Lotos Nord Cup Gdańsk

25 cze - 11 lip 2021

Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska

Wyniki regat
29er
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 Pkt Kobiety Mężczyźni U17
1 29er POL 2 Gucio Micinski
Mateusz Gwóźdź
YKP Gdynia 2 3 3 1 1 1 1 1 5* 9* 5 3 21.00 - 1 -
2 29er POL 2965 Magdalena Chyla
Oliwia Jekiel
Nauticus YC Olsztyn 4 1 1 2 5 6* 7* 4 3 1 1 1 23.00 1 - -
3 29er POL 3101 Gustaw Kwiek
Tomasz Santorowski
Golden Boats Academy Warszawa 5 2 2 9* 3 4 3 3 9* 2 3 7 34.00 - 2 -
4 29er POL 3103 Maja Kwiek
Marianna Gębicka
Golden Boats Academy Warszawa 7 9* 5 7 4 8 5 9* 1 5 2 2 46.00 2 - 1
5 29er POL 1 Gerard Polaczyk
Kacper Jaskuła
KŻ Mewa Poznań
JKW Poznań
11 12* 12* 3 2 2 2 2 11 4 10 9 56.00 - 3 -
6 29er POL 2424 Zuzanna Zielińska
Agata Gabrysiak
Nauticus YC Olsztyn 13* 4 4 6 9 7 10* 10 7 7 4 6 64.00 3 - 2
7 29er POL 17 Katarzyna Wajdowska
Leon Sapijaszko
Golden Boats Academy Warszawa 8 7 9 16* 6 10 8 11* 2 3 7 SCP
(4)
69.00 - 4 -
8 29er POL 2425 Antonina Ołowiak
Magdalena Skórnóg
Nauticus YC Olsztyn 6 5 8 11* 11 13* 9 7 6 6 6 5 69.00 4 - 3
9 29er POL 2963 Stanisław Radojewski
Alexander Ślusarczyk
JKW Poznań 3 15* 6 10 8 SCP
(3)
4 5 14* 8 11 8 71.00 - 5 -
10 29er POL 2357 Antoni Sopata
Wiktor Borkowski
OŚ AZS Poznań 15* 6 7 5 7 5 6 6 8 15* 12 15 77.00 - 6 -
11 29er POL 606 Miłosz Samek
Bartosz Luśnia
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 14* 11 11 4 10 14 16* 13 4 10 8 12 97.00 - 7 -
12 29er POL 2356 Zuzanna Widomska
Kacper Walęga
JKW Poznań 1 10 10 12 14 15* 13 14 12 17* 13 11 110.00 - 8 -
13 29er POL 279 Aleksander Daniszewski
Borys Podumis
UKS Navigo Sopot 12 16* 16* 8 12 11 11 8 13 13 14 16 118.00 - 9 4
14 29er POL 278 Pola Dzik
Maja Woźnicka
YKP Gdynia
Golden Boats Academy Warszawa
9 14 13 13 16* 17* 14 12 10 12 9 13 119.00 5 - -
15 29er POL 2272 Alicja Przybyłek
Hanna Wiszniowska
OŚ AZS Poznań
JKW Poznań
10 8 15 14 15 9 17* 17* 16 14 15 10 126.00 6 - 5
16 29er POL 2606 Karolina Tomczyk
Dominik Ilnicki
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 17* 17* 14 15 17 12 15 16 15 11 16 14 145.00 - 10 -
17 29er POL 296 Jakub Rozwadowski
Krzysztof Królik
Akademia Żeglarstwa Prestige
Sail & Ski Klub Warszawa
16 13 17* DNF* 13 16 12 15 17 16 17 17 152.00 - 11 6
420
470
505
D-One
Delphia 24 OD
Europa
Finn
Flying Dutchman
HC-14
HC-16
ILCA 6 (Laser Radial)
ILCA 7 (Laser Standard)
ILCA4 (Laser 4.7)
Nautica 450
OFR 7.0
OFR 8.0
OFR OPEN
OK-Dinghy
OPP A
OPP B
Open Skiff
RS 21
Snipe
Star
T293 6.8
T293 7.8
l’Equipe
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.