Mistrzostwa Polski Młodzików w klasach TECHNO 4.0 i 6.8

3 - 5 wrz 2021 Giżycko, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Ur
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
Pkt
5.8
1
POL 972
Szymon Cieslak
2007
UJKS "Szturwał" Kalisz
1
1
2
1
3*
1
2
8.00
2
POL 242
Jakub Guźlecki
2007
Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS
4
3
1
4
1
6*
1
14.00
3
POL 2115
Gustaw Trybek
2008
SKZ Ergo Hestia Sopot
3
4
3
3
2
3
5*
18.00
4
POL 126
Leon Jankowski
2008
OŚ AZS POZNAŃ
7*
6
5
2
4
2
4
23.00
5
POL 247
Olaf Podbielski
2008
SKZ Ergo Hestia Sopot
6*
2
4
6
5
4
3
24.00
6
POL 243
Filip Paradowski
Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS
2
5
7
10
15*
8
6
38.00
7
POL 404
Jan Rodziewicz
2008
SKZ Ergo Hestia Sopot
9
12*
8
5
7
10
7
46.00
8
POL 374
Jonatan Białk
2008
Na Fali
5
13
11
8
13
15*
8
58.00
9
POL 611
Wojciech Jaśkiewicz
2008
UJKS "Szturwał" Kalisz
12
8
9
12
9
16*
15
65.00
1
10
POL 1870
Alan Kurzawa
2008
OŚ AZS POZNAŃ
DNF*
18
18
9
6
5
11
67.00
2
11
POL 610
Jeremiasz Augustowski
2009
UJKS "Szturwał" Kalisz
10
9
14
14
10
13
19*
70.00
3
12
POL 62
Konrad Pałucki
2008
SKZ Ergo Hestia Sopot
DNF*
19
16
7
8
9
13
72.00
13
POL 607
Mikołaj Kociński
2007
UJKS "Szturwał" Kalisz
15
DNF*
12
11
11
14
12
75.00
14
POL 308
Filip Antoniewski
2008
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
17*
11
13
16
14
11
14
79.00
4
15
POL 342
Ksawery Popiołkowski
OŚ AZS POZNAŃ
16
20
DNF*
17
12
7
10
82.00
16
POL 870
Mateusz Kizinkiewicz
2007
MKS 2 Warszawa
8
7
6
25
30
DNF*
17
93.00
17
POL 167
Mateusz Kamiński
2008
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
DNF*
10
19
15
21
19
9
93.00
5
18
POL 2117
Antek Zelga
2009
SKZ Ergo Hestia Sopot
13
15
20
19
16
12
23*
95.00
6
19
POL 58
Adam Kelar
2009
ŁEBSKI KLUB ZEGLARSKI
11
14
17
21*
19
21
21
103.00
7
20
POL 381
Jeremi Wojtas
2007
Giżycka Grupa Regatowa
DNF*
17
10
18
17
17
25
104.00
21
POL 188
Kacper Rejmer
2008
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
DNF*
16
15
23
18
18
18
108.00
8
22
POL 270
Stanisław Sułkowski
2008
ŁEBSKI KLUB ZEGLARSKI
14
DNF*
21
24
24
24
20
127.00
9
23
POL 124
Tymon Żarkowski
2007
Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS
DNF*
DNF
DNF
20
20
20
22
158.00
24
POL 140
Jan Pieniążek
2007
OKŻ Junga Olsztyn
DNF*
DNF
DNF
13
23
23
26
161.00
25
POL 218
Igor Bielawski
2008
SKZ Ergo Hestia Sopot
DNF*
DNF
23
22
22
26
30
161.00
10
26
POL 245
Piotr Kapłoń
2008
Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS
DNF*
21
22
31
26
DNF
31
169.00
11
27
POL 255
Dominik Gajlewicz
2008
OKŻ Junga Olsztyn
DNF*
DNF
DNF
26
28
25
16
171.00
12
28
POL 145
Franciszek Lemecha
2007
OKŻ Junga Olsztyn
DNF*
DNF
DNF
29
25
22
24
176.00
29
POL 277
Aleksander Luchowski
2008
UJKS "Szturwał" Kalisz
DNF*
DNF
24
27
32
DNF
28
187.00
13
30
POL 268
Hubert Głuchowski
2007
Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS
DNF*
DNF
DNF
28
29
DNF
27
198.00
31
POL 190
Jan Krawczyk
2008
MKS 2 Warszawa
DNF*
DNF
DNF
30
27
DNF
29
200.00
14
32
POL 294
Oliwier Klimek
2008
KS BAZA MRAGOWO
DNF*
DNF
DNF
32
31
DNF
33
210.00
15
33
POL 298
Fedor Razumov
2008
KS BAZA MRAGOWO
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
32
222.00
16
34
POL 118
Szymon Popiak
2008
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
DNF*
DNF
DNF
33
DNF
DNF
DNF
223.00
17
35
POL 253
Jakub Mikielewicz
2007
Giżycka Grupa Regatowa
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DSQ
DNF
228.00
35
POL 2132
Mikołaj Strupiński
2008
Giżycka Grupa Regatowa
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
228.00
35
POL 128
Franek Protasiewicz
2008
SKZ Ergo Hestia Sopot
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
228.00