Lotos Nord Cup Gdańsk

24 cze - 12 lip 2020 Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Klasa
Nr
Załoga
Ur
Klub
Opłacono
1
Laser 4.7
POL 205180
Aleksandra Mac
2004
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
Tak
2
Laser 4.7
POL 186218
Oliwia Siedlecka
2007
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
3
Laser 4.7
POL 214218
NATALIA Burczyńska
2005
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
4
Laser 4.7
POL 196962
Tymon Gajdziński
2005
MKŻ Arka Gdynia
Tak
5
Laser 4.7
POL 204311
Jakub Kluk
2006
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
6
Laser 4.7
POL 204205
Lena Cituk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
7
Laser 4.7
POL 215782
Tymoteusz Wysocki
2005
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Nie
8
Laser 4.7
POL 215781
Szymon Maruszczak
2005
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
9
Laser 4.7
POL 210956
Karolina Skwarek
2005
Nauticus YC Olsztyn
Tak
10
Laser 4.7
POL 210005
Jakub Rusiniak
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Nie
11
Laser 4.7
POL 215782
Tymoteusz Wysocki
2005
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
12
Laser 4.7
POL 210005
Jakub Rusiniak
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
13
Laser 4.7
POL 201122
Maciej Cymerman
2006
UKS Barnim Goleniów
Nie
14
Laser 4.7
POL 196045
Maciej Cymerman
2006
UKS Barnim Goleniów
Tak
15
Laser 4.7
POL 204341
Maria Suchocka
2006
MKŻ Arka Gdynia
Tak
16
Laser 4.7
POL 186836
Nikodem Górski
2006
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
17
Laser 4.7
POL 208158
Janina Dmochowska
2006
MKŻ Arka Gdynia
Tak
18
Laser 4.7
POL 214767
Filip Olszewski
2006
KS Spójnia Warszawa
Tak
19
Laser 4.7
POL 207349
Hanna Borkowska
2008
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
20
Laser 4.7
POL 166237
Julia Wawrzyniak
2007
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Tak
21
Laser 4.7
POL 213549
MIŁOSZ MICHALAK
2005
YKP Gdynia
Tak
22
Laser 4.7
POL 213207
Julia Wróblewska
2006
YKP Gdynia
Tak
23
Laser 4.7
POL 186832
Kamil Stemplewski
2005
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
24
Laser 4.7
POL 206817
Teresa Masztalerz
2006
UKŻ Wiking Toruń
Tak
25
Laser 4.7
POL 204184
Natalia Malinowska
2006
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Tak
26
Laser 4.7
POL 210009
Igor Bogusz
2005
KN Lider Kraków
Nie
27
Laser 4.7
POL 202655
Antoni Kasprzyk
2003
KN Lider Kraków
Tak
28
Laser 4.7
POL 170891
Igor Wierzbowski
2007
KN Lider Kraków
Tak
29
Laser 4.7
POL 180338
Rafał Małota
2002
KN Lider Kraków
Nie
30
Laser 4.7
POL 180338
Bartłomiej Heksel
2004
KN Lider Kraków
Tak
31
Laser 4.7
POL 180716
Szymon Janiak
2005
MKŻ Arka Gdynia
Tak
32
Laser 4.7
POL 183127
Michalina Pawelczyk
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
33
Laser 4.7
POL 215171
Adelina Wietki
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
34
Laser 4.7
POL 215688
Natalia Nadrzewia
2005
UKS Zalew Kielce
Tak
35
Laser 4.7
POL 195396
MICHAŁ SITKO
2004
YKP Kraków
Tak
36
Laser 4.7
POL 213209
Karolina Gała
2005
K.S Spójnia - Warszawa
Tak
37
Laser 4.7
POL 207586
Gustaw Zalewski
2007
TKŻ Toruń
Tak
38
Laser 4.7
POL 13414
Matylda Ferenc
2007
TS "Kuźnia" Rybnik
Tak
39
Laser 4.7
POL 195571
Szymon Małachowski
2006
UKŻ 7 Białystok
Tak
40
Laser 4.7
POL 216732
Maja Szwejk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
41
Laser 4.7
POL 197724
Alicja Wróblewska
2007
YKP Gdynia
Tak
42
Laser 4.7
POL 205216
Mateusz Narloch
2005
MKŻ Arka Gdynia
Tak
43
Laser 4.7
POL 167806
Teodor Kasprzyk
2005
ŻMKS-Poznań
Tak
44
Laser 4.7
POL 180752
Agnieszka Jankowiak
2005
ŻMKS-Poznań
Tak
45
Laser 4.7
POL 160730
Michał Grzesiek
2005
ŻMKS-Poznań
Tak
46
Laser 4.7
POL 200987
Wanda Szylińska
2005
KS Centrum Żeglarskie
Tak
47
Laser 4.7
POL 208733
Mikołaj Majchrzycki
2007
ŻLKS Poznań
Tak
48
Laser 4.7
POL 181171
Alicja Akulicz
2006
ŻLKS Poznań
Tak
49
Laser 4.7
POL 197949
Maria Majchrzycka
2004
ŻLKS Poznań
Tak
50
Laser 4.7
POL 203271
Jakub Pietrzak
2005
MKŻ Arka Gdynia
Tak
51
Laser 4.7
POL 198200
Aleksander Ponto
2004
YKP Gdynia
Tak
52
Laser 4.7
POL 166279
Oskar Ponto
2004
YKP Gdynia
Tak
53
Laser 4.7
POL 209038
Liwia Tomikowska
2003
ŻLKS Poznań
Tak
54
Laser 4.7
POL 209471
Kajetan Linow
2007
KŻ "Mewa" Poznań
Tak
55
Laser 4.7
POL 203114
Weronika Maciejczuk
2006
UKŻ 7 Białystok
Tak
56
Laser 4.7
POL 18252
Hubert Baranowski
2004
UKŻ 7 Białystok
Nie
57
Laser 4.7
POL 178341
Wojciech Juszczak
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
Tak
58
Laser 4.7
POL 201013
Jeremi Ślusarski
2006
KŻ "Mewa" Poznań
Tak
59
Laser 4.7
POL POL 208153
Krzysztof Olejnik
2005
UKS Barnim Goleniów
Nie
60
Laser 4.7
POL 208153
Krzysztof Olejnik
2005
UKS Barnim Goleniów
Tak
61
Laser 4.7
POL 207350
Oskar Sawicki
2006
UKS Barnim Goleniów
Tak
62
Laser 4.7
POL 6
Michał Skubisz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
Tak
63
Laser 4.7
POL 21434
Kacper Rodziewicz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
Tak
64
Laser 4.7
POL 192860
Aleksandra Mańkowska
2005
TKŻ Toruń
Tak
65
Laser 4.7
POL 155035
Alicja Maciąg
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
66
Laser 4.7
POL 166479
Andrzej Pochopień
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
67
Laser 4.7
POL 191839
Tymoteusz Mika
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
68
Laser 4.7
POL 208166
Konrad Ciernia
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
69
Laser 4.7
POL 174566
Jakub Trojnar
2005
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
70
Laser 4.7
POL 171303
Ernest Radziwon
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
71
Laser 4.7
POL 209024
Gita Van Der Voort
2007
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Tak
72
Laser 4.7
POL 209834
Jan Pacheco-Śledź
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
73
Laser 4.7
POL 205296
Bartłomiej Wrzosek
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
74
Laser 4.7
POL 216121
Franciszek Kolikow
2006
Kołobrzeska Grupa Regatowa
Tak
75
Laser 4.7
POL 180742
Maksymilian Papucki
2006
UKS Zalew Kielce
Tak
76
Laser 4.7
POL 208169
Zofia Wójcik
2005
KLUB UCZELNIANY AZS UW
Tak
77
Laser 4.7
POL 203177
IGOR MIROWSKI
2006
AZS Uniwersytet Warszawski
Tak
78
Laser 4.7
POL 195305
Patryk Furmanek
2005
SSW MOS Iława
Tak
79
Laser 4.7
POL 205650
Hanna Michałeczko
2005
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
Tak
80
Laser 4.7
POL 185706
Maciej Gomulski
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak