Lotos Nord Cup Gdańsk

28 cze - 7 lip 2019

Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
420
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Ignatiy Mikhailets
Ilia Kononovich
RCOP Minsk 19.06.2019, 20:59
2 Ivan Filipovich
George Lashko
RCOP Minsk 02.07.2019, 15:21
3 Eljacht Wojciech Jankowski
Michał Jankowski
KS AZS AWFiS Gdańsk 04.07.2019, 22:27
505
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Tomasz Brzozowski
Paweł Choroba
KŻ Horn Kraków 23.05.2019, 15:22
2 Adam Kuczyński
Andrzej Borowiak
ŻMKS Poznań 23.05.2019, 20:02
3 POL 8483 Mariusz Michalski
Piotr Duma
Yacht Klub Stal Gdynia
PSK505
24.05.2019, 19:16
4 Avalanche Paweł Kluczyński
Dominik Krawiec
OŚ AZS Poznań 10.06.2019, 12:41
5 Sławomir Plichta
Paweł Prus
Yacht Klub Stal Gdynia 10.06.2019, 19:39
6 Tomasz Polikowski
Adam Najmowicz
Yacht Klub Stal Gdynia 11.06.2019, 13:22
7 JDC Jan Domański
Robert Korybut Daszkiewicz
JDC 11.06.2019, 13:48
8 Marcin Panek
Wojciech Denderski
PSK505 11.06.2019, 14:08
9 Dariusz Konopczak
Piotr Kosobucki
KS Dobra Marina 11.06.2019, 14:15
10 Mieczysław Szwed
Mateusz Grużewski
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 11.06.2019, 16:29
11 Mateusz Jura
Bartosz Chroł
AZS SGH Warszawa 12.06.2019, 10:58
12 Szymon Janiak
Grzegorz Janiak
Brak 12.06.2019, 20:31
13 Zbisław Lasek
Wiktoria Lasek
Brak 28.06.2019, 08:59
14 Jerzy Plewo
Dominika Zielińska
Niezrzeszony 29.06.2019, 08:11
15 Kliwer Dominik Ostrowski
Agnieszka Marach
SWOS Warszawa 29.06.2019, 09:25
B8 Race (KWR)
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Agata 8 Hubert Cieślak
Łukasz Latoszek
Michał Terek
Jachtklub Stoczni Gdańskiej 05.07.2019, 17:38
B8 Race (OPEN)
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 IRS CHALLENGER ROBERT MAREK STUDZIŃSKI
Bohdan Michalak
Leonard Berendt
Maciej Koszur
Jacek Hinch
Zofia Stawicka
Niezrzeszony 06.06.2019, 09:06
2 Dancing Queen Jerzy Matuszak
Maria Kurant
Jarosław Wieciech
Katarzyna Wieciech
Robert Wereda
Jolanta Gellen
Maria Karaś
Asia Jaszczak
Niezrzeszony 11.06.2019, 14:19
3 OILER PL. Marek Wołoszyn
Sławomir Dąbrowski
Tomasz Dąbrowski
Artur Czołomiej
Krzysztof Chmielowiec
Andrzej Słota
Ignacy Wilski
Agnieszka Chimowska
Wojtek Wilski
Marek Wołoszyn
Jachtklub Stoczni Gdańskiej 12.06.2019, 11:21
4 Odyssei Konrad Wójcicki
Łukasz Bober
Dobromir Mathea
Michał Rusak
Łukasz Rusak
TKKF LOTOS 26.06.2019, 14:58
5 POLSPORTY.PL SAILING Kamil Cieśluk
Marek Stańczyk
Łukasz Kacprowski
Aleksander Majchrzak
Kajetan Cieśluk
Chalkos Yacht Club
Giżycka Grupa Regatowa
26.06.2019, 17:46
B8 Race (ORC Double Handed)
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Barakam michał śliwa Niezrzeszony 11.06.2019, 14:47
2 Opole Andrzej Kopytko
Anna Majewska
Ocean17 20.06.2019, 19:39
3 Oceanna Zenon Jankowski
Krzysztof Nowakowski
JKM GRYF 28.06.2019, 13:46
B8 Race (ORC)
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Czarodziejka Tomasz Konnak
Joanna Jaszczołt
Andrzej Jankowski
Jacht Klub Morski Gryf Gdynia 31.05.2019, 08:26
2 Mirabelle Robert Napiórkowski
Rafał Wrzochoł
Marcin Poćwiardowski
AKM Gdańsk
Niezrzeszony
09.06.2019, 22:56
3 KONSAL 2 Ryszard Drzymalski
Przemysław Drzymalski
Andrzej Cyranowicz
Jarosław Siuta
Ireneusz Czarnecki
Niezrzeszony 10.06.2019, 21:12
4 ZORBA Mieczysław Trzpis
Bronisław Trzpis
Konrad Iwan
Kazimierz Kalenda
Jachtklub Stoczni Gdańskiej 11.06.2019, 11:39
5 s/y Rastaban Tomasz Dworakowski
Tomasz Kołakowski
Michał Mazurkiewicz
Niezrzeszony 12.06.2019, 12:28
6 Resumee Andrzej Kruszczyński
Zuzanna Kruszczynska
Dimitri Herrero
prywatny 12.06.2019, 14:06
7 Słoni Zbigniew Rembiewski
Inga Rembiewska
Martyna Kucińska
Zbigniew Pawlak
Jachtklub Stoczni Gdańskiej
Brak
JKM GRYF
12.06.2019, 23:49
8 Busy Lizzy Kuba Marjanski
Dominika Głód
Jacek Zalewski
Maciej Górecki
AKM Gdańsk 18.06.2019, 11:01
9 PGO GOODSPEED Łukasz Trzciński
Monika Kwiatkowska
Witold Małecki
Barbara Gutowska
Piotr Sutkowski
Marina Urody - Gdynia 24.06.2019, 12:11
Delphia 24 OD
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 DYSA MAJER NA FALI Sailing Team Tobiasz Zajączkowski
Bolesław Płachecki
Michał Strusiński
Marcin Bużyński
Niezrzeszony 28.06.2019, 17:35
2 Marine Works - Flota Online Piotr Kowalewski
Dominik Rosiński
Rafał Trzciński
Jerzy Domański
JKW Poznań 28.06.2019, 19:10
3 Star Telekom Waldemar Sałata
Piotr Przybylski
Jacek Nowak
Krzysztof Mongird
KS Spójnia Warszawa
YKP Gdynia
KS AZS UWM Olsztyn
KS AZS AWFiS Gdańsk
28.06.2019, 23:27
4 Piotr Manczak
FilADELFIA BACHORZ
BARTOSZ ZACHCIAL
ADAM MARCINKOWSKI
ZLKS/LOK
LOK
LOK
LOK
29.06.2019, 08:33
5 Chocolissimo Gang Mariusz Trzciński
Paweł Kurzawa
Damian Dębicki
Błażej Łukomski
JKW Poznań 29.06.2019, 09:10
6 Auto Podlasie Marcin Pietrzak
Maciej Wilanowski
Marcin Dembowski
Michał Buszmicz
SRD24 29.06.2019, 09:22
Europa
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Maksymilian Markow YKP Kraków 17.05.2019, 21:12
2 Zosia Derwich WKŻ Wolsztyn 22.05.2019, 22:19
3 Jakub Micewski WKŻ Wolsztyn 23.05.2019, 19:10
4 Kasia Derwich WKŻ Wolsztyn 24.05.2019, 14:26
5 Jan Sikorski WKŻ Wolsztyn 25.05.2019, 21:40
6 Bartosz Miziewicz WKŻ Wolsztyn 26.05.2019, 22:10
7 ---- Krzysztof Matysik WKŻ Wolsztyn 27.05.2019, 17:49
8 Sylwester Bączek Jacht Klub Koszalin 29.05.2019, 21:25
9 Europa Szymon Ruban MKS Dwójka Warszawa 06.06.2019, 22:05
10 Damian Sieczkowski ŻLKS Poznań 10.06.2019, 14:20
11 Borys Boratyński Jacht Klub Koszalin 10.06.2019, 19:40
12 Marta Kozieł Jacht Klub Koszalin 10.06.2019, 19:40
13 Marcin Kozieł Jacht Klub Koszalin 10.06.2019, 19:40
14 Marcin Staniewicz Jacht Klub Koszalin 10.06.2019, 19:40
15 Hanna Gronek Jacht Klub Koszalin 10.06.2019, 19:40
16 Ptrycja Mośko Jacht Klub Koszalin 10.06.2019, 19:40
17 Alicja Siputa WKŻ Wolsztyn 10.06.2019, 20:40
18 Gabriela Zawal ŻMKS Poznań 10.06.2019, 20:41
19 POL 16 Wojtek Konstanty YKP Kraków 11.06.2019, 20:47
20 Gabriela Cielecka YKP Kraków 11.06.2019, 21:48
21 Jacek Woźny UKŻ Środa Wielkopolska 12.06.2019, 14:33
22 Jeremi Zimny WKŻ Wolsztyn 16.06.2019, 13:47
23 Magda Winiarska YKP Kraków 26.06.2019, 19:44
24 Jacek Guzik YKP Kraków 27.06.2019, 14:00
25 Agnieszka Kiełczewska JKW Poznań 28.06.2019, 11:40
26 Joanna Kiełczewska JKW Poznań 28.06.2019, 11:48
Finn
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 MAREK KUBAT SKŻ Sopot 18.05.2019, 16:36
2 KRZYSZTOF STROMSKI Yacht Club Rewa 19.05.2019, 10:15
3 Piotr Mazur KS Spójnia Warszawa 22.05.2019, 10:12
4 LUCJAN BLADOWSKI Yacht Club Rewa 03.06.2019, 06:48
5 BOGUSŁAW NOWAKOWSKI LOK Garland Gliwice 03.06.2019, 19:08
6 JAN OKULICZ UKS FIR Warszawa 03.06.2019, 23:00
7 Finn Piotr Pajor KŻ WAT 04.06.2019, 22:40
8 Bartosz Szydłowski KS Spójnia Warszawa 08.06.2019, 22:40
9 Maksymilian Markow YKP Kraków 09.06.2019, 13:35
10 Jan Kominek MKS Dwójka Warszawa 09.06.2019, 15:57
11 Juliusz Reichelt ŻLKS Poznań 09.06.2019, 20:36
12 Artur Siwik Yacht Club Rewa 10.06.2019, 16:54
13 Illegal Łukasz Kielnar OŚ AZS Poznań 10.06.2019, 20:10
14 Wojciech Nadolski SKŻ Sopot 10.06.2019, 23:33
15 Beniamin Kobierski LKŻ Sława 11.06.2019, 23:52
16 ANDRZEJ ROMANOWSKI OŚ AZS Poznań 12.06.2019, 09:04
17 Szymon Winiarski WKŻ Wolsztyn 12.06.2019, 11:01
18 Bartosz Ptak WKŻ Wolsztyn 12.06.2019, 11:05
19 Piotr Rosiński OŚ AZS Poznań 12.06.2019, 12:27
20 Borys Michnniewicz UKŻ Wiking Toruń 12.06.2019, 17:15
21 Jacek Bińkowski KS Spójnia Warszawa 12.06.2019, 20:01
22 Krzusztof Żółtowski Krzysztof Żółtowski SKŻ Sopot 17.06.2019, 17:59
23 Oskar Adamiak CHKŻ Chojnice 20.06.2019, 16:49
24 Robert Gabrysiak PSRKF 20.06.2019, 18:12
Flying Dutchman
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Tomasz Jankowiak
Piotr Cieśla
WKŻ Wolsztyn 20.05.2019, 19:22
2 Paweł Świderski
Marcin Zawistowski
KS Spójnia Warszawa 22.05.2019, 18:40
3 Jacek Tyszkiewicz
Bartłomiej Wysocki
YKP Warszawa
UKS FIR Warszawa
28.05.2019, 19:12
4 solarez Tomasz Derwinis
Piotr Ukleja
MKS Dwójka Warszawa 09.06.2019, 22:02
5 Jolly Jumper Paweł Żebrowski
Maciej Żebrowski
AKŻ '90 Wałcz 10.06.2019, 12:05
6 Tomasz Walkiewicz
Marek Żurowski
Mikroszkutnia 11.06.2019, 21:43
7 Mateusz Chrobak
Wojciech Żarów
KŻ Nysa 11.06.2019, 22:49
8 Nemesis Rafał Seroczyński
xxx xxx
WTW Warszawa 11.06.2019, 23:52
9 Tomasz Kośmicki
Adrian Górka
WKŻ Wolsztyn 12.06.2019, 10:20
10 mirosław marcinkiewicz
Kamila marcinkiewicz
WKŻ Wolsztyn 12.06.2019, 13:19
11 Maciej Jankowiak
Tomasz Kledzik
Stowarzyszenie Klasy FD 12.06.2019, 20:25
12 POL38 Damian Bernaciak
Maciej Lunitz
Stowarzyszenie Klasy FD 25.06.2019, 10:39
HC-14
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Hobie cat 14 Paweł Kacprzak PHCA 29.05.2019, 09:51
2 Bartosz Sajdak ŻMKS Orlę Szczecinek 03.06.2019, 20:13
3 HC14 Paweł Janusz ŻMKS Orlę Szczecinek 29.06.2019, 08:23
4 Piotr Lisiecki ŻMKS Orlę Szczecinek 29.06.2019, 09:20
HC-16
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Jakub Wyroba
Jakub Kwiatkowski
PHCA 27.05.2019, 23:36
2 Zuzanna Szadziul
Szymon Cierzan
UKS Navigo Sopot 08.06.2019, 12:23
3 Aleksandra Soczyńska
Filip Kokot
UKS Navigo Sopot 08.06.2019, 21:28
4 Pola Szadziul
Alex Wysocki
UKS Navigo Sopot 08.06.2019, 22:17
5 Aleksander Daniszewski
Zuzia Tomaszewska
UKS Navigo Sopot 09.06.2019, 21:20
6 Maria Retecka
Mateusz Wasilewski
UKS Navigo Sopot 09.06.2019, 21:23
7 Dominika Kęska
Stanisław Wierczyński
UKŻ Wiking Toruń
UKS Navigo Sopot
09.06.2019, 21:54
8 Hc 16 Adam Rutkowski
Marcin Skubisz
PHCA 11.06.2019, 17:14
9 Hobie cat 16 Mikołaj Zmitrowicz
Rodion Mushchinkin
UKS Navigo Sopot 11.06.2019, 20:41
10 Tomasz Mostowski
Marta Mostowska
Sail & Ski Klub Warszawa 11.06.2019, 21:35
11 Kacper Barszczyk
Iwo Czarnecki
UKS Navigo Sopot 11.06.2019, 22:11
12 Damian Wiercioch
Jana Wiercioch
ProSport 12.06.2019, 23:25
13 Kajetan Jedlecki
Iga Ginda
ProSport 12.06.2019, 23:34
14 Michał Jankowski
Tobiasz Ginda
ProSport 12.06.2019, 23:40
15 MTeam Mateusz Marszalec
Mieszko Marszalec
ProSport 12.06.2019, 23:50
16 Hobie Robert Wilczyński
Klara Klara
PHCA 13.06.2019, 10:00
17 Piotr Rodzewicz
Borys Podumis
UKS Navigo Sopot 15.06.2019, 07:50
18 Hc 16 Natalia Majewska
Julia Rendaszka
Port Mechelinki 27.06.2019, 08:04
19 Paweł Pepliński
Natan Hetmańczyk
Port Mechelinki 27.06.2019, 20:49
20 Jakub Bentkowski
Helena Rendaszka
Port Mechelinki 28.06.2019, 09:18
21 Martini Maciej Mordal
Mikołaj Mordal
Niezrzeszony 29.06.2019, 08:17
Laser 4.7
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 22.05.2019, 19:11
2 Cezary Popielski OŚ AZS Poznań 23.05.2019, 18:24
3 ILLYA ZARADNY OŚ AZS Poznań 28.05.2019, 16:01
4 KACPER WALĘGA KS Spójnia Warszawa 28.05.2019, 17:40
5 Maria Prus-Głowacka OŚ AZS Poznań 28.05.2019, 20:27
6 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 30.05.2019, 09:09
7 Wiktor Borkowski OŚ AZS Poznań 31.05.2019, 20:25
8 Sarah Goetz OŚ AZS Poznań 31.05.2019, 21:45
9 Kacper Klucznik KST Elektryk Grudziądz 06.06.2019, 08:38
10 Paul Porthun Muhlenberger Segel Club Hamburg 07.06.2019, 16:49
11 Hannes Kroger Muhlenberger Segel Club Hamburg 07.06.2019, 16:49
12 Victor Gutena Muhlenberger Segel Club Hamburg 07.06.2019, 16:49
13 Jonas Mager Muhlenberger Segel Club Hamburg 07.06.2019, 16:49
14 Kajus Goede Muhlenberger Segel Club Hamburg 07.06.2019, 16:49
15 LASER 4.7 MIŁOSZ MICHALAK YKP Gdynia 09.06.2019, 19:30
16 Julia Wawrzyniak JKW Poznań 10.06.2019, 11:06
17 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 10.06.2019, 14:52
18 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 10.06.2019, 14:56
19 NATALIA Burczyńska Giżycka Grupa Regatowa 10.06.2019, 15:12
20 Adelina Wietki YKP Kraków 10.06.2019, 15:15
21 Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia 10.06.2019, 16:35
22 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 10.06.2019, 20:16
23 Michał Grzesiek ŻMKS Poznań 10.06.2019, 20:41
24 Aleksandra Długołęcka ŻMKS Poznań 10.06.2019, 20:41
25 Dominik Konieczny ŻMKS Poznań 10.06.2019, 20:41
26 Agnieszka Jankowiak ŻMKS Poznań 10.06.2019, 20:41
27 Teodor Kasprzyk ŻMKS Poznań 10.06.2019, 20:41
28 Szymon Gąsiorowski YKP Gdynia 11.06.2019, 09:26
29 RONSTAN SAILING TEAM Julia Wróblewska YKP Gdynia 11.06.2019, 09:30
30 Janka Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 09:34
31 Laser 4.7 Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 09:40
32 Anna Gierasimiuk UKŻ Michałowo 11.06.2019, 10:37
33 Dawid Sikorski UKŻ Michałowo 11.06.2019, 10:37
34 Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 17:07
35 Maciej Ilnicki CHKŻ Chojnice 11.06.2019, 17:15
36 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 11.06.2019, 17:55
37 Jakub Pietrzak MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 18:02
38 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 11.06.2019, 19:08
39 4,7 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 11.06.2019, 20:37
40 Zuzanna Reszka MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 20:45
41 197541 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 11.06.2019, 20:57
42 Lilly May Niezabitowska JK "Kotwica" Tarnobrzeg 11.06.2019, 21:16
43 Gabriela Jakończuk Giżycka Grupa Regatowa 11.06.2019, 22:30
44 Igor Bogusz KN Lider Kraków 12.06.2019, 00:11
45 Antoni Kasprzyk KN Lider Kraków 12.06.2019, 00:11
46 Alicja Bujas KN Lider Kraków 12.06.2019, 00:11
47 Aleksandra Szczepańska KN Lider Kraków 12.06.2019, 00:11
48 Katarzyna Niemczyk KN Lider Kraków 12.06.2019, 00:11
49 Rafał Małota KN Lider Kraków 12.06.2019, 00:11
50 Bartłomiej Heksel KN Lider Kraków 12.06.2019, 00:11
51 Olga Hanslik LOK Garland Gliwice 12.06.2019, 09:09
52 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 12.06.2019, 12:18
53 Michał Mazurowski Nauticus YC Olsztyn 12.06.2019, 12:18
54 Tymoteusz Wysocki Nauticus YC Olsztyn 12.06.2019, 12:18
55 Szymon Maruszczak Nauticus YC Olsztyn 12.06.2019, 12:18
56 Karolina Skwarek Nauticus YC Olsztyn 12.06.2019, 12:18
57 Maciej Lickendorf SEJK Pogoń Szczecin 12.06.2019, 12:45
58 Mateusz Balicki CHKŻ Chojnice 12.06.2019, 13:43
59 Andrzej Nowakowski MKS Dwójka Warszawa 12.06.2019, 14:05
60 Szymon Janiak MKŻ Arka Gdynia 12.06.2019, 18:25
61 Kuba Matysik YKP Kraków 12.06.2019, 19:29
62 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 12.06.2019, 21:39
63 Robert Berliński YKP Gdynia 12.06.2019, 23:23
64 XxwąskixX Marcel Bisewski YKP Gdynia 13.06.2019, 08:03
65 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 14.06.2019, 19:21
66 Dominika Raszka MKS Dwójka Warszawa 16.06.2019, 15:07
67 Leon Gniadek KŻ Horn Kraków 18.06.2019, 00:18
68 Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków 18.06.2019, 00:18
69 Andrzej Pochopień KŻ Horn Kraków 18.06.2019, 00:18
70 Tymoteusz Mika KŻ Horn Kraków 18.06.2019, 00:18
71 TERESA MASZTALERZ TKŻ Toruń 18.06.2019, 21:42
72 OLIWIA DRÓŻYŃSKA TKŻ Toruń 18.06.2019, 21:42
73 ALEKSANDRA MAŃKOWSKA TKŻ Toruń 18.06.2019, 21:42
74 SARA WIŚNIEWSKA TKŻ Toruń 18.06.2019, 21:42
75 TYTUS CZAJKOWSKI TKŻ Toruń 18.06.2019, 21:42
76 LASER Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława 18.06.2019, 21:44
77 Danuta Wilska KS AZS AWFiS Gdańsk 20.06.2019, 12:05
78 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 22.06.2019, 10:56
79 MICHAŁ SITKO YKP Kraków 24.06.2019, 10:58
80 Jakub Miszczak KS Spójnia Warszawa 25.06.2019, 07:54
81 Justinas Jocas Bangputys 25.06.2019, 10:36
82 Jakub Rzeszotek MKS Dwójka Warszawa 25.06.2019, 22:57
83 NATALIA MALINOWSKA JKW Poznań 25.06.2019, 23:49
84 Aleksandra Bobula JK "Kotwica" Tarnobrzeg 26.06.2019, 04:41
85 Aleksandra Mac JK Kotwica Tarnobrzeg 26.06.2019, 04:41
86 Arunas Daracius Bangputys 27.06.2019, 13:10
87 Michalina Pawelczyk MKS Dwójka Warszawa 27.06.2019, 16:47
88 Alicja Spruch MKS Dwójka Warszawa 27.06.2019, 18:36
89 Laser 4.7 Jerzy Gałęza JKW Poznań 28.06.2019, 08:10
90 Marcin Pietrzak MKS Dwójka Warszawa 28.06.2019, 15:51
91 Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa 29.06.2019, 19:49
92 Laser Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 30.06.2019, 09:39
93 Patryk Furmanek SSW MOS Iława 30.06.2019, 20:32
94 Karolina Gała KS Spójnia Warszawa 01.07.2019, 00:23
95 Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 01.07.2019, 10:07
96 Szybcior Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 01.07.2019, 17:59
97 Aleksander Kosowski YKP Gdynia 01.07.2019, 21:48
98 Gracjan Niczyj UKŻ Wiking Toruń 02.07.2019, 11:25
99 Igor Fałowski YC PTTK Beskid Nowy Sącz 02.07.2019, 15:47
100 Amelia Szpulak YKP Kraków 02.07.2019, 18:04
101 Rafał Szubert ŻMKS Poznań 03.07.2019, 18:48
Laser Radial
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Stefan Marciniak OŚ AZS Poznań 23.05.2019, 22:22
2 David Goetz OŚ AZS Poznań 28.05.2019, 22:03
3 Julia Tomaszewska OŚ AZS Poznań 31.05.2019, 00:01
4 Antoni Borkowski OŚ AZS Poznań 31.05.2019, 20:27
5 Stanislaw Grocholewski OŚ AZS Poznań 31.05.2019, 22:21
6 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 01.06.2019, 07:37
7 Pin-Chien Chen Taipei Sailing Federation -RPC Taiwan 07.06.2019, 16:49
8 Yang Huang Taipei Sailing Federation -RPC Taiwan 07.06.2019, 16:49
9 Emilly Keg Hong Kong Sailing Federation 07.06.2019, 16:49
10 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2019, 09:27
11 Hanna Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 10.06.2019, 10:48
12 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 10.06.2019, 15:00
13 Natalia Jabłońska MKŻ Arka Gdynia 10.06.2019, 18:23
14 Kacper Jaskuła ŻMKS Poznań 10.06.2019, 20:41
15 Laser Dobromir Sokołowski JKW Poznań 10.06.2019, 21:48
16 LAR Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 10.06.2019, 21:51
17 Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów 11.06.2019, 09:48
18 Zuzanna Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 10:24
19 Artem Shkilev Amber Sail Kaliningrad 11.06.2019, 14:47
20 Izabela Satrjan YKP Gdynia 11.06.2019, 20:11
21 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 11.06.2019, 21:01
22 Franciszek Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 11.06.2019, 21:09
23 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 22:06
24 Laser Stepan Lavrov Amber Sail Kaliningrad 11.06.2019, 22:36
25 Laser Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 12.06.2019, 00:59
26 Nawojka Ślusarska KŻ Mewa Poznań 12.06.2019, 09:44
27 Adam Sokołowski Nauticus YC Olsztyn 12.06.2019, 12:18
28 Igor Barcikowski Nauticus YC Olsztyn 12.06.2019, 12:18
29 Agnieszka Piekło KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2019, 16:32
30 Jacob Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 12.06.2019, 19:40
31 Oskar Maguda Giżycka Grupa Regatowa 12.06.2019, 21:00
32 206825 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 13.06.2019, 17:01
33 Wiktor Kreft KŻ Horn Kraków 18.06.2019, 00:18
34 Anna Trędowska KŻ Horn Kraków 18.06.2019, 00:18
35 Piotr Kubica KŻ Horn Kraków 18.06.2019, 00:18
36 LASER BARTŁOMIEJ MIERZWA TS Kuźnia Rybnik 18.06.2019, 17:41
37 Ivan Mshenski RCOP Minsk 18.06.2019, 20:35
38 186390 Yana Obukhova SDUSHOR 19.06.2019, 22:10
39 Adam Slodownik KS Spójnia Warszawa 22.06.2019, 10:24
40 Vejas Strelciunas Bangputys 24.06.2019, 11:58
41 Rukas Strelciunas Bangputys 24.06.2019, 12:06
42 Mikołaj Warot JKW Poznań 24.06.2019, 20:34
43 Laser Mark Lisovitckii Giżycka Grupa Regatowa 25.06.2019, 14:29
44 Sofiia Naumenko OSHVSM 25.06.2019, 21:15
45 Laser Julia Szymczak MKS Dwójka Warszawa 25.06.2019, 21:23
46 Wojciech Antoniak UKS Barnim Goleniów 25.06.2019, 23:01
47 Lėja Savickaitė Bangputys 26.06.2019, 09:23
48 Maksymilian Burdziej UKS Barnim Goleniów 26.06.2019, 14:12
49 Radvilas Janulionis Bangputys 26.06.2019, 14:36
50 piotr vogel JKW Poznań 26.06.2019, 17:52
51 Gediminas Cirtautas Bangputys 27.06.2019, 09:13
52 Laser Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa 27.06.2019, 15:05
53 Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów 27.06.2019, 17:55
54 Michał Paciorek KS Spójnia Warszawa 27.06.2019, 22:42
55 Anna Brzozowska KS Centrum Żeglarskie Szczecin 28.06.2019, 23:35
56 Amelia Buska MKS Dwójka Warszawa 30.06.2019, 20:10
57 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 01.07.2019, 09:01
58 Kuba Kaniszewski KS AZS AWFiS Gdańsk 02.07.2019, 14:18
59 Paweł Kołodźiński KS AZS AWFiS Gdańsk 02.07.2019, 17:29
60 Piotr Jóźwiak ŻMKS Poznań 03.07.2019, 18:53
Laser Standard
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Tomasz Misiak JKW Poznań 10.06.2019, 09:55
2 Laser Tomasz Dąbrowski KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2019, 11:00
3 Hubert Polaczyk KŻ Mewa Poznań 10.06.2019, 14:39
4 Konstanty Sawicki Giżycka Grupa Regatowa 10.06.2019, 16:01
5 Mateusz Siedlecki Giżycka Grupa Regatowa 10.06.2019, 16:15
6 Wojciech Kotowski ŻMKS Poznań 10.06.2019, 20:41
7 Sebastian Mazurek UKŻ Wiking Toruń 10.06.2019, 22:01
8 Sunreef Yachts Kacper Stanisławski YKP Gdynia 11.06.2019, 07:42
9 Dawid Kania ŻLKS Poznań 11.06.2019, 12:05
10 Szerszebot Wojciech Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 11.06.2019, 22:32
11 Laser Kacper Błaszczyk TS Kuźnia Rybnik 11.06.2019, 22:34
12 Dawid Płotka YKP Gdynia 12.06.2019, 17:53
13 Laser Paweł Ortmann KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2019, 21:59
14 Stanisław Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 12.06.2019, 22:59
15 Laser Kacper Mazurek UKŻ Wiking Toruń 12.06.2019, 23:39
16 Piotr Ostrowski AZS UW Warszawa 13.06.2019, 14:02
17 Laser Wojciech Wilski KS AZS AWFiS Gdańsk 16.06.2019, 11:39
18 Maciej Berkau JKW Poznań 24.06.2019, 21:03
19 Pierre-Olivier Gagnon SAILING Team Rzeszów 30.06.2019, 20:00
20 Valeriy Kudryashov 03.07.2019, 10:03
Micro
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Polster Jacek Kuczyński
Damian Kuczyński
Alicja Antczak- Kuczyńska
Polster Sail Racing 10.06.2019, 13:00
2 Baltic Trans Maciej Twarowski
Agata Czarmińska
Mirosław Zając
Yacht Club Rewa 11.06.2019, 15:39
3 Rafał Sawicki
Joanna Mariańska
Krzysztof Mariański
MicroClass Poland
YKP Gdynia
12.06.2019, 08:47
4 77 Racing - ROCA Piotr Tarnacki
Bartosz Makała
Łukasz Paszko
77 Racing Club Gdańsk 12.06.2019, 08:57
5 CONTEC BAWEŁNA Marcin Celmerowski
WOJCIECH MOCZKOWSKI
OSKAR ŚLEZIONA
77 Racing Club Gdańsk 29.06.2019, 09:01
6 PURE Sailing Team Witold Reszkowski
Bartlomiej Jedrychowicz
Mateusz Tutaj
Klub żeglarski "Hals" Gostynin
Niezrzeszony
29.06.2019, 09:06
Nautica 450
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Podfruwajka Łukasz Maksymowicz
Michał Wilanowski
Między Żaglami 06.06.2019, 14:48
2 Stale na fali Tomasz Zambrzycki
Paweł Matusiak
Yacht Club Rewa 06.06.2019, 15:48
3 Sailing Machine Pawel Nawrocki
Piotr Dzierżewicz
Między Żaglami 06.06.2019, 17:08
4 ProData Witold Małecki
Maciej Odważny
ProData Sailing Team 10.06.2019, 13:43
5 PI Team Krzysztof Siwiec
Marcin Końsko
ŻLKS Poznań 11.06.2019, 08:32
6 kidsforever Piotr Śledziński
Joanna Śledzińska
Między Żaglami 11.06.2019, 08:42
7 Next Time Mariusz Wypych
Tomasz Szwejkowski
Lavela Team
Lavela Team
11.06.2019, 08:58
8 Perla Mare Jarosław Wróblewski
Paweł Pik
AZS GALION GDAŃSK 11.06.2019, 11:09
9 adenozynotrifosforan Paweł Wałecki
Michał Kołodziej
atp 11.06.2019, 11:14
10 HRM Racing Tomasz Micewicz
Kacper Olszewski
Yacht Club Gdańsk 11.06.2019, 14:19
11 ARTUR ĆWIKLIŃSKI
DARIUSZ ĆWIKLIŃSKI
Jacht Klub Portowiec 11.06.2019, 20:35
12 RoosterSailing.pl Artur Jarząbek
Kasia Wojciechowska
Niezrzeszony 11.06.2019, 21:45
13 - Patryk Sójkowski
Barbara Sójkowska
Niezrzeszony 12.06.2019, 12:53
14 Benefit Solutions Michał Wójcik
Tomasz Rams
JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 18.06.2019, 11:55
15 Monika Kraszewska
Anna Scheibe
PRYWATNY 24.06.2019, 18:04
Nord Cup Classic (KWR)
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Jaricho Zbigniew Cholewa
Piotr Cholewa
Piotr Korczak
Przemysław Jażdzewski
Jarosław Borys
Brak
JKM GRYF
16.06.2019, 13:37
2 Saint Amure Hubert Jablonski
Tomasz Krzywosz
Robert Jarosz
Viktor Jablonski
PRYWATNY
prywatny
19.06.2019, 13:54
3 APUS Sławomir Nojek
Piotr Bombol
05.07.2019, 16:04
4 Major Piotr Rocławski
Marek Błoński
Łukasz Heine
Michał Chałastra
Beata Chałastra
Jachtklub Stoczni Gdańskiej 06.07.2019, 09:04
Nord Cup Classic (OPEN)
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 TINKARA Sławomir Łoboda
Jerzy Łoboda
Krzysztof Wesołowski
Andrzej Chamienia
Ignacy Rogoń
Dawid Sosnowski
Kinga Łoboda
prywatny
prywatny
prywatny
10.06.2019, 17:17
2 Scamp 27 Gnatowski Karałow YCTS 19.06.2019, 23:44
3 Odyssei Konrad Wójcicki
Łukasz Bober
Dobromir Mathea
Łukasz Rusak
Michał Rusak
TKKF LOTOS 26.06.2019, 11:08
4 GLOBE Zbigniew Gutkowski
Alicja Warzyniak
Mirosław Siwczyk
Bartosz Michalkiewicz
Maciej Nowak
Jakub Skowroński
Moskwa Maciej
Dudek Daniel
witucki Maciej
bałwierz Piotr
Włoszyn marek
Jachtklub Stoczni Gdańskiej 03.07.2019, 21:53
Nord Cup Classic (ORC)
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 NEOPROFIL PIOTR ADAMOWICZ
Marcin Dejewski
Robert Gwóźdź
AKM Gdańsk 03.06.2019, 21:01
2 Mirabelle Robert Napiórkowski AKM Gdańsk 10.06.2019, 00:26
3 ZORBA Mieczysław Trzpis
Bronisław Trzpis
Konrad Iwan
Kazimierz Kalenda
Jachtklub Stoczni Gdańskiej 11.06.2019, 11:50
4 Barakam michał śliwa
Mariusz Maćkowiak
Niezrzeszony 11.06.2019, 14:57
5 POLLED 2 JACEK CHABOWSKI
Anna Majewska
Dorota Szymanowska
Joanna linkowska
Wojciech Trzcionkowski
Andrzej Kopytko
Michał Kardynał
SAILING FACTORY 11.06.2019, 20:48
6 Czarodziejka Tomasz Konnak
Joanna Jaszczołt
Andrzej Jankowski
Jacht Klub Morski Gryf Gdynia 12.06.2019, 07:51
7 Elessar Marek Turkowski
Piotr Tarnacki
Michał Surdyn
Maciej Ruwiński
Łukasz Paszko
Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
77 Racing Club Gdańsk
AKM Gdańsk
Niezrzeszony
12.06.2019, 18:35
8 Busy Lizzy Kuba Marjański
Maciej Chatłas
Agata Marjańska
Jurek Cytawa
Jan Chatłas
Gosia Harasimowicz
AKM Gdańsk 18.06.2019, 11:25
9 Zoltar Ireneusz Siwek
Marcin Zastawny
Przemek Sierota
Krzysztof Wójcik
Magda Wójcik
Paweł Nadolny
YKP Gdynia
Niezrzeszony
26.06.2019, 19:28
10 PGO GOODSPEED Łukasz Trzciński
Monika Kwiatkowska
Miriam Trzcińska
Weronika Albrzykowska
Mateusz Żmudziński
Jacek Pilichowski
Piotr Sutkowski
Marina Urody - Gdynia 27.06.2019, 14:54
11 Oceanna Zenon Jankowski
Krzysztof Nowakowski
JKM GRYF
KW FALA KALISZ
28.06.2019, 13:51
12 SEA-BEE JAN KOZARZEWSKI
PIOTR STASZEWSKI
JAKUB DROZDOWSKI
PIOTR TRZCIŃSKI
MICHAŁ STAWSKI
AZS GALION GDAŃSK 29.06.2019, 00:15
13 DUZY PTAK KRZYSZTOF PAUL
MIROSLAW MICKIEWICZ
DAMIAN MALINOWSKI
TOMASZ RYBAK
STANISLAW BRYKALSKI
BARTOSZ GRZEBINSKI
AKM Gdańsk 30.06.2019, 14:26
14 K-PAX Krzysztof Serafinowicz
Jacek Puchniarz
Grzegorz Cenecki
05.07.2019, 14:48
OK-Dinghy
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Marek Bernat KKS Warmia 27.05.2019, 20:02
2 Tomasz Gaj SZK OK-Dinghy 13.06.2019, 01:04
3 Jeremi Zimny WKŻ Wolsztyn 16.06.2019, 13:48
OPP A
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Alicja Przybyłek OŚ AZS Poznań 18.05.2019, 19:51
2 Zofia Pospieszna OŚ AZS Poznań 18.05.2019, 19:51
3 Kacper Młodzianowski OŚ AZS Poznań 18.05.2019, 19:51
4 Maksymilian Kruczyński OŚ AZS Poznań 18.05.2019, 19:51
5 Aleksandra Borucka OŚ AZS Poznań 18.05.2019, 19:51
6 Jakub Modzelewski OŚ AZS Poznań 18.05.2019, 19:51
7 Julian Podwalski SSW MOS Iława 18.05.2019, 23:30
8 Maciej Kasprzak SSW MOS Iława 18.05.2019, 23:30
9 Alicja Michalewska SSW MOS Iława 18.05.2019, 23:30
10 Natalia Chojnowska SSW MOS Iława 18.05.2019, 23:30
11 Jan Klinicki SSW MOS Iława 18.05.2019, 23:30
12 Oskar Wielczyk SSW MOS Iława 18.05.2019, 23:30
13 Natalia Kilar Yacht Klub Stal Gdynia 19.05.2019, 09:10
14 Aleksandra Bobrowska UKS Barnim Goleniów 19.05.2019, 20:22
15 Paweł Koliński LKS Charzykowy 20.05.2019, 19:13
16 Marcel Wieliński LKS Charzykowy 20.05.2019, 19:13
17 Jakub Szczepański LKS Charzykowy 20.05.2019, 19:13
18 Natasha Anolik Opti CWM Gdynia 29.05.2019, 22:28
19 Aleksander Bury Opti CWM Gdynia 29.05.2019, 22:28
20 Fabian Kocięda Opti CWM Gdynia 03.06.2019, 12:11
21 Kacper Warywoda Nauticus YC Olsztyn 04.06.2019, 09:23
22 Jakub Rusiniak Nauticus YC Olsztyn 04.06.2019, 09:23
23 Michał Karnacewicz Nauticus YC Olsztyn 04.06.2019, 09:23
24 Filip Rostek Nauticus YC Olsztyn 04.06.2019, 09:23
25 Maciej Dudek Nauticus YC Olsztyn 04.06.2019, 09:23
26 Aleksandra Zybert Nauticus YC Olsztyn 04.06.2019, 09:23
27 Artem Krupachev UKS PIONERSKIY 05.06.2019, 15:22
28 Julia Maziarz KS Energetyk Jaworzno 06.06.2019, 07:27
29 Vladimir Nekrasov Amber Sail Kaliningrad 08.06.2019, 21:22
30 Mateusz Kolba KN Lider Kraków 12.06.2019, 02:29
31 Bartłomiej Heksel KN Lider Kraków 12.06.2019, 02:29
32 Igor Wierzbowski KN Lider Kraków 12.06.2019, 02:29
33 Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów 12.06.2019, 22:52
34 Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2019, 23:29
35 Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2019, 23:29
36 Michał Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2019, 23:29
37 Rafał Górski KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2019, 23:29
38 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2019, 23:29
39 Lila Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2019, 23:29
40 Paulina Rutkowska YKP Gdynia 23.06.2019, 10:53
41 Maciej Iliński YKP Gdynia 23.06.2019, 10:53
42 Antonina Ołowiak YKP Gdynia 23.06.2019, 10:53
43 Iwo Reński YKP Gdynia 23.06.2019, 10:53
44 Max Berliński YKP Gdynia 23.06.2019, 10:53
45 Konrad Wlazłowski YKP Gdynia 23.06.2019, 10:53
46 Zuzanna Zielińska YKP Gdynia 23.06.2019, 10:53
47 Krzysztof Ołowiak YKP Gdynia 23.06.2019, 10:53
48 Natalia Ziółkowska YKP Gdynia 23.06.2019, 10:53
49 Tomasz Bendlewski YKP Gdynia 23.06.2019, 10:53
50 Aleksander Ponto YKP Gdynia 23.06.2019, 10:53
51 Oskar Ponto YKP Gdynia 23.06.2019, 10:53
52 Filip Jarosiewicz YKP Gdynia 23.06.2019, 10:53
53 Michał Maziarka YKP Gdynia 23.06.2019, 10:53
54 Jan Zamojski YKP Gdynia 23.06.2019, 10:53
55 Alicja Tutkowska YKP Gdynia 23.06.2019, 10:53
56 Anna Chomont UKS Barnim Goleniów 25.06.2019, 21:27
57 Michał Kornik Skawiński KS Spójnia Warszawa 26.06.2019, 21:31
58 Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa 29.06.2019, 19:57
59 Maksymilian Kowalczyk KS Omega Kraków 29.06.2019, 21:38
60 Jeremias Prikryl LS Kromeriz 04.07.2019, 13:51
61 Sarkisov Bogdan 04.07.2019, 14:10
62 Artem Kornalevskij UKS PIONERSKIY 04.07.2019, 14:13
63 Matyas Dymak YC VYSOKE MYTO 04.07.2019, 14:17
OPP B
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Nina Gaweł OŚ AZS Poznań 18.05.2019, 19:51
2 Ignacy Pospieszny OŚ AZS Poznań 18.05.2019, 19:51
3 Lena Gaweł OŚ AZS Poznań 18.05.2019, 19:51
4 Emilia Siekierczak OŚ AZS Poznań 18.05.2019, 19:51
5 Mikołaj Mataczyński OŚ AZS Poznań 18.05.2019, 19:51
6 Maksymilian Czarnecki OŚ AZS Poznań 18.05.2019, 19:51
7 Marta Gajdzińska OŚ AZS Poznań 18.05.2019, 19:51
8 Ada Wilińska OŚ AZS Poznań 18.05.2019, 19:51
9 Łucja Borkowska OŚ AZS Poznań 18.05.2019, 19:51
10 Anna Gąsiorek OŚ AZS Poznań 18.05.2019, 19:51
11 Filip Modzelewski OŚ AZS Poznań 18.05.2019, 19:51
12 Lena Roszak OŚ AZS Poznań 18.05.2019, 19:51
13 Paweł Wiliński OŚ AZS Poznań 18.05.2019, 19:51
14 Agata Koropecka Yacht Klub Stal Gdynia 19.05.2019, 09:10
15 Olga Wietek Yacht Klub Stal Gdynia 19.05.2019, 09:10
16 Filip Bil Yacht Klub Stal Gdynia 19.05.2019, 09:10
17 Maja Filipska Yacht Klub Stal Gdynia 19.05.2019, 09:10
18 Michał Trafalski Yacht Klub Stal Gdynia 19.05.2019, 09:10
19 Norbert Herba Yacht Klub Stal Gdynia 19.05.2019, 09:10
20 Konrad Kunc Yacht Klub Stal Gdynia 19.05.2019, 09:10
21 Antonina Puchowska Yacht Klub Stal Gdynia 19.05.2019, 09:10
22 Alicja Saj Yacht Klub Stal Gdynia 19.05.2019, 09:10
23 Małgorzata Wyrębska Yacht Klub Stal Gdynia 19.05.2019, 09:10
24 Kacper Kibiersza Yacht Klub Stal Gdynia 19.05.2019, 09:10
25 Franciszek Thomas Yacht Klub Stal Gdynia 19.05.2019, 09:10
26 Andrzej Thomas Yacht Klub Stal Gdynia 19.05.2019, 09:10
27 Marek Filipski Yacht Klub Stal Gdynia 19.05.2019, 09:10
28 Hubert Marciniak JKW Poznań 19.05.2019, 18:47
29 Jan Sawicki JKW Poznań 19.05.2019, 18:47
30 Zuzanna Borucka JKW Poznań 19.05.2019, 18:47
31 Laura Urbańska JKW Poznań 19.05.2019, 18:47
32 Klaudia Lipińska JKW Poznań 19.05.2019, 18:47
33 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 19.05.2019, 18:47
34 Maria Nycz JKW Poznań 19.05.2019, 18:47
35 Wiktor Kalinowski JKW Poznań 19.05.2019, 18:47
36 Adam Chojnicki JKW Poznań 19.05.2019, 18:47
37 Hanna Chojnicka JKW Poznań 19.05.2019, 18:47
38 Patryk Ulaczyk UKŻ Lamelka Kartuzy 19.05.2019, 20:34
39 Igor Foltyn UKŻ Lamelka Kartuzy 19.05.2019, 20:34
40 Maksymilian Konkel UKŻ Lamelka Kartuzy 19.05.2019, 20:34
41 Sara Browarczyk UKŻ Lamelka Kartuzy 19.05.2019, 20:34
42 Hanna Wasilewska UKŻ Lamelka Kartuzy 19.05.2019, 20:34
43 Tymoteusz Kniter UKŻ Lamelka Kartuzy 19.05.2019, 20:34
44 Maja Szyca LKS Charzykowy 20.05.2019, 19:13
45 Mateusz Grabowski LKS Charzykowy 20.05.2019, 19:13
46 Borys Kowalczyk LKS Charzykowy 20.05.2019, 19:13
47 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy 20.05.2019, 19:13
48 Józef Krasowski KS Spójnia Warszawa 23.05.2019, 21:49
49 Alicja Łozińska KS Spójnia Warszawa 23.05.2019, 21:49
50 Jan Muszyński KS Spójnia Warszawa 23.05.2019, 21:49
51 Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa 23.05.2019, 21:49
52 Wojciech Komenda KS Spójnia Warszawa 23.05.2019, 21:49
53 Antoni Brzozowski KS Spójnia Warszawa 23.05.2019, 21:49
54 Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa 23.05.2019, 21:49
55 Pola Wdowiak KS Spójnia Warszawa 23.05.2019, 21:49
56 Jan Szerling KS Spójnia Warszawa 23.05.2019, 21:49
57 Marcel Tyczyński KS Spójnia Warszawa 23.05.2019, 21:49
58 Hubert Szulczewski SSW MOS Iława 24.05.2019, 07:32
59 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława 24.05.2019, 07:32
60 Jan Rohde SSW MOS Iława 24.05.2019, 07:32
61 Jakub Darkowski SSW MOS Iława 24.05.2019, 07:32
62 Bartosz Bilicki SSW MOS Iława 24.05.2019, 07:32
63 Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława 24.05.2019, 07:32
64 Stanisław Nadolski SSW MOS Iława 24.05.2019, 07:32
65 Natan Dziedziak SSW MOS Iława 24.05.2019, 07:32
66 Mikołaj Bujalski Nauticus YC Olsztyn 31.05.2019, 21:40
67 Mikołaj Czałbowski Nauticus YC Olsztyn 31.05.2019, 21:40
68 Mikołaj Głąb Nauticus YC Olsztyn 31.05.2019, 21:40
69 Aleksander Kolman Nauticus YC Olsztyn 31.05.2019, 21:40
70 Marcin Krawczyk Nauticus YC Olsztyn 31.05.2019, 21:40
71 Maksymilian Luto Nauticus YC Olsztyn 31.05.2019, 21:40
72 Alicja Żuber Nauticus YC Olsztyn 31.05.2019, 21:40
73 Szymon Budzisz Nauticus YC Olsztyn 31.05.2019, 21:40
74 Bianka Kus Opti CWM Gdynia 03.06.2019, 12:10
75 Konrad Czech Opti CWM Gdynia 03.06.2019, 12:10
76 Jan Ząbkiewicz Opti CWM Gdynia 03.06.2019, 12:10
77 Agata Marcinkowska UKS Wiking Zarzecze 03.06.2019, 12:10
78 Olivier Wyżychowski Opti CWM Gdynia 03.06.2019, 12:10
79 Mikołaj Łoboda Opti CWM Gdynia 03.06.2019, 12:11
80 Franciszek Wodkowski Opti CWM Gdynia 03.06.2019, 12:11
81 Ida Kocięda Opti CWM Gdynia 03.06.2019, 12:11
82 Klara Malec Opti CWM Gdynia 03.06.2019, 12:11
83 Kajetan Liszewski Opti CWM Gdynia 03.06.2019, 12:11
84 Dominika Kluczka UKS Bryg 03.06.2019, 12:11
85 Henryk Kalk Opti CWM Gdynia 03.06.2019, 12:11
86 Bartłomiej Bil Opti CWM Gdynia 03.06.2019, 12:11
87 Zuzanna Kapała Opti CWM Gdynia 03.06.2019, 12:11
88 Szymon Kroczek Nauticus YC Olsztyn 05.06.2019, 11:23
89 Sergei Parfenov Amber Sail Kaliningrad 05.06.2019, 15:22
90 Weronika Grala Giżycka Grupa Regatowa 05.06.2019, 15:22
91 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 05.06.2019, 15:22
92 Michał Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 05.06.2019, 15:22
93 Miłosz Wyszyński Giżycka Grupa Regatowa 05.06.2019, 15:22
94 Ewa Fabisiak Giżycka Grupa Regatowa 05.06.2019, 15:22
95 Hanna Borkowska Giżycka Grupa Regatowa 05.06.2019, 15:22
96 Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 05.06.2019, 15:22
97 Ilia Haritonov UKS PIONERSKIY 05.06.2019, 15:22
98 Emilia Maziarz KS Energetyk Jaworzno 06.06.2019, 07:27
99 Kamila Maziarz KS Energetyk Jaworzno 06.06.2019, 07:27
100 Jan Zaporowski KS Energetyk Jaworzno 06.06.2019, 07:27
101 Egor Sidelnikov Amber Sail Kaliningrad 08.06.2019, 22:23
102 Fedor Tcvetkov Amber Sail Kaliningrad 10.06.2019, 19:49
103 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS UW Warszawa 10.06.2019, 21:50
104 Iwo Barański AZS UW Warszawa 10.06.2019, 21:50
105 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 10.06.2019, 21:50
106 Lena Wonka AZS UW Warszawa 10.06.2019, 21:50
107 Jakub Kaszewiak AZS UW Warszawa 10.06.2019, 21:50
108 Nina Mirowska AZS UW Warszawa 10.06.2019, 21:50
109 Magdalena Ostrowska AZS UW Warszawa 10.06.2019, 21:50
110 Saturnin Smółka AZS UW Warszawa 10.06.2019, 21:50
111 Torkil Smółka AZS UW Warszawa 10.06.2019, 21:50
112 Szymon Łysik MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 20:31
113 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 20:31
114 Krzysztof Łucyk MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 20:31
115 Aleksander Paczos MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 20:31
116 Laura Kwiatkowska MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 20:31
117 Zuzanna Bukowska MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 20:31
118 Juliusz Reszka MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 20:31
119 Marcin Małota KN Lider Kraków 12.06.2019, 02:29
120 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 12.06.2019, 02:29
121 Jerzy Toliński KN Lider Kraków 12.06.2019, 02:29
122 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 12.06.2019, 09:46
123 Igor Rózga MKŻ Arka Gdynia 12.06.2019, 14:42
124 Piotr Kuźniarski KŻ Horn Kraków 12.06.2019, 19:37
125 Aleksander Szczepara KŻ Horn Kraków 12.06.2019, 19:37
126 Hanna Kusztejko KŻ Horn Kraków 12.06.2019, 19:37
127 Jakub Kuraś KŻ Horn Kraków 12.06.2019, 19:37
128 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 12.06.2019, 19:37
129 Igor Mazurkiewicz KŻ Horn Kraków 12.06.2019, 19:37
130 Jan Pacheco KŻ Horn Kraków 12.06.2019, 19:37
131 Laura Kowalska KŻ Horn Kraków 12.06.2019, 19:37
132 Bernard Narecki KŻ Horn Kraków 12.06.2019, 19:37
133 Antonina Liro KŻ Horn Kraków 12.06.2019, 19:37
134 Adam Fengler KŻ Horn Kraków 12.06.2019, 19:37
135 Jolanta Siwek KŻ Horn Kraków 12.06.2019, 19:37
136 Mateusz Piskorz KŻ Horn Kraków 12.06.2019, 19:37
137 Michał Piskorz KŻ Horn Kraków 12.06.2019, 19:37
138 Julia Jędrzejczyk KŻ Horn Kraków 12.06.2019, 19:37
139 Maciej Kryspin KŻ Gdańsk 12.06.2019, 21:33
140 Franciszek Zając KŻ Gdańsk 12.06.2019, 21:33
141 Karol Stachowski KŻ Gdańsk 12.06.2019, 21:33
142 Michał Roman KŻ Gdańsk 12.06.2019, 21:33
143 Olga Krasowska KŻ Gdańsk 12.06.2019, 21:33
144 Kamil Roman KŻ Gdańsk 12.06.2019, 21:33
145 Mateusz Kundzier KŻ Gdańsk 12.06.2019, 21:33
146 Hubert Nowicki KŻ Gdańsk 12.06.2019, 21:33
147 Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2019, 23:29
148 Wojciech Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2019, 23:29
149 Wiktor Weselak KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2019, 23:29
150 Emilia Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2019, 23:29
151 Jan Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2019, 23:29
152 Kacper Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2019, 23:29
153 Wiktor Radziej KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2019, 23:29
154 Franciszek Kamola KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2019, 23:29
155 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 22:53
156 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 22:53
157 Sonia Dobrzyńska KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 22:53
158 Aleksander Główka KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 22:53
159 Krzysztof Maksymowicz KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 22:53
160 Weronika Przeździecka KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 22:53
161 Ewa Główka KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 22:53
162 Hubert Matz KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 22:53
163 Wiktor Przeździecki KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 22:53
164 Zofia Brdulak KS Spójnia Warszawa 17.06.2019, 22:53
165 Natasza Micewicz YKP Gdynia 24.06.2019, 13:36
166 Patrycja Chiniewicz M.U.K.Ż "Bałtyk" Mielno 24.06.2019, 17:10
167 Inka Koza M.U.K.Ż "Bałtyk" Mielno 24.06.2019, 17:10
168 Michał Kozłowski M.U.K.Ż "Bałtyk" Mielno 24.06.2019, 17:10
169 Hanna Kozłowska M.U.K.Ż "Bałtyk" Mielno 24.06.2019, 17:10
170 Ksawery Sosnowski M.U.K.Ż "Bałtyk" Mielno 24.06.2019, 17:10
171 Tomasz Mieszczankin M.U.K.Ż "Bałtyk" Mielno 24.06.2019, 17:10
172 Patryk Smętek M.U.K.Ż "Bałtyk" Mielno 24.06.2019, 17:10
173 Dominika Godlewska OKŻ Olsztyn 25.06.2019, 08:58
174 Amelia Wydra OKŻ Olsztyn 25.06.2019, 08:58
175 Aleksandra Wrońska OKŻ Olsztyn 25.06.2019, 08:58
176 Tomasz Pakulski OKŻ Olsztyn 25.06.2019, 08:58
177 Daria Pedowska OKŻ Olsztyn 25.06.2019, 08:58
178 Mateusz Kozłowski OKŻ Olsztyn 25.06.2019, 08:58
179 Liliana Dymáková YC VYSOKE MYTO 25.06.2019, 20:37
180 Makary Gałka UKS Navigo Sopot 28.06.2019, 06:53
181 Wiktor Mois UKS Navigo Sopot 28.06.2019, 06:53
182 Konrad Ksionek UKS Navigo Sopot 28.06.2019, 06:53
183 Franciszek Wołyniec UKS Navigo Sopot 28.06.2019, 06:53
184 Vsevolod Nazarov UKS Navigo Sopot 28.06.2019, 06:53
185 Oliwier Kozłowski UKS Navigo Sopot 28.06.2019, 06:53
186 Zofia Jachymska TS Kuźnia Rybnik 28.06.2019, 22:12
187 Wiktoria Grima TS Kuźnia Rybnik 28.06.2019, 22:12
188 Wojtek Wójcik TS Kuźnia Rybnik 28.06.2019, 22:12
189 Igor Tomczyk TS Kuźnia Rybnik 28.06.2019, 22:12
190 Jakub Oblonk TS Kuźnia Rybnik 28.06.2019, 22:12
191 Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik 28.06.2019, 22:12
192 Jan Psiuk TS Kuźnia Rybnik 28.06.2019, 22:12
193 Matylda Ferenc TS Kuźnia Rybnik 28.06.2019, 22:12
194 Karol Gaj TS Kuźnia Rybnik 28.06.2019, 22:12
195 Amelia Ferenc TS Kuźnia Rybnik 28.06.2019, 22:12
196 Nikodem Machejko Giżycka Grupa Regatowa 01.07.2019, 10:07
197 Piotr Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 01.07.2019, 10:07
198 Szymon Grochowski YKP Kraków 01.07.2019, 23:16
199 Maciej Maćkowiak YKP Gdynia 02.07.2019, 08:42
200 Tymon Kosobucki YKP Gdynia 02.07.2019, 08:44
201 Maurycy Kosmowski Port Mechelinki 02.07.2019, 09:12
202 Hanna Duda Port Mechelinki 02.07.2019, 09:37
203 Piotr Tutkowski Yacht Klub Stal Gdynia 02.07.2019, 10:50
Open Bic
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Natasza Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 18:39
2 Maria Suchocka MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 18:39
3 Zuzanna Rodzeń MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 18:39
4 Aniela Frąckowiak MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 18:39
5 Maja Reszka MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 18:39
6 Jan Suchocki MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 18:39
7 Patryk Staluszka MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 18:39
8 Maksymilian Betlejewski MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 18:39
9 Eryk Rózga MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 18:39
10 Igor Rudek MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 18:39
11 Julianna Ponto MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 18:39
12 Janka Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 11.06.2019, 18:57
13 Józef Krasowski KS Spójnia Warszawa 12.06.2019, 23:01
14 Maja Woźnicka Sail & Ski Klub Warszawa 12.06.2019, 23:01
15 Witold Woźnicki Sail & Ski Klub Warszawa 12.06.2019, 23:01
16 Marcel Tyczyński KS Spójnia Warszawa 12.06.2019, 23:01
17 Jan Szerling KS Spójnia Warszawa 12.06.2019, 23:01
18 Wojciech Henryk Komenda KS Spójnia Warszawa 12.06.2019, 23:01
19 Krzysztof Królik Sail & Ski Klub Warszawa 12.06.2019, 23:01
20 Jan Muszyński KS Spójnia Warszawa 12.06.2019, 23:02
21 Opole Andrzej Kopytko Ocean17 20.06.2019, 19:35
22 Kajetan Poziemski KŻ Horn Kraków 24.06.2019, 14:15
23 Alicja Maciąg KŻ Horn Kraków 24.06.2019, 14:15
24 Jan Pacheco KŻ Horn Kraków 24.06.2019, 14:15
25 Maciej Obarski KŻ Horn Kraków 24.06.2019, 14:15
26 Jakub Trojnar KŻ Horn Kraków 24.06.2019, 14:15
Snipe
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Piotr Slowik
Kacper Madon
Real Club Nautico de Valencia
ŻLKS Poznań
17.05.2019, 22:56
2 Milermenswear Krzysztof Kluza
Tomasz Miler
ŻLKS Poznań 20.05.2019, 10:06
3 Szymon Polaczyk
Gerard Polaczyk
KŻ Mewa Poznań 25.05.2019, 15:32
4 Lukasz Sokolowski
Piotr Sokolowski
ŻLKS Poznań 07.06.2019, 13:47
5 Tomasz Słodecki
Zbigniew Rakocy
PKM LOK Poznań 07.06.2019, 17:27
6 Przemysław Skowroński
Bartosz Skowroński
ŻLKS Poznań 18.06.2019, 09:41
7 Dawid Marczak
Bartosz Pędziński
ŻLKS Poznań 27.06.2019, 13:19
8 Piotr Mańczak
Filadelfia Bachorz
ŻLKS Poznań 02.07.2019, 10:55
9 Jan Sibilski
Grzegorz Frąckowiak
ŻLKS Poznań 03.07.2019, 17:04
10 Jakub Kulesza
Ewa Kulesza
ŻLKS Poznań 04.07.2019, 11:30
11 Steffen Skjonberg
Maria Ohrn
04.07.2019, 17:13
12 Guillermo Garcia de la Concha
karsten eskelund
Horten seilforening 06.07.2019, 08:21
Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Saint Amure Hubert Jablonski
Tomasz Krzywosz
Robert Jarosz
Viktor Jablonski
prywatny 19.06.2019, 13:54
2 APUS Sławomir Nojek
Piotr Bombol
05.07.2019, 16:04
3 Major Piotr Rocławski
Marek Błoński
Łukasz Heine
Michał Chałastra
Beata Chałastra
Jachtklub Stoczni Gdańskiej 06.07.2019, 09:04
4 TINKARA Sławomir Łoboda
Jerzy Łoboda
Krzysztof Wesołowski
Andrzej Chamienia
Ignacy Rogoń
Dawid Sosnowski
Kinga Łoboda
prywatny 10.06.2019, 17:17
5 Scamp 27 Gnatowski Karałow YCTS 19.06.2019, 23:44
6 Odyssei Konrad Wójcicki
Łukasz Bober
Dobromir Mathea
Łukasz Rusak
Michał Rusak
TKKF LOTOS 26.06.2019, 11:08
7 NEOPROFIL Piotr Adamowicz
Marcin Dejewski
Robert Gwóźdź
AKM Gdańsk 03.06.2019, 21:01
8 Mirabelle Robert Napiórkowski AKM Gdańsk 10.06.2019, 00:26
9 ZORBA Mieczysław Trzpis
Bronisław Trzpis
Konrad Iwan
Kazimierz Kalenda
Jachtklub Stoczni Gdańskiej 11.06.2019, 11:50
10 Barakam Michał Śliwa
Mariusz Maćkowiak
Niezrzeszony 11.06.2019, 14:57
11 POLLED 2 Jacek Chabowski
Anna Majewska
Dorota Szymanowska
Joanna Linkowska
Wojciech Trzcionkowski
Andrzej Kopytko
Michał Kardynał
SAILING FACTORY 11.06.2019, 20:48
12 Czarodziejka Tomasz Konnak
Joanna Jaszczołt
Andrzej Jankowski
Jacht Klub Morski Gryf Gdynia 12.06.2019, 07:51
13 Elessar Marek Turkowski
Piotr Tarnacki
Michał Surdyn
Maciej Ruwiński
Łukasz Paszko
Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
77 Racing Club Gdańsk
AKM Gdańsk
Niezrzeszony
12.06.2019, 18:35
14 Zoltar Ireneusz Siwek
Marcin Zastawny
Przemek Sierota
Krzysztof Wójcik
Magda Wójcik
Paweł Nadolny
YKP Gdynia
Niezrzeszony
26.06.2019, 19:28
15 PGO GOODSPEED Łukasz Trzciński
Monika Kwiatkowska
Miriam Trzcińska
Weronika Albrzykowska
Mateusz Żmudziński
Jacek Pilichowski
Piotr Sutkowski
Marina Urody - Gdynia 27.06.2019, 14:54
16 Oceanna Zenon Jankowski
Krzysztof Nowakowski
JKM GRYF
KW FALA KALISZ
28.06.2019, 13:51
17 SEA-BEE Jan Kozarzewski
Piotr Staszewski
Jakub Drozdowski
Piotr Trzciński
Michał Stawski
AZS GALION GDAŃSK 29.06.2019, 00:15
18 DUZY PTAK Krzysztof Paul
Miroslaw Mickiewicz
Damian Malinowski
Tomasz Rybak
Stanislaw Brykalski
Bartosz Grzebinski
AKM Gdańsk 30.06.2019, 14:26
19 K-PAX Krzysztof Serafinowicz
Jacek Puchniarz
Grzegorz Cenecki
05.07.2019, 14:48
20 Busy Lizzy Kuba Marjański
Agata Marjańska
Maciej Chatłas
Jan Chatłas
Jurek Cytawa
Gosia Harasimowicz
AKM Gdańsk 18.06.2019, 11:27
21 POLSPORTY.PL SAILING Kamil Cieśluk
MAREK Stańczyk
Łukasz Kacprowski
Aleksander Majchrzak
Kajetan Cieśluk
Chalkos Yacht Club
Giżycka Grupa Regatowa
26.06.2019, 15:05
22 AD3 Tymoteusz Bendyk UKS Navigo 02.07.2019, 01:24
23 IRS CHALLENGER ROBERT MAREK STUDZIŃSKI
KRZYSZTOF STUDZIŃSKI
BOHDAN MICHALAK
LEONARD BERENDT
MACIEJ KOSZUR
JACEK HINCH
ZOFIA STAWICKA
Niezrzeszony 02.07.2019, 14:18
24 A-Cat Kacper Wysocki PG Racing 02.07.2019, 18:09
25 GLOBE Zbigniew Gutkowski
Alicja Wawrzyniak
Bartosz Michałkiewicz
Jakub Skowroński
Piotr Bałwierz
Marek Wołoszyn
Maciej Nowak
Maciej Witucki
Mirosław Siwczyk
Moskwa Maciej
Dudek Daniel
Jachtklub Stoczni Gdańskiej 03.07.2019, 21:39
26 Prototype Szymon Kuczyński
Michał Szewczuk
JK Kamień Pomorski
Jacht Klub Morski Gryf Gdynia
04.07.2019, 22:08
27 Maciej Trocha UKS Navigo Sopot 04.07.2019, 22:19
28 Dexxter Michal Korneszczuk
Pola Korneszczuk
Kamila Przybytek
Łukasz Przybytek
Piotr Żebowski
Iwona Mostowska
Piotr Ceynowa
Yacht Club Gdańsk 05.07.2019, 00:04
29 77 Racing -ROCA Piotr Tarnacki
Bohdan Goralski
Jurek Chodubski
77 Racing Club Gdańsk 05.07.2019, 09:01
30 Dancing Queen Jerzy Matuszak
Maria Kurant
Michał Krause
Barbara Mielniczak
Artur Mielniczak
Małgorzata Mielniczak
Niezrzeszony
JKMW Kotwica w Gdyni
05.07.2019, 12:10
31 SHE M TOMASZ KACZMAR
MARIOLA ZULEWSKA
Niezrzeszony 05.07.2019, 22:07
32 Załoga FFP Dariusz Pobrucki
Marek Woźniakowski
Michiał Pobrucki
Bartłomiej Pakuła
Mariusz Śmigielski
Niezrzeszony 06.07.2019, 09:25
33 JARICHO Zbigniew Cholewa
Piotr Cholewa
Piotr Korczak
Przemysław Jażdzewski
Jarosław Borys
07.07.2019, 11:59
34 AGATA 8 Hubert Cieślak
Łukasz Cieślak
Łukasz Latoszek
Michał Terek
07.07.2019, 12:09
l’Equipe
# Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Aleksander Hlebowicz
Amelia Kwiatkowska
Nauticus YC Olsztyn 03.06.2019, 12:32
2 Eliza Kołtak
Mateusz Budzisz
Nauticus YC Olsztyn 03.06.2019, 12:32
3 Adrian Manista
Jakub Wąsikowski
Nauticus YC Olsztyn 03.06.2019, 12:32
4 Jakub Częczek
Aleksander Warno
Nauticus YC Olsztyn 03.06.2019, 12:32
5 Alicja Łowicka
Wiktor Wajzer
Nauticus YC Olsztyn 03.06.2019, 12:32
6 Oliwia Węgrzynowska
Weronika Borodulin
Nauticus YC Olsztyn 03.06.2019, 12:32
7 Marta Juńczyk
Nadia Onichimowska
Nauticus YC Olsztyn 03.06.2019, 12:32
8 Paulina Jasińska
Jędrzej Grabysa
Nauticus YC Olsztyn 03.06.2019, 12:32
9 Anna Żynda
Błażej Bortnowski
KS AZS AWFiS Gdańsk 11.06.2019, 20:15
10 Martyna Grycuk
Szymon Jażdż
Ks AZS AWFiS Gdańsk
KS AZS AWFiS Gdańsk
11.06.2019, 21:24
11 Dominika Fajdasz
Bianka Śledzińska
KS Spójnia Warszawa 12.06.2019, 07:56
12 Mateusz Dobrzyński
Adam Strelau
KS Spójnia Warszawa 12.06.2019, 08:06
13 Michał Terpiłowski
Leon Sapijaszko
KS Spójnia Warszawa 12.06.2019, 08:11
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.