys 24.06.2022, 09:52
17 Juliusz Hebel 2003 24.06.2022, 23:38
18 Mateusz Balicki 2004 CHKŻ Chojnice 26.06.2022, 12:05
19 Piotr Malinowski 2001 SSW MOS Iława 26.06.2022, 17:52
20 Franciszek Kotlarek 2005 KS Spójnia Warszawa 26.06.2022, 18:36
21 Martis Pajarskas 1993 27.06.2022, 19:06
22 Vėjas Strelčiūnas 2002 27.06.2022, 19:06
23 Piotr Vogel 2005 JKW Poznań 28.06.2022, 07:58
Korsar
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Bogdan Knitter
Anna Baran
1964
1979
23.05.2022, 14:27
2 Andrzej Hoszko
Anna Zissi
1964
1976
MKŻ Arka Gdynia
Opti CWM Gdynia
23.05.2022, 15:59
3 Milena Maciuszko
Mateusz Safijan
1988
2000
Sailing Legia 23.05.2022, 16:02
4 Marcin Wieremiejczuk
Anna Sawicka
1965
1973
23.05.2022, 21:47
5 Michał Dominiak
Tomasz Wysocki
1972
1976
Korsarska Flota Północ 31.05.2022, 12:19
6 Zbigniew Nowakowski
Rafał Gajek
1974
1971
Korsarska Flota Północ 12.06.2022, 06:53
7 Robert Kłakulak
Piotr Kamiński
1975
1977
LKS Charzykowy
CHKŻ Chojnice
22.06.2022, 18:00
8 Michał Kikmunter
Izabela Staszczyszyn
1980
1989
LKS Charzykowy 23.06.2022, 09:06
9 Wojciech Wójtowicz
Łukasz Wójcik
1982
1984
YC Politechniki Lubelskiej 23.06.2022, 11:36
10 Marcin Igras
Michał Żuchowski
1980
1980
23.06.2022, 14:44
11 Piotr Duda
Bartłomiej Leśnik
1991
2002
Lubelska Grupa Regatowa 23.06.2022, 16:07
12 Bartek Biesiada
Marcin Tkaczyk
1983
1983
23.06.2022, 21:37
13 Radosław Osuch
Magdalena Pelc
1974
1974
24.06.2022, 05:47
14 Robert Kobela
Grzegorz Kobela
1964
1989
Lubelska Grupa Regatowa 24.06.2022, 10:55
15 Andrzej Kiełsznia
Krzysztof Kiełsznia
1962
1999
Korsarska Flota Północ 06.07.2022, 20:15
16 Piotr Łopuchin
Tomasz Dąbkowski
1976
1985
Korsarska Flota Północ 09.07.2022, 00:13
Micro
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Piotr Mańczak
Bartosz Jędrychowicz
Filadelfia Bachorz
1984
1985
1996
ŻLKS Poznań 27.05.2022, 12:18
2 Maciej Grodzki
Maja Grodzka
mateusz grodzki
1966
1997
1993
Klub Marynistyczny Kaper 21.06.2022, 10:08
3 MICHAŁ BRZOZOWSKI
WOJCIECH MOCZKOWSKI
JAROSŁAW FLORCZAK
1988
1988
1960
21.06.2022, 11:54
4 Maja Dembowska
Anna Śliwka
Karolina Skowrońska
1988
1987
1997
Sailing Legia 21.06.2022, 21:35
5 Tomasz Szychowiak
Łukasz Paszko
Maciej Ruwiński
1970
1992
1980
77 Racing Club Gdańsk 28.06.2022, 16:25
6 Krzysztof Mariański
Joanna Mariańska
Grzegorz Banaszczyk
1970
1971
1965
MicroClass Poland 01.07.2022, 14:08
7 PIOTR KOWALEWSKI
MAKSYMILIAN KOWALEWSKI
ALEKSANDER KOWALEWSKI
1963
2019
2002
OŚ AZS Poznań
JKW Poznań
KS AZS AWFiS Gdańsk
03.07.2022, 23:46
8 Zofia Kupiec 2012 Giżycka Grupa Regatowa 04.07.2022, 10:52
9 Piotr Tarnacki
Mariusz Klupiński
Przemysław Płóciennik
1981
1973
1976
77 Racing Club Gdańsk 07.07.2022, 15:41
10 sławomir rohde
Jaroslaw Mikolajczak
dariusz paszkiewicz
1974
1974
1975
KŻ Neptun Wągrowiec 07.07.2022, 15:47
11 Janusz Olszewski
Jacek Kuczyński
Krystian Moszczyński
1958
1969
1998
08.07.2022, 08:47
Nautica 450
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Piotr Śledziński
Joanna Śledzińska
1970
1971
Między Żaglami 20.05.2022, 10:28
2 Tomasz Zambrzycki
Agata Czarmińska
1970
1977
Yacht Club Rewa 23.05.2022, 10:06
3 Łukasz Maksymowicz
Michał Wilanowski
1982
1988
Sailing Legia 26.05.2022, 20:40
4 Paweł Kanafek
Ola Harnasz
1986
1983
KŻ Horn Kraków 30.05.2022, 22:37
5 Paweł Nawrocki
Piotr Dzierżewicz
1982
1975
Między Żaglami 01.06.2022, 15:05
6 Maciej Odważny
Artur Stachowski
1970
1977
ProData Sailing Team 04.06.2022, 16:14
7 Mariusz Sternicki
Anna Scheibe
1971
1976
Między Żaglami 07.06.2022, 08:51
8 Krzysztof Siwiec
Marcin Końsko
1973
1976
ŻLKS Poznań 07.06.2022, 15:09
9 Monika Kraszewska
Paweł Pik
1994
1976
Yacht Club Gdańsk 10.06.2022, 09:43
10 Patryk Sójkowski
Barbara Sójkowska
1977
1978
10.06.2022, 13:40
11 BOLESŁAW PŁACHECKI
Marta Puchowska
1982
1983
10.06.2022, 14:08
12 Daniel Podkanowicz
Adam Burek
1991
1997
PTŻ Nowy Targ 10.06.2022, 22:04
13 Paweł Turczynowicz
Jan Turczynowicz
1978
2003
Sailing Legia 10.06.2022, 22:28
14 Marcin Garsztka
Robert Gmurek
1976
1967
Ostrowska Akademia Sportu 14.06.2022, 10:43
15 Błażej Łukomski
Mateusz Myszkowski
1978
1984
PKM LOK Poznań 14.06.2022, 18:05
16 Maciej Wilanowski
Michał Buszmicz
1982
1975
22.06.2022, 12:21
OK-Dinghy
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Marek Bernat 1962 OKŻ Olsztyn 23.05.2022, 16:36
2 Jarosław Radzki 1969 OKŻ Olsztyn 15.06.2022, 08:30
3 Maciej Karnacewicz 1977 Nauticus YC Olsztyn 08.07.2022, 20:16
OPP A
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Jakub Garczyński 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj 02.07.2022, 00:00
2 Maksymilian Stańko 2009 Port Mechelinki 01.07.2022, 00:00
3 Mateusz Bogdziewicz 2009 Port Mechelinki 01.07.2022, 00:00
4 Julia Padzik 2009 Opti CWM Gdynia 01.07.2022, 00:00
5 Liliana Dymáková 2010 Yacht Club Vysoké Mýto 29.06.2022, 00:00
6 Tomasz Zawadka 2009 YKP Gdynia 24.06.2022, 00:00
7 Jan Wiśniowski 2008 YKP Gdynia 24.06.2022, 00:00
8 Aleksandra Wiśniowska 2009 YKP Gdynia 24.06.2022, 00:00
9 Piotr Tutkowski 2011 YKP Gdynia 24.06.2022, 00:00
10 Alicja Tutkowska 2007 YKP Gdynia 24.06.2022, 00:00
11 Miłosz Szmagliński 2009 YKP Gdynia 24.06.2022, 00:00
12 Mateusz Piskorz 2010 YKP Gdynia 24.06.2022, 00:00
13 Michał Piskorz 2008 YKP Gdynia 24.06.2022, 00:00
14 Jan Mucharski 2009 YKP Gdynia 24.06.2022, 00:00
15 Natasza Micewicz 2009 YKP Gdynia 24.06.2022, 00:00
16 Timothy Melentyev 2007 YKP Gdynia 24.06.2022, 00:00
17 Kajetan Liszewski 2010 YKP Gdynia 24.06.2022, 00:00
18 Marta Kupc 2009 YKP Gdynia 24.06.2022, 00:00
19 Szymon Kolka 2008 YKP Gdynia 24.06.2022, 00:00
20 Dominika Kluczka 2010 YKP Gdynia 24.06.2022, 00:00
21 Filip Bil 2009 YKP Gdynia 24.06.2022, 00:00
22 Tomasz Rysz 2010 KS Spójnia Warszawa 24.06.2022, 00:00
23 Ewelina Michulec 2009 KS Spójnia Warszawa 24.06.2022, 00:00
24 Aleksandra Matz 2010 KS Spójnia Warszawa 24.06.2022, 00:00
25 Antoni Marcinkiewicz 2010 KS Spójnia Warszawa 24.06.2022, 00:00
26 Eryk Kąkolewski 2009 KS Spójnia Warszawa 24.06.2022, 00:00
27 Tomasz Ignaczewski 2012 KS Spójnia Warszawa 24.06.2022, 00:00
28 Marianna Dryja 2010 KS Spójnia Warszawa 24.06.2022, 00:00
29 Stanisław Nosol 2010 CHKŻ Chojnice 23.06.2022, 00:00
30 Zofia Szotyńska 2008 AZS UW Warszawa 23.06.2022, 00:00
31 Piotr Szklarski 2009 AZS UW Warszawa 23.06.2022, 00:00
32 Gabriel Kowalik 2009 AZS UW Warszawa 23.06.2022, 00:00
33 Grzegorz Karpiński 2008 UKS Nad Jeziorkiem 23.06.2022, 00:00
34 Igor Kanik 2009 UKS Nad Jeziorkiem 23.06.2022, 00:00
35 Radosław Dudkiewicz 2009 LKS Charzykowy 22.06.2022, 00:00
36 Paulina Szczepa 2010 KŻ Horn Kraków 21.06.2022, 00:00
37 Hubert Staroń 2008 KŻ Horn Kraków 21.06.2022, 00:00
38 Patrick Stafa 2010 Giżycka Grupa Regatowa 21.06.2022, 00:00
39 Adam Szalewicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 21.06.2022, 00:00
40 Zofia Kuszewska 2010 Giżycka Grupa Regatowa 21.06.2022, 00:00
41 Maja Horoszkiewicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 21.06.2022, 00:00
42 Weronika Grala 2010 Giżycka Grupa Regatowa 21.06.2022, 00:00
43 Antonina Dziekańska 2011 Giżycka Grupa Regatowa 21.06.2022, 00:00
44 Miłosz Ciechanowicz 2010 Giżycka Grupa Regatowa 21.06.2022, 00:00
45 Maciej Szawkowski 2008 KS BAZA Mrągowo 21.06.2022, 00:00
46 Jakub Szurko 2008 KSW Baltic Dziwnów 21.06.2022, 00:00
47 Aleksander Skowroński 2009 UKS Zalew Kielce 21.06.2022, 00:00
48 Urszula Skowrońska 2007 UKS Zalew Kielce 21.06.2022, 00:00
49 Alicja Saj 2010 Yacht Klub Stal Gdynia 21.06.2022, 00:00
50 Igor Saj 2009 Yacht Klub Stal Gdynia 21.06.2022, 00:00
51 Szymon Mocarski 2010 Yacht Klub Stal Gdynia 21.06.2022, 00:00
52 Norbert Herba 2010 Yacht Klub Stal Gdynia 21.06.2022, 00:00
53 Piotr Słomka 2009 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2022, 00:00
54 Zofia Matyszkiewicz 2008 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2022, 00:00
55 Gustaw Kowalski 2009 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2022, 00:00
56 Piotr Harnasz 2009 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2022, 00:00
57 Piotr Grendziak 2008 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2022, 00:00
58 Grzegorz Górecki 2010 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2022, 00:00
59 Tymoteusz Breitkopf 2009 TS Kuźnia Rybnik 21.06.2022, 00:00
60 Igor Mazurkiewicz 2008 UKS AKŻ Leszcz 21.06.2022, 00:00
61 Leopold Perczyński 2009 KŻ Gdańsk 20.06.2022, 00:00
62 Franciszek Zając 2008 KŻ Gdańsk 20.06.2022, 00:00
63 Ignacy Rzeźnik 2008 KŻ Gdańsk 20.06.2022, 00:00
64 Michał Roman 2009 KŻ Gdańsk 20.06.2022, 00:00
65 Jan Pawłowicz 2009 KN Lider Kraków 20.06.2022, 00:00
66 Marcin Małota 2009 KN Lider Kraków 20.06.2022, 00:00
67 Janka Gawor 2009 KN Lider Kraków 20.06.2022, 00:00
68 Antonina Dołoszycka 2008 KN Lider Kraków 20.06.2022, 00:00
69 Ida Młynarczyk 2009 UKS AKŻ Leszcz 20.06.2022, 00:00
70 Mateusz Graczyk 2008 CHKŻ Chojnice 20.06.2022, 00:00
71 Julia Agnieszczak 2010 SSW MOS Iława 20.06.2022, 00:00
72 Staszek Wróblewski 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 20.06.2022, 00:00
73 Michał Tobijański 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 20.06.2022, 00:00
74 Emilia Paszek 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 20.06.2022, 00:00
75 Franciszek Marszałek 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 20.06.2022, 00:00
76 Antek Malicki 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 20.06.2022, 00:00
77 Marian Kozdryk 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 20.06.2022, 00:00
78 Maurycy Kosmowski 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 20.06.2022, 00:00
79 Jędrzej Głuszyk 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 20.06.2022, 00:00
80 Jan Lemański 2008 TKŻ Toruń 20.06.2022, 00:00
81 Leon Jankowski 2009 TKŻ Toruń 20.06.2022, 00:00
82 Kacper Musialski 2009 UKS AKŻ Leszcz 19.06.2022, 00:00
83 Michał Trzpis 2008 LOK Garland Gliwice 19.06.2022, 00:00
84 Zuzanna Siergiej 2009 LOK Garland Gliwice 19.06.2022, 00:00
85 Miłosz Rubinkowski 2009 LOK Garland Gliwice 19.06.2022, 00:00
86 Kamila Maziarz 2009 LOK Garland Gliwice 19.06.2022, 00:00
87 Michał Johan 2009 LOK Garland Gliwice 19.06.2022, 00:00
88 Kalina Sójkowska 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 19.06.2022, 00:00
89 Blanka Sójkowska 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 19.06.2022, 00:00
90 Olivier Kuźma 2008 MKŻR Marina Szczecin 19.06.2022, 00:00
91 Jakub Chudyk 2009 KSW Baltic Dziwnów 19.06.2022, 00:00
92 Aleksandra Bobrowska 2007 KSW Baltic Dziwnów 19.06.2022, 00:00
93 Maja Harasimowicz-krysztofiak 2009 KSW Baltic Dziwnów 19.06.2022, 00:00
94 Filip Harasimowicz-krysztofiak 2007 KSW Baltic Dziwnów 19.06.2022, 00:00
95 łukasz Zaleski 2008 Nauticus YC Olsztyn 19.06.2022, 00:00
96 Mateusz Walczak 2009 Nauticus YC Olsztyn 19.06.2022, 00:00
97 Tomasz Pakulski 2008 Nauticus YC Olsztyn 19.06.2022, 00:00
98 Marcin Krawczyk 2007 Nauticus YC Olsztyn 19.06.2022, 00:00
99 Jakub Dębiński 2009 Nauticus YC Olsztyn 19.06.2022, 00:00
100 Jan Wilk 2010 SSW MOS Iława 16.06.2022, 00:00
101 Oskar Wielczyk 2007 SSW MOS Iława 16.06.2022, 00:00
102 Konrad Nawrot 2008 SSW MOS Iława 16.06.2022, 00:00
103 Zuzanna Liedtke 2008 SSW MOS Iława 16.06.2022, 00:00
104 Natan Dziedziak 2010 SSW MOS Iława 16.06.2022, 00:00
105 Wit Dmuchowski 2009 SSW MOS Iława 16.06.2022, 00:00
106 Maksymilian Malinowski 2009 JKW Poznań 16.06.2022, 00:00
107 Marianna Bednarz 2009 UKS AKŻ Leszcz 14.06.2022, 00:00
108 Aleksander Szczepara 2009 UKS AKŻ Leszcz 14.06.2022, 00:00
109 Tomáš Grodl 2010 13.06.2022, 00:00
110 Ada Wilińska 2008 OŚ AZS Poznań 13.06.2022, 00:00
111 Maciej Urbaniak 2009 OŚ AZS Poznań 13.06.2022, 00:00
112 Lena Roszak 2009 OŚ AZS Poznań 13.06.2022, 00:00
113 Ignacy Pospieszny 2009 OŚ AZS Poznań 13.06.2022, 00:00
114 Filip Modzelewski 2009 OŚ AZS Poznań 13.06.2022, 00:00
115 Marta Gajdzińska 2010 OŚ AZS Poznań 13.06.2022, 00:00
116 Maksymilian Czarnecki 2009 OŚ AZS Poznań 13.06.2022, 00:00
117 Łucja Borkowska 2010 OŚ AZS Poznań 13.06.2022, 00:00
118 Paweł Wiliński 2010 OŚ AZS Poznań 13.06.2022, 00:00
119 Krzysztof Zawadzki 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj 13.06.2022, 00:00
120 Franciszek Kumor 2008 Stowarzyszenie Marina Poraj 13.06.2022, 00:00
121 Oskar Furgalski 2009 JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 05.07.2022, 08:13
122 Zuzanna Zygmunt 2008 JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 05.07.2022, 08:14
123 Piotr Trella 2008 MKŻ Arka Gdynia 05.07.2022, 08:25
OPP B
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Mikołaj Dydo-Radziunas 2012 KŻ Horn Kraków 01.07.2022, 00:00
2 Dobromiła Czerniak 2011 Stowarzyszenie Marina Poraj 13.06.2022, 00:00
3 Gabriela Wiśniewska 2012 OŚ AZS Poznań 28.06.2022, 00:00
4 Aleksandra Kazana 2012 OŚ AZS Poznań 28.06.2022, 00:00
5 Dorota Gazdová 2011 27.06.2022, 00:00
6 Michał Małagocki 2011 KS Spójnia Warszawa 24.06.2022, 00:00
7 Anna Olchowik 2012 AZS UW Warszawa 23.06.2022, 00:00
8 Antoni Kugacz 2010 AZS UW Warszawa 23.06.2022, 00:00
9 Klara Krzywicka 2011 AZS UW Warszawa 23.06.2022, 00:00
10 Maksymilian Półtorak 2012 KŻ Horn Kraków 23.06.2022, 00:00
11 Wojciech Łubierzewski 2011 Port Mechelinki 21.06.2022, 00:00
12 Natalia Gąsienica-Wawrytko 2011 KS Wiaterni Nowy Targ 21.06.2022, 00:00
13 Jan Waśkiewicz 2012 KŻ Horn Kraków 21.06.2022, 00:00
14 Filip Słomka-polonis 2011 KŻ Horn Kraków 21.06.2022, 00:00
15 Martyna Szczepa 2013 KŻ Horn Kraków 21.06.2022, 00:00
16 Franciszek Sowa 2013 KŻ Horn Kraków 21.06.2022, 00:00
17 Natasza Solarz 2011 KŻ Horn Kraków 21.06.2022, 00:00
18 Helena Radziwon 2012 KŻ Horn Kraków 21.06.2022, 00:00
19 Karol Nizinski 2010 KŻ Horn Kraków 21.06.2022, 00:00
20 Emilia Niedziela 2013 KŻ Horn Kraków 21.06.2022, 00:00
21 Matylda Niedziela 2011 KŻ Horn Kraków 21.06.2022, 00:00
22 Stanisław Manecki 2012 KŻ Horn Kraków 21.06.2022, 00:00
23 Zofia Manecka 2010 KŻ Horn Kraków 21.06.2022, 00:00
24 Natalia Maciąg 2013 KŻ Horn Kraków 21.06.2022, 00:00
25 Michal Kulawiec 2011 KŻ Horn Kraków 21.06.2022, 00:00
26 Juliusz Koźbiał 2011 KŻ Horn Kraków 21.06.2022, 00:00
27 Mikołaj Głowa 2010 KŻ Horn Kraków 21.06.2022, 00:00
28 Marcel Całek 2013 KŻ Horn Kraków 21.06.2022, 00:00
29 Franciszek Całek 2011 KŻ Horn Kraków 21.06.2022, 00:00
30 Jakub Burnus 2012 KŻ Horn Kraków 21.06.2022, 00:00
31 Piotr Sołtysiak 2010 CHKŻ Chojnice 21.06.2022, 00:00
32 Pola Wojcik 2012 Giżycka Grupa Regatowa 21.06.2022, 00:00
33 Zofia Kupiec 2012 Giżycka Grupa Regatowa 21.06.2022, 00:00
34 Szymon Skura 2010 Giżycka Grupa Regatowa 21.06.2022, 00:00
35 Julia Skawińska 2011 Giżycka Grupa Regatowa 21.06.2022, 00:00
36 Franciszek Kowal 2009 Giżycka Grupa Regatowa 21.06.2022, 00:00
37 Maja Kostrzewa 2014 Giżycka Grupa Regatowa 21.06.2022, 00:00
38 Jacek Grygianiec 2013 Giżycka Grupa Regatowa 21.06.2022, 00:00
39 Helena Fursewicz 2012 Giżycka Grupa Regatowa 21.06.2022, 00:00
40 Franciszek Fuk 2011 Giżycka Grupa Regatowa 21.06.2022, 00:00
41 Piotr Szkamelski 2013 SSW MOS Iława 21.06.2022, 00:00
42 Aleksander Nadolski 2011 SSW MOS Iława 21.06.2022, 00:00
43 Katarzyna Liedtke 2012 SSW MOS Iława 21.06.2022, 00:00
44 Agata Kowalska 2010 SSW MOS Iława 21.06.2022, 00:00
45 Zuzanna Kolasińska 2011 SSW MOS Iława 21.06.2022, 00:00
46 Franciszek Klusek 2010 SSW MOS Iława 21.06.2022, 00:00
47 Julian Hrybko 2011 CHKŻ Chojnice 21.06.2022, 00:00
48 Mateusz Skowroński 2014 UKS Zalew Kielce 21.06.2022, 00:00
49 Adam Szymankiewicz 2011 ŻMKS Poznań 21.06.2022, 00:00
50 Szymon Rowecki 2011 ŻMKS Poznań 21.06.2022, 00:00
51 Maksymilian Pluciński 2010 ŻMKS Poznań 21.06.2022, 00:00
52 Anna Niklaus 2011 ŻMKS Poznań 21.06.2022, 00:00
53 Maksymilian Flaczyński 2010 ŻMKS Poznań 21.06.2022, 00:00
54 Tomasz Tracz 2011 Yacht Klub Stal Gdynia 21.06.2022, 00:00
55 Maria Stajewska 2011 Yacht Klub Stal Gdynia 21.06.2022, 00:00
56 Julia Nagórska 2010 Yacht Klub Stal Gdynia 21.06.2022, 00:00
57 Wiktor Kruszyński 2012 Yacht Klub Stal Gdynia 21.06.2022, 00:00
58 Maria Januszewska 2012 Yacht Klub Stal Gdynia 21.06.2022, 00:00
59 Matylda Jankowska 2010 Yacht Klub Stal Gdynia 21.06.2022, 00:00
60 Lena Herba 2013 Yacht Klub Stal Gdynia 21.06.2022, 00:00
61 Tomasz Fedorowicz 2011 Yacht Klub Stal Gdynia 21.06.2022, 00:00
62 Zofia Brzozowicz 2010 Yacht Klub Stal Gdynia 21.06.2022, 00:00
63 Antoni żabiński 2010 Nauticus YC Olsztyn 21.06.2022, 00:00
64 Paweł Julian Zabielski 2011 Nauticus YC Olsztyn 21.06.2022, 00:00
65 Michał Jerzy Szlaga 2010 Nauticus YC Olsztyn 21.06.2022, 00:00
66 Julia Stawicka 2010 Nauticus YC Olsztyn 21.06.2022, 00:00
67 Barbara Maruszczak 2012 Nauticus YC Olsztyn 21.06.2022, 00:00
68 Robert Martyn 2010 Nauticus YC Olsztyn 21.06.2022, 00:00
69 Pascal Kuźmicki 2010 Nauticus YC Olsztyn 21.06.2022, 00:00
70 Ryszard Krawczyk 2011 Nauticus YC Olsztyn 21.06.2022, 00:00
71 Marysia Felska 2012 Nauticus YC Olsztyn 21.06.2022, 00:00
72 Kajetan Bujalski 2012 Nauticus YC Olsztyn 21.06.2022, 00:00
73 Klaudia Lipińska 2010 JKW Poznań 21.06.2022, 00:00
74 Alicja Wajda 2011 Port Mechelinki 21.06.2022, 00:00
75 Zuzanna Mokrzan 2012 Port Mechelinki 21.06.2022, 00:00
76 Joanna Kaczmarska 2013 Port Mechelinki 21.06.2022, 00:00
77 Patrycja Jelińska 2012 Port Mechelinki 21.06.2022, 00:00
78 Wiktor Kalinowski 2011 JKW Poznań 20.06.2022, 00:00
79 Antoni Zając 2012 KŻ Gdańsk 20.06.2022, 00:00
80 Kamil Roman 2011 KŻ Gdańsk 20.06.2022, 00:00
81 Aleksandra Pupek 2010 KŻ Gdańsk 20.06.2022, 00:00
82 Maciej Kundzier 2012 KŻ Gdańsk 20.06.2022, 00:00
83 Julian żabiński 2010 KN Lider Kraków 20.06.2022, 00:00
84 Jolanta Siwek 2010 KN Lider Kraków 20.06.2022, 00:00
85 Jan Nycz 2011 JKW Poznań 20.06.2022, 00:00
86 Borys Zajączkowski 2012 KS AZS AWFiS Gdańsk 20.06.2022, 00:00
87 Michał Trawicki 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 20.06.2022, 00:00
88 Olaf Nestorowicz 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 20.06.2022, 00:00
89 Paweł Głuszyk 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 20.06.2022, 00:00
90 Witold Zegarski 2010 TKŻ Toruń 20.06.2022, 00:00
91 Barbara Pilarska 2010 TKŻ Toruń 20.06.2022, 00:00
92 Jakub Pawlikowski 2010 TKŻ Toruń 20.06.2022, 00:00
93 Mikołaj Paderewski 2013 TKŻ Toruń 20.06.2022, 00:00
94 Maciej Paderewski 2010 TKŻ Toruń 20.06.2022, 00:00
95 Jan Narębski 2010 TKŻ Toruń 20.06.2022, 00:00
96 Jan Leciejewski 2011 TKŻ Toruń 20.06.2022, 00:00
97 Radosław Grześ 2010 TKŻ Toruń 20.06.2022, 00:00
98 Marcel Frydrychowicz 2012 TKŻ Toruń 20.06.2022, 00:00
99 Szymon Ciechanowski 2012 TKŻ Toruń 20.06.2022, 00:00
100 Lena Musialska 2012 UKS AKŻ Leszcz 19.06.2022, 00:00
101 Zuzanna Strużyk 2010 LOK Garland Gliwice 19.06.2022, 00:00
102 Martyna Musik 2010 LOK Garland Gliwice 19.06.2022, 00:00
103 Piotr Malitowski 2011 LOK Garland Gliwice 19.06.2022, 00:00
104 Konstanty Koziarski 2010 LOK Garland Gliwice 19.06.2022, 00:00
105 Alicja Strączyńska 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 19.06.2022, 00:00
106 Zofia Szczypka 2012 UKS AKŻ Leszcz 19.06.2022, 00:00
107 Nikodem Zacharczuk 2012 YKP Szczecin 19.06.2022, 00:00
108 Jakub Nowicki 2010 YKP Szczecin 19.06.2022, 00:00
109 Krzysztof Kanclerz 2012 YKP Szczecin 19.06.2022, 00:00
110 Jan Gwóźdź 2010 YKP Szczecin 19.06.2022, 00:00
111 Franciszek Dudek 2010 YKP Szczecin 19.06.2022, 00:00
112 Krystian Białkowski 2012 YKP Szczecin 19.06.2022, 00:00
113 Natalia Barabas 2011 YKP Szczecin 19.06.2022, 00:00
114 Marianna Jasińska 2012 UKS AKŻ Leszcz 19.06.2022, 00:00
115 Lena Houda 2011 UKS AKŻ Leszcz 19.06.2022, 00:00
116 Piotr Kozłowski 2011 KSW Baltic Dziwnów 19.06.2022, 00:00
117 Maja Ferenc 2013 KSW Baltic Dziwnów 19.06.2022, 00:00
118 Amelia Ferenc 2010 KSW Baltic Dziwnów 19.06.2022, 00:00
119 Antonina Chomont 2011 KSW Baltic Dziwnów 19.06.2022, 00:00
120 Zosia Bamburek 2010 KSW Baltic Dziwnów 19.06.2022, 00:00
121 Aleksander Głąb 2010 Nauticus YC Olsztyn 19.06.2022, 00:00
122 Marceli Grądzki 2011 Nauticus YC Olsztyn 19.06.2022, 00:00
123 Aleksandra Zawadowicz 2012 KS AZS AWFiS Gdańsk 18.06.2022, 00:00
124 Jan Wajda 2013 JKW Poznań 17.06.2022, 00:00
125 Tytus Sautycz 2010 JKW Poznań 16.06.2022, 00:00
126 Wojciech Bortkiewicz 2010 UKS Żeglarz Wrocław 16.06.2022, 00:00
127 Jan Zahuta 2013 UKS AKŻ Leszcz 14.06.2022, 00:00
128 Stanisław Mars 2011 UKS AKŻ Leszcz 14.06.2022, 00:00
129 Adam Wycinka 2012 OŚ AZS Poznań 13.06.2022, 00:00
130 Gustaw Wojcieszak 2011 OŚ AZS Poznań 13.06.2022, 00:00
131 Adam Wojcieszak 2013 OŚ AZS Poznań 13.06.2022, 00:00
132 Alicja Tychmanowicz 2012 OŚ AZS Poznań 13.06.2022, 00:00
133 Matylda Szafranek 2012 OŚ AZS Poznań 13.06.2022, 00:00
134 Ida Siekierczak 2013 OŚ AZS Poznań 13.06.2022, 00:00
135 Witold Prus-głowacki 2011 OŚ AZS Poznań 13.06.2022, 00:00
136 Stanisław Olszanowski 2012 OŚ AZS Poznań 13.06.2022, 00:00
137 Lila Klewenhagen 2012 OŚ AZS Poznań 13.06.2022, 00:00
138 Iwo Kabała 2012 OŚ AZS Poznań 13.06.2022, 00:00
139 Kalina Czajkowska 2010 OŚ AZS Poznań 13.06.2022, 00:00
140 Anna Zaczkowska 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 13.06.2022, 00:00
141 Zuzanna Kumor 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 13.06.2022, 00:00
142 Zofia Karaś 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 13.06.2022, 00:00
143 Tomasz Guzik 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 13.06.2022, 00:00
144 Jakub Błaszczyk 2011 Stowarzyszenie Marina Poraj 13.06.2022, 00:00
145 Marie Halouzkova 2011 04.07.2022, 17:34
146 Adam Kostoń 2011 JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 05.07.2022, 08:15
147 Mateusz Nawrat 2010 JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 05.07.2022, 08:22
Open Skiff
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Franciszek Imielski 2008 SKŻ Sopot 20.05.2022, 12:28
2 Tymoteusz Gołyszny 2010 SKŻ Sopot 20.05.2022, 12:28
3 Maciej Ciągło 2010 SKŻ Sopot 20.05.2022, 12:28
4 Vango Szpakowski 2013 SKŻ Sopot 20.05.2022, 12:28
5 Julian Pierzynowski 2011 SKŻ Sopot 20.05.2022, 12:28
6 Kacper Sprengler 2008 SKŻ Sopot 20.05.2022, 12:28
7 Franciszek Kucharski 2010 SKŻ Sopot 20.05.2022, 12:28
8 Wojciech Wilczyński 2010 SKŻ Sopot 20.05.2022, 12:28
9 Zuzanna Gałecka 2008 SKŻ Sopot 20.05.2022, 12:28
10 Maciej Barć 2009 SKŻ Sopot 20.05.2022, 12:28
11 Stanisława Wygońska 2012 Akademia Żeglarstwa Prestige 08.06.2022, 08:16
12 Franciszek Niziołek 2013 Akademia Żeglarstwa Prestige 09.06.2022, 13:54
13 Julia Jabłonowska Wlizło 2012 Akademia Żeglarstwa Prestige 09.06.2022, 22:39
14 Julianna Ponto 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 11.06.2022, 13:40
15 Mikołaj Nędza 2010 SKŻ Sopot 15.06.2022, 13:51
16 Wiktor Weselak 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 18.06.2022, 21:45
17 Pola Sobolew 2010 MKŻ Arka Gdynia 19.06.2022, 18:30
18 Magdalena Łysik 2011 MKŻ Arka Gdynia 19.06.2022, 18:30
19 Aniela Frąckowiak 2008 MKŻ Arka Gdynia 19.06.2022, 18:30
20 Piotr Trella 2008 MKŻ Arka Gdynia 19.06.2022, 18:30
21 Nikodem Gibała 2008 MKŻ Arka Gdynia 19.06.2022, 18:30
22 Tymoteusz Siutkowski 2009 Opti CWM Gdynia 19.06.2022, 18:30
23 Laura Przybyłowicz 2009 MKŻ Arka Gdynia 19.06.2022, 18:30
24 Jakub Steinborn 2009 MKŻ Arka Gdynia 19.06.2022, 18:30
25 Lena Bukowska 2010 MKŻ Arka Gdynia 19.06.2022, 18:30
26 Mikołaj Łoboda 2010 MKŻ Arka Gdynia 19.06.2022, 18:30
27 Jacek Paczos 2010 MKŻ Arka Gdynia 19.06.2022, 18:30
28 Mila Faust 2011 MKŻ Arka Gdynia 19.06.2022, 18:30
29 Filip Niedbała 2012 Akademia Żeglarstwa Prestige 22.06.2022, 06:23
30 Karol Stachowski 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 23.06.2022, 10:00
31 Hubert Staroń 2008 KŻ Horn Kraków 23.06.2022, 10:43
32 Filip Słomka-Polonis 2011 KŻ Horn Kraków 23.06.2022, 10:43
33 Juliusz Koźbiał 2011 KŻ Horn Kraków 23.06.2022, 10:43
34 Antonina Liro 2008 KŻ Horn Kraków 23.06.2022, 10:43
35 Szymon Ostaszewski 2008 KŻ Horn Kraków 23.06.2022, 10:43
36 Piotr Kuźniarski 2007 KŻ Horn Kraków 23.06.2022, 10:43
37 Paulina Szczepa 2010 KŻ Horn Kraków 23.06.2022, 10:43
38 Helena Radziwon 2012 KŻ Horn Kraków 23.06.2022, 10:43
39 Zofia Manecka 2010 KŻ Horn Kraków 23.06.2022, 10:43
40 Weronika Piskor 2011 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 23.06.2022, 21:05
41 Franciszek Przyszlak 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 23.06.2022, 22:28
42 Jagna Smolińska 2009 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 24.06.2022, 21:32
43 Hanna Smolińska 2010 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 24.06.2022, 21:39
44 Franciszek Kamola 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 24.06.2022, 23:04
45 Aleksandra Szuba 2010 OKŻ Olsztyn 25.06.2022, 10:19
46 Joanna Roman 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 20.06.2022, 00:00
47 Lena Adamska 2009 Akademia Żeglarstwa Prestige 03.07.2022, 22:10
48 Maksymilian Oskroba 2010 Akademia Żeglarstwa Prestige 03.07.2022, 23:44
49 Mikołaj Posyniak 2013 Akademia Żeglarstwa Prestige 04.07.2022, 17:46
50 ALEKSANDER SIWIEC 2008 Akademia Żeglarstwa Prestige 05.07.2022, 12:52
51 Hanna Pusz 2010 Akademia Żeglarstwa Prestige 05.07.2022, 19:38
52 Emilia Maksymowicz 2010 Wałecka Akademia Żeglarska 05.07.2022, 21:11
53 Jakub Podbielski 2012 Akademia Żeglarstwa Prestige 06.07.2022, 18:30
54 Aleksander Kwietniak 2012 Akademia Żeglarstwa Prestige 06.07.2022, 20:33
55 Patryk Glinka 2008 Akademia Żeglarstwa Prestige 06.07.2022, 23:44
Pantaenius Nord Cup Classic (KWR)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Kajetan Kilanowski
Kacper Kilanowski
jarosław prusiak
1949
1976
1972
Yacht Klub Stal Gdynia 02.06.2022, 14:14
2 Hubert Cieślak
Łukasz Latoszek
Michał Derek
Borys Pawlak
1964
2001
2001
2001
Yacht Club Gdańsk 01.07.2022, 17:59
Pantaenius Nord Cup Classic (OPEN)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Radosław Cierpiał
Bartosz Grześ
Maciej Michalak
1961
1976
1970
YC Anwil Włocławek 27.06.2022, 13:21
2 Marek Limberger
Adam Tomczyński
Rafał JanKOWSKI
Roman Stogi
Agata Ignaciuk
Darek Rumia
Sławek Kartuz
Przemysław Belg
1972
2004
1990
1963
2000
1985
1975
1989
01.07.2022, 12:04
3 Witold Jankowski
Jakub Marciniak
Michał Domański
Max Pawłowski
Andrzej Grabowski
Jakub Jankowski
1950
2000
2000
2000
2000
2000
01.07.2022, 21:48
Pantaenius Nord Cup Classic (ORC)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 ROBERT MAREK STUDZIŃSKI
Robert Szymański
Adam Stępień
Mariusz Kowalski
1971
1970
1980
1980
IRS Sailing Team 08.06.2022, 12:26
2 Ania Majewska
Wojciech Trzcionkowski
Dariusz Maćkiewicz
Michał Kardynał
Dorota Szymanowska
Joanna Linkowska-Nowakowska
Jakub Niemirowicz-Szczytt
1977
1978
1977
1976
1983
1978
1975
10.06.2022, 11:34
3 Tomasz Sontowski
Barbara Sontowska
1953
1957
JKM GRYF 13.06.2022, 10:13
4 PIOTR ADAMOWICZ
MAREK ŚWIECA
GRZEGORZ ROKITA
1952
1971
1971
Akademicki Klub Morski Gdańsk 15.06.2022, 08:13
5 Irek Siwek
Marcin Zastawny
Przemek Sierota
Jacek Perczyński
Rezerwa Rezerwa
1975
1975
1973
1974
2000
YKP Gdynia 17.06.2022, 08:17
6 Jan Piernikarczyk
Maj Leśniewska
1957
2003
JKM GRYF 17.06.2022, 10:54
7 Mariusz Sarnowski
Celina Zakrzewska
Damian Malinowski
Mirosław Mickiewicz
Mikołaj Ryśnik
1961
1978
1988
1963
1992
Akademicki Klub Morski Gdańsk
JKM GRYF
17.06.2022, 21:23
8 Robert Napiórkowski
Aleksandra Turower
Łukasz Witkowski
1980
1990
1982
AKM Gdańsk 23.06.2022, 09:43
9 Michał Brudnicki
paweł kwiatkowski
1974
1969
JKM GRYF
JKM Neptun
23.06.2022, 11:40
10 Ignacy Rogoń
Jerzy Łoboda
Mirek Całus
Paweł Wyrzykowski
Krzysztof Wesołowski
Kinga Łoboda
1995
1965
1965
1994
1965
1996
JKM GRYF 27.06.2022, 23:26
11 Tomasz Konnak
Joanna Jaszczołt
1968
1982
JKM GRYF 28.06.2022, 22:38
12 Andrzej Mróz
Agnieszka Osica Szwarc
Michał Piotrowski
1974
1980
1980
30.06.2022, 12:12
13 Jerzy Brezdeń
Rafał Lachowicz
Radosław Wolff
Anna Poraj
Ryszard Jaskóła
Bartosz Dominiak-Górski
Adrianna Reszka
Paweł Pasowicz
1952
1999
1999
1999
1999
1999
2001
2001
JKMW Kotwica 01.07.2022, 15:27
14 czesław perlicki
adam popiołkiewicz
natalia maciołek
stanisław karmoliński
1935
1980
1970
1970
YKP Gdynia
Yacht Club Gdańsk
01.07.2022, 15:29
15 łukasz trzciński
monika kwiatkowska
miriam trzcińska
jacek pilchowski
piotr sutkowski
1978
1975
2001
1984
1983
01.07.2022, 23:38
RS 21
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Paweł Górski
Przemysław Chlebowski
Jarosław Król
Mikołaj Chłopek
1979
1980
1977
2001
Yacht Club Sopot 31.05.2022, 11:39
2 Szymon Jabłkowski
Barbara Mrozowicz
Celina Zakrzewska
Katarzyna Harc
1995
2000
2000
2000
Ocean Challenge Yacht Club 24.06.2022, 12:07
3 Igor Tarasiuk
Hanna Dzik
Mateusz Gołaszewski
Rafał Kuszka
2000
2000
1997
2000
Yacht Club Gdańsk 24.06.2022, 12:09
4 Maja Remizowicz
Kaja Morawiec
Natalia Ruwińska
Daria Łobasiuk
2000
2000
2000
2000
Jachtklub Stoczni Gdańskiej 24.06.2022, 12:15
5 Przemysław Mistur
Jacek Groyecki
Marek Adwent
Maciej Nowotarski
1980
1980
2000
2000
24.06.2022, 12:25
6 Tobiasz Zajączkowski
Marcin Burzański
Marcin Spałek
Tomasz Szymański
1980
2000
1980
1974
LOK Garland Gliwice 24.06.2022, 12:32
7 Aleksander Michalski
Jan Krasodomski
Tomasz Kochanowski
Paweł Leksycki
2000
2000
2000
2000
Rockstars Racing 24.06.2022, 12:36
8 Rafał Błażejczyk
Adrian Kaczyński
Krzysztof Leński
Jakub Podleśny
2000
2000
2000
2000
AZS WAT Warszawa 24.06.2022, 12:42
9 Bartłomiej Wójciak
Mateusz Kaczmarowski
Krzysztof Mańkowski
1980
1980
1980
Sport Vita Ski & Sail 24.06.2022, 13:03
10 Tomasz Micewicz
Maciej Chatłas
Adam Kajzer
Michał Gryglewski
1977
2000
2001
2001
Yacht Club Gdańsk
YKP Gdynia
24.06.2022, 13:06
11 Jacek Puchniarz
Wiktoria Gołębiowska
Filip Ciszkiewicz
Michał Tomaszewski
1990
2005
2000
2000
SSW MOS Iława
OKŻ Olsztyn
24.06.2022, 13:12
12 Paweł Ejsmont
Kinga Łoboda
Marcin Tkaczyk
Sebastian Herra
1980
2000
2000
1960
Slava Racing 24.06.2022, 13:18
Snipe
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Karol Maciejewski
Tomasz Mirowski
1985
1986
ŻLKS Poznań 06.06.2022, 22:02
2 Tomasz Słodecki
Zbigniew Rakocy
1965
1965
PKM LOK Poznań 11.06.2022, 15:31
3 Adam Madaliński
Joanna Miężał-Basińska
1971
1982
ŻLKS Poznań 22.06.2022, 22:28
4 Dawid Marczak
Bartosz Pędziński
1978
1981
ŻLKS Poznań 23.06.2022, 09:36
5 ŁUKASZ SOKOŁOWSKI
PIOTR SOKOŁOWSKI
1978
1983
ŻLKS Poznań 23.06.2022, 23:05
Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Piotr Starowicz 1956 Ocean Challenge Yacht Club 09.06.2022, 11:50
2 Zbigniew Skoczylas
Sławomir Szumalski
Michał Szumalski
Milena Machała
Grzegorz Korytowski
Zuzanna Baranowska
Piotr Wawrzewski
Przemysław Piekałkiewicz
Maciej Nowak
1961
1961
1961
1961
1961
1961
1961
1961
1961
14.06.2022, 15:10
3 Andrzej Mróz
Agnieszka Szwarc
Michał Piotrowski
1974
1980
1980
19.06.2022, 14:35
4 PIOTR ADAMOWICZ
GRZEGORZ ROKITA
MAREK ŚWIECA
1952
1971
1971
Akademicki Klub Morski Gdańsk 24.06.2022, 15:10
5 Przemyslaw Ziarko
Piotr Kuczynski
Tomasz Labinski
Piotr Baranowski
Anna Wójs Ziarko
Barbara Baranowska
1974
1974
1974
1974
1974
1974
27.06.2022, 17:05
6 Kuba Marjański
Maciej Grzegorczyk
Tomek Gwiazdorski
1980
1983
1970
Akademicki Klub Morski Gdańsk
KS AZS AWFiS Gdańsk
30.06.2022, 11:12
7 Jerzy Matuszak
Maria Kurant
Jolanta Gellen
Agnieszka Zachorska
Krzusztof Felczykowski
1951
1966
1966
1987
1965
30.06.2022, 22:53
8 Roman Paszke
Robert Kresło
Marcin Ślęzak
1951
1971
1977
01.07.2022, 15:38
9 piotr tarnacki 1981 77 Racing Club Gdańsk 01.07.2022, 18:21
10 Kajetan Kilanowski
Jarosław Prusik
Dariusza Kilanowski
1949
1978
1976
Yacht Klub Stal Gdynia 01.07.2022, 21:33
11 TOMASZ KACZMAR 1971 02.07.2022, 07:04
l’Equipe
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Aleksander Kolman
Mateusz Budzisz
2008
2008
Nauticus YC Olsztyn 08.06.2022, 17:36
2 Maksym Bryńczak
Michał Łątka
2010
2010
KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2022, 06:39
3 Gabriela Kiewisz
Maja Wiszniewska
2010
2009
Nauticus YC Olsztyn 10.06.2022, 07:36
4 Bartosz Kozioł
Jędrzej Grabysa
2007
2007
Nauticus YC Olsztyn 10.06.2022, 07:41
5 Wojciech Markwart
Jakub Hermański
2008
2009
Nauticus YC Olsztyn 10.06.2022, 07:44
6 Marta Juńczyk
Marta Piesik
2007
2009
Nauticus YC Olsztyn 10.06.2022, 07:47
7 Jędrzej Gancarz
Mikołaj Toda
2009
2009
KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2022, 21:15
8 Aleksandra Skura
Marcel Masiewicz
2009
2008
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 10.06.2022, 21:44
9 Alex Olszewski
Karolina Zwolska
2009
2009
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 10.06.2022, 22:01
10 Mateusz Grabowski
Jan Kubiak
2008
2008
LKS Charzykowy
CHKŻ Chojnice
15.06.2022, 11:53
11 Igor Pawłowski
Maurycy Odejewski
2009
2009
CHKŻ Chojnice 18.06.2022, 11:45
12 Franciszek Kosecki
Tadeusz Wiatrowski
2008
2009
CHKŻ Chojnice 18.06.2022, 12:06
13 Daniel Łachacz
Tomasz Terlecki
2008
2008
KS BAZA Mrągowo 20.06.2022, 19:19
14 Jakub Jabłoński
Bartosz Dobrenko
2008
2009
KS BAZA Mrągowo 21.06.2022, 13:01
15 Borys Kowalczyk
Dominik Rolbiecki
2008
2009
LKS Charzykowy 21.06.2022, 13:50
16 Zofia Dembowska
Alina Przeperska
2009
2009
KS BAZA Mrągowo 21.06.2022, 17:20
B8 Race (KWR)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
470
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
HC-14
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
Star
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.