Lotos Nord Cup Gdańsk

25 cze - 11 lip 2021

Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
29er
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Magdalena Chyla
Oliwia Jekiel
2003
2003
Nauticus YC
Nauticus YC Olsztyn
11.05.2021, 12:25
2 Antonina Ołowiak
Magdalena Skórnóg
2006
2006
Nauticus Yacht Club Olsztyn 12.05.2021, 16:01
3 BOMBEL Zuzanna Zielińska
Agata Gabrysiak
2006
2006
Nauticus YC Olsztyn 31.05.2021, 10:16
4 Gerard Polaczyk
Kacper Jaskuła
2003
2003
K.Ż. Mewa Poznań
JKW Poznań
09.06.2021, 00:06
5 Ulep Gucio Micinski
Mateusz Gwóźdź
2004
2005
YKP Gdynia 11.06.2021, 20:45
6 AGRESOR Zuzanna Widomska
Kacper Walęga
2003
2005
JKW Poznań 14.06.2021, 21:55
7 si qu'a la font Stanisław Radojewski
Alexander Ślusarczyk
2004
2004
JKW Poznań 14.06.2021, 23:40
8 Antoni Sopata
Wiktor Borkowski
2003
2006
OŚ AZS POZNAŃ 14.06.2021, 23:41
9 Alicja Przybyłek
Hanna Wiszniowska
2005
2005
OŚ AZS POZNAŃ
JKW Poznań
15.06.2021, 08:37
10 Renata Katarzyna Wajdowska
Leon Sapijaszko
2004
2006
Golden Boats Academy Warszawa 15.06.2021, 14:15
11 Jakub Rozwadowski
Krzysztof Królik
2006
2006
Akademia Żeglarstwa Prestige
Sail & Ski Klub Warszawa
15.06.2021, 22:30
12 Baranina na cienkim Gustaw Kwiek
Tomasz Santorowski
2006
2003
Golden Boats Academy Warszawa 16.06.2021, 09:41
13 Maja Kwiek
Marianna Gębicka
2007
2006
Golden Boats Academy Warszawa 16.06.2021, 09:53
14 Pola Dzik
Maja Woźnicka
2004
2006
YKP Gdynia
Golden Boats Academy Warszawa
23.06.2021, 21:53
15 Aleksander Daniszewski
Borys Podumis
2006
2007
UKS NAVIGO Sopot 24.06.2021, 21:42
16 Miłosz Samek
Bartosz Luśnia
2005
2004
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 01.07.2021, 22:29
17 Karolina Tomczyk
Dominik Ilnicki
2004
2005
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 05.07.2021, 14:33
420
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Karolina Gała
Hanna Gloeh
2005
2005
MKS "Dwójka" Warszawa 08.06.2021, 13:31
2 Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
2003
2003
Giżycka Grupa Regatowa
MKS Dwójka Warszawa
09.06.2021, 19:32
3 PAHA Patrycja Kurpiewska
Hanna korsak
2005
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
MKS 'Dwójka" Warszawa
09.06.2021, 19:52
4 Dominika Fajdasz
Szymon Rozum
2005
2005
MKS 'Dwójka" Warszawa 10.06.2021, 00:34
5 Wiktor Przeździecki
Jakub tomczyński
2008
2004
Klub Sportowy Spójnia Warszawa 10.06.2021, 15:36
6 - Jan Zamojski
Michał Trafalski
2006
2007
YKP Gdynia 10.06.2021, 22:42
7 Marta Piotrowska
Maciej Schiele
2007
2004
MKS 'Dwójka" Warszawa 11.06.2021, 21:47
8 Klara Piotrowska
Adam Strelau
2007
2005
MKS "Dwójka" Warszawa 11.06.2021, 21:53
9 Jakub Kaszewiak
Magdalena Ostrowska
2005
2005
K.S. Spojnia - Warszawa 13.06.2021, 22:14
10 Dominika Grala
Mikołaj Merkler
2006
2004
Giżycka Grupa Regatowa 16.06.2021, 19:17
11 Hotel Przystań Maksymilian Rybicki
Wiktor Mielnik
2010
2010
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 17.06.2021, 14:25
12 Adam Turczynowicz
Marcel Kurjańczyk
2005
2004
Giżycka Grupa Regatowa 21.06.2021, 09:25
13 Weronika Przeździecka
Leon Przybyszewski
2008
2005
Klub Sportowy Spójnia Warszawa 21.06.2021, 13:08
14 Miłosz Wyszyński
Ewa Fabisiak
2006
2007
Giżycka Grupa Regatowa 21.06.2021, 21:48
15 Jan Fuk
Paweł Kuszewski
2006
2004
Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 13:30
16 Jakub Matwiejczyk
Bartosz Osowski
2007
2006
YKP Gdynia
YKP Gdynia
22.06.2021, 17:15
17 Pola Schmidt
Tymon Kosobucki
2005
2007
YKP Gdynia
YKP Gdynia
22.06.2021, 19:48
18 Szymon Stencel
Kacper Janowicz
2005
2006
KS AZS AWFiS Gdańsk 22.06.2021, 21:40
19 Wiktor Radziej
Martyna Grzegorczyk
2008
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk 22.06.2021, 21:46
20 Julia Schmidt
Kuba roszkowski
2003
2007
YKP Gdynia
KS Spójnia Warszawa
22.06.2021, 21:55
21 Natalia Kilar
Maciej Maćkowiak
2005
2007
YKP Gdynia 23.06.2021, 12:19
22 Emilia Roszkowska
Gabriela Fajdasz
2004
2007
KS Spójnia-Warszawa
K.S Spójnia - Warszawa
23.06.2021, 17:52
23 Wojciech Jankowski
Michał Jankowski
2006
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk 23.06.2021, 21:33
24 Nina Janowicz
Stanisław Janowicz
2006
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk 23.06.2021, 21:53
25 Liwia Liszkiewicz
Aleksandra Kot
2007
2005
OKŻ Junga Olsztyn 24.06.2021, 10:16
26 Antonina Kiełbik
Śmiecińska Alicja
2007
2007
OKŻ Junga Olsztyn 24.06.2021, 10:16
27 Apolonia Malańska
Danuta Wilska
2003
2004
KS AZS AWFiS Gdańsk 25.06.2021, 18:13
28 Tymon Sochaj
Krzysztof Ołowiak
2007
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
YKP Gdynia
25.06.2021, 22:40
29 Lila Sochaj
Julka Żmudzińska
2007
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
MKŻ Żnin
25.06.2021, 22:50
470
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Paweł Kajeta
Karolina Żurek
2002
2001
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
YKP Gdynia
08.06.2021, 16:31
2 Paweł Florek
Marcin Żurowski
1970
1972
UKS Żeglarz Wrocław 09.06.2021, 17:39
3 Zofia Korsak
Julian Gloeh
2002
2002
MKS "Dwójka" Warszawa 10.06.2021, 21:00
4 Weronika Jaroszek
Filip Zalewski
2002
2000
KSW BALTIC
MKS "Dwójka" Warszawa
11.06.2021, 19:11
5 Agnieszka Łapińska
Bartłomiej Szlija
1998
2001
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
11.06.2021, 21:14
6 Kacper Paszek
Oliwia Laskowska
2001
2001
KS AZS AWFiS Gdańsk
CHKŻ Chojnice
11.06.2021, 21:25
7 Seweryn Wysokiński
Julia Oleksiuk
1999
1999
CSW "Opty" Ustka
AZS UW
11.06.2021, 22:27
8 Jakub Gołębiowski
Hanna Dzik
2002
2000
MOS SSW Iława
YKP Gdynia
19.06.2021, 11:16
9 Jordan Bartek Reiter
Anna Trędowska
2000
2002
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
25.06.2021, 18:39
505
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Mariusz Michalski
Piotr Duma
1978
1978
YK STAL GDYNIA
Polskie Stowarzyszenie Klasy 505
18.05.2021, 11:31
2 Anna Jabłońska
Andrzej Zdrojek
1975
1973
UnS 06.06.2021, 18:06
3 White Wood Sailing Team Przemek Zagórski
Michał Olko
1983
1977
YK STAL GDYNIA
YK STAL GDYNIA
08.06.2021, 11:52
4 Marcin Pietrzak
Marcin Pietrzak
1974
2004
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
MKS "Dwójka" Warszawa
09.06.2021, 12:10
5 Kuczyński Adam
Andrzej Borowiak
1976
1967
ZKŻ Zbąszyń
ŻMKS Poznań
10.06.2021, 12:32
6 Karol Milewski
Bartosz Milewski
1985
1987
YK STAL GDYNIA 10.06.2021, 18:22
7 Marcin Panek
Jakub Grabowski
1983
1990
Polskie Stowarzyszenie Klasy 505
JK KRYNICA MORSKA
11.06.2021, 08:46
8 Mateusz Jura
Bartek Chroł
1989
2021
PSK 505 11.06.2021, 17:57
9 - Tomek Brzozowski
Pawel Choroba
1983
1991
KŻ Horn Kraków 13.06.2021, 12:53
10 Dżdżownica Dariusz Konopczak
Pawel Henszke
1961
1980
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI 13.06.2021, 20:09
11 Opcja.pl Dominik Ostrowski
Stefan Romanik
1976
1988
SWOS Warszawa
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
24.06.2021, 19:15
12 Jacek Terpiłowski
Adam Szwajkajzer
1970
2004
Niezrzeszony 24.06.2021, 22:00
13 Szymon Szymik
Adam Kominek
1984
1978
SEJK Pogoń Szczecin
SEJK "Pogoń" Szczecin
24.06.2021, 22:45
14 Sławomir Plichta
Paweł Prus
1992
1983
YK STAL GDYNIA 24.06.2021, 23:55
15 Avalanche Mateusz Byrski
Aleksandra Gill
1992
1993
UKS NAVIGO Sopot 25.06.2021, 00:31
16 ITO Solutions Tomasz Polikowski
Adam Najmowicz
1980
1980
Yacht Klub Stal Gdynia 25.06.2021, 10:09
17 Jędrzej Charłampowicz
Bartosz Sadowski
1990
1998
Yacht Club Rewa 25.06.2021, 12:09
18 Zbislaw Lasek
Jakub Meduna
1987
1997
Niezrzeszony
Niezrzeszony
26.06.2021, 11:08
19 Mieczysław Szwed
Tomasz Idzikowski
1948
1986
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI 26.06.2021, 22:20
20 Szymon Kabała
Władysław Kondej
1985
1972
OŚ AZS POZNAŃ 06.07.2021, 13:05
21 blade runner Jacek ludwiczak
Grzegorz Szreder
1945
1956
YK STAL GDYNIA 08.07.2021, 11:31
22 Mariusz Świstelnicki
Lesław Świstelnicki
1960
1960
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI 08.07.2021, 12:09
23 Jakub Gąsiorowski
Karolina Gąsiorowska
1976
1975
Yacht Klub Stal Gdynia 09.07.2021, 11:48
D-One
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 D-one Tomasz Szwejkowski 1974 D-one Poland 12.05.2021, 08:42
2 Gerald Hurban 1966 UYCNs 12.05.2021, 10:50
3 GED Piotr Machel 1967 Jachtklub Stoczni Gdańskiej 31.05.2021, 16:15
4 MICHAŁ KUGACKI 1990 Niezrzeszony 10.07.2021, 15:24
Delphia 24 OD
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Cofactor krzysztofkluza.pl Krzysztof Kluza
Kacper Madoń
Michał Koczorowski
Robert Wojnowski
1987
1997
1988
1986
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ
ŻLKS Poznań
JKW Poznań
21.06.2021, 13:24
2 Auto Podlasie Marcin Pietrzak
JACEK GÓRECKI
MACIEJ WILANOWSKI
PAWEŁ TOKARCZYK
1977
1977
1975
1978
SRD24 25.06.2021, 21:01
3 Nauticus Olsztyn 2 Marcin Rostek
Aleksy Chabowski
Wojciech Krawczyk
Paweł Zabielski
1976
1996
1977
1983
Nauticus Yacht Club Olsztyn 05.07.2021, 22:44
4 Nauticus Yacht Club Olsztyn 1 Jacek Pszczółkowski
Robert Surus
Damian Deresiewicz
Konrad Pszczółkowski
1973
1973
1977
1999
Nauticus Yacht Club Olsztyn 07.07.2021, 21:24
5 KEST Jan Talaśka
Maciej Mordal
Mikołaj Mordal
Robert Łabedź
1988
1975
2002
1973
Słupsk
Warszawa
09.07.2021, 11:31
6 Star Telekom Waldemar Sałata
Krzysztof Mongird
Krzysztof Mongird
Piotr Przybyslki
Bolesław Płachecki
1967
1967
2020
2021
2019
KS Spójnia Warszawa
KS AZS AWFiS Gdańsk
Legia Warszawa
09.07.2021, 14:54
7 Piotr Kowalewski
Dominik Rosiński
Rafał Trzciński
Maciej Nowaczyk
1963
1990
1980
1970
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 10.07.2021, 08:14
Europa
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Szymon Ruban 1978 MKS "Dwójka" Warszawa 09.06.2021, 19:29
2 Borys Boratyński 1966 Jacht Klub Koszalin 09.06.2021, 21:08
3 Sylwester Bączek 1984 Jacht Klub Koszalin 09.06.2021, 22:19
4 Damian Sieczkowski 1974 ŻLKS Poznań 10.06.2021, 08:11
5 Jacek Baryła 1961 Jacht Klub Koszalin 10.06.2021, 21:38
6 Jan Pachla 2005 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 10.06.2021, 22:39
7 Bartosz Miziewicz 2002 ŻLKS Poznań 11.06.2021, 08:26
8 Agnieszka Kiełczewska 1970 JKW Poznań 11.06.2021, 08:55
9 Jacek Woźny 2001 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 11.06.2021, 09:06
10 Bartosz Leżała 2006 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 11.06.2021, 11:35
11 Jeremi Zimny 1994 WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 11.06.2021, 17:33
12 Aleksandra Sikorska 2005 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 11.06.2021, 17:33
13 Magda Winiarska 2006 YKP Kraków 11.06.2021, 19:26
14 ADAM LANGNER 2005 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 11.06.2021, 22:33
15 Leon Dura 2004 WKŻ Wolsztyn 12.06.2021, 11:49
16 Antoni Krzyżaniak 2003 ŻMKS Poznań 12.06.2021, 17:28
17 Europa Alicja Siputa 2005 WKŻ Wolsztyn 12.06.2021, 18:55
18 Filip Pańczyszyn 2007 WKZ Wolsztyn 12.06.2021, 18:56
19 JAKUB BENDOWSKI 2009 WKŻ Wolsztyn 12.06.2021, 20:49
20 Gabriela Zawal 2002 ŻMKS-Poznań 12.06.2021, 23:04
21 Teresa Zawal 2004 ŻMKS-Poznań 12.06.2021, 23:04
22 Zosia Jasniewicz 2007 WKŻ Wolsztyn 13.06.2021, 13:21
23 Wiktoria Bazyli 2007 WKŻ Wolsztyn 13.06.2021, 20:19
24 Joanna Kiełczewska 2003 JKW Poznań 25.06.2021, 13:02
Finn
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Bartosz Szydłowski 1985 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 17.05.2021, 20:45
2 Artur Siwik 1972 Yacht Club Rewa 06.06.2021, 22:53
3 Furaha Lukasz Lesinski 1984 YK STAL GDYNIA 09.06.2021, 20:29
4 Blazej Wyszkowski 1949 KŻ Gdańsk 10.06.2021, 10:49
5 Jakub Micewski 2005 ŻLKS Poznań 10.06.2021, 21:22
6 Maksymilian Markow 2003 YKP Kraków 11.06.2021, 18:42
7 Wojciech Nadolski 1951 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 12.06.2021, 22:43
8 Lucjan Bladowski 1978 YC Rewa 13.06.2021, 04:25
9 Wojtek Konstanty 2002 YKP Kraków 23.06.2021, 22:01
Flying Dutchman
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Jacek Tyszkiewicz
Damian Bernaciak
1964
1976
Towarzystwo Regatowe klasy FD Latający Holender TRkFDLH 07.06.2021, 09:33
2 Tomasz Kośmicki
Adrian Górka
1986
1988
WKŻ Wolsztyn 22.06.2021, 12:18
3 POL 49 Tomasz Jankowiak
Piotr Cieśla
1980
1979
WKŻ Wolsztyn 22.06.2021, 20:16
4 Mirosław Marcinkiewicz
Piotr Ukleja
1976
1962
WKŻ Wolsztyn 23.06.2021, 06:43
5 Paweł Świderski
Marcin Zawistowski
2001
2001
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 25.06.2021, 16:34
6 F.P.O.S. Filip Olszewski
Paweł Supiński
2002
2002
HSW Bryza 05.07.2021, 20:39
HC-14
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 catamaran 14 Paweł Janusz 1973 HC Szczecinek 08.06.2021, 20:51
2 Paweł Pestka 1998 HC Szczecinek 16.06.2021, 00:24
3 Wojciech Pestka 2003 HC Szczecinek 21.06.2021, 22:07
4 Michał Jankowski 2004 ProSport 25.06.2021, 17:36
5 Dominik Poulos 2007 ProSport 25.06.2021, 17:40
HC-16
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Hobie Cat Bartosz Sajdak
Martyna Michalik
1983
1995
PHCA 16.05.2021, 20:43
2 Jakub Wyroba
jakub kwiatkowski
1980
1984
KN Lider Kraków
PHCA
10.06.2021, 20:17
3 Krzysztof Korecki
Adam Kulpa
1984
1984
PHCA 11.06.2021, 09:49
4 Bartłomiej Janiszewski
Aleksander Janiszewski
1978
1980
Sail & Ski Klub Warszawa
PHCA
11.06.2021, 12:10
5 Tomasz Mostowski
Marta Mostowska
1981
1981
Sail & Ski Klub Warszawa
PHCA
11.06.2021, 12:57
6 - Franek Szczekocki
antek reszka
2009
2009
UKS NAVIGO Sopot 11.06.2021, 21:58
7 Mieszko Marszalec
Mateusz Marszalec
1981
1980
ProSport 11.06.2021, 22:21
8 Maria Retecka
Mateusz Gąsiorowski
2005
2005
UKS NAVIGO Sopot 14.06.2021, 19:44
9 Franciszek Wołyniec
Jarosław Stella
2006
2006
UKS NAVIGO Sopot 21.06.2021, 22:35
10 Zuzanna Tarnawska
Robert Berliński
2002
2004
MKŻ Arka Gdynia
Stowarzyszenie Port Mechelinki
23.06.2021, 10:20
11 Makary Gałka
Veronika Didenko
2007
2006
UKS NAVIGO Sopot 23.06.2021, 11:55
12 Jakub Bentkowski
Anna Zwara
2002
2004
PORT Mechelinki 23.06.2021, 15:03
13 Iga Saj
Maksymilian Nadolski
2005
2005
Stowarzyszenie Port Mechelinki 23.06.2021, 20:21
14 Konrad Kunc
Wiktor Pawelczyk
2006
2007
Stowarzyszenie Port Mechelinki 24.06.2021, 23:09
ILCA 6 (Laser Radial)
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Anna Brzozowska 1993 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 26.05.2021, 14:36
2 Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia-Warszawa 08.06.2021, 14:23
3 Nawojka Ślusarska 2003 KŻ "Mewa" Poznań 11.06.2021, 09:59
4 Anna Gierasimiuk 2005 UKŻ Michałowo 12.06.2021, 07:40
5 Bartosz Dworakowski 2007 UKŻ Michałowo 12.06.2021, 07:40
6 Aleksandra Ciwoniuk 2005 UKŻ Michałowo 12.06.2021, 07:40
7 Jakub Piesiewicz 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2021, 08:21
8 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS Poznań 12.06.2021, 22:36
9 Piotr Jóźwiak 2001 ŻMKS-Poznań 12.06.2021, 23:04
10 Rafał Szubert 2002 ŻMKS-Poznań 12.06.2021, 23:04
11 Teodor Kasprzyk 2005 ŻMKS-Poznań 12.06.2021, 23:04
12 Michał Grzesiek 2005 ŻMKS-Poznań 12.06.2021, 23:04
13 Maciej Reck 2004 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 13.06.2021, 18:36
14 Zofia Wójcik 2005 AZS UW Warszawa 13.06.2021, 23:13
15 Hubert Wójcik 1978 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 13.06.2021, 23:16
16 Sailovnia Krzysztof Olejnik 2005 SEJK Pogoń Szczecin 13.06.2021, 23:34
17 Bartosz Dąbrowski 2004 UKŻ 7 Białystok 14.06.2021, 11:10
18 Tymon Gajdziński 2005 MKŻ Arka Gdynia/WCSS 14.06.2021, 14:11
19 Julia Tomaszewska 2000 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 14.06.2021, 15:23
20 Szymon Janiak 2005 MKŻ Arka Gdynia 14.06.2021, 15:45
21 Hanna Dmochowska 2004 MKŻ Arka Gdynia 14.06.2021, 20:41
22 Antoni Nazimek 2005 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 14.06.2021, 21:31
23 piotr vogel 2005 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 14.06.2021, 22:42
24 Mikołaj Górecki 2002 Klub Żeglarski Horn Kraków 14.06.2021, 23:03
25 Andrzej Pochopień 2006 Klub Żeglarski Horn Kraków 14.06.2021, 23:03
26 Maciej Gomulski 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 14.06.2021, 23:15
27 Franciszek Kotlarek 2005 K.S Spójnia - Warszawa 15.06.2021, 09:53
28 Szymon Małachowski 2006 UKŻ 7 Białystok 15.06.2021, 14:20
29 Paweł Sikora 2004 PKM LOK Poznań 17.06.2021, 10:43
30 Zosia Derwich 2002 WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 17.06.2021, 18:19
31 Stefan Marciniak 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 18.06.2021, 18:47
32 Marcin Pietrzak 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 21.06.2021, 18:40
33 Marek Szczepankowski 2005 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 21.06.2021, 19:47
34 Wanda Szylińska 2005 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 21.06.2021, 21:52
35 Rafał Małota 2002 KN Lider Kraków 22.06.2021, 01:29
36 Laser Oskar Ponto 2004 YKP Gdynia 22.06.2021, 19:45
37 Laser Radial Jakub Kluk 2006 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 20:46
38 Jakub Rzeszotek 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 22.06.2021, 22:03
39 Amelia Dziąba 2003 Giżycka Grupa Regatowa 23.06.2021, 10:40
40 Hanna Słyk 2005 MKS "Dwójka" Warszawa 23.06.2021, 18:29
41 Mikołaj Kmin 2005 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 23.06.2021, 22:01
42 Alicja Spruch 2001 MKS "Dwójka" Warszawa 24.06.2021, 11:33
43 Kinga Brzóska 2002 MKŻ Arka Gdynia/WCSS 24.06.2021, 19:24
44 Laura Banach 2004 Giżycka Grupa Regatowa 25.06.2021, 10:36
45 Maria Majchrzycka 2004 ŻLKS Kiekrz Poznań 25.06.2021, 11:48
46 Aleksander Ponto 2004 YKP Gdynia 25.06.2021, 15:36
47 Kamil Stemplewski 2005 Giżycka Grupa Regatowa 25.06.2021, 21:44
48 Adam Słodownik 2004 KS Spójnia Warszawa 25.06.2021, 23:31
49 Franciszek Niesiobędzki 2005 Giżycka Grupa Regatowa 27.06.2021, 17:26
50 Magdalena Kwaśna 1998 CHKŻ Chojnice 27.06.2021, 23:01
51 Mariusz Kowalewski 1967 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 28.06.2021, 12:18
52 Laser Jakub Ławicki 2002 MKŻ Arka Gdynia/WCSS 28.06.2021, 12:40
53 Dominik Śliwiński 2003 MKŻ Arka Gdynia 28.06.2021, 12:43
54 Natalia Burczyńska 2005 UKŻ "Wiking" Toruń 29.06.2021, 10:41
55 Katarzyna Derwich 2002 WKŻ Wolsztyn 29.06.2021, 11:04
56 Michał Paciorek 2004 Spójnia Warszawa 29.06.2021, 18:12
Laser 4.7
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Bullet Nikodem Górski 2006 Giżycka Grupa Regatowa 24.05.2021, 12:41
2 Kajetan Linow 2007 KŻ "Mewa" Poznań 09.06.2021, 00:01
3 Jakub Rusiniak 2007 NAUTICUS Fundacja Promocji Sportów Wodnych 09.06.2021, 10:50
4 jeremy ślusarski 2006 KŻ "Mewa" Poznań 10.06.2021, 20:34
5 Lena Cituk 2007 Giżycka Grupa Regatowa 10.06.2021, 21:12
6 Aleksandra Borucka 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 11.06.2021, 18:14
7 Aleksandra Mac 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG 11.06.2021, 21:07
8 Bartłomiej Wrzosek 2007 Klub Żeglarski Horn Kraków 11.06.2021, 22:21
9 Jan Pacheco-Śledź 2006 Klub Żeglarski Horn Kraków 11.06.2021, 22:21
10 Kajetan Poziemski 2007 Klub Żeglarski Horn Kraków 11.06.2021, 22:21
11 Gita Van Der Voort 2007 Klub Żeglarski Horn Kraków 11.06.2021, 22:21
12 Alicja Maciąg 2007 Klub Żeglarski Horn Kraków 11.06.2021, 22:21
13 Ewa Trochimczyk 2007 UKŻ Michałowo 12.06.2021, 07:40
14 Jacek Kalinowski 2006 CHKŻ Chojnice 12.06.2021, 20:39
15 Rafał Balicki 2007 CHKŻ Chojnice 12.06.2021, 20:40
16 Jakub Gil 2006 CHKŻ Chojnice 12.06.2021, 20:57
17 Maksymilian Luto 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 12.06.2021, 21:57
18 Maciej Dudek 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 12.06.2021, 21:57
19 Agnieszka Jankowiak 2005 ŻMKS-Poznań 12.06.2021, 23:04
20 Adam Cwojdziński 2006 ŻMKS-Poznań 12.06.2021, 23:04
21 Szymon Rossa 2006 ŻMKS-Poznań 12.06.2021, 23:04
22 Natalia Malinowska 2006 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 13.06.2021, 23:36
23 Janina Dmochowska 2006 MKŻ Arka Gdynia/WCSS 14.06.2021, 13:57
24 Jan Suchocki 2007 MKŻ Arka Gdynia 14.06.2021, 21:20
25 laser Maria Suchocka 2006 MKŻ Arka Gdynia 14.06.2021, 21:26
26 Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ 7 Białystok 14.06.2021, 22:41
27 ILCA 4 Andrzej Nycz 2006 JKW Poznań 14.06.2021, 22:44
28 Michał Kornik Skawiński 2007 UKŻ "Wiking" Toruń 14.06.2021, 23:27
29 Marta Chomik 1995 UKŻ Wiking Toruń 14.06.2021, 23:34
30 Julia Wawrzyniak 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 15.06.2021, 15:40
31 Karolina Jałoszyńska 2006 KŻ NYSA 15.06.2021, 23:03
32 Maksymilian Kabat 2006 CHKŻ Chojnice 16.06.2021, 15:26
33 Amelia Kałużyńska 2007 PKM LOK Poznań 17.06.2021, 10:43
34 Daniel Śmiałowski 2007 PKM LOK Poznań 17.06.2021, 10:43
35 Piotr Jakubowski 2006 PKM LOK Poznań 17.06.2021, 10:43
36 Miłosz Królikowski 2006 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 17.06.2021, 20:45
37 Laser 4.7 Zuzanna Bukowska 2008 YKP Gdynia 21.06.2021, 09:03
38 Michał Kuczmarski 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 21.06.2021, 12:34
39 Antoni Kiliszek 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 21.06.2021, 21:05
40 Adelina Wietki 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 21.06.2021, 21:41
41 Jan Wiśniewski 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 21.06.2021, 22:14
42 Bartłomiej Heksel 2004 KN Lider Kraków 22.06.2021, 01:29
43 Maciej Lubiński 2004 KN Lider Kraków 22.06.2021, 01:29
44 Jakub Lipowski 2007 KN Lider Kraków 22.06.2021, 01:29
45 Gustaw Zalewski 2007 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 22.06.2021, 07:02
46 Alicja Akulicz 2006 ŻLKS Poznań 22.06.2021, 16:03
47 Konrad Wlazłowski 2005 YKP Gdynia 22.06.2021, 17:50
48 Maksymilian Kruczyński 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 22.06.2021, 18:56
49 LASER Bartosz Bilicki 2007 SSW MOS Iława 22.06.2021, 19:25
50 Julia Wróblewska 2006 YKP Gdynia 22.06.2021, 19:29
51 Antoni Lipiński 2006 CHKŻ Chojnice 23.06.2021, 10:35
52 Aleksandra Zastawna 2006 YKP Gdynia 23.06.2021, 12:54
53 laser Hanna Borkowska 2008 Giżycka Grupa Regatowa 23.06.2021, 21:42
54 Saule Pajarskaite 2005 LITHUANIA 24.06.2021, 08:49
55 Patryk Staluszka 2006 YKP Gdynia 24.06.2021, 09:23
56 Sokół Milenium Natalia Ziółkowska 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 24.06.2021, 09:51
57 Wojciech Stefaniak 2006 PKM LOK Poznań 24.06.2021, 10:38
58 Wiktor Łasak 2006 YKP Gdynia 24.06.2021, 11:13
59 Iwo Barański 2006 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 24.06.2021, 15:56
60 Marta Zwara 2007 MKŻ Arka Gdynia 24.06.2021, 17:12
61 Nikodem Machejko 2008 Giżycka Grupa Regatowa 24.06.2021, 17:28
62 Danuta Grudzień 2006 UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 24.06.2021, 18:00
63 Mikołaj Majchrzycki 2007 ŻLKS Poznań 24.06.2021, 18:43
64 Kacper Wojtyna 2006 Ks AZS AWFIS GDAŃSK 24.06.2021, 20:43
65 Jakub Gąsienica-Wawrytko 2007 Klub Sportowy Wiaterni 25.06.2021, 14:38
66 Zuzanna Rodzen 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 25.06.2021, 17:29
67 Mateusz Kundzier 2008 Ks AZS AWFIS GDAŃSK 25.06.2021, 18:14
68 Ryszard Grochowski 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 25.06.2021, 20:26
69 Max Steele 2005 Ks AZS AWFIS GDAŃSK 25.06.2021, 20:46
70 Stanisław Wojda 2006 JKW Poznań 25.06.2021, 21:40
71 Sopotak Iwo Renski 2005 YKP Gdynia 25.06.2021, 22:27
72 brak Jan Karnowski 2006 KS Spójnia Warszawa 25.06.2021, 23:03
73 Ślizgacz Maja Szwejk 2007 Giżycka Grupa Regatowa 25.06.2021, 23:46
74 Laser 4,7 Konstanty Skwarło 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 27.06.2021, 19:19
75 Wiktor Welenc 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 27.06.2021, 21:10
76 Jakub Rozwadowski 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 27.06.2021, 22:08
77 Laser 4.7 Wiktor Sebastiański 2007 Akademia Żeglarstwa Prestige 28.06.2021, 10:46
78 Zofia Michałeczko 2007 JK Kotwica Tarnobrzeg 28.06.2021, 12:07
79 Blanka Bobula 2007 JK Kotwica Tarnobrzeg 28.06.2021, 12:07
80 Maksym Kowalewski 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 28.06.2021, 13:07
Laser Standard
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Andrei Ihnatsenka 1984 UKS FIR Warszawa 18.05.2021, 22:29
2 Hubert Polaczyk 2001 KŻ "Mewa" Poznań 09.06.2021, 00:01
3 Vejas Strelciunas 2002 Bangputys 11.06.2021, 12:23
4 Rukas Strelciunas 2003 Bangputys 11.06.2021, 12:27
5 Energa SA Michał Krasodomski 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk 11.06.2021, 19:34
6 Piotr Malinowski 2001 MOS SSW IŁAWA 12.06.2021, 22:22
7 Dominik Konieczny 2005 ŻMKS-Poznań 12.06.2021, 23:04
8 Tomasz Misiak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 13.06.2021, 01:13
9 Mikołaj Warot 2005 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 13.06.2021, 19:19
10 Laser Dobromir Sokołowski 2004 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 13.06.2021, 23:28
11 Resurrection Jakub Halouzka 1997 Moravský Yacht Klub 14.06.2021, 09:22
12 Karol Eriksson 2004 MKŻ Arka Gdynia 14.06.2021, 14:03
13 David Goetz 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 14.06.2021, 22:47
14 AJGURRO Igor Kuczys 2003 MKŻ Arka Gdynia 16.06.2021, 15:30
15 JAKUB WIEDEHEFT 2003 MKŻ Arka Gdynia 16.06.2021, 23:37
16 Maksymilian Cymerman 2002 SEJK Pogoń Szczecin 21.06.2021, 11:42
17 Mikołaj Silny 2002 SEJK "Pogoń" Szczecin 21.06.2021, 18:12
18 Mateusz Siedlecki 2002 Giżycka Grupa Regatowa 23.06.2021, 19:18
19 214216 Hubert Maczyszyn 2003 Giżycka Grupa Regatowa 24.06.2021, 00:17
20 Stanisław Klimaszewski 1992 Giżycka Grupa Regatowa 24.06.2021, 13:19
21 Radvilas Janulionis 2000 Bangputys 25.06.2021, 09:15
22 Jan Melzer 2005 Giżycka Grupa Regatowa 25.06.2021, 11:06
23 Jakub Rodziewicz 1998 SEJK "POGOŃ" , RRS 25.06.2021, 22:45
24 Tak Wojciech Klimaszewski 2001 Giżycka Grupa Regatowa 25.06.2021, 23:22
25 Antoni Borkowski 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 26.06.2021, 14:10
26 Parys Tomasz Trajnowicz 2003 Giżycka Grupa Regatowa 27.06.2021, 23:03
27 Kostanty Sawicki 2002 Giżycka Grupa Regatowa 28.06.2021, 11:36
28 LBS Martis Pajarskas 1993 LBS 28.06.2021, 12:07
Nautica 450
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Sailing Machine Paweł Nawrocki
Piotr Dzierżewicz
1982
1975
Między Żaglami 04.05.2021, 14:02
2 KIDSFOREVER Sailing Team Piotr Śledziński
Joanna Śledzińska
1970
1971
Między Żaglami 11.05.2021, 22:42
3 Podfruwajka Łukasz Maksymowicz
Michał Wilanowski
1982
1988
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 13.05.2021, 10:01
4 ProData Witold Małecki
Maciej Odważny
1968
1970
ProData Sailing Team 13.05.2021, 14:16
5 INVESTA Tomasz Zambrzycki
Paweł Matusiak
1970
1985
Yacht Club Rewa 14.05.2021, 06:55
6 Adenozynotrifosforan Michał Kołodziej
Agnieszka Marach
1975
1988

20.06.2021, 19:46
7 Caffe Latte Bartosz Puchowski
Marta Puchowska
1981
1983
YK STAL GDYNIA
YK STAL GDYNIA
20.06.2021, 20:12
8 iZi Racing Daniel Podkanowicz
Artur Stachowski
1991
1977
PTŻ Nowy Targ
Niezrzeszony
22.06.2021, 20:13
9 Jarosław Wróblewski
Anna Scheibe
1983
1976
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
Niezrzeszony
23.06.2021, 17:01
10 SailWing Patryk Sójkowski
Barbara Sójkowska
1977
1978
Niezrzeszony
Niezrzeszony
24.06.2021, 18:17
11 Perla Mare Monika Kraszewska
Paweł Pik
1994
1976
Yacht Club Gdańsk 24.06.2021, 21:24
12 PI Team Krzysztof Siwiec
Marcin Końsko
1973
1976
ŻLKS Poznań 28.06.2021, 16:32
13 HRM Racing Kacper Olszewski
Krzysztof Małecki
1992
1993
Yacht Club Gdańsk 29.06.2021, 21:33
14 Artexshop.pl Artur Jarząbek
Robert Chaber
1972
1971
Niezrzeszony
Niezrzeszony
30.06.2021, 20:20
15 PEKABUD Paweł Gasek
Oskar Gasek
1967
1992
Między Żaglami 04.07.2021, 09:27
16 Turtle Ranger Paweł Kanafek
Marcin Kanafek
1986
1989
Niezrzeszony 04.07.2021, 09:30
OFR 7.0
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Maria Gushchina 2007 KŻ Gdańsk 22.06.2021, 18:34
2 Paweł Gusmann 2005 KŻ Gdańsk 22.06.2021, 18:50
3 Szymon Grudziński 2007 OKŻ Junga Olsztyn 22.06.2021, 20:41
4 Ryszard Zemfler 2007 KŻ Gdańsk 22.06.2021, 21:39
5 IQF junior Gustaw Trybek 2008 SKZ Ergo Hestia Sopot 23.06.2021, 12:31
6 IQ Foil Junior Jan Rodziewicz 2008 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 23.06.2021, 12:32
7 Zofia Zarzecka 2008 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 23.06.2021, 22:26
8 Foil Nika Jakobschy-Kalata 2008 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 23.06.2021, 22:46
9 Linda Falkiewicz 2006 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 24.06.2021, 11:43
10 Kajetan Wygnańczuk 2007 SKŻ Ergo Hestia Sopot. 24.06.2021, 15:41
11 Maja Kubaszewska 2009 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 24.06.2021, 21:33
12 Maja Cituk 2007 Klub Sportowy "BAZA Mrągowo" 25.06.2021, 08:57
13 Amelia Wydra 2006 OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 25.06.2021, 15:16
14 Konrad Pałucki 2008 SKZ Ergo Hestia Sopot 25.06.2021, 22:29
15 Foil Jan Ożóg 2010 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 25.06.2021, 23:13
16 Aleksandra Campistro 2008 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 25.06.2021, 23:24
17 Leonard Krzemień 2008 OŚ AZS POZNAŃ 27.06.2021, 10:52
18 Kacper Karbownik 2006 Giżycka Grupa Regatowa 27.06.2021, 17:46
19 Jakub Guźlecki 2007 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 27.06.2021, 22:11
20 Maja Pomierska 2007 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 28.06.2021, 11:13
21 Nemi Anusiewicz-Gosk 2008 SKZ Ergo Hestia Sopot 28.06.2021, 13:28
22 Maria Rudowicz 2008 UJKS "Szturwał" Kalisz 28.06.2021, 20:25
23 Szymon Cieslak 2007 UJKS "Szturwał" Kalisz 29.06.2021, 11:27
24 MACIEJ DĄBEK 2007 AZS Poznań 29.06.2021, 20:09
25 Filip Grabowski 2007 KŻ Gdańsk 30.06.2021, 09:10
26 Gabrysia Rudyk 2007 UJKS "Szturwał" Kalisz 01.07.2021, 09:09
27 Olaf Podbielski 2008 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 01.07.2021, 16:09
28 Foil Piotr Szkolnicki 2005 KŻ Gdańsk 01.07.2021, 19:00
29 Sonia Maliszewska 2007 SKZ Ergo Hestia Sopot 01.07.2021, 20:27
30 Foil Amadeusz Stobinski 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 01.07.2021, 21:49
31 zeglarskieklimaty.pl Igor Lewiński 2006 KŻ Gdańsk 01.07.2021, 22:16
32 Marta Miedzierska 2007 KŻ Gdańsk 02.07.2021, 10:06
33 Lidia Chyrek 2005 KŻ Gdańsk 02.07.2021, 10:10
OFR 8.0
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Adam Kowalski 2004 SKŻ Sopot 22.06.2021, 16:21
2 Nadia Kulik 2005 Klub Sportowy "BAZA Mrągowo" 22.06.2021, 21:29
3 Marlena Szlaska 2003 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 22.06.2021, 22:41
4 Iga Stępczyńska 2004 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 22.06.2021, 22:56
5 Aleksander Marek Żyłka 2003 Klub Sportowy "BAZA Mrągowo" 23.06.2021, 18:43
6 Maksymilian Szweda 2006 KŻ Gdańsk 25.06.2021, 09:36
7 IQF Wiktoria Giec 2006 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 25.06.2021, 09:59
8 Igor Wójcik 2006 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 25.06.2021, 15:03
9 Paweł Woszczyna 2006 KŻ Gdańsk 25.06.2021, 17:13
10 Bartosz Ruszczyk 2003 Klub Sportowy "BAZA Mrągowo" 25.06.2021, 21:30
11 Hugo Campistro 2006 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 25.06.2021, 23:29
12 Zofia Kapuśniak 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 27.06.2021, 13:09
13 Jan Siepracki 2007 UJKS "Szturwał" Kalisz 28.06.2021, 22:44
14 Daniel Ugniewski 2003 KŻ Gdańsk 29.06.2021, 16:02
15 Franek Franek Siwek 2007 SKZ Ergo Hestia Sopot 29.06.2021, 18:54
16 Staś Trepcynski 2005 SKZ Ergo Hestia Sopot 29.06.2021, 21:01
17 Tymon Cajdler 2006 UJKS "Szturwał" Kalisz 30.06.2021, 10:24
18 Gasstra Szymon Charytanowicz 2005 SKZ Ergo Hestia Sopot 30.06.2021, 23:09
19 Antoni Antoniewski 2003 KŻ Gdańsk 01.07.2021, 10:16
20 Starboard Oksana Skoczypiec 2005 KŻ Gdańsk 01.07.2021, 12:59
21 Wiktoria Wojciechowska 2005 UJKS "Szturwał" Kalisz 01.07.2021, 14:11
22 Michał Maziarka 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 01.07.2021, 14:18
23 Zuzanna Żmuda 2004 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 01.07.2021, 19:29
24 Leonard Domachowski 2006 SKZ Ergo Hestia Sopot 01.07.2021, 20:27
25 antoni siwek 2021 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 02.07.2021, 09:02
26 michal lis 2004 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 02.07.2021, 09:11
27 Konrad Machura 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 02.07.2021, 09:17
28 Maciej Pietrzak 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 02.07.2021, 09:20
29 ROBERT KUBIN 2003 ATU KOŠICE 02.07.2021, 09:24
30 ALEKSANDRA WASIEWICZ 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 02.07.2021, 09:28
31 KRYSTIAN JESION 2006 UJKS "Szturwał" Kalisz 02.07.2021, 09:34
OFR OPEN
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Michał Polak 2002 KŻ Gdańsk 25.06.2021, 09:41
2 Jacek Wróż 1970 JKW Poznań 28.06.2021, 17:23
3 Jan Her 2004 KŻ Gdańsk 29.06.2021, 14:21
4 Mysza Piotr Myszkowski 1990 OŚ AZS POZNAŃ 29.06.2021, 19:25
5 Jakub Janik 1949 AZS Poznań 29.06.2021, 19:27
6 Balbina Paweł Dittrich 1970 wsv werder 29.06.2021, 19:29
7 Tomasz Romanowski 1999 OŚ AZS POZNAŃ 30.06.2021, 22:57
8 Sławomir Buchholz 1973 PSW 01.07.2021, 11:40
9 Karol Chudyba 2003 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 01.07.2021, 19:22
10 KASA STEFCZYKA Paweł Tarnowski 1994 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 01.07.2021, 23:20
11 Dawid Sykuła 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 02.07.2021, 09:39
12 kamil Kamil Manowiecki 2002 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 02.07.2021, 09:54
OK-Dinghy
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Jarosław Radzki 1969 KKS "Warmia" Olsztyn 09.06.2021, 07:47
2 Tomasz Gaj 1967 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY OK DINGH 12.06.2021, 11:36
3 Przemysław Droździk 1974 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY OK DINGH 12.06.2021, 13:40
4 Robert Święcki 1959 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY OK DINGH 14.06.2021, 22:07
5 Robert Głowacki 1968 MKS "Dwójka" Warszawa 23.06.2021, 15:59
6 Grzegorz Salamon 1971 KŻ "Horn" Kraków 25.06.2021, 18:17
OPP A
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 August Sobczak 2008 Sailing Legia Warszawa 23.06.2021, 00:00
2 Aleksandra Bobrowska 2007 KSW Baltic Dziwnów 23.06.2021, 00:00
3 Andrzej Grochal 2007 KSW Baltic Dziwnów 23.06.2021, 00:00
4 Ignacy Rzeźnik 2008 KŻ Gdańsk 23.06.2021, 00:00
5 Franciszek Zając 2008 KŻ Gdańsk 23.06.2021, 00:00
6 Aleksander Zajączkowski 2009 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 00:00
7 Michał Ciechanowicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 00:00
8 Weronika Grala 2010 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 00:00
9 Karol Kostrzewa 2008 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 00:00
10 Piotr Kostrzewa 2008 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 00:00
11 Adam Szalewicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 00:00
12 Maja Horoszkiewicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 00:00
13 Aleksander łukanowski 2007 TS "Kuźnia" Rybnik 22.06.2021, 00:00
14 Piotr Grendziak 2008 TS "Kuźnia" Rybnik 22.06.2021, 00:00
15 Jan Psiuk 2008 TS "Kuźnia" Rybnik 22.06.2021, 00:00
16 Piotr Harnasz 2009 TS "Kuźnia" Rybnik 22.06.2021, 00:00
17 Karol Gaj 2007 TS "Kuźnia" Rybnik 22.06.2021, 00:00
18 Wojtek Wójcik 2008 TS "Kuźnia" Rybnik 22.06.2021, 00:00
19 Marcin Małota 2009 KN Lider Kraków 22.06.2021, 00:00
20 Krzysztof Rysz 2008 KN Lider Kraków 22.06.2021, 00:00
21 Jan Pawłowicz 2009 KN Lider Kraków 22.06.2021, 00:00
22 Kinga Furmanek 2007 SSW MOS Iława 21.06.2021, 00:00
23 Oskar Wielczyk 2007 SSW MOS Iława 21.06.2021, 00:00
24 Adrianna Komosińska 2009 SSW MOS Iława 21.06.2021, 00:00
25 Jan Rohde 2008 SSW MOS Iława 21.06.2021, 00:00
26 Wit Dmuchowski 2009 SSW MOS Iława 21.06.2021, 00:00
27 Stanisław Nadolski 2009 SSW MOS Iława 21.06.2021, 00:00
28 Konrad Nawrot 2008 SSW MOS Iława 21.06.2021, 00:00
29 Maciej Kasprzak 2008 SSW MOS Iława 21.06.2021, 00:00
30 Hubert Szulczewski 2008 SSW MOS Iława 21.06.2021, 00:00
31 Ada Wilińska 2008 AZS Poznań 21.06.2021, 00:00
32 Emilia Siekierczak 2008 AZS Poznań 21.06.2021, 00:00
33 Saturnin Smółka 2007 AZS UW Warszawa 17.06.2021, 00:00
34 Zofia Szotyńska 2008 AZS UW Warszawa 17.06.2021, 00:00
35 Maja Szotyńska 2008 AZS UW Warszawa 17.06.2021, 00:00
36 Iga Dębecka-strzyżewska 2008 AZS UW Warszawa 17.06.2021, 00:00
37 Nina Mirowska 2008 AZS UW Warszawa 17.06.2021, 00:00
38 Alicja Kurpiewska 2007 MKS Dwójka Warszawa 17.06.2021, 00:00
39 Hanna Gębicka 2008 MKS Dwójka Warszawa 17.06.2021, 00:00
40 Małgorzata Wyrębska 2009 YK STAL GDYNIA 14.06.2021, 00:00
41 Filip Rostek 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn 11.06.2021, 00:00
42 Mateusz Kozłowski 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 11.06.2021, 00:00
43 Aleksandra Zybert 2007 Nauticus Yacht Club Olsztyn 11.06.2021, 00:00
44 Tomasz Pakulski 2018 Nauticus Yacht Club Olsztyn 11.06.2021, 00:00
45 Marcin Krawczyk 2007 Nauticus Yacht Club Olsztyn 11.06.2021, 00:00
46 Alicja żuber 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn 11.06.2021, 00:00
47 Mikołaj Bujalski 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn 11.06.2021, 00:00
48 Mikołaj Czałbowski 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 11.06.2021, 00:00
49 Mikołaj Głąb 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 11.06.2021, 00:00
50 Szymon Kroczek 2007 Nauticus Yacht Club Olsztyn 11.06.2021, 00:00
51 Mikołaj Waszkiewicz 2009 Jacht Klub Nisko 01.07.2021, 00:00
52 Martyna Grzegorczyk 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 30.06.2021, 00:00
53 Emilia Paszek 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 30.06.2021, 00:00
54 Michał Banasiewicz 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 30.06.2021, 00:00
55 Hubert Nowicki 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 30.06.2021, 00:00
56 Lila Sochaj 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 30.06.2021, 00:00
57 Tymon Sochaj 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 30.06.2021, 00:00
58 Wiktor Weselak 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 30.06.2021, 00:00
59 Karol Stachowski 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 30.06.2021, 00:00
60 Jan żyła 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 30.06.2021, 00:00
61 Michał Trzpis 2008 KW LOK GARLAND GLIWICE 28.06.2021, 00:00
62 Igor Mazurkiewicz 2008 uks leszcz 05.07.2021, 19:11
63 ADAM FENGLER 2008 uks leszcz 06.07.2021, 08:43
OPP B
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Maksymilian Flaczyński 2010 ŻMKS Poznań 24.06.2021, 00:00
2 Anna Niklaus 2011 ŻMKS Poznań 24.06.2021, 00:00
3 Mia Wuster 2010 ŻMKS Poznań 24.06.2021, 00:00
4 Adam Szymankiewicz 2011 ŻMKS Poznań 24.06.2021, 00:00
5 Maksymilian Pluciński 2010 ŻMKS Poznań 24.06.2021, 00:00
6 Szymon Rowecki 2011 ŻMKS Poznań 24.06.2021, 00:00
7 Aleksandra Pupek 2010 KŻ Gdańsk 23.06.2021, 00:00
8 Kamil Roman 2011 KŻ Gdańsk 23.06.2021, 00:00
9 Michał Roman 2009 KŻ Gdańsk 23.06.2021, 00:00
10 Maciej Kundzier 2012 KŻ Gdańsk 23.06.2021, 00:00
11 Antoni Zając 2012 KŻ Gdańsk 23.06.2021, 00:00
12 Ilia Gushchin 2012 KŻ Gdańsk 23.06.2021, 00:00
13 Franciszek Kowal 2009 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 00:00
14 Filip Leśniewski 2012 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 00:00
15 Maja Leśniewska 2011 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 00:00
16 Franciszek Fuk 2011 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 00:00
17 Miłosz Ciechanowicz 2010 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 00:00
18 Helena Fursewicz 2012 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 00:00
19 Krzysztof Szkudlarek 2010 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 00:00
20 Zofia Kuszewska 2010 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 00:00
21 Antonina Dziekańska 2011 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 00:00
22 Radosław Dudkiewicz 2009 LKS Charzykowy 22.06.2021, 00:00
23 Amelia Bac Cardenas 2009 TS "Kuźnia" Rybnik 22.06.2021, 00:00
24 Marta Wójciak 2009 TS "Kuźnia" Rybnik 22.06.2021, 00:00
25 Grzegorz Górecki 2010 TS "Kuźnia" Rybnik 22.06.2021, 00:00
26 Elżbieta Psiuk 2011 TS "Kuźnia" Rybnik 22.06.2021, 00:00
27 Magdalena Psiuk 2010 TS "Kuźnia" Rybnik 22.06.2021, 00:00
28 Gustaw Kowalski 2009 TS "Kuźnia" Rybnik 22.06.2021, 00:00
29 Piotr Słomka 2009 TS "Kuźnia" Rybnik 22.06.2021, 00:00
30 Leon Jankowski 2009 TKŻ Toruń 22.06.2021, 00:00
31 Jakub Pawlikowski 2010 TKŻ Toruń 22.06.2021, 00:00
32 Marcel Frydrychowicz 2012 TKŻ Toruń 22.06.2021, 00:00
33 Maciej Paderewski 2010 TKŻ Toruń 22.06.2021, 00:00
34 Jolanta Siwek 2010 KN Lider Kraków 22.06.2021, 00:00
35 Jerzy Toliński 2009 KN Lider Kraków 22.06.2021, 00:00
36 Jan Zahuta 2013 KN Lider Kraków 22.06.2021, 00:00
37 Dawid Pachuta 2009 KN Lider Kraków 22.06.2021, 00:00
38 Maja Ferenc 2013 KSW Baltic Dziwnów 21.06.2021, 00:00
39 Maja Harasimowicz-Krysztofiak 2009 KSW Baltic Dziwnów 21.06.2021, 00:00
40 Aleksander Lenart 2009 KSW Baltic Dziwnów 21.06.2021, 00:00
41 Antonina Chomont 2011 KSW Baltic Dziwnów 21.06.2021, 00:00
42 Amelia Ferenc 2010 KSW Baltic Dziwnów 21.06.2021, 00:00
43 Marianna Dryja 2010 KS Spójnia Warszawa 21.06.2021, 00:00
44 Aleksander Franczyk 2010 KS Spójnia Warszawa 21.06.2021, 00:00
45 Tomasz Rysz 2010 KS Spójnia Warszawa 21.06.2021, 00:00
46 Bartosz Nurowski 2009 KS Spójnia Warszawa 21.06.2021, 00:00
47 Leon Mostowski 2012 KS Spójnia Warszawa 21.06.2021, 00:00
48 Aleksandra Matz 2010 KS Spójnia Warszawa 21.06.2021, 00:00
49 Michał Małagocki 2011 KS Spójnia Warszawa 21.06.2021, 00:00
50 Eryk Kąkolewski 2009 KS Spójnia Warszawa 21.06.2021, 00:00
51 Tomasz Ignaczewski 2012 KS Spójnia Warszawa 21.06.2021, 00:00
52 Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa 21.06.2021, 00:00
53 Kamil Czajkowski 2010 Sailing Legia Warszawa 21.06.2021, 00:00
54 Piotr Kowalewski 2010 Sailing Legia Warszawa 21.06.2021, 00:00
55 Maksymilian Ambroziak 2012 Sailing Legia Warszawa 21.06.2021, 00:00
56 Lena Roszak 2009 AZS Poznań 21.06.2021, 00:00
57 łucja Borkowska 2010 AZS Poznań 21.06.2021, 00:00
58 Filip Modzelewski 2009 AZS Poznań 21.06.2021, 00:00
59 Marta Gajdzińska 2010 AZS Poznań 21.06.2021, 00:00
60 Wojciech Sygnet 2010 AZS Poznań 21.06.2021, 00:00
61 Gustaw Wojcieszak 2011 AZS Poznań 21.06.2021, 00:00
62 Paweł Wiliński 2010 AZS Poznań 21.06.2021, 00:00
63 Stanisław Olszanowski 2012 AZS Poznań 21.06.2021, 00:00
64 Maksymilian Czarnecki 2009 AZS Poznań 21.06.2021, 00:00
65 Adam Wycinka 2012 AZS Poznań 21.06.2021, 00:00
66 Iwo Kabała 2012 AZS Poznań 21.06.2021, 00:00
67 Ignacy Pospieszny 2009 AZS Poznań 21.06.2021, 00:00
68 Igor Saj 2009 PORT Mechelinki 21.06.2021, 00:00
69 Olaf Krupa 2009 PORT Mechelinki 21.06.2021, 00:00
70 Hubert Kunc 2010 PORT Mechelinki 21.06.2021, 00:00
71 Mateusz Bogdziewicz 2009 PORT Mechelinki 21.06.2021, 00:00
72 Maksymilian Stańko 2009 PORT Mechelinki 21.06.2021, 00:00
73 Sebastian Wawrzyniak 2010 PORT Mechelinki 21.06.2021, 00:00
74 Zofia Brzozowicz 2010 PORT Mechelinki 21.06.2021, 00:00
75 Michalina Klimczak 2010 PORT Mechelinki 21.06.2021, 00:00
76 Julia Nagórska 2010 PORT Mechelinki 21.06.2021, 00:00
77 Tomasz Tracz 2011 PORT Mechelinki 21.06.2021, 00:00
78 Alicja Tychmanowicz 2012 AZS Poznań 20.06.2021, 00:00
79 Matylda Szafranek 2012 AZS Poznań 20.06.2021, 00:00
80 Witold Prus-głowacki 2011 AZS Poznań 20.06.2021, 00:00
81 Adam Wojcieszak 2013 AZS Poznań 20.06.2021, 00:00
82 Lila Klewenhagen 2012 AZS Poznań 20.06.2021, 00:00
83 Igor Tarajkowicz 2011 AZS Poznań 20.06.2021, 00:00
84 Ida Siekierczak 2013 AZS Poznań 20.06.2021, 00:00
85 Patrick štafa 2010 MYK 20.06.2021, 00:00
86 Maria Olejniczak 2009 JKW Poznań 17.06.2021, 00:00
87 Laura Urbańska 2009 JKW Poznań 17.06.2021, 00:00
88 Maksymilian Malinowski 2009 JKW Poznań 17.06.2021, 00:00
89 Wiktor Kalinowski 2011 JKW Poznań 17.06.2021, 00:00
90 Ignacy Kalinowski 2009 JKW Poznań 17.06.2021, 00:00
91 Klaudia Lipińska 2010 JKW Poznań 17.06.2021, 00:00
92 Jan Nycz 2011 JKW Poznań 17.06.2021, 00:00
93 Maria Nycz 2009 JKW Poznań 17.06.2021, 00:00
94 Maciej Urbaniak 2009 JKW Poznań 17.06.2021, 00:00
95 Anna Wasielewska 2009 SSW MOS Iława 16.06.2021, 00:00
96 Franciszek Klusek 2010 SSW MOS Iława 16.06.2021, 00:00
97 Aleksander Nadolski 2011 SSW MOS Iława 16.06.2021, 00:00
98 Agata Kowalska 2010 SSW MOS Iława 16.06.2021, 00:00
99 Julia Agnieszczak 2010 SSW MOS Iława 16.06.2021, 00:00
100 Jan Wilk 2010 SSW MOS Iława 16.06.2021, 00:00
101 Natan Dziedziak 2010 SSW MOS Iława 16.06.2021, 00:00
102 Pascal Kuźmicki 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2021, 00:00
103 Gabriela Kiewisz 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2021, 00:00
104 Michał Jerzy Szlaga 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2021, 00:00
105 Michał Musielak 2009 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2021, 00:00
106 Adam Pakulski 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2021, 00:00
107 Mateusz Walczak 2009 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2021, 00:00
108 Julia Stawicka 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2021, 00:00
109 Jakub Dębiński 2009 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15.06.2021, 00:00
110 Alicja Saj 2010 YK STAL GDYNIA 14.06.2021, 00:00
111 Marek Filipski 2012 YK STAL GDYNIA 14.06.2021, 00:00
112 Maja Filipska 2009 YK STAL GDYNIA 14.06.2021, 00:00
113 Piotr Tutkowski 2011 YK STAL GDYNIA 14.06.2021, 00:00
114 Szymon Mocarski 2010 YK STAL GDYNIA 14.06.2021, 00:00
115 Maria Januszewska 2012 YK STAL GDYNIA 14.06.2021, 00:00
116 Lena Bukowska 2010 YK STAL GDYNIA 14.06.2021, 00:00
117 Lena Herba 2013 YK STAL GDYNIA 14.06.2021, 00:00
118 Norbert Herba 2010 YK STAL GDYNIA 14.06.2021, 00:00
119 Wiktor Kruszyński 2012 YK STAL GDYNIA 14.06.2021, 00:00
120 Maksymilian Kuchar 2011 YK STAL GDYNIA 14.06.2021, 00:00
121 Maria Stajewska 2011 YK STAL GDYNIA 14.06.2021, 00:00
122 Matylda Jankowska 2010 YK STAL GDYNIA 14.06.2021, 00:00
123 Marcel Waszkiewicz 2011 Jacht Klub Nisko 01.07.2021, 00:00
124 Tomasz Tęcza 2009 Jacht Klub Nisko 01.07.2021, 00:00
125 Stanisław Wróblewski 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 30.06.2021, 00:00
126 Franciszek Kamola 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 30.06.2021, 00:00
127 Jędrzej Głuszyk 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 30.06.2021, 00:00
128 Olaf Nestorowicz 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 30.06.2021, 00:00
129 Marian Kozdryk 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 30.06.2021, 00:00
130 Franciszek Marszałek 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 30.06.2021, 00:00
131 Kalina Sójkowska 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 30.06.2021, 00:00
132 Jan Narębski 2010 TKŻ Toruń 29.06.2021, 00:00
133 Antoni Kugacz 2010 AZS UW Warszawa 28.06.2021, 00:00
134 Pola Wójcik 2012 AZS UW Warszawa 28.06.2021, 00:00
135 Antoni Malicki 2009 AZS UW Warszawa 28.06.2021, 00:00
136 Piotr Szklarski 2009 AZS UW Warszawa 28.06.2021, 00:00
137 Marcelina Drescher 2009 AZS UW Warszawa 28.06.2021, 00:00
138 Klara Krzywicka 2011 AZS UW Warszawa 28.06.2021, 00:00
139 Anna Olchowik 2012 AZS UW Warszawa 28.06.2021, 00:00
140 Michał Trawicki 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 28.06.2021, 00:00
141 Krzysztof Możejko 2009 KLUB NARCIARSKI LIDER 05.07.2021, 12:59
142 Liliana Dymakova 2010 YC VYSOKE MYTO 05.07.2021, 15:04
143 Kamila Maziarz 2009 KW LOK "Garland" Gliwice 05.07.2021, 15:11
144 Maja Wiszniewska 2009 Nauticus Yacht Club Olsztyn 05.07.2021, 16:41
145 zofia szczypka 2012 uks leszcz 05.07.2021, 19:20
146 MARIANNA JASIŃSKA 2012 uks leszcz 05.07.2021, 19:24
147 ALEKSANDER SZCZEPARA 2009 uks leszcz 05.07.2021, 19:26
148 Alicja Tychmanowicz 2012 AZS Poznań 20.06.2021, 00:00
149 IGNACY SOBCZAK 2012 Sailing Legia Warszawa 06.07.2021, 10:25
Open Skiff
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Natasza Tarnawska 2008 MKŻ Arka Gdynia 07.05.2021, 18:59
2 Aniela Frąckowiak 2008 MKŻ Arka Gdynia 07.05.2021, 18:59
3 Julianna Ponto 2008 MKŻ Arka Gdynia 07.05.2021, 18:59
4 Laura Kwiatkowska 2009 MKŻ Arka Gdynia 07.05.2021, 18:59
5 Mikołaj Nędza 2010 MKŻ Arka Gdynia 07.05.2021, 18:59
6 Nikodem Gibała 2008 MKŻ Arka Gdynia 07.05.2021, 18:59
7 Tymoteusz Siutkowski 2009 OPTI CWM Gdynia 07.05.2021, 18:59
8 Aleksander Paczos 2008 MKŻ Arka Gdynia 07.05.2021, 18:59
9 Szymon Łysik 2008 MKŻ Arka Gdynia 07.05.2021, 18:59
10 Józef Krasowski 2009 Sail & Ski Klub Warszawa 03.06.2021, 08:20
11 Mila Faust 2011 MKŻ Arka Gdynia 09.06.2021, 08:14
12 Jacek Paczos 2010 MKŻ Arka Gdynia 09.06.2021, 08:14
13 Wojciech Wilczyński 2010 SKZ Ergo Hestia Sopot 17.06.2021, 22:10
14 Maciej Barć 2009 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 17.06.2021, 22:10
15 Ksawery Soćko 2009 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 17.06.2021, 22:10
16 Kornelia Soćko 2007 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 17.06.2021, 22:10
17 Nicol Lietzau 2007 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 17.06.2021, 22:10
18 Kacper Sprengler 2008 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 17.06.2021, 22:10
19 Franciszek Imielski 2008 SKZ Ergo Hestia Sopot 17.06.2021, 22:10
20 Mikołaj Ankiewicz 2009 Akademia Żeglarstwa Prestige 21.06.2021, 11:25
21 Franciszek Kamola 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 21.06.2021, 21:46
22 Karol Stachowski 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 21.06.2021, 21:46
23 Wiktor Weselak 2008 Ks AZS AWFIS GDAŃSK 21.06.2021, 21:46
24 Kacper Płoszaj 2007 Akademia Żeglarstwa Prestige 22.06.2021, 12:02
25 Open skiff Aleksander Siwiec 2008 Wałecka Akademia Żeglarska 22.06.2021, 12:42
26 Lena Adamska 2009 Akademia Żeglarstwa Prestige 22.06.2021, 13:17
27 Maryna Paszkiewicz 2008 Wałecka Akademia Żeglarska 22.06.2021, 19:01
28 Wojciech Henryk Komenda 2008 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 23.06.2021, 17:34
29 Antonina Liro 2008 Klub Żeglarski Horn Kraków 24.06.2021, 09:06
30 Teresa Milbałer 2007 Klub Żeglarski Horn Kraków 24.06.2021, 09:06
31 Hanna Kusztejko 2008 Klub Żeglarski Horn Kraków 24.06.2021, 09:06
32 Laura Kowalska 2009 Klub Żeglarski Horn Kraków 24.06.2021, 09:06
33 Piotr Kuźniarski 2007 KŻ Horn Kraków 24.06.2021, 09:06
34 Hubert Staroń 2008 Klub Żeglarski Horn Kraków 24.06.2021, 09:06
35 Fryderyk Julke 2007 Akademia Żeglarstwa Prestige 25.06.2021, 16:43
36 Aleks Kowalewski 2010 Akademia Żeglarstwa Prestige 25.06.2021, 16:44
37 open skiff emilka maksymowicz 2010 Wałecka Akademia Żeglarska 25.06.2021, 16:49
38 patryk glinka 2008 Akademia Żeglarstwa Prestige 25.06.2021, 17:05
39 magdalena łysik 2011 MKŻ Arka Gdynia 26.06.2021, 10:25
Orvaldi B8 Race (OPEN)
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 ScampOne Wojciech Miętka
Marcin Maciejewski
Krzysztof Bobrowicz
Maciej Gablankowsk
Tomasz Gierlach
Andrzej Rybak
Krzysztof Dziób
Jacek Kierpiec
Bartłomiej Bistroń
Piotr Kuczyński
1980
1990
1990
1990
1990
1990
1990
1990
1990
1990
Fundacja HALS 04.05.2021, 19:07
2 YENEFERR Paweł Akulicz
Adam Jarmółkowicz
Przemysław Skowroński
Przemysław Piątek
Marcin Korbik
1972
1978
1962
1977
1987
JACHT KLUB ORION OSTRZESZÓW
Brak
24.05.2021, 21:56
3 Oiler.pl Marek Wołoszyn 1968 Brak 07.06.2021, 10:56
4 Dancing Queen Jerzy Matuszak
Maria Kurant
Jolanta Gellen
Robert Wereda
Agnieszka Chimowska
Robert Szymański
Jakub Bańbura
Michał Krauze
Adam Jankowski
Sylwia Skowronska
Daniel Bembas
1951
1966
1966
1977
1970
1975
1977
1977
1978
1972
1977
Niezrzeszony
Niezrzeszony
YKP Gdynia
Niezrzeszony
09.06.2021, 21:42
5 I Love Poland Grzegorz Baranowski
Konrad Lipski
Jacek Piasecki
Jan Chudzik
Bartosz Nowicki
Patryk Richter
Igor Tarasiuk
Wiktor Kobryń
1971
1995
1993
1993
1992
1991
1997
1992
Polska Fundacja Narodowa
Polska Fundacja Narodowa
Polska Fundacja Narodowa
Polska Fundacja Narodowa
Polska Fundacja Narodowa
Polska Fundacja Narodowa
Polska Fundacja Narodowa
Polska Fundacja Narodowa
13.06.2021, 11:59
6 Go bananas Stéphane Rauber
Alex Le Mee
1972
1988
Yacht & Golf Club 13.06.2021, 15:23
7 ODYSSEI grzegorz kamrowski
PIOTR CEYNOWA
JAROSŁAW SZREDER
GRZEGORZ SZREDER
1967
1967
1999
1967
TKKF LOTOS 21.06.2021, 07:33
8 FUJIMO 4 Stanisław Lenkiewicz
Michał Lenkiewicz
Robert Rayski
Adrian Łaźniewski
Maciej Jagiełło
Michał Kuplowski
1960
1982
1980
1980
1980
1980
Brak
Fujimo Sailing Team
21.06.2021, 21:05
9 GLOBE ZBIGNIEW GUTKOWSKI 1973 Jachtklub Stoczni Gdańskiej 24.06.2021, 18:42
10 s/y Marco Polo Marek Limberger
Michał Szklarzewicz
Rafał JanKOWSKI
Anna Tygrys
URSZULA MILKIEWICZ
anna Sośnia
Maciej machnio
1972
1971
1980
1988
1982
1993
1991
J K Conrada
J K
25.06.2021, 10:29
Orvaldi B8 Race (ORC)
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Czarodziejka Tomasz Konnak
Andrzej Jankowski
Anna Kozłowska
1968
1992
1982
JKM Gryf 28.05.2021, 21:01
2 s/y IRS CHALLENGER ROBERT MAREK STUDZIŃSKI
PRZEMYSŁAW KNAP
MIROSŁAW RULEWSKI
KRZYSZTOF DZIEWIATOWSKI
MARIUSZ OLEMAŃCZUK
WALDEMAR SZARMACH
1971
1975
1965
1970
1978
1972
IRS Sailing Team 28.05.2021, 23:55
3 VATAHA 2 PAWEŁ WILKOWSKI
ROBERT KRESŁO
1966
1969
YKP Gdynia 07.06.2021, 18:08
4 SMOKE Jacek Roszyk
Szymon Roszyk
1975
2002
ŻLKS Poznań
C7 archisailing
09.06.2021, 23:25
5 OCEANNA Zenon Jankowski
Krzysztof Nowakowski
1960
1969
JKM Gryf
KKW Fala Kalisz
10.06.2021, 23:24
6 happy hour Robert Gwóźdź 1970 PRYWATNY 11.06.2021, 17:03
7 Double Scotch Robert Wilkowski
Tomasz Ankiewicz
1974
1984
PRYWATNY 11.06.2021, 22:14
8 Opole Andrzej Kopytko 1975 Opole Sailing Team 15.06.2021, 06:53
9 A'Polonia Artur Skrzyszowski
Ewa Fijołek
1989
1978
Selma Mixed Offshore 16.06.2021, 14:11
10 BLUE HORIZON JACEK CHABOWSKI
MACIEJ NOWAK
TOMASZ ŁEPKOWSKI
ANDRZEJ CIEŚLIK
DANIEL MACIEJEWSKI
TOMASZ MAJ
DARIUSZ MADLEWSKI
MARIA KRUSZYŃSKA
MICHAŁ SOŁTYSIAK
MARCIN PAWŁOWSKI
2016
2021
2021
2021
2021
2021
2021
2021
2021
2021
SAILING FACTORY 16.06.2021, 22:52
11 Quanta Andrzej Zieliński
Mirosław Zemke
Robert Madziński
Jarosław Wieciech
Wojciech Chudewniak
Piotr Szydłowski
Wojciech Baranowski
1958
1959
1966
1967
1967
1969
1969
Niezrzeszony
Niezrzeszony
17.06.2021, 11:06
12 Bigger Johnka Konrad Smoleń
Grzegorz Madej
Krzysztof Glebow
Mateusz Reński
2012
2021
2021
2021
YKP Gdynia 21.06.2021, 13:34
13 HEDAA Rafał Sosnowski
Małgorzata Sosnowska
Marek Sosnowski
Dawid Sosnowski
krzysztof duchnowski
1968
1968
1995
1994
1965
Yacht Club Sopot
Yacht Club Sopot
jacht klub sopot
21.06.2021, 21:07
14 Ocean Team Adam Dobroch 1992 Ocean TEAM 22.06.2021, 19:14
15 ZOLTAR Irek Siwek
Marcin Zastawny
Przemysław Sierota
Maciej Żuk
Paweł Nadolny
Jacek Perczyński
1975
1975
1974
1973
1975
1976
YKP Gdynia
Niezrzeszony
Niezrzeszony
YKP Gdynia
Niezrzeszony
22.06.2021, 22:12
16 SEA BEE JAN KOZARZEWSKI 1999 AZS GALION GDAŃSK 03.07.2021, 08:39
Pantaenius Nord Cup Classic (KWR)
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 PURGA Kajetan Kilanowski
Dariusz Kilanowski
ryszard włudzik
Wojciech Ogrodnik
1949
1976
1952
1972
Yacht Klub Stal Gdynia 20.05.2021, 16:13
2 Major Piotr Rocławski
Maciej Krupa
Łukasz Hajne
Dominik Werner
1980
1979
1981
1988
Jachtklub Stoczni Gdańskiej 26.06.2021, 17:13
3 APUS Sławomir Nojek
Piotr Bombol
1961
1983
Akademicki Klub Morski Gdańsk 29.06.2021, 11:52
Pantaenius Nord Cup Classic (OPEN)
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 FUJIMO 4 Stanisław Lenkiewicz
Michał Lenkiewicz
Adrian Łaźniewski
Robert Rayski
Adam Borek
1960
1982
1982
1982
1982
Fujimo Sailing Team 21.06.2021, 21:24
2 KLEIB Radosław Cierpiał
Bartosz Grześ
Maciej Michalak
1961
1976
1970
Anwil Włocławek 29.06.2021, 20:11
3 Preste18 Maciej Piasecki
Jakub Teuschner
1972
1985
RJKP Poznań 01.07.2021, 10:50
4 MORSKIE OKO Michał Skierka
Marek Gwardzik
Marek Zieniewicz
Władysław Kucharski
1972
1970
1999
1999
Niezrzeszony
Niezrzeszony
Niezrzeszony
01.07.2021, 13:42
5 Marek Limberger
Dominika Limberger
Przemysław Żółtowski
Jarosław Lizurej
Kamil Sak
Roch Lizurej
Tomasz Zambrzycki
Sławomir Sasin
1972
1999
1989
2000
2000
2000
2000
2000
JK CONRADA 02.07.2021, 15:05
Pantaenius Nord Cup Classic (ORC)
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 s/y IRS CHALLENGER ROBERT MAREK STUDZIŃSKI
KRZYSZTOF STUDZIŃSKI
MARIUSZ OLEMAŃCZUK
JAROSŁAW DOMARADZKI
MAREK CIESIELSKI
TADEUSZ FOBKE
PIOTR FOBKE
1971
2000
1975
1968
1972
1968
2000
IRS Sailing Team 29.05.2021, 00:06
2 ZOLTAR Irek Siwek
marcin zastawny
Jacek Perczyński
Przemysław Sierota
Paweł Nadolny
Dawid none
1975
1975
1976
1973
1975
1980
YKP Gdynia
Niezrzeszony
Niezrzeszony
17.06.2021, 09:22
3 Duzy Ptak Mariusz Sarnowski
Damian Malinowski
Miroslaw Mickiewicz
Wojtek Cieminski
Mikolaj Rysnik
Slawek Dabrowski
Celina Zakrzewska
1961
1998
1963
1991
1993
1972
1988
Akademicki Klub Morski Gdańsk 17.06.2021, 20:04
4 Czarodziejka Tomasz Konnak
Andrzej Jankowski
Joanna Jaszczołt
1968
1992
1982
JKM Gryf 17.06.2021, 22:59
5 Quanta Andrzej Zieliński
Mirosław Zemke
Robert Madziński
Katarzyna Wieciech
Jarosław Wieciech
Piotr Szydłowski
Wojciech Chudewniak
Mariusz Maćkowiak
1958
1959
1966
1963
1967
1969
1967
1965
Niezrzeszony 23.06.2021, 10:53
6 happy hour robert gwozdz
tbn tbn
tbn tbn
tbn tbn
tbn tbn
tbn tbn
tbn tbn
1970
2021
2021
2021
2021
2021
2021
YKP Gdynia 24.06.2021, 21:15
7 ZEFIREK Tomasz Sontowski
Barbara Sontowska
Witold Wawrzyniak
Stella Potoka
1953
1957
1955
1980
Jacht Klub Morski Gryf Gdynia
J.K.M. "Gryf"
25.06.2021, 23:19
8 SEA BEE Jan Kozarzewski
Piotr Staszewski
Kuba Drozdowski
Piotr Trzciński
Michał Stawski
Kamil Cisewski
2021
2021
2021
2021
2021
2021
AZS GALION GDAŃSK 26.06.2021, 00:10
9 Bigger Johnka Konrad Smoleń
Grzegorz Madej
Krzysztof Glebow
Mateusz Reński
Mirosław Szymczak
2021
2021
2021
2021
2021
YKP Gdynia 26.06.2021, 19:55
10 Hedaa Rafał Sosnowski
Małgorzata Sosnowska
Dawid Sosnowski
Marek Sosnowski
robert kresło
Piotr sutkowski
Krzysztof Duchnowski
1968
1968
1994
1995
1999
1998
1998
Yacht Club Sopot
Niezrzeszony
Niezrzeszony
27.06.2021, 10:45
11 Barakam michał śliwa
Marcin Kowalik
Bartek Włodarczyk
Maciej Lenk
1974
1972
1973
1973
Niezrzeszony
Niezrzeszony
28.06.2021, 10:59
12 ZORBA Mieczysław Trzpis
Bronisław Trzpis
Robert Trzpis
1958
1956
1983
Jacht Klub Stoczni Gdańskiej 29.06.2021, 12:44
13 Konsal Przemysław Tarnacki
Karol Jabłoński
Ryszard Drzymalski
Grzegorz Bigos
Jacek Przybylak
Olgierd Kobyliński
Bartosz Bartnicki
Tomasz Szuścik
Grzegorz Nowakowski
Max Pawłowski
1978
1962
1976
1972
1986
1970
1986
1974
1971
1994
Ocean Challenge Yacht Club 30.06.2021, 18:00
14 POLLED2 Jacek Chabowski
Anna Majewska
Dorota Szymanowska
Joanna Linkowska
Wojtek Trzcionkowski
Michał Kardynał
Jakub Niemirowicz-Szczytt
2021
2000
2021
2000
2021
2000
2021
SAILING FACTORY 30.06.2021, 23:08
RS 21
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POLSPORTY SAILING Paweł Górski
Kamil Cieśluk
Jacek Puchniarz
Przemek Chlebowski
1979
1981
1975
1982
Yacht Club Sopot 08.06.2021, 09:35
2 Nissan Bartłomiej Wójciak 1972 Sport Vita Ski&Sail 16.06.2021, 07:18
3 Garden Space Patryk Zbroja 2021 YKP Szczecin 16.06.2021, 07:29
4 Szczecin Maja Remizowicz 2021 Jachtklub Stoczni Gdańskiej 16.06.2021, 07:34
5 Sirocco Mobile Filip Florek 2021 UKS Żeglarz Wrocław 16.06.2021, 07:35
6 Niebieska Szkoła Wojciech Myśliwiec 2021 AZS WAT Warszawa 16.06.2021, 07:37
7 Euvic Rafał Sawicki 2021 Yacht Club Sopot 16.06.2021, 07:39
8 Efaflex Tomasz Micewicz 2021 Yacht Club Gdańsk 16.06.2021, 07:41
9 WNM Group Tadeusz Kubiak 2021 SEJK Pogoń Szczecin 16.06.2021, 08:29
10 SAP Paweł Czoczys 2021 KS Iskra AMW Gdynia 16.06.2021, 09:05
Snipe
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Tomasz Słodecki
Zbigniew Rakocy
1965
1958
PKM LOK Poznań 18.05.2021, 11:35
2 Karol Maciejewski
Tomasz Mirowski
1985
1986
ŻLKS Poznań 06.06.2021, 16:33
3 Szymon Polaczyk
Sylwia Polaczyk
1970
1973
K.Ż. Mewa Poznań 09.06.2021, 00:07
4 - Ewa Kulesza
Jakub Kulesza
1977
1977
ŻLKS Kiekrz Poznań 19.06.2021, 23:09
5 Krzysztof Sulejewski
Alicja Chmielewska
1958
1992
ŻLKS Kiekrz Poznań 20.06.2021, 21:41
6 Adam Madaliński
Zosia Urbaniak
1971
2000
ŻLKS Kiekrz Poznań 21.06.2021, 09:08
7 Jan Sibilski
Patrycja Nadłonek
1999
1998
ZLKS 21.06.2021, 14:25
8 Lukasz Sokolowski
Piotr sokolowski
1978
2013
ŻLKS Kiekrz Poznań 21.06.2021, 22:13
9 Dawid Marczak
BARTOSZ PĘDZIŃSKI
1978
1981
ZLKS
ŻLKS Kiekrz Poznań
25.06.2021, 21:58
10 Grzegorz Klimczyk
Marek Kowalski
1985
1970
C.S. Monterelais
PKM LOK Poznań
28.06.2021, 11:13
Star
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Gentleman Ireneusz Stawiany
Jakub Stawiany
1955
1978
Yacht Klub Stal Gdynia 26.05.2021, 14:31
2 NINA PG Racing Marcin Styborski
Jerzy Sukow
1981
1973
PG Racing Politechnika Gdańska
SFPDN
11.06.2021, 20:39
3 HYGE Mariusz Modrzyński
Bartosz Szydłowski
1953
1985
UKS Żeglarz Wrocław
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
12.06.2021, 21:09
T293 6.8
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Filip Budka 2007 Olsztyński Klub Żeglarski JUNGA 22.06.2021, 17:33
2 Marta Miedzierska 2007 Ks AZS AWFIS GDAŃSK 23.06.2021, 11:16
3 bic techno 293 6.8 Gustaw Trybek 2008 SKŻ Ergo Hestia Sopot. 23.06.2021, 12:04
4 bic techno 293 6.8 Jan Rodziewicz 2008 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 23.06.2021, 13:01
5 Aleksandra Wrońska 2007 OKŻ Junga Olsztyn 24.06.2021, 20:20
6 Jan Pieniążek 2007 Olsztyński Klub Żeglarski JUNGA 24.06.2021, 20:49
7 Jakub Guźlecki 2007 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 25.06.2021, 16:57
8 Leon Jankowski 2008 OŚ AZS POZNAŃ 25.06.2021, 21:26
9 BIC TECHNO 293 Konrad Pałucki 2008 SKZ Ergo Hestia Sopot 25.06.2021, 22:35
10 Jeremi Wojtas 2007 Giżycka Grupa Regatowa 27.06.2021, 08:40
11 Wiktor Borucki 2006 AZS Poznań 27.06.2021, 09:49
12 Tymon Żarkowski 2007 KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI 27.06.2021, 10:19
13 Dorota Janiszewska 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 27.06.2021, 13:50
14 Weronika Orzechowska 2007 KŻ Gdańsk 27.06.2021, 18:59
15 Hubert Głuchowski 2007 KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI 27.06.2021, 23:03
16 Olga Kanikowska 2007 OŚ AZS POZNAŃ 28.06.2021, 08:10
17 Maja Pomierska 2007 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 28.06.2021, 11:10