Lotos Nord Cup Gdańsk

24 cze - 12 lip 2020

Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
420
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 420 Ewa LEWANDOWSKA
Marysia KONARZEWSKA
2006
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
15.06.2020, 12:20
2 420 Patryk KOSMALSKI
Tomasz LEWANDOWSKI
2002
2003
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
Tak
15.06.2020, 12:20
3 420 Agnieszka PAWŁOWSKA
Dominika OŁOWIAK
2003
2004
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
Tak
15.06.2020, 14:11
4 420 Hania Jarząbek
Jacek Muszyński
2002
2002
KS Spójnia Warszawa
Tak
15.06.2020, 21:08
5 420 Mateusz Buło
Kamil Jankowski
2004
2005
KS BAZA Mrągowo
Tak
16.06.2020, 11:49
6 420 Jan Turczynowicz
Binaka Śledzińska
2003
2005
KS Spójnia Warszawa
Tak
16.06.2020, 12:39
7 420 Dominika Fajdasz
Mateusz Szweda
2005
2002
KS Spójnia Warszawa
Tak
16.06.2020, 13:38
8 420 Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
2005
2005
KSW Baltic Dziwnów
Tak
17.06.2020, 14:07
9 420 Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
2004
2005
KSW Baltic Dziwnów
Tak
17.06.2020, 16:51
10 420 Emilia Roszkowska
Julian Gloeh
2004
2002
KS Spójnia Warszawa
MKS Dwójka Warszawa
Tak
18.06.2020, 15:50
11 420 Michał Mazurowski
Aleksander Warno
2004
2006
KS BAZA Mrągowo
Tak
19.06.2020, 06:43
12 420 Eliza Kołtak
Amelia Kwiatkowska
2005
2005
Nauticus YC Olsztyn
Tak
19.06.2020, 19:58
13 420 Aleksander Hlebowicz
Adrian Manista
2004
2004
Nauticus YC Olsztyn
Tak
19.06.2020, 20:05
14 420 Lena Sobiech
Agnieszka Zadora
2003
2004
UKS Żegluj Lublin
Tak
22.06.2020, 18:58
15 420 Tymon Kosobucki
Maciej Maćkowiak
2007
2007
YKP Gdynia
Tak
22.06.2020, 20:04
16 420 Mikołaj Merkler
Jakub Kamiński
2004
2003
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
22.06.2020, 20:29
17 420 Michał Trafalski
Nadia Burghard
2007
2006
YKP Gdynia
Tak
22.06.2020, 20:40
18 420 Weronika Jaroszek
Zuzanna Dominikowska
2002
2003
KSW Baltic Dziwnów
Tak
22.06.2020, 20:45
19 420 Dominika Grala
Joanna Fabisiak
2006
2003
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
23.06.2020, 16:07
20 420 MARTA CHOMIK
Laura Banach
2005
2004
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
23.06.2020, 18:30
21 420 Gustaw Kwiek
Tomasz Santorowski
2006
2003
Golden Boats Academy Warszawa
Tak
23.06.2020, 21:03
22 420 Zuzanna Ołowiak
Zofia Kucharska
2005
2006
YKP Gdynia
Tak
23.06.2020, 21:30
23 420 Olga Hanslik
Marianna Gębicka
2003
2006
Golden Boats Academy Warszawa
Tak
24.06.2020, 14:39
24 420 Daria Targos
Hanna Gloeh
2005
2005
MKS Dwójka Warszawa
Tak
24.06.2020, 20:28
25 420 Patrycja Kurpiewska
Hania Korsak
2005
2006
MKS Dwójka Warszawa
Tak
24.06.2020, 22:01
26 420 Antoni Smagoń
Wojciech Słomka
2007
2006
CSW OPTY Ustka
Tak
25.06.2020, 13:41
27 420 Jan Borowiak
Michał Szklarz
2005
2005
KSW Baltic Dziwnów
Tak
25.06.2020, 14:35
28 420 Filip Sikorski
Alicja Piątak
2006
2006
CSW OPTY Ustka
Tak
25.06.2020, 14:41
29 420 ZOFIA KORSAK
KAROLINA CENDROWSKA
2002
2002
MKS Dwójka Warszawa
Tak
25.06.2020, 18:38
30 420 Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
2003
2003
OKŻ Olsztyn
Tak
25.06.2020, 20:05
31 420 Rafal Pogorzelski
Iga Wielczyk
2003
2005
Giżycka Grupa Regatowa
SSW MOS Iława
Tak
25.06.2020, 20:42
32 420 Ludwik Grzelak
Marcel Montrymowicz
2003
2004
OKŻ Olsztyn
Tak
25.06.2020, 20:43
33 420 Anna Żynda
Martyna Grycuk
2005
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
25.06.2020, 21:54
34 420 Wiktor Matwiejuk
Gabriela Szczepanik
2003
2003
UKS Żegluj Lublin
Tak
25.06.2020, 21:59
35 420 Julia Schmidt
Zuza Figel
2003
2003
YKP Gdynia
Tak
25.06.2020, 22:16
36 420 Artur Radomski
Michał Malinowski
2006
2006
CSW OPTY Ustka
Tak
25.06.2020, 22:17
37 420 Nina Janowicz
Stanisław Janowicz
2006
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
25.06.2020, 23:07
38 420 Magdalena Jagiełło
Adrian Dubowski
2002
2002
MKS Dwójka Warszawa
Tak
26.06.2020, 08:34
39 420 Wojciech Jankowski
Michał Jankowski
2006
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
26.06.2020, 18:04
40 420 RADOSŁAW PARZYCH
Grzegorz Sitarek
2005
2003
Klub Sportowy ”BAZA Mrągowo”
KS BAZA Mrągowo
Tak
26.06.2020, 19:03
41 420 Apolonia Malańska
Danuta Wilska
2003
2004
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
26.06.2020, 22:33
42 420 Jan Gierzyński
Paweł Kuszewski
2004
2004
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
27.06.2020, 14:17
505
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 505 Przemek Zagórski
Michał Olko
1983
1977
Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
05.06.2020, 15:35
2 505 Dariusz Konopczak
Pawel Henszke
1961
1980
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
05.06.2020, 18:54
3 505 Mariusz Michalski
Piotr Duma
1978
1978
Yacht Klub Stal Gdynia
PSK505
Tak
18.06.2020, 19:53
4 505 Mateusz Jura
Bartosz Chroł
1989
1989
AZS SGH Warszawa
Tak
23.06.2020, 23:33
5 505 Jakub Gąsiorowski
Karolina Gąsiorowska
1976
1975
Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
28.06.2020, 00:05
6 505 Paweł Kluczyński
Władysław Kondej
2000
2000
OŚ AZS Poznań
Tak
29.06.2020, 23:44
7 505 Tomasz Polikowski
Adam Najmowicz
1980
1980
Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
30.06.2020, 14:45
8 505 Michał Ruciński
Bartosz Sadowski
2012
2019
AKM Gdańsk
PSK505
Tak
04.07.2020, 07:12
9 505 Karol Milewski
Jan Siekierzyński
1985
1986
YK Stal
Tak
04.07.2020, 17:20
10 505 Anna Jabłońska
Andrzej Zdrojek
1975
1973
Brak
PSK505
Tak
04.07.2020, 20:06
11 505 Dominik Ostrowski
Stefan Romanik
1976
1986
MKS Dwójka Warszawa
KS Spójnia Warszawa
Tak
06.07.2020, 18:27
12 505 Jakub Pawluk
Marcin Józefowski
1985
1986
Sailing Legia
Tak
08.07.2020, 22:30
13 505 Marcin Panek
Jakub Grabowski
1983
1990
Niezrzeszony
Tak
09.07.2020, 09:10
14 505 Marcin Pfeiffer
Dominik Narloch
1997
1997
AA
Tak
09.07.2020, 14:44
Delphia 24 OD
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Delphia 24 OD Piotr Mańczak
Bartosz Zachciał
Adam Marcinkowski
Maciej Nowaczyk
Filadelfia Bachorz
1984
1982
1976
1975
1996
PZKS
PKM LOK Poznań
PZKS
Tak
16.06.2020, 10:18
2 Delphia 24 OD Piotr Kowalewski
Rafał Trzciński
Dominik Rosiński
Jerzy Domański
1963
1990
1990
1990
JKW Poznań
Tak
23.06.2020, 19:53
3 Delphia 24 OD Marcin Pietrzak
JACEK GÓRECKI
MARCIN DEMBOWSKI
MICHAŁ BUSZMICZ
1977
1977
1960
1975
SRD24
Tak
26.06.2020, 10:33
4 Delphia 24 OD WALDEMAR SAŁATA
KRZYSZTOF MONGIRD
GRZEGORZ CZARNECKI
PIOTR PRZYBYLSKI
KS Spójnia Warszawa
Tak
03.07.2020, 16:54
5 Delphia 24 OD PIOTR KOTWICKI
MACIEJ GAŁĄZKA
REMIGIUSZ HORODYSKI
MAREK BORKOWSKI
MKS Marina Niesulice
Tak
04.07.2020, 08:51
Europa
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Europa Jakub Micewski 2005 WKŻ Wolsztyn
Tak
05.06.2020, 22:26
2 Europa Jeremi Zimny 1994 WKŻ Wolsztyn
Tak
06.06.2020, 20:11
3 Europa Borys Boratyński 1966 Jacht Klub Koszalin
Nie
07.06.2020, 15:54
4 Europa Leon Dura 2004 WKŻ Wolsztyn
Tak
07.06.2020, 16:47
5 Europa Zosia Derwich 2002 WKŻ Wolsztyn
Tak
09.06.2020, 19:31
6 Europa Kasia Derwich 2002 WKŻ Wolsztyn
Tak
09.06.2020, 19:33
7 Europa Alicja Siputa 2005 WKŻ Wolsztyn
Nie
09.06.2020, 20:29
8 Europa Bartosz Miziewicz 2002 WKŻ Wolsztyn
Tak
09.06.2020, 22:20
9 Europa Kacper Kaczmarek 1991 OŚ AZS Poznań
Tak
10.06.2020, 15:30
10 Europa Aleksandra Kaczmarek 1995 OŚ AZS Poznań
Tak
10.06.2020, 23:38
11 Europa Damian Sieczkowski 1974 ŻLKS Poznań
Tak
11.06.2020, 08:34
12 Europa Teresa Zawal 2004 ŻMKS Poznań
Tak
15.06.2020, 17:04
13 Europa Jacek Woźny 2001 UKŻ Środa Wielkopolska
Tak
18.06.2020, 19:30
14 Europa Rafał Szubert 2002 ŻMKS Poznań
Tak
19.06.2020, 10:45
15 Europa Agnieszka Kiełczewska 1970 JKW Poznań
Tak
19.06.2020, 10:45
16 Europa Sylwester Bączek 1984 JK KOSZALIN
Tak
19.06.2020, 19:20
17 Europa Jan Sikorski 2001 WKŻ Wolsztyn
Tak
20.06.2020, 16:22
18 Europa Joanna Kiełczewska 2003 JKW Poznań
Tak
20.06.2020, 22:56
19 Europa Marcin Kozieł 1999 Jacht Klub Koszalin
Tak
22.06.2020, 18:37
20 Europa Łukasz Włoch 1995 KŻ Mewa Poznań
Tak
23.06.2020, 22:18
Finn
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Finn MAREK KUBAT 1975 SKŻ Sopot
Tak
07.06.2020, 22:13
2 Finn BOGUSŁAW NOWAKOWSKI 1957 LOK Garland Gliwice
Tak
08.06.2020, 16:29
3 Finn Bartosz Szydlowski 1985 Legia Warszawa
Tak
09.06.2020, 21:15
4 Finn Łukasz Lesiński 1984 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
09.06.2020, 21:31
5 Finn Piotr Kula 1987 KŻ Gdańsk
Tak
15.06.2020, 12:57
6 Finn Lucjan Bladowski 1978 Yacht Club Rewa
Tak
16.06.2020, 11:14
7 Finn Taavi Valter Taveter 1997 Parnu Yacht Club
Tak
16.06.2020, 18:30
8 Finn Krzysztof STROMSKI 1996 Yaht Club Rewa
Tak
17.06.2020, 12:52
9 Finn Andrzej Romanowski 1965 OŚ AZS Poznań
Tak
17.06.2020, 18:25
10 Finn Artur Siwik 1972 Yacht Club Rewa
Tak
17.06.2020, 23:41
11 Finn Oskar Adamiak 2000 CHKŻ Chojnice
Tak
18.06.2020, 15:00
12 Finn Robert Gabrysiak 1967 PSRKF
Tak
19.06.2020, 00:29
13 Finn Wojciech Nadolski 1951 SKŻ Sopot
Tak
19.06.2020, 12:47
14 Finn Beniamin Kobierski 1975 LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARU
Tak
19.06.2020, 17:21
15 Finn Łukasz Kielnar 1980 Polskie Stowarzyszenie Regatowe Klasy Finn
Tak
19.06.2020, 22:14
16 Finn Piotr Rosiński 1963 PSRKF
Tak
19.06.2020, 22:45
17 Finn Paweł Zamelski 1969 SKŻ Sopot
Tak
20.06.2020, 16:08
Flying Dutchman
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Flying Dutchman Jacek Tyszkiewicz
Bartłomiej Wysocki
1964
1972
Towarzystwo Regatowe klasy FD Latający Holender TRkFDLH
UKS FIR Warszawa
Tak
08.06.2020, 21:28
2 Flying Dutchman Mirosław Marcinkiewicz
piotr ukleja
1976
1962
WKŻ Wolsztyn
Tak
09.06.2020, 17:28
3 Flying Dutchman Tomasz Kośmicki
Adrian Górka
1986
1988
WKŻ Wolsztyn
Tak
17.06.2020, 15:08
4 Flying Dutchman Paweł Świderski
Marcin Zawistowski
1973
1973
KS Spójnia Warszawa
Tak
17.06.2020, 23:03
5 Flying Dutchman Paweł Żebrowski
Maciej Żebrowski
1980
1984
AKŻ '90 Wałcz
Tak
18.06.2020, 22:11
6 Flying Dutchman Mateusz Chrobak
Damian Bernaciak
1978
1976
Towarzystwo Regatowe klasy FD Latający Holender TRkFDLH
Tak
22.06.2020, 12:46
HC-14
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 HC-14 Paweł Kacprzak 1986 PHCA
Tak
08.06.2020, 12:43
2 HC-14 Bartosz Sajdak 1983 ŻMKS Orlę Szczecinek
Tak
08.06.2020, 22:37
3 HC-14 Damian Wiercioch 1974 ProSport
Nie
01.07.2020, 11:53
4 HC-14 Piotr Lisiecki 1976 ŻMKS Orlę Szczecinek
Tak
02.07.2020, 18:19
5 HC-14 Paweł Janusz 1973 ŻMKS Orlę Szczecinek
Tak
02.07.2020, 18:42
HC-16
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 HC-16 Krzysztof Korecki
Paweł Kaoka
1984
1984
PHCA
Tak
09.06.2020, 22:07
2 HC-16 Zuzanna Tomaszewska
Kacper Barszczyk
2006
2007
UKS Navigo
Tak
15.06.2020, 21:36
3 HC-16 Tomasz Mostowski
Marta Mostowska
1981
1981
Sail & Ski Klub Warszawa
Tak
16.06.2020, 09:56
4 HC-16 Jakub Wyroba
Jakub Kwiatkowski
1980
1984
PHCA
Tak
16.06.2020, 22:24
5 HC-16 Zuzanna Tarnawska
Wiktoria Zająkała
2002
2002
MKŻ Arka Gdynia
Port Mechelinki
Tak
16.06.2020, 22:24
6 HC-16 Maria Retecka
Piotr Rodzewicz
2005
2006
UKS Navigo Sopot
Tak
17.06.2020, 11:17
7 HC-16 Jakub Bentkowski
Helena Rendaszka
2002
2001
Port Mechelinki
Tak
17.06.2020, 17:17
8 HC-16 Aleksander Daniszewski
Borys Podumis
2006
2007
UKS Navigo Sopot
Tak
17.06.2020, 21:14
9 HC-16 Pola Szadziul
Alex Wysocki
2003
2002
UKS Navigo Sopot
Tak
19.06.2020, 11:10
10 HC-16 Iga Saj
Maksymilian Nadolski
2005
2005
Port Mechelinki
Tak
22.06.2020, 20:42
11 HC-16 Krzysztof Janukowicz
Andrzej Thomas
2006
2006
UKS Navigo Sopot
Tak
25.06.2020, 20:56
12 HC-16 Adam Rutkowski
Marcin Jarczewski
1977
2002
PHCA
Tak
30.06.2020, 18:50
13 HC-16 Michał Jankowski
Tobiasz Ginda
2004
2004
ProSport
Nie
30.06.2020, 20:50
14 HC-16 Waldemar Boczkowski
Iga Ginda
2003
2004
ProSport
Nie
30.06.2020, 22:50
15 HC-16 Kajetan Jedlecki
Kornel Raczyński
2005
2001
ProSport
Nie
01.07.2020, 08:42
16 HC-16 Stanisław Wierczyński
Mikołaj Zmitrowicz
2004
2003
UKS Navigo Sopot
Tak
02.07.2020, 08:11
17 HC-16 Bartłomiej Janiszewski
Rodion Mushchinkin
1978
2004
PHCA
UKS Navigo
Tak
02.07.2020, 11:13
18 HC-16 Anna Zwara
Jakub Stachowski
2004
2002
Port Mechelinki
Tak
02.07.2020, 19:55
J 70
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 J 70 Tomasz Feret
Kacper Kowalski
Paweł Ejsmond
Marcin Tkaczyk
1976
2001
SKŻ Powidz
Tak
09.06.2020, 10:15
2 J 70 Marcin Rymer
Oskar Niemira
Paweł Kołodziński Kołodziński
Jacek Nowak
1989 YKP Bydgoszcz
Tak
23.06.2020, 22:33
3 J 70 Paweł Tarnowski
Tomasz Bączkiewic
Łukasz Kiwer
Marcin Więcek
1978
1975
1981
1981
Neuca Sailing Team
Tak
10.07.2020, 08:43
4 J 70 Michal Korneszczuk
Andrzej Słabik
Bolesław Płachecki
Łukasz Przybytek
1979
1980
1980
1989
Yacht Club Gdańsk
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
10.07.2020, 10:16
5 J 70 Michał Jabłoński
Tomasz Jabłoński
Mateusz Błoński
Marta Bielinowicz
1988
1963
1986
1985
GTJ Racing
Tak
10.07.2020, 19:34
6 J 70 Tobiasz Zajaczkowski
Marcin Bużański
Maciej Gozdzik
Michal Strusiński
Bartosz Bielinski
1982
1983
1980
1986
1983
EonD Sailing Team
EonD Sailing Club
EonD Sailing Team
EonD Sailing Team
Tak
11.07.2020, 00:47
Korsarz
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Korsarz Michał Dominiak
Tomasz Wysocki
1972
1976
Korsarska Flota Północ
Tak
09.06.2020, 19:30
2 Korsarz Bogdan Knitter
Katarzyna Dłutowska
1964
1976
Korsarska Flota Północ
UKŻ Opti CWM Gdynia
Tak
16.06.2020, 23:11
3 Korsarz Wojciech Wójtowicz
Łukasz Wójcik
1982
1984
YC Politechniki Lubelskiej
Tak
18.06.2020, 13:38
4 Korsarz Robert Kłakulak
Piotr Kamiński
1975
1978
Korsarska Flota Północ
Tak
19.06.2020, 20:03
5 Korsarz Andrzej Hoszko
Maciej Czucha
1964
1968
Polska Flota Klasy Korsarz
Tak
21.06.2020, 18:42
6 Korsarz Piotr Millati
Artur Pruszyński
1967
1961
Korsarska Flota Północ
Tak
22.06.2020, 17:26
7 Korsarz Zbigniew Nowakowski
Donat Badur
1974
1980
Korsarska Flota Północ
Tak
25.06.2020, 21:35
8 Korsarz Radosław Osuch
Adam Hajduczenia
1974 Polska Flota Klasy Korsarz
Tak
02.07.2020, 21:22
9 Korsarz Marek Budzisz
Tomasz Gębalski
1969
1976
Korsarska Flota Północ
Tak
02.07.2020, 22:48
10 Korsarz Marcin Igras
Michał Żuchowski
1980
1979
YC Politechniki Lubelskiej
Tak
06.07.2020, 16:45
11 Korsarz Marcin Wieremiejczuk
Piotr Łopuchin
1965
1976
Brak
Port Mechelinki
Tak
09.07.2020, 12:53
Laser 4.7
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Laser 4.7 Aleksandra Mac 2004 JK Kotwica Tarnobrzeg
Tak
05.06.2020, 15:46
2 Laser 4.7 Oliwia Siedlecka 2007 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
05.06.2020, 16:20
3 Laser 4.7 NATALIA Burczyńska 2005 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
05.06.2020, 16:23
4 Laser 4.7 Tymon Gajdziński 2005 MKŻ Arka Gdynia
Tak
05.06.2020, 22:57
5 Laser 4.7 Jakub Kluk 2006 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
07.06.2020, 10:42
6 Laser 4.7 Lena Cituk 2007 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
07.06.2020, 22:50
7 Laser 4.7 Tymoteusz Wysocki 2005 Nauticus YC Olsztyn
Nie
08.06.2020, 10:22
8 Laser 4.7 Szymon Maruszczak 2005 Nauticus YC Olsztyn
Tak
08.06.2020, 10:22
9 Laser 4.7 Karolina Skwarek 2005 Nauticus YC Olsztyn
Tak
08.06.2020, 10:22
10 Laser 4.7 Jakub Rusiniak 2007 Nauticus YC Olsztyn
Nie
08.06.2020, 10:22
11 Laser 4.7 Tymoteusz Wysocki 2005 Nauticus YC Olsztyn
Tak
08.06.2020, 10:23
12 Laser 4.7 Jakub Rusiniak 2007 Nauticus YC Olsztyn
Tak
08.06.2020, 10:23
13 Laser 4.7 Maciej Cymerman 2006 UKS Barnim Goleniów
Nie
08.06.2020, 11:04
14 Laser 4.7 Maciej Cymerman 2006 UKS Barnim Goleniów
Tak
08.06.2020, 11:04
15 Laser 4.7 Maria Suchocka 2006 MKŻ Arka Gdynia
Tak
08.06.2020, 11:36
16 Laser 4.7 Nikodem Górski 2006 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
08.06.2020, 12:31
17 Laser 4.7 Janina Dmochowska 2006 MKŻ Arka Gdynia
Tak
08.06.2020, 14:18
18 Laser 4.7 Filip Olszewski 2006 KS Spójnia Warszawa
Tak
08.06.2020, 15:49
19 Laser 4.7 Hanna Borkowska 2008 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
08.06.2020, 19:47
20 Laser 4.7 Julia Wawrzyniak 2007 JKW Poznań
Tak
10.06.2020, 07:37
21 Laser 4.7 MIŁOSZ MICHALAK 2005 YKP Gdynia
Tak
10.06.2020, 11:00
22 Laser 4.7 Julia Wróblewska 2006 YKP Gdynia
Tak
10.06.2020, 11:29
23 Laser 4.7 Kamil Stemplewski 2005 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
11.06.2020, 17:38
24 Laser 4.7 Teresa Masztalerz 2006 UKŻ Wiking Toruń
Tak
11.06.2020, 20:31
25 Laser 4.7 Natalia Malinowska 2006 JKW Poznań
Tak
12.06.2020, 22:48
26 Laser 4.7 Igor Bogusz 2005 KN Lider Kraków
Nie
13.06.2020, 00:34
27 Laser 4.7 Antoni Kasprzyk 2003 KN Lider Kraków
Tak
13.06.2020, 00:34
28 Laser 4.7 Igor Wierzbowski 2007 KN Lider Kraków
Tak
13.06.2020, 00:34
29 Laser 4.7 Rafał Małota 2002 KN Lider Kraków
Nie
13.06.2020, 00:34
30 Laser 4.7 Bartłomiej Heksel 2004 KN Lider Kraków
Tak
13.06.2020, 00:34
31 Laser 4.7 Szymon Janiak 2005 MKŻ Arka Gdynia
Tak
13.06.2020, 14:17
32 Laser 4.7 Michalina Pawelczyk 2006 MKS Dwójka Warszawa
Tak
13.06.2020, 16:46
33 Laser 4.7 Adelina Wietki 2006 MKS Dwójka Warszawa
Tak
13.06.2020, 17:35
34 Laser 4.7 Natalia Nadrzewia 2005 UKS Zalew Kielce
Tak
13.06.2020, 18:07
35 Laser 4.7 MICHAŁ SITKO 2004 YKP Kraków
Tak
13.06.2020, 20:41
36 Laser 4.7 Karolina Gała 2005 KS Spójnia Warszawa
Tak
14.06.2020, 17:37
37 Laser 4.7 Gustaw Zalewski 2007 TKŻ Toruń
Tak
14.06.2020, 23:55
38 Laser 4.7 Matylda Ferenc 2007 TS Kuźnia Rybnik
Tak
15.06.2020, 09:37
39 Laser 4.7 Szymon Małachowski 2006 UKŻ Siódemka Białystok
Tak
15.06.2020, 11:57
40 Laser 4.7 Maja Szwejk 2007 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
15.06.2020, 13:11
41 Laser 4.7 Alicja Wróblewska 2007 YKP Gdynia
Tak
15.06.2020, 13:26
42 Laser 4.7 Mateusz Narloch 2005 MKŻ Arka Gdynia
Tak
15.06.2020, 14:35
43 Laser 4.7 Teodor Kasprzyk 2005 ŻMKS Poznań
Tak
15.06.2020, 17:04
44 Laser 4.7 Agnieszka Jankowiak 2005 ŻMKS Poznań
Tak
15.06.2020, 17:04
45 Laser 4.7 Michał Grzesiek 2005 ŻMKS Poznań
Tak
15.06.2020, 17:04
46 Laser 4.7 Wanda Szylińska 2005 KS Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
15.06.2020, 17:24
47 Laser 4.7 Mikołaj Majchrzycki 2007 ŻLKS Poznań
Tak
15.06.2020, 20:51
48 Laser 4.7 Alicja Akulicz 2006 ŻLKS Poznań
Tak
15.06.2020, 21:06
49 Laser 4.7 Maria Majchrzycka 2004 ŻLKS Poznań
Tak
15.06.2020, 21:09
50 Laser 4.7 Jakub Pietrzak 2005 MKŻ Arka Gdynia
Tak
15.06.2020, 21:55
51 Laser 4.7 Aleksander Ponto 2004 YKP Gdynia
Tak
16.06.2020, 14:59
52 Laser 4.7 Oskar Ponto 2004 YKP Gdynia
Tak
16.06.2020, 15:07
53 Laser 4.7 Liwia Tomikowska 2003 ŻLKS Poznań
Tak
16.06.2020, 18:59
54 Laser 4.7 Kajetan Linow 2007 KŻ Mewa Poznań
Tak
16.06.2020, 21:55
55 Laser 4.7 Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ Siódemka Białystok
Tak
16.06.2020, 22:00
56 Laser 4.7 Hubert Baranowski 2004 UKŻ Siódemka Białystok
Nie
16.06.2020, 22:15
57 Laser 4.7 Wojciech Juszczak 2005 Kołobrzeska Grupa Regatowa
Tak
16.06.2020, 22:43
58 Laser 4.7 Jeremi Ślusarski 2006 KŻ Mewa Poznań
Tak
17.06.2020, 08:47
59 Laser 4.7 Krzysztof Olejnik 2005 UKS Barnim Goleniów
Nie
17.06.2020, 14:50
60 Laser 4.7 Krzysztof Olejnik 2005 UKS Barnim Goleniów
Tak
17.06.2020, 15:35
61 Laser 4.7 Oskar Sawicki 2006 UKS Barnim Goleniów
Tak
17.06.2020, 19:12
62 Laser 4.7 Michał Skubisz 2005 Kołobrzeska Grupa Regatowa
Tak
17.06.2020, 19:40
63 Laser 4.7 Kacper Rodziewicz 2005 Kołobrzeska Grupa Regatowa
Tak
17.06.2020, 20:43
64 Laser 4.7 Aleksandra Mańkowska 2005 TKŻ Toruń
Tak
17.06.2020, 21:39
65 Laser 4.7 Alicja Maciąg 2007 KŻ Horn Kraków
Tak
17.06.2020, 21:41
66 Laser 4.7 Andrzej Pochopień 2006 KŻ Horn Kraków
Tak
17.06.2020, 21:41
67 Laser 4.7 Tymoteusz Mika 2006 KŻ Horn Kraków
Tak
17.06.2020, 21:41
68 Laser 4.7 Konrad Ciernia 2006 KŻ Horn Kraków
Tak
17.06.2020, 21:41
69 Laser 4.7 Jakub Trojnar 2005 KŻ Horn Kraków
Tak
17.06.2020, 21:41
70 Laser 4.7 Ernest Radziwon 2006 KŻ Horn Kraków
Tak
17.06.2020, 21:41
71 Laser 4.7 Gita Van Der Voort 2007 KŻ Horn Kraków
Tak
17.06.2020, 21:41
72 Laser 4.7 Jan Pacheco-Śledź 2006 KŻ Horn Kraków
Tak
17.06.2020, 21:41
73 Laser 4.7 Bartłomiej Wrzosek 2007 KŻ Horn Kraków
Tak
17.06.2020, 21:41
74 Laser 4.7 Franciszek Kolikow 2006 Kołobrzeska Grupa Regatowa
Tak
17.06.2020, 22:45
75 Laser 4.7 Maksymilian Papucki 2006 UKS Zalew Kielce
Tak
19.06.2020, 11:15
76 Laser 4.7 Zofia Wójcik 2005 AZS UW Warszawa
Tak
19.06.2020, 18:12
77 Laser 4.7 IGOR MIROWSKI 2006 AZS UW Warszawa
Tak
20.06.2020, 00:29
78 Laser 4.7 Patryk Furmanek 2005 SSW MOS Iława
Tak
22.06.2020, 21:32
79 Laser 4.7 Hanna Michałeczko 2005 JK Kotwica Tarnobrzeg
Tak
23.06.2020, 13:03
80 Laser 4.7 Maciej Gomulski 2004 MKS Dwójka Warszawa
Tak
23.06.2020, 19:25
Laser Radial
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Laser Radial Stanisław Konarzewski 2004 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
05.06.2020, 11:30
2 Laser Radial Tomasz Trajnowicz 2003 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
05.06.2020, 11:37
3 Laser Radial Jan Melzer 2005 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
05.06.2020, 11:41
4 Laser Radial Oskar Maguda 2002 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
05.06.2020, 12:03
5 Laser Radial Maksymilian Burdziej 2003 KS Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
06.06.2020, 15:30
6 Laser Radial Filip Miłoszewski 2003 SEJK Pogoń Szczecin
Tak
07.06.2020, 22:17
7 Laser Radial Krystian Nawrat 1961 LOK Garland Gliwice
Tak
08.06.2020, 09:20
8 Laser Radial Lilly May Niezabitowska 2004 JK Kotwica Tarnobrzeg
Tak
08.06.2020, 10:01
9 Laser Radial Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus YC Olsztyn
Tak
08.06.2020, 10:22
10 Laser Radial Adam Sokołowski 2003 Nauticus YC Olsztyn
Tak
08.06.2020, 10:22
11 Laser Radial Igor Barcikowski 2004 Nauticus YC Olsztyn
Tak
08.06.2020, 10:22
12 Laser Radial Agata Barwinska 1995 SSW MOS Iława
Tak
08.06.2020, 10:56
13 Laser Radial Maksymilian Cymerman 2002 UKS Barnim Goleniów
Tak
08.06.2020, 11:07
14 Laser Radial Andrzej Nowakowski 2004 YKP Gdynia
Tak
08.06.2020, 11:08
15 Laser Radial Hubert Maczyszyn 2003 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
08.06.2020, 11:37
16 Laser Radial Hanna Dmochowska 2004 MKŻ Arka Gdynia
Tak
08.06.2020, 14:15
17 Laser Radial Amelia Dziąba 2003 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
08.06.2020, 20:57
18 Laser Radial Wojciech Antoniak 2002 KS Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
08.06.2020, 22:02
19 Laser Radial Filip Kapała 2004 MKŻ Arka Gdynia
Tak
08.06.2020, 22:47
20 Laser Radial Przemysław Machowski 2003 MKS Dwójka Warszawa
Tak
11.06.2020, 08:21
21 Laser Radial Iga Marcisz 2004 TS Kuźnia Rybnik
Tak
11.06.2020, 13:02
22 Laser Radial Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice
Tak
11.06.2020, 16:38
23 Laser Radial Franciszek Mikulski 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
13.06.2020, 08:50
24 Laser Radial Antoni Pasich 2004 KS Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
13.06.2020, 09:28
25 Laser Radial Kinga Brzóska 2002 MKŻ Arka Gdynia
Tak
13.06.2020, 17:34
26 Laser Radial Hanna Koczar 2003 TS Kuźnia Rybnik
Tak
13.06.2020, 22:59
27 Laser Radial Dominika Raszka 2004 MKS Dwójka Warszawa
Tak
14.06.2020, 10:51
28 Laser Radial Bartosz Dąbrowski 2004 UKŻ Siódemka Białystok
Tak
14.06.2020, 16:12
29 Laser Radial Dominik Śliwiński 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
14.06.2020, 18:27
30 Laser Radial Konrad Dziąba 2004 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
14.06.2020, 22:21
31 Laser Radial Maciej Iliński 2004 YKP Gdynia
Tak
14.06.2020, 22:25
32 Laser Radial Oliwia Dróżyńska 2004 TKŻ Toruń
Tak
14.06.2020, 23:42
33 Laser Radial Jakub Wiedeheft 2003 MKŻ Arka Gdynia
Tak
15.06.2020, 10:58
34 Laser Radial Maciej Małachowski 2003 UKŻ Siódemka Białystok
Tak
15.06.2020, 14:08
35 Laser Radial Rafał Szubert 2002 ŻMKS Poznań
Tak
15.06.2020, 17:04
36 Laser Radial Dominik Konieczny 2005 ŻMKS Poznań
Tak
15.06.2020, 17:04
37 Laser Radial Piotr Jóźwiak 2001 ŻMKS Poznań
Tak
15.06.2020, 17:04
38 Laser Radial Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS Poznań
Tak
15.06.2020, 17:04
39 Laser Radial Paweł Gerłachowski 2004 YKP Gdynia
Tak
15.06.2020, 20:04
40 Laser Radial Hubert Roszyk 2005 ŻLKS Poznań
Tak
15.06.2020, 20:56
41 Laser Radial Adam Slodownik 2004 KS Spójnia Warszawa
Tak
15.06.2020, 21:00
42 Laser Radial Igor Haufa 2003 ŻLKS Poznań
Tak
15.06.2020, 21:02
43 Laser Radial Kacper Dybiec 2005 KS Spójnia Warszawa
Tak
15.06.2020, 21:45
44 Laser Radial Marcelina Korszon 2002 MKS Dwójka Warszawa
Tak
16.06.2020, 10:39
45 Laser Radial Katarzyna Harc 2000 TS Kuźnia Rybnik
Tak
16.06.2020, 11:44
46 Laser Radial Jakub Ławicki 2002 MKŻ Arka Gdynia
Tak
16.06.2020, 14:36
47 Laser Radial Julia Szymczak 2003 MKS Dwójka Warszawa
Tak
16.06.2020, 18:16
48 Laser Radial Maciej Panaś 2004 CHKŻ Chojnice
Tak
16.06.2020, 20:15
49 Laser Radial Weronika Folmer 1999 KST "Elektryk" Grudziądz
Tak
16.06.2020, 21:12
50 Laser Radial Kacper Klucznik 2004 KST "Elektryk" Grudziądz
Tak
16.06.2020, 21:29
51 Laser Radial Julia Rogalska 2002 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
17.06.2020, 00:49
52 Laser Radial Natalia Borusińska 2002 UKS Zalew Kielce
Tak
17.06.2020, 10:06
53 Laser Radial Jan Lipowski 2002 KN Lider Kraków
Tak
17.06.2020, 11:54
54 Laser Radial Kamil Lenczowski 2005 KŻ Horn Kraków
Tak
17.06.2020, 16:09
55 Laser Radial Anna Trędowska 2002 KŻ Horn Kraków
Tak
17.06.2020, 16:09
56 Laser Radial Leon Gniadek 2004 KŻ Horn Kraków
Tak
17.06.2020, 16:09
57 Laser Radial Franciszek Niesiobędzki 2005 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
17.06.2020, 17:09
58 Laser Radial Marcin Pietrzak 2004 MKS Dwójka Warszawa
Tak
17.06.2020, 17:42
59 Laser Radial Wiktor Robaczewski 2003 SSW MOS Iława
Tak
17.06.2020, 19:32
60 Laser Radial Maciej Reck 2004 JKW Poznań
Tak
17.06.2020, 20:56
61 Laser Radial Julian Podwalski 2005 SSW MOS Iława
Tak
17.06.2020, 21:53
62 Laser Radial Jakub Jurczak 2003 SSW MOS Iława
Tak
17.06.2020, 23:43
63 Laser Radial Filip Rajchert 2003 MKS Dwójka Warszawa
Tak
18.06.2020, 00:04
64 Laser Radial Amelia Buska 2003 MKS Dwójka Warszawa
Tak
18.06.2020, 00:17
65 Laser Radial Jakub Rzeszotek 2006 MKS Dwójka Warszawa
Tak
18.06.2020, 18:59
66 Laser Radial Tomasz Bendlewski 2004 YKP Gdynia
Tak
19.06.2020, 20:54
67 Laser Radial Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa
Tak
20.06.2020, 23:47
68 Laser Radial Michał Paciorek 2004 KS Spójnia Warszawa
Tak
21.06.2020, 09:59
69 Laser Radial Dobromir Sokołowski 2004 JKW Poznań
Tak
21.06.2020, 17:53
70 Laser Radial Wiktoria Gołębiowska 2000 SSW MOS Iława
Tak
22.06.2020, 13:29
71 Laser Radial Magdalena Kwaśna 1998 CHKŻ Chojnice
Tak
22.06.2020, 13:34
72 Laser Radial Aleksandra Bobula 2004 JK Kotwica Tarnobrzeg
Tak
23.06.2020, 12:37
73 Laser Radial Wiktoria Gołębiowska 2000 Brokat to życie
Tak
23.06.2020, 15:36
Laser Standard
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Laser Standard Kostanty Sawicki 2002 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
05.06.2020, 12:57
2 Laser Standard Mateusz Siedlecki 2002 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
05.06.2020, 16:09
3 Laser Standard Kuba Rodziewicz 1998 SEJK Pogoń Szczecin
Tak
06.06.2020, 07:26
4 Laser Standard Kacper Stanisławski 2000 YKP Gdynia
Tak
06.06.2020, 10:36
5 Laser Standard Michał Krasodomski 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
06.06.2020, 10:38
6 Laser Standard Stanisław Klimaszewski 1992 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
06.06.2020, 14:58
7 Laser Standard Radosław Jankowski 1999 Nauticus YC Olsztyn
Tak
08.06.2020, 10:22
8 Laser Standard Piotr Malinowski 2001 SSW MOS Iława
Tak
09.06.2020, 11:52
9 Laser Standard Tadeusz Kubiak 1994 Pogoń Szczecin
Tak
09.06.2020, 16:04
10 Laser Standard Wojciech Klimaszewski 2001 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
12.06.2020, 10:39
11 Laser Standard Bartłomiej Mierzwa 2003 TS Kuźnia Rybnik
Tak
12.06.2020, 14:20
12 Laser Standard Mikołaj Silny 2002 SEJK Pogoń Szczecin
Tak
15.06.2020, 08:58
13 Laser Standard Tomasz Misiak 2001 JKW Poznań
Tak
15.06.2020, 14:25
14 Laser Standard Kacper Błaszczyk 2000 TS Kuźnia Rybnik
Tak
15.06.2020, 17:30
15 Laser Standard Jakub Dumara 1986 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
15.06.2020, 17:51
16 Laser Standard Gabriel Małecki 2004 KS Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
15.06.2020, 19:04
17 Laser Standard Hubert Lipiński 2002 TKŻ Toruń
Tak
16.06.2020, 20:39
18 Laser Standard Hubert Polaczyk 2001 KŻ Mewa Poznań
Tak
16.06.2020, 21:55
19 Laser Standard Tymoteusz Walicki 2003 UKŻ Siódemka Białystok
Tak
16.06.2020, 23:21
20 Laser Standard David Gdaniec 2002 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
17.06.2020, 21:23
21 Laser Standard Jakub Halouzka 1997 Moravský Yacht Klub
Tak
19.06.2020, 16:40
22 Laser Standard Kacper Ludwiński 2000 UKŻ Wiking Toruń
Tak
20.06.2020, 17:32
23 Laser Standard Mikołaj Warot 2005 JKW Poznań
Tak
22.06.2020, 15:03
Nautica 450
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Nautica 450 Paweł Nawrocki
Piotr Dzierżewicz
1982
1975
Między Żaglami
Tak
07.06.2020, 11:13
2 Nautica 450 Piotr Śledziński
Joanna Śledzińska
1970
1971
Między Żaglami
Tak
08.06.2020, 07:43
3 Nautica 450 Tomasz Zambrzycki
Paweł Matusiak
1970
1985
Yacht Club Rewa
Tak
08.06.2020, 10:32
4 Nautica 450 Łukasz Maksymowicz
Michał Wilanowski
1982
1988
Między Żaglami
Tak
09.06.2020, 09:59
5 Nautica 450 Monika Kraszewska
Paweł Pik
1994
1976
Yacht Club Gdańsk
Tak
18.06.2020, 08:35
6 Nautica 450 Patryk Sójkowski
Barbara Sójkowska
1977
1978
Niezrzeszony
Tak
22.06.2020, 22:44
7 Nautica 450 Jarosław Wróblewski
Anna Scheibe
1983
1976
Niezrzeszony
Tak
23.06.2020, 11:44
8 Nautica 450 Michał Kołodziej
Agata Czarminska
1975
1977
mitochondria
Yacht Club Rewa
Tak
23.06.2020, 12:25
9 Nautica 450 Witold Małecki
Maciej Odważny
1968
1970
ProData Sailing Team
Tak
23.06.2020, 13:13
10 Nautica 450 Paweł Kanafek
Marcin Kanafek
1986
1989
Niezrzeszony
Tak
24.06.2020, 13:14
11 Nautica 450 Artur Jarząbek
Kasia Wojciechowska
1972
1982
Niezrzeszony
Niezrzeszony
Tak
25.06.2020, 16:59
12 Nautica 450 Kacper Olszewski
Mateusz Gołaszewski
1992
1997
Yacht Club Gdańsk
Tak
25.06.2020, 20:43
13 Nautica 450 KRZYSZTOF SIWIEC
MARCIN KOŃSKO
1973
1976
ŻLKS Poznań
Tak
26.06.2020, 10:27
14 Nautica 450 Daniel Podkanowicz
Artur Stachowski
1991
1977
Niezrzeszony
Tak
28.06.2020, 12:17
OPP A
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 OPP A Michał Jaroszek 2006 KSW Baltic Dziwnów
Nie
12.06.2020, 20:38
2 OPP A Szymon Wójcik 2005 KSW Baltic Dziwnów
Nie
12.06.2020, 20:38
3 OPP A Aleksandra Bobrowska 2007 KSW Baltic Dziwnów
Nie
12.06.2020, 20:38
4 OPP A Ewa Lewandowska 2006 KS AZS AWFiS Gdańsk
Nie
15.06.2020, 12:49
5 OPP A Konrad Kunc 2006 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
16.06.2020, 11:03
6 OPP A Matyas Dymak 2005 YC VYSOKE MYTO
Tak
16.06.2020, 11:58
7 OPP A Tatiana Bělunková 2008 YC jezero Hlučín
Tak
16.06.2020, 20:27
8 OPP A Karolina Hejnova 2007 YC Banik Ostrava
Tak
17.06.2020, 16:13
9 OPP A Adam Jaroš 2005 MYK, z.s.
Tak
17.06.2020, 22:26
10 OPP A Barbora Valenová 2007 JK Olomouc
Nie
19.06.2020, 22:44
11 OPP A Filip Marjański 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
21.06.2020, 06:50
12 OPP A Tymon Sochaj 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
21.06.2020, 06:50
13 OPP A Lila Sochaj 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
21.06.2020, 06:50
14 OPP A Hubert Nowicki 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
21.06.2020, 06:50
15 OPP A Jakub Lipowski 2007 KN Lider Kraków
Tak
21.06.2020, 21:02
16 OPP A Mateusz Kolba 2006 KN Lider Kraków
Tak
21.06.2020, 22:04
17 OPP A Blanka Bobula 2007 JK Kotwica Tarnobrzeg
Tak
22.06.2020, 06:55
18 OPP A Zofia Michałeczko 2007 JK Kotwica Tarnobrzeg
Tak
22.06.2020, 06:55
19 OPP A Michał Mac 2007 JK Kotwica Tarnobrzeg
Tak
22.06.2020, 06:55
20 OPP A Jakub Kuraś 2007 KŻ Horn Kraków
Tak
23.06.2020, 21:16
21 OPP A Magdalena Ostrowska 2005 AZS UW Warszawa
Tak
25.06.2020, 13:16
22 OPP A Jakub Kaszewiak 2005 AZS UW Warszawa
Tak
25.06.2020, 13:16
23 OPP A Nina Mirowska 2008 AZS UW Warszawa
Tak
25.06.2020, 13:16
24 OPP A Wiktoria Kosior JK Kotwica Tarnobrzeg
Tak
29.06.2020, 11:43
OPP B
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 OPP B Hanna Rogowska 2008 TKŻ Toruń
Tak
08.06.2020, 21:00
2 OPP B Tola Szukaj 2007 TKŻ Toruń
Tak
08.06.2020, 21:00
3 OPP B Hieronim Hendler 2008 TKŻ Toruń
Tak
08.06.2020, 21:00
4 OPP B Jan Lemański 2008 TKŻ Toruń
Tak
08.06.2020, 21:00
5 OPP B Hubert Szulczewski 2008 SSW MOS Iława
Tak
09.06.2020, 08:14
6 OPP B Wit Dmuchowski 2009 SSW MOS Iława
Tak
09.06.2020, 08:14
7 OPP B Jakub Darkowski 2008 SSW MOS Iława
Tak
09.06.2020, 08:14
8 OPP B Zuzanna Liedtke 2008 SSW MOS Iława
Tak
09.06.2020, 08:14
9 OPP B Stanisław Nadolski 2009 SSW MOS Iława
Tak
09.06.2020, 08:14
10 OPP B Natan Dziedziak 2010 SSW MOS Iława
Tak
09.06.2020, 08:14
11 OPP B Jan Wilk 2010 SSW MOS Iława
Tak
09.06.2020, 08:14
12 OPP B Julia Agnieszczak 2010 SSW MOS Iława
Tak
09.06.2020, 08:14
13 OPP B Konrad Nawrot 2008 SSW MOS Iława
Tak
09.06.2020, 08:14
14 OPP B Adrianna Komosińska 2009 SSW MOS Iława
Tak
09.06.2020, 08:14
15 OPP B Franciszek Zając 2008 KŻ Gdańsk
Tak
10.06.2020, 08:36
16 OPP B Karol Stachowski 2009 KŻ Gdańsk
Tak
10.06.2020, 08:36
17 OPP B Michał Roman 2009 KŻ Gdańsk
Tak
10.06.2020, 08:36
18 OPP B Kamil Roman 2011 KŻ Gdańsk
Tak
10.06.2020, 08:36
19 OPP B Mateusz Kundzier 2008 KŻ Gdańsk
Tak
10.06.2020, 08:36
20 OPP B Maciej Kundzier 2012 KŻ Gdańsk
Tak
10.06.2020, 08:36
21 OPP B Antoni Zając 2012 KŻ Gdańsk
Tak
10.06.2020, 08:36
22 OPP B Ilek Gushchin 2012 KŻ Gdańsk
Tak
10.06.2020, 08:36
23 OPP B Wojtek Wójcik 2008 TS Kuźnia Rybnik
Tak
11.06.2020, 13:25
24 OPP B Piotr Grendziak 2008 TS Kuźnia Rybnik
Tak
11.06.2020, 13:25
25 OPP B Jan Psiuk 2008 TS Kuźnia Rybnik
Tak
11.06.2020, 13:25
26 OPP B Aleksander łukanowski 2007 TS Kuźnia Rybnik
Tak
11.06.2020, 13:25
27 OPP B Karol Gaj 2007 TS Kuźnia Rybnik
Tak
11.06.2020, 13:25
28 OPP B Piotr Harnasz 2009 TS Kuźnia Rybnik
Tak
11.06.2020, 13:25
29 OPP B Amelia Ferenc 2010 TS Kuźnia Rybnik
Tak
11.06.2020, 13:25
30 OPP B Magdalena Psiuk 2010 TS Kuźnia Rybnik
Nie
11.06.2020, 13:25
31 OPP B Gustaw Kowalski 2009 TS Kuźnia Rybnik
Tak
11.06.2020, 13:25
32 OPP B Grzegorz Górecki 2024 TS Kuźnia Rybnik
Tak
11.06.2020, 13:25
33 OPP B Elżbieta Psiuk 2011 TS Kuźnia Rybnik
Nie
11.06.2020, 13:25
34 OPP B Patrick štafa 2010 Moravský Yacht Klub
Tak
12.06.2020, 14:40
35 OPP B Jakub Szurko 2008 KSW Baltic Dziwnów
Nie
12.06.2020, 20:38
36 OPP B Maja Wójcik 2008 KSW Baltic Dziwnów
Nie
12.06.2020, 20:38
37 OPP B Andrzej Grochal 2019 KSW Baltic Dziwnów
Nie
12.06.2020, 20:38
38 OPP B Jakub Chudyk 2009 KSW Baltic Dziwnów
Nie
12.06.2020, 20:38
39 OPP B Filip Harasimowicz-krzysztofiak 2007 KSW Baltic Dziwnów
Nie
12.06.2020, 20:38
40 OPP B Maja Harasimowicz-krzysztofiak 2009 KSW Baltic Dziwnów
Nie
12.06.2020, 20:38
41 OPP B Maja Stormann 2007 KSW Baltic Dziwnów
Nie
12.06.2020, 20:38
42 OPP B Aleksander Lenart 2009 KSW Baltic Dziwnów
Nie
12.06.2020, 20:38
43 OPP B Laura Urbańska 2009 JKW Poznań
Nie
14.06.2020, 19:37
44 OPP B Klaudia Lipińska 2010 JKW Poznań
Tak
14.06.2020, 19:37
45 OPP B Ignacy Kalinowski 2009 JKW Poznań
Tak
14.06.2020, 19:37
46 OPP B Maria Nycz 2009 JKW Poznań
Tak
14.06.2020, 19:37
47 OPP B Wiktor Kalinowski 2011 JKW Poznań
Tak
14.06.2020, 19:37
48 OPP B Hanna Chojnicka 2010 JKW Poznań
Tak
14.06.2020, 19:37
49 OPP B Adam Chojnicki 2009 JKW Poznań
Tak
14.06.2020, 19:37
50 OPP B Jan Nycz 2011 JKW Poznań
Tak
14.06.2020, 19:37
51 OPP B Maksymilian Malinowski 2009 JKW Poznań
Tak
14.06.2020, 19:37
52 OPP B Filip Szymonek 2006 KSW Baltic Dziwnów
Nie
14.06.2020, 21:16
53 OPP B Józef Krasowski 2009 KS Spójnia Warszawa
Tak
15.06.2020, 19:00
54 OPP B Jan Muszyński 2007 KS Spójnia Warszawa
Tak
15.06.2020, 19:00
55 OPP B Wojciech Henryk Komenda 2008 KS Spójnia Warszawa
Tak
15.06.2020, 19:00
56 OPP B Antoni Brzozowski 2009 KS Spójnia Warszawa
Tak
15.06.2020, 19:00
57 OPP B Aleksandra Matz 2010 KS Spójnia Warszawa
Tak
15.06.2020, 19:00
58 OPP B Piotrek Słomka 2009 TS Kuźnia Rybnik
Tak
16.06.2020, 11:01
59 OPP B Norbert Herba 2010 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
16.06.2020, 11:03
60 OPP B Antonina Puchowska 2008 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
16.06.2020, 11:03
61 OPP B Alicja Saj 2010 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
16.06.2020, 11:03
62 OPP B Małgorzata Wyrębska 2009 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
16.06.2020, 11:03
63 OPP B Kacper Kibiersza 2008 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
16.06.2020, 11:03
64 OPP B Marek Filipski 2012 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
16.06.2020, 11:03
65 OPP B Piotr Tutkowski 2011 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
16.06.2020, 11:03
66 OPP B Wiktor Kruszyński 2012 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
16.06.2020, 11:03
67 OPP B Lena Bukowska 2010 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
16.06.2020, 11:03
68 OPP B Matylda Jankowska 2010 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
16.06.2020, 11:03
69 OPP B Liliana Dymakova 2010 YC VYSOKE MYTO
Tak
16.06.2020, 11:58
70 OPP B Nina Gaweł 2010 OŚ AZS Poznań
Tak
16.06.2020, 20:47
71 OPP B Ignacy Pospieszny 2009 OŚ AZS Poznań
Tak
16.06.2020, 20:47
72 OPP B Lena Gaweł 2008 OŚ AZS Poznań
Tak
16.06.2020, 20:47
73 OPP B Emilia Siekierczak 2008 OŚ AZS Poznań
Tak
16.06.2020, 20:47
74 OPP B Maksymilian Czarnecki 2009 OŚ AZS Poznań
Tak
16.06.2020, 20:47
75 OPP B Marta Gajdzińska 2010 OŚ AZS Poznań
Tak
16.06.2020, 20:47
76 OPP B łucja Borkowska 2010 OŚ AZS Poznań
Tak
16.06.2020, 20:47
77 OPP B Filip Modzelewski 2009 OŚ AZS Poznań
Tak
16.06.2020, 20:47
78 OPP B Lena Roszak 2009 OŚ AZS Poznań
Tak
16.06.2020, 20:47
79 OPP B Wojciech Sygnet 2010 OŚ AZS Poznań
Tak
16.06.2020, 20:47
80 OPP B Gustaw Wojcieszak 2011 OŚ AZS Poznań
Tak
16.06.2020, 20:47
81 OPP B Wiktor Weselak 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
21.06.2020, 06:50
82 OPP B Emilia Paszek 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
21.06.2020, 06:50
83 OPP B Jan Marjański 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
21.06.2020, 06:50
84 OPP B Wiktor Radziej 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
21.06.2020, 06:50
85 OPP B Dominik Sienkiewicz 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
21.06.2020, 06:50
86 OPP B Maurycy Kosmowski 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
21.06.2020, 06:50
87 OPP B Marcin Małota 2009 KN Lider Kraków
Tak
21.06.2020, 21:02
88 OPP B Jan Pawłowicz 2009 KN Lider Kraków
Tak
21.06.2020, 21:02
89 OPP B Krzysztof Rysz 2008 KN Lider Kraków
Tak
21.06.2020, 21:02
90 OPP B Antoni Wyroba 2011 KN Lider Kraków
Tak
21.06.2020, 21:02
91 OPP B Dawid Pachuta 2009 KN Lider Kraków
Tak
21.06.2020, 21:02
92 OPP B Aleksander Kolman 2008 Nauticus YC Olsztyn
Tak
22.06.2020, 13:09
93 OPP B Marcin Krawczyk 2007 Nauticus YC Olsztyn
Tak
22.06.2020, 13:09
94 OPP B Szymon Kroczek 2007 Nauticus YC Olsztyn
Tak
22.06.2020, 13:09
95 OPP B Jakub Dębiński 2009 Nauticus YC Olsztyn
Tak
22.06.2020, 13:09
96 OPP B Tomasz Pakulski 2008 Nauticus YC Olsztyn
Tak
22.06.2020, 13:09
97 OPP B Adam Pakulski 2010 Nauticus YC Olsztyn
Tak
22.06.2020, 13:09
98 OPP B Mateusz Walczak 2009 Nauticus YC Olsztyn
Tak
22.06.2020, 13:09
99 OPP B Wojciech Markwart 2008 Nauticus YC Olsztyn
Tak
22.06.2020, 13:09
100 OPP B Michał Banasiewicz 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
22.06.2020, 22:22
101 OPP B Ryszard Grochowski 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
22.06.2020, 22:22
102 OPP B Martyna Grzegorczyk 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
22.06.2020, 22:22
103 OPP B Franciszek Kamola 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
22.06.2020, 22:22
104 OPP B Franciszek Marszałek 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
22.06.2020, 22:22
105 OPP B Blanka Sójkowska 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
22.06.2020, 22:22
106 OPP B Jan żyła 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
22.06.2020, 22:22
107 OPP B Michał Trawicki 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
22.06.2020, 23:18
108 OPP B Maja Ferenc 2013 TS Kuźnia Rybnik
Tak
23.06.2020, 07:38
109 OPP B Wiktoria Sajdak 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj
Nie
23.06.2020, 11:15
110 OPP B Piotr Kuźniarski 2007 KŻ Horn Kraków
Tak
23.06.2020, 21:16
111 OPP B Aleksander Szczepara 2009 KŻ Horn Kraków
Tak
23.06.2020, 21:16
112 OPP B Hubert Staroń 2008 KŻ Horn Kraków
Tak
23.06.2020, 21:16
113 OPP B Igor Mazurkiewicz 2008 KŻ Horn Kraków
Tak
23.06.2020, 21:16
114 OPP B Laura Kowalska 2009 KŻ Horn Kraków
Tak
23.06.2020, 21:16
115 OPP B Antonina Liro 2008 KŻ Horn Kraków
Tak
23.06.2020, 21:16
116 OPP B Mateusz Piskorz 2010 KŻ Horn Kraków
Tak
23.06.2020, 21:23
117 OPP B Michał Piskorz 2008 KŻ Horn Kraków
Tak
23.06.2020, 21:23
118 OPP B Paulina Szczepa 2010 KŻ Horn Kraków
Tak
23.06.2020, 21:47
119 OPP B Nina Zajdel 2010 KŻ Horn Kraków
Tak
23.06.2020, 21:47
120 OPP B Zofia Szczypka 2012 KŻ Horn Kraków
Tak
23.06.2020, 21:47
121 OPP B Ida Młynarczyk 2009 KŻ Horn Kraków
Tak
23.06.2020, 21:47
122 OPP B Maja Filipska 2009 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
23.06.2020, 21:59
123 OPP B Adam Jakubowski 2009 PKM LOK Poznań
Nie
23.06.2020, 23:27
124 OPP B Ignacy Kościelak 2008 PKM LOK Poznań
Nie
23.06.2020, 23:27
125 OPP B Mateusz Kuchowicz 2009 PKM LOK Poznań
Nie
23.06.2020, 23:27
126 OPP B Piotr Grzesiek 2009 PKM LOK Poznań
Nie
23.06.2020, 23:27
127 OPP B Stanisław Kasprzak 2009 PKM LOK Poznań
Nie
23.06.2020, 23:27
128 OPP B Mikołaj Kościelak 2008 PKM LOK Poznań
Nie
23.06.2020, 23:27
129 OPP B Aleksandra Stefaniak 2010 PKM LOK Poznań
Nie
23.06.2020, 23:27
130 OPP B Aleksandra Zachciał 2009 PKM LOK Poznań
Nie
23.06.2020, 23:27
131 OPP B Mikołaj Waszkiewicz 2009 Jacht Klub Nisko
Tak
24.06.2020, 10:50
132 OPP B Tomasz Tęcza 2009 Jacht Klub Nisko
Tak
24.06.2020, 10:50
133 OPP B Sonia Dobrzyńska 2007 KS Spójnia Warszawa
Tak
24.06.2020, 12:08
134 OPP B Hubert Matz 2008 KS Spójnia Warszawa
Tak
24.06.2020, 12:08
135 OPP B Wiktor Przeździecki 2008 KS Spójnia Warszawa
Tak
24.06.2020, 12:08
136 OPP B Zofia Brdulak 2009 KS Spójnia Warszawa
Tak
24.06.2020, 12:08
137 OPP B Eryk Kąkolewski 2009 KS Spójnia Warszawa
Tak
24.06.2020, 12:08
138 OPP B Tomasz Ignaczewski 2012 KS Spójnia Warszawa
Tak
24.06.2020, 12:08
139 OPP B Emilia Brdulak 2011
Nie
24.06.2020, 12:08
140 OPP B Iga Dębecka-Strzyżewska 2008 AZS UW Warszawa
Tak
25.06.2020, 13:16
141 OPP B Stanisław Wróblewski 2010 AZS UW Warszawa
Tak
25.06.2020, 13:16
142 OPP B Saturnin Smółka 2007 AZS UW Warszawa
Tak
25.06.2020, 13:16
143 OPP B Maja Szostak JK Kotwica Tarnobrzeg
Tak
29.06.2020, 11:45
144 OPP B Marianna Bednarz JK Kotwica Tarnobrzeg
Tak
29.06.2020, 11:46
145 OPP B Miłosz Ciechanowicz 2010 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
29.06.2020, 18:20
146 OPP B Adam Szalewicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
29.06.2020, 18:22
147 OPP B Weronika Grala 2010 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
29.06.2020, 18:24
148 OPP B Nikodem Machejko 2008 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
29.06.2020, 18:25
149 OPP B Karol Kostrzewa 2008 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
29.06.2020, 18:27
150 OPP B Piotr Kostrzewa 2008 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
29.06.2020, 18:28
151 OPP B Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa
Tak
29.06.2020, 19:22
152 OPP B Leon Jankowski 2009 TKŻ Toruń
Tak
30.06.2020, 09:47
153 OPP B Kalina Zalewska 2009 TKŻ Toruń
Tak
30.06.2020, 09:49
Open Skiff
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Open Skiff Jan Suchocki 2007 MKŻ Arka Gdynia
Tak
08.06.2020, 11:51
2 Open Skiff Natasza Tarnawska 2008 MKŻ Arka Gdynia
Tak
08.06.2020, 12:07
3 Open Skiff Aniela Frąckowiak 2008 MKŻ Arka Gdynia
Tak
08.06.2020, 12:07
4 Open Skiff Julianna Ponto 2008 MKŻ Arka Gdynia
Tak
08.06.2020, 12:07
5 Open Skiff Maksymilian Betlejewski 2007 MKŻ Arka Gdynia
Tak
08.06.2020, 12:07
6 Open Skiff Max Berliński 2006 MKŻ Arka Gdynia
Tak
08.06.2020, 12:07
7 Open Skiff Laura Kwiatkowska 2009 MKŻ Arka Gdynia
Tak
08.06.2020, 12:07
8 Open Skiff Mikołaj Nędza 2010 MKŻ Arka Gdynia
Tak
08.06.2020, 12:07
9 Open Skiff Piotr Trella 2008 MKŻ Arka Gdynia
Nie
08.06.2020, 12:07
10 Open Skiff Wojciech Henryk Komenda 2008 KS Spójnia Warszawa
Tak
15.06.2020, 18:12
11 Open Skiff Jan Muszyński 2007 KS Spójnia Warszawa
Tak
15.06.2020, 18:12
12 Open Skiff Józef Krasowski 2009 KS Spójnia Warszawa
Tak
15.06.2020, 18:12
13 Open Skiff Witold Woźnicki 2006 Sail & Ski Klub Warszawa
Tak
15.06.2020, 18:12
14 Open Skiff Maja Woźnicka 2006 Sail & Ski Klub Warszawa
Tak
15.06.2020, 18:12
15 Open Skiff Antoni Brzozowski 2009 KS Spójnia Warszawa
Tak
15.06.2020, 18:12
16 Open Skiff Jan Szerling 2007 Sail & Ski Klub Warszawa
Tak
15.06.2020, 18:12
17 Open Skiff Krzysztof Królik 2006 Sail & Ski Klub Warszawa
Tak
15.06.2020, 18:12
18 Open Skiff Daria Pedowska 2009 OKŻ Olsztyn
Tak
16.06.2020, 19:39
19 Open Skiff Barbara Riemer 2010 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
Tak
17.06.2020, 11:14
20 Open Skiff Kacper Sprengler 2008 SKŻ Sopot
Tak
22.06.2020, 17:01
21 Open Skiff Maciej Barć 2009 SKŻ Sopot
Tak
22.06.2020, 17:01
22 Open Skiff Kornelia Soćko 2007 SKŻ Sopot
Tak
22.06.2020, 17:01
23 Open Skiff Ksawery Soćko 2009 SKŻ Sopot
Tak
22.06.2020, 17:01
24 Open Skiff Tymoteusz Gołyszny 2010 SKŻ Sopot
Tak
22.06.2020, 17:01
25 Open Skiff Nicole Lietzau 2007 SKŻ Sopot
Tak
22.06.2020, 17:01
26 Open Skiff Adam Fengler 2008 KŻ Horn Kraków
Tak
22.06.2020, 23:33
27 Open Skiff Teresa Milbałer 2007 KŻ Horn Kraków
Tak
22.06.2020, 23:42
28 Open Skiff Julia Jędrzejczyk 2008 KŻ Horn Kraków
Tak
22.06.2020, 23:47
29 Open Skiff Kajetan Poziemski 2009 KŻ Horn Kraków
Tak
22.06.2020, 23:57
30 Open Skiff Maciej Obarski 2007 KŻ Horn Kraków
Tak
23.06.2020, 00:05
31 Open Skiff Emilia Kubica 2007 KŻ Horn Kraków
Tak
23.06.2020, 00:09
32 Open Skiff Hanna Kusztejko 2008 KŻ Horn Kraków
Tak
23.06.2020, 00:16
33 Open Skiff Katarzyna Wajdowska 2004 KŻ Horn Kraków
Tak
24.06.2020, 20:58
34 Open Skiff Gabriela Fajdasz 2007 KS Spójnia Warszawa
Tak
25.06.2020, 21:23
35 Open Skiff Jagna Smolińska 2009 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
Tak
27.06.2020, 08:45
36 Open Skiff Liwia Liszkiewicz 2007 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
Tak
27.06.2020, 08:45
37 Open Skiff Dominika Godlewska 2007 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
Tak
27.06.2020, 08:45
38 Open Skiff Jagoda Wiśniewska 2009 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
Tak
27.06.2020, 08:45
39 Open Skiff Jan Włudyka 2008 KŻ Horn Kraków
Tak
29.06.2020, 11:08
Orvaldi B8 Race (KWR)
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Orvaldi B8 Race (KWR) Jerzy Jankowski
Tomasz Jankowski
Marcin Geremek
Krzysztof Wysokiński
1949
1975
1959
1980
Jachtklub Stoczni Gdańskiej
Niezrzeszony
Tak
19.06.2020, 17:54
Orvaldi B8 Race (OPEN)
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Orvaldi B8 Race (OPEN) Stanisław Lenkiewicz
Michał Lenkiewicz
Robert Rayski
Adrian Łaźniewski
Adam Borek
1960
1982
1960
1983
2002
Brak
Tak
19.06.2020, 13:09
2 Orvaldi B8 Race (OPEN) Jerzy Matuszak
Michał Krause
Robert Wereda
Maria Kurant
Honorata Wąsowicz
Monika Wiater
Karolina Kucel
Martyna Kucińska
1951
2000
2000
2000
1980
1970
1990
1985
Niezrzeszony
Niezrzeszony
Niezrzeszony
Tak
19.06.2020, 14:54
3 Orvaldi B8 Race (OPEN) Krzysztof Kołakowski
Grzegorz Witer
2005
2018
KLUB ŻEGLARSKI OSTRÓDA w Ostródzie
Tak
19.06.2020, 21:07
4 Orvaldi B8 Race (OPEN) Adam Dobroch
Ryszard Skrzypkowski
1992
1950
YKP Gdynia
PRYWATNY
Nie
22.06.2020, 12:29
5 Orvaldi B8 Race (OPEN) Maciej Marczewski
Bogdan Sieron
Andzrzej Zachariasz
Maciej Zachariasz
Slawek Michalak
Oskar Niemira
Magda Kwasny
Mateusz Gwozdz
Kacper Gwozdz
Gucio Micinski
Daniel Dagenais-Gaw
Wit Danilkiewicz
Kuba Zborowski
Lukasz Balinski
1975
1960
1985
1960
1981
2001
1989
2005
2003
2004
1984
1960
1981
1980
YKP Gdynia
Nie
23.06.2020, 20:47
6 Orvaldi B8 Race (OPEN) Marek Wołoszyn
Marcin Gadomski
Sławomir Dąbrowski
Agnieszka Zahorska
Agnieszka Chimowska
Maciej Komorowski
Paulina Bodziony
Marek Niesiobędzki
1968
1978
1970
1987
1978
1970
1983
1970
Jachtklub Stoczni Gdańskiej
Niezrzeszony
Tak
23.06.2020, 21:21
7 Orvaldi B8 Race (OPEN) ROBERT MAREK STUDZIŃSKI 1971 Brak
Tak
25.06.2020, 10:02
Orvaldi B8 Race (ORC)
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Orvaldi B8 Race (ORC) Tomasz Konnak
Joanna Jaszczołt
Andrzej Jankowski
1968
1982
1992
Jacht Klub Morski Gryf Gdynia
Tak
15.06.2020, 18:53
2 Orvaldi B8 Race (ORC) Jacek Roszyk
Szymon Roszyk
1975
2002
ŻLKS Poznań
Niezrzeszony
Tak
15.06.2020, 22:50
3 Orvaldi B8 Race (ORC) Jan Kozarzewski
Piotr Staszewski
Jakub Drozdowski
Piotr Trzciński
Michał Faraon Stawski
Janusz Janusz
1985
1990
1990
1990
1990
1990
AZS GALION GDAŃSK
Tak
15.06.2020, 23:43
4 Orvaldi B8 Race (ORC) PAWEŁ WILKOWSKI
MAREK WÓJCIK
1966
1956
YKP Gdynia
Tak
16.06.2020, 20:10
5 Orvaldi B8 Race (ORC) Mieczysław Trzpis
Bronisław Trzpis
Maciek Trzpis
1958
1956
1996
Jacht Klub St.Gdańskiej
Jachtklub Stoczni Gdańskiej
Tak
18.06.2020, 10:59
6 Orvaldi B8 Race (ORC) Robert Wilkowski
Piotr Sołkowicz
1974
1982
Niezrzeszony
Tak
18.06.2020, 20:09
7 Orvaldi B8 Race (ORC) Zenon Jankowski
Krzysztof Nowakowski
1960
1969
JKM GRYF
KKW FALA Kalisz
Tak
18.06.2020, 20:15
8 Orvaldi B8 Race (ORC) Kuba Niewiński
Robert Niewiński
1999
1970
PRYWATNY
PRYWATNY
Tak
22.06.2020, 22:49
9 Orvaldi B8 Race (ORC) Dominik Kopcych
Jacek Olinski
1988
1971
Niezrzeszony
Niezrzeszony
Tak
24.06.2020, 19:34
10 Orvaldi B8 Race (ORC) Wiesław Krupski
Gustaw Krupski
1966
1998
Niezrzeszony
Niezrzeszony
Tak
25.06.2020, 00:25
11 Orvaldi B8 Race (ORC) Konrad Smolen
Grzegorz Madej
Krzysztof Glebow
1956
1971
1973
YKP Gdynia
Nie
25.06.2020, 11:00
12 Orvaldi B8 Race (ORC) Lukasz Trzcinski
PIOTR SUTKOWSKI
JACEK PILICHOWSKI
Mateusz Zmudzinski
Wojtek Rogalski
Michal Rucinski
1978
1990
1991
1985
1999
1982
Niezrzeszony
Niezrzeszony
PRYWATNY
Tak
25.06.2020, 13:24
13 Orvaldi B8 Race (ORC) Robert Gwóźdź
andrzej różycki
marcin dejewski
marcin tkaczyk
marek mielniczuk
mikolaj gielniak
dominik nowak
1970
1972
1978
1993
1978
1992
1999
YKP Gdynia
Niezrzeszony
Niezrzeszony
Niezrzeszony
Tak
25.06.2020, 20:43
Pantaenius Nord Cup Classic (KWR)
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Pantaenius Nord Cup Classic (KWR) Piotr Rocławski
Łukasz Hajne
Dominik Werner
Maciej Krupa
1980
1981
1988
1979
Jachtklub Stoczni Gdańskiej
Tak
30.06.2020, 07:23
2 Pantaenius Nord Cup Classic (KWR) Hubert Jablonski
Tomasz Krzywosz
Szymon Szymczak
JAKUB SZNAJDER
1964
1962
1969
1966
PRYWATNY
prywatny
prywatny
PRYWATNY
Tak
30.06.2020, 13:19
3 Pantaenius Nord Cup Classic (KWR) Igor Szrubkowski
Jacek Jurkowski-Maślak
Teofil Kaczmarek
Andrzej Szrubkowski
Tomasz Jankowski
Krzysztof Wysokiński
Bartłomiej Hołub
Mateusz Nowak
1969
1956
1930
1946
1975
1978
1981
1988
Jachtklub Stoczni Gdańskiej
Jachtklub Stoczni Gdańskiej
Tak
02.07.2020, 20:56
4 Pantaenius Nord Cup Classic (KWR) Tomasz Sontowski
Roman Mickiewicz
Grzegorz Wilkowski
Tomasz Swebocki
1953
1980
1981
1994
Jacht Klub Morski Gryf Gdynia
Tak
02.07.2020, 22:02
5 Pantaenius Nord Cup Classic (KWR) Hubert Cieślak
Łukasz Latoszek
Michał Terek
Zbigniew Sulikowski
Jachtklub Stoczni Gdańskiej
Tak
03.07.2020, 17:55
Pantaenius Nord Cup Classic (OPEN)
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Pantaenius Nord Cup Classic (OPEN) Radosław Cierpiał
Bartosz Grześ
Piotr Chojnacki
Maciej Michalak
1961
1976
1966
1970
YC Anwil Włocławek
Tak
18.06.2020, 11:27
2 Pantaenius Nord Cup Classic (OPEN) Andrzej Leman
Marek Fudaliński
Grzegorz Bobrowski
Jakub Gwóźdź
1957
1997
1979
1997
Stowarzyszenie Żeglarskie
Tak
23.06.2020, 12:11
3 Pantaenius Nord Cup Classic (OPEN) Ireneusz Stawiany 1955 Yacht Klub Stal Gdynia
Tak
24.06.2020, 08:26
4 Pantaenius Nord Cup Classic (OPEN) ROBERT MAREK STUDZIŃSKI 1971 Brak
Tak
25.06.2020, 10:07
5 Pantaenius Nord Cup Classic (OPEN) Stanisław Lenkiewicz
Michał Lenkiewicz
Robert Rayski
Adam Borek
1960
1982
1960
2002
Fujimo Sailing Team
Brak
Tak
25.06.2020, 22:21
6 Pantaenius Nord Cup Classic (OPEN) Piotr Kopczyński
Piotr Wąsała
Grzegorz Goluch
1965
1959
1972
Jacht klub Anwil
Jacht Klub Azoty Puławy
Tak
29.06.2020, 15:37
7 Pantaenius Nord Cup Classic (OPEN) Jerzy Matuszak
MARIA KURANT
Michał Krause
Jolanta Gellen
Wojciech Staszczak
1951
1966
1977
1966
1983
Niezrzeszony
YKP Gdynia
Niezrzeszony
Tak
02.07.2020, 20:34
8 Pantaenius Nord Cup Classic (OPEN) Zbigniew Gutkowski
Cezary Brędowski
Tomasz Szymanowski
Andrzej Terpiński
Krzysztof Ryglewski
Robert Prajwocki
Zbigniew Doliński
Sławomir Dunst
Jacht Klub St.Gdańskiej
Tak
03.07.2020, 18:02
Pantaenius Nord Cup Classic (ORC)
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Pantaenius Nord Cup Classic (ORC) Irek Siwek
Marcin Zastawny
Przemysław Sierota
Jacek Perczynski
Rezerwa Rezerwa
1975
1975
1973
1977
1970
YKP Gdynia
Niezrzeszony
Niezrzeszony
Tak
19.06.2020, 23:20
2 Pantaenius Nord Cup Classic (ORC) Łukasz Trzciński
Piotr Sutkowski
Jacek Pilichowski
Monika Kwiatkowska
Mateusz Małecki
Michał CZOŁGU Ruciński
Mateusz Żmudziński
1978
1990
1991
1975
2000
1982
1985
Marina Urody - Gdynia
Tak
25.06.2020, 22:19
3 Pantaenius Nord Cup Classic (ORC) Kuba Marjański
Jurek Cytawa
Agata Marjańska
Maciek Chatłas
1980 AKM Gdańsk
Tak
27.06.2020, 19:11
4 Pantaenius Nord Cup Classic (ORC) Dominik Kopcych
Marta Chmielarz
Marcin Matla
Maciej Kula
1988
1985
1974
1989
Niezrzeszony
Tak
28.06.2020, 19:32
5 Pantaenius Nord Cup Classic (ORC) MIECZYSŁAW TRZPIS
BRONISŁAW TRZPIS
MACIEK TRZPIS
1958
1956
1996
Jacht Klub St.Gdańskiej
Tak
02.07.2020, 11:57
6 Pantaenius Nord Cup Classic (ORC) WITOLD JANKOWSKI
JAKUB JANKOWSKI
1950
1986
YCTS
Tak
03.07.2020, 08:36
7 Pantaenius Nord Cup Classic (ORC) Mariusz Klupiński
MIROSŁAW MICKIEWICZ
DAMIAN MALINOWSKI
SZYMON GROCHOLSKI
KRZYSZTOF RUPIŃSKI
1973 AKM Gdańsk
Tak
03.07.2020, 12:48
8 Pantaenius Nord Cup Classic (ORC) robert gwozdz
andrzej różycki
marcin dejewski
marcin tkaczyk
marek mielniczuk
mikolaj gielniak
dominik nowak
1970
2001
2001
2001
2001
2001
2001
YKP Gdynia
Niezrzeszony
Tak
03.07.2020, 13:21
9 Pantaenius Nord Cup Classic (ORC) Michał Śliwa
Marcin Kowalik
Szymon Kuczyński
Bartek Włodarczyk
Maciej Lenk
1974
1975
1980
1973
1976
prywatny
prywatny
prywatny
prywatny
Tak
03.07.2020, 13:34
Sol Marina Race (420)
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Sol Marina Race (420) Ewa Romaniuk
- Ołowiak
Nie
04.07.2020, 19:16
2 Sol Marina Race (420) Kuba Antoniak
- Dubowski
Nie
04.07.2020, 19:17
3 Sol Marina Race (420) - Mała
- Szweda
Nie
04.07.2020, 19:18
4 Sol Marina Race (420) Artur Jączkowski
- Cymerman
Nie
04.07.2020, 19:19
5 Sol Marina Race (420) - Cesarek
- Manista
Nie
04.07.2020, 19:20
6 Sol Marina Race (420) Basia Ramotowska
Dominika Grala
Nie
04.07.2020, 19:20
7 Sol Marina Race (420) Ewa Lewandowska
Wojtek Lewandowski
Nie
04.07.2020, 19:21
8 Sol Marina Race (420) DŻOZEF -
- Kwiek
Nie
04.07.2020, 19:22
Sol Marina Race (OPP)
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Sol Marina Race (OPP) Paweł Kundzier 1981 KŻ Gdańsk
Nie
30.06.2020, 17:12
2 Sol Marina Race (OPP) Joanna Nowicka 1979 KS AZS AWFiS Gdańsk
Nie
30.06.2020, 18:21
3 Sol Marina Race (OPP) Jan Krzyżak 1993 KŻ Gdańsk
Nie
30.06.2020, 19:36
4 Sol Marina Race (OPP) Bogdan Roman 1979 KŻ Gdańsk
Nie
30.06.2020, 19:54
5 Sol Marina Race (OPP) Michał Maśkiewicz 2020 SSW MOS Iława
Nie
30.06.2020, 22:26
6 Sol Marina Race (OPP) Wojciech Lewandowski 1977 KS AZS AWFiS Gdańsk
Nie
30.06.2020, 23:12
7 Sol Marina Race (OPP) Grzegorz Mankucki 1971 KŻ Gdańsk
Nie
01.07.2020, 09:11
8 Sol Marina Race (OPP) Barbara Strzyżewska AZS UW Warszawa
Nie
01.07.2020, 09:19
9 Sol Marina Race (OPP) Krzysztof Miedzierski 1997 KŻ Gdańsk
Nie
01.07.2020, 09:42
10 Sol Marina Race (OPP) Rafał Ciechanowicz 1974 Giżycka Grupa Regatowa
Nie
01.07.2020, 15:24
11 Sol Marina Race (OPP) Janusz Bobula 1976 JK Kotwica Tarnobrzeg
Nie
01.07.2020, 18:23
12 Sol Marina Race (OPP) Roman Jaroś 1975 MYK, z.s.
Nie
01.07.2020, 18:26
13 Sol Marina Race (OPP) Irzy Dymak 1972 YC VYSOKE MYTO
Nie
01.07.2020, 18:28
14 Sol Marina Race (OPP) Filip Kazuła 1991 KS AZS AWFiS Gdańsk
Nie
01.07.2020, 18:29
Sol Marina Race (Radial)
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Sol Marina Race (Radial) Anna Weinzieher 1990 AZS UW Warszawa
Tak
24.06.2020, 13:36
2 Sol Marina Race (Radial) Rafał Wilk 1987 KS Spójnia Warszawa
Tak
24.06.2020, 22:29
3 Sol Marina Race (Radial) Lew Gołda 1994 MKS Dwójka Warszawa
Tak
25.06.2020, 12:35
4 Sol Marina Race (Radial) Dawid Kania 1997 ŻLKS Poznań
Tak
25.06.2020, 13:08
5 Sol Marina Race (Radial) Aleksander Arian 1994
Tak
25.06.2020, 18:41
6 Sol Marina Race (Radial) Mateusz Hanke 2001 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
25.06.2020, 18:43
7 Sol Marina Race (Radial) Michał Zera
Tak
25.06.2020, 18:54
8 Sol Marina Race (Radial) Michał Zera
Tak
25.06.2020, 19:01
Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna
# Klasa Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna Radosław Cierpiał
Bartosz Grześ
Piotr Chojnacki
Maciej Michalak
1961
1976
1966
1970
YC Anwil Włocławek
Nie
18.06.2020, 11:44
2 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna Andrzej Leman
Marek Fudaliński
Jakub Gwóźdź
Grzegorz Bobrowski
1957
1997
1997
1979
Stowarzyszenie Żeglarskie
Nie
22.06.2020, 14:26
3 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna Dominik Kopcych
Marta Chmielarz
Marcin Matla
Maciej Kula
1988
1985
1974
1989
Niezrzeszony
Nie
28.06.2020, 19:42
4 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna Piotr Kopczyński
Piotr Wąsała
Grzegorz Goluch
1965
1959
1972
Jacht klub Anwil
Jacht Klub Azoty Puławy
Nie
29.06.2020, 15:39
5 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna Jakub Watorowski 2002 SKŻ Sopot
Nie
01.07.2020, 16:03
6 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna Jakub Jurkowski 2004 SKŻ Sopot
Nie
01.07.2020, 16:17
7 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna Marek Wołoszyn
Sławomir Dąbrowski
Marcin Gadomski
Tadeusz Szecówka
Iwo Czarnecki
Dominika Czarnecka
1968
1970
1981
1956
2004
1974
Jachtklub Stoczni Gdańskiej
Niezrzeszony
Niezrzeszony
Nie
01.07.2020, 20:03
8 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna IRENEUSZ STAWIONY
Nie
02.07.2020, 15:50
9 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna ROBERT MAREK STUDZIŃSKI
Nie
02.07.2020, 15:51
10 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna HUBERT JABŁOŃSKI
TOMASZ KRZYWOSZ
SZYMON SZYMCZAK
ROBERT JAROSZ
Nie
02.07.2020, 15:53
11 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna STANISŁAW LENKIEWICZ
MICHAŁ LENKIEWICZ
ADRIAN ŁAŹNIEWSKI
ADAM BOREK
ROBERT RAYSKI
Nie
02.07.2020, 15:56
12 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna KUBA MARJAŃSKI
JUREK CYTAWA
AGATA MARJAŃSKA
MACIEK CHATŁAS
Nie
02.07.2020, 15:58
13 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna MIECZYSŁAW TRZPIS
BRONISŁAW TRZPIS
MACIEK TRZPIS
Jacht Klub St.Gdańskiej
Nie
02.07.2020, 16:07
14 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna IREK SIWEK
MARCIN ZASTAWNY
PRZEMYSŁAW SIEROTA
JACEK PERCZYŃSKI
YKP Gdynia
Nie
02.07.2020, 16:12
15 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna ŁUKASZ TRZCIŃSKI
PIOTR SUTKOWSKI
JACEK PILCHOWSKI
MONIKA KWIATKOWSKA
MATEUSZ MAŁECKI
MICHAŁ CZOŁGU RUCIŃSKI
MATEUSZ ŻMUDZIŃSKI
Marina Urody - Gdynia
Nie
02.07.2020, 16:20
16 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna Andrzej Wodejszo
Andrzej Wodejszo
1984
1984
Moses HF Team
Nie
02.07.2020, 16:45
17 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna Jan Koszowski 2006 SKŻ Sopot
Nie
02.07.2020, 17:36
18 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna Julia Damasiewicz 2004 SKŻ Sopot
Nie
02.07.2020, 21:52
19 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna Tomasz Sontowski
Roman Mickiewicz
Grzegorz Wilkowski
Tomasz Swebocki
1953
1980
1981
1994
Jacht Klub Morski Gryf Gdynia
Nie
02.07.2020, 22:10
20 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna TOMASZ KACZMAR
MACIEJ GRZEGORCZYK
1971
1988
Niezrzeszony
Nie
03.07.2020, 10:24
21 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna Maciej Marczewski YKP Gdynia
Nie
03.07.2020, 12:11
22 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna robert gwozdz 2001 YKP Gdynia
Nie
03.07.2020, 13:35
23 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna ŁUKASZ CIEŚLAK
ŁUKASZ LATOSZEK
MICHAŁ TEREK
ZBIGNIEW SULIKOWSKI
Jachtklub Stoczni Gdańskiej
Nie
03.07.2020, 17:58
24 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna Jakub Surowiec
Katarzyna Goralska
1993
1996
UKS Navigo Sopot
Nie
03.07.2020, 18:04
25 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna PIOTR ROCŁAWSKI
ŁUKASZ HAJNE
DOMINIK WERNER
MACIEJ KRUPA
Jachtklub Stoczni Gdańskiej
Nie
03.07.2020, 18:11
26 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna IGOR SZRUBKOWSKI
JACEK JURKOWSKI-MAŚLAK
TEOFIL KACZMAREK
ANDRZEJ SZRUBKOWSKI
TOMASZ JANKOWSKI
KRZYSZTOF WYSOKIŃSKI
BARTŁOMIEJ HOŁUB
MATEUSZ NOWAK
Jachtklub Stoczni Gdańskiej
Nie