7 - 22 wrz 2019

Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM - MWJ)

Nieporęt, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 56805 Gabriela Czapska
Hanna Rajchert
2002
2004
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
K.S. Spojnia - Warszawa
1 1 1 3* 1 1 5.00
2 POL POL 56676 Emilia Roszkowska
Tomasz Santorowski
2004
2003
KS Spójnia Warszawa 2 2 5* 5 2 3 14.00
3 POL POL 56625 Mikołaj Merkler
Jakub Kamiński
2004
2003
Giżycka Grupa Regatowa 4 3 3 8* 3 2 15.00
4 POL POL 55657 Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
2003
2003
MKS "Dwójka" Warszawa 3 11* 2 4 5 4 18.00
5 POL POL 5600 POLA DZIK
Iga Wielczyk
2004
2005
YKP Gdynia
SSW MOS Iława
8 4 4 2 4 DNF* 22.00
6 POL POL 55653 Magdalena Jagiełło
Hanna Gloeh
2002
2005
MKS "Dwójka" Warszawa 6 13 6 1 7 DNF* 33.00
7 POL POL 56528 Antonii Sapijaszko
Dominik Ignaczewski
KS Spójnia Warszawa 10 12* 7 6 6 7 36.00
8 POL POL 56147 Julia Schmidt
Zuza Figel
2003
2003
YKP Gdynia 7 10 RET* 9 9 5 40.00
9 POL POL 56141 Dominika Fajdasz
Mateusz Szweda
2001
2002
KS Spójnia Warszawa 5 7 10 13* 11 8 41.00
10 POL POL 54179 Jan Turczynowicz
Bianka Śledzińska
2003
2005
KS Spójnia Warszawa 9 5 13* 12 10 6 42.00
11 POL POL 56624 MARTA CHOMIK
Joanna Fabisiak
2005
2003
Giżycka Grupa Regatowa 13 6 9 7 13 DNF* 48.00
12 POL POL 55326 Jan Gierzyński
Julian Gloeh
2004
2002
Giżycka Grupa Regatowa
MKS "DWÓJKA"
12 8 11 11 8 DNF* 50.00
13 POL POL 56623 Amelia Potejko
Paweł Kuszewski
2006
2004
Giżycka Grupa Regatowa 14 9 8 14 12 DNF* 57.00
14 POL POL 56651 michał skocz
maciej schiele
2003
2004
MKS "Dwójka" Warszawa 11 14 12 10 DNC* DNF 62.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 Pkt
1 POL POL 9902 Michał Dębkowski
Zdzisław Bulik
2003
2006
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 1 2* 1 2.00
2 POL POL 10074 Piotr Cendrowski
Adam Rutkowski
2005
2006
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 3 1 4* 4.00
3 POL POL 9847 Daria Targos
Zofia Hochtaubel
2005
2004
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 4* 3 2 5.00
4 POL POL 9433 Franciszek Rutkowski
Jan Kopyra
2005
2006
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 2 4 5* 6.00
5 POL POL 9848 Zuzanna Ostrowska
Hanna Bujko
2005
2007
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 5 UFD* 3 8.00
6 POL POL 9488 Małgorzata Bulik
Mikołaj Sołdan
2004
2008
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 6* 5 6 11.00
7 POL POL 9259 Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 7* 6 7 13.00
8 POL POL 9487 Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2015
2009
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 9* 7 8 15.00
9 POL POL 9255 MACIEJ KARPIŃSKI
ZUZANNA KAMIŃSKA
2006
2006
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 10 8 DNC* 18.00
10 POL POL 9354 Jagoda Glinecka
Patryk Bartnicki
2005
2008
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 8 DNF* DNF 19.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 214823 Andrzej Nowakowski 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 1 2 5* 2 1 3 9.00
2 POL POL 214767 Filip Olszewski 2006 KS Spójnia Warszawa 6 1 3 1 UFD* 2 13.00
3 POL POL 210244 Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa DSQ* 4 6 3 2 1 16.00
4 POL POL 207572 Karolina Gała 2005 KS Spójnia Warszawa 3 3 1 6* 4 5 16.00
5 POL POL 185706 Michalina Pawelczyk 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 4 6 8* 5 5 4 24.00
6 POL POL 208169 Marcin Pietrzak 2004 MOS 2 Warszawa 7 12 2 13* 8 6 35.00
7 POL POL 204763 Przemysław Okoński 2003 UKS FIR Warszawa 5 8 4 8 12 DNF* 37.00
8 POL POL 1 Igor Mirowski 2006 AZS UW Warszawa 12* 5 11 4 9 9 38.00
9 POL POL 160402 Kacper Dybiec 2005 K.S Spójnia - Warszawa 2 UFD* 12 11 3 12 40.00
10 POL POL 210847 Jakub Rzeszotek 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 10 10 15* 14 6 7 47.00
11 POL POL 183484 Franciszek Kotlarek 2005 Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 11 9 10 15* 10 8 48.00
12 POL POL 173379 KACPER WALĘGA 2005 KS Spójnia Warszawa 9 11 UFD* 12 7 10 49.00
13 POL POL 166302 Adam Słodownik 2004 K.S Spójnia - Warszawa 8 7 9 9 DNF* DNF 50.00
14 POL POL 186220 Mikołaj Kmin 2005 Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 14* 13 7 7 13 11 51.00
15 POL POL 86220 Kajetan Gliniecki 2002 UKS FIR Warszawa 13 DNF* 14 10 11 DNF 65.00
16 POL POL 18622 Róża Stolarska 2005 UKS FIR Warszawa 15 14 13 DNF* 14 13 69.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 212588 Filip Rajchert 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 1 2 1 2 3* 1 7.00
2 POL POL 213355 Przemysław Machowski 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 7 1 2 3 4 RET* 17.00
3 POL POL 210009 ADAM SOKOŁOWSKI 2003 Nauticus Yacht Club Olsztyn 2 3 9* 1 6 6 18.00
4 POL POL 207099 Magda Placzke 2001 Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 6* 5 4 6 2 2 19.00
5 POL POL 185102 Konrad Berezowski 1977 RKS Lasery Zegrze 12* 8 11 4 1 3 27.00
6 POL POL 218847 Dominika Raszka 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 3 4 5 17* 8 7 27.00
7 POL POL 186220 Paulina Placzke 2002 UKS FIR Warszawa 10* 6 3 7 9 5 30.00
8 POL POL 212962 Marcelina Korszon 2002 UKS FIR Warszawa 4 UFD* 7 9 5 9 34.00
9 POL POL 210244 Szymon Oleksiuk 2004 K.S. Spojnia - Warszawa 9 UFD* 10 5 15 8 47.00
10 POL POL 204763 Przemysław Okoński 2003 UKS FIR Warszawa 8 9 DNF* 11 11 10 49.00
11 POL POL 191858 Mateusz Leszko 1986 RKS Lasery Zegrze 11 13* 12 13 13 4 53.00
12 POL POL 212589 Amelia Buska 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 13 10 6 21* 19 12 60.00
13 POL POL 185782 Julia Szymczak 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 16* 11 13 15 7 15 61.00
14 POL POL 213292 Adam Słodownik 2004 K.S Spójnia - Warszawa 15 7 DNF* 10 10 20 62.00
15 POL POL 207291 Alicja Spruch 2001 MKS "Dwójka" Warszawa 5 14 15 16 16 18* 66.00
16 POL POL 195309 Franek Kotlarek 2005 UKS FIR Warszawa 19 12 14 19 21* 14 78.00
17 POL POL 184165 Maciej GIERMALA 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 17 21* 16 14 18 13 78.00
18 POL POL 212202 Kajetan Gliniecki 2002 UKS FIR Warszawa 26 20 DNF* 12 12 11 81.00
19 POL POL 19820 Marcin Pietrzak 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 25* 18 18 20 20 17 93.00
20 POL POL 213309 Michał Paciorek 2004 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA DNC* DNC DNC 8 14 16 96.00
21 POL POL 160406 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 14 16 8 DNF* DNF DNC 96.00
22 POL POL 183118 Kacper Radzikowski 2001 MKS "Dwójka" Warszawa 24* 24 20 18 17 21 100.00
23 POL POL 208733 Mariusz Kowalewski 1967 Regatowy Klub Sportowy Lasery 21 22* 17 22 22 19 101.00
24 POL POL 183368 Mikołaj Kmin 2005 UKS FIR Warszawa 20 17 19 23 DNF* DNC 108.00
25 POL POL 173379 Kacper Dybiec 2005 K.S. Spojnia - Warszawa 18 15 21 DNC* DNF DNC 112.00
26 POL POL 19494 Karolina Gała 2005 K.S Spójnia - Warszawa 23 19 DNF 24 DNF* DNC 123.00
27 POL POL 173838 Stanisław Elmer 1967 RKS Lasery Zegrze 22 23 DNF DNC* DNF DNC 131.00
28 POL POL 197719 Róża Stolarska 2005 UKS FIR Warszawa 27 DNF DNF DNF* DNF DNC 141.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 Pkt
1 POL POL 21 Filip Rajchert 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 2* 1 1 2.00
2 POL POL 184165 Lukasz Machowski 2001 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 1 UFD* 2 3.00
3 POL POL 196962 Marcelina Korszon 2002 Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 4 2 6* 6.00
4 POL POL 195782 Przemyslaw Machowski 2003 MKS "DWÓJKA" 3 5* 3 6.00
5 POL POL 89550 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 5* 3 5 8.00
6 POL POL 212647 Konrad Berezowski 1977 RKS Lasery Zegrze 7* 6 4 10.00
7 POL POL 188818 Magda Placzke 2001 UKS FIR Warszawa DNS* 4 10 14.00
8 POL POL 170881 Paulina Placzke 2002 UKS FIR Warszawa 6 11* 8 14.00
9 POL POL 188233 Wojciech Wionczek 1973 Fala Brzeg 8* 7 7 14.00
10 POL POL 189550 Andrzej Czokajło 1969 RKS Lasery Zegrze 12* 8 11 19.00
11 POL POL 186391 Mateusz Leszko 1986 RKS Lasery Zegrze 9 10 14* 19.00
12 POL POL 191841 Przemysław Okoński 2003 Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 13 17* 9 22.00
13 POL POL 207099 Borys Surowiec 2000 UKS FIR Warszawa 10 14* 12 22.00
14 POL POL 164398 Grzegorz Wionczek 1971 Fala Brzeg 14 9 15* 23.00
15 POL POL 70889 Kajetan Gliniecki 2002 UKS FIR Warszawa 11 13 16* 24.00
16 POL POL 184166 Maciek Giermala 2004 MKS "DWÓJKA" 16* 12 13 25.00
17 POL POL 195307 Franciszek Kotlarek 2005 Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 18* 15 17 32.00
18 POL POL 191835 Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa 15 21* 18 33.00
19 POL POL 215906 Mariusz Kowalewski 1967 RKS Lasery Zegrze 17 16 19* 33.00
20 POL POL 194843 Mikołaj Kmin 2005 Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 21* 18 20 38.00
21 POL POL 214118 Paweł Brzozowski 1979 PSKL 19 19 DNC* 38.00
22 POL POL 188818 Grzegorz Magier 1974 RKS Lasery Zegrze 20 20 21* 40.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 Pkt
1 POL POL 3404 SZYMON ROZUM 2005 MKS "Dwójka" Warszawa 10* 1 1 2.00
2 POL POL 1906 Gustaw Kwiek 2005 K.S. Spojnia - Warszawa 1 3 7* 4.00
3 POL POL 1999 Jakub Tomczyński 2004 K.S. Spojnia - Warszawa 2 5* 2 4.00
4 POL POL 1988 ANTONI KILISZEK 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 9* 2 5 7.00
5 POL POL 2200 Kaja Śledzińska 2007 K.S. Spojnia - Warszawa 6 9* 3 9.00
6 POL POL 1975 Maja Kwiek 2006 K.S. Spojnia - Warszawa 3 7* 6 9.00
7 POL POL 333 Michał "Kornik" Skawiński 2006 K.S. Spojnia - Warszawa 5 4 8* 9.00
8 POL POL 2030 Adam Turczynowicz 2005 K.S. Spojnia - Warszawa 8 12* 4 12.00
9 POL POL 959 Maciej Placzke 2006 UKS FIR Warszawa 4 13* 9 13.00
10 POL POL 2191 Jan Karnowski 2006 K.S. Spojnia - Warszawa 7 6 10* 13.00
11 POL POL 2206 HANNA KORSAK 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 12* 8 12 20.00
12 POL POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA 2005 MKS "Dwójka" Warszawa 11 10 13* 21.00
13 POL POL 1424 Jakub Wegiera 2006 UKS FIR Warszawa 13 11 14* 24.00
14 POL POL 1448 MARIANNA GĘBICKA 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 14* 14 11 25.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt do 9
1 POL POL 2158 Weronika Przeździecka 2008 K.S. Spojnia - Warszawa 1 4 3 6* 1 9.00
2 POL POL 1991 August Sobczak 2008 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 2 8* 1 1 7 11.00
3 POL POL 2078 Stanisław Ługowski 2008 WTW Warszawa 3 3 5* 4 4 14.00
4 POL POL 1879 Igor Grzelak 2007 WTW Warszawa 5 5 19* 2 3 15.00
5 POL POL 1525 Józef Krasowski 2009 KS Spójnia Warszawa 12* 1 2 3 11 17.00
6 POL POL 2107 Marta Piotrowska 2007 WTW Warszawa 4 7 10* 7 2 20.00
7 POL POL 2102 Krzysztof Maksymowicz 2008 K.S. Spojnia - Warszawa 7 13 4 5 14* 29.00
8 POL POL 1518 Klara Piotrowska 2007 WTW Warszawa 6 11* 7 8 8 29.00
9 POL POL 2044 Jakub Kaszewiak 2005 AZS UW Warszawa 10 10 6 15 31* 41.00
10 POL POL 1791 Zofia Brdulak 2009 K.S Spójnia - Warszawa 9 6 24* 10 17 42.00
11 POL POL 1529 Alexander Nowak 2009 UKS FIR Warszawa 8 14 8 13 16* 43.00
12 POL POL 1637 Nina Mirowska 2008 AZS UW Warszawa 11 24* 18 9 6 44.00
13 POL POL 2100 Hubert Matz 2008 K.S. Spojnia - Warszawa 15 9 9 UFD* 12 45.00
14 POL POL 2005 Michał Kuczmarski 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 16 19 16 25* 5 56.00
15 POL POL 1799 Iwo Barański 2006 AZS UW Warszawa 17 25* 15 14 15 61.00
16 POL POL 2157 Gabriela Fajdasz 2007 K.S. Spojnia - Warszawa 20 17 25* 12 18 67.00
17 POL POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska 2008 AZS UW Warszawa 23 22 26* 16 9 70.00
18 POL POL 1766 Jan Muszyński 2007 KS Spójnia Warszawa 14 33* 28 19 13 74.00
19 POL POL 1139 Alicja Kurpiewska 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 21 20 22 20 23* 83.00
20 POL POL 925 Nina Zygo 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 32* 16 14 32 22 84.00
21 POL POL 1076 Bartosz Nurowski 2009 UKS FIR Warszawa 28* 18 17 21 28 84.00
22 POL POL 1244 Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa 18 15 34 39* 19 86.00 1
23 POL POL 186 Magdalena Ostrowska 2005 AZS UW Warszawa 13 12 20 45* 43 88.00
24 POL POL 1334 Ewa Główka 2009 K.S. Spojnia - Warszawa 22 2 35 31 36* 90.00
25 POL POL 1773 Ryszard Ruban 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 45* 35 30 17 10 92.00
26 POL POL 2786 MACIEJ KARPIŃSKI 2006 UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 44* 28 29 11 25 93.00
27 POL POL 1892 Aleksander Główka 2007 K.S. Spojnia - Warszawa 25 26 42* 24 20 95.00
28 POL POL 2027 Wiktor Przeździecki 2008 K.S. Spojnia - Warszawa 19 21 41* 35 29 104.00
29 POL POL 1246 Hanna Gębicka 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 33* 31 23 30 21 105.00
30 POL POL 1106 Bartosz Janusek 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 47 BFD* 11 18 30 106.00
31 POL POL 1245 Aleksandra Matz 2010 KS Spójnia Warszawa 27 30 37* 22 33 112.00 2
32 POL POL 1275 Karol Grabowski 2006 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 26 BFD* 32 34 24 116.00
33 POL POL 1570 Antoni Brzozowski 2009 KS Spójnia Warszawa 30 32 12 43 UFD* 117.00
34 POL POL 1768 Wiktor Wróbel 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 48 23 21 28 UFD* 120.00
35 POL POL 126 Wojciech Wołczyk 2009 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 31 BFD* 36 33 27 127.00
36 POL POL 1674 Wiktor Mariański 2009 WTW Warszawa 37 29 58* 23 42 131.00
37 POL POL 1137 Adam Margasiński 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 43* 41 40 29 26 136.00
38 POL POL 1813 Rozalia Rozum 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 49* 39 38 26 47 150.00
39 POL POL 59 Marcel Stolarski 2010 UKS FIR Warszawa 29 45 52* 44 41 159.00 3
40 POL POL 1862 Saturnin Smółka 2007 AZS UW Warszawa 41 38 47 37 48* 163.00
41 POL POL 1888 Kacper Wysocki 2009 UKS FIR Warszawa 42 47* 44 40 38 164.00
42 POL POL 1787 Karim Kopański 2006 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 57 44 27 38 UFD* 166.00
43 POL POL 1788 Wiktor Raszka 2009 MKS "Dwójka" Warszawa 36 40 13 DNF* UFD 169.00
44 POL POL 1470 Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa 35 48 57* 46 40 169.00 4
45 POL POL 1714 Antoni Malicki 2009 WTW Warszawa 40 51 62* 41 37 169.00
46 POL POL 859 Tadeusz Kozłowski 2010 UKS FIR Warszawa 59* 52 53 27 46 178.00 5
47 POL POL 2041 Lena Wonka 2008 AZS UW Warszawa 24 27 50 UFD* UFD 181.00
48 POL POL 2201 Stanisław Wróblewski 2010 WTW Warszawa DSQ* 43 59 48 32 182.00 6
49 POL POL 1075 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 38 34 31 DNF* DNF 183.00
50 POL POL 1776 Maria Kmin 2008 UKS FIR Warszawa 50 36 49 UFD* 49 184.00
51 POL POL 71 Dawid Brzeski 2010 MKS "Dwójka" Warszawa 39 37 54 54 57* 184.00 7
52 POL POL 142 Ewa Bańbura 2010 UKS FIR Warszawa 53 46 46 42 54* 187.00 8
53 POL POL KLI05 Tomasz Rysz 2010 UKS KLIWER 61 55 33 47 UFD* 196.00 9
54 POL POL 777 Ignacy Sobczak 2012 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 58 49 67* 36 53 196.00 10
55 POL POL 1136 Marcel Wilanowski 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 55* 54 55 49 44 202.00
56 POL POL 1020 Amelia Dahms 2009 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 54 53 61* 50 45 202.00
57 POL POL 1929 Sonia Dobrzyńska 2007 K.S Spójnia - Warszawa 34 50 43 DNF* DNF 207.00
58 POL POL 31 Jan Chylarecki 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 52 BFD* 45 UFD 34 211.00
59 POL POL 1626 Torkil Smółka 2004 AZS UW Warszawa 51 BFD* 51 UFD 35 217.00
60 POL POL 1074 Piotr Kowalewski 2010 UKS KLIWER 46 BFD* 39 UFD 56 221.00 11
61 POL POL 1332 Alicja Łozińska 2008 KS Spójnia Warszawa DNF* 42 63 DSQ 39 224.00
62 POL POL KLI03 Juliusz Bartczak 2008 UKS KLIWER 62 57 56 UFD* 51 226.00
63 POL POL 2552 Filip Sroczyński 2008 WTW Warszawa DNF* 58 64 51 60 233.00
64 POL POL 2202 Magda Traczyńska 2010 UKS FIR Warszawa 60 59 65 DNF* 52 236.00 12
65 POL POL 1909 Michał Guszcza 2011 WTW Warszawa DNF* 60 69 53 59 241.00 13
66 POL POL 2787 ZUZANNA KAMIŃSKA 2006 UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 56 BFD* 48 UFD 58 242.00
67 POL POL 133 Jakub Pisarek 2011 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNF* 56 66 55 UFD 257.00 14
68 POL POL 1551 Stanisław Tracz 2012 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF 52 50 262.00 15
69 POL POL 42 Aleksandra Bańbura 2012 UKS FIR Warszawa DNF* DNF 60 DNF 55 275.00 16
70 POL POL 1465 Szymon Stański 2009 Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie DNF* DNF 68 DNF DNF 308.00
71 POL POL KLI04 Kamil Czajkowski 2010 UKS KLIWER DNF* BFD DNF DNF DNF 320.00 17
71 POL POL 321 Wojciech Konopiński 2009 WTW Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF 320.00
71 POL POL 1769 Jan Kiryłów 2009 Yacht Klub Polski Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF 320.00
71 POL POL 1202 Paweł Kiryłów 2009 Yacht Klub Polski Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF 320.00
71 POL POL 1436 Krzysztof Jasny 2008 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNF* DNF DNF DNF DNF 320.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 Pkt
1 POL POL 2546 Dominika Fajdasz
Bianka Śledzińska
2005
2005
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 1* 1 1 2.00
2 POL POL 2569 Adam Strelau
Leon Sapijaszko
2005
2006
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 2* 2 2 4.00
3 POL POL 2552 Hanna Słyk
Julia Surała
2005
2006
MKS "Dwójka" Warszawa 3* 3 3 6.00
4 POL POL 2550 Magda Rejniak
Maja Hołoga
2004
2007
MKS "Dwójka" Warszawa 4 DNF* DNC 10.00
5 POL POL 2547 Krzysztof Cichosz
Ada Malinowska
2007
2007
MKS "Dwójka" Warszawa 5 DNF* DNC 11.00
420 Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Cadet Wyniki nieoficjalne po 3 wyścigach
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser Standard Wyniki nieoficjalne po 3 wyścigach
OPP A Wyniki nieoficjalne po 3 wyścigach
OPP B Wyniki oficjalne po 5 wyścigach
l’Equipe Wyniki nieoficjalne po 3 wyścigach