Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018

29 cze - 8 lip 2018 Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska

Komunikat nr. 1

Data26.06.2018
Czas12:16
OdOrganizator
Ze względu na małą ilość zgłoszęń w klasach 420 , regaty w tej klasie zostają ODWOŁANE.

Komunikat nr. 2

Data27.06.2018
Czas16:17
OdOrganizator
Zgłoszenia online we wszystkich klasach otwarte są do 28 czerwca do godziny 15:00. Po tym terminie zgłoszenia będą mogły zostać dokonane wyłącznie na miejscu regat.

Komunikat

Data29.06.2018
Czas10:12
OdKomisja Sędziowska

Komunikat nr. 1

Data29.06.2018
Czas11:20
OdOrganizator
Harmonogram Brzegowy Regat Pantaenius Nord Cup Gdańsk 2018
29.06-08.07.2018 Górki Zachodnie

Piątek 29.06.2018
8:00 – Otwarcie miasteczka regatowego w Centrum AZS Galion, ul. Stogi 20. Miasteczko jest otwarte przez cały czas trwania regat od 29.06 do 08.07
17:00 – ODPRAWA dla zawodników B8 Race
19:00 – START Wyścigu B8 Race

Sobota 30.06.2018
10:00 – OTWARCIE REGAT w Biurze Regat w Hali Sportowej
10:15 – ODPRAWA dla OK Dinghy, Finn, Europa, Hobie 16, Hobie 14, Delphia 24, Micro, Skandinavia Skippi 650
12:00 – WYŚCIGI klas OK Dinghy, Finn, Europa, Hobie 16, Hobie 14, Delphia 24, Micro, Skandinavia Skippi 650
18:00 – GRILL „Galion”
19:00 – WYKŁAD z przepisów prowadzony przez Komisję Sędziowską Regat

Niedziela 01.07.2018
9:30 - ODPRAWA z zawodnikami
11:00 – WYŚCIGI klas OK Dinghy, Finn, Europa, Hobie 16, Hobie 14, Delphia 24, Micro, Skandinavia Skippi 650
16:00 – ZAKOŃCZENIE dla Delphia 24, Micro, Skandinavia Skippi 650
16:30 – LOTERIA nagród rzeczowych dla uczestników obecnych na ceremonii dekoracji

Poniedziałek 02.07.2018
9:30 - ODPRAWA z zawodnikami
11:00 – WYŚCIGI klas OK Dinghy, Finn, Europa, Hobie 16, Hobie 14
16:00 – ZAKOŃCZENIE dla OK Dinghy, Finn, Europa, Hobie 16, Hobie 14
16:30 – LOTERIA nagród rzeczowych dla uczestników obecnych na ceremonii dekoracji

Wtorek 03.07.2018
10:00 – ODPRAWA dla Optimist gr. A, Optimist gr. B, Laser Standard, Laser Radial, Laser 4.7
12:00 – WYŚCIGI klas Optimist gr. A, Optimist gr. B, Laser Standard, Laser Radial, Laser 4.7
17:00 – WYKŁAD VectorSailsRacingTeam zimą na ICE Opti i DN Junior – prezentacja sprzętu
17:30 – WYKŁAD z przepisów prowadzony przez Komisję Sędziowską Regat

Środa 04.07.2018
9:30 - ODPRAWA z zawodnikami
11:00 – WYŚCIGI klas Optimist gr. A, Optimist gr. B, Laser Standard, Laser Radial, Laser 4.7
17:00 – GRILL „Żeglarskie Kolbudy”

Czwartek 05.07.2018
9:30 - ODPRAWA z zawodnikami
11:00 – WYŚCIGI klas Optimist gr. A, Optimist gr. B, Laser Standard, Laser Radial, Laser 4.7
16:00 – ZAKOŃCZENIE dla Optimist gr. A, Optimist gr. B, Laser Standard, Laser Radial, Laser 4.7
16:30 – LOTERIA nagród rzeczowych dla uczestników obecnych na ceremonii dekoracji

Piątek 06.07.2018
10:00 – ODPRAWA dla Nautica 450, Flying Dutchman
12:00 – WYŚCIGI klas Nautica 450, Flying Dutchman
18:00 – WYKŁAD z przepisów prowadzony przez Komisję Sędziowską Regat

Sobota 07.07.2018
9:00 - ODPRAWA dla MICRO (Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna-start w Brzeźnie)
10:00 – ODPRAWA dla Korsar, Sigma Active, Nautica 450 , Flying Dutchman
11:00 – WYŚCIGI klas Nautica 450, Flying Dutchman
12:00 – WYŚCIGI klas Korsar, Sigma Active
18:00 – GRILL “Galion”

Niedziela 08.07.2018
9:30 - ODPRAWA z zawodnikami
11:00 – WYŚCIGI klas Nautica 450, Flying Dutchman, Korsar, Sigma Active, MICRO
16:00 – ZAKOŃCZENIE dla Nautica 450, Flying Dutchman, Korsar, Sigma Active, MICRO
16:30 – LOTERIA nagród rzeczowych dla uczestników obecnych na ceremonii dekoracji

Komunikat nr. 2

Data29.06.2018
Czas17:46
OdKomisja Sędziowska

Komunikat nr. 3

Data29.06.2018
Czas18:10
OdOrganizator

Komunikat nr. 4

Data29.06.2018
Czas18:17
OdOrganizator
Tracking B8 Race

Link do trackingu : http://tracking.pozz.org.pl/ga/#!/live/36

Komunikat nr. 5

Data30.06.2018
Czas09:25
OdOrganizator
Zapraszamy do śledzenia jachtów w wyścigu B8 Pantaenius Nord Cup Gdańsk 2018.
http://tracking.pozz.org.pl/ga/#!/live/36

Komunikat nr. 2

Data30.06.2018
Czas11:11
OdKomisja Sędziowska
Komunika KR nr 2 na dzień 30.06.2018

Komunikat nr. 3

Data30.06.2018
Czas12:19
OdKomisja Sędziowska
Lista Startowa klas: Europa, Finn, Open BIC, Delphia 24 OD, Micro, HC-14, HC-16

Komunikat nr. 6

Data30.06.2018
Czas20:24
OdOrganizator
W DNIACH 01.07 I 02.07 ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW NA ODPRAWĘ DO BIURA REGAT NA SCENIE.

Komunikat nr. 3

Data01.07.2018
Czas10:05
OdKomisja Sędziowska
Trasa i akweny na dzień 1.07.2018

Komunikat nr. 4

Data02.07.2018
Czas08:38
OdKomisja Sędziowska
Akwen i trasa w dniu 2.07.2018

Komunikat nr. 1

Data02.07.2018
Czas14:26
OdZespół Protestowy
Czas protestowy w dniu dzisiejszym mija o godz. 15:01

Komunikat nr. 5

Data02.07.2018
Czas14:46
OdOrganizator
Wstążki dla OPTIMISTÓW z grupy B do odbioru przez trenerów podczas odprawy we wtorek o godzinie 10
w biurze regat.

Komunikat nr. 2

Data02.07.2018
Czas15:23
OdZespół Protestowy
W dniu dzisiejszym nie został złożony żaden protest

Komunikat nr. 5

Data03.07.2018
Czas08:59
OdKomisja Sędziowska
Komunikat dla klasy OPP.

Komunikat nr. 6

Data03.07.2018
Czas10:32
OdKomisja Sędziowska
Podział na grupy w dniu 03 . 07. 2018r.

Komunikat nr. 3

Data03.07.2018
Czas17:08
OdZespół Protestowy
Czas protestowy w dniu 03.07.2018r. mija o godzinie 17:50

Komunikat

Data03.07.2018
Czas17:29
OdKomisja Sędziowska
Lista jachtów protestowanych przez KS.

Komunikat nr. 4

Data03.07.2018
Czas17:31
OdZespół Protestowy
Lista jachtów ukaranych z przepisu 42

Komunikat

Data03.07.2018
Czas18:11
OdZespół Protestowy

Komunikat

Data03.07.2018
Czas18:24
OdOrganizator
Zaplanowany na dziś wykład z przepisów regatowych żeglarstwa odbędzie się jutro o godzinie 18.00 w biurze regat w strefie edukacyjnej.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników, trenerów i sympatyków żeglarstwa.

Komunikat

Data03.07.2018
Czas20:19
OdZespół Protestowy
Zestawienie protestów po protestach

Komunikat

Data03.07.2018
Czas21:16
OdOrganizator
W związku z problemami technicznymi wyniki OPP gr B zostaną opublikowane zaraz po usunięciu przyczyny. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Podział na grupy zostanie wykonany zaraz po opublikowaniu wyników po pierwszym dniu.

Komunikat nr. 7

Data03.07.2018
Czas23:15
OdKomisja Sędziowska
Podział na grupy OPP B w dniu 04.07.2018r.

Komunikat nr. 5

Data04.07.2018
Czas16:49
OdZespół Protestowy
Czas protestowy w dniu 04.07.2018 r. mija o godzinie 17:34

Komunikat

Data04.07.2018
Czas17:43
OdZespół Protestowy

Komunikat

Data04.07.2018
Czas18:44
OdZespół Protestowy
Lista ukaranych z przepisu 42

Komunikat

Data04.07.2018
Czas18:45
OdZespół Protestowy
Zestawienie protestów po protestach

Komunikat nr. 8

Data04.07.2018
Czas19:25
OdKomisja Sędziowska
Podział na grupę złota i srebrną w OPPB w dniu 5.07.2018

Komunikat

Data05.07.2018
Czas08:08
OdKomisja Sędziowska
Prosimy wszystkich zawodników którzy nie mają naklejek sponsorskich na swoich kadłubach o odebranie nowych z biura regat i naklejenie na czystą i suchą burtę.

Komunikat

Data05.07.2018
Czas08:25
OdOrganizator
Harmonogram Regat Pantaenius Nord Cup 2018
05.07-08.07.2018 Marina Gdańsk

Czwartek 05.07.2018
Po południu otwarcie biura Marina Gdańsk ul. Szafarnia

20.00 – CREW PARTY BALTIC SAIL DLA ŻEGLARZY KLAS MORSKICH ul. Ołowianka 1 strefa gastronomiczna (obowiązują opaski)

Piątek 06.07.2018
8:00 – 20.00 OTWARCIE MIASTECZKA REGATOWEGO w Marinie Gdańsk, ul. Szafarnia 6.
Miasteczko jest otwarte od 06.07 do 08.07
8.00 – 20.00 ZGŁOSZENIA DO REGAT
PREZENTACJA PRODUKÓW FIRMY GARMIN NA JACHCIE.
Firma GARMIN zaprasza na prezentacje sprzętu na jachcie wyposażony w najnowsze urzadzenia firmy GARMIN.
Podczas 30 minutowych prezentacji na wodzie będzie można zobaczyć m.in. takie urzadzenia:
- Plotery z funkcjami żeglarskimi: layline, procedurą startową i wirtualną linią startu;
- Autopilot Reactor 40, którym można sterować z zegarka Quatix 5;
- sonar patrzący do przodu Panoptix PS51 i w dół Panpotix PS30;
- echosonda dająca realistyczny widok pod wodą Panoptix LiveScope;
- sonar skanujący GCV20;
W celu umówienia się na prezentację proszę o kontakt: Maciej Zalewski tel. 605737534

Sobota 07.07.2018
8.00 – 9.00 ZGŁOSZENIA DO REGAT
9:30 – ODPRAWA dla zawodników Nord Cup Classic, Bursztynowego Pucharu Neptuna scena Marina Gdańsk, ul, Szafarnia 6
10.00 – 10.30 KŁADKA OTWARTA DLA ŻEGLARZY wypłynięcie na akwen regat w okolice mola w Brzeźnie
12:00 – WYŚCIGI klas : Nord Cup Classic, Bursztynowy Puchar Neptuna, okolice Mola w Brzeźnie
18:00 – GRILL otwarty dla załóg każdego zarejestrowanego jachtu Miasteczko Regat Szfarnia 6
20:00 – ZAKOŃCZENIE Wyścigu o Bursztynowy Puchar Neptuna scena Ołowianka 1

Niedziela 08.07.2018
8.30 - ODPRAWA dla zawodników Nord Cup Classic, scena Marina Gdańsk, ul, Szafarnia 6
9.00 – 9.30 KŁADKA OTWARTA DLA ŻEGLARZY wypłynięcie na akwen regat w okolice mola w Brzeźnie
10:30 – WYŚCIGI klas Nord Cup Classic okolice mola w Brzeźnie
15:00 – PARADA Baltic Sails Motława przy kładce na Oławiance
16:00 – ZAKOŃCZENIE dla Nord Cup Classic scena Ołowiaka 1
16:30 – LOTERIA nagród rzeczowych dla uczestników obecnych na ceremonii dekoracji scena Ołowianka 1

Komunikat nr. 6

Data05.07.2018
Czas14:45
OdZespół Protestowy
Czas protestowy w dniu 05.07.2018r. kończy się o godzinie 15:33

Komunikat

Data05.07.2018
Czas15:36
OdZespół Protestowy

Komunikat

Data05.07.2018
Czas16:37
OdZespół Protestowy
Zestawienie protestów po protestach

Komunikat nr. 1

Data06.07.2018
Czas09:21
OdKomisja Sędziowska
Zmienia się Załącznik nr 2 do Instrukcji Żeglugi

Trasa wyścigu góra - dół dla klas FD i Nautica 450

W dniu 06.07.2018r.wyścigi będą rozgrywane na trasie "góra-dół" z pojedyńczym znakiem nawietrzym ( nr 1).

Trasa START - 1(LB) - 2S/2P - 1(LB) - META

Komunikat nr. 2

Data06.07.2018
Czas10:15
OdKomisja Sędziowska

Komunikat nr. 1

Data06.07.2018
Czas17:18
OdZespół Protestowy
Czas protestowy w dniu 06.07.2018 mija o godz. 17:56

Komunikat

Data06.07.2018
Czas17:47
OdOrganizator
Wykład z przepisów regatowych dziś godzina 19:00 po zakończeniu protestów
Serdecznie zapraszamy!

Komunikat

Data06.07.2018
Czas19:45
OdZespół Protestowy
Zestawienie protestów po protestach

Komunikat

Data07.07.2018
Czas07:20
OdKomisja Sędziowska
ODPRAWA w dniu 7.07.2018 dla zawodnikówNord Cup Classic i Bursztynowego Pucharu Neptuna odbędzie się na scenie w Marinie Gdańsk, ul, Szafarnia 6 o godzinie 9.30

Komunikat nr. 2

Data07.07.2018
Czas09:08
OdKomisja Sędziowska

Komunikat nr. 1

Data07.07.2018
Czas10:27
OdOrganizator
Listy startowe :
- Mistrzostwa Zatoki Gdańskiej
- Nord Cup Classic
- Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna

Komunikat nr. 2

Data07.07.2018
Czas14:44
OdZespół Protestowy
Koniec czasu protestowego w dniu 07.07.2018r. mija o godz. 15:02

Komunikat nr. 3

Data07.07.2018
Czas14:56
OdOrganizator
Ceremonia zakończenia i rozdania nagród za Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna odbędzie się w dniu 07.07.2018 o godzinie 20:00 na Scenie Głównej na Ołowiance.

Komunikat

Data07.07.2018
Czas15:18
OdZespół Protestowy

Komunikat

Data07.07.2018
Czas16:49
OdZespół Protestowy
Zestawienie protestów po protestach

Komunikat

Data07.07.2018
Czas19:03
OdKomisja Sędziowska
Odprawa dla jachtów morskich w dniu 8.07.2018 odbędzie się na scenie w miasteczku regatowym Marina Gdańsk na ul. Szafarnia 6 o godzinie 8.30.

Komunikat nr. 3

Data08.07.2018
Czas14:14
OdZespół Protestowy
Czas protestowy w dniu 08.07.2018 r. mija o godz. 15:00

Komunikat nr. 4

Data08.07.2018
Czas15:50
OdOrganizator
Ceremonia Zakończenia dla klas Nautica 450, Micro, Korsarz, Sigma Active, Flying Dutchman odbędzie się na scenie w Biurze Regat o godzinie 16.30.

Serdecznie zapraszamy!

Komunikat

Data09.07.2018
Czas09:35
OdKomisja Sędziowska
Informacja i sprostowanie Nord Cup Classic 2018 ORC II
W wyniku nieporozumienia na zakończeniu regat zostały ogłoszone błędne wyniki grupy ORC II.
Przepraszam za tą sytuację załogi jachtów Busy Lizzy i Sea Bee.
Prawidłowa klasyfikacja grupy ORC II:
1. Neoprofil-Piotr Adamowicz
2. Busy Lizzy-Kuba Marjański
3. Sea Bee-Jan Kozarzewski