Lotos Nord Cup Gdańsk

24 cze - 12 lip 2020 Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Klasa
Nr
Załoga
Ur
Klub
Opłacono
1
OPP B
POL 3402
Hanna Rogowska
2008
TKŻ Toruń
Tak
2
OPP B
POL 1141
Tola Szukaj
2007
TKŻ Toruń
Tak
3
OPP B
POL 3403
Hieronim Hendler
2008
TKŻ Toruń
Tak
4
OPP B
POL 1225
Jan Lemański
2008
TKŻ Toruń
Tak
5
OPP B
POL 1969
Hubert Szulczewski
2008
SSW MOS Iława
Tak
6
OPP B
POL 2709
Wit Dmuchowski
2009
SSW MOS Iława
Tak
7
OPP B
POL 007
Jakub Darkowski
2008
SSW MOS Iława
Tak
8
OPP B
POL 1867
Zuzanna Liedtke
2008
SSW MOS Iława
Tak
9
OPP B
POL 2072
Stanisław Nadolski
2009
SSW MOS Iława
Tak
10
OPP B
POL 1878
Natan Dziedziak
2010
SSW MOS Iława
Tak
11
OPP B
POL 2155
Jan Wilk
2010
SSW MOS Iława
Tak
12
OPP B
POL 3524
Julia Agnieszczak
2010
SSW MOS Iława
Tak
13
OPP B
POL 23
Konrad Nawrot
2008
SSW MOS Iława
Tak
14
OPP B
POL 3442
Adrianna Komosińska
2009
SSW MOS Iława
Tak
15
OPP B
POL 1811
Franciszek Zając
2008
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Tak
16
OPP B
POL 2222
Karol Stachowski
2009
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Tak
17
OPP B
POL 1993
Michał Roman
2009
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Tak
18
OPP B
POL 2087
Kamil Roman
2011
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Tak
19
OPP B
POL 1767
Mateusz Kundzier
2008
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Tak
20
OPP B
POL 2032
Maciej Kundzier
2012
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Tak
21
OPP B
POL 4707
Antoni Zając
2012
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Tak
22
OPP B
POL 4708
Ilek Gushchin
2012
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Tak
23
OPP B
POL 133
Wojtek Wójcik
2008
Ts Kuźnia Rybnik
Tak
24
OPP B
POL 2090
Piotr Grendziak
2008
Ts Kuźnia Rybnik
Tak
25
OPP B
POL 1284
Jan Psiuk
2008
Ts Kuźnia Rybnik
Tak
26
OPP B
POL 4112
Aleksander łukanowski
2007
Ts Kuźnia Rybnik
Tak
27
OPP B
POL 2119
Karol Gaj
2007
TS Kuźnia Rybik
Tak
28
OPP B
POL 1852
Piotr Harnasz
2009
Ts 'Kuźnia" Rybnik
Tak
29
OPP B
POL 603
Amelia Ferenc
2010
Ts 'Kuźnia" Rybnik
Tak
30
OPP B
POL 1267
Magdalena Psiuk
2010
Ts 'Kuźnia" Rybnik
Nie
31
OPP B
POL 202
Gustaw Kowalski
2009
Ts 'Kuźnia" Rybnik
Tak
32
OPP B
POL 208
Grzegorz Górecki
2024
Ts 'Kuźnia" Rybnik
Tak
33
OPP B
POL 107
Elżbieta Psiuk
2011
Ts 'Kuźnia" Rybnik
Nie
34
OPP B
CZE 828
Patrick štafa
2010
Moravský Yacht Klub
Tak
35
OPP B
POL 12024
Jakub Szurko
2008
KSW Baltic Dziwnów
Nie
36
OPP B
POL 2036
Maja Wójcik
2008
KSW Baltic Dziwnów
Nie
37
OPP B
POL 1586
Andrzej Grochal
2019
KSW Baltic Dziwnów
Nie
38
OPP B
POL 1804
Jakub Chudyk
2009
KSW Baltic Dziwnów
Nie
39
OPP B
POL 2024
Filip Harasimowicz-krzysztofiak
2007
KSW Baltic Dziwnów
Nie
40
OPP B
POL 4
Maja Harasimowicz-krzysztofiak
2009
KSW Baltic Dziwnów
Nie
41
OPP B
POL 202
Maja Stormann
2007
KSW Baltic Dziwnów
Nie
42
OPP B
POL 1860
Aleksander Lenart
2009
KSW Baltic Dziwnów
Nie
43
OPP B
POL 11622
Laura Urbańska
2009
JKW Poznań
Nie
44
OPP B
POL 919
Klaudia Lipińska
2010
JKW Poznań
Tak
45
OPP B
POL 1548
Ignacy Kalinowski
2009
JKW Poznań
Tak
46
OPP B
POL 12101
Maria Nycz
2009
JKW Poznań
Tak
47
OPP B
POL 207
Wiktor Kalinowski
2011
JKW Poznań
Tak
48
OPP B
POL 978
Hanna Chojnicka
2010
JKW Poznań
Tak
49
OPP B
POL 149
Adam Chojnicki
2009
JKW Poznań
Tak
50
OPP B
POL 401
Jan Nycz
2011
JKW Poznań
Tak
51
OPP B
POL 11459
Maksymilian Malinowski
2009
JKW Poznań
Tak
52
OPP B
1806
Filip Szymonek
2006
KSW Baltic Dziwnów
Nie
53
OPP B
POL 1525
Józef Krasowski
2009
KS Spójnia Warszawa
Tak
54
OPP B
POL 1766
Jan Muszyński
2007
KS Spójnia Warszawa
Tak
55
OPP B
POL 951
Wojciech Henryk Komenda
2008
KS Spójnia Warszawa
Tak
56
OPP B
POL 1570
Antoni Brzozowski
2009
KS Spójnia Warszawa
Tak
57
OPP B
POL 1245
Aleksandra Matz
2010
KS Spójnia Warszawa
Tak
58
OPP B
POL 131
Piotrek Słomka
2009
Ts 'Kuźnia" Rybnik
Tak
59
OPP B
POL 2089
Norbert Herba
2010
YK STAL GDYNIA
Tak
60
OPP B
POL 2211
Antonina Puchowska
2008
YK STAL GDYNIA
Tak
61
OPP B
POL 2116
Alicja Saj
2010
YK STAL GDYNIA
Tak
62
OPP B
POL 3406
Małgorzata Wyrębska
2009
YK STAL GDYNIA
Tak
63
OPP B
POL 1403
Kacper Kibiersza
2008
YK STAL GDYNIA
Tak
64
OPP B
POL 1187
Marek Filipski
2012
YK STAL GDYNIA
Tak
65
OPP B
POL 2117
Piotr Tutkowski
2011
YK STAL GDYNIA
Tak
66
OPP B
POL 3444
Wiktor Kruszyński
2012
YK STAL GDYNIA
Tak
67
OPP B
POL 1802
Lena Bukowska
2010
YK STAL GDYNIA
Tak
68
OPP B
POL 1809
Matylda Jankowska
2010
YK STAL GDYNIA
Tak
69
OPP B
CZE 703
Liliana Dymakova
2010
YC VYSOKE MYTO
Tak
70
OPP B
POL 920
Nina Gaweł
2010
AZS OŚ Poznań
Tak
71
OPP B
POL 1428
Ignacy Pospieszny
2009
AZS OŚ Poznań
Tak
72
OPP B
POL 1959
Lena Gaweł
2008
AZS OŚ Poznań
Tak
73
OPP B
POL 1103
Emilia Siekierczak
2008
AZS OŚ Poznań
Tak
74
OPP B
POL 1229
Maksymilian Czarnecki
2009
AZS OŚ Poznań
Tak
75
OPP B
POL 991
Marta Gajdzińska
2010
AZS OŚ Poznań
Tak
76
OPP B
POL 1230
łucja Borkowska
2010
AZS OŚ Poznań
Tak
77
OPP B
POL 938
Filip Modzelewski
2009
AZS OŚ Poznań
Tak
78
OPP B
POL 99
Lena Roszak
2009
AZS OŚ Poznań
Tak
79
OPP B
POL 1151
Wojciech Sygnet
2010
AZS OŚ Poznań
Tak
80
OPP B
POL 941
Gustaw Wojcieszak
2011
AZS OŚ Poznań
Tak
81
OPP B
POL 1923
Wiktor Weselak
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
82
OPP B
POL 1817
Emilia Paszek
2010
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
83
OPP B
POL 1921
Jan Marjański
2009
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
84
OPP B
POL 2144
Wiktor Radziej
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
85
OPP B
POL 1829
Dominik Sienkiewicz
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
86
OPP B
POL 936
Maurycy Kosmowski
2009
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
87
OPP B
POL 162
Marcin Małota
2009
KN Lider Kraków
Tak
88
OPP B
POL 1662
Jan Pawłowicz
2009
KN Lider Kraków
Tak
89
OPP B
POL 1563
Krzysztof Rysz
2008
KN Lider Kraków
Tak
90
OPP B
POL 1533
Antoni Wyroba
2011
KN Lider Kraków
Tak
91
OPP B
POL 1193
Dawid Pachuta
2009
KN Lider Kraków
Tak
92
OPP B
POL 3443
Aleksander Kolman
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
93
OPP B
POL 2205
Marcin Krawczyk
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
94
OPP B
POL 2207
Szymon Kroczek
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
95
OPP B
POL 2103
Jakub Dębiński
2009
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
96
OPP B
POL 1924
Tomasz Pakulski
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
97
OPP B
POL 1674
Adam Pakulski
2010
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
98
OPP B
POL 2210
Mateusz Walczak
2009
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
99
OPP B
POL 2104
Wojciech Markwart
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
100
OPP B
POL 910
Michał Banasiewicz
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
101
OPP B
POL 2075
Ryszard Grochowski
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
102
OPP B
POL 1644
Martyna Grzegorczyk
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
103
OPP B
POL 1351
Franciszek Kamola
2009
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
104
OPP B
POL 1947
Franciszek Marszałek
2010
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
105
OPP B
POL 1818
Blanka Sójkowska
2009
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
106
OPP B
POL 1155
Jan żyła
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
107
OPP B
POL 1753
Michał Trawicki
2010
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
108
OPP B
POL 5
Maja Ferenc
2013
Ts 'Kuźnia" Rybnik
Tak
109
OPP B
POL 3624
Wiktoria Sajdak
2006
Stowarzyszenie Marina Poraj
Nie
110
OPP B
POL 2067
Piotr Kuźniarski
2007
KŻ Horn Kraków
Tak
111
OPP B
POL 2065
Aleksander Szczepara
2009
KŻ Horn Kraków
Tak
112
OPP B
POL 191
Hubert Staroń
2008
KŻ Horn Kraków
Tak
113
OPP B
POL 980
Igor Mazurkiewicz
2008
KŻ Horn Kraków
Tak
114
OPP B
POL 2069
Laura Kowalska
2009
KŻ Horn Kraków
Tak
115
OPP B
POL 1914
Antonina Liro
2008
KŻ Horn Kraków
Tak
116
OPP B
POL 1127
Mateusz Piskorz
2010
KŻ Horn Kraków
Tak
117
OPP B
POL 1125
Michał Piskorz
2008
KŻ Horn Kraków
Tak
118
OPP B
POL 2063
Paulina Szczepa
2010
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
119
OPP B
POL 1
Nina Zajdel
2010
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
120
OPP B
POL 1327
Zofia Szczypka
2012
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
121
OPP B
POL 1011
Ida Młynarczyk
2009
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
122
OPP B
POL 1005
Maja Filipska
2009
YK STAL GDYNIA
Tak
123
OPP B
POL 1240
Adam Jakubowski
2009
Poznański Klub Morski LOK
Nie
124
OPP B
POL 1870
Ignacy Kościelak
2008
Poznański Klub Morski LOK
Nie
125
OPP B
POL 1459
Mateusz Kuchowicz
2009
Poznański Klub Morski LOK
Nie
126
OPP B
POL 1676
Piotr Grzesiek
2009
Poznański Klub Morski LOK
Nie
127
OPP B
POL 1070
Stanisław Kasprzak
2009
Poznański Klub Morski LOK
Nie
128
OPP B
POL 1399
Mikołaj Kościelak
2008
Poznański Klub Morski LOK
Nie
129
OPP B
POL 139
Aleksandra Stefaniak
2010
Poznański Klub Morski LOK
Nie
130
OPP B
POL 1636
Aleksandra Zachciał
2009
Poznański Klub Morski LOK
Nie
131
OPP B
POL 2213
Mikołaj Waszkiewicz
2009
Jacht Klub Nisko
Tak
132
OPP B
POL 849
Tomasz Tęcza
2009
Jacht Klub Nisko
Tak
133
OPP B
POL 1929
Sonia Dobrzyńska
2007
KS Spójnia Warszawa
Tak
134
OPP B
POL 2157
Hubert Matz
2008
KS Spójnia Warszawa
Tak
135
OPP B
POL 2027
Wiktor Przeździecki
2008
KS Spójnia Warszawa
Tak
136
OPP B
POL 1791
Zofia Brdulak
2009
KS Spójnia Warszawa
Tak
137
OPP B
POL 1892
Eryk Kąkolewski
2009
KS Spójnia Warszawa
Tak
138
OPP B
POL 3999
Tomasz Ignaczewski
2012
KS Spójnia-Warszawa
Tak
139
OPP B
POL 11244
Emilia Brdulak
2011
Nie
140
OPP B
POL 1628
Iga Dębecka-Strzyżewska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
Tak
141
OPP B
POL 2201
Stanisław Wróblewski
2010
AZS Uniwersytet Warszawski
Tak
142
OPP B
POL 1626
Saturnin Smółka
2007
AZS Uniwersytet Warszawski
Tak
143
OPP B
POL 1974
Maja Szostak
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
Tak
144
OPP B
POL 1971
Marianna Bednarz
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
Tak
145
OPP B
POL 2168
Miłosz Ciechanowicz
2010
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
146
OPP B
POL 2176
Adam Szalewicz
2008
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
147
OPP B
POL 1608
Weronika Grala
2010
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
148
OPP B
POL 11
Nikodem Machejko
2008
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
149
OPP B
POL 1887
Karol Kostrzewa
2008
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
150
OPP B
POL 1362
Piotr Kostrzewa
2008
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
151
OPP B
POL 1244
Emilia Brdulak
2011
K.S Spójnia - Warszawa
Tak
152
OPP B
POL 1226
Leon Jankowski
2009
TKŻ Toruń
Tak
153
OPP B
POL 1671
Kalina Zalewska
2009
TKŻ Toruń
Tak