Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018
29 czerwca - 8 lipca 2018
Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
OPP B
Szukaj
#
Nr
Załoga
Klub
Data zgłoszenia
1
🇵🇱 POL 1229
Zofia Pospieszna
OŚ AZS Poznań
05.06.2018, 20:19
2
🇵🇱 POL 1228
Olga Kanikowska
OŚ AZS Poznań
05.06.2018, 20:19
3
🇵🇱 POL 1230
Alicja Koczorowska
OŚ AZS Poznań
05.06.2018, 20:19
4
🇵🇱 POL 157
Mikołaj Mataczyński
OŚ AZS Poznań
05.06.2018, 20:19
5
🇵🇱 POL 991
Marta Gajdzińska
OŚ AZS Poznań
05.06.2018, 20:19
6
🇵🇱 POL 920
Lena Gaweł
OŚ AZS Poznań
05.06.2018, 20:19
7
🇵🇱 POL 228
Nina Gaweł
OŚ AZS Poznań
05.06.2018, 20:19
8
🇵🇱 POL 427
Ada Wilińska
OŚ AZS Poznań
05.06.2018, 20:19
9
🇵🇱 POL 312
Maksymilian Czarnecki
OŚ AZS Poznań
05.06.2018, 20:19
10
🇵🇱 POL 1801
Oskar Wielczyk
SSW MOS Iława
09.06.2018, 06:29
11
🇵🇱 POL 1669
Natalia Chojnowska
SSW MOS Iława
09.06.2018, 06:29
12
🇵🇱 POL 2008
Maciej Kasprzak
SSW MOS Iława
09.06.2018, 06:29
13
🇵🇱 POL 1853
Kinga Furmanek
SSW MOS Iława
09.06.2018, 06:29
14
🇵🇱 POL 2007
Alicja Michalewska
SSW MOS Iława
09.06.2018, 06:29
15
🇵🇱 POL 985
Jakub Darkowski
SSW MOS Iława
09.06.2018, 06:29
16
🇵🇱 POL 969
Zuzanna Liedtke
SSW MOS Iława
09.06.2018, 06:29
17
🇵🇱 POL 1319
Nikodem Różański
SSW MOS Iława
09.06.2018, 06:29
18
🇵🇱 POL 2151
Jan Rohde
SSW MOS Iława
09.06.2018, 06:29
19
🇵🇱 POL 1001
Wit Dmuchowski
SSW MOS Iława
09.06.2018, 06:29
20
🇵🇱 POL 1867
Jan Klinicki
SSW MOS Iława
09.06.2018, 06:29
21
🇵🇱 POL 1482
Roch Dmuchowski
SSW MOS Iława
09.06.2018, 06:29
22
🇵🇱 POL 1969
Hubert Szulczewski
SSW MOS Iława
09.06.2018, 06:29
23
🇵🇱 POL 390
Matylda Młodzianowska
OŚ AZS Poznań
10.06.2018, 17:14
24
🇵🇱 POL 1428
Emilia Siekierczak
OŚ AZS Poznań
10.06.2018, 17:14
25
🇵🇱 POL 229
Ignacy Pospieszny
OŚ AZS Poznań
10.06.2018, 17:14
26
🇵🇱 POL 1644
Nina Janowicz
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:47
27
🇵🇱 POL 1917
Filip Marjański
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:47
28
🇵🇱 POL 2042
Tymon Sochaj
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:47
29
🇵🇱 POL 2043
Lila Sochaj
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:47
30
🇵🇱 POL 1351
Lena Murach
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:47
31
🇵🇱 POL 910
Wojciech Jankowski
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:47
32
🇵🇱 POL 1356
Wiktor Weselak
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:47
33
🇵🇱 POL 1817
Emilia Paszek
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:47
34
🇵🇱 POL 1921
Jan Marjański
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:47
35
🇵🇱 POL 2144
Wiktor Radziej
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:47
36
🇵🇱 POL 1923
Kacper Janowicz
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:47
37
🇵🇱 POL 1753
Michał Jankowski
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2018, 21:47
38
🇵🇱 POL 878
Maja Kwiek
WTW Warszawa
11.06.2018, 13:25
39
🇵🇱 POL 879
Igor Grzelak
WTW Warszawa
11.06.2018, 13:25
40
🇵🇱 POL 1201
Krzysztof Ciborowski
WTW Warszawa
11.06.2018, 13:25
41
🇵🇱 POL 1888
Joanna Dyja
WTW Warszawa
11.06.2018, 13:25
42
🇵🇱 POL 1518
Klara Piotrowska
WTW Warszawa
11.06.2018, 13:25
43
🇵🇱 POL 2107
Marta Piotrowska
WTW Warszawa
11.06.2018, 13:25
44
🇵🇱 POL 2016
Malina Pietrzak
WTW Warszawa
11.06.2018, 13:25
45
🇵🇱 POL 179
Stanisław Ługowski
WTW Warszawa
11.06.2018, 13:39
46
🇵🇱 POL 1993
MICHAŁ ROMAN
KŻ Gdańsk
11.06.2018, 22:43
47
🇵🇱 POL 4708
KAMIL ROMAN
KŻ Gdańsk
11.06.2018, 22:52
48
🇵🇱 POL 1929
Sonia Dobrzyńska
KS Spójnia Warszawa
11.06.2018, 23:41
49
🇵🇱 POL 26
Gabriela Fajdasz
KS Spójnia Warszawa
11.06.2018, 23:41
50
🇵🇱 POL 1244
Aleksander Główka
KS Spójnia Warszawa
11.06.2018, 23:41
51
🇵🇱 POL 1334
Kacper Hodun
KS Spójnia Warszawa
11.06.2018, 23:41
52
🇵🇱 POL 1892
Jan Karnowski
KS Spójnia Warszawa
11.06.2018, 23:41
53
🇵🇱 POL 2158
Weronika Przeździecka
KS Spójnia Warszawa
11.06.2018, 23:41
54
🇵🇱 POL 2102
Krzysztof Maksymowicz
KS Spójnia Warszawa
11.06.2018, 23:41
55
🇵🇱 POL 1721
Franciszek Siwek
KS Spójnia Warszawa
11.06.2018, 23:41
56
🇵🇱 POL 333
Michał Kornik Skawiński
KS Spójnia Warszawa
11.06.2018, 23:41
57
🇵🇱 POL 2200
Kaja Śledzińska
KS Spójnia Warszawa
11.06.2018, 23:41
58
🇵🇱 POL 2222
Karol Stachowski
KŻ Gdańsk
12.06.2018, 09:04
59
🇵🇱 POL 2048
Igor Mirowski
AZS Uniwersytet Warszawski
12.06.2018, 10:46
60
🇵🇱 POL 1637
Nina Mirowska
AZS Uniwersytet Warszawski
12.06.2018, 10:46
61
🇵🇱 POL 1525
Józef Krasowski
AZS Uniwersytet Warszawski
12.06.2018, 10:46
62
🇵🇱 POL 1234
Igor Wierzbowski
KS Omega Kraków
12.06.2018, 11:22
63
🇵🇱 POL 1235
Franek Ostrowski
KS OMEGA
12.06.2018, 11:22
64
🇵🇱 POL 1811
Franciszek Olaf Zając
KŻ Gdańsk
12.06.2018, 13:27
65
🇵🇱 POL 444
Aleksandra Zybert
OKŻ Olsztyn
12.06.2018, 17:14
66
🇵🇱 POL 2096
Liwia Liszkiewicz
OKŻ Olsztyn
12.06.2018, 17:14
67
🇵🇱 POL 1581
Aniela Graczyk
OKŻ Olsztyn
12.06.2018, 17:14
68
🇵🇱 POL 441
Maksymilian Rybicki
OKŻ Olsztyn
12.06.2018, 17:14
69
🇵🇱 POL 443
Dominika Godlewska
OKŻ Olsztyn
12.06.2018, 17:14
70
🇵🇱 POL 445
Antonina Kiełbik
OKŻ Olsztyn
12.06.2018, 17:14
71
🇵🇱 POL 447
Amelia Wydra
OKŻ Olsztyn
12.06.2018, 17:14
72
🇵🇱 POL 440
Michał Kluchciński
OKŻ Olsztyn
12.06.2018, 17:14
73
🇵🇱 POL 446
Aleksandra Wrońska
OKŻ Olsztyn
12.06.2018, 17:14
74
🇵🇱 POL 1628
Iga Dębecka-Strzyżewska
AZS Uniwersytet Warszawski
12.06.2018, 18:18
75
🇵🇱 POL bn
Jakub Kaszewiak
AZS Uniwersytet Warszawski
12.06.2018, 18:18
76
🇵🇱 POL 1819
Lena Wonka
AZS Uniwersytet Warszawski
12.06.2018, 19:21
77
🇵🇱 POL 1979
Hubert Nowicki
KŻ Gdańsk
12.06.2018, 22:40
78
🇵🇱 POL 6
Sonia Zagórska
KŻ Gdańsk
12.06.2018, 22:40
79
🇵🇱 POL 2032
Antonina Zagórska
KŻ Gdańsk
12.06.2018, 22:40
80
🇵🇱 POL 61
Jakub Wąsikowski
KŻ Gdańsk
12.06.2018, 22:40
81
🇵🇱 POL 2
Kacper Wąsikowski
KŻ Gdańsk
12.06.2018, 22:40
82
🇵🇱 POL 10
Orest Trembacz
KŻ Gdańsk
12.06.2018, 22:40
83
🇵🇱 POL 1912
Jakub Kuraś
KŻ Horn Kraków
12.06.2018, 23:27
84
🇵🇱 POL 1914
Antonina Liro
KŻ Horn Kraków
12.06.2018, 23:27
85
🇵🇱 POL 1916
Andrzej Pochopień
KŻ Horn Kraków
12.06.2018, 23:27
86
🇵🇱 POL 191
Hubert Staroń
KŻ Horn Kraków
12.06.2018, 23:27
87
🇵🇱 POL 1756
Konrad Ciernia
KŻ Horn Kraków
12.06.2018, 23:27
88
🇵🇱 POL 1004
Adam Fengler
KŻ Horn Kraków
12.06.2018, 23:27
89
🇵🇱 POL 101
Jan Pacheco
KŻ Horn Kraków
12.06.2018, 23:27
90
🇵🇱 POL 1330
Dawid Pachuta
KŻ Horn Kraków
12.06.2018, 23:27
91
🇵🇱 POL 2065
Aleksander Szczepara
KŻ Horn Kraków
12.06.2018, 23:27
92
🇵🇱 POL 2067
Piotr Kuźniarski
KŻ Horn Kraków
12.06.2018, 23:27
93
🇵🇱 POL 2062
Jakub Trojnar
KŻ Horn Kraków
12.06.2018, 23:27
94
🇵🇱 POL 980
Igor Mazurkiewicz
KŻ Horn Kraków
12.06.2018, 23:27
95
🇵🇱 POL 16
Magda Winiarska
YKP Kraków
12.06.2018, 23:27
96
🇵🇱 POL 124
Alicja Maciąg
KŻ Horn Kraków
12.06.2018, 23:27
97
🇵🇱 POL 1329
Gita Van Der Voort
KŻ Horn Kraków
16.06.2018, 05:37
98
🇵🇱 POL 158
Igor Pawłowski
CHKŻ Chojnice
26.06.2018, 20:00
99
🇵🇱 POL 2113
Wiktor Pawłowski
CHKŻ Chojnice
26.06.2018, 20:00
100
🇵🇱 POL 2114
Tymon Wiatrowski
CHKŻ Chojnice
26.06.2018, 20:00
101
🇵🇱 POL 757
Tadeusz Wiatrowski
CHKŻ Chojnice
26.06.2018, 20:00
102
🇵🇱 POL 1066
Franciszek Kosecki
CHKŻ Chojnice
26.06.2018, 20:00
103
🇵🇱 POL 1175
Alicja Dampc
CHKŻ Chojnice
26.06.2018, 20:00
104
🇵🇱 POL 2079
Maurycy Odejewski
CHKŻ Chojnice
26.06.2018, 20:00
105
🇵🇱 POL 1071
Adam Ciemiński
CHKŻ Chojnice
26.06.2018, 20:00
106
🇵🇱 POL 1310
Jan Kubiak
CHKŻ Chojnice
26.06.2018, 20:00
107
🇵🇱 POL 13
Borys Matysiak
CHKŻ Chojnice
26.06.2018, 20:00
108
🇵🇱 POL 1439
Szymon Wójcik
WKŻ Wolsztyn
27.06.2018, 13:46
109
🇵🇱 POL 1150
Maja Wójcik
WKŻ Wolsztyn
27.06.2018, 13:50
110
🇵🇱 POL 2031
Ida Kocięda
Opti CWM Gdynia
02.07.2018, 12:15
111
🇵🇱 POL 4701
Olga Krasowska
KŻ Gdańsk
02.07.2018, 17:55
112
🇵🇱 POL 1300
Maciej Kryspin
KŻ Gdańsk
02.07.2018, 17:58
113
🇵🇱 POL 1231
Igpr Michalczyk
KS OMEGA
02.07.2018, 18:44
114
🇵🇱 POL 1
Natasza Micewicz
YKP Gdynia
02.07.2018, 19:21
115
🇵🇱 POL 1672
Kacper Barszczyk
UKS Navigo Sopot
03.07.2018, 08:37
116
🇵🇱 POL 1185
Aleksander Daniszewski
UKS Navigo Sopot
03.07.2018, 08:38
117
🇵🇱 POL 1775
Wiktor Mois
UKS Navigo Sopot
03.07.2018, 08:40
118
🇵🇱 POL 3002
Marysia Retecka
UKS Navigo Sopot
03.07.2018, 08:42
119
🇵🇱 POL 2918
Piotr Rodzewicz
UKS Navigo Sopot
03.07.2018, 08:46
120
🇵🇱 POL 1596
Zuzanna Tomaszewska
UKS Navigo Sopot
03.07.2018, 08:47
121
🇵🇱 POL 19161
Konrad Ksionek
UKS Navigo Sopot
03.07.2018, 08:48
122
🇵🇱 POL 1007
Wiktor Pawelczyk
Port Mechelinki
03.07.2018, 09:45
123
🇵🇱 POL 100
Marcel Styba
Port Mechelinki
03.07.2018, 09:47
124
🇵🇱 POL 936
Maurycy Kosmowski
Port Mechelinki
03.07.2018, 09:48
125
🇵🇱 POL 88
Hanna Duda
Port Mechelinki
03.07.2018, 09:55
126
🇵🇱 POL 49
Maja Molik
Port Mechelinki
03.07.2018, 09:56
127
🇵🇱 POL 1908
Maria Kurowska
UKŻ Lamelka Kartuzy
03.07.2018, 10:00
128
🇵🇱 POL 360
Patryk Ulaczyk
UKŻ Lamelka Kartuzy
03.07.2018, 10:01
129
🇵🇱 POL 364
Maksymilian Konkel
UKŻ Lamelka Kartuzy
03.07.2018, 10:06
130
🇵🇱 POL 05
Igor Foltyn
UKŻ Lamelka Kartuzy
03.07.2018, 10:07
131
🇵🇱 POL 1802
Piotr Trella
04.07.2018, 09:21