Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Lotos Nord Cup Gdańsk
24 czerwca - 12 lipca 2020
Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
420
Szukaj
#
Klasa
Załoga
Ur
Klub
Opłacono
Data zgłoszenia
1
420
Patryk KOSMALSKI
Tomasz LEWANDOWSKI
2002
2003
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
15.06.2020, 12:20
2
420
Ewa LEWANDOWSKA
Marysia KONARZEWSKA
2006
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
Giżycka Grupa Regatowa
15.06.2020, 12:20
3
420
Agnieszka PAWŁOWSKA
Dominika OŁOWIAK
2003
2004
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
15.06.2020, 14:11
4
420
Hania Jarząbek
Jacek Muszyński
2002
2002
KS Spójnia Warszawa
15.06.2020, 21:08
5
420
Mateusz Buło
Kamil Jankowski
2004
2005
KS BAZA Mrągowo
16.06.2020, 11:49
6
420
Jan Turczynowicz
Binaka Śledzińska
2003
2005
KS Spójnia Warszawa
16.06.2020, 12:39
7
420
Dominika Fajdasz
Mateusz Szweda
2005
2002
KS Spójnia Warszawa
16.06.2020, 13:38
8
420
Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
2005
2005
KSW Baltic Dziwnów
17.06.2020, 14:07
9
420
Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
2004
2005
KSW Baltic Dziwnów
17.06.2020, 16:51
10
420
Emilia Roszkowska
Julian Gloeh
2004
2002
KS Spójnia Warszawa
MKS Dwójka Warszawa
18.06.2020, 15:50
11
420
Michał Mazurowski
Aleksander Warno
2004
2006
KS BAZA Mrągowo
19.06.2020, 06:43
12
420
Eliza Kołtak
Amelia Kwiatkowska
2005
2005
Nauticus YC Olsztyn
19.06.2020, 19:58
13
420
Aleksander Hlebowicz
Adrian Manista
2004
2004
Nauticus YC Olsztyn
19.06.2020, 20:05
14
420
Lena Sobiech
Agnieszka Zadora
2003
2004
UKS Żegluj Lublin
22.06.2020, 18:58
15
420
Tymon Kosobucki
Maciej Maćkowiak
2007
2007
YKP Gdynia
22.06.2020, 20:04
16
420
Mikołaj Merkler
Jakub Kamiński
2004
2003
Giżycka Grupa Regatowa
22.06.2020, 20:29
17
420
Michał Trafalski
Nadia Burghard
2007
2006
YKP Gdynia
22.06.2020, 20:40
18
420
Weronika Jaroszek
Zuzanna Dominikowska
2002
2003
KSW Baltic Dziwnów
22.06.2020, 20:45
19
420
Dominika Grala
Joanna Fabisiak
2006
2003
Giżycka Grupa Regatowa
23.06.2020, 16:07
20
420
MARTA CHOMIK
Laura Banach
2005
2004
Giżycka Grupa Regatowa
23.06.2020, 18:30
21
420
Gustaw Kwiek
Tomasz Santorowski
2006
2003
Golden Boats Academy Warszawa
23.06.2020, 21:03
22
420
Zuzanna Ołowiak
Zofia Kucharska
2005
2006
YKP Gdynia
23.06.2020, 21:30
23
420
Olga Hanslik
Marianna Gębicka
2003
2006
Golden Boats Academy Warszawa
24.06.2020, 14:39
24
420
Daria Targos
Hanna Gloeh
2005
2005
MKS Dwójka Warszawa
24.06.2020, 20:28
25
420
Patrycja Kurpiewska
Hania Korsak
2005
2006
MKS Dwójka Warszawa
24.06.2020, 22:01
26
420
Antoni Smagoń
Wojciech Słomka
2007
2006
CSW OPTY Ustka
25.06.2020, 13:41
27
420
Jan Borowiak
Michał Szklarz
2005
2005
KSW Baltic Dziwnów
25.06.2020, 14:35
28
420
Filip Sikorski
Alicja Piątak
2006
2006
CSW OPTY Ustka
25.06.2020, 14:41
29
420
ZOFIA KORSAK
KAROLINA CENDROWSKA
2002
2002
MKS Dwójka Warszawa
25.06.2020, 18:38
30
420
Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
2003
2003
OKŻ Olsztyn
25.06.2020, 20:05
31
420
Rafal Pogorzelski
Iga Wielczyk
2003
2005
Giżycka Grupa Regatowa
SSW MOS Iława
25.06.2020, 20:42
32
420
Ludwik Grzelak
Marcel Montrymowicz
2003
2004
OKŻ Olsztyn
25.06.2020, 20:43
33
420
Anna Żynda
Martyna Grycuk
2005
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
25.06.2020, 21:54
34
420
Wiktor Matwiejuk
Gabriela Szczepanik
2003
2003
UKS Żegluj Lublin
25.06.2020, 21:59
35
420
Julia Schmidt
Zuza Figel
2003
2003
YKP Gdynia
25.06.2020, 22:16
36
420
Artur Radomski
Michał Malinowski
2006
2006
CSW OPTY Ustka
25.06.2020, 22:17
37
420
Nina Janowicz
Stanisław Janowicz
2006
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
25.06.2020, 23:07
38
420
Magdalena Jagiełło
Adrian Dubowski
2002
2002
MKS Dwójka Warszawa
26.06.2020, 08:34
39
420
Wojciech Jankowski
Michał Jankowski
2006
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
26.06.2020, 18:04
40
420
RADOSŁAW PARZYCH
Grzegorz Sitarek
2005
2003
Klub Sportowy ”BAZA Mrągowo”
KS BAZA Mrągowo
26.06.2020, 19:03
41
420
Apolonia Malańska
Danuta Wilska
2003
2004
KS AZS AWFiS Gdańsk
26.06.2020, 22:33
42
420
Jan Gierzyński
Paweł Kuszewski
2004
2004
Giżycka Grupa Regatowa
27.06.2020, 14:17