Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Mistrzostwa WLKP cz.2 - Puchar Prezesa AZS w klasie OPP
12 - 13 września 2020
Nad Jeziorem 103, Poznań, Poland Organizacja Środowiskowa AZS w Poznaniu
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
Optimist
Szukaj
#
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
Laura Urbańska
2009
JKW Poznań
02.09.2020, 20:35
2
Jagoda Sawicka
2010
JKW Poznań
03.09.2020, 11:34
3
Stanisław Peksa
2010
JKW Poznań
03.09.2020, 18:02
4
Marta Gajdzińska
2010
OŚ AZS Poznań
03.09.2020, 21:56
5
Lena Gaweł
2008
OŚ AZS Poznań
03.09.2020, 21:56
6
Nina Gaweł
OŚ AZS Poznań
03.09.2020, 21:56
7
Ada Wilińska
2008
OŚ AZS Poznań
03.09.2020, 21:56
8
Emilia Siekierczak
OŚ AZS Poznań
03.09.2020, 21:56
9
Ignacy Pospieszny
2009
OŚ AZS Poznań
03.09.2020, 21:56
10
Łucja Borkowska
2010
OŚ AZS Poznań
03.09.2020, 21:56
11
Anna Gąsiorek
OŚ AZS Poznań
03.09.2020, 21:56
12
Filip Modzelewski
OŚ AZS Poznań
03.09.2020, 21:56
13
Gustaw Wojcieszak
OŚ AZS Poznań
03.09.2020, 21:56
14
Wojciech Sygnet
OŚ AZS Poznań
03.09.2020, 21:56
15
Hania Chojnicka
2010
JKW Poznań
06.09.2020, 14:46
16
Ignacy Kalinowski
2009
JKW Poznań
07.09.2020, 21:39
17
Wiktor Kalinowski
2011
JKW Poznań
07.09.2020, 21:53
18
MARCEL HAUFA
2009
ŻLKS Poznań
08.09.2020, 18:35
19
MATEUSZ WŁODARCZAK
2008
ŻLKS Poznań
08.09.2020, 18:35
20
MARTYNA SEROKA
2008
ŻLKS Poznań
08.09.2020, 18:35
21
WIKTOR KUBIAK
2008
ŻLKS Poznań
08.09.2020, 18:35
22
MARTYNA MARIAK
2005
ŻLKS Poznań
08.09.2020, 18:35
23
WIKTOR DZILNE
2010
ŻLKS Poznań
08.09.2020, 18:35
24
PATRYK RATAJ
2009
ŻLKS Poznań
08.09.2020, 18:35
25
KRZYSZTOF DZILNE
2006
ŻLKS Poznań
08.09.2020, 18:35
26
MAŁGORZATA JERZMANOWSKA
2009
ŻLKS Poznań
08.09.2020, 18:35
27
LENA TOMIKOWSKA
2009
ŻLKS Poznań
08.09.2020, 18:35
28
SZYMON BACH
2011
ŻLKS Poznań
08.09.2020, 18:35
29
MAGDALENA LASKOWSKA
2007
ŻLKS Poznań
08.09.2020, 18:35
30
MAJA KMETKO
2009
ŻLKS Poznań
08.09.2020, 18:35
31
Mateusz Kuchowicz
2009
PKM LOK Poznań
09.09.2020, 17:29
32
Nela Kasprzyk
2008
PKM LOK Poznań
09.09.2020, 17:29
33
Piotr Grzesiek
2009
PKM LOK Poznań
09.09.2020, 17:29
34
Aleksandra Zachciał
2009
PKM LOK Poznań
09.09.2020, 17:29
35
Mikołaj Kościelak
2008
PKM LOK Poznań
09.09.2020, 17:29
36
Ignacy Kościelak
2008
PKM LOK Poznań
09.09.2020, 17:29
37
Stanisław Kasprzak
2009
PKM LOK Poznań
09.09.2020, 17:29
38
Aleksandra Stefaniak
2010
PKM LOK Poznań
09.09.2020, 17:29
39
Illia Sytiuk
2006
KŻ Mewa Poznań
10.09.2020, 10:57
40
Andrii Sytiuk
2009
KŻ Mewa Poznań
10.09.2020, 12:51
41
Martyna Stachowiak
2008
KŻ Mewa Poznań
10.09.2020, 20:14
42
Krystian Linow
2011
KŻ Mewa Poznań
10.09.2020, 22:01
43
Paweł Wiliński
2010
OŚ AZS Poznań
11.09.2020, 10:31
44
Filip Mazur
2010
KŻ Mewa Poznań
11.09.2020, 10:56
45
Szymon Rowecki
2011
ŻMKS Poznań
11.09.2020, 21:24
46
Anna Niklaus
2011
ŻMKS Poznań
11.09.2020, 21:24
47
Maksymilian Pluciński
2010
ŻMKS Poznań
11.09.2020, 21:24
48
Pola Zelich
2011
ŻMKS Poznań
11.09.2020, 21:24