Mistrzostwa WLKP cz.2 - Puchar Prezesa AZS w klasie OPP

12 - 13 wrz 2020 Nad Jeziorem 103, Poznań, Poland Organizacja Środowiskowa AZS w Poznaniu

Wyniki regat

M
Klasa
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
Pkt
1
Optimist
POL 1428
Ignacy Pospieszny
AZS OŚ Poznań
1
OCS*
4
1
2
9
5
22.00
2
Optimist
POL 11622
Laura Urbańska
JKW Poznań
14*
3
1
3
1
8
7
23.00
3
Optimist
POL 1949
Stanisław Kasprzak
PKM LOK Poznań
10
7
3
5
25*
7
2
34.00
4
Optimist
POL 920
Nina Gaweł
AZS OŚ Poznań
15*
2
6
13
4
5
4
34.00
5
Optimist
POL 125
MARCEL HAUFA
ŻLKS Poznań
2
8
13*
9
13
1
8
41.00
6
Optimist
POL 1230
Łucja Borkowska
AZS OŚ Poznań
4
9
12
6
28*
4
10
45.00
7
Optimist
POL 1959
Lena Gaweł
AZS OŚ Poznań
12
12
5
7
10
3
22*
49.00
8
Optimist
POL 1538
Nela Kasprzyk
PKM LOK Poznań
5
10
10
19
7
21*
1
52.00
9
Optimist
POL 1548
Ignacy Kalinowski
JKW Poznań
3
4
25*
4
18
13
17
59.00
10
Optimist
POL 673
MARTYNA MARIAK
ŻLKS Poznań
8
16*
9
11
6
14
16
64.00
11
Optimist
POL 991
Marta Gajdzińska
AZS OŚ Poznań
OCS*
1
OCS
2
9
2
3
66.00
12
Optimist
POL 11525
Stanisław Peksa
JKW Poznań
20
23*
8
14
5
15
9
71.00
13
Optimist
POL 1228
Ada Wilińska
AZS OŚ Poznań
7
6
16
10
15
20
30*
74.00
14
Optimist
POL 1103
Emilia Siekierczak
AZS OŚ Poznań
OCS*
18
2
21
14
17
13
85.00
15
Optimist
POL 1676
Piotr Grzesiek
PKM LOK Poznań
6
14
17
22
17
11
27*
87.00
16
Optimist
POL 978
Hania Chojnicka
JKW Poznań
17
5
14
25
26*
19
11
91.00
17
Optimist
POL 40
KRZYSZTOF DZILNE
ŻLKS Poznań
29*
11
15
26
8
10
21
91.00
18
Optimist
POL 1283
Maksymilian Pluciński
ŻMKS Poznań
11
22*
11
20
19
12
18
91.00
19
Optimist
POL 1151
Wojciech Sygnet
AZS OŚ Poznań
13
13
20
18
12
25*
23
99.00
20
Optimist
POL 1849
MAGDALENA LASKOWSKA
ŻLKS Poznań
9
26
18
15
21
24
28*
113.00
21
Optimist
POL 938
Filip Modzelewski
AZS OŚ Poznań
19
15
27
16
16
26
29*
119.00
22
Optimist
POL 1739
Anna Niklaus
ŻMKS Poznań
18
20
29
23
11
30*
19
120.00
23
Optimist
POL 1459
Mateusz Kuchowicz
PKM LOK Poznań
DNF*
DNF
DNF
8
3
6
6
121.00
24
Optimist
POL 1050
Szymon Rowecki
ŻMKS Poznań
16
24
19
28*
22
16
26
123.00
25
Optimist
POL 2201
Jagoda Sawicka
JKW Poznań
24
19
21
17
24
18
36*
123.00
26
Optimist
POL 674
WIKTOR DZILNE
ŻLKS Poznań
22
25
7
12
27
31
35*
124.00
27
Optimist
POL 252
Filip Mazur
K.Ż. Mewa Poznań
27
17
22
29
39*
32
12
139.00
28
Optimist
POL 1522
Mikołaj Kościelak
PKM LOK Poznań
33*
28
23
31
23
23
14
142.00
29
Optimist
POL 1485
SZYMON BACH
ŻLKS Poznań
30
30
30
27
32*
29
15
161.00
30
Optimist
POL 32
MARTYNA SEROKA
ŻLKS Poznań
28
21
28
34*
33
27
25
162.00
31
Optimist
POL 207
Wiktor Kalinowski
JKW Poznań
25
31
24
24
31
34*
33
168.00
32
Optimist
POL 427
Paweł Wiliński
AZS OŚ Poznań
35*
32
26
32
29
22
34
175.00
33
Optimist
POL 941
Gustaw Wojcieszak
AZS OŚ Poznań
21
33
31
35*
30
35
31
181.00
34
Optimist
POL 76
Martyna Stachowiak
KŻ "Mewa" Poznań
31
36*
36
36
36
33
20
192.00
35
Optimist
POL 278
Pola Zelich
ŻMKS Poznań
36
29
DNF*
30
35
38
32
200.00
36
Optimist
POL 671
WIKTOR KUBIAK
ŻLKS Poznań
DNF*
DNF
DNF
33
20
28
24
203.00
37
Optimist
POL 25
MATEUSZ WŁODARCZAK
ŻLKS Poznań
32
40*
34
38
37
36
38
215.00
38
Optimist
UKR 439
Illia Sytiuk
K.Ż. Mewa Poznań
34
37
37
40*
38
37
37
220.00
39
Optimist
POL 1205
MAŁGORZATA JERZMANOWSKA
ŻLKS Poznań
38
35
32
37
34
DNF*
DNF
225.00
40
Optimist
POL 676
Krystian Linow
KŻ "Mewa" Poznań
37
39
38
39
41*
40
39
232.00
41
Optimist
POL 1636
Aleksandra Stefaniak
PKM LOK Poznań
26
27
33
DNF*
DNF
DNF
DNF
233.00
42
Optimist
POL 115
Andrii Sytiuk
K.Ż. Mewa Poznań
39
38
39
41*
40
39
40
235.00
43
Optimist
POL 1870
Ignacy Kościelak
PKM LOK Poznań
23
34
35
DNF*
DNF
DNF
DNF
239.00
44
Optimist
POL 880
MAJA KMETKO
ŻLKS Poznań
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
294.00
44
Optimist
POL 1627
LENA TOMIKOWSKA
ŻLKS Poznań
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
294.00
44
Optimist
POL 794
PATRYK RATAJ
ŻLKS Poznań
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
294.00
44
Optimist
POL 1427
Anna Gąsiorek
AZS OŚ Poznań
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
294.00
44
Optimist
POL 1539
Aleksandra Zachciał
PKM LOK Poznań
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
294.00