Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Lotos Nord Cup Gdańsk
25 czerwca - 11 lipca 2021
Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
ILCA 6 (Laser Radial)
Szukaj
#
Nazwa
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
-
Anna Brzozowska
1993
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
26.05.2021, 14:36
2
-
Szymon Oleksiuk
2004
KS Spójnia Warszawa
08.06.2021, 14:23
3
-
Nawojka Ślusarska
2003
KŻ Mewa Poznań
11.06.2021, 09:59
4
-
Anna Gierasimiuk
2005
UKŻ Michałowo
12.06.2021, 07:40
5
-
Bartosz Dworakowski
2007
UKŻ Michałowo
12.06.2021, 07:40
6
-
Aleksandra Ciwoniuk
2005
UKŻ Michałowo
12.06.2021, 07:40
7
-
Jakub Piesiewicz
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
12.06.2021, 08:21
8
-
Aleksandra Długołęcka
2005
ŻMKS Poznań
12.06.2021, 22:36
9
-
Rafał Szubert
2002
ŻMKS Poznań
12.06.2021, 23:04
10
-
Michał Grzesiek
2005
ŻMKS Poznań
12.06.2021, 23:04
11
-
Piotr Jóźwiak
2001
ŻMKS Poznań
12.06.2021, 23:04
12
-
Teodor Kasprzyk
2005
ŻMKS Poznań
12.06.2021, 23:04
13
-
Maciej Reck
2004
JKW Poznań
13.06.2021, 18:36
14
-
Zofia Wójcik
2005
AZS Uniwersytet Warszawski
13.06.2021, 23:13
15
-
Hubert Wójcik
1978
AZS Uniwersytet Warszawski
13.06.2021, 23:16
16
Sailovnia
Krzysztof Olejnik
2005
SEJK Pogoń Szczecin
13.06.2021, 23:34
17
-
Bartosz Dąbrowski
2004
UKŻ Siódemka Białystok
14.06.2021, 11:10
18
-
Tymon Gajdziński
2005
MKŻ Arka Gdynia
14.06.2021, 14:11
19
-
Julia Tomaszewska
2000
OŚ AZS Poznań
14.06.2021, 15:23
20
-
Szymon Janiak
2005
MKŻ Arka Gdynia
14.06.2021, 15:45
21
-
Hanna Dmochowska
2004
MKŻ Arka Gdynia
14.06.2021, 20:41
22
-
Antoni Nazimek
2005
JKW Poznań
14.06.2021, 21:31
23
-
piotr vogel
2005
JKW Poznań
14.06.2021, 22:42
24
-
Andrzej Pochopień
2006
KŻ Horn Kraków
14.06.2021, 23:03
25
-
Mikołaj Górecki
2002
KŻ Horn Kraków
14.06.2021, 23:03
26
-
Maciej Gomulski
2004
MKS Dwójka Warszawa
14.06.2021, 23:15
27
-
Franciszek Kotlarek
2005
KS Spójnia Warszawa
15.06.2021, 09:53
28
-
Szymon Małachowski
2006
UKŻ Siódemka Białystok
15.06.2021, 14:20
29
-
Paweł Sikora
2004
PKM LOK Poznań
17.06.2021, 10:43
30
-
Zosia Derwich
2002
WKŻ Wolsztyn
17.06.2021, 18:19
31
-
Stefan Marciniak
2003
OŚ AZS Poznań
18.06.2021, 18:47
32
-
Marcin Pietrzak
2004
MKS Dwójka Warszawa
21.06.2021, 18:40
33
-
Marek Szczepankowski
2005
SEJK Pogoń Szczecin
21.06.2021, 19:47
34
-
Wanda Szylińska
2005
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
21.06.2021, 21:52
35
-
Rafał Małota
2002
KN Lider Kraków
22.06.2021, 01:29
36
Laser
Oskar Ponto
2004
YKP Gdynia
22.06.2021, 19:45
37
Laser Radial
Jakub Kluk
2006
Giżycka Grupa Regatowa
22.06.2021, 20:46
38
-
Jakub Rzeszotek
2006
MKS Dwójka Warszawa
22.06.2021, 22:03
39
-
Amelia Dziąba
2003
Giżycka Grupa Regatowa
23.06.2021, 10:40
40
-
Hanna Słyk
2005
MKS Dwójka Warszawa
23.06.2021, 18:29
41
-
Mikołaj Kmin
2005
KS Spójnia Warszawa
23.06.2021, 22:01
42
-
Alicja Spruch
2001
MKS Dwójka Warszawa
24.06.2021, 11:33
43
-
Kinga Brzóska
2002
MKŻ Arka Gdynia
24.06.2021, 19:24
44
-
Laura Banach
2004
Giżycka Grupa Regatowa
25.06.2021, 10:36
45
-
Maria Majchrzycka
2004
ŻLKS Poznań
25.06.2021, 11:48
46
-
Aleksander Ponto
2004
YKP Gdynia
25.06.2021, 15:36
47
-
Kamil Stemplewski
2005
Giżycka Grupa Regatowa
25.06.2021, 21:44
48
-
Adam Słodownik
2004
KS Spójnia Warszawa
25.06.2021, 23:31
49
-
Franciszek Niesiobędzki
2005
Giżycka Grupa Regatowa
27.06.2021, 17:26
50
-
Magdalena Kwaśna
1998
CHKŻ Chojnice
27.06.2021, 23:01
51
-
Mariusz Kowalewski
1967
KS Spójnia Warszawa
28.06.2021, 12:18
52
Laser
Jakub Ławicki
2002
MKŻ Arka Gdynia
28.06.2021, 12:40
53
-
Dominik Śliwiński
2003
MKŻ Arka Gdynia
28.06.2021, 12:43
54
-
Natalia Burczyńska
2005
UKŻ Wiking Toruń
29.06.2021, 10:41
55
-
Katarzyna Derwich
2002
WKŻ Wolsztyn
29.06.2021, 11:04
56
-
Michał Paciorek
2004
Spójnia Warszawa
29.06.2021, 18:12