Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018

29 cze - 8 lip 2018

Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska

Komunikat nr. 1

Data

26.06.2018

Czas

12:16

Od

Organizator

Ze względu na małą ilość zgłoszęń w klasach 420 , regaty w tej klasie zostają ODWOŁANE.

Komunikat nr. 2

Data

27.06.2018

Czas

16:17

Od

Organizator

Zgłoszenia online we wszystkich klasach otwarte są do 28 czerwca do godziny 15:00. Po tym terminie zgłoszenia będą mogły zostać dokonane wyłącznie na miejscu regat.

Komunikat

Data

29.06.2018

Czas

10:12

Od

Komisja Regatowa

Instrukcje Żeglugi regat Pantaenius Nord Cup Gdańsk 2018

Komunikat nr. 1

Data

29.06.2018

Czas

11:20

Od

Organizator

Harmonogram Brzegowy Regat Pantaenius Nord Cup Gdańsk 2018
29.06-08.07.2018 Górki Zachodnie

Piątek 29.06.2018
8:00 – Otwarcie miasteczka regatowego w Centrum AZS Galion, ul. Stogi 20. Miasteczko jest otwarte przez cały czas trwania regat od 29.06 do 08.07
17:00 – ODPRAWA dla zawodników B8 Race
19:00 – START Wyścigu B8 Race

Sobota 30.06.2018
10:00 – OTWARCIE REGAT w Biurze Regat w Hali Sportowej
10:15 – ODPRAWA dla OK Dinghy, Finn, Europa, Hobie 16, Hobie 14, Delphia 24, Micro, Skandinavia Skippi 650
12:00 – WYŚCIGI klas OK Dinghy, Finn, Europa, Hobie 16, Hobie 14, Delphia 24, Micro, Skandinavia Skippi 650
18:00 – GRILL „Galion”
19:00 – WYKŁAD z przepisów prowadzony przez Komisję Sędziowską Regat

Niedziela 01.07.2018
9:30 - ODPRAWA z zawodnikami
11:00 – WYŚCIGI klas OK Dinghy, Finn, Europa, Hobie 16, Hobie 14, Delphia 24, Micro, Skandinavia Skippi 650
16:00 – ZAKOŃCZENIE dla Delphia 24, Micro, Skandinavia Skippi 650
16:30 – LOTERIA nagród rzeczowych dla uczestników obecnych na ceremonii dekoracji

Poniedziałek 02.07.2018
9:30 - ODPRAWA z zawodnikami
11:00 – WYŚCIGI klas OK Dinghy, Finn, Europa, Hobie 16, Hobie 14
16:00 – ZAKOŃCZENIE dla OK Dinghy, Finn, Europa, Hobie 16, Hobie 14
16:30 – LOTERIA nagród rzeczowych dla uczestników obecnych na ceremonii dekoracji

Wtorek 03.07.2018
10:00 – ODPRAWA dla Optimist gr. A, Optimist gr. B, Laser Standard, Laser Radial, Laser 4.7
12:00 – WYŚCIGI klas Optimist gr. A, Optimist gr. B, Laser Standard, Laser Radial, Laser 4.7
17:00 – WYKŁAD VectorSailsRacingTeam zimą na ICE Opti i DN Junior – prezentacja sprzętu
17:30 – WYKŁAD z przepisów prowadzony przez Komisję Sędziowską Regat

Środa 04.07.2018
9:30 - ODPRAWA z zawodnikami
11:00 – WYŚCIGI klas Optimist gr. A, Optimist gr. B, Laser Standard, Laser Radial, Laser 4.7
17:00 – GRILL „Żeglarskie Kolbudy”

Czwartek 05.07.2018
9:30 - ODPRAWA z zawodnikami
11:00 – WYŚCIGI klas Optimist gr. A, Optimist gr. B, Laser Standard, Laser Radial, Laser 4.7
16:00 – ZAKOŃCZENIE dla Optimist gr. A, Optimist gr. B, Laser Standard, Laser Radial, Laser 4.7
16:30 – LOTERIA nagród rzeczowych dla uczestników obecnych na ceremonii dekoracji

Piątek 06.07.2018
10:00 – ODPRAWA dla Nautica 450, Flying Dutchman
12:00 – WYŚCIGI klas Nautica 450, Flying Dutchman
18:00 – WYKŁAD z przepisów prowadzony przez Komisję Sędziowską Regat

Sobota 07.07.2018
9:00 - ODPRAWA dla MICRO (Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna-start w Brzeźnie)
10:00 – ODPRAWA dla Korsar, Sigma Active, Nautica 450 , Flying Dutchman
11:00 – WYŚCIGI klas Nautica 450, Flying Dutchman
12:00 – WYŚCIGI klas Korsar, Sigma Active
18:00 – GRILL “Galion”

Niedziela 08.07.2018
9:30 - ODPRAWA z zawodnikami
11:00 – WYŚCIGI klas Nautica 450, Flying Dutchman, Korsar, Sigma Active, MICRO
16:00 – ZAKOŃCZENIE dla Nautica 450, Flying Dutchman, Korsar, Sigma Active, MICRO
16:30 – LOTERIA nagród rzeczowych dla uczestników obecnych na ceremonii dekoracji

Komunikat nr. 2

Data

29.06.2018

Czas

17:46

Od

Komisja Regatowa

Komunikat B8 Race

Komunikat nr. 3

Data

29.06.2018

Czas

18:10

Od

Organizator

Lista startowa B8 Race

Komunikat nr. 4

Data

29.06.2018

Czas

18:17

Od

Organizator

Tracking B8 Race

Link do trackingu : http://tracking.pozz.org.pl/ga/#!/live/36

Komunikat nr. 5

Data

30.06.2018

Czas

09:25

Od

Organizator

Zapraszamy do śledzenia jachtów w wyścigu B8 Pantaenius Nord Cup Gdańsk 2018.
http://tracking.pozz.org.pl/ga/#!/live/36

Komunikat nr. 2

Data

30.06.2018

Czas

11:11

Od

Komisja Regatowa

Komunika KR nr 2 na dzień 30.06.2018

Komunikat nr. 3

Data

30.06.2018

Czas

12:19

Od

Komisja Regatowa

Lista Startowa klas: Europa, Finn, Open BIC, Delphia 24 OD, Micro, HC-14, HC-16

Komunikat nr. 6

Data

30.06.2018

Czas

20:24

Od

Organizator

W DNIACH 01.07 I 02.07 ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW NA ODPRAWĘ DO BIURA REGAT NA SCENIE.

Komunikat nr. 3

Data

01.07.2018

Czas

10:05

Od

Komisja Regatowa

Trasa i akweny na dzień 1.07.2018

Komunikat nr. 4

Data

02.07.2018

Czas

08:38

Od

Komisja Regatowa

Akwen i trasa w dniu 2.07.2018

Komunikat nr. 1

Data

02.07.2018

Czas

14:26

Od

Zespół Protestowy

Czas protestowy w dniu dzisiejszym mija o godz. 15:01

Komunikat nr. 5

Data

02.07.2018

Czas

14:46

Od

Organizator

Wstążki dla OPTIMISTÓW z grupy B do odbioru przez trenerów podczas odprawy we wtorek o godzinie 10
w biurze regat.

Komunikat nr. 2

Data

02.07.2018

Czas

15:23

Od

Zespół Protestowy

W dniu dzisiejszym nie został złożony żaden protest

Komunikat nr. 5

Data

03.07.2018

Czas

08:59

Od

Komisja Regatowa

Komunikat dla klasy OPP.

Komunikat nr. 6

Data

03.07.2018

Czas

10:32

Od

Komisja Regatowa

Podział na grupy w dniu 03 . 07. 2018r.

Komunikat nr. 3

Data

03.07.2018

Czas

17:08

Od

Zespół Protestowy

Czas protestowy w dniu 03.07.2018r. mija o godzinie 17:50

Komunikat

Data

03.07.2018

Czas

17:29

Od

Komisja Regatowa

Lista jachtów protestowanych przez KS.

Komunikat nr. 4

Data

03.07.2018

Czas

17:31

Od

Zespół Protestowy

Lista jachtów ukaranych z przepisu 42

Komunikat

Data

03.07.2018

Czas

18:11

Od

Zespół Protestowy

Zestawienie protestów

Komunikat

Data

03.07.2018

Czas

18:24

Od

Organizator

Zaplanowany na dziś wykład z przepisów regatowych żeglarstwa odbędzie się jutro o godzinie 18.00 w biurze regat w strefie edukacyjnej.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników, trenerów i sympatyków żeglarstwa.

Komunikat

Data

03.07.2018

Czas

20:19

Od

Zespół Protestowy

Zestawienie protestów po protestach

Komunikat

Data

03.07.2018

Czas

21:16

Od

Organizator

W związku z problemami technicznymi wyniki OPP gr B zostaną opublikowane zaraz po usunięciu przyczyny. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Podział na grupy zostanie wykonany zaraz po opublikowaniu wyników po pierwszym dniu.

Komunikat nr. 7

Data

03.07.2018

Czas

23:15

Od

Komisja Regatowa

Podział na grupy OPP B w dniu 04.07.2018r.

Komunikat nr. 5

Data

04.07.2018

Czas

16:49

Od

Zespół Protestowy

Czas protestowy w dniu 04.07.2018 r. mija o godzinie 17:34

Komunikat

Data

04.07.2018

Czas

17:43

Od

Zespół Protestowy

Zestawienie protestów

Komunikat

Data

04.07.2018

Czas

18:44

Od

Zespół Protestowy

Lista ukaranych z przepisu 42

Komunikat

Data

04.07.2018

Czas

18:45

Od

Zespół Protestowy

Zestawienie protestów po protestach

Komunikat nr. 8

Data

04.07.2018

Czas

19:25

Od

Komisja Regatowa

Podział na grupę złota i srebrną w OPPB w dniu 5.07.2018

Komunikat

Data

05.07.2018

Czas

08:08

Od

Komisja Regatowa

Prosimy wszystkich zawodników którzy nie mają naklejek sponsorskich na swoich kadłubach o odebranie nowych z biura regat i naklejenie na czystą i suchą burtę.

Komunikat

Data

05.07.2018

Czas

08:25

Od

Organizator

Harmonogram Regat Pantaenius Nord Cup 2018
05.07-08.07.2018 Marina Gdańsk

Czwartek 05.07.2018
Po południu otwarcie biura Marina Gdańsk ul. Szafarnia

20.00 – CREW PARTY BALTIC SAIL DLA ŻEGLARZY KLAS MORSKICH ul. Ołowianka 1 strefa gastronomiczna (obowiązują opaski)

Piątek 06.07.2018
8:00 – 20.00 OTWARCIE MIASTECZKA REGATOWEGO w Marinie Gdańsk, ul. Szafarnia 6.
Miasteczko jest otwarte od 06.07 do 08.07
8.00 – 20.00 ZGŁOSZENIA DO REGAT
PREZENTACJA PRODUKÓW FIRMY GARMIN NA JACHCIE.
Firma GARMIN zaprasza na prezentacje sprzętu na jachcie wyposażony w najnowsze urzadzenia firmy GARMIN.
Podczas 30 minutowych prezentacji na wodzie będzie można zobaczyć m.in. takie urzadzenia:
- Plotery z funkcjami żeglarskimi: layline, procedurą startową i wirtualną linią startu;
- Autopilot Reactor 40, którym można sterować z zegarka Quatix 5;
- sonar patrzący do przodu Panoptix PS51 i w dół Panpotix PS30;
- echosonda dająca realistyczny widok pod wodą Panoptix LiveScope;
- sonar skanujący GCV20;
W celu umówienia się na prezentację proszę o kontakt: Maciej Zalewski tel. 605737534

Sobota 07.07.2018
8.00 – 9.00 ZGŁOSZENIA DO REGAT
9:30 – ODPRAWA dla zawodników Nord Cup Classic, Bursztynowego Pucharu Neptuna scena Marina Gdańsk, ul, Szafarnia 6
10.00 – 10.30 KŁADKA OTWARTA DLA ŻEGLARZY wypłynięcie na akwen regat w okolice mola w Brzeźnie
12:00 – WYŚCIGI klas : Nord Cup Classic, Bursztynowy Puchar Neptuna, okolice Mola w Brzeźnie
18:00 – GRILL otwarty dla załóg każdego zarejestrowanego jachtu Miasteczko Regat Szfarnia 6
20:00 – ZAKOŃCZENIE Wyścigu o Bursztynowy Puchar Neptuna scena Ołowianka 1

Niedziela 08.07.2018
8.30 - ODPRAWA dla zawodników Nord Cup Classic, scena Marina Gdańsk, ul, Szafarnia 6
9.00 – 9.30 KŁADKA OTWARTA DLA ŻEGLARZY wypłynięcie na akwen regat w okolice mola w Brzeźnie
10:30 – WYŚCIGI klas Nord Cup Classic okolice mola w Brzeźnie
15:00 – PARADA Baltic Sails Motława przy kładce na Oławiance
16:00 – ZAKOŃCZENIE dla Nord Cup Classic scena Ołowiaka 1
16:30 – LOTERIA nagród rzeczowych dla uczestników obecnych na ceremonii dekoracji scena Ołowianka 1

Komunikat nr. 6

Data

05.07.2018

Czas

14:45

Od

Zespół Protestowy

Czas protestowy w dniu 05.07.2018r. kończy się o godzinie 15:33

Komunikat

Data

05.07.2018

Czas

15:36

Od

Zespół Protestowy

Zestawienie protestów

Komunikat

Data

05.07.2018

Czas

16:37

Od

Zespół Protestowy

Zestawienie protestów po protestach

Komunikat nr. 1

Data

06.07.2018

Czas

09:21

Od

Komisja Regatowa

Zmienia się Załącznik nr 2 do Instrukcji Żeglugi

Trasa wyścigu góra - dół dla klas FD i Nautica 450

W dniu 06.07.2018r.wyścigi będą rozgrywane na trasie "góra-dół" z pojedyńczym znakiem nawietrzym ( nr 1).

Trasa START - 1(LB) - 2S/2P - 1(LB) - META

Komunikat nr. 2

Data

06.07.2018

Czas

10:15

Od

Komisja Regatowa

Lista startowa FD i Nautica 450

Komunikat nr. 1

Data

06.07.2018

Czas

17:18

Od

Zespół Protestowy

Czas protestowy w dniu 06.07.2018 mija o godz. 17:56

Komunikat

Data

06.07.2018

Czas

17:47

Od

Organizator

Wykład z przepisów regatowych dziś godzina 19:00 po zakończeniu protestów
Serdecznie zapraszamy!

Komunikat

Data

06.07.2018

Czas

19:45

Od

Zespół Protestowy

Zestawienie protestów po protestach

Komunikat

Data

07.07.2018

Czas

07:20

Od

Komisja Regatowa

ODPRAWA w dniu 7.07.2018 dla zawodnikówNord Cup Classic i Bursztynowego Pucharu Neptuna odbędzie się na scenie w Marinie Gdańsk, ul, Szafarnia 6 o godzinie 9.30

Komunikat nr. 2

Data

07.07.2018

Czas

09:08

Od

Komisja Regatowa

Lista startowa : Micro, Korsarz i Sigma Active

Komunikat nr. 1

Data

07.07.2018

Czas

10:27

Od

Organizator

Listy startowe :
- Mistrzostwa Zatoki Gdańskiej
- Nord Cup Classic
- Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna

Komunikat nr. 2

Data

07.07.2018

Czas

14:44

Od

Zespół Protestowy

Koniec czasu protestowego w dniu 07.07.2018r. mija o godz. 15:02

Komunikat nr. 3

Data

07.07.2018

Czas

14:56

Od

Organizator

Ceremonia zakończenia i rozdania nagród za Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna odbędzie się w dniu 07.07.2018 o godzinie 20:00 na Scenie Głównej na Ołowiance.

Komunikat

Data

07.07.2018

Czas

15:18

Od

Zespół Protestowy

Zestawienie protestów

Komunikat

Data

07.07.2018

Czas

16:49

Od

Zespół Protestowy

Zestawienie protestów po protestach

Komunikat

Data

07.07.2018

Czas

19:03

Od

Komisja Regatowa

Odprawa dla jachtów morskich w dniu 8.07.2018 odbędzie się na scenie w miasteczku regatowym Marina Gdańsk na ul. Szafarnia 6 o godzinie 8.30.

Komunikat nr. 3

Data

08.07.2018

Czas

14:14

Od

Zespół Protestowy

Czas protestowy w dniu 08.07.2018 r. mija o godz. 15:00

Komunikat nr. 4

Data

08.07.2018

Czas

15:50

Od

Organizator

Ceremonia Zakończenia dla klas Nautica 450, Micro, Korsarz, Sigma Active, Flying Dutchman odbędzie się na scenie w Biurze Regat o godzinie 16.30.

Serdecznie zapraszamy!

Komunikat

Data

09.07.2018

Czas

09:35

Od

Komisja Regatowa

Informacja i sprostowanie Nord Cup Classic 2018 ORC II
W wyniku nieporozumienia na zakończeniu regat zostały ogłoszone błędne wyniki grupy ORC II.
Przepraszam za tą sytuację załogi jachtów Busy Lizzy i Sea Bee.
Prawidłowa klasyfikacja grupy ORC II:
1. Neoprofil-Piotr Adamowicz
2. Busy Lizzy-Kuba Marjański
3. Sea Bee-Jan Kozarzewski

Terminy zgłoszeń:

14 maj - 12 cze 2018

Open Bic
OPP A
OPP B

60 PLN - tradycyjny przelew bankowy

13 - 27 cze 2018

Open Bic
OPP A
OPP B

100 PLN - płatność na miejscu

14 maj - 12 cze 2018

Europa
Finn
Laser
Laser 4.7
Laser Radial

80 PLN - tradycyjny przelew bankowy

13 - 27 cze 2018

Europa
Finn
Laser
Laser 4.7
Laser Radial

150 PLN - płatność na miejscu

14 maj - 12 cze 2018

HC-14
OK-Dinghy

100 PLN - tradycyjny przelew bankowy

13 - 27 cze 2018

HC-14
OK-Dinghy

200 PLN - płatność na miejscu

14 maj - 12 cze 2018

420

120 PLN - tradycyjny przelew bankowy

13 - 27 cze 2018

420

200 PLN - płatność na miejscu

14 maj - 12 cze 2018

Flying Dutchman
Korsarz

200 PLN - tradycyjny przelew bankowy

13 - 27 cze 2018

Flying Dutchman
HC-16
Korsarz

300 PLN - płatność na miejscu

14 maj - 12 cze 2018

Micro
Nautica 450
Scandinavia 650
Sigma Active

250 PLN - tradycyjny przelew bankowy

13 - 27 cze 2018

Micro
Nautica 450
Scandinavia 650
Sigma Active

350 PLN - płatność na miejscu

14 maj - 12 cze 2018

Delphia 24 OD

300 PLN - tradycyjny przelew bankowy

13 - 27 cze 2018

Delphia 24 OD

400 PLN - płatność na miejscu

14 maj - 12 cze 2018

Wyścig B8 OPEN
Wyścig B8 KWR
Wyścig B8 ORC

200 PLN - tradycyjny przelew bankowy

13 - 27 cze 2018

Wyścig B8 OPEN
Wyścig B8 KWR
Wyścig B8 ORC

300 PLN - płatność na miejscu

14 maj - 12 cze 2018

Nord Cup Classic OPEN
Nord Cup Classic KWR
Nord Cup Classic ORC

200 PLN - tradycyjny przelew bankowy

13 - 27 cze 2018

Nord Cup Classic OPEN
Nord Cup Classic KWR
Nord Cup Classic ORC

300 PLN - płatność na miejscu

14 maj - 27 cze 2018

Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna - jacht jednokadłubowy
Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna - katamaran
Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna - deska

brak opłaty za wpisowe

14 maj - 12 cze 2018

Mistrzostw Zatoki Gdańskiej OPEN
Mistrzostw Zatoki Gdańskiej KWR
Mistrzostw Zatoki Gdańskiej ORC

400 PLN - tradycyjny przelew bankowy

13 - 27 cze 2018

Mistrzostw Zatoki Gdańskiej OPEN
Mistrzostw Zatoki Gdańskiej KWR
Mistrzostw Zatoki Gdańskiej ORC

600 PLN - płatność na miejscu

14 maj - 12 cze 2018

HC-16

150 PLN - tradycyjny przelew bankowy

Informacje:
  • Klasy:

    Delphia 24 OD
    Mistrzostw Zatoki Gdańskiej OPEN
    Mistrzostw Zatoki Gdańskiej KWR
    Mistrzostw Zatoki Gdańskiej ORC
    Nord Cup Classic OPEN
    Nord Cup Classic KWR
    Nord Cup Classic ORC
    Wyścig B8 OPEN
    Wyścig B8 KWR
    Wyścig B8 ORC
    Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna - jacht jednokadłubowy
    Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna - katamaran
    Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna - deska
    420
    Europa
    Finn
    Flying Dutchman
    HC-14
    HC-16
    Korsarz
    Laser
    Laser 4.7
    Laser Radial
    Micro
    Nautica 450
    OK-Dinghy
    Open Bic
    OPP A
    OPP B
    Scandinavia 650
    Sigma Active

  • Termin:

    29 cze - 8 lip 2018

  • Miejsce:

    Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska

Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.