Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Mistrzostwa Polski Młodzików w klasach TECHNO 4.0 i 6.8
3 - 5 września 2021
Giżycko, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
Bic Techno 6.8
Szukaj
#
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
Leon Jankowski
2008
OŚ AZS Poznań
24.08.2021, 20:42
2
Hanna Cejko
2007
Giżycka Grupa Regatowa
26.08.2021, 19:18
3
Mikołaj Kociński
2007
UJKS Szturwał Kalisz
27.08.2021, 09:22
4
Mateusz Kizinkiewicz
2007
MKS 2 Warszawa
27.08.2021, 15:21
5
Franciszek Lemecha
2007
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
28.08.2021, 09:00
6
Lena Formella
2008
KŻ Gdańsk
28.08.2021, 17:49
7
Aleksandra Wrońska
2007
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
28.08.2021, 20:02
8
Jan Pieniążek
2007
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
28.08.2021, 21:43
9
Gabrysia Rudyk
2007
UJKS Szturwał Kalisz
29.08.2021, 08:53
10
Weronika Orzechowska
2007
KŻ Gdańsk
29.08.2021, 16:15
11
Jakub Guźlecki
2007
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
29.08.2021, 17:52
12
Szymon Cieslak
2007
UJKS Szturwał Kalisz
29.08.2021, 22:18
13
Hubert Głuchowski
2007
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
30.08.2021, 11:46
14
Filip Paradowski
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
30.08.2021, 18:58
15
Konrad Pałucki
2008
SKŻ Sopot
30.08.2021, 20:01
16
Jan Rodziewicz
2008
SKŻ Sopot
30.08.2021, 20:17
17
Maja Cituk
2007
KS BAZA Mrągowo
30.08.2021, 20:39
18
Maja Pomierska
2007
SKŻ Sopot
30.08.2021, 21:58
19
Gustaw Trybek
2008
SKŻ Sopot
30.08.2021, 23:37
20
Jeremi Wojtas
2007
Giżycka Grupa Regatowa
31.08.2021, 11:17
21
Ewa Myszka
2009
KS BAZA Mrągowo
31.08.2021, 13:38
22
Ksawery Popiołkowski
OŚ AZS Poznań
31.08.2021, 15:35
23
Nina Jankowska
2008
SKŻ Sopot
31.08.2021, 16:24
24
Jonatan Białk
2008
Pucki Klub Żeglarski Na Fali
31.08.2021, 18:46
25
Franek Protasiewicz
2008
SKŻ Sopot
31.08.2021, 20:49
26
Olaf Podbielski
2008
SKŻ Sopot
31.08.2021, 21:04
27
Marta Miedzierska
2007
KŻ Gdańsk
31.08.2021, 21:40
28
Tymon Żarkowski
2007
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
31.08.2021, 21:50
29
Sonia Maliszewska
2007
SKŻ Sopot
31.08.2021, 23:09
30
Hanna Lis
2008
SKŻ Sopot
01.09.2021, 07:46
31
Nina Bortnowska
2009
KŻ Gdańsk
01.09.2021, 15:47
32
Jakub Mikielewicz
2007
Giżycka Grupa Regatowa
01.09.2021, 17:01
33
Mikołaj Strupiński
2008
Giżycka Grupa Regatowa
01.09.2021, 18:12
34
Marta Morzy
2008
OŚ AZS Poznań
01.09.2021, 19:53
35
Marta Pieczyńska
2007
OŚ AZS Poznań
02.09.2021, 20:49