Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Lotos Nord Cup Gdańsk
25 czerwca - 11 lipca 2021
Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
ILCA 4 (Laser 4.7)
Szukaj
#
Nazwa
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
Bullet
Nikodem Górski
2006
Giżycka Grupa Regatowa
24.05.2021, 12:41
2
-
Kajetan Linow
2007
KŻ Mewa Poznań
09.06.2021, 00:01
3
-
Jakub Rusiniak
2007
Nauticus YC Olsztyn
09.06.2021, 10:50
4
-
jeremy ślusarski
2006
KŻ Mewa Poznań
10.06.2021, 20:34
5
-
Lena Cituk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
10.06.2021, 21:12
6
-
Aleksandra Borucka
2006
OŚ AZS Poznań
11.06.2021, 18:14
7
-
Aleksandra Mac
2004
JK Kotwica Tarnobrzeg
11.06.2021, 21:07
8
-
Alicja Maciąg
2007
KŻ Horn Kraków
11.06.2021, 22:21
9
-
Bartłomiej Wrzosek
2007
KŻ Horn Kraków
11.06.2021, 22:21
10
-
Jan Pacheco-Śledź
2006
KŻ Horn Kraków
11.06.2021, 22:21
11
-
Gita Van Der Voort
2007
KŻ Horn Kraków
11.06.2021, 22:21
12
-
Kajetan Poziemski
2007
KŻ Horn Kraków
11.06.2021, 22:21
13
-
Ewa Trochimczyk
2007
UKŻ Michałowo
12.06.2021, 07:40
14
-
Jacek Kalinowski
2006
CHKŻ Chojnice
12.06.2021, 20:39
15
-
Rafał Balicki
2007
CHKŻ Chojnice
12.06.2021, 20:40
16
-
Jakub Gil
2006
CHKŻ Chojnice
12.06.2021, 20:57
17
-
Maciej Dudek
2008
Nauticus YC Olsztyn
12.06.2021, 21:57
18
-
Maksymilian Luto
2008
Nauticus YC Olsztyn
12.06.2021, 21:57
19
-
Agnieszka Jankowiak
2005
ŻMKS Poznań
12.06.2021, 23:04
20
-
Adam Cwojdziński
2006
ŻMKS Poznań
12.06.2021, 23:04
21
-
Szymon Rossa
2006
ŻMKS Poznań
12.06.2021, 23:04
22
-
Natalia Malinowska
2006
JKW Poznań
13.06.2021, 23:36
23
-
Janina Dmochowska
2006
MKŻ Arka Gdynia
14.06.2021, 13:57
24
-
Jan Suchocki
2007
MKŻ Arka Gdynia
14.06.2021, 21:20
25
laser
Maria Suchocka
2006
MKŻ Arka Gdynia
14.06.2021, 21:26
26
-
Weronika Maciejczuk
2006
UKŻ Siódemka Białystok
14.06.2021, 22:41
27
ILCA 4
Andrzej Nycz
2006
JKW Poznań
14.06.2021, 22:44
28
-
Michał Kornik Skawiński
2007
UKŻ Wiking Toruń
14.06.2021, 23:27
29
-
Marta Chomik
1995
UKŻ Wiking Toruń
14.06.2021, 23:34
30
-
Julia Wawrzyniak
2007
JKW Poznań
15.06.2021, 15:40
31
-
Karolina Jałoszyńska
2006
KŻ Nysa
15.06.2021, 23:03
32
-
Maksymilian Kabat
2006
CHKŻ Chojnice
16.06.2021, 15:26
33
-
Piotr Jakubowski
2006
PKM LOK Poznań
17.06.2021, 10:43
34
-
Daniel Śmiałowski
2007
PKM LOK Poznań
17.06.2021, 10:43
35
-
Amelia Kałużyńska
2007
PKM LOK Poznań
17.06.2021, 10:43
36
-
Miłosz Królikowski
2006
MKŻ Arka Gdynia
17.06.2021, 20:45
37
Laser 4.7
Zuzanna Bukowska
2008
YKP Gdynia
21.06.2021, 09:03
38
-
Michał Kuczmarski
2006
MKS Dwójka Warszawa
21.06.2021, 12:34
39
-
Antoni Kiliszek
2006
MKS Dwójka Warszawa
21.06.2021, 21:05
40
-
Adelina Wietki
2006
MKS Dwójka Warszawa
21.06.2021, 21:41
41
-
Jan Wiśniewski
2007
MKS Dwójka Warszawa
21.06.2021, 22:14
42
-
Jakub Lipowski
2007
KN Lider Kraków
22.06.2021, 01:29
43
-
Bartłomiej Heksel
2004
KN Lider Kraków
22.06.2021, 01:29
44
-
Maciej Lubiński
2004
KN Lider Kraków
22.06.2021, 01:29
45
-
Gustaw Zalewski
2007
TKŻ Toruń
22.06.2021, 07:02
46
-
Alicja Akulicz
2006
ŻLKS Poznań
22.06.2021, 16:03
47
-
Konrad Wlazłowski
2005
YKP Gdynia
22.06.2021, 17:50
48
-
Maksymilian Kruczyński
2006
OŚ AZS Poznań
22.06.2021, 18:56
49
LASER
Bartosz Bilicki
2007
SSW MOS Iława
22.06.2021, 19:25
50
-
Julia Wróblewska
2006
YKP Gdynia
22.06.2021, 19:29
51
-
Antoni Lipiński
2006
CHKŻ Chojnice
23.06.2021, 10:35
52
-
Aleksandra Zastawna
2006
YKP Gdynia
23.06.2021, 12:54
53
laser
Hanna Borkowska
2008
Giżycka Grupa Regatowa
23.06.2021, 21:42
54
-
Saule Pajarskaite
2005
LITHUANIA
24.06.2021, 08:49
55
-
Patryk Staluszka
2006
YKP Gdynia
24.06.2021, 09:23
56
Sokół Milenium
Natalia Ziółkowska
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.06.2021, 09:51
57
-
Wojciech Stefaniak
2006
PKM LOK Poznań
24.06.2021, 10:38
58
-
Wiktor Łasak
2006
YKP Gdynia
24.06.2021, 11:13
59
-
Iwo Barański
2006
AZS Uniwersytet Warszawski
24.06.2021, 15:56
60
-
Marta Zwara
2007
MKŻ Arka Gdynia
24.06.2021, 17:12
61
-
Nikodem Machejko
2008
Giżycka Grupa Regatowa
24.06.2021, 17:28
62
-
Danuta Grudzień
2006
UKS Silesia Opty
24.06.2021, 18:00
63
-
Mikołaj Majchrzycki
2007
ŻLKS Poznań
24.06.2021, 18:43
64
-
Kacper Wojtyna
2006
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.06.2021, 20:43
65
-
Jakub Gąsienica-Wawrytko
2007
KS Wiaterni Nowy Targ
25.06.2021, 14:38
66
-
Zuzanna Rodzen
2004
MKŻ Arka Gdynia
25.06.2021, 17:29
67
-
Mateusz Kundzier
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
25.06.2021, 18:14
68
-
Ryszard Grochowski
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
25.06.2021, 20:26
69
-
Max Steele
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
25.06.2021, 20:46
70
-
Stanisław Wojda
2006
JKW Poznań
25.06.2021, 21:40
71
Sopotak
Iwo Renski
2005
YKP Gdynia
25.06.2021, 22:27
72
brak
Jan Karnowski
2006
KS Spójnia Warszawa
25.06.2021, 23:03
73
Ślizgacz
Maja Szwejk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
25.06.2021, 23:46
74
Laser 4,7
Konstanty Skwarło
2006
Akademia Żeglarstwa Prestige
27.06.2021, 19:19
75
-
Wiktor Welenc
2006
Akademia Żeglarstwa Prestige
27.06.2021, 21:10
76
-
Jakub Rozwadowski
2006
Akademia Żeglarstwa Prestige
27.06.2021, 22:08
77
Laser 4.7
Wiktor Sebastiański
2007
Akademia Żeglarstwa Prestige
28.06.2021, 10:46
78
-
Blanka Bobula
2007
JK Kotwica Tarnobrzeg
28.06.2021, 12:07
79
-
Zofia Michałeczko
2007
JK Kotwica Tarnobrzeg
28.06.2021, 12:07
80
-
Maksym Kowalewski
2006
Akademia Żeglarstwa Prestige
28.06.2021, 13:07