Mistrzostwa Polski Młodzików w klasach TECHNO 4.0 i 6.8

3 - 5 wrz 2021

Giżycko, Polska

Wyniki regat
Bic Techno 4.0 - Chłopców
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL 237 Krzysztof Czuryło 2010 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 1 1 2* 2 1 1 1 7.00
2 POL 57 Adrian Boborycki 2009 ŁEBSKI KLUB ZEGLARSKI 5 2 1 4 6* 3 4 19.00
3 POL 6 Tomasz Damięcki 2009 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 4 4 4 3 2 6* 3 20.00
4 POL 351 Michał Sudnik 2009 Giżycka Grupa Regatowa 3 7 OCS* 1 4 4 2 21.00
5 POL 609 Nikodem Bajan 2010 UJKS "Szturwał" Kalisz 11* 6 3 5 3 11 5 33.00
6 POL 131 Tymon Wrzesinski 2010 SKZ Ergo Hestia Sopot 6 11* 5 7 5 7 8 38.00
7 POL 132 Karol Nowacki 2009 MKS 2 Warszawa 2 5 6 8 10 18* 11 42.00
8 POL 138 Jan Serafiński 2010 SKZ Ergo Hestia Sopot 8 3 OCS* 6 16 2 10 45.00
9 POL 2124 Aleksander Ciesielski 2010 UJKS "Szturwał" Kalisz 10 14 10 9 19* 5 7 55.00
10 POL 121 Wojtek Gałecki 2010 SKZ Ergo Hestia Sopot 7 10 11 11 7 10 14* 56.00
11 POL 248 Józef Lessnau 2009 Na Fali 9 9 16* 10 13 9 9 59.00
12 POL 2127 Julian Mielcarek 2010 UJKS "Szturwał" Kalisz 14 13 9 14 8 8 16* 66.00
13 POL 171 Aleksander Drewniak MKS 2 Warszawa 12 12 13 13 14* 14 6 70.00
14 POL 2131 Adam Ryan 2011 SKZ Ergo Hestia Sopot OCS* 8 12 12 9 16 13 70.00
15 POL 600 KSAWIER JESION 2010 UJKS "Szturwał" Kalisz 13 16 15 15 15 12 19* 86.00
16 POL 122 Tomasz Budziński 2011 SKZ Ergo Hestia Sopot OCS* 15 7 16 12 DNF 18 91.00
17 POL 62 Stanisław Dolecki 2009 ŁEBSKI KLUB ZEGLARSKI DNF DNF* 8 18 21 15 15 99.00
18 POL 284 Tomasz Beta 2011 ŁEBSKI KLUB ZEGLARSKI DNF DNF* DNF 19 20 13 12 109.00
19 POL 348 Kajetan Klewenhagen 2009 OŚ AZS POZNAŃ DNF DNF* 14 20 11 DNF 22 112.00
20 POL 166 Maciej Wiśniewski 2009 OKŻ Junga Olsztyn DNF DNF* 17 22 17 20 17 115.00
21 POL 567 Nikodem Taszkin MKS 2 Warszawa DNF* DNF DNF 17 18 17 21 119.00
22 POL 286 Jakub Beta 2009 ŁEBSKI KLUB ZEGLARSKI DNF DNF* DNF 21 22 19 20 127.00
Bic Techno 4.0 - Dziewcząt
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL 219 Joanna Dzioba 2009 SKZ Ergo Hestia Sopot 2* 2 1 1 2 1 1 8.00
2 POL 382 Ida Wojtas 2010 Giżycka Grupa Regatowa 3 4* 2 2 3 3 2 15.00
3 POL 246 Michelle Urzykowski 2010 SKŻ Ergo Hestia Sopot. 1 1 4 3 5* 5 5 19.00
4 POL 7 Urszula Chwiałkowska 2009 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI DNF* 6 8 4 1 2 4 25.00
5 POL 2129 Karolina Rentfleisz 2009 SKZ Ergo Hestia Sopot 5 3 5 5 4 6* 6 28.00
6 POL 217 Martyna Figura 2010 SKZ Ergo Hestia Sopot DNF* DNF 6 6 7 4 8 45.00
7 POL 135 Nina Gaweł OŚ AZS POZNAŃ DNF* DNF 3 7 11 8 3 46.00
8 POL 249 Michalina Lesnów 2011 Na Fali 4 5 7 10 10 DNF* 11 47.00
9 POL 295 Aniela Bałdyga 2009 Klub Sportowy "BAZA Mrągowo" DNF* DNF DNF 8 6 7 7 56.00
10 POL 304 Julia Nurczyk 2009 Klub Sportowy "BAZA Mrągowo" DNF* DNF DNF 11 8 9 9 65.00
11 POL 200 Jagoda Budzińska 2011 SKZ Ergo Hestia Sopot DNF* DNF DNF 9 9 DNF 10 70.00
12 POL 9 Zofia Cegielska 2011 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI DNF* DNF DNF 12 DNF DNF DNF 82.00
13 POL 235 Kalina Maślak 2011 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF 84.00
Bic Techno 6.8 - Chłopców
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt 5.8
1 POL 972 Szymon Cieslak 2007 UJKS "Szturwał" Kalisz 1 1 2 1 3* 1 2 8.00 -
2 POL 242 Jakub Guźlecki 2007 Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS 4 3 1 4 1 6* 1 14.00 -
3 POL 2115 Gustaw Trybek 2008 SKZ Ergo Hestia Sopot 3 4 3 3 2 3 5* 18.00 -
4 POL 126 Leon Jankowski 2008 OŚ AZS POZNAŃ 7* 6 5 2 4 2 4 23.00 -
5 POL 247 Olaf Podbielski 2008 SKZ Ergo Hestia Sopot 6* 2 4 6 5 4 3 24.00 -
6 POL 243 Filip Paradowski Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS 2 5 7 10 15* 8 6 38.00 -
7 POL 404 Jan Rodziewicz 2008 SKZ Ergo Hestia Sopot 9 12* 8 5 7 10 7 46.00 -
8 POL 374 Jonatan Białk 2008 Na Fali 5 13 11 8 13 15* 8 58.00 -
9 POL 611 Wojciech Jaśkiewicz 2008 UJKS "Szturwał" Kalisz 12 8 9 12 9 16* 15 65.00 1
10 POL 1870 Alan Kurzawa 2008 OŚ AZS POZNAŃ DNF* 18 18 9 6 5 11 67.00 2
11 POL 610 Jeremiasz Augustowski 2009 UJKS "Szturwał" Kalisz 10 9 14 14 10 13 19* 70.00 3
12 POL 62 Konrad Pałucki 2008 SKZ Ergo Hestia Sopot DNF* 19 16 7 8 9 13 72.00 -
13 POL 607 Mikołaj Kociński 2007 UJKS "Szturwał" Kalisz 15 DNF* 12 11 11 14 12 75.00 -
14 POL 308 Filip Antoniewski 2008 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 17* 11 13 16 14 11 14 79.00 4
15 POL 342 Ksawery Popiołkowski OŚ AZS POZNAŃ 16 20 DNF* 17 12 7 10 82.00 -
16 POL 870 Mateusz Kizinkiewicz 2007 MKS 2 Warszawa 8 7 6 25 30 DNF* 17 93.00 -
17 POL 167 Mateusz Kamiński 2008 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI DNF* 10 19 15 21 19 9 93.00 5
18 POL 2117 Antek Zelga 2009 SKZ Ergo Hestia Sopot 13 15 20 19 16 12 23* 95.00 6
19 POL 58 Adam Kelar 2009 ŁEBSKI KLUB ZEGLARSKI 11 14 17 21* 19 21 21 103.00 7
20 POL 381 Jeremi Wojtas 2007 Giżycka Grupa Regatowa DNF* 17 10 18 17 17 25 104.00 -
21 POL 188 Kacper Rejmer 2008 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI DNF* 16 15 23 18 18 18 108.00 8
22 POL 270 Stanisław Sułkowski 2008 ŁEBSKI KLUB ZEGLARSKI 14 DNF* 21 24 24 24 20 127.00 9
23 POL 124 Tymon Żarkowski 2007 Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS DNF* DNF DNF 20 20 20 22 158.00 -
24 POL 140 Jan Pieniążek 2007 OKŻ Junga Olsztyn DNF* DNF DNF 13 23 23 26 161.00 -
25 POL 218 Igor Bielawski 2008 SKZ Ergo Hestia Sopot DNF* DNF 23 22 22 26 30 161.00 10
26 POL 245 Piotr Kapłoń 2008 Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS DNF* 21 22 31 26 DNF 31 169.00 11
27 POL 255 Dominik Gajlewicz 2008 OKŻ Junga Olsztyn DNF* DNF DNF 26 28 25 16 171.00 12
28 POL 145 Franciszek Lemecha 2007 OKŻ Junga Olsztyn DNF* DNF DNF 29 25 22 24 176.00 -
29 POL 277 Aleksander Luchowski 2008 UJKS "Szturwał" Kalisz DNF* DNF 24 27 32 DNF 28 187.00 13
30 POL 268 Hubert Głuchowski 2007 Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS DNF* DNF DNF 28 29 DNF 27 198.00 -
31 POL 190 Jan Krawczyk 2008 MKS 2 Warszawa DNF* DNF DNF 30 27 DNF 29 200.00 14
32 POL 294 Oliwier Klimek 2008 KS BAZA MRAGOWO DNF* DNF DNF 32 31 DNF 33 210.00 15
33 POL 298 Fedor Razumov 2008 KS BAZA MRAGOWO DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 32 222.00 16
34 POL 118 Szymon Popiak 2008 Klub Sportowy "BAZA Mrągowo" DNF* DNF DNF 33 DNF DNF DNF 223.00 17
35 POL 253 Jakub Mikielewicz 2007 Giżycka Grupa Regatowa DNF* DNF DNF DNF DNF DSQ DNF 228.00 -
35 POL 2132 Mikołaj Strupiński 2008 Giżycka Grupa Regatowa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF 228.00 -
35 POL 128 Franek Protasiewicz 2008 SKZ Ergo Hestia Sopot DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF 228.00 -
Bic Techno 6.8 - Dziewcząt
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt 5.8
1 POL 307 Maja Pomierska 2007 SKZ Ergo Hestia Sopot 2 1 4* 3 1 2 3 12.00 -
2 POL 323 Sonia Maliszewska 2007 SKZ Ergo Hestia Sopot 3 OCS* 3 1 4 1 1 13.00 -
3 POL 165 Maja Cituk 2007 KS BAZA MRAGOWO 1 4* 1 4 2 4 2 14.00 -
4 POL 606 Gabrysia Rudyk 2007 UJKS "Szturwał" Kalisz 4 2 2 5 5 3 9* 21.00 -
5 POL 357 Marta Miedzierska 2007 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 8 11* 8 2 3 9 4 34.00 -
6 POL 1804 Marta Pieczyńska 2007 OŚ AZS POZNAŃ 5 7 6 7 11 DNF* 6 42.00 -
7 POL 555 Hanna Lis 2008 SKZ Ergo Hestia Sopot 11* 8 9 9 6 5 11 48.00 -
8 POL 205 Kalina Szostek 2010 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 6 3 5 17 13 12 18* 56.00 1
9 POL 316 Hanna Cejko 2007 Giżycka Grupa Regatowa 10 5 7 12 9 17* 15 58.00 -
10 POL 214 Weronika Orzechowska 2007 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 7 13 14* 10 14 7 10 61.00 -
11 POL 96 Marta Morzy 2008 OŚ AZS POZNAŃ 9 DNF* DNF 6 7 8 5 62.00 -
12 POL 159 Lena Formella 2008 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI DNF* 10 13 11 10 6 13 63.00 -
13 POL 977 Julia Przybył 2010 UJKS "Szturwał" Kalisz DNF* 6 10 20 8 15 7 66.00 2
14 POL 551 Natasza Rubanowicz 2008 SKZ Ergo Hestia Sopot DNF* 9 11 15 16 19 8 78.00 3
15 POL 60 Julia Przytuła 2008 ŁEBSKI KLUB ZEGLARSKI DNF* 12 15 14 12 13 14 80.00 4
16 POL 358 Nina Jankowska 2008 SKZ Ergo Hestia Sopot DNF* DNF 12 8 15 10 21 93.00 -
17 POL 136 Nina Bortnowska 2009 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI DNF* DNF DNF 18 18 11 12 113.00 -
18 POL 148 Aleksandra Wrońska 2007 OKŻ Junga Olsztyn DNF* DNF DNF 16 17 14 16 117.00 -
19 POL 223 Olga Krasowska 2008 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI DNF* 14 16 21 21 DNF 22 121.00 5
20 POL 209 Oliwia Maciejska 2008 Giżycka Grupa Regatowa DNF* DNF DNF 19 19 18 19 129.00 6
21 POL 2130 Pola Kowalska 2008 SKZ Ergo Hestia Sopot DNF* DNF 17 23 20 DNF 17 131.00 7
22 POL 261 Zuzanna Bożyczko 2008 OKŻ Junga Olsztyn DNF* DNF 18 13 24 DNF 24 133.00 8
23 POL 2133 Ewa Myszka 2009 KS BAZA MRAGOWO DNF* DNF DNF 22 22 16 20 134.00 -
24 POL 238 Barbara Płaszko-Tyndzik 2008 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI DNF* DNF DNF 24 23 DNF 25 153.00 9
25 POL 292 Maja Patejuk 2008 KS BAZA Mrągowo DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 23 158.00 10
26 POL 2125 Hanna Wojcieszak 2009 UJKS "Szturwał" Kalisz DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF 162.00 11
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.