Mistrzostwa Polski Młodzików w klasach TECHNO 4.0 i 6.8

3 - 5 wrz 2021 Giżycko, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Ur
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
Pkt
5.8
1
POL 307
Maja Pomierska
2007
SKZ Ergo Hestia Sopot
2
1
4*
3
1
2
3
12.00
2
POL 323
Sonia Maliszewska
2007
SKZ Ergo Hestia Sopot
3
OCS*
3
1
4
1
1
13.00
3
POL 165
Maja Cituk
2007
KS BAZA MRAGOWO
1
4*
1
4
2
4
2
14.00
4
POL 606
Gabrysia Rudyk
2007
UJKS "Szturwał" Kalisz
4
2
2
5
5
3
9*
21.00
5
POL 357
Marta Miedzierska
2007
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
8
11*
8
2
3
9
4
34.00
6
POL 1804
Marta Pieczyńska
2007
OŚ AZS POZNAŃ
5
7
6
7
11
DNF*
6
42.00
7
POL 555
Hanna Lis
2008
SKZ Ergo Hestia Sopot
11*
8
9
9
6
5
11
48.00
8
POL 205
Kalina Szostek
2010
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
6
3
5
17
13
12
18*
56.00
1
9
POL 316
Hanna Cejko
2007
Giżycka Grupa Regatowa
10
5
7
12
9
17*
15
58.00
10
POL 214
Weronika Orzechowska
2007
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
7
13
14*
10
14
7
10
61.00
11
POL 96
Marta Morzy
2008
OŚ AZS POZNAŃ
9
DNF*
DNF
6
7
8
5
62.00
12
POL 159
Lena Formella
2008
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
DNF*
10
13
11
10
6
13
63.00
13
POL 977
Julia Przybył
2010
UJKS "Szturwał" Kalisz
DNF*
6
10
20
8
15
7
66.00
2
14
POL 551
Natasza Rubanowicz
2008
SKZ Ergo Hestia Sopot
DNF*
9
11
15
16
19
8
78.00
3
15
POL 60
Julia Przytuła
2008
ŁEBSKI KLUB ZEGLARSKI
DNF*
12
15
14
12
13
14
80.00
4
16
POL 358
Nina Jankowska
2008
SKZ Ergo Hestia Sopot
DNF*
DNF
12
8
15
10
21
93.00
17
POL 136
Nina Bortnowska
2009
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
DNF*
DNF
DNF
18
18
11
12
113.00
18
POL 148
Aleksandra Wrońska
2007
OKŻ Junga Olsztyn
DNF*
DNF
DNF
16
17
14
16
117.00
19
POL 223
Olga Krasowska
2008
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
DNF*
14
16
21
21
DNF
22
121.00
5
20
POL 209
Oliwia Maciejska
Giżycka Grupa Regatowa
DNF*
DNF
DNF
19
19
18
19
129.00
6
21
POL 2130
Pola Kowalska
2008
SKZ Ergo Hestia Sopot
DNF*
DNF
17
23
20
DNF
17
131.00
7
22
POL 261
Zuzanna Bożyczko
2008
OKŻ Junga Olsztyn
DNF*
DNF
18
13
24
DNF
24
133.00
8
23
POL 2133
Ewa Myszka
2009
KS BAZA MRAGOWO
DNF*
DNF
DNF
22
22
16
20
134.00
24
POL 238
Barbara Płaszko-Tyndzik
2008
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
DNF*
DNF
DNF
24
23
DNF
25
153.00
9
25
POL 292
Maja Patejuk
2008
KS BAZA Mrągowo
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
23
158.00
10
26
POL 2125
Hanna Wojcieszak
2009
UJKS "Szturwał" Kalisz
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
162.00
11