Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM - MWJ)

7 - 22 wrz 2019 Nieporęt, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Ur
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
Pkt
do 9
1
POL 2158
Weronika Przeździecka
2008
K.S. Spojnia - Warszawa
1
4
3
6*
1
9.00
2
POL 1991
August Sobczak
2008
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
2
8*
1
1
7
11.00
3
POL 2078
Stanisław Ługowski
2008
WTW Warszawa
3
3
5*
4
4
14.00
4
POL 1879
Igor Grzelak
2007
WTW Warszawa
5
5
19*
2
3
15.00
5
POL 1525
Józef Krasowski
2009
KS Spójnia Warszawa
12*
1
2
3
11
17.00
6
POL 2107
Marta Piotrowska
2007
WTW Warszawa
4
7
10*
7
2
20.00
7
POL 2102
Krzysztof Maksymowicz
2008
K.S. Spojnia - Warszawa
7
13
4
5
14*
29.00
8
POL 1518
Klara Piotrowska
2007
WTW Warszawa
6
11*
7
8
8
29.00
9
POL 2044
Jakub Kaszewiak
2005
AZS UW Warszawa
10
10
6
15
31*
41.00
10
POL 1791
Zofia Brdulak
2009
K.S Spójnia - Warszawa
9
6
24*
10
17
42.00
11
POL 1529
Alexander Nowak
2009
UKS FIR Warszawa
8
14
8
13
16*
43.00
12
POL 1637
Nina Mirowska
2008
AZS UW Warszawa
11
24*
18
9
6
44.00
13
POL 2100
Hubert Matz
2008
K.S. Spojnia - Warszawa
15
9
9
UFD*
12
45.00
14
POL 2005
Michał Kuczmarski
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
16
19
16
25*
5
56.00
15
POL 1799
Iwo Barański
2006
AZS UW Warszawa
17
25*
15
14
15
61.00
16
POL 2157
Gabriela Fajdasz
2007
K.S. Spojnia - Warszawa
20
17
25*
12
18
67.00
17
POL 1628
Iga Dębecka-Strzyżewska
2008
AZS UW Warszawa
23
22
26*
16
9
70.00
18
POL 1766
Jan Muszyński
2007
KS Spójnia Warszawa
14
33*
28
19
13
74.00
19
POL 1139
Alicja Kurpiewska
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
21
20
22
20
23*
83.00
20
POL 925
Nina Zygo
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
32*
16
14
32
22
84.00
21
POL 1076
Bartosz Nurowski
2009
UKS FIR Warszawa
28*
18
17
21
28
84.00
22
POL 1244
Emilia Brdulak
2011
KS Spójnia Warszawa
18
15
34
39*
19
86.00
1
23
POL 186
Magdalena Ostrowska
2005
AZS UW Warszawa
13
12
20
45*
43
88.00
24
POL 1334
Ewa Główka
2009
K.S. Spojnia - Warszawa
22
2
35
31
36*
90.00
25
POL 1773
Ryszard Ruban
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
45*
35
30
17
10
92.00
26
POL 2786
MACIEJ KARPIŃSKI
2006
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
44*
28
29
11
25
93.00
27
POL 1892
Aleksander Główka
2007
K.S. Spojnia - Warszawa
25
26
42*
24
20
95.00
28
POL 2027
Wiktor Przeździecki
2008
K.S. Spojnia - Warszawa
19
21
41*
35
29
104.00
29
POL 1246
Hanna Gębicka
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
33*
31
23
30
21
105.00
30
POL 1106
Bartosz Janusek
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
47
BFD*
11
18
30
106.00
31
POL 1245
Aleksandra Matz
2010
KS Spójnia Warszawa
27
30
37*
22
33
112.00
2
32
POL 1275
Karol Grabowski
2006
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
26
BFD*
32
34
24
116.00
33
POL 1570
Antoni Brzozowski
2009
KS Spójnia Warszawa
30
32
12
43
UFD*
117.00
34
POL 1768
Wiktor Wróbel
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
48
23
21
28
UFD*
120.00
35
POL 126
Wojciech Wołczyk
2009
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
31
BFD*
36
33
27
127.00
36
POL 1674
Wiktor Mariański
2009
WTW Warszawa
37
29
58*
23
42
131.00
37
POL 1137
Adam Margasiński
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
43*
41
40
29
26
136.00
38
POL 1813
Rozalia Rozum
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
49*
39
38
26
47
150.00
39
POL 59
Marcel Stolarski
2010
UKS FIR Warszawa
29
45
52*
44
41
159.00
3
40
POL 1862
Saturnin Smółka
2007
AZS UW Warszawa
41
38
47
37
48*
163.00
41
POL 1888
Kacper Wysocki
2009
UKS FIR Warszawa
42
47*
44
40
38
164.00
42
POL 1787
Karim Kopański
2006
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
57
44
27
38
UFD*
166.00
43
POL 1788
Wiktor Raszka
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
36
40
13
DNF*
UFD
169.00
44
POL 1470
Maksymilian Kajdy
2010
UKS FIR Warszawa
35
48
57*
46
40
169.00
4
45
POL 1714
Antoni Malicki
2009
WTW Warszawa
40
51
62*
41
37
169.00
46
POL 859
Tadeusz Kozłowski
2010
UKS FIR Warszawa
59*
52
53
27
46
178.00
5
47
POL 2041
Lena Wonka
2008
AZS UW Warszawa
24
27
50
UFD*
UFD
181.00
48
POL 2201
Stanisław Wróblewski
2010
WTW Warszawa
DSQ*
43
59
48
32
182.00
6
49
POL 1075
Helena Moritz
2009
UKS FIR Warszawa
38
34
31
DNF*
DNF
183.00
50
POL 1776
Maria Kmin
2008
UKS FIR Warszawa
50
36
49
UFD*
49
184.00
51
POL 71
Dawid Brzeski
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
39
37
54
54
57*
184.00
7
52
POL 142
Ewa Bańbura
2010
UKS FIR Warszawa
53
46
46
42
54*
187.00
8
53
POL KLI05
Tomasz Rysz
2010
UKS KLIWER
61
55
33
47
UFD*
196.00
9
54
POL 777
Ignacy Sobczak
2012
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
58
49
67*
36
53
196.00
10
55
POL 1136
Marcel Wilanowski
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
55*
54
55
49
44
202.00
56
POL 1020
Amelia Dahms
2009
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
54
53
61*
50
45
202.00
57
POL 1929
Sonia Dobrzyńska
2007
K.S Spójnia - Warszawa
34
50
43
DNF*
DNF
207.00
58
POL 31
Jan Chylarecki
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
52
BFD*
45
UFD
34
211.00
59
POL 1626
Torkil Smółka
2004
AZS UW Warszawa
51
BFD*
51
UFD
35
217.00
60
POL 1074
Piotr Kowalewski
2010
UKS KLIWER
46
BFD*
39
UFD
56
221.00
11
61
POL 1332
Alicja Łozińska
2008
KS Spójnia Warszawa
DNF*
42
63
DSQ
39
224.00
62
POL KLI03
Juliusz Bartczak
2008
UKS KLIWER
62
57
56
UFD*
51
226.00
63
POL 2552
Filip Sroczyński
2008
WTW Warszawa
DNF*
58
64
51
60
233.00
64
POL 2202
Magda Traczyńska
2010
UKS FIR Warszawa
60
59
65
DNF*
52
236.00
12
65
POL 1909
Michał Guszcza
2011
WTW Warszawa
DNF*
60
69
53
59
241.00
13
66
POL 2787
ZUZANNA KAMIŃSKA
2006
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
56
BFD*
48
UFD
58
242.00
67
POL 133
Jakub Pisarek
2011
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
DNF*
56
66
55
UFD
257.00
14
68
POL 1551
Stanisław Tracz
2012
MKS "Dwójka" Warszawa
DNF*
DNF
DNF
52
50
262.00
15
69
POL 42
Aleksandra Bańbura
2012
UKS FIR Warszawa
DNF*
DNF
60
DNF
55
275.00
16
70
POL 1465
Szymon Stański
2009
Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie
DNF*
DNF
68
DNF
DNF
308.00
71
POL KLI04
Kamil Czajkowski
2010
UKS KLIWER
DNF*
BFD
DNF
DNF
DNF
320.00
17
71
POL 321
Wojciech Konopiński
2009
WTW Warszawa
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
320.00
71
POL 1769
Jan Kiryłów
2009
Yacht Klub Polski Warszawa
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
320.00
71
POL 1202
Paweł Kiryłów
2009
Yacht Klub Polski Warszawa
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
320.00
71
POL 1436
Krzysztof Jasny
2008
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
320.00