Mistrzostwa Warszawy

4 wrz - 3 paź 2021 Nieporęt, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
Pkt
do lat 9
1
POL 3465
Piotr Kowalewski
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
NSC*
7
1
1
3
12.00
2
POL 777
Ignacy Sobczak
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
NSC*
6
3
2
2
13.00
1
3
POL 2029
Alexander Nowak
Uczniowski Klub Sportowy Sindbad
2
2
4
21*
6
14.00
4
POL 2027
Bartosz Nurowski
K.S Spójnia - Warszawa
11
1
18*
3
1
16.00
5
POL 1791
Emilia Brdulak
K.S Spójnia - Warszawa
3
9
9
4
16*
25.00
6
POL 2191
Eryk Kąkolewski
K.S Spójnia - Warszawa
13*
4
7
6
10
27.00
7
POL 3466
Kamil Czajkowski
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
4
8
8
15*
12
32.00
8
POL 1975
Maksymilian Ambroziak
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
18
3
15
56*
7
43.00
2
9
POL 2100
Aleksandra Matz
K.S Spójnia - Warszawa
16
21*
6
16
11
49.00
10
POL 3450
Maksymilian Kajdy
UKS FIR Warszawa
26*
19
11
5
15
50.00
11
POL 1424
Tadeusz Kozłowski
UKS FIR Warszawa
1
14
19
17
21*
51.00
12
POL 959
Antoni Koterba
UKS FIR Warszawa
NSC*
16
13
9
20
58.00
3
13
POL 1765
Marianna Dryja
K.S Spójnia - Warszawa
28
13
10
30*
8
59.00
14
POL 1448
Tomasz Biedrzycki
MKS "Dwójka" Warszawa
15
10
14
22
27*
61.00
15
POL 3511
Piotr Szklarski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
24*
18
16
11
17
62.00
16
POL 1106
Marcel Stolarski
MKS "Dwójka" Warszawa
14
32*
5
14
30
63.00
17
POL 1922
Michał Małagocki
K.S Spójnia - Warszawa
25
5
12
28
38*
70.00
18
POL 1988
Wiktor Raszka
MKS "Dwójka" Warszawa
9
27*
23
26
14
72.00
19
POL 2157
Ewelina Michulec
KS Spójnia Warszawa
19
15
24
27*
18
76.00
20
POL 3467
Tomasz Rysz
K.S Spójnia - Warszawa
35
17
20
43*
5
77.00
21
POL 1950
Marcelina Drescher
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
DSQ*
20
22
10
26
78.00
22
POL 1139
Stanisław Tracz
MKS "Dwójka" Warszawa
6
37*
29
24
24
83.00
4
23
POL 1570
Jan Pietuszko
KS Spójnia Warszawa
7
38
2
38
40*
85.00
5
24
POL 2202
Magda Kaczyńska
UKS FIR Warszawa
27
26
35*
13
22
88.00
25
POL 2026
Ewa Bańbura
UKS FIR Warszawa
10
34*
31
25
23
89.00
26
POL 1436
Wojciech Wołczyk
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
30
29
33*
7
28
94.00
27
POL 1800
Piotr Placzke
UKS FIR Warszawa
12
30
39
45*
13
94.00
6
28
POL 3547
Antoni Kugacz
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
17
31
21
31
44*
100.00
29
POL 2825
Aleksandra Bańbura
UKS FIR Warszawa
34
12
26
DNF*
29
101.00
7
30
POL 3446
Ignacy Moritz
UKS FIR Warszawa
45*
35
44
19
4
102.00
31
POL 1910
Milan Puskar
KS Spójnia Warszawa
5
41
17
39
46*
102.00
8
32
POL 1766
Stanisław Jachymczyk
KS Spójnia Warszawa
32
11
25
41*
35
103.00
9
33
POL 156
Eryk Kazimierczyk
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
37
23
32
12
42*
104.00
10
34
POL 1909
Michał Guszcza
Uczniowski Klub Sportowy Sindbad
NSC*
28
27
18
32
105.00
35
POL 424
Dominik Kmin
UKS FIR Warszawa
20
22
30
46*
34
106.00
11
36
POL 1244
Adam Brzozowski
KS Spójnia Warszawa
8
24
36
UFD*
41
109.00
12
37
POL 893
Klara Krzywicka
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
36
33
34
8
47*
111.00
38
POL 1908
Dawid Brzeski
MKS "Dwójka" Warszawa
33
40*
28
33
25
119.00
39
POL 3999
Tomasz Ignaczewski
K.S Spójnia - Warszawa
NSC*
25
51
44
19
139.00
13
40
POL 925
Marta Kowalczyk
MKS "Dwójka" Warszawa
21
44
45*
37
39
141.00
41
POL 2071
Amelia Dahms
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
29
36
48*
48
31
144.00
42
POL 1963
Ania Olchowik
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
38
39
37
36
48*
150.00
14
43
POL 2785
IGOR KANIK
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
42
45
42
29
57*
158.00
44
POL 971
Jakub Pisarek
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
22
43
41
57*
55
161.00
45
POL 960
Maksymilian Jackowski
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
39
50*
40
40
45
164.00
46
POL 1773
Monika Firek
MKS "Dwójka" Warszawa
40
46
47
34
58*
167.00
47
POL 1674
Wiktor Mariański
WTW Warszawa
NSC*
DNF
DNF
23
9
170.00
48
POL 1892
Patrycja Pietuszko
KS Spójnia Warszawa
23
47
57
49
61*
176.00
15
49
POL 1334
Tymon Kapała
KS Spójnia Warszawa
43
53*
43
53
37
176.00
50
POL 102
Maja Wojdasiewicz
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
31
48
46
55*
52
177.00
51
POL 207
Franek Junko
WTW Warszawa
41
60*
55
50
33
179.00
16
52
POL 8
Kajetan Cieślak
WTW Warszawa
49
55*
50
32
49
180.00
53
POL 2102
Leon Mostowski
K.S Spójnia - Warszawa
NSC*
42
54
20
UFD
185.00
17
54
POL 2025
Ryszard Junczyk
UKS Sindbad Legionowo
47
61*
59
35
54
195.00
18
55
POL 7
Zuzanna Sieradz
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
NSC*
49
52
42
56
199.00
56
POL 1999
Jan Szyksznia
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
NSC*
51
DNF
47
36
203.00
19
57
POL 2135
Karol Sikorski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
NSC*
52
53
58
43
206.00
58
POL 1787
Maksymilian Pilśnik
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
NSC*
54
49
54
51
208.00
59
POL 1769
Maciej Ziembicki
KS Spójnia Warszawa
44
57
DSQ*
61
50
212.00
20
60
POL 1445
Ignacy Koterski
Uczniowski Klub Sportowy Sindbad
NSC*
63
38
52
60
213.00
21
61
POL 2787
FRANCISZEK GRYGORCZUK
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
50
58
DNF*
59
53
220.00
62
POL 220
Franciszek Brzostowski
KLUB UCZELNIANY AZS UW
51
59
60
51
63*
221.00
22
63
POL 126
Hania Szyplińska
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
46
62*
56
62
62
226.00
23
64
POL 2
Tadeusz Kirejczyk
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
52
65*
58
60
59
229.00
24
65
POL 1020
Jan Pisarek
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
NSC*
56
61
63
UFD
249.00
25
66
POL 12032
Henryk Kozłowski
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
48
64
DNF*
RET
DNF
250.00
26
67
POL 859
Katarzyna Biernacka
UKS FIR Warszawa
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
276.00
67
POL 133
Aleksander Franczyk
K.S Spójnia - Warszawa
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
276.00