28 cze - 7 lip 2019

Lotos Nord Cup Gdańsk

Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska
Wyniki Podział na grupy
Grupa Nr Załoga Klub Ur
B1 żółta CZE 703 Liliana Dymáková YC VYSOKE MYTO 2010
B1 żółta POL 88 Hanna Duda Stowarzyszenie Port Mechelinki 2008
B1 żółta POL 93 Ksawery Sosnowski M.U.K.Ż "Bałtyk" Mielno 2006
B1 żółta POL 130 Laura Kwiatkowska MKŻ Arka Gdynia 2009
B1 żółta POL 332 Jan Muszyński KS Spójnia Warszawa 2007
B1 żółta POL 336 Michał Kozłowski M.U.K.Ż "Bałtyk" Mielno 2009
B1 żółta POL 359 Sara Browarczyk UKŻ "Lamelka" Kartuzy 2007
B1 żółta POL 360 Patryk Ulaczyk UKŻ "Lamelka" Kartuzy 2006
B1 żółta POL 363 Tymoteusz Kniter UKŻ "Lamelka" Kartuzy 2006
B1 żółta POL 364 Maksymilian Konkel UKŻ "Lamelka" Kartuzy 2007
B1 żółta POL 442 Tomasz Pakulski Olsztyński Klub Żeglarski 2008
B1 żółta POL 603 Matylda Ferenc TS "Kuźnia" Rybnik 2007
B1 żółta POL 709 Jakub Kuraś KŻ "Horn" Kraków 2007
B1 żółta POL 723 Borys Kowalczyk LKS CHARZYKOWY 2008
B1 żółta POL 878 Pola Wdowiak KS Spójnia Warszawa 2008
B1 żółta POL 936 Maurycy Kosmowski Stowarzyszenie Port Mechelinki 2009
B1 żółta POL 938 Filip Modzelewski AZS Poznań 2009
B1 żółta POL 980 Igor Mazurkiewicz KŻ "Horn" Kraków 2008
B1 żółta POL 1127 Mateusz Piskorz KŻ "Horn" Kraków 2010
B1 żółta POL 1128 Jerzy Toliński KN Lider Kraków 2009
B1 żółta POL 1187 Marek Filipski Yacht Klub Stal Gdynia 2012
B1 żółta POL 1228 Ada Wilińska AZS Poznań 2008
B1 żółta POL 1244 Zofia Brdulak KS Spójnia Warszawa 2009
B1 żółta POL 1245 Hubert Matz KS Spójnia Warszawa 2008
B1 żółta POL 1254 Franciszek Thomas Yacht Klub Stal Gdynia 2006
B1 żółta POL 1525 Józef Krasowski KS Spójnia Warszawa 2009
B1 żółta POL 1576 Emilia Siekierczak AZS Poznań 2008
B1 żółta POL 1585 Mateusz Grabowski LKS CHARZYKOWY 2008
B1 żółta POL 1608 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 2007
B1 żółta POL 1614 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława 2009
B1 żółta POL 1662 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 2009
B1 żółta POL 1672 Oliwier Kozłowski UKS NAVIGO Sopot 2008
B1 żółta POL 1704 Franciszek Wołyniec UKS NAVIGO Sopot 2006
B1 żółta POL 1709 Hanna Kusztejko KŻ "Horn" Kraków 2008
B1 żółta POL 1763 Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława 2008
B1 żółta POL 1775 Wiktor Mois UKS NAVIGO Sopot 2005
B1 żółta POL 1784 Amelia Ferenc TS "Kuźnia" Rybnik 2010
B1 żółta POL 1799 Iwo Barański AZS UW Warszawa 2006
B1 żółta POL 1811 Franciszek Zając GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2008
B1 żółta POL 1816 Konrad Ksionek UKS NAVIGO Sopot 2005
B1 żółta POL 1908 Jan Szerling KS Spójnia Warszawa 2007
B1 żółta POL 1913 Bernard Narecki KŻ "Horn" Kraków 2007
B1 żółta POL 1927 Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2008
B1 żółta POL 1929 Sonia Dobrzyńska KS Spójnia Warszawa 2007
B1 żółta POL 1941 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 2007
B1 żółta POL 2031 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 2010
B1 żółta POL 2042 Tymon Sochaj Ks AZS AWFIS GDAŃSK 2007
B1 żółta POL 2116 Alicja Saj Yacht Klub Stal Gdynia 2010
B1 żółta POL 2119 Karol Gaj TS "Kuźnia" Rybnik 2007
B1 żółta POL 2135 Tymon Kosobucki YKP Gdynia 2007
B1 żółta POL 2144 Wiktor Radziej Ks AZS AWFIS GDAŃSK 2008
B1 żółta POL 2151 Jan Rohde SSW MOS Iława 2008
B1 żółta POL 2158 Weronika Przeździecka KS Spójnia Warszawa 2019
B1 żółta POL 2168 Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 2010
B1 żółta POL 2171 Michał Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 2008
B1 żółta POL 2176 Hanna Borkowska Giżycka Grupa Regatowa 2008
B1 żółta POL 3406 Małgorzata Wyrębska Yacht Klub Stal Gdynia 2009
B1 żółta POL 3443 Aleksander Kolman Nauticus Yacht Club Olsztyn 2008
B1 żółta POL 20311 Jan Ząbkiewicz OPTI CWM Gdynia 2007
B1 żółta RUS 435 Bogdan Sarkisov Amber Sail Kaliningrad 2007
B1 żółta RUS 1820 Artem Kornalevskij UKS PIONERSKIY 2007
B2 czerwona CZE 714 Matyaš Dymak YC VYSOKE MYTO 2005
B2 czerwona CZE 769 Jeremias Prikryl LS Kromeriz 2019
B2 czerwona POL 5 Igor Foltyn UKŻ "Lamelka" Kartuzy 2008
B2 czerwona POL 15 Krzysztof Łucyk MKŻ Arka Gdynia 2007
B2 czerwona POL 39 Maria Nycz JKW Poznań 2009
B2 czerwona POL 92 Lena Gaweł AZS Poznań 2008
B2 czerwona POL 118 Olga Krasowska GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2008
B2 czerwona POL 131 Zofia Jachymska TS "Kuźnia" Rybnik 2006
B2 czerwona POL 151 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 2008
B2 czerwona POL 162 Marcin Małota KN Lider Kraków 2009
B2 czerwona POL 228 Nina Gaweł AZS Poznań 2010
B2 czerwona POL 229 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 2009
B2 czerwona POL 246 Wiktoria Grima TS "Kuźnia" Rybnik 2005
B2 czerwona POL 910 Wojciech Jankowski Ks AZS AWFIS GDAŃSK 2006
B2 czerwona POL 919 Klaudia Lipińska JKW Poznań 2010
B2 czerwona POL 927 Hubert Marciniak JKW Poznań 2006
B2 czerwona POL 935 Tomasz Mieszczankin M.U.K.Ż "Bałtyk" Mielno 2007
B2 czerwona POL 966 Piotr Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa
B2 czerwona POL 987 Szymon Budzisz Nauticus Yacht Club Olsztyn 2010
B2 czerwona POL 1005 Maja Filipska Yacht Klub Stal Gdynia 2009
B2 czerwona POL 1284 Jan Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 2008
B2 czerwona POL 1332 Alicja Łozińska KS Spójnia Warszawa 2008
B2 czerwona POL 1334 Ewa Główka KS Spójnia Warszawa 2009
B2 czerwona POL 1351 Franciszek Kamola Ks AZS AWFIS GDAŃSK 2009
B2 czerwona POL 1362 Miłosz Wyszyński Giżycka Grupa Regatowa 2006
B2 czerwona POL 1438 Zuzanna Borucka JKW Poznań 2007
B2 czerwona POL 1497 Łucja Borkowska AZS Poznań 2010
B2 czerwona POL 1523 Olga Wietek Yacht Klub Stal Gdynia 2008
B2 czerwona POL 1548 Andrzej Thomas Yacht Klub Stal Gdynia 2006
B2 czerwona POL 1584 Zuzanna Bukowska MKŻ Arka Gdynia 2008
B2 czerwona POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS UW Warszawa 2008
B2 czerwona POL 1702 Igor Rózga MKŻ Arka Gdynia 2009
B2 czerwona POL 1817 Emilia Paszek Ks AZS AWFIS GDAŃSK 2010
B2 czerwona POL 1852 Igor Tomczyk TS "Kuźnia" Rybnik 2005
B2 czerwona POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2006
B2 czerwona POL 1914 Antonina Liro KŻ "Horn" Kraków 2008
B2 czerwona POL 1916 Adam Fengler KŻ "Horn" Kraków 2008
B2 czerwona POL 1923 Wiktor Weselak Ks AZS AWFIS GDAŃSK 2008
B2 czerwona POL 1930 Radosław Dudkiewicz LKS CHARZYKOWY 2009
B2 czerwona POL 1961 Lena Roszak AZS Poznań 2009
B2 czerwona POL 1989 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 2008
B2 czerwona POL 2041 Lena Wonka AZS UW Warszawa 2008
B2 czerwona POL 2044 Jakub Kaszewiak AZS UW Warszawa 2005
B2 czerwona POL 2065 Aleksander Szczepara KŻ "Horn" Kraków 2009
B2 czerwona POL 2067 Piotr Kuźniarski KŻ "Horn" Kraków 2007
B2 czerwona POL 2076 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 2009
B2 czerwona POL 2089 Norbert Herba Yacht Klub Stal Gdynia 2010
B2 czerwona POL 2090 Juliusz Reszka MKŻ Arka Gdynia 2009
B2 czerwona POL 2099 Daria Pedowska Olsztyński Klub Żeglarski 2009
B2 czerwona POL 2100 Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa 2010
B2 czerwona POL 2117 Piotr Tutkowski Yacht Klub Stal Gdynia 2011
B2 czerwona POL 2118 Maciej Maćkowiak YKP Gdynia 2007
B2 czerwona POL 2120 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 2008
B2 czerwona POL 2150 Makary Gałka UKS NAVIGO Sopot 2007
B2 czerwona POL 2169 Natasza Micewicz YKP Gdynia 2009
B2 czerwona POL 2211 Antonina Puchowska Yacht Klub Stal Gdynia 2008
B2 czerwona POL 2222 Karol Stachowski GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2009
B2 czerwona POL 4708 Kamil Roman GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2011
B2 czerwona RUS 1185 Vsevolod Nazarov UKS NAVIGO Sopot 2008
B2 czerwona RUS 1510 Fedor Tcvetkov Amber Sail Kaliningrad 2010
B2 czerwona RUS 3396 Ilia Haritonov UKS PIONERSKIY 2008
B3 zielona POL 2 Adam Chojnicki JKW Poznań 2009
B3 zielona POL 11 Nikodem Machejko Giżycka Grupa Regatowa 2008
B3 zielona POL 12 Aleksander Paczos MKŻ Arka Gdynia 2008
B3 zielona POL 17 Szymon Łysik MKŻ Arka Gdynia 2008
B3 zielona POL 122 Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia 2010
B3 zielona POL 133 Wojtek Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 2008
B3 zielona POL 186 Magdalena Ostrowska AZS UW Warszawa 2005
B3 zielona POL 191 Hubert Staroń KŻ "Horn" Kraków 2008
B3 zielona POL 362 Hanna Wasilewska UKŻ "Lamelka" Kartuzy 2008
B3 zielona POL 427 Paweł Wiliński AZS Poznań 2010
B3 zielona POL 443 Dominika Godlewska Olsztyński Klub Żeglarski 2007
B3 zielona POL 446 Aleksandra Wrońska Olsztyński Klub Żeglarski 2007
B3 zielona POL 447 Amelia Wydra Olsztyński Klub Żeglarski 2006
B3 zielona POL 825 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa 2007
B3 zielona POL 951 Wojciech Komenda KS Spójnia Warszawa 2008
B3 zielona POL 965 Laura Urbańska JKW Poznań 2009
B3 zielona POL 978 Hanna Chojnicka JKW Poznań 2010
B3 zielona POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 2010
B3 zielona POL 1007 Hanna Kozłowska M.U.K.Ż "Bałtyk" Mielno 2007
B3 zielona POL 1023 Jakub Oblonk TS "Kuźnia" Rybnik 2006
B3 zielona POL 1125 Michał Piskorz KŻ "Horn" Kraków 2008
B3 zielona POL 1327 Laura Kowalska KŻ "Horn" Kraków 2009
B3 zielona POL 1382 Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa 2011
B3 zielona POL 1403 Kacper Kibiersza Yacht Klub Stal Gdynia 2008
B3 zielona POL 1407 Szymon Grochowski YKP Kraków 2006
B3 zielona POL 1427 Anna Gąsiorek AZS Poznań 2007
B3 zielona POL 1428 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 2009
B3 zielona POL 1570 Antoni Brzozowski KS Spójnia Warszawa 2009
B3 zielona POL 1626 Torkil Smółka AZS UW Warszawa 2004
B3 zielona POL 1637 Nina Mirowska AZS UW Warszawa 2008
B3 zielona POL 1747 Kacper Janowicz Ks AZS AWFIS GDAŃSK 2006
B3 zielona POL 1802 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 2008
B3 zielona POL 1862 Saturnin Smółka AZS UW Warszawa 2007
B3 zielona POL 1878 Natan Dziedziak SSW MOS Iława 2010
B3 zielona POL 1892 Aleksander Główka KS Spójnia Warszawa 2007
B3 zielona POL 1897 Michał Trafalski Yacht Klub Stal Gdynia 2007
B3 zielona POL 1921 Jan Marjański Ks AZS AWFIS GDAŃSK 2009
B3 zielona POL 1940 Filip Bil Yacht Klub Stal Gdynia 2009
B3 zielona POL 1942 Alicja Żuber Nauticus Yacht Club Olsztyn 2006
B3 zielona POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS Iława 2008
B3 zielona POL 1981 Ewa Fabisiak Giżycka Grupa Regatowa 2007
B3 zielona POL 1993 Michał Roman GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2009
B3 zielona POL 1997 Jolanta Siwek KŻ "Horn" Kraków 2009
B3 zielona POL 2007 Jakub Darkowski SSW MOS Iława 2008
B3 zielona POL 2026 Patrycja Chiniewicz M.U.K.Ż "Bałtyk" Mielno 2007
B3 zielona POL 2027 Wiktor Przeździecki KS Spójnia Warszawa 2008
B3 zielona POL 2028 Inka Koza M.U.K.Ż "Bałtyk" Mielno 2007
B3 zielona POL 2032 Mateusz Kundzier GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2008
B3 zielona POL 2048 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 2006
B3 zielona POL 2072 Stanisław Nadolski SSW MOS Iława 2009
B3 zielona POL 2083 Konrad Czech OPTI CWM Gdynia 2019
B3 zielona POL 2102 Krzysztof Maksymowicz KS Spójnia Warszawa 2008
B3 zielona POL 2104 Szymon Kroczek Nauticus Yacht Club Olsztyn 2007
B3 zielona POL 2110 Konrad Kunc Yacht Klub Stal Gdynia 2006
B3 zielona POL 2157 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa 2007
B3 zielona POL 2201 Jan Sawicki JKW Poznań 2008
B3 zielona POL 3409 Bartosz Bilicki SSW MOS Iława 2007
B3 zielona POL 3422 Mateusz Kozłowski Olsztyński Klub Żeglarski 2008
B3 zielona POL 20901 Piotr Grendziak TS "Kuźnia" Rybnik 2008
B3 zielona RUS 5743 Egor Sidelnikov Amber Sail Kaliningrad 2008