Mistrzostwa Polski Młodzików w klasach TECHNO 4.0 i 6.8

3 - 5 wrz 2021

Giżycko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Bic Techno 4.0
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Nikodem Bajan 2010 UJKS Szturwał Kalisz 26.08.2021, 12:03
2 Nina Gaweł OŚ AZS Poznań 26.08.2021, 20:39
3 Adrian Boborycki 2009 Łebski Klub Żeglarski 26.08.2021, 21:25
4 Stanisław Dolecki 2009 Łebski Klub Żeglarski 27.08.2021, 21:37
5 Tomasz Beta 2011 Łebski Klub Żeglarski 27.08.2021, 21:52
6 Jakub Beta 2009 Łebski Klub Żeglarski 27.08.2021, 22:10
7 KSAWIER JESION 2010 UJKS Szturwał Kalisz 27.08.2021, 23:58
8 Urszula Chwiałkowska 2009 KŻ Gdańsk 29.08.2021, 12:14
9 Kalina Maślak 2011 KŻ Gdańsk 29.08.2021, 21:30
10 Aleksander Drewniak MKS 2 Warszawa 29.08.2021, 22:34
11 Aniela Bałdyga 2009 KS BAZA Mrągowo 30.08.2021, 08:29
12 Aleksander Ciesielski 2010 UJKS Szturwał Kalisz 30.08.2021, 10:21
13 Krzysztof Czuryło 2010 KŻ Gdańsk 30.08.2021, 10:59
14 Karol Nowacki 2009 MKS 2 Warszawa 30.08.2021, 17:27
15 Michalina Lesnów 2011 Pucki Klub Żeglarski Na Fali 30.08.2021, 19:43
16 Józef Lessnau 2009 Pucki Klub Żeglarski Na Fali 30.08.2021, 19:49
17 Ida Wojtas 2010 Giżycka Grupa Regatowa 31.08.2021, 11:17
18 Zofia Cegielska 2011 KŻ Gdańsk 31.08.2021, 11:47
19 Julia Nurczyk 2009 KS BAZA Mrągowo 31.08.2021, 16:10
20 Maciej Wiśniewski 2009 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 31.08.2021, 18:37
21 Adam Ryan 2011 SKŻ Sopot 31.08.2021, 22:20
22 Jan Serafiński 2010 SKŻ Sopot 31.08.2021, 22:20
23 Michelle Urzykowski 2010 SKŻ Sopot 31.08.2021, 22:21
24 Karolina Rentfleisz 2009 SKŻ Sopot 31.08.2021, 22:22
25 Joanna Dzioba 2009 SKŻ Sopot 31.08.2021, 22:23
26 Martyna Figura 2010 SKŻ Sopot 31.08.2021, 22:23
27 Tymon Wrzesinski 2010 SKŻ Sopot 31.08.2021, 22:24
28 Wojtek Gałecki 2010 SKŻ Sopot 31.08.2021, 22:26
29 Tomasz Damięcki 2009 KŻ Gdańsk 01.09.2021, 11:04
30 Julian Mielcarek 2010 UJKS Szturwał Kalisz 01.09.2021, 11:36
31 Michał Sudnik 2009 Giżycka Grupa Regatowa 01.09.2021, 11:49
32 Nikodem Taszkin MKS 2 Warszawa 01.09.2021, 17:58
33 Kajetan Klewenhagen 2009 OŚ AZS Poznań 02.09.2021, 20:47
34 Jagoda Budzińska 2011 SKŻ Sopot 03.09.2021, 10:22
35 Tomasz Budziński 2011 SKŻ Sopot 03.09.2021, 10:25
Bic Techno 5.8
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Wojciech Jaśkiewicz 2008 UJKS Szturwał Kalisz 24.08.2021, 15:51
2 Hanna Wojcieszak 2009 UJKS Szturwał Kalisz 27.08.2021, 07:36
3 Filip Antoniewski 2008 KŻ Gdańsk 27.08.2021, 20:01
4 Adam Kelar 2009 Łebski Klub Żeglarski 27.08.2021, 22:25
5 Julia Przytuła 2008 Łebski Klub Żeglarski 27.08.2021, 22:25
6 Stanisław Sułkowski 2008 Łebski Klub Żeglarski 27.08.2021, 22:25
7 Jeremiasz Augustowski 2009 UJKS Szturwał Kalisz 28.08.2021, 09:02
8 Julia Przybył 2010 UJKS Szturwał Kalisz 28.08.2021, 11:08
9 Maja Patejuk 2008 KS BAZA Mrągowo 28.08.2021, 11:19
10 Zuzanna Bożyczko 2008 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 28.08.2021, 14:52
11 Oliwier Klimek 2008 KS BAZA Mrągowo 30.08.2021, 08:30
12 Mateusz Kamiński 2008 KŻ Gdańsk 30.08.2021, 09:11
13 Dominik Gajlewicz 2008 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 30.08.2021, 11:51
14 Szymon Popiak 2008 KS BAZA Mrągowo 30.08.2021, 17:56
15 Oliwia Maciejska 2008 Giżycka Grupa Regatowa 30.08.2021, 20:44
16 Fedor Razumov 2008 KS BAZA Mrągowo 31.08.2021, 08:42
17 Kalina Szostek 2010 KŻ Gdańsk 31.08.2021, 08:52
18 Kacper Rejmer 2008 KŻ Gdańsk 31.08.2021, 11:10
19 Olga Krasowska 2008 KŻ Gdańsk 31.08.2021, 19:13
20 Barbara Płaszko-Tyndzik 2008 KŻ Gdańsk 31.08.2021, 19:23
21 Piotr Kapłoń 2008 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 31.08.2021, 21:39
22 Antek Zelga 2009 SKŻ Sopot 31.08.2021, 22:20
23 Pola Kowalska 2008 SKŻ Sopot 31.08.2021, 22:22
24 Natasza Rubanowicz 2008 SKŻ Sopot 31.08.2021, 22:23
25 Igor Bielawski 2008 SKŻ Sopot 31.08.2021, 22:26
26 Aleksander Luchowski 2008 UJKS Szturwał Kalisz 01.09.2021, 09:52
27 Jan Krawczyk 2008 MKS 2 Warszawa 01.09.2021, 13:18
28 Alan Kurzawa 2008 OŚ AZS Poznań 01.09.2021, 15:12
Bic Techno 6.8
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Leon Jankowski 2008 OŚ AZS Poznań 24.08.2021, 20:42
2 Hanna Cejko 2007 Giżycka Grupa Regatowa 26.08.2021, 19:18
3 Mikołaj Kociński 2007 UJKS Szturwał Kalisz 27.08.2021, 09:22
4 Mateusz Kizinkiewicz 2007 MKS 2 Warszawa 27.08.2021, 15:21
5 Franciszek Lemecha 2007 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 28.08.2021, 09:00
6 Lena Formella 2008 KŻ Gdańsk 28.08.2021, 17:49
7 Aleksandra Wrońska 2007 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 28.08.2021, 20:02
8 Jan Pieniążek 2007 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 28.08.2021, 21:43
9 Gabrysia Rudyk 2007 UJKS Szturwał Kalisz 29.08.2021, 08:53
10 Weronika Orzechowska 2007 KŻ Gdańsk 29.08.2021, 16:15
11 Jakub Guźlecki 2007 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 29.08.2021, 17:52
12 Szymon Cieslak 2007 UJKS Szturwał Kalisz 29.08.2021, 22:18
13 Hubert Głuchowski 2007 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 30.08.2021, 11:46
14 Filip Paradowski KS Centrum Żeglarskie Szczecin 30.08.2021, 18:58
15 Konrad Pałucki 2008 SKŻ Sopot 30.08.2021, 20:01
16 Jan Rodziewicz 2008 SKŻ Sopot 30.08.2021, 20:17
17 Maja Cituk 2007 KS BAZA Mrągowo 30.08.2021, 20:39
18 Maja Pomierska 2007 SKŻ Sopot 30.08.2021, 21:58
19 Gustaw Trybek 2008 SKŻ Sopot 30.08.2021, 23:37
20 Jeremi Wojtas 2007 Giżycka Grupa Regatowa 31.08.2021, 11:17
21 Ewa Myszka 2009 KS BAZA Mrągowo 31.08.2021, 13:38
22 Ksawery Popiołkowski OŚ AZS Poznań 31.08.2021, 15:35
23 Nina Jankowska 2008 SKŻ Sopot 31.08.2021, 16:24
24 Jonatan Białk 2008 Pucki Klub Żeglarski Na Fali 31.08.2021, 18:46
25 Franek Protasiewicz 2008 SKŻ Sopot 31.08.2021, 20:49
26 Olaf Podbielski 2008 SKŻ Sopot 31.08.2021, 21:04
27 Marta Miedzierska 2007 KŻ Gdańsk 31.08.2021, 21:40
28 Tymon Żarkowski 2007 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 31.08.2021, 21:50
29 Sonia Maliszewska 2007 SKŻ Sopot 31.08.2021, 23:09
30 Hanna Lis 2008 SKŻ Sopot 01.09.2021, 07:46
31 Nina Bortnowska 2009 KŻ Gdańsk 01.09.2021, 15:47
32 Jakub Mikielewicz 2007 Giżycka Grupa Regatowa 01.09.2021, 17:01
33 Mikołaj Strupiński 2008 Giżycka Grupa Regatowa 01.09.2021, 18:12
34 Marta Morzy 2008 OŚ AZS Poznań 01.09.2021, 19:53
35 Marta Pieczyńska 2007 OŚ AZS Poznań 02.09.2021, 20:49
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.