Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM - MWJ)

7 - 22 wrz 2019

Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
420
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 56676 Emilia Roszkowska
Tomasz Santorowski
KS Spójnia Warszawa 06.09.2019, 14:41
2 POL 5600 POLA DZIK
Iga Wielczyk
YKP Gdynia
SSW MOS Iława
07.09.2019, 16:27
3 POL 56624 MARTA CHOMIK
Joanna Fabisiak
Giżycka Grupa Regatowa 08.09.2019, 07:09
4 POL 55657 Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
MKS "Dwójka" Warszawa 09.09.2019, 19:42
5 POL 56623 Amelia Potejko
Paweł Kuszewski
Giżycka Grupa Regatowa 10.09.2019, 15:48
6 POL 56625 Mikołaj Merkler
Jakub Kamiński
Giżycka Grupa Regatowa 10.09.2019, 20:17
7 POL 56141 Dominika Fajdasz
Mateusz Szweda
KS Spójnia Warszawa 10.09.2019, 21:09
8 POL 56370 Zofia Korsak
Karolina Cendrowska
MKS "Dwójka" Warszawa 10.09.2019, 21:14
9 POL 55326 Jan Gierzyński
Julian Gloeh
Giżycka Grupa Regatowa
MKS "DWÓJKA"
11.09.2019, 08:45
10 POL 55653 Magdalena Jagiełło
Hanna Gloeh
MKS "Dwójka" Warszawa 11.09.2019, 13:49
11 POL 56805 Gabriela Czapska
Hanna Rajchert
KS Spójnia Warszawa
K.S. Spojnia - Warszawa
11.09.2019, 19:46
12 POL 56147 Julia Schmidt
Zuza Figel
YKP Gdynia 12.09.2019, 20:31
13 POL 54179 Jan Turczynowicz
Bianka Śledzińska
KS Spójnia Warszawa 13.09.2019, 07:51
14 POL 56651 michał skocz
maciej schiele
MKS "Dwójka" Warszawa 13.09.2019, 21:12
15 POL 56528 Antonii Sapijaszko
Dominik Ignaczewski
KS Spójnia Warszawa 14.09.2019, 09:23
Cadet
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 9255 MACIEJ KARPIŃSKI
ZUZANNA KAMIŃSKA
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 16.09.2019, 11:39
2 POL 10074 Piotr Cendrowski
Adam Rutkowski
MKS Dwójka Warszawa 17.09.2019, 14:48
3 POL 9848 Zuzanna Ostrowska
Hanna Bujko
MKS Dwójka Warszawa 17.09.2019, 14:48
4 POL 9847 Daria Targos
Zofia Hochtaubel
MKS Dwójka Warszawa 17.09.2019, 14:48
5 POL 9433 Franciszek Rutkowski
Jan Kopyra
MKS Dwójka Warszawa 17.09.2019, 14:48
6 POL 9259 Maciej Cesarz
Piotr Buch
MKS Dwójka Warszawa 17.09.2019, 14:48
7 POL 9487 Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
MKS Dwójka Warszawa 17.09.2019, 14:48
8 POL 9354 Jagoda Glinecka
Patryk Bartnicki
MKS Dwójka Warszawa 17.09.2019, 14:48
9 POL 9488 Małgorzata Bulik
Mikołaj Sołdan
MKS Dwójka Warszawa 17.09.2019, 14:48
10 POL 9902 Michał Dębkowski
Zdzisław Bulik
MKS Dwójka Warszawa 17.09.2019, 14:48
Laser 4.7
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 214767 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 20.08.2019, 20:57
2 POL 160402 Kacper Dybiec K.S Spójnia - Warszawa 01.09.2019, 14:27
3 POL 214823 Andrzej Nowakowski MKS "Dwójka" Warszawa 01.09.2019, 18:37
4 POL 185706 Michalina Pawelczyk MKS "Dwójka" Warszawa 02.09.2019, 17:56
5 POL 207572 Karolina Gała KS Spójnia Warszawa 04.09.2019, 09:51
6 POL 173379 KACPER WALĘGA KS Spójnia Warszawa 04.09.2019, 18:40
7 POL 208169 Marcin Pietrzak MOS 2 Warszawa 05.09.2019, 20:22
8 POL 18622 Róża Stolarska UKS FIR Warszawa 05.09.2019, 21:22
9 POL 166302 Adam Słodownik K.S Spójnia - Warszawa 05.09.2019, 21:25
10 POL 1 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 05.09.2019, 22:01
11 POL 86220 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 05.09.2019, 23:58
12 POL 186220 Mikołaj Kmin Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 06.09.2019, 13:11
13 POL 210847 Jakub Rzeszotek MKS "Dwójka" Warszawa 06.09.2019, 17:27
14 POL 183484 Franciszek Kotlarek Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 06.09.2019, 17:32
15 POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 06.09.2019, 21:22
16 POL 210244 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 07.09.2019, 07:16
Laser Radial
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 213292 Adam Słodownik K.S Spójnia - Warszawa 04.09.2019, 09:53
2 POL 195309 Franek Kotlarek UKS FIR Warszawa 06.09.2019, 07:35
3 POL 19820 Marcin Pietrzak MKS "Dwójka" Warszawa 06.09.2019, 13:56
4 POL 213355 Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 06.09.2019, 15:40
5 POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 06.09.2019, 21:19
6 POL 191858 Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze 06.09.2019, 23:43
7 POL 184165 Maciej GIERMALA MKS "Dwójka" Warszawa 06.09.2019, 23:45
8 POL 183368 Mikołaj Kmin UKS FIR Warszawa 07.09.2019, 19:33
9 POL 185782 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 08.09.2019, 16:20
10 POL 19494 Karolina Gała K.S Spójnia - Warszawa 09.09.2019, 08:46
11 POL 182113 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 09.09.2019, 21:52
12 POL 182113 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 09.09.2019, 21:52
13 POL 160406 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 10.09.2019, 09:33
14 POL 173379 Kacper Dybiec K.S. Spojnia - Warszawa 10.09.2019, 18:46
15 POL 190829 Michał Grędziak RKS Lasery Zegrze 10.09.2019, 20:33
16 POL 173838 Stanisław Elmer RKS Lasery Zegrze 11.09.2019, 16:47
17 POL 212589 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 11.09.2019, 18:16
18 POL 183118 Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa 11.09.2019, 19:54
19 POL 212588 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa 12.09.2019, 07:51
20 POL 185102 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 12.09.2019, 08:39
21 POL 212962 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 12.09.2019, 09:11
22 POL 197719 Róża Stolarska UKS FIR Warszawa 12.09.2019, 11:09
23 POL 210009 ADAM SOKOŁOWSKI Nauticus Yacht Club Olsztyn 12.09.2019, 18:10
24 POL 218847 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 12.09.2019, 18:51
25 POL 212202 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 12.09.2019, 19:10
26 POL 186220 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 12.09.2019, 19:32
27 POL 210947 Łukasz Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 12.09.2019, 21:51
28 POL 208733 Mariusz Kowalewski Regatowy Klub Sportowy Lasery 13.09.2019, 15:13
29 POL 207291 Alicja Spruch MKS "Dwójka" Warszawa 13.09.2019, 19:37
30 POL 207099 Magda Placzke Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 13.09.2019, 19:50
31 POL 213309 Michał Paciorek KS Spójnia Warszawa 13.09.2019, 23:02
32 POL 210244 Szymon Oleksiuk K.S. Spojnia - Warszawa 14.09.2019, 07:20
Laser Standard
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 214118 Paweł Brzozowski PSKL 21.08.2019, 19:01
2 POL 188233 Wojciech Wionczek KŻ FALA Brzeg 28.08.2019, 08:56
3 POL 186391 Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze 06.09.2019, 23:46
4 POL 191841 Przemysław Okoński Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 12.09.2019, 21:25
5 POL 92638 Tomasz Kłodaś RKS Lasery Zegrze 16.09.2019, 18:47
6 POL 70889 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 17.09.2019, 09:13
7 POL 89550 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 17.09.2019, 16:17
8 POL 194843 Mikołaj Kmin Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 17.09.2019, 20:08
9 POL 196962 Marcelina Korszon Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 18.09.2019, 11:47
10 POL 195782 Przemyslaw Machowski MKS "DWÓJKA" 18.09.2019, 12:46
11 POL 170881 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 18.09.2019, 13:15
12 POL 188818 Magda Placzke UKS FIR Warszawa 18.09.2019, 16:53
13 POL 189550 Andrzej Czokajło RKS Lasery Zegrze 18.09.2019, 22:59
14 POL 188818 Grzegorz Magier RKS Lasery Zegrze 19.09.2019, 13:17
15 POL 164398 Grzegorz Wionczek KŻ FALA Brzeg 19.09.2019, 22:50
16 POL 184165 Lukasz Machowski MKS Dwójka Warszawa 20.09.2019, 10:52
17 POL 207099 Borys Surowiec UKS FIR Warszawa 20.09.2019, 13:35
18 POL 184166 Maciek Giermala MKS "DWÓJKA" 20.09.2019, 22:54
19 POL 215906 Mariusz Kowalewski RKS Lasery Zegrze 21.09.2019, 00:57
20 POL 212647 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 21.09.2019, 08:15
21 POL 21 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa 21.09.2019, 10:14
22 POL 191835 Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa 21.09.2019, 10:16
23 POL 195307 Franciszek Kotlarek Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 21.09.2019, 10:21
OPP A
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA MKS "Dwójka" Warszawa 03.09.2019, 16:38
2 POL 1988 ANTONI KILISZEK MKS "Dwójka" Warszawa 03.09.2019, 16:38
3 POL 2206 HANNA KORSAK MKS "Dwójka" Warszawa 03.09.2019, 16:38
4 POL 3404 SZYMON ROZUM MKS "Dwójka" Warszawa 03.09.2019, 16:38
5 POL 1448 MARIANNA GĘBICKA MKS "Dwójka" Warszawa 03.09.2019, 16:38
6 POL 2200 Kaja Śledzińska K.S. Spojnia - Warszawa 20.09.2019, 14:07
7 POL 1999 Jakub Tomczyński K.S. Spojnia - Warszawa 20.09.2019, 14:07
8 POL 2030 Adam Turczynowicz K.S. Spojnia - Warszawa 20.09.2019, 14:07
9 POL 1906 Gustaw Kwiek K.S. Spojnia - Warszawa 20.09.2019, 14:07
10 POL 333 Michał "Kornik" Skawiński K.S. Spojnia - Warszawa 20.09.2019, 14:07
11 POL 2191 Jan Karnowski K.S. Spojnia - Warszawa 20.09.2019, 14:07
12 POL 1975 Maja Kwiek K.S. Spojnia - Warszawa 20.09.2019, 14:07
13 POL 959 Maciej Placzke UKS FIR Warszawa 21.09.2019, 06:28
14 POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa 21.09.2019, 06:28
OPP B
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 1879 Igor Grzelak WTW Warszawa 22.08.2019, 13:10
2 POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa 22.08.2019, 13:10
3 POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa 22.08.2019, 13:10
4 POL 2078 Stanisław Ługowski WTW Warszawa 22.08.2019, 13:10
5 POL 2201 Stanisław Wróblewski WTW Warszawa 22.08.2019, 13:10
6 POL 1714 Antoni Malicki WTW Warszawa 22.08.2019, 13:10
7 POL 1525 Józef Krasowski KS Spójnia Warszawa 27.08.2019, 16:04
8 POL 1332 Alicja Łozińska KS Spójnia Warszawa 27.08.2019, 16:04
9 POL 1244 Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa 27.08.2019, 16:04
10 POL 1766 Jan Muszyński KS Spójnia Warszawa 27.08.2019, 16:04
11 POL 1245 Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa 27.08.2019, 16:04
12 POL 1910 Pola Wdowiak KS Spójnia Warszawa 27.08.2019, 16:04
13 POL 1908 Jan Szerling KS Spójnia Warszawa 27.08.2019, 16:04
14 POL 951 Wojciech Henryk Komenda KS Spójnia Warszawa 27.08.2019, 16:04
15 POL 1570 Antoni Brzozowski KS Spójnia Warszawa 27.08.2019, 16:04
16 POL 910 Bruno Wdowiak KS Spójnia Warszawa 27.08.2019, 16:04
17 POL 2786 MACIEJ KARPIŃSKI UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 02.09.2019, 10:11
18 POL 2787 ZUZANNA KAMIŃSKA UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 02.09.2019, 10:24
19 POL 1637 Nina Mirowska AZS UW Warszawa 02.09.2019, 21:52
20 POL 2044 Jakub Kaszewiak AZS UW Warszawa 02.09.2019, 21:52
21 POL 1799 Iwo Barański AZS UW Warszawa 02.09.2019, 21:52
22 POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS UW Warszawa 02.09.2019, 21:52
23 POL 186 Magdalena Ostrowska AZS UW Warszawa 02.09.2019, 21:52
24 POL 1626 Torkil Smółka AZS UW Warszawa 02.09.2019, 21:52
25 POL 1862 Saturnin Smółka AZS UW Warszawa 02.09.2019, 21:52
26 POL 2041 Lena Wonka AZS UW Warszawa 02.09.2019, 21:52
27 POL 1074 Piotr Kowalewski UKS KLIWER 03.09.2019, 11:02
28 POL KLI05 Tomasz Rysz UKS KLIWER 03.09.2019, 11:02
29 POL KLI04 Kamil Czajkowski UKS KLIWER 03.09.2019, 11:02
30 POL KLI03 Juliusz Bartczak UKS KLIWER 03.09.2019, 11:02
31 POL 2552 Filip Sroczyński WTW Warszawa 04.09.2019, 20:26
32 POL 1909 Michał Guszcza WTW Warszawa 04.09.2019, 20:26
33 POL 1674 Wiktor Mariański WTW Warszawa 04.09.2019, 20:26
34 POL 321 Wojciech Konopiński WTW Warszawa 04.09.2019, 20:26
35 POL 1929 Sonia Dobrzyńska K.S Spójnia - Warszawa 04.09.2019, 22:58
36 POL 2157 Gabriela Fajdasz K.S. Spojnia - Warszawa 04.09.2019, 22:58
37 POL 1892 Aleksander Główka K.S. Spojnia - Warszawa 04.09.2019, 22:58
38 POL 2158 Weronika Przeździecka K.S. Spojnia - Warszawa 04.09.2019, 22:58
39 POL 2102 Krzysztof Maksymowicz K.S. Spojnia - Warszawa 04.09.2019, 22:58
40 POL 1334 Ewa Główka K.S. Spojnia - Warszawa 04.09.2019, 22:58
41 POL 2100 Hubert Matz K.S. Spojnia - Warszawa 04.09.2019, 22:58
42 POL 2027 Wiktor Przeździecki K.S. Spojnia - Warszawa 04.09.2019, 22:58
43 POL 1791 Zofia Brdulak K.S Spójnia - Warszawa 04.09.2019, 22:58
44 POL 126 Wojciech Wołczyk UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 05.09.2019, 10:46
45 POL 1436 Krzysztof Jasny UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 05.09.2019, 10:46
46 POL 133 Jakub Pisarek UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 05.09.2019, 10:46
47 POL 1787 Karim Kopański UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 05.09.2019, 10:46
48 POL 1275 Karol Grabowski UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 05.09.2019, 10:46
49 POL 1020 Amelia Dahms UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 05.09.2019, 10:46
50 POL 1991 August Sobczak UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 05.09.2019, 10:46
51 POL 777 Ignacy Sobczak UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 05.09.2019, 10:46
52 POL 1137 Adam Margasiński MKS "Dwójka" Warszawa 05.09.2019, 15:48
53 POL 2005 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa 05.09.2019, 15:48
54 POL 1246 Hanna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 05.09.2019, 15:48
55 POL 1813 Rozalia Rozum MKS "Dwójka" Warszawa 05.09.2019, 15:48
56 POL 925 Nina Zygo MKS "Dwójka" Warszawa 05.09.2019, 15:48
57 POL 1773 Ryszard Ruban MKS "Dwójka" Warszawa 05.09.2019, 15:48
58 POL 1788 Wiktor Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 05.09.2019, 15:48
59 POL 1768 Wiktor Wróbel MKS "Dwójka" Warszawa 05.09.2019, 15:48
60 POL 1106 Bartosz Janusek MKS "Dwójka" Warszawa 05.09.2019, 15:48
61 POL 1139 Alicja Kurpiewska MKS "Dwójka" Warszawa 05.09.2019, 15:48
62 POL 1136 Marcel Wilanowski MKS "Dwójka" Warszawa 05.09.2019, 15:48
63 POL 31 Jan Chylarecki MKS "Dwójka" Warszawa 05.09.2019, 15:48
64 POL 71 Dawid Brzeski MKS "Dwójka" Warszawa 05.09.2019, 15:48
65 POL 1551 Stanisław Tracz MKS "Dwójka" Warszawa 05.09.2019, 15:48
66 POL 1769 Jan Kiryłów Yacht Klub Polski Warszawa 05.09.2019, 21:48
67 POL 1202 Paweł Kiryłów Yacht Klub Polski Warszawa 05.09.2019, 21:50
68 POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR Warszawa 06.09.2019, 09:22
69 POL 1529 Alexander Nowak UKS FIR Warszawa 06.09.2019, 09:22
70 POL 824 Ignacy Moritz UKS FIR Warszawa 06.09.2019, 09:22
71 POL 1075 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 06.09.2019, 09:22
72 POL 1076 Bartosz Nurowski UKS FIR Warszawa 06.09.2019, 09:22
73 POL 1470 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa 06.09.2019, 09:22
74 POL 142 Ewa Bańbura UKS FIR Warszawa 06.09.2019, 09:22
75 POL 1776 Maria Kmin UKS FIR Warszawa 06.09.2019, 09:22
76 POL 42 Aleksandra Bańbura UKS FIR Warszawa 06.09.2019, 09:22
77 POL 1888 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa 06.09.2019, 09:22
78 POL 2202 Magda Traczyńska UKS FIR Warszawa 06.09.2019, 09:22
79 POL 424 Helena Grykin UKS FIR Warszawa 06.09.2019, 09:22
80 POL 59 Marcel Stolarski UKS FIR Warszawa 06.09.2019, 09:22
81 POL 1465 Szymon Stański Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie 06.09.2019, 17:57
82 POL 859 Tadeusz Kozłowski UKS FIR Warszawa 07.09.2019, 08:23
l’Equipe
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 2546 Dominika Fajdasz
Bianka Śledzińska
KS Spójnia Warszawa 17.09.2019, 20:54
2 POL 2569 Adam Strelau
Leon Sapijaszko
KS Spójnia Warszawa 17.09.2019, 20:58
3 POL 2550 Magda Rejniak
Maja Hołoga
MKS "Dwójka" Warszawa 18.09.2019, 20:56
4 POL 2552 Hanna Słyk
Julia Surała
MKS "Dwójka" Warszawa 18.09.2019, 21:51
5 POL 2547 Krzysztof Cichosz
Ada Malinowska
MKS "Dwójka" Warszawa 19.09.2019, 20:37
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.