Nauticus CUP Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego

1 - 2 paź 2022

Olsztyn, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
29er
# Klasa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 29er POL 3239 Aleksander Mucharski
Kajetan Matwiejczyk
OKŻ Olsztyn 28.09.2022, 18:08
2 29er POL 2794 Antonina Ołowiak
Magdalena Skórnóg
Nauticus YC Olsztyn 29.09.2022, 19:20
3 29er POL 2427 Dominika Godlewska
Alicja Śmiecińska
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 29.09.2022, 21:17
4 29er POL 2424 Zuzanna Zielińska
Zuzanna Mróz
Nauticus YC Olsztyn 01.10.2022, 09:24
5 29er POL 2965 Filip Rostek
Michał Karnacewicz
Nauticus YC Olsztyn 01.10.2022, 09:35
6 29er POL 2428 Liwia Liszkiewicz
Wiktor Mielnik
OKŻ Olsztyn 01.10.2022, 09:42
7 29er POL 2429 Tymon Sochaj
Wiktor Miałkowski
OKŻ Olsztyn 01.10.2022, 09:59
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Klasa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 210011 Maksymilian Luto Nauticus YC Olsztyn 22.09.2022, 11:21
2 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 206822 Szymon Kroczek Nauticus YC Olsztyn 22.09.2022, 11:21
3 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 215529 Stanisław Nadolski SSW MOS Iława 25.09.2022, 21:48
ILCA 6 (Laser Radial)
# Klasa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 ILCA 6 (Laser Radial) POL 210004 Jakub Rusiniak Nauticus YC Olsztyn 22.09.2022, 11:21
2 ILCA 6 (Laser Radial) POL 210956 Maciej Dudek Nauticus YC Olsztyn 22.09.2022, 11:21
3 ILCA 6 (Laser Radial) POL 198203 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 25.09.2022, 18:46
4 ILCA 6 (Laser Radial) POL 215528 Bartosz Bilicki SSW MOS Iława 27.09.2022, 13:29
5 ILCA 6 (Laser Radial) POL 214222 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 27.09.2022, 17:33
6 ILCA 6 (Laser Radial) POL 215527 Jan Rohde SSW MOS Iława 27.09.2022, 22:06
7 ILCA 6 (Laser Radial) POL 186831 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 27.09.2022, 23:53
8 ILCA 6 (Laser Radial) POL 218786 Natalia Chojnowska SSW MOS Iława 28.09.2022, 14:41
9 ILCA 6 (Laser Radial) POL 191842 Mateusz gigielewicz Giżycka Grupa Regatowa 28.09.2022, 18:49
10 ILCA 6 (Laser Radial) POL 218363 Julian Podwalski SSW MOS Iława 29.09.2022, 00:28
11 ILCA 6 (Laser Radial) POL 216732 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 30.09.2022, 15:17
12 ILCA 6 (Laser Radial) POL 214221 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 30.09.2022, 17:25
ILCA 7 (Laser Standard)
# Klasa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 ILCA 7 (Laser Standard) POL 210002 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 22.09.2022, 11:21
2 ILCA 7 (Laser Standard) POL 210007 Igor Barcikowski Nauticus YC Olsztyn 22.09.2022, 11:21
3 ILCA 7 (Laser Standard) POL 214218 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 28.09.2022, 09:14
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.