29 cze - 8 lip 2018

Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018

Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska
Zgłoszenia Wyślij zgłoszenie

Informacje ogólne

To już XIII edycja regat Nord CUP. Do zobaczenia w Gdańsku 29.06-08.07.2018!

Miejsce

# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 15067 Jerzy Matuszak
Piotr Chylarecki
prywatny
Niezrzeszony
21.05.2018, 21:22
2 POL POL 790 Maciej Krzesiński YKP Gdynia 23.05.2018, 17:46
3 POL POL 2 zbigniew gutkowski Jacht Klub stoczni Gdańskiej 12.06.2018, 11:22
4 POL POL 10617 Marek Ślusarski Niezrzeszony 18.06.2018, 17:10
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 9050 Marek Kloska AZS UW Warszawa 21.05.2018, 23:55
2 POL POL 9956 Dominik Ostrowski
Artur Jarząbek
Agata Czarmińska
MKS "Dwójka" Warszawa
RKS Lasery Zegrze
22.05.2018, 11:34
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 9658 Tomasz Konnak
Joanna Jaszczołt
Aleksander Bradtke
JKM Gryf
JKM Gryf
22.05.2018, 13:05
2 POL POL POL 1254 Mieczysław Trzpis
Bronisław Trzpis
Andrzej Trzpis
Jacht Klub stoczni Gdańskiej 24.05.2018, 13:30
3 NED NED 111 Robert Gwozdz YKP Gdynia 30.05.2018, 15:52
4 POL POL 6557 Tomasz Makowski
Wojciech Makowski
Przemysław Żyła
Jakub Barkowski
Jakub Grabowski
Podam pózniej
KSW Elbląg 07.06.2018, 11:30
5 POL POL POL 14085 Szymon Kuczyński
Wiktor Plitko
JK Kamień Pomorski
JKM Gryf
11.06.2018, 17:51
6 POL POL 8717 Robert Niewiński
Kuba Niewinski
Tomasz Kiliński
Grzegorz Sowiński
jan kowalski
paweł iksiński
PRYWATNY
PRYWATNY
11.06.2018, 22:09
7 POL POL 3939 ryszard drzymalski Niezrzeszony 12.06.2018, 10:00
8 POL POL 19000 PAWEŁ WILKOWSKI
JOLANTA WILKOWSKA
YKP Gdynia
prywatny
12.06.2018, 11:18
9 POL POL 6112 Andrzej Kruszczyński
Tomasz Kołakowski
Niezrzeszony 12.06.2018, 11:46
10 POL POL 12262 JACEK CHABOWSKI
ANNA MAJEWSKA
ALEKSANDRA PRZYK
MAREK TURKOWSKI
MICHAŁ RUCIŃSKI
MICHAŁ KAWECKI
WOJTEK TRZCIONKOWSKI
STANISŁAW PIETRZYŃSKI
SAILING FACTORY
SAILING FACTORY
SAILING FACTORY
SAILING FACTORY
SAILING FACTORY
SAILING FACTORY
SAILING FACTORY
SAILING FACTORY
12.06.2018, 16:42
11 POL POL POL 8128 Tomasz Dworakowski prywatny 12.06.2018, 18:07
12 POL POL 15868 Witold Nabozny Niezrzeszony 12.06.2018, 21:43
13 POL POL NED 111 Robert Gwóźdź PRYWATNY 19.06.2018, 07:03
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 740 Bartosz Kowalski YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 22.05.2018, 14:51
2 POL POL 7 Marek Bernat KKS "Warmia" Olsztyn 22.05.2018, 19:42
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 114781 Jakub Wyroba
Jakub Kwiatkowski
PHCA 22.05.2018, 16:58
2 POL POL 116056 Aleksandra Sroczyńska
Lili Biró
PHCA 03.06.2018, 14:19
3 POL POL 110408 Armen Jaworski
Mateusz Komenda
PHCA 07.06.2018, 20:22
4 POL POL 121834 Tomasz Morawski
Eugeniusz Chyłek
PHCA 11.06.2018, 14:05
5 POL POL 115195 Bartłomiej Janiszewski
Aleksander Janiszewski
PHCA 11.06.2018, 14:53
6 POL POL 116031 Antek Wonka
Sebastian Zarzeczański
AZS UW Warszawa 11.06.2018, 17:08
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 36 Mateusz Gołąb
Dorota Golder-Gołąb
Jakub Teuschner
RJKP Poznań
RJKP Poznań
RJKP Poznań
22.05.2018, 19:38
2 POL POL 25 Marcin Koc
Rafał Golec
Łukasz Golec
mksailing.pl
mksailing.pl
mksailing.pl
28.05.2018, 13:25
3 POL POL 39 Robert Sobociński
Sławomir Kodrzycki
Przystań Toruń 28.05.2018, 22:32
4 POL POL 32 Mariusz Wandasiewicz
Katarzyna Wandasiewicz
PRYWATNY 03.06.2018, 22:50
5 POL POL 49 Norbert Nowacki RJKP Poznań 08.06.2018, 15:52
6 POL POL brak Michał Bozacki
Anna Lemańczyk
prywatny 08.06.2018, 18:48
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 42 Łukasz Maksymowicz
Wojciech Groszyk
Między Żaglami
Między Żaglami
22.05.2018, 19:59
2 POL POL 61 Tomasz Zambrzycki
Paweł Matusiak
Yacht Club Rewa 22.05.2018, 21:17
3 POL POL POL46 Piotr Śledziński
Joanna Śledzińska
Między Żaglami 23.05.2018, 20:03
4 POL POL 50 Paweł Nawrocki
Piotr Dzierżewicz
Między Żaglami 29.05.2018, 10:30
5 POL POL POL 40 Patryk Sójkowski
Barbara Sójkowska
Niezrzeszony 04.06.2018, 14:50
6 POL POL 55 Witold Małecki
Maciej Odważny
Niezrzeszony 08.06.2018, 16:40
7 POL POL 63 Radosław Jarosiewicz
Paweł Pik
PRYWATNY
PRYWATNY
10.06.2018, 21:42
8 POL POL 54 Michał Kołodziej
Artur Stachowski
ŻLKS Poznań 12.06.2018, 12:24
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 63321 Bartosz Sajdak
Bartosz Sajdak
żmks orlę szczecinek 22.05.2018, 21:30
2 POL POL 62090 Paweł Kacprzak
Paweł Kacprzak
PHCA 24.05.2018, 11:58
3 POL POL 63236 Krzysztof Baryła
Jednoosobowa Jednoosobowa
UKS NAVIGO Sopot
UKS"Navigo"Sopot
28.05.2018, 12:17
4 POL POL 00000 Piotr Lisiecki
Piotr Lisiecki
żmks orlę szczecinek 01.06.2018, 08:19
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL POL 9855 SŁAWOMIR ŁOBODA
MIREK CAŁUS
KRZYSZTOF WESOŁOWSKI
MAREK ERON
IGNACY ROGOŃ
DAWID SOSNOWSKI
ALAN ALKHATAB
Andrzej Chamienia
PRYWATNY
PRYWATNY
PRYWATNY
PRYWATNY
PRYWATNY
PRYWATNY
PRYWATNY
prywatny
23.05.2018, 12:02
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 165720 Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 Białystok 23.05.2018, 16:37
2 POL POL 202655 OSKAR Maguda Olsztyńska Grupa Regatowa 26.05.2018, 09:00
3 POL POL 194841 NATALIA Burczyńska Olsztyńska Grupa Regatowa 26.05.2018, 09:00
4 POL POL 2043 Jakub Piesiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 27.05.2018, 12:13
5 POL POL 18252 Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok 30.05.2018, 14:43
6 POL POL 166584 Cezary Popielski AZS Poznań 03.06.2018, 22:32
7 POL POL 209471 Gerard Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 04.06.2018, 09:27
8 POL POL 201013 Nawojka Ślusarska KŻ "Mewa" Poznań 04.06.2018, 09:27
9 POL POL 202397 FRANCISZEK Niesiobędzki Olsztyńska Grupa Regatowa 05.06.2018, 07:02
10 POL POL 182524 Magdalena Czerniewska UKŻ 7 Białystok 05.06.2018, 15:51
11 POL POL 208652 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 05.06.2018, 16:07
12 LAT LAT LAT 211209 EDUARDS PLAVINS RYC 05.06.2018, 20:19
13 POL POL 186218 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 06.06.2018, 08:23
14 POL POL 150266 Natalia Garbaczewska UKŻ 7 Białystok 06.06.2018, 13:02
15 POL POL 207349 Amelia Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 06.06.2018, 16:14
16 POL POL 186836 Konrad Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 06.06.2018, 16:34
17 POL POL 188824 David Goetz AZS Poznań 06.06.2018, 20:41
18 POL POL 1825 Jakub Chodak UKŻ 7 Białystok 08.06.2018, 17:50
19 POL POL 170199 Antoni Borkowski AZS Poznań 09.06.2018, 09:12
20 POL POL 205136 Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 09.06.2018, 14:45
21 POL POL 195304 Maria Prus-Głowacka AZS Poznań 09.06.2018, 21:28
22 POL POL 1888 Sarah Goetz AZS Poznań 09.06.2018, 21:41
23 POL POL 186832 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 09.06.2018, 22:59
24 POL POL 170199 Wiktor Borkowski AZS Poznań 10.06.2018, 16:49
25 POL POL 186831 Hubert Maczyszyn MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 10.06.2018, 17:52
26 POL POL 193512 Gabriel Małecki KS Centrum Żeglarskie 10.06.2018, 22:01
27 POL POL 173379 KACPER WALĘGA KS Spójnia Warszawa 10.06.2018, 22:02
28 POL POL 182527 Karolina Daśko UKS Osiemnastka 10.06.2018, 22:20
29 POL POL 186834 Mateusz Kaup KS CŻ Szczecin 10.06.2018, 22:25
30 POL POL 203349 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 11.06.2018, 07:08
31 POL POL 206833 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 11.06.2018, 07:08
32 POL POL 11 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 11.06.2018, 07:08
33 POL POL 20334 Wojtek Kikmunter CHKŻ Chojnice 11.06.2018, 07:08
34 POL POL 194840 Karolina Skwarek AZS UWM Olsztyn 11.06.2018, 08:42
35 POL POL 183364 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 13:28
36 POL POL 203178 Karina Jasiewicz AZS UWM Olsztyn 11.06.2018, 14:08
37 POL POL 196045 Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów 11.06.2018, 20:32
38 POL POL 201121 Gabriela Jakończuk OKŻ Olsztyn 11.06.2018, 22:13
39 POL POL 207572 michał paciorek KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 23:28
40 POL POL 209024 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2018, 00:18
41 POL POL 205334 Wiktor Polaczek YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 12.06.2018, 11:22
42 POL POL 3 Szymon Maruszczak Olsztyński Klub Żeglarski 12.06.2018, 17:14
43 POL POL 192833 Apolonia Malańska KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2018, 17:29
44 POL POL 197815 Kamila Wietki YKP Kraków 12.06.2018, 22:24
45 POL POL 169707 Michał Grzesiek ŻMKS-Poznań 12.06.2018, 23:19
46 POL POL 180730 Aleksandra Długołęcka ŻMKS-Poznań 12.06.2018, 23:19
47 POL POL 174480 Kacper Jaskuła ŻMKS-Poznań 12.06.2018, 23:19
48 POL POL 17829 Gabriela Zawal ŻMKS-Poznań 12.06.2018, 23:19
49 POL POL 191834 Rafał Szubert ŻMKS-Poznań 12.06.2018, 23:19
50 POL POL 180767 Dominik Konieczny ŻMKS-Poznań 12.06.2018, 23:19
51 POL POL 195031 Olga Hanslik KW Garland LOK Gliwice 12.06.2018, 23:43
52 POL POL 167931 Stanisław Grocholewski AZS Poznań 17.06.2018, 22:55
53 POL POL 203072 Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 18.06.2018, 20:02
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 9658 Tomasz Konnak
Joanna Jaszczołt
podamy później podamy później
JKM Gryf 23.05.2018, 20:40
2 POL POL POL 1254 Mieczysław Trzpis
Bronisław Trzpis
Andrzej Trzpis
Konrad Iwan
Jacht Klub stoczni Gdańskiej 24.05.2018, 13:23
3 NED NED 111 Robert Gwozdz YKP Gdynia 30.05.2018, 15:51
4 POL POL 6557 Tomasz Makowski
Wojciech Makowski
Przemysław Żyła
Jakub Barkowski
Grzegorz Pławecki
Podam pózniej
KSW Elbląg 07.06.2018, 12:36
5 POL POL 9668 PIOTR ADAMOWICZ
ZBIGNIEW CZOCZYS
JANUSZ RADOMSKI
Akademicki Klub Morski Gdańsk 11.06.2018, 20:05
6 POL POL 12262 JACEK CHABOWSKI
ANNA MAJEWSKA
ALEKSANDRA PRZYK
MAREK TURKOWSKI
MICHAŁ RUCIŃSKI
MICHAŁ KAWECKI
WOJTEK TRZCIONKOWSKI
STANISŁAW PIETRZYŃSKI
SAILING FACTORY
BAHRAIN SAILING
12.06.2018, 16:46
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 1 Paweł Świderski
Marcin Zawistowski
KS Spójnia Warszawa 23.05.2018, 21:23
2 POL POL POL3 Maciej Marcinkiewicz
Marzena Marcinkiewicz
WKŻ Wolsztyn 23.05.2018, 23:24
3 POL POL 1 Jacek Tyszkiewicz
Katarzyna Sobieraj
YKP Warszawa
UKS FIR Warszawa
24.05.2018, 00:32
4 POL POL 19 Paweł Żebrowski
Maciej Żebrowski
AKŻ'90 Wałcz 24.05.2018, 10:43
5 POL POL 47 Mirosław Marcinkiewicz
Kamila Marcinkiewicz
WKŻ Wolsztyn 24.05.2018, 14:23
6 POL POL 22 Zbigniew Filipiak
Jan Łukaszewicz
żmks orlę szczecinek
SWOS Warszawa
28.05.2018, 08:32
7 POL POL 38 Maciej Jankowiak
Damian Bernaciak
WKŻ Wolsztyn
CHKŻ Chojnice
12.06.2018, 10:02
8 POL POL 48 Tomasz Kośmicki
Adrian Górka
WKŻ Wolsztyn 12.06.2018, 22:09
9 POL POL 8 Wiktor Kobryń
Tomasz Kledzik
Yacht Club Sztag AWF Katowice
Stowarzyszenie Regatowe klasy Latający Holender
12.06.2018, 22:54
10 POL POL 2 Mateusz Chrobak
Wojciech Żarów
Niezrzeszony 13.06.2018, 13:39
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 7667 Tomasz Dąbrowski KS AZS AWFiS Gdańsk 24.05.2018, 12:40
2 POL POL 171258 Daniel Halicki UKŻ 7 Białystok 08.06.2018, 20:44
3 POL POL 185392 Jakub Szymanowicz UKŻ "Błękitni" Grzybowo 10.06.2018, 23:01
4 POL POL 160402 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 21:04
5 POL POL 186230 Przemysław Pietruszewski KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2018, 22:08
6 POL POL 3 Michał Maciaszczyk Centrum Żeglarskie Szczecin 14.06.2018, 19:00
7 POL POL 139585 Michał Korzonek Stowarzyszenie Port Mechelinki 14.06.2018, 19:51
8 POL POL 205334 Michał Szymaszek UKS Pogoria 17.06.2018, 22:28
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL POL 1254 Mieczysław Trzpis
Bronisław Trzpis
Andrzej Trzpis
Jacht Klub stoczni Gdańskiej 24.05.2018, 13:35
2 POL POL B-One Radosław Cierpiał
Bartosz Grześ
Łukasz Ritter
Maciej Michalak
Jacht klub Anwil 05.06.2018, 18:34
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 212721 Łukasz Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2018, 22:23
2 POL POL 194897 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 30.05.2018, 08:44
3 POL POL 196348 Oliwia Laskowka CHKŻ Chojnice 30.05.2018, 08:44
4 POL POL 200522 Agata Kalinowska UKS "Żeglarz" Wrocław 01.06.2018, 18:24
5 POL POL 213075 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok 06.06.2018, 17:20
6 POL POL 205651 Magdalena Smagowicz KS "Omega" Kraków 06.06.2018, 19:13
7 POL POL 197726 Przemysław Baranowski UKŻ 7 Białystok 06.06.2018, 20:58
8 POL POL 214221 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 06.06.2018, 22:29
9 POL POL 173379 Ksenia Kobelak KS Spójnia Warszawa 06.06.2018, 22:36
10 POL POL 211312 Filip Henderek UKS Pogoria 08.06.2018, 07:02
11 POL POL 183096 Wojciech Wysocki ŻUKS Stężyca 08.06.2018, 20:17
12 RUS RUS 209107 Daniil Fenko MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 08.06.2018, 20:31
13 POL POL 205646 Julia Tomaszewska AZS Poznań 09.06.2018, 20:05
14 POL POL 16970 Filip Zajączkowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 09.06.2018, 23:02
15 BER BER 203117 Bartosz Guz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 10.06.2018, 18:20
16 POL POL 207349 Magdalena Daniszewska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 10.06.2018, 19:28
17 POL POL 208653 Tytus Butowski KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:33
18 POL POL 210943 Jędrzej Bering KS CŻ Szczecin 10.06.2018, 22:05
19 POL POL 186834 Julia Kowalczyk UKS Osiemnastka 10.06.2018, 22:32
20 POL POL 1 Mateusz Szymczak KS CŻ Szczecin 11.06.2018, 07:43
21 EST EST 206437 Anna Pohlak Tallinn Yacht Club 11.06.2018, 17:35
22 POL POL 204557 Kostanty Sawicki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 11.06.2018, 20:43
23 POL POL 211107 Mikołaj Silny SEJK "Pogoń" Szczecin 11.06.2018, 21:29
24 POL POL 212511 Piotr Borczyński KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 23:26
25 POL POL 212510 Piotr Masztalerz TKŻ Toruń 12.06.2018, 00:33
26 POL POL 207348 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 12.06.2018, 09:28
27 POL POL 195786 Marek Rospond YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 12.06.2018, 11:22
28 POL POL 1856 Ryszard Sawicki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 12.06.2018, 14:42
29 POL POL 29 Jan Porębski KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2018, 17:50
30 POL POL 186233 Paweł Ortmann KS AZS AWFiS Gdańsk 12.06.2018, 21:59
31 POL POL 191834 Piotr Jóźwiak ŻMKS-Poznań 12.06.2018, 23:19
32 POL POL 210946 Katarzyna Król Centrum Żeglarskie Szczecin 14.06.2018, 14:25
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 117 Jan Sikorski UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 27.05.2018, 14:10
2 POL POL 24 Borys Boratyński Jacht Klub Koszalin 06.06.2018, 14:08
3 POL POL 17 Jakub Micewski WKŻ Wolsztyn 06.06.2018, 20:26
4 POL POL 4 Bartosz Miziewicz SKŻ Sława 07.06.2018, 17:14
5 POL POL 98 Damian Sieczkowski ŻLKS Poznań 08.06.2018, 22:14
6 POL POL 41 Zosia Derwich WKŻ Wolsztyn 10.06.2018, 14:24
7 POL POL 52 Kasia Derwich WKŻ Wolsztyn 10.06.2018, 14:28
8 POL POL 3524 Leon Dura WKŻ Wolsztyn 10.06.2018, 14:31
9 POL POL 116 Marta Kozieł Jacht Klub Koszalin 11.06.2018, 21:28
10 NOR NOR 434 Marcin Kozieł Jacht Klub Koszalin 11.06.2018, 21:28
11 POL POL 30 Marcin Staniewicz Jacht Klub Koszalin 11.06.2018, 21:28
12 POL POL 131 Hanna Gronek Jacht Klub Koszalin 11.06.2018, 21:28
13 POL POL SWE 4 JACEK BARYŁA JK Kamień Pomorski 12.06.2018, 19:10
14 POL POL POL 125 Lech Sztyk KW Garland LOK Gliwice 12.06.2018, 22:22
15 POL POL 114 Jan Zabłocki WKŻ Wolsztyn 17.06.2018, 11:28
16 SWE SWE 3603 Igor Derwich AZS WAT Warszawa 20.06.2018, 14:27
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 34 Robert Kobela
Grzegorz Kobela
Lubelska Grupa Regatowa 01.06.2018, 12:20
2 POL POL 1 Bogdan Knitter
Piotr Lopuchin
LKS CHARZYKOWY 05.06.2018, 23:48
3 POL POL POL 59 Janusz Kasiak
Diana Kasiak
Strefa Wiatru 08.06.2018, 18:29
4 POL POL 32 Michał Dominiak
Tomasz Wysocki
Korsarska Flota Północ 11.06.2018, 08:09
5 POL POL 27 Marcin Wieremiejczuk
Kuba Dąbrowski
YKP Warszawa
Lamelka Kartuzy
12.06.2018, 00:09
6 POL POL POL53 Zbigniew Nowakowski
Donat Badur
Korsarska Flota Północ 12.06.2018, 16:09
7 POL POL 50 Andrzej Hoszko
Michał Witkowski
MKŻ Arka Gdynia 12.06.2018, 21:28
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 52 krzysztof stromski Yacht Club Rewa 01.06.2018, 15:12
2 POL POL 73 ANDRZEJ ROMANOWSKI AZS Poznań 07.06.2018, 15:57
3 POL POL POL 84 Jakub Pawlowski Niezrzeszony 07.06.2018, 16:48
4 POL POL 33 Krzysztof Żółtowski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 07.06.2018, 16:50
5 POL POL 87 Marcin Mrowczynski KS Centrum Żeglarskie 08.06.2018, 06:35
6 POL POL 25 MAREK KUBAT SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 08.06.2018, 09:04
7 POL POL 8 Lukasz Lesinski Yacht Klub Stal Gdynia 08.06.2018, 13:59
8 POL POL 127 Jan Kominek MKS "Dwójka" Warszawa 08.06.2018, 17:07
9 POL POL 3 Jan Okulicz-Kozaryn UKS FIR Warszawa 09.06.2018, 21:57
10 POL POL 14 Piotr Mazur KS Spójnia Warszawa 10.06.2018, 08:38
11 POL POL 17 Piotr Kula GKŻ Gdańsk 11.06.2018, 17:11
12 POL POL 11 Mikołaj Przybyła WKŻ Wolsztyn 11.06.2018, 17:37
13 POL POL 26 BOGUSŁAW NOWAKOWSKI KW Garland LOK Gliwice 12.06.2018, 09:49
14 POL POL 31 Maciej Rozkrut MKS "Dwójka" Warszawa 12.06.2018, 11:20
15 POL POL 6 Bartosz Szydłowski KS Spójnia Warszawa 12.06.2018, 19:37
16 POL POL 85 Wojciech Nadolski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 12.06.2018, 21:30
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 14 101 ROBERT MAREK STUDZIŃSKI
KRZYSZTOF ROBERT STUDZIŃSKI
KRZYSZTOF MILEWSKI
ADAM LASKOWSKI
BOHDAN MICHALAK
MAREK CIESIELSKI
Lamelka Kartuzy
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW
Japan University of Economics
77 Racing Club Gdańsk
AdWe.V
01.06.2018, 18:08
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 82 Jacek Kuczyński
Alicja Antczak-Kuczyńska
Damian Kuczyński
Niezrzeszony 05.06.2018, 07:30
2 POL POL 333 Rafał Sawicki
Joanna Mariańska
Krzysztof Mariański
Yacht Club Sopot 08.06.2018, 12:11
3 POL POL 13 Bartosz Piotrowski
Adam Szymborski
Paweł Różycki
Centrum Żeglarskie Szczecin 09.06.2018, 01:00
4 POL POL POL 80 Maciej Grodzki
Jarosław Krawczak
Robert Myczko
Klub Marynistyczny KAPER 09.06.2018, 15:35
5 POL POL 111 Jacek Zyskowski Stowarzyszenie Regatowe Klasy Micro 11.06.2018, 09:53
6 POL POL POL 77 piotr tarnacki 77 Racing Club Gdańsk 11.06.2018, 23:12
7 POL POL POL88 Maciej Twarowski YC Rewa 12.06.2018, 05:12
8 POL POL POL125 Krystian Moszczyński
Wojtek Moczkowski
Zofia Karolak
Sztorm Regatta Team 12.06.2018, 09:53
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 1427 Stefan Marciniak AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
2 POL POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
3 POL POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
4 POL POL 1576 Antoni Sopata AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
5 POL POL 212 Karolina Gajdzińska AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
6 POL POL 1140 Aleksandra Borucka AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
7 POL POL 1151 Alicja Przybyłek AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
8 POL POL 1923 Jakub Dąbek SSW MOS Iława 07.06.2018, 08:51
9 POL POL 1657 Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
10 POL POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
11 POL POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
12 POL POL 1791 Dominika Fajdasz KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 11:31
13 POL POL 2100 Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 11:31
14 POL POL 2020 Emilia Roszkowska KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 11:31
15 POL POL 2074 Karolina Gała KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 11:31
16 POL POL 1879 Ludwik Grzelak KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 11:31
17 POL POL 1999 Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 11:31
18 POL POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 11:31
19 POL POL 2030 Adam Turczynowicz KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 11:31
20 POL POL 20721 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 11:31
21 POL POL 1906 Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 11:31
22 POL POL 1114 Szymon Szczech SSW MOS Iława 11.06.2018, 15:15
23 POL POL 1614 Iga Wielczyk SSW MOS Iława 11.06.2018, 15:33
24 POL POL 1763 Julek Podwalski MOS SSW Iława 11.06.2018, 18:37
25 POL POL 1674 Szczepan Damasiewicz YKP Gdynia 12.06.2018, 08:47
26 POL POL 2023 Jakub Marciniak KSW BALTIC 12.06.2018, 09:11
27 POL POL 1807 Zuzanna Dominikowska KSW BALTIC 12.06.2018, 09:11
28 POL POL 2036 Filip Lenart KSW BALTIC 12.06.2018, 09:11
29 POL POL 2152 Wiktoria Hałabaty KSW BALTIC 12.06.2018, 09:11
30 POL POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC 12.06.2018, 09:11
31 POL POL 2154 Hanna Burdziej KSW BALTIC 12.06.2018, 09:11
32 POL POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC 12.06.2018, 09:11
33 POL POL 1546 Borys Jarnot Bałuszek YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 12.06.2018, 11:22
34 POL POL 18681 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 12.06.2018, 22:10
35 POL POL 2121 Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów 12.06.2018, 22:12
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
2 POL POL 1228 Olga Kanikowska AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
3 POL POL 1230 Alicja Koczorowska AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
4 POL POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
5 POL POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
6 POL POL 1103 Lena Gaweł AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
7 POL POL 1767 Nina Gaweł AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
8 POL POL 1198 Ada Wilińska AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
9 POL POL - Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 05.06.2018, 20:19
10 POL POL 1801 Oskar Wielczyk MOS SSW Iława 09.06.2018, 06:29
11 POL POL 1669 Natalia Chojnowska MOS SSW Iława 09.06.2018, 06:29
12 POL POL 2008 Maciej Kasprzak MOS SSW Iława 09.06.2018, 06:29
13 POL POL 1853 Kinga Furmanek MOS SSW Iława 09.06.2018, 06:29
14 POL POL 2007 Alicja Michalewska MOS SSW Iława 09.06.2018, 06:29
15 POL POL 985 Jakub Darkowski MOS SSW Iława 09.06.2018, 06:29
16 POL POL 969 Zuzanna Liedtke MOS SSW Iława 09.06.2018, 06:29
17 POL POL 1319 Nikodem Różański MOS SSW Iława 09.06.2018, 06:29
18 POL POL 2151 Jan Rohde MOS SSW Iława 09.06.2018, 06:29
19 POL POL 1001 Wit Dmuchowski MOS SSW Iława 09.06.2018, 06:29
20 POL POL 1867 Jan Klinicki MOS SSW Iława 09.06.2018, 06:29
21 POL POL 1482 Roch Dmuchowski MOS SSW Iława 09.06.2018, 06:29
22 POL POL 1969 Hubert Szulczewski MOS SSW Iława 09.06.2018, 06:29
23 POL POL 390 Matylda Młodzianowska AZS Poznań 10.06.2018, 17:14
24 POL POL 1380 Emilia Siekierczak AZS Poznań 10.06.2018, 17:14
25 POL POL 229 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 10.06.2018, 17:14
26 POL POL 1644 Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
27 POL POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
28 POL POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
29 POL POL 2043 Lila Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
30 POL POL 1351 Lena Murach KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
31 POL POL 910 Wojciech Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
32 POL POL 1356 Wiktor Weselak KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
33 POL POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
34 POL POL 1921 Jan Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
35 POL POL 1359 Wiktor Radziej KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
36 POL POL 1923 Kacper Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
37 POL POL 1753 Michał Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018, 21:47
38 POL POL 1975 Maja Kwiek WTW Warszawa 11.06.2018, 13:25
39 POL POL 879 Igor Grzelak WTW Warszawa 11.06.2018, 13:25
40 POL POL 1201 Krzysztof Ciborowski WTW Warszawa 11.06.2018, 13:25
41 POL POL 1888 Joanna Dyja WTW Warszawa 11.06.2018, 13:25
42 POL POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa 11.06.2018, 13:25
43 POL POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa 11.06.2018, 13:25
44 POL POL 1908 Malina Pietrzak WTW Warszawa 11.06.2018, 13:25
45 POL POL 2078 Stanisław Ługowski WTW Warszawa 11.06.2018, 13:39
46 POL POL 1993 MICHAŁ ROMAN GKŻ Gdańsk 11.06.2018, 22:43
47 POL POL 4708 KAMIL ROMAN GKŻ Gdańsk 11.06.2018, 22:52
48 POL POL 1929 Sonia Dobrzyńska KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 23:41
49 POL POL 6 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 23:41
50 POL POL 1244 Aleksander Główka KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 23:41
51 POL POL 1334 Kacper Hodun KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 23:41
52 POL POL 1892 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 23:41
53 POL POL 2158 Weronika Przeździecka KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 23:41
54 POL POL 2102 Krzysztof Maksymowicz KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 23:41
55 POL POL 1721 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 23:41
56 POL POL 333 Michał Kornik Skawiński KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 23:41
57 POL POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 11.06.2018, 23:41
58 POL POL 2222 Karol Stachowski GKŻ Gdańsk 12.06.2018, 09:04
59 POL POL 2048 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 12.06.2018, 10:46
60 POL POL 1637 Nina Mirowska AZS UW Warszawa 12.06.2018, 10:46
61 POL POL 1525 Józef Krasowski AZS UW Warszawa 12.06.2018, 10:46
62 POL POL 1234 Igor Wierzbowski KS "Omega" Kraków 12.06.2018, 11:22
63 POL POL 1235 Franek Ostrowski KS OMEGA 12.06.2018, 11:22
64 POL POL 4707 Franciszek Olaf Zając GKŻ Gdańsk 12.06.2018, 13:27
65 POL POL 444 Aleksandra Zybert Olsztyński Klub Żeglarski 12.06.2018, 17:14
66 POL POL 2096 Liwia Liszkiewicz Olsztyński Klub Żeglarski 12.06.2018, 17:14
67 POL POL 1581 Aniela Graczyk Olsztyński Klub Żeglarski 12.06.2018, 17:14
68 POL POL 441 Maksymilian Rybicki Olsztyński Klub Żeglarski 12.06.2018, 17:14
69 POL POL 443 Dominika Godlewska Olsztyński Klub Żeglarski 12.06.2018, 17:14
70 POL POL 445 Antonina Kiełbik Olsztyński Klub Żeglarski 12.06.2018, 17:14
71 POL POL 447 Amelia Wydra Olsztyński Klub Żeglarski 12.06.2018, 17:14
72 POL POL 440 Michał Kluchciński Olsztyński Klub Żeglarski 12.06.2018, 17:14
73 POL POL 446 Aleksandra Wrońska Olsztyński Klub Żeglarski 12.06.2018, 17:14
74 POL POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS UW Warszawa 12.06.2018, 18:18
75 POL POL bn Jakub Kaszewiak AZS UW Warszawa 12.06.2018, 18:18
76 POL POL 1819 Lena Wonka AZS UW Warszawa 12.06.2018, 19:21
77 POL POL 1979 Hubert Nowicki GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 12.06.2018, 22:40
78 POL POL 6 Sonia Zagórska GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 12.06.2018, 22:40
79 POL POL 2032 Antonina Zagórska GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 12.06.2018, 22:40
80 POL POL 61 Jakub Wąsikowski GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 12.06.2018, 22:40
81 POL POL 2 Kacper Wąsikowski GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 12.06.2018, 22:40
82 POL POL 10 Orest Trembacz GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 12.06.2018, 22:40
83 POL POL 1912 Jakub Kuraś Klub Żeglarski Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
84 POL POL 1709 Hanna Kusztejko Klub Żeglarski Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
85 POL POL 1914 Antonina Liro Klub Żeglarski Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
86 POL POL 1913 Bernard Narecki Klub Żeglarski Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
87 POL POL 191 Hubert Staroń Klub Żeglarski Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
88 POL POL 1756 Konrad Ciernia Klub Żeglarski Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
89 POL POL 1004 Aleksandra Geyer Klub Żeglarski Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
90 POL POL 1327 Adam Fengler Klub Żeglarski Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
91 POL POL 11271 Anna Geyer Klub Żeglarski Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
92 POL POL 829 Laura Kowalska Klub Żeglarski Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
93 POL POL 1125 Jerzy Toliński Klub Żeglarski Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
94 POL POL 10 Piotr Kuźniarski Klub Żeglarski Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
95 POL POL 1004 Kajetn Poziemski Klub Żeglarski Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
96 POL POL 980 Igor Mazurkiewicz Klub Żeglarski Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
97 POL POL 6 Magda Winiarska Yacht Klub Polski Kraków 12.06.2018, 23:27
98 POL POL 1127 Alicja Maciąg Klub Żeglarski Horn Kraków 12.06.2018, 23:27
99 POL POL 1329 Gita Van Der Voort Klub Żeglarski Horn Kraków 16.06.2018, 05:37
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 53605 Sylwester Bączek
Maciej Frąszczak
UKŻ PMOS PISZ
KS Spójnia Warszawa
07.06.2018, 19:31
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 15946 Kuba Marjański
Maciej Chatłas
Akademicki Klub Morski Gdańsk 07.06.2018, 22:18
2 POL POL POL 14085 Szymon Kuczyński
Wiktor Plitko
JK Kamień Pomorski
JKM Gryf
12.06.2018, 09:23
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 14 Paweł Tarnowski Flexistav sailing team 11.06.2018, 22:33
2 POL POL 27 Mariusz Trzciński
Paweł Kurzawa
Damian Dębicki
Roman Knasiecki
Błażej Łukomski
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 11.06.2018, 23:25
3 POL POL 122 Piotr Kulaga
Krzysztof Lewandowski
Mikołaj Druszcz
Przemysław Druszcz
KŻ Petrochemia Płocka 12.06.2018, 14:15
4 POL POL 111 Paweł Oskroba Cellfast Sailing Team 19.06.2018, 15:28