Mistrzostwa WLKP cz.2 - Puchar Prezesa AZS w klasie OPP

12 - 13 wrz 2020

Nad Jeziorem 103, Poznań, Poland Organizacja Środowiskowa AZS w Poznaniu

Lista otrzymanych zgłoszeń
29er
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Nawojka Ślusarska
Zuzanna Widomska
2003
2003
KŻ "Mewa" Poznań
JKW Poznań
28.08.2020, 19:52
2 Gerard Polaczyk
Kacper Jaskuła
2003
2003
K.Ż. Mewa Poznań
JKW Poznań
09.09.2020, 17:31
3 Antoni Sopata
Patryk Różak
2003
2003
AZS Poznań 10.09.2020, 20:59
4 Alicja Przybyłek
Hanna Wiszniowska
AZS Poznań
JKW Poznań
11.09.2020, 20:53
5 Stanisław Radojewski
Aleksander Ślusarczyk
2004
2004
JKW Poznań 12.09.2020, 10:06
Bic Techno
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Antoni Przyłuski 2004 AZS Poznań 08.09.2020, 16:58
2 Marta Morzy 2008 AZS Poznań 09.09.2020, 08:46
3 Alan Kurzawa 2008 PKM LOK Poznań 09.09.2020, 17:29
4 Marianna Tomaszyk 2008 AZS Poznań 09.09.2020, 19:56
5 Agata Morzy 2005 AZS Poznań 10.09.2020, 08:39
6 Marta Nuria Pieczyńska 2007 AZS Poznań 10.09.2020, 10:52
7 Leonard Krzemień 2008 AZS Poznań 10.09.2020, 21:00
8 Antoni Przybylski AZS Poznań 10.09.2020, 22:21
9 Mikołaj Kociński 2007 UJKS "Szturwał" Kalisz 10.09.2020, 22:25
10 Julian Mielcarek 2010 UJKS "Szturwał" Kalisz 10.09.2020, 22:25
11 Szymon Cieślak 2009 UJKS "Szturwał" Kalisz 10.09.2020, 22:25
12 Julia Przybył 2010 UJKS "Szturwał" Kalisz 10.09.2020, 22:25
13 Wojciech Jaśkiewicz 2008 UJKS "Szturwał" Kalisz 10.09.2020, 22:25
14 Aleks Ciesielski 2010 UJKS "Szturwał" Kalisz 10.09.2020, 22:25
15 Hanna Wojcieszak 2009 UJKS "Szturwał" Kalisz 10.09.2020, 22:25
16 Anna Walkowiak 2009 UJKS "Szturwał" Kalisz 10.09.2020, 22:25
17 Basia Przybylska AZS Poznań 10.09.2020, 22:30
18 Natasza Urbaniak 2005 AZS Poznań 11.09.2020, 11:10
Finn
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Jakub Micewski 2005 WKŻ Wolsztyn 02.09.2020, 15:17
2 Juliusz Reichelt 1956 ŻLKS Poznań 03.09.2020, 12:38
3 Marek Jarocki 1970 Polskie Stowarzyszenie Regatowe Klasy Finn 07.09.2020, 20:30
4 Andrzej Romanowski AZS Poznań 10.09.2020, 14:41
Optimist
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Laura Urbańska 2009 JKW Poznań 02.09.2020, 20:35
2 Jagoda Sawicka 2010 JKW Poznań 03.09.2020, 11:34
3 Stanisław Peksa 2010 JKW Poznań 03.09.2020, 18:02
4 Łucja Borkowska 2010 AZS Poznań 03.09.2020, 21:56
5 Wojciech Sygnet AZS Poznań 03.09.2020, 21:56
6 Gustaw Wojcieszak AZS Poznań 03.09.2020, 21:56
7 Filip Modzelewski AZS Poznań 03.09.2020, 21:56
8 Anna Gąsiorek AZS Poznań 03.09.2020, 21:56
9 Emilia Siekierczak AZS Poznań 03.09.2020, 21:56
10 Ignacy Pospieszny 2009 AZS Poznań 03.09.2020, 21:56
11 Ada Wilińska 2008 AZS Poznań 03.09.2020, 21:56
12 Nina Gaweł AZS Poznań 03.09.2020, 21:56
13 Lena Gaweł 2008 AZS Poznań 03.09.2020, 21:56
14 Marta Gajdzińska 2010 AZS Poznań 03.09.2020, 21:56
15 Hania Chojnicka 2010 JKW Poznań 06.09.2020, 14:46
16 Ignacy Kalinowski 2009 JKW Poznań 07.09.2020, 21:39
17 Wiktor Kalinowski 2011 JKW Poznań 07.09.2020, 21:53
18 KRZYSZTOF DZILNE 2006 ŻLKS Poznań 08.09.2020, 18:35
19 MAJA KMETKO 2009 ŻLKS Poznań 08.09.2020, 18:35
20 MAGDALENA LASKOWSKA 2007 ŻLKS Poznań 08.09.2020, 18:35
21 SZYMON BACH 2011 ŻLKS Poznań 08.09.2020, 18:35
22 LENA TOMIKOWSKA 2009 ŻLKS Poznań 08.09.2020, 18:35
23 MARCEL HAUFA 2009 ŻLKS Poznań 08.09.2020, 18:35
24 MAŁGORZATA JERZMANOWSKA 2009 ŻLKS Poznań 08.09.2020, 18:35
25 PATRYK RATAJ 2009 ŻLKS Poznań 08.09.2020, 18:35
26 WIKTOR DZILNE 2010 ŻLKS Poznań 08.09.2020, 18:35
27 MARTYNA MARIAK 2005 ŻLKS Poznań 08.09.2020, 18:35
28 WIKTOR KUBIAK 2008 ŻLKS Poznań 08.09.2020, 18:35
29 MARTYNA SEROKA 2008 ŻLKS Poznań 08.09.2020, 18:35
30 MATEUSZ WŁODARCZAK 2008 ŻLKS Poznań 08.09.2020, 18:35
31 Aleksandra Stefaniak 2010 PKM LOK Poznań 09.09.2020, 17:29
32 Mikołaj Kościelak 2008 PKM LOK Poznań 09.09.2020, 17:29
33 Stanisław Kasprzak 2009 PKM LOK Poznań 09.09.2020, 17:29
34 Ignacy Kościelak 2008 PKM LOK Poznań 09.09.2020, 17:29
35 Aleksandra Zachciał 2009 PKM LOK Poznań 09.09.2020, 17:29
36 Piotr Grzesiek 2009 PKM LOK Poznań 09.09.2020, 17:29
37 Nela Kasprzyk 2008 PKM LOK Poznań 09.09.2020, 17:29
38 Mateusz Kuchowicz 2009 PKM LOK Poznań 09.09.2020, 17:29
39 Illia Sytiuk 2006 K.Ż. Mewa Poznań 10.09.2020, 10:57
40 Andrii Sytiuk 2009 K.Ż. Mewa Poznań 10.09.2020, 12:51
41 Martyna Stachowiak 2008 KŻ "Mewa" Poznań 10.09.2020, 20:14
42 Krystian Linow 2011 KŻ "Mewa" Poznań 10.09.2020, 22:01
43 Paweł Wiliński 2010 AZS Poznań 11.09.2020, 10:31
44 Filip Mazur 2010 K.Ż. Mewa Poznań 11.09.2020, 10:56
45 Szymon Rowecki 2011 ŻMKS Poznań 11.09.2020, 21:24
46 Anna Niklaus 2011 ŻMKS Poznań 11.09.2020, 21:24
47 Maksymilian Pluciński 2010 ŻMKS Poznań 11.09.2020, 21:24
48 Pola Zelich 2011 ŻMKS Poznań 11.09.2020, 21:24
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.