Mistrzostwa Warszawy

4 wrz - 3 paź 2021 Nieporęt, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Pkt
1
POL 210947
Dominika Raszka
MKS „Dwójka” Warszawa
2
1
1
6*
1
4
9.00
2
POL 207291
Alicja Spruch
MKS „Dwójka” Warszawa
5
12*
2
1
3
6
17.00
3
POL 215267
Iwo Barański
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
1
2
UFD*
2
5
13
23.00
4
POL 207099
Paulina Placzke
UKS FIR Warszawa
6
6
10*
9
2
1
24.00
5
POL 207655
Igor Mirowski
KU AZS Uniwersytet Warszawski
4
5
7
3
UFD*
5
24.00
6
POL 218947
Julia Szymczak
MKS "Dwójka" Warszawa
3
4
UFD*
4
6
10
27.00
7
POL 214823
Andrzej Nowakowski
YKP Gdynia
9
3
3
5
9
12*
29.00
8
POL 208169
Marcin Pietrzak
MKS "Dwójka" Warszawa
10
9
11*
10
4
2
35.00
9
POL 210244
Szymon Oleksiuk
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
11
7
8
8
UFD*
7
41.00
10
POL 214348
Mariusz Kowalewski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
14
8
4
19
10
24*
55.00
11
POL 207855
Julia Szotyńska
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW
17
10
5
11
15
23*
58.00
12
POL 216556
Franciszek Kotlarek
K.S Spójnia - Warszawa
8
21
6
14
UFD*
11
60.00
13
POL 163872
Mikołaj Kmin
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
20
16
15
22*
7
3
61.00
14
POL 217493
Jakub Rzeszotek
MKS „Dwójka” Warszawa
19
14
UFD*
12
8
8
61.00
15
POL 160406
Krzysztof Dobrowolski
UKS FIR Warszawa
13
13
13
24*
18
9
66.00
16
POL 202671
Hanna Słyk
MKS "Dwójka" Warszawa
18*
11
12
18
11
14
66.00
17
POL 207098
Krzysztof Szklarski
AZS Uniwersytet Warszawski
16
17*
16
15
13
15
75.00
18
POL 211319
Jan Wiśniewski
MKS "Dwójka" Warszawa
7
18
17
7
DNF*
DNF
80.00
19
POL 183118
Maciej Gomulski
MKS "Dwójka" Warszawa
12
20
18
16
UFD*
18
84.00
20
POL 201122
Róża Stolarska
MKS „Dwójka” Warszawa
15
19
23*
13
16
21
84.00
21
POL 173838
Stanisław Elmer
RKS Lasery Zegrze
22*
15
14
21
17
17
84.00
22
POL 191835
Aleksander Chojnowski
MKS "Dwójka" Warszawa
24*
23
20
17
12
22
94.00
23
POL 207899
Antoni Michalik
UKS FIR Warszawa
23
25
9
23
UFD*
19
99.00
24
POL 214118
Paweł Brzozowski
UKS Sindbad Legionowo
26
22
19
25
DNF*
16
108.00
25
POL 198207
Katarzyna Kula- Chacińska
RKS "Lasery" Zegrze
25
24
21
28*
20
25
115.00
26
POL 194841
Filip Brzostowski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
21
27
25
26
19
DNF*
118.00
27
POL 218786
Kacper Radzikowski
MKS "Dwójka" Warszawa
27*
26
22
20
DNE
20
119.00
28
POL 20709
Miłosz Dryja
UKS FIR Warszawa
28*
28
24
27
21
26
126.00
29
CZE 185102
Karol Majda
RKS Lasery Zegrze
DNF*
DNF
DNF
DNF
14
DNF
138.00
30
POL 211313
Kacper Dybiec
K.S. Spojnia - Warszawa
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
155.00