Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018

29 cze - 8 lip 2018

Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
420
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 53605 Sylwester Bączek
Maciej Frąszczak
PMOS Pisz
KS Spójnia Warszawa
07.06.2018, 19:31
Delphia 24 OD
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 14 Paweł Tarnowski Neuca Sailing Team 11.06.2018, 22:33
2 POL 27 Mariusz Trzciński
Paweł Kurzawa
Damian Dębicki
Roman Knasiecki
Błażej Łukomski
JKW Poznań 11.06.2018, 23:25
3 POL 122 Piotr Kulaga
Krzysztof Lewandowski
Dominik Kopcych
Przemysław Druszcz
KŻ Petrochemia Płocka 12.06.2018, 14:15
4 POL 111 Paweł Oskroba
Andrzej Słabik
Krzysztof Łodyga
Bolesław Płachecki
Cellfast Sailing Team 19.06.2018, 15:28
5 POL 112 Waldemar Sałata
Tomasz Januszewski
Jacek Nowa
Krzysztof Mongrid
KS Spójnia Warszawa 29.06.2018, 20:36
6 POL 9 Piotr Kowalewski
Dominik Rosiński
Rafał Trzciński
Maciej Bilski
JKW Poznań 29.06.2018, 20:38
7 POL 233 Marcin Pietrzak
Michał Buszmicz
Paweł Tokarczyk
Maciej Wilanowski
Delphia24 30.06.2018, 08:48
8 POL 6 Maciej Nowaczyk
Adam Marcinkowski
Bartosz Zachciał
Krzysztof Haufa
JKW Poznań 30.06.2018, 08:56
9 POL 18 Jan Talaśka
Robert Gładysz
Robert Łabędź
Maciej Mordal
30.06.2018, 09:08
Europa
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 117 Jan Sikorski UKS Żegluj Lublin 27.05.2018, 14:10
2 POL 24 Borys Boratyński Jacht Klub Koszalin 06.06.2018, 14:08
3 POL 44 Jakub Micewski WKŻ Wolsztyn 06.06.2018, 20:26
4 POL 4 Bartosz Miziewicz SKŻ Sława 07.06.2018, 17:14
5 POL 98 Damian Sieczkowski ŻLKS Poznań 08.06.2018, 22:14
6 POL 41 Zosia Derwich WKŻ Wolsztyn 10.06.2018, 14:24
7 POL 52 Kasia Derwich WKŻ Wolsztyn 10.06.2018, 14:28
8 POL 3524 Leon Dura WKŻ Wolsztyn 10.06.2018, 14:31
9 POL 116 Marta Kozieł Jacht Klub Koszalin 11.06.2018, 21:28
10 NOR 434 Marcin Kozieł Jacht Klub Koszalin 11.06.2018, 21:28
11 POL 30 Marcin Staniewicz Jacht Klub Koszalin 11.06.2018, 21:28
12 POL 131 Hanna Gronek Jacht Klub Koszalin 11.06.2018, 21:28
13 POL 86 JACEK BARYŁA JK Kamień Pomorski 12.06.2018, 19:10
14 POL 125 Lech Sztyk LOK Garland Gliwice 12.06.2018, 22:22
15 POL 114 Jan Zabłocki WKŻ Wolsztyn 17.06.2018, 11:28
16 SWE 3603 Igor Derwich AZS WAT Warszawa 20.06.2018, 14:27
Finn
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 52 krzysztof stromski Yacht Club Rewa 01.06.2018, 15:12
2 POL 73 ANDRZEJ ROMANOWSKI OŚ AZS Poznań 07.06.2018, 15:57
3 POL 84 Jakub Pawlowski Niezrzeszony 07.06.2018, 16:48
4 POL 33 Krzysztof Żółtowski SKŻ Sopot 07.06.2018, 16:50
5 POL 87 Marcin Mrowczynski KS Centrum Żeglarskie Szczecin 08.06.2018, 06:35
6 POL 25 MAREK KUBAT SKŻ Sopot 08.06.2018, 09:04
7 POL 8 Lukasz Lesinski Yacht Klub Stal Gdynia 08.06.2018, 13:59
8 POL 127 Jan Kominek MKS Dwójka Warszawa 08.06.2018, 17:07
9 POL 3 Jan Okulicz-Kozaryn UKS FIR Warszawa 09.06.2018, 21:57
10 POL 14 Piotr Mazur KS Spójnia Warszawa 10.06.2018, 08:38
11 POL 17 Piotr Kula KŻ Gdańsk 11.06.2018, 17:11
12 POL 11 Mikołaj Przybyła WKŻ Wolsztyn 11.06.2018, 17:37
13 POL 26 BOGUSŁAW NOWAKOWSKI LOK Garland Gliwice 12.06.2018, 09:49
14 POL 31 Maciej Rozkrut MKS Dwójka Warszawa 12.06.2018, 11:20
15 POL 6 Bartosz Szydłowski KS Spójnia Warszawa 12.06.2018, 19:37
16 POL 85 Wojciech Nadolski SKŻ Sopot 12.06.2018, 21:30
17 POL 12 Oskar Adamiak CHKŻ Chojnice 27.06.2018, 18:59
Flying Dutchman
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 SLO 1 Paweł Świderski
Marcin Zawistowski
KS Spójnia Warszawa 23.05.2018, 21:23
2 POL 3 Maciej Marcinkiewicz
Marzena Marcinkiewicz
WKŻ Wolsztyn 23.05.2018, 23:24
3 POL 1 Jacek Tyszkiewicz
Katarzyna Sobieraj
YKP Warszawa
UKS FIR Warszawa
24.05.2018, 00:32
4 POL 19 Paweł Żebrowski
Maciej Żebrowski
AKŻ '90 Wałcz 24.05.2018, 10:43
5 POL 47 Mirosław Marcinkiewicz
Kamila Marcinkiewicz
WKŻ Wolsztyn 24.05.2018, 14:23
6 POL 22 Zbigniew Filipiak
Jan Łukaszewicz
ŻMKS Orlę Szczecinek
SWOS Warszawa
28.05.2018, 08:32
7 POL 38 Maciej Jankowiak
Damian Bernaciak
WKŻ Wolsztyn
CHKŻ Chojnice
12.06.2018, 10:02
8 POL 162 Tomasz Kośmicki
Adrian Górka
WKŻ Wolsztyn 12.06.2018, 22:09
9 POL 8 Wiktor Kobryń
Tomasz Kledzik
Yacht Club Sztag AWF Katowice
Stowarzyszenie Klasy FD
12.06.2018, 22:54
10 POL 2 Mateusz Chrobak
Wojciech Żarów
Niezrzeszony 13.06.2018, 13:39
11 POL 44 Tomasz Derwinis
Piotr Ukleja
MKS Dwójka Warszawa 05.07.2018, 10:34
12 POL 71 Maciej Miśko
Marek Żurowski
06.07.2018, 09:37
13 POL 49 Tomasz Jankowiak
Piotr Cieśla
WKŻ Wolsztyn 06.07.2018, 09:43
HC-14
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 63321 Bartosz Sajdak
Bartosz Sajdak
ŻMKS Orlę Szczecinek 22.05.2018, 21:30
2 POL 62090 Paweł Kacprzak
Paweł Kacprzak
PHCA 24.05.2018, 11:58
3 POL 63236 Krzysztof Baryła
Jednoosobowa Jednoosobowa
UKS Navigo Sopot 28.05.2018, 12:17
4 POL 63145 Piotr Lisiecki
Piotr Lisiecki
ŻMKS Orlę Szczecinek 01.06.2018, 08:19
5 POL 63349 Paweł Janusz
Paweł Janusz
ŻMKS Orlę Szczecinek 21.06.2018, 20:26
HC-16
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 114781 Jakub Wyroba
Jakub Kwiatkowski
PHCA 22.05.2018, 16:58
2 POL 116056 Aleksandra Sroczyńska
Lili Biró
AZS UW Warszawa 03.06.2018, 14:19
3 POL 110408 Armen Jaworski
Mateusz Komenda
PHCA 07.06.2018, 20:22
4 POL 113248 Tomasz Morawski
Eugeniusz Chyłek
PHCA 11.06.2018, 14:05
5 POL 115195 Bartłomiej Janiszewski
Aleksander Janiszewski
PHCA 11.06.2018, 14:53
6 POL 116031 Antek Wonka
Sebastian Zarzeczański
AZS UW Warszawa 11.06.2018, 17:08
Korsarz
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 34 Robert Kobela
Grzegorz Kobela
Lubelska Grupa Regatowa 01.06.2018, 12:20
2 POL 1 Bogdan Knitter
Piotr Lopuchin
LKS Charzykowy 05.06.2018, 23:48
3 POL 59 Janusz Kasiak
Diana Kasiak
Strefa Wiatru 08.06.2018, 18:29
4 POL 32 Michał Dominiak
Tomasz Wysocki
Korsarska Flota Północ 11.06.2018, 08:09
5 POL 27 Marcin Wieremiejczuk
Jana-Waleria Doktorowa
YKP Warszawa
UKŻ Lamelka Kartuzy
12.06.2018, 00:09
6 POL 53 Zbigniew Nowakowski
Donat Badur
Korsarska Flota Północ 12.06.2018, 16:09
7 POL 51 Andrzej Hoszko
Artur Pruszyński
MKŻ Arka Gdynia 12.06.2018, 21:28
8 POL 42 Marek Budzisz
Tomasz Gębalski
Korsarska Flota Północ 06.07.2018, 18:35
9 POL 19 Andrzej Kiełsznia
Krzysztof Kiełsznia
07.07.2018, 08:59
Laser
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 7667 Tomasz Dąbrowski KS AZS AWFiS Gdańsk 24.05.2018, 12:40
2 NED 185392 Jakub Szymanowicz UKŻ Błękitni Grzybowo 10.06.2018, 23:01
3 POL 160402 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 21:04
4 POL 183129 Jan Porębski KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2018, 17:50
5 POL 186230 Przemysław Pietruszewski KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2018, 22:08
6 POL 31 Michał Maciaszczyk KS Centrum Żeglarskie Szczecin 14.06.2018, 19:00
7 POL 139585 Michał Korzonek Port Mechelinki 14.06.2018, 19:51
8 POL 205334 Michał Szymaszek UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 17.06.2018, 22:28
9 POL 214222 Stanisław Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 28.06.2018, 10:19
10 POL 18935 Wojciech Wilski KS AZS AWFiS Gdańsk 30.06.2018, 09:11
Laser 4.7
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 165720 Bartosz Dąbrowski UKŻ Siódemka Białystok 23.05.2018, 16:37
2 POL 194841 Natalia Burczyńska Olsztyńska Grupa Regatowa 26.05.2018, 09:00
3 POL 2043 Jakub Piesiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 27.05.2018, 12:13
4 POL 18252 Fabian Chodak UKŻ Siódemka Białystok 30.05.2018, 14:43
5 POL 166584 Cezary Popielski OŚ AZS Poznań 03.06.2018, 22:32
6 POL 209471 Gerard Polaczyk KŻ Mewa Poznań 04.06.2018, 09:27
7 POL 201013 Nawojka Ślusarska KŻ Mewa Poznań 04.06.2018, 09:27
8 POL 202397 FRANCISZEK Niesiobędzki Olsztyńska Grupa Regatowa 05.06.2018, 07:02
9 POL 182524 Magdalena Czerniewska UKŻ Siódemka Białystok 05.06.2018, 15:51
10 POL 208652 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 05.06.2018, 16:07
11 LAT 211209 Eduards Plavins RYC 05.06.2018, 20:19
12 POL 186218 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 06.06.2018, 08:23
13 POL 150266 Natalia Garbaczewska UKŻ Siódemka Białystok 06.06.2018, 13:02
14 POL 214225 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 06.06.2018, 16:14
15 POL 186836 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 06.06.2018, 16:34
16 POL 188824 David Goetz OŚ AZS Poznań 06.06.2018, 20:41
17 POL 1825 Jakub Chodak UKŻ Siódemka Białystok 08.06.2018, 17:50
18 POL 195304 Antoni Borkowski OŚ AZS Poznań 09.06.2018, 09:12
19 POL 205136 Lilly May Niezabitowska JK "Kotwica" Tarnobrzeg 09.06.2018, 14:45
20 POL 191862 Maria Prus-Głowacka OŚ AZS Poznań 09.06.2018, 21:28
21 POL 1888 Sarah Goetz OŚ AZS Poznań 09.06.2018, 21:41
22 POL 204205 Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa 09.06.2018, 22:59
23 POL 170199 Wiktor Borkowski OŚ AZS Poznań 10.06.2018, 16:49
24 POL 186831 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 10.06.2018, 17:52
25 POL 193512 Gabriel Małecki KS Centrum Żeglarskie Szczecin 10.06.2018, 22:01
26 POL 173379 KACPER WALĘGA KS Spójnia Warszawa 10.06.2018, 22:02
27 POL 186837 Karolina Daśko UKS Osiemnastka Szczecin 10.06.2018, 22:20
28 POL 186834 Mateusz Kaup KS CŻ Szczecin 10.06.2018, 22:25
29 POL 203349 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 11.06.2018, 07:08
30 POL 208738 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 11.06.2018, 07:08
31 POL 11 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 11.06.2018, 07:08
32 POL 194840 Karolina Skwarek KS AZS UWM Olsztyn 11.06.2018, 08:42
33 POL 183364 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 13:28
34 POL 203178 Karina Jasiewicz KS AZS UWM Olsztyn 11.06.2018, 14:08
35 POL 196045 Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów 11.06.2018, 20:32
36 POL 191840 Gabriela Jakończuk OKŻ Olsztyn 11.06.2018, 22:13
37 POL 207572 michał paciorek KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 23:28
38 POL 209024 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2018, 00:18
39 POL 205334 Wiktor Polaczek YC PTTK Beskid Nowy Sącz 12.06.2018, 11:22
40 POL 3 Szymon Maruszczak OKŻ Olsztyn 12.06.2018, 17:14
41 POL 192833 Apolonia Malańska KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2018, 17:29
42 POL 197815 Kamila Wietki YKP Kraków 12.06.2018, 22:24
43 POL 169707 Michał Grzesiek ŻMKS Poznań 12.06.2018, 23:19
44 POL 180730 Aleksandra Długołęcka ŻMKS Poznań 12.06.2018, 23:19
45 POL 17448 Kacper Jaskuła ŻMKS Poznań 12.06.2018, 23:19
46 POL 17829 Gabriela Zawal ŻMKS Poznań 12.06.2018, 23:19
47 POL 174480 Rafał Szubert ŻMKS Poznań 12.06.2018, 23:19
48 POL 180767 Dominik Konieczny ŻMKS Poznań 12.06.2018, 23:19
49 POL 195031 Olga Hanslik LOK Garland Gliwice 12.06.2018, 23:43
50 POL 185443 Katarzyna Król KS Centrum Żeglarskie Szczecin 14.06.2018, 14:25
51 POL 167931 Stanisław Grocholewski OŚ AZS Poznań 17.06.2018, 22:55
52 POL 203072 Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 18.06.2018, 20:02
53 POL 180742 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 22.06.2018, 07:46
54 POL 193509 Alicja Kolman KS AZS UWM Olsztyn 23.06.2018, 11:49
55 POL 1 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 23.06.2018, 19:23
56 POL 160402 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 24.06.2018, 11:51
57 POL 203179 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 27.06.2018, 20:22
58 POL 197723 Danuta Wilska KS AZS AWFiS Gdańsk 30.06.2018, 09:13
59 POL 214119 Maciej Lickendorf SEJK Pogoń Szczecin 01.07.2018, 10:19
60 POL 170891 Maciej Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 02.07.2018, 16:50
61 POL 179127 Weronika Martynowska OKŻ Olsztyn 02.07.2018, 16:53
62 POL 213349 Szymon Kędzierski OKŻ Olsztyn 02.07.2018, 16:54
63 POL 166279 Robert Berliński YKP Gdynia 03.07.2018, 08:29
64 POL 88 Marcel Bisewski YKP Gdynia 03.07.2018, 08:32
Laser Radial
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 210947 Łukasz Machowski MKS Dwójka Warszawa 24.05.2018, 22:23
2 POL 202655 OSKAR Maguda Olsztyńska Grupa Regatowa 26.05.2018, 09:00
3 POL 111 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 30.05.2018, 08:44
4 POL 196348 Oliwia Laskowka CHKŻ Chojnice 30.05.2018, 08:44
5 POL 200522 Agata Kalinowska UKS Żeglarz Wrocław 01.06.2018, 18:24
6 POL 213075 Tymoteusz Walicki UKŻ Siódemka Białystok 06.06.2018, 17:20
7 POL 205651 Magdalena Smagowicz KS Omega Kraków 06.06.2018, 19:13
8 POL 197726 Przemysław Baranowski UKŻ Siódemka Białystok 06.06.2018, 20:58
9 POL 214221 Mateusz Siedlecki Giżycka Grupa Regatowa 06.06.2018, 22:29
10 POL 173379 Ksenia Kobelak KS Spójnia Warszawa 06.06.2018, 22:36
11 POL 211312 Filip Henderek UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 08.06.2018, 07:02
12 POL 183096 Wojciech Wysocki ŻUKS Stężyca 08.06.2018, 20:17
13 RUS 209107 Daniil Fenko Giżycka Grupa Regatowa 08.06.2018, 20:31
14 POL 170891 Daniel Halicki UKŻ Siódemka Białystok 08.06.2018, 20:44
15 POL 205646 Julia Tomaszewska OŚ AZS Poznań 09.06.2018, 20:05
16 POL 16970 Filip Zajączkowski Giżycka Grupa Regatowa 09.06.2018, 23:02
17 POL 203117 Bartosz Guz Giżycka Grupa Regatowa 10.06.2018, 18:20
18 POL 207349 Magdalena Daniszewska Giżycka Grupa Regatowa 10.06.2018, 19:28
19 POL 208653 Tytus Butowski KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:33
20 POL 210943 Jędrzej Bering KS CŻ Szczecin 10.06.2018, 22:05
21 POL 186834 Julia Kowalczyk UKS Osiemnastka Szczecin 10.06.2018, 22:32
22 POL 205301 Wojtek Kikmunter CHKŻ Chojnice 11.06.2018, 07:08
23 POL 1 Mateusz Szymczak KS CŻ Szczecin 11.06.2018, 07:43
24 EST 206437 Anna Pohlak Tallinn Yacht Club 11.06.2018, 17:35
25 POL 204557 Kostanty Sawicki Giżycka Grupa Regatowa 11.06.2018, 20:43
26 POL 209024 Mikołaj Silny SEJK Pogoń Szczecin 11.06.2018, 21:29
27 POL 212511 Piotr Borczyński KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 23:26
28 POL 212510 Piotr Masztalerz TKŻ Toruń 12.06.2018, 00:33
29 POL 207348 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 12.06.2018, 09:28
30 POL 195786 Marek Rospond YC PTTK Beskid Nowy Sącz 12.06.2018, 11:22
31 POL 1856 Ryszard Sawicki Giżycka Grupa Regatowa 12.06.2018, 14:42
32 POL 186233 Paweł Ortmann KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2018, 21:59
33 POL 191834 Piotr Jóźwiak ŻMKS Poznań 12.06.2018, 23:19
34 POL 183119 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 26.06.2018, 10:52
35 POL 173542 Kacper Fabian MKS Szkuner Myślibórz 26.06.2018, 18:05
36 CAN 207239 Henryk Luszczynski BQYC/OST 01.07.2018, 10:22
37 POL 19484 Patryk Karczewski KS AZS AWFiS Gdańsk 01.07.2018, 14:26
38 IND 195372 Nethra Kumanan 02.07.2018, 16:56
Micro
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 82 Jacek Kuczyński
Alicja Antczak-Kuczyńska
Łukasz Paszko
Niezrzeszony 05.06.2018, 07:30
2 POL 333 Rafał Sawicki
Joanna Mariańska
Krzysztof Mariański
Yacht Club Sopot 08.06.2018, 12:11
3 POL 13 Bartosz Piotrowski
Adam Szymborski
Paweł Różycki
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 09.06.2018, 01:00
4 POL 80 Maciej Grodzki
Jarosław Krawczak
Robert Myczko
Klub Marynistyczny Kaper 09.06.2018, 15:35
5 POL 111 Jacek Zyskowski MicroClass Poland 11.06.2018, 09:53
6 POL 77 Piotr Tarnacki
Bartosz Makała
Rafał Becker
77 Racing Club Gdańsk 11.06.2018, 23:12
7 POL 88 Maciej Twarowski
Mirosław Zając
Agata Czarmińska
Yacht Club Rewa 12.06.2018, 05:12
8 POL 125 Krystian Moszczyński
Wojtek Moczkowski
Zofia Karolak
Sztorm Regatta Team 12.06.2018, 09:53
9 POL 66 Janusz Olszewski
Sławomir Rohde
Majka Grodzka
Neptun Wągrowiec
Neptun Wągrowiec
Neptun Wągrowiec
29.06.2018, 20:29
Mistrzostw Zatoki Gdańskiej OPEN
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 14101 ROBERT MAREK STUDZIŃSKI
KRZYSZTOF ROBERT STUDZIŃSKI
KRZYSZTOF MILEWSKI
ADAM LASKOWSKI
BOHDAN MICHALAK
MAREK CIESIELSKI
UKŻ Lamelka Kartuzy
KS Viking Człuchów
Japan University of Economics
77 Racing Club Gdańsk
AdWe.V
01.06.2018, 18:08
2 POL 790 Maciej Krzesiński YKP Gdynia 24.06.2018, 21:24
Mistrzostw Zatoki Gdańskiej ORC
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 15946 Kuba Marjański
Maciej Chatłas
AKM Gdańsk 07.06.2018, 22:18
2 POL 14085 Szymon Kuczyński
Wiktor Plitko
Michał Szewczuk
JK Kamień Pomorski
JKM GRYF
12.06.2018, 09:23
Nautica 450
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 42 Łukasz Maksymowicz
Wojciech Groszyk
Między Żaglami 22.05.2018, 19:59
2 POL 61 Tomasz Zambrzycki
Paweł Matusiak
Yacht Club Rewa 22.05.2018, 21:17
3 POL 46 Piotr Śledziński
Joanna Śledzińska
Między Żaglami 23.05.2018, 20:03
4 POL 50 Paweł Nawrocki
Piotr Dzierżewicz
Między Żaglami 29.05.2018, 10:30
5 POL 40 Patryk Sójkowski
Barbara Sójkowska
Niezrzeszony 04.06.2018, 14:50
6 POL 55 Witold Małecki
Maciej Odważny
Niezrzeszony 08.06.2018, 16:40
7 POL 63 Radosław Jarosiewicz
Paweł Pik
PRYWATNY
PRYWATNY
10.06.2018, 21:42
8 POL 54 Michał Kołodziej
Artur Stachowski
ŻLKS Poznań 12.06.2018, 12:24
9 POL 65 Przemysław Przybyła
Ewa Przybyła
Yacht Klub Stal Gdynia 23.06.2018, 19:17
10 POL 45 Anna Schelbe
Malina Boduch
Niezrzeszony 30.06.2018, 11:56
11 POL 59 Paweł Gasek
Oskar Gasek
Między Żaglami 05.07.2018, 19:08
12 POL 22 Artur Ćwikliński
Dariusz Ćwikliński
06.07.2018, 09:35
13 POL 45 Paweł Wałecki
Malina Boduch
06.07.2018, 09:40
Nord Cup Classic KWR
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL Piotr Korczak
Marek Skrzycki
Krzysztof Nowak
Tomasz Richert
06.07.2018, 12:11
2 POL 3035 Sławomir Nojek
Mateusz Nojek
Piotr Rombol
Niezrzeszony 06.07.2018, 16:18
3 POL 4489 Hubert Jabłoński 06.07.2018, 19:33
Nord Cup Classic OPEN
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 9855 SŁAWOMIR ŁOBODA
MIREK CAŁUS
KRZYSZTOF WESOŁOWSKI
MAREK ERON
IGNACY ROGOŃ
DAWID SOSNOWSKI
ALAN ALKHATAB
Andrzej Chamienia
PRYWATNY
PRYWATNY
PRYWATNY
PRYWATNY
PRYWATNY
PRYWATNY
PRYWATNY
prywatny
23.05.2018, 12:02
2 POL 192 Robert Napiorkowski
Aleksandra Turower
Łukasz Witkowski
Agata Napiórkowska
AKM Gdańsk 28.06.2018, 15:01
3 POL 696 Maciej Zalewski
Bartek Gajewski
Wojciech Wilski
06.07.2018, 18:15
4 POL 19018 Witold Karałow 06.07.2018, 18:56
5 POL 5533 Andrzej Leman
Sławomir Dunst
Łukasz Oktarzewski
Wiktor Patolec
07.07.2018, 08:38
Nord Cup Classic ORC
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 9658 Tomasz Konnak
Joanna Jaszczołt
podamy później podamy później
JKM GRYF 23.05.2018, 20:40
2 POL 1254 Mieczysław Trzpis
Bronisław Trzpis
Andrzej Trzpis
Konrad Iwan
Jachtklub Stoczni Gdańskiej 24.05.2018, 13:23
3 NED 111 Robert Gwozdz YKP Gdynia 30.05.2018, 15:51
4 POL 6557 Tomasz Makowski
Wojciech Makowski
Przemysław Żyła
Jakub Barkowski
Grzegorz Pławecki
Podam pózniej
KSW Elbląg 07.06.2018, 12:36
5 POL 9668 PIOTR ADAMOWICZ
ZBIGNIEW CZOCZYS
JANUSZ RADOMSKI
AKM Gdańsk 11.06.2018, 20:05
6 POL 12262 JACEK CHABOWSKI
ANNA MAJEWSKA
ALEKSANDRA PRZYK
MAREK TURKOWSKI
MICHAŁ RUCIŃSKI
MICHAŁ KAWECKI
WOJTEK TRZCIONKOWSKI
STANISŁAW PIETRZYŃSKI
SAILING FACTORY
BAHRAIN SAILING
12.06.2018, 16:46
7 POL 8128 Tomasz Dworakowski prywatny 12.06.2018, 18:07
8 POL 9067 Jan Kozarzewski
Piotr Staszewski
Piotr Trzciński
Michał Stawski
Jakub Drozdowski
AZS GALION GDAŃSK 24.06.2018, 19:55
9 POL 929 Jan Piernikarczyk
Martyna Kucińska
Andrzej Frost
JKM GRYF 25.06.2018, 10:27
10 POL 14000 Łukasz Trzciński
Jacek Plichowski
Piotr Sutkowski
Mateusz Żmudziński
Mateusz Gołaszewski
Monika Kwiatkowska
Karol Roman
Mateusz Małecki
Jachtklub Stoczni Gdańskiej 28.06.2018, 12:41
11 RUS 5545 Tomasz Kaczmar 06.07.2018, 15:51
12 POL 5215 Paul Krzysztof
Mirosław Mickiewicz
Damian Malinowski
Szymon Grocholski
Stanisław Brykalski
06.07.2018, 18:13
13 POL 4070 Przemek Rodziewicz JKMW Kotwica w Gdyni 06.07.2018, 19:56
14 POL 5132 Ireneusz Siwek 06.07.2018, 20:00
15 POL 14833 Marek Wołoszyn Jachtklub Stoczni Gdańskiej 07.07.2018, 09:50
16 NED 111 Robert Gwóźdź YKP Gdynia 07.07.2018, 09:52
OK-Dinghy
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 740 Bartosz Kowalski YKP Warszawa 22.05.2018, 14:51
2 POL 7 Marek Bernat KKS Warmia 22.05.2018, 19:42
OPP A
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 1427 Stefan Marciniak OŚ AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
2 POL 920 Maksymilian Kruczyński OŚ AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
3 POL 1390 Kacper Młodzianowski OŚ AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
4 POL 1576 Antoni Sopata OŚ AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
5 POL 212 Karolina Gajdzińska OŚ AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
6 POL 1140 Aleksandra Borucka OŚ AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
7 POL 1151 Alicja Przybyłek OŚ AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
8 POL 1923 Jakub Dąbek SSW MOS Iława 07.06.2018, 08:51
9 POL 1817 Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
10 POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
11 POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
12 POL 1791 Dominika Fajdasz KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 11:31
13 POL 2100 Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 11:31
14 POL 2020 Emilia Roszkowska KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 11:31
15 POL 2074 Karolina Gała KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 11:31
16 POL 1879 Ludwik Grzelak KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 11:31
17 POL 1999 Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 11:31
18 POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 11:31
19 POL 2030 Adam Turczynowicz KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 11:31
20 POL 20721 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 11:31
21 POL 1906 Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 11:31
22 POL 1114 Szymon Szczech SSW MOS Iława 11.06.2018, 15:15
23 POL 1614 Iga Wielczyk SSW MOS Iława 11.06.2018, 15:33
24 POL 1763 Julek Podwalski SSW MOS Iława 11.06.2018, 18:37
25 POL 1674 Szczepan Damasiewicz YKP Gdynia 12.06.2018, 08:47
26 POL 2023 Jakub Marciniak KSW Baltic Dziwnów 12.06.2018, 09:11
27 POL 1807 Zuzanna Dominikowska KSW Baltic Dziwnów 12.06.2018, 09:11
28 POL 2036 Filip Lenart KSW Baltic Dziwnów 12.06.2018, 09:11
29 POL 2152 Wiktoria Hałabaty KSW Baltic Dziwnów 12.06.2018, 09:11
30 POL 2024 Michał Jaroszek KSW Baltic Dziwnów 12.06.2018, 09:11
31 POL 2154 Hanna Burdziej KSW Baltic Dziwnów 12.06.2018, 09:11
32 POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW Baltic Dziwnów 12.06.2018, 09:11
33 POL 1546 Borys Jarnot Bałuszek YC PTTK Beskid Nowy Sącz 12.06.2018, 11:22
34 POL 18681 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 12.06.2018, 22:10
35 POL 2121 Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów 12.06.2018, 22:12
36 POL 2112 Jerzy Sukow YKP Gdynia 22.06.2018, 16:24
37 POL 1978 Patryk Furmanek SSW MOS Iława 26.06.2018, 10:41
38 POL 2066 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków 01.07.2018, 16:52
39 POL 1807 Zuzanna Dominikowska KSW Baltic Dziwnów 03.07.2018, 08:56
40 POL 1799 Iwo Reński 03.07.2018, 10:03
41 POL 1903 Tomas Rendelwski YKP Gdynia 03.07.2018, 10:04
42 POL 2552 Maciej Iliński YKP Gdynia 03.07.2018, 10:05
43 POL 1764 Dominika Ołowiak YKP Gdynia 03.07.2018, 10:06
44 POL 1904 Igor Wójcik YKP Gdynia 03.07.2018, 10:08
45 POL 2071 Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia 03.07.2018, 10:10
46 POL 2072 Gracjan Grzech YKP Gdynia 03.07.2018, 10:12
47 POL 1626 Aleksander Ponto YKP Gdynia 03.07.2018, 10:13
48 POL 1982 Jan Witkowiak YKP Gdynia 03.07.2018, 10:14
49 POL 1444 Oskar Ponto YKP Gdynia 03.07.2018, 10:18
50 POL 1926 Miłosz Michalak YKP Gdynia 03.07.2018, 10:18
OPP B
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 1229 Zofia Pospieszna OŚ AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
2 POL 1228 Olga Kanikowska OŚ AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
3 POL 1230 Alicja Koczorowska OŚ AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
4 POL 157 Mikołaj Mataczyński OŚ AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
5 POL 991 Marta Gajdzińska OŚ AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
6 POL 920 Lena Gaweł OŚ AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
7 POL 228 Nina Gaweł OŚ AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
8 POL 427 Ada Wilińska OŚ AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
9 POL 312 Maksymilian Czarnecki OŚ AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
10 POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS Iława 09.06.2018, 06:29
11 POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS Iława 09.06.2018, 06:29
12 POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS Iława 09.06.2018, 06:29
13 POL 1853 Kinga Furmanek SSW MOS Iława 09.06.2018, 06:29
14 POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS Iława 09.06.2018, 06:29
15 POL 985 Jakub Darkowski SSW MOS Iława 09.06.2018, 06:29
16 POL 969 Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława 09.06.2018, 06:29
17 POL 1319 Nikodem Różański SSW MOS Iława 09.06.2018, 06:29
18 POL 2151 Jan Rohde SSW MOS Iława 09.06.2018, 06:29
19 POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława 09.06.2018, 06:29
20 POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS Iława 09.06.2018, 06:29
21 POL 1482 Roch Dmuchowski SSW MOS Iława 09.06.2018, 06:29
22 POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS Iława 09.06.2018, 06:29
23 POL 390 Matylda Młodzianowska OŚ AZS Poznań 10.06.2018, 17:14
24 POL 1428 Emilia Siekierczak OŚ AZS Poznań 10.06.2018, 17:14
25 POL 229 Ignacy Pospieszny OŚ AZS Poznań 10.06.2018, 17:14
26 POL 1644 Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
27 POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
28 POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
29 POL 2043 Lila Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
30 POL 1351 Lena Murach KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
31 POL 910 Wojciech Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
32 POL 1356 Wiktor Weselak KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
33 POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
34 POL 1921 Jan Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
35 POL 2144 Wiktor Radziej KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
36 POL 1923 Kacper Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
37 POL 1753 Michał Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
38 POL 878 Maja Kwiek WTW Warszawa 11.06.2018, 13:25
39 POL 879 Igor Grzelak WTW Warszawa 11.06.2018, 13:25
40 POL 1201 Krzysztof Ciborowski WTW Warszawa 11.06.2018, 13:25
41 POL 1888 Joanna Dyja WTW Warszawa 11.06.2018, 13:25
42 POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa 11.06.2018, 13:25
43 POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa 11.06.2018, 13:25
44 POL 2016 Malina Pietrzak WTW Warszawa 11.06.2018, 13:25
45 POL 179 Stanisław Ługowski WTW Warszawa 11.06.2018, 13:39
46 POL 1993 MICHAŁ ROMAN KŻ Gdańsk 11.06.2018, 22:43
47 POL 4708 KAMIL ROMAN KŻ Gdańsk 11.06.2018, 22:52
48 POL 1929 Sonia Dobrzyńska KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 23:41
49 POL 26 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 23:41
50 POL 1244 Aleksander Główka KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 23:41
51 POL 1334 Kacper Hodun KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 23:41
52 POL 1892 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 23:41
53 POL 2158 Weronika Przeździecka KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 23:41
54 POL 2102 Krzysztof Maksymowicz KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 23:41
55 POL 1721 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 23:41
56 POL 333 Michał Kornik Skawiński KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 23:41
57 POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 23:41
58 POL 2222 Karol Stachowski KŻ Gdańsk 12.06.2018, 09:04
59 POL 2048 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 12.06.2018, 10:46
60 POL 1637 Nina Mirowska AZS UW Warszawa 12.06.2018, 10:46
61 POL 1525 Józef Krasowski AZS UW Warszawa 12.06.2018, 10:46
62 POL 1234 Igor Wierzbowski KS Omega Kraków 12.06.2018, 11:22
63 POL 1235 Franek Ostrowski KS OMEGA 12.06.2018, 11:22
64 POL 1811 Franciszek Olaf Zając KŻ Gdańsk 12.06.2018, 13:27
65 POL 444 Aleksandra Zybert OKŻ Olsztyn 12.06.2018, 17:14
66 POL 2096 Liwia Liszkiewicz OKŻ Olsztyn 12.06.2018, 17:14
67 POL 1581 Aniela Graczyk OKŻ Olsztyn 12.06.2018, 17:14
68 POL 441 Maksymilian Rybicki OKŻ Olsztyn 12.06.2018, 17:14
69 POL 443 Dominika Godlewska OKŻ Olsztyn 12.06.2018, 17:14
70 POL 445 Antonina Kiełbik OKŻ Olsztyn 12.06.2018, 17:14
71 POL 447 Amelia Wydra OKŻ Olsztyn 12.06.2018, 17:14
72 POL 440 Michał Kluchciński OKŻ Olsztyn 12.06.2018, 17:14
73 POL 446 Aleksandra Wrońska OKŻ Olsztyn 12.06.2018, 17:14
74 POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS UW Warszawa 12.06.2018, 18:18
75 POL bn Jakub Kaszewiak AZS UW Warszawa 12.06.2018, 18:18
76 POL 1819 Lena Wonka AZS UW Warszawa 12.06.2018, 19:21
77 POL 1979 Hubert Nowicki KŻ Gdańsk 12.06.2018, 22:40
78 POL 6 Sonia Zagórska KŻ Gdańsk 12.06.2018, 22:40
79 POL 2032 Antonina Zagórska KŻ Gdańsk 12.06.2018, 22:40
80 POL 61 Jakub Wąsikowski KŻ Gdańsk 12.06.2018, 22:40
81 POL 2 Kacper Wąsikowski KŻ Gdańsk 12.06.2018, 22:40
82 POL 10 Orest Trembacz KŻ Gdańsk 12.06.2018, 22:40
83 POL 1912 Jakub Kuraś KŻ Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
84 POL 1914 Antonina Liro KŻ Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
85 POL 1916 Andrzej Pochopień KŻ Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
86 POL 191 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
87 POL 1756 Konrad Ciernia KŻ Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
88 POL 1004 Adam Fengler KŻ Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
89 POL 101 Jan Pacheco KŻ Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
90 POL 1330 Dawid Pachuta KŻ Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
91 POL 2065 Aleksander Szczepara KŻ Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
92 POL 2067 Piotr Kuźniarski KŻ Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
93 POL 2062 Jakub Trojnar KŻ Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
94 POL 980 Igor Mazurkiewicz KŻ Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
95 POL 16 Magda Winiarska YKP Kraków 12.06.2018, 23:27
96 POL 124 Alicja Maciąg KŻ Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
97 POL 1329 Gita Van Der Voort KŻ Horn Kraków 16.06.2018, 05:37
98 POL 158 Igor Pawłowski CHKŻ Chojnice 26.06.2018, 20:00
99 POL 2113 Wiktor Pawłowski CHKŻ Chojnice 26.06.2018, 20:00
100 POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 26.06.2018, 20:00
101 POL 757 Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice 26.06.2018, 20:00
102 POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 26.06.2018, 20:00
103 POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 26.06.2018, 20:00
104 POL 2079 Maurycy Odejewski CHKŻ Chojnice 26.06.2018, 20:00
105 POL 1071 Adam Ciemiński CHKŻ Chojnice 26.06.2018, 20:00
106 POL 1310 Jan Kubiak CHKŻ Chojnice 26.06.2018, 20:00
107 POL 13 Borys Matysiak CHKŻ Chojnice 26.06.2018, 20:00
108 POL 1439 Szymon Wójcik WKŻ Wolsztyn 27.06.2018, 13:46
109 POL 1150 Maja Wójcik WKŻ Wolsztyn 27.06.2018, 13:50
110 POL 2031 Ida Kocięda Opti CWM Gdynia 02.07.2018, 12:15
111 POL 4701 Olga Krasowska KŻ Gdańsk 02.07.2018, 17:55
112 POL 1300 Maciej Kryspin KŻ Gdańsk 02.07.2018, 17:58
113 POL 1231 Igpr Michalczyk KS OMEGA 02.07.2018, 18:44
114 POL 1 Natasza Micewicz YKP Gdynia 02.07.2018, 19:21
115 POL 1672 Kacper Barszczyk UKS Navigo Sopot 03.07.2018, 08:37
116 POL 1185 Aleksander Daniszewski UKS Navigo Sopot 03.07.2018, 08:38
117 POL 1775 Wiktor Mois UKS Navigo Sopot 03.07.2018, 08:40
118 POL 3002 Marysia Retecka UKS Navigo Sopot 03.07.2018, 08:42
119 POL 2918 Piotr Rodzewicz UKS Navigo Sopot 03.07.2018, 08:46
120 POL 1596 Zuzanna Tomaszewska UKS Navigo Sopot 03.07.2018, 08:47
121 POL 19161 Konrad Ksionek UKS Navigo Sopot 03.07.2018, 08:48
122 POL 1007 Wiktor Pawelczyk Port Mechelinki 03.07.2018, 09:45
123 POL 100 Marcel Styba Port Mechelinki 03.07.2018, 09:47
124 POL 936 Maurycy Kosmowski Port Mechelinki 03.07.2018, 09:48
125 POL 88 Hanna Duda Port Mechelinki 03.07.2018, 09:55
126 POL 49 Maja Molik Port Mechelinki 03.07.2018, 09:56
127 POL 1908 Maria Kurowska UKŻ Lamelka Kartuzy 03.07.2018, 10:00
128 POL 360 Patryk Ulaczyk UKŻ Lamelka Kartuzy 03.07.2018, 10:01
129 POL 364 Maksymilian Konkel UKŻ Lamelka Kartuzy 03.07.2018, 10:06
130 POL 05 Igor Foltyn UKŻ Lamelka Kartuzy 03.07.2018, 10:07
131 POL 1802 Piotr Trella 04.07.2018, 09:21
Open Bic
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 7547 Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia 27.06.2018, 20:41
2 POL 9476 Zuzanna Rodzeń MKŻ Arka Gdynia 27.06.2018, 20:46
3 POL 7460 Zuzanna Reszka MKŻ Arka Gdynia 27.06.2018, 20:59
4 POL 4533 Eryk Rózga MKŻ Arka Gdynia 27.06.2018, 21:02
5 POL 7523 Natalia Kwiatkowska MKŻ Arka Gdynia 27.06.2018, 21:06
6 POL 9850 Gracjan Karczmarczyk MKŻ Arka Gdynia 27.06.2018, 21:18
7 POL 7376 Janka Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 27.06.2018, 21:27
8 POL 9425 Patryk Staluszka MKŻ Arka Gdynia 28.06.2018, 08:03
Scandinavia 650
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 9050 Marek Kloska AZS UW Warszawa 21.05.2018, 23:55
2 POL 9956 Dominik Ostrowski
Artur Jarząbek
Agata Czarmińska
MKS Dwójka Warszawa
RKS Lasery Zegrze
22.05.2018, 11:34
Sigma Active
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 36 Mateusz Gołąb
Dorota Golder-Gołąb
Jakub Teuschner
Rzemieślniczy JK Poznań 22.05.2018, 19:38
2 POL 7 Marcin Koc
Adam Antczak
mksailing.pl
mksailing.pl
28.05.2018, 13:25
3 POL 39 Robert Sobociński
Sławomir Kodrzycki
Przystań Toruń 28.05.2018, 22:32
4 POL 32 Mariusz Wandasiewicz
Katarzyna Wandasiewicz
PRYWATNY 03.06.2018, 22:50
5 POL 49 Norbert Nowacki Rzemieślniczy JK Poznań 08.06.2018, 15:52
6 POL brak Michał Bozacki
Anna Lemańczyk
prywatny 08.06.2018, 18:48
Wyścig B8 OPEN
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 15067 Jerzy Matuszak
Piotr Chylarecki
prywatny
Niezrzeszony
21.05.2018, 21:22
2 POL 790 Maciej Krzesiński YKP Gdynia 23.05.2018, 17:46
3 POL 2 zbigniew gutkowski Jachtklub Stoczni Gdańskiej 12.06.2018, 11:22
4 POL 10617 Marek Ślusarski Niezrzeszony 18.06.2018, 17:10
5 POL PZ-1110 Przemysław Rodziewicz
Michał Krause
Justyna Szostkow
Maria Kurant
Ryszard Jaskóła
Krzysztof Gringman
Przemysław Lisek
Katarzyna Brzezińska
Jacht Klub Marynarki Wojennej "KOTWICA" w Gdyni
JKMW Kotwica w Gdyni
JKMW Kotwica w Gdyni
Niezrzeszony
26.06.2018, 22:44
6 POL 922 Krzysztof Kołakowski
Grzegorz Witer
KLUB ŻEGLARSKI OSTRÓDA w Ostródzie
KLUB ŻEGLARSKI OSTRÓDA w Ostródzie
28.06.2018, 01:36
Wyścig B8 ORC
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 9658 Tomasz Konnak
Joanna Jaszczołt
Aleksander Bradtke
JKM GRYF 22.05.2018, 13:05
2 POL POL 1254 Mieczysław Trzpis
Bronisław Trzpis
Andrzej Trzpis
Jachtklub Stoczni Gdańskiej 24.05.2018, 13:30
3 NED 111 Robert Gwozdz YKP Gdynia 30.05.2018, 15:52
4 POL 6557 Tomasz Makowski
Wojciech Makowski
Przemysław Żyła
Jakub Barkowski
Jakub Grabowski
Podam pózniej
KSW Elbląg 07.06.2018, 11:30
5 POL POL 14085 Szymon Kuczyński
Wiktor Plitko
Michał Szewczuk
JK Kamień Pomorski
JKM GRYF
11.06.2018, 17:51
6 POL 8717 Robert Niewiński
Kuba Niewinski
PRYWATNY
PRYWATNY
11.06.2018, 22:09
7 POL 3939 ryszard drzymalski Niezrzeszony 12.06.2018, 10:00
8 POL 19000 PAWEŁ WILKOWSKI
JOLANTA WILKOWSKA
YKP Gdynia
prywatny
12.06.2018, 11:18
9 POL 6112 Andrzej Kruszczyński
Tomasz Kołakowski
Niezrzeszony 12.06.2018, 11:46
10 POL 12262 JACEK CHABOWSKI
ANNA MAJEWSKA
ALEKSANDRA PRZYK
MAREK TURKOWSKI
MICHAŁ RUCIŃSKI
MICHAŁ KAWECKI
WOJTEK TRZCIONKOWSKI
STANISŁAW PIETRZYŃSKI
SAILING FACTORY
SAILING FACTORY
SAILING FACTORY
SAILING FACTORY
SAILING FACTORY
SAILING FACTORY
SAILING FACTORY
SAILING FACTORY
12.06.2018, 16:42
11 POL 15868 Witold Nabozny Niezrzeszony 12.06.2018, 21:43
12 POL NED 111 Robert Gwóźdź PRYWATNY 19.06.2018, 07:03
13 POL 14000 Łukasz Trzciński
Piotr Sutkowski
Mateusz Gołaszewski
Jacek Plichowski
Miriam Trzcińska
Monika Kwiatkowska
Maciej Kwiatkowski
Karol Roman
Jachtklub Stoczni Gdańskiej 21.06.2018, 10:50
14 POL 14833 Marek Wołoszyn
Sławomir Dąbrowski
Jachtklub Stoczni Gdańskiej 26.06.2018, 10:44
15 POL 4719 Zenon Jankowski
Krzysztof Nowakowski
Anatol Olejnik
Paweł Jankowski
Jacht Klub Morski Gryf Gdynia
Klub Wodny Fala Kalisz
Klub Sportów Wodnych VEGA LOK Pleszew
26.06.2018, 10:48
Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna - jacht jednokadłubowy
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 1254 Mieczysław Trzpis
Bronisław Trzpis
Andrzej Trzpis
Jachtklub Stoczni Gdańskiej 24.05.2018, 13:35
2 POL B-One Radosław Cierpiał
Bartosz Grześ
Łukasz Ritter
Maciej Michalak
Jacht klub Anwil 05.06.2018, 18:34
3 POL 192 Robert Napiórkowski AKM Gdańsk 28.06.2018, 14:56
4 POL 8950 Mateusz Mazur 06.07.2018, 12:14
5 POL 2 Zbigniew Gutkowski
Alicja Wawrzynek
Dariusz Skowyra
Karol Witkiewicz
Łukasz Rundsztuk
Sławomir Szczudło
Paweł Sasin
Tomasz Majewski
Rafael Świąder
Piotr Bałwierz
Jachtklub Stoczni Gdańskiej 06.07.2018, 15:43
6 POL 2345 Piotr Cłapa
Magdalena Muczyńska
Mateusz Cłapa
06.07.2018, 15:54
7 POL 6557 Tomasz Makowski
Wojciech Makowski
Przemysław Zyła
Jakub Borkowski
Grzegorz Pławecki
Bartosz Szafran
KSW Elbląg 06.07.2018, 18:22
8 POL 19018 Witold Karałow 06.07.2018, 18:57
9 POL 4489 Hubert Jabłoński 06.07.2018, 19:34
10 POL 4070 Przemek Rodziewicz JKMW Kotwica w Gdyni 06.07.2018, 19:58
11 POL 5132 Ireneusz Siwek 06.07.2018, 20:01
12 POL POL Mieszko Charytoniuk 07.07.2018, 08:35
13 POL 5533 Andrzej Leman 07.07.2018, 08:36
14 POL 6112 Andrzej Kruszczyński Niezrzeszony 07.07.2018, 08:56
15 GBR 3227 Jan Durajski
Zofia Durajska
Pabianicki KSW 07.07.2018, 09:06
Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna - katamaran
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 77 Piotr Tarnacki
Bartosz Makała
77 Racing Club Gdańsk 07.07.2018, 09:26
Mistrzostw Zatoki Gdańskiej KWR
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
Wyścig B8 KWR
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna - deska
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.