Mistrzostwa Warszawy

3 wrz - 16 paź 2022

Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
29er
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 3103 Kaja Śledzińska
Marianna Gębicka
CHKŻ Chojnice
Golden Boats Academy Warszawa
14.09.2022, 18:36
2 POL 3101 Wiktor Wróbel
Jan Chylarecki
Golden Boats Academy Warszawa 14.09.2022, 21:04
3 POL 2352 Jan Muszyński
Mikołaj Piekałkiewicz
Golden Boats Academy Warszawa 14.09.2022, 22:40
4 POL 1168 Jagoda Glinecka
Julita Sitkowska
Golden Boats Academy Warszawa 15.09.2022, 13:25
5 POL 2964 Gustaw Kwiek
Leon Sapijaszko
Golden Boats Academy Warszawa 15.09.2022, 21:52
420
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 55384 Mikołaj Cieślak
Tymon Szkołut
UKS Żegluj Lublin 15.10.2022, 19:35
2 POL 56146 Jan Fronczek
Zuzanna Żuchowska
UKS Żegluj Lublin 15.10.2022, 19:35
3 POL 53604 Maciek Cesarz
Franciszek Rutkowski
16.10.2022, 06:13
4 POL 56797 Patrycja Kurpiewska
Julita Sitkowska
16.10.2022, 06:17
5 POL 55853 Zuzana Ostrowska
Piotr Cendrowski
16.10.2022, 06:20
6 POL 55650 Alicja Kurpiewska
Hania Gębicka
16.10.2022, 06:23
Cadet
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 9259 Zuzanna Kamińska
Julia Matusik
MKS Dwójka Warszawa 11.10.2022, 20:36
2 POL 990 Klara Skonieczna
Marcelina Klimczak
MKS Dwójka Warszawa 11.10.2022, 20:36
3 POL 9354 Aleksandra Gileta
Malwina Klimczak
MKS Dwójka Warszawa 11.10.2022, 20:36
4 POL 9847 Ryszard Ruban
Stefan Chojnowski
MKS Dwójka Warszawa 11.10.2022, 20:36
5 POL 9433 Piotr Buch
Kazimierz Bielak
MKS Dwójka Warszawa 11.10.2022, 20:36
6 POL 9255 Aleksander Łabanowski
Wojciech Szaryński
MKS Dwójka Warszawa 11.10.2022, 20:36
7 POL 9252 Zofia Szaryńska
Olga Lasota
MKS Dwójka Warszawa 11.10.2022, 20:36
8 POL 10068 Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
MKS Dwójka Warszawa 11.10.2022, 20:36
9 POL 9487 Iga Dębecka Strzyżewska
Pola Sołdan
MKS Dwójka Warszawa 11.10.2022, 20:36
10 POL 9488 Izabela Ośkiewicz
Maciej Karpiński
MKS Dwójka Warszawa 11.10.2022, 20:36
11 POL 9848 Zdzisław Bulik
Tomasz Ruban
MKS Dwójka Warszawa 11.10.2022, 20:36
12 POL 8848 Alicja Łabanowska
Katarzyna Matanowska
MKS Dwójka Warszawa 11.10.2022, 20:36
Finn
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 43 Beniamin Kobierski 31.08.2022, 10:16
2 POL 73 Andrzej Romanowski OŚ AZS Poznań 05.09.2022, 06:54
3 POL POL26 BOGUSŁAW NOWAKOWSKI LOK Garland Gliwice 08.09.2022, 15:30
4 POL 151 Jakub Micewski ŻLKS Poznań 08.09.2022, 19:52
5 POL 38 Juliusz Reichelt ŻLKS Poznań 09.09.2022, 12:12
6 POL 57 Bogdan Kalwasiński UKŻ Wiking Toruń 09.09.2022, 14:41
7 POL 25 MAREK KUBAT SKŻ Sopot 14.09.2022, 11:25
8 POL 6 Bartosz Szydłowski Sailing Legia 14.09.2022, 14:12
9 POL 115 Lucjan Bladowski SKŻ Sopot 19.09.2022, 08:01
10 POL 83 Błażej Wyszkowski GKŻ Gdańsk 19.09.2022, 10:29
11 POL 24 Tomasz Knasiecki BKŻ Osielsko 20.09.2022, 20:05
12 POL GER 325 Sławomir Szymkowicz 20.09.2022, 20:06
13 POL 380 Stefan Kalinowski 23.09.2022, 19:56
14 POL 107 Łukasz KIelnar PSRKF 26.09.2022, 09:44
15 POL 297 Paweł Zieliński UKS FIR Warszawa 27.09.2022, 17:36
16 POL 27 Piotr Rosinski PSRKF 28.09.2022, 01:38
17 POL 23 Piotr Pajor AZS WAT Warszawa 28.09.2022, 10:05
18 POL 70 Artur Siwik Yacht Club Rewa 28.09.2022, 10:17
19 18 Evgeny Dzhura UKS FIR Warszawa 29.09.2022, 14:20
20 POL 13 Ryszard Mrozek-Gliszczyński CHKŻ Chojnice 01.10.2022, 09:19
Flying Dutchman
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 133 Paweł Świderski
Marcin Zawistowski
KS Spójnia Warszawa 03.09.2022, 12:58
2 POL 70 Jacek Tyszkiewicz
Jakub Stańczyk
WTW Warszawa 03.09.2022, 13:26
3 POL 71 Tomasz Walkiewicz
Marek Żurowski
HOW Rancho 04.09.2022, 18:06
4 POL 8 Maciej Jankowiak
Tomasz Kledzik
Stowarzyszenie Klasy FD 14.09.2022, 09:45
5 POL 44 tomek derwinis
Maria Sliska
MKS Dwójka Warszawa 14.09.2022, 20:32
6 POL 22 Paweł Żebrowski
Adrian Górka
AKŻ '90 Wałcz
WKŻ Wolsztyn
15.09.2022, 10:42
7 POL 49 Tomasz Jankowiak
Piotr Cieśla
WKŻ Wolsztyn 15.09.2022, 11:30
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 200438 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 10.09.2022, 13:28
2 POL 213229 Borys Łabędzki Sindbad Sailing 15.09.2022, 09:19
3 POL 206820 Jakub Wegiera Sindbad Sailing 15.09.2022, 09:19
4 POL 214732 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 16.09.2022, 08:44
5 POL 218130 Patrycja Jałoszyńska KŻ Nysa 19.09.2022, 21:42
6 POL 197749 Alessandro Di Bugno KŻ Nysa 20.09.2022, 11:44
7 POL 216605 Filip Szczepankowski AZS UW Warszawa 20.09.2022, 21:59
8 POL 198207 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 21.09.2022, 05:15
9 POL 201832 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa 21.09.2022, 05:15
10 POL 191841 Antoni Michalik UKS FIR Warszawa 21.09.2022, 05:15
11 POL 193442 Paweł Szelachowski UKS FIR Warszawa 21.09.2022, 05:15
12 POL 219388 Andrei Dzhura UKS FIR Warszawa 21.09.2022, 05:15
13 POL 166299 Jan Bartoś MKS Dwójka Warszawa 22.09.2022, 13:54
14 POL 218807 Nina Mirowska AZS UW Warszawa 22.09.2022, 15:41
15 POL 215003 Filip Brzostowski AZS UW Warszawa 22.09.2022, 20:51
16 POL 183127 Wiktor Raszka MKS Dwójka Warszawa 22.09.2022, 21:28
17 POL 207281 Alexander Nowak Sindbad Sailing 23.09.2022, 12:25
18 POL 205301 Filip Sroczyński Sindbad Sailing 23.09.2022, 12:25
19 POL 210947 Ignacy Jabłkowski MKS Dwójka Warszawa 23.09.2022, 15:39
20 POL 206499 Wojciech Sikorski AZS UW Warszawa 23.09.2022, 17:44
21 POL 214181 Krzysztof Szklarski AZS UW Warszawa 23.09.2022, 19:46
22 POL 218958 Jan Szczepaniak AZS UW Warszawa 23.09.2022, 21:58
23 POL 198206 Michalina Pawelczyk MKS Dwójka Warszawa 03.10.2022, 07:10
24 POL 212989 Antoni Chojnowski MKS Dwójka Warszawa 10.10.2022, 19:32
25 POL 188220 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa 11.10.2022, 08:41
26 POL 213359 Milena Górna UKŻ Siódemka Białystok 11.10.2022, 21:08
27 POL 182529 Olgierd Staszkiewicz UKŻ Siódemka Białystok 11.10.2022, 22:38
28 POL 207855 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 12.10.2022, 15:25
29 POL 218365 Jakub Podziewski UKŻ Siódemka Białystok 13.10.2022, 07:06
30 POL 213238 Paweł Rusak UKŻ Siódemka Białystok 13.10.2022, 20:50
31 POL 183129 Mikołaj Madejak AZS UW Warszawa 14.10.2022, 18:23
32 POL 195574 Kornelia Urzędowska UKŻ 7 BIAŁYSTOK 14.10.2022, 22:20
ILCA 6 (Laser Radial)
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 217493 Filip Olszewski MKS Dwójka Warszawa 30.08.2022, 19:24
2 POL 173379 Karol Majda KS Spójnia Warszawa 09.09.2022, 16:36
3 POL 180729 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 10.09.2022, 13:38
4 POL 211916 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 11.09.2022, 14:37
5 POL 188818 Grzegorz Lesiuk RKS Lasery Zegrze 12.09.2022, 12:30
6 POL 210953 Wojciech Ślusarski AZS UW Warszawa 12.09.2022, 14:16
7 POL 213213 Vincent Peter UKS Żeglarz Wrocław 12.09.2022, 18:27
8 POL 217499 Julia Szymczak MKS Dwójka Warszawa 12.09.2022, 20:26
9 POL 217369 Dominika Raszka 13.09.2022, 20:06
10 POL 185635 Michał Dębkowski Sindbad Sailing 13.09.2022, 22:10
11 POL 183872 Jakub Krysiński KS Spójnia Warszawa 13.09.2022, 22:20
12 POL 207099 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 14.09.2022, 06:23
13 POL 198207 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa 14.09.2022, 06:23
14 POL 207899 Antoni Michalik UKS FIR Warszawa 14.09.2022, 06:23
15 POL 195309 Paweł Szelachowski UKS FIR Warszawa 14.09.2022, 06:23
16 POL 219388 Andrei Dzhura UKS FIR Warszawa 14.09.2022, 06:23
17 POL 216605 Filip Szczepankowski AZS UW Warszawa 14.09.2022, 07:38
18 POL 194841 Filip Brzostowski AZS UW Warszawa 14.09.2022, 07:43
19 POL 206823 Tomasz Nitka LOK Garland Gliwice 14.09.2022, 10:58
20 POL 205301 Wojciech Sikorski AZS UW Warszawa 14.09.2022, 20:51
21 POL 211319 Wiktor Raszka MKS Dwójka Warszawa 14.09.2022, 20:59
22 POL 207291 Alicja Spruch MKS Dwójka Warszawa 15.09.2022, 11:17
23 POL 212589 Jakub Rzeszotek MKS Dwójka Warszawa 15.09.2022, 16:12
24 POL 215267 Iwo Barański AZS UW Warszawa 15.09.2022, 16:23
25 POL 214118 Paweł Brzozowski Sindbad Sailing 15.09.2022, 18:36
26 POL 207098 Marek Sokołowski AZS UW Warszawa 15.09.2022, 21:22
27 POL 191835 Aleksander Chojnowski MKS Dwójka Warszawa 15.09.2022, 21:55
28 POL 216807 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 16.09.2022, 12:38
29 POL 185102 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 16.09.2022, 12:59
30 POL 201122 Róża Stolarska MKS Dwójka Warszawa 16.09.2022, 15:54
31 POL 206825 Borys Łabędzki Sindbad Sailing 16.09.2022, 19:38
32 POL 205179 Jakub Wegiera Sindbad Sailing 16.09.2022, 19:38
33 POL POL 1953 Jan Schwendimann AZS UW Warszawa 16.09.2022, 21:11
34 POL 210947 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 16.09.2022, 21:12
35 POL 214181 Krzysztof Szklarski AZS UW Warszawa 16.09.2022, 22:06
ILCA 7 (Laser Standard)
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 USA 178115 Andrei Ihnatsenka 26.09.2022, 11:08
2 POL 214835 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 26.09.2022, 20:14
3 POL 214118 Paweł Brzozowski Sindbad Sailing 27.09.2022, 10:51
4 POL 192832 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 27.09.2022, 11:17
5 POL 190839 Marek Sokołowski AZS UW Warszawa 27.09.2022, 16:43
6 POL 191841 Paweł Szelachowski UKS FIR Warszawa 28.09.2022, 06:49
7 POL 204140 Andrei Dzhura UKS FIR Warszawa 28.09.2022, 06:49
8 POL 151111 Jakub Rzeszotek MKS Dwójka Warszawa 28.09.2022, 19:39
9 POL 159480 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 29.09.2022, 15:27
10 POL 194937 Mikołaj Madejak AZS UW Warszawa 29.09.2022, 16:31
11 POL 19183 Aleksander Chojnowski MKS Dwójka Warszawa 29.09.2022, 19:29
12 POL 192583 Michał Dębkowski Sindbad Sailing 29.09.2022, 20:53
13 POL 220370 Kacper Radzikowski MKS Dwójka Warszawa 30.09.2022, 20:06
14 POL 192638 Jan Schwendimann AZS UW Warszawa 30.09.2022, 20:29
15 POL 206497 Wojciech Ślusarski AZS UW Warszawa 01.10.2022, 10:13
OPP A
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 3487 ALEKSANDER SZCZEPARA UKS AKŻ Leszcz 30.08.2022, 10:05
2 POL 3563 Ian Kurtysh Sailing Legia 30.08.2022, 10:12
3 POL 3600 Emilia Brdulak Sailing Legia 30.08.2022, 10:12
4 POL 3464 Paweł Włodarczyk Sailing Legia 30.08.2022, 10:12
5 POL 3562 Antonii Brzozowski Sailing Legia 30.08.2022, 10:12
6 POL 3601 Zofia Brdulak Sailing Legia 30.08.2022, 10:12
7 POL 951 Henryk Komenda Sailing Legia 30.08.2022, 10:12
8 POL 2078 Stanisław Ługowski Sailing Legia 30.08.2022, 10:12
9 POL 3708 Kacper Musialski UKS AKŻ Leszcz 30.08.2022, 21:58
10 POL 3488 BARTOSZ JANUSEK MKS Dwójka Warszawa 01.09.2022, 17:01
11 POL 3404 TOMASZ BIEDRZYCKI MKS Dwójka Warszawa 01.09.2022, 17:01
12 POL 3621 Eryk Kąkolewski KS Spójnia Warszawa 01.09.2022, 21:19
13 POL 1378 Tomasz Rysz KS Spójnia Warszawa 01.09.2022, 21:19
14 POL 2100 Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa 01.09.2022, 21:19
15 POL 3588 Marianna Dryja KS Spójnia Warszawa 01.09.2022, 21:19
16 POL 3589 Ewelina Michulec KS Spójnia Warszawa 01.09.2022, 21:19
17 POL 1334 Antoni Marcinkiewicz KS Spójnia Warszawa 01.09.2022, 21:19
18 POL 1674 Wiktor Mariański WTW Warszawa 02.09.2022, 10:31
19 POL 3511 Piotr Szklarski AZS UW Warszawa 02.09.2022, 18:47
20 POL 3636 Igor Kanik UKS Nad Jeziorkiem 02.09.2022, 18:47
21 POL 3528 Gabriel Kowalik AZS UW Warszawa 02.09.2022, 18:47
22 POL 1950 Marcelina Drescher Sindbad Sailing 02.09.2022, 18:50
23 POL 2786 Grzegorz Karpiński UKS Nad Jeziorkiem 02.09.2022, 19:35
OPP B
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 3630 STANISŁAW MARS UKS AKŻ Leszcz 28.08.2022, 14:55
2 POL 3587 Lena Houda UKS AKŻ Leszcz 28.08.2022, 20:13
3 POL 2057 Paweł Krzysztof Brabander UKS AKŻ Leszcz 28.08.2022, 22:24
4 POL 345 Ignacy Moritz UKS FIR Warszawa 30.08.2022, 06:03
5 POL 3450 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa 30.08.2022, 06:03
6 POL 2202 Magda Kaczyńska UKS FIR Warszawa 30.08.2022, 06:03
7 POL 959 Antoni Koterba UKS FIR Warszawa 30.08.2022, 06:03
8 POL 3452 Konstanty Belina-Brzozowski UKS FIR Warszawa 30.08.2022, 06:03
9 POL 3453 Hubert Łabędzki UKS FIR Warszawa 30.08.2022, 06:03
10 POL 1518 Zofia Szczypka UKS AKŻ Leszcz 30.08.2022, 10:57
11 POL 1791 Jan Brdulak Sailing Legia 30.08.2022, 12:46
12 POL 777 Ignacy Sobczak Sailing Legia 30.08.2022, 12:46
13 POL 3466 Kamil Czajkowski Sailing Legia 30.08.2022, 12:46
14 POL 3477 Jan Szyksznia Sailing Legia 30.08.2022, 12:46
15 POL 1276 Jagoda Klepacka Sailing Legia 30.08.2022, 12:46
16 POL 3707 Maria Pater Sailing Legia 30.08.2022, 12:46
17 POL 1999 Helena Kisiel Sailing Legia 30.08.2022, 12:51
18 POL 925 Stanisław Krawczyk MKS Dwójka Warszawa 30.08.2022, 20:15
19 POL 2206 Katarzyna Biały MKS Dwójka Warszawa 30.08.2022, 20:15
20 POL 3439 Marta Kowalczyk MKS Dwójka Warszawa 30.08.2022, 20:15
21 POL 2107 Monika Firek MKS Dwójka Warszawa 30.08.2022, 20:15
22 POL 2606 Lena Musialska UKS AKŻ Leszcz 30.08.2022, 21:56
23 POL 207 Franek Junko WTW Warszawa 31.08.2022, 09:53
24 POL 971 Jakub Pisarek UKS Szkwał Legionowo 31.08.2022, 21:25
25 POL 1437 Maja Wojdasiewicz UKS Szkwał Legionowo 31.08.2022, 21:25
26 POL 902 Hania Szyplińska UKS Szkwał Legionowo 31.08.2022, 21:25
27 POL 1020 Jan Pisarek UKS Szkwał Legionowo 31.08.2022, 21:25
28 POL 960 Liliana Syta UKS Szkwał Legionowo 31.08.2022, 21:25
29 POL 1245 Barbara Maciejewska KS Spójnia Warszawa 01.09.2022, 14:30
30 POL 2027 Pola Woszczak KS Spójnia Warszawa 01.09.2022, 14:45
31 POL 1765 Stanisław Stocki KS Spójnia Warszawa 01.09.2022, 14:58
32 POL 879 Kajetan Cieślak WTW Warszawa 01.09.2022, 16:32
33 POL 2157 Jan Pietuszko KS Spójnia Warszawa 01.09.2022, 19:40
34 POL 1892 Patrycja Pietuszko KS Spójnia Warszawa 01.09.2022, 19:42
35 POL 776 Stanisław Jachymczyk KS Spójnia Warszawa 01.09.2022, 19:46
36 POL 1910 Milan Puskar KS Spójnia Warszawa 01.09.2022, 19:50
37 POL 1922 Michał Małagocki KS Spójnia Warszawa 01.09.2022, 19:53
38 POL 1570 Filip Werpachowski KS Spójnia Warszawa 01.09.2022, 22:41
39 POL 2086 Stanisław Manecki UKS AKŻ Leszcz 02.09.2022, 08:25
40 POL 11586 Zofia Manecka UKS AKŻ Leszcz 02.09.2022, 08:30
41 POL 2200 Filip Karakulski AZS UW Warszawa 02.09.2022, 10:59
42 POL 1334 Julia Rola KS Spójnia Warszawa 02.09.2022, 14:01
43 POL 3463 Stanisław Grzonkowski AZS UW Warszawa 02.09.2022, 18:33
44 POL 2 Felix Petrulis AZS UW Warszawa 02.09.2022, 18:33
45 POL 7 Maria Pawlak AZS UW Warszawa 02.09.2022, 18:33
46 POL 1626 Adam Grzonkowski AZS UW Warszawa 02.09.2022, 18:33
47 POL 111 Aleksandra Grochowska AZS UW Warszawa 02.09.2022, 18:33
48 POL 2135 Karol Sikorski AZS UW Warszawa 02.09.2022, 18:33
49 POL 2785 Helena Lada UKS Nad Jeziorkiem 02.09.2022, 18:33
50 POL 1159 Kajetan Maciejewicz AZS UW Warszawa 02.09.2022, 18:33
51 POL 2048 Jan Kobyliński AZS UW Warszawa 02.09.2022, 18:33
52 POL 1628 Róża Nowaczewska AZS UW Warszawa 02.09.2022, 18:33
53 POL 1525 Adam Karakulski AZS UW Warszawa 02.09.2022, 18:33
54 POL 1879 Anna Ślusarska AZS UW Warszawa 02.09.2022, 18:33
55 POL 1963 Anna Olchowik AZS UW Warszawa 02.09.2022, 18:47
56 POL 3893 Klara Krzywicka AZS UW Warszawa 02.09.2022, 18:47
57 POL 3547 Antoni Kugacz AZS UW Warszawa 02.09.2022, 18:47
58 POL 608 Teodor Baliński Sindbad Sailing 02.09.2022, 18:50
59 POL 9 Katarzyna Biernacka Sindbad Sailing 02.09.2022, 18:50
60 POL 3582 Eryk Kazimierczyk Sindbad Sailing 02.09.2022, 18:50
61 POL 1586 Ignacy Koterski Sindbad Sailing 02.09.2022, 18:50
62 POL 1909 Michał Guszcza Sindbad Sailing 02.09.2022, 18:50
63 POL 220 Franciszek Brzostowski AZS UW Warszawa 02.09.2022, 19:34
64 POL 156 Tadeusz Kirejczyk AZS UW Warszawa 02.09.2022, 19:34
65 POL 1903 Henryk Kirejczyk AZS UW Warszawa 02.09.2022, 19:34
66 POL 2787 Franciszek Grygorczuk UKS Nad Jeziorkiem 03.09.2022, 07:52
67 POL 1851 Emilia Grędziak KS Spójnia Warszawa 03.09.2022, 08:44
68 POL 844 Wojciech Grędziak KS Spójnia Warszawa 03.09.2022, 09:31
69 POL 2193 Bianka Kowalik AZS UW Warszawa 03.09.2022, 09:31
Deska
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.