Lotos Nord Cup Gdańsk

24 cze - 12 lip 2020 Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Klasa
Nr
Załoga
Ur
Klub
Opłacono
1
Laser Radial
POL 211916
Stanisław Konarzewski
2004
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
2
Laser Radial
POL 214224
Tomasz Trajnowicz
2003
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
3
Laser Radial
POL 191837
Jan Melzer
2005
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
4
Laser Radial
POL 202655
Oskar Maguda
2002
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
5
Laser Radial
POL 213531
Maksymilian Burdziej
2003
Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
6
Laser Radial
POL 209552
Filip Miłoszewski
2003
SEJK "Pogoń" Szczecin
Tak
7
Laser Radial
POL 199296
Krystian Nawrat
1961
KW LOK "Garland" Gliwice
Tak
8
Laser Radial
POL 205136
Lilly May Niezabitowska
2004
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
Tak
9
Laser Radial
POL 210002
Bartosz Andrzejak
2004
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
10
Laser Radial
POL 210009
Adam Sokołowski
2003
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
11
Laser Radial
POL 210007
Igor Barcikowski
2004
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
12
Laser Radial
POL 210786
Agata Barwinska
1995
MOS SSW IŁAWA
Tak
13
Laser Radial
POL 209036
Maksymilian Cymerman
2002
UKS Barnim Goleniów
Tak
14
Laser Radial
POL 214823
Andrzej Nowakowski
2004
YKP Gdynia
Tak
15
Laser Radial
POL 214216
Hubert Maczyszyn
2003
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
16
Laser Radial
POL 194967
Hanna Dmochowska
2004
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Tak
17
Laser Radial
POL 191836
Amelia Dziąba
2003
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
18
Laser Radial
POL 178115
Wojciech Antoniak
2002
Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
19
Laser Radial
POL 212205
Filip Kapała
2004
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Tak
20
Laser Radial
POL 211319
Przemysław Machowski
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
21
Laser Radial
POL 212638
Iga Marcisz
2004
TS "Kuźnia" Rybnik
Tak
22
Laser Radial
POL 213144
Laura Szulc
2004
Chojnicki Klub Żeglarski
Tak
23
Laser Radial
POL 86219
Franciszek Mikulski
2005
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
Tak
24
Laser Radial
POL 209024
Antoni Pasich
2004
Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
25
Laser Radial
POL 210221
Kinga Brzóska
2002
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Tak
26
Laser Radial
POL 195782
Hanna Koczar
2003
TS "Kuźnia" Rybnik
Tak
27
Laser Radial
POL 210947
Dominika Raszka
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
28
Laser Radial
POL 197724
Bartosz Dąbrowski
2004
UKŻ 7 Białystok
Tak
29
Laser Radial
POL 1
Dominik Śliwiński
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
30
Laser Radial
POL 203114
Konrad Dziąba
2004
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
31
Laser Radial
POL 183128
Maciej Iliński
2004
YKP Gdynia
Tak
32
Laser Radial
POL 207585
Oliwia Dróżyńska
2004
TKŻ Toruń
Tak
33
Laser Radial
POL 196962
Jakub Wiedeheft
2003
MKŻ Arka Gdynia
Tak
34
Laser Radial
POL 206497
Maciej Małachowski
2003
UKŻ 7 Białystok
Tak
35
Laser Radial
POL 169707
Rafał Szubert
2002
ŻMKS-Poznań
Tak
36
Laser Radial
POL 192834
Dominik Konieczny
2005
ŻMKS-Poznań
Tak
37
Laser Radial
POL 188235
Piotr Jóźwiak
2001
ŻMKS-Poznań
Tak
38
Laser Radial
POL 191882
Aleksandra Długołęcka
2005
ŻMKS-Poznań
Tak
39
Laser Radial
POL 203062
Paweł Gerłachowski
2004
YKP Gdynia
Tak
40
Laser Radial
POL 213237
Hubert Roszyk
2005
ŻLKS Poznań
Tak
41
Laser Radial
POL 213292
Adam Slodownik
2004
KS Spójnia Warszawa
Tak
42
Laser Radial
POL 197949
Igor Haufa
2003
ŻLKS Poznań
Tak
43
Laser Radial
POL 173379
Kacper Dybiec
2005
K.S. Spojnia - Warszawa
Tak
44
Laser Radial
POL 212962
Marcelina Korszon
2002
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
45
Laser Radial
POL 216936
Katarzyna Harc
2000
TS "Kuźnia" Rybnik
Tak
46
Laser Radial
POL 213514
Jakub Ławicki
2002
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Tak
47
Laser Radial
POL 185782
Julia Szymczak
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
48
Laser Radial
POL 207572
Maciej Panaś
2004
CHKŻ Chojnice
Tak
49
Laser Radial
POL 197725
Weronika Folmer
1999
KST "Elektryk" Grudziądz
Tak
50
Laser Radial
POL 207348
Kacper Klucznik
2004
KST "Elektryk" Grudziądz
Tak
51
Laser Radial
POL 214228
Julia Rogalska
2002
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
52
Laser Radial
POL 212958
Natalia Borusińska
2002
UKS Zalew Kielce
Tak
53
Laser Radial
POL 168750
Jan Lipowski
2002
KN Lider Kraków
Tak
54
Laser Radial
POL 210571
Kamil Lenczowski
2005
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
55
Laser Radial
POL 201561
Anna Trędowska
2002
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
56
Laser Radial
POL 212961
Leon Gniadek
2004
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
57
Laser Radial
POL 202397
Franciszek Niesiobędzki
2005
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
58
Laser Radial
POL 208169
Marcin Pietrzak
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
59
Laser Radial
POL 215528
Wiktor Robaczewski
2003
SSW MOS Iława
Tak
60
Laser Radial
AUT 8
Maciej Reck
2004
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Tak
61
Laser Radial
POL 192860
Julian Podwalski
2005
SSW MOS Iława
Tak
62
Laser Radial
POL 210788
Jakub Jurczak
2003
SSW MOS Iława
Tak
63
Laser Radial
POL 212588
Filip Rajchert
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
64
Laser Radial
POL 212589
Amelia Buska
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
65
Laser Radial
POL 180729
Jakub Rzeszotek
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
66
Laser Radial
POL 216603
Tomasz Bendlewski
2004
YKP Gdynia
Tak
67
Laser Radial
POL 210244
Szymon Oleksiuk
2004
KS Spójnia Warszawa
Tak
68
Laser Radial
POL 213309
Michał Paciorek
2004
KS Spójnia Warszawa
Tak
69
Laser Radial
POL 190828
Dobromir Sokołowski
2004
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Tak
70
Laser Radial
POL 209432
Wiktoria Gołębiowska
2000
MOS SSW Iława
Tak
71
Laser Radial
POL 211313
Magdalena Kwaśna
1998
CHKŻ Chojnice
Tak
72
Laser Radial
POL 205650
Aleksandra Bobula
2004
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
Tak
73
Laser Radial
POL 209432
Wiktoria Gołębiowska
2000
Brokat to życie
Tak